Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010

+32
pelopidas
nikidanis
glgs
FieryRed
sarita
Foulitsa
annaki
katerina--noraloukakos
magicspace
nicole
Ελένα
kelly
rachel
Pennaki.......!!
Χρύσα
koukoubagia_29
Καρ-Mik
Ntinaki1
Cancoon
Izabella29
aggeliki
jim7
anastasia20
evanna
Ezantakou
panda
loukitsa
ksanthi
verile_mistika
pasxalitsa
KatsaroYpotheto
Clarabelle
36 απαντήσεις

Σελίδα 6 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 6 Vote_lcap28%Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 6 Vote_rcap 28% 
[ 17 ]
Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 6 Vote_lcap26%Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 6 Vote_rcap 26% 
[ 16 ]
Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 6 Vote_lcap25%Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 6 Vote_rcap 25% 
[ 15 ]
Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 6 Vote_lcap10%Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 6 Vote_rcap 10% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 6 Vote_lcap8%Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 6 Vote_rcap 8% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 6 Vote_lcap3%Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 6 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 61
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Δευ Μάης 10, 2010 1:27 pm

Ας σχολιάσω και εγώ την τελευταία στιγμή γιατί έχω και έναν γάμο να ετοιμάσω (του ξαδελφού μου καλέ...)

Λοιπόν, με πολύ επιείκεια ψήφισα το επεισόδιο καλό...

Έχουμε και λέμε:

ΠΑΡΕΑ -1-->
Πολύ καλή σκηνή, μου άρεσε αρκετά....
I love ζηλιαρόγατο Λουκά, ΠΕΘΑΙΝΩ... Όταν ο Μάνος είπε στην Νόρα να ορμίσει στον Μπέλλο και να τον παντρευτεί, ο Λουκάς γούρλωσε τα ματάκια του και χλώμιασε ο καημένος.. Η Νόρα πάλι το απολάμβανε όλο αυτό..
Μου άρεσε που για άλλη μια φορά η παρέα συσπειρώθηκε για να βοηθήσει την Εύα αν και δεν έβγαλαν κάποιο συμπέρασμα προς το παρόν...
Παρατήρησα οτι ο καθένας απο τα μέλη της παρέας αντιμετωπίζει διαφορετικά το πρόβλημα..
Ο Νικόλας ο πιό ρεαλιστής, θέλει να είναι σίγουρος πρωτού βγάλει τα συμπεράσματα του και αλίμονο, θέλει να τα συζητάνε αυτά τις πρωϊνές ώρες όπως όλος ο φυσιολογικός κόσμος και όχι στην μέση της νύχτας.. Έχουνε και έναν ύπνο...
Η Δάφνη η περίεργη (με την καλή έννοια), θέλει εκείνη τη στιγμή να τα μάθει όλα.. Γιατί, ποιός, πότε και πώς θέλει να σκοτώσει την Εύα, στην προκειμένη περίπτωση... Χωρίς να λογαριάζει ούτε ύπνο ούτε τίποτα λές και αν τα μάθει αργότερα, θα είναι πολύ αργά για να βοηθήσει...
Ο Μάνος ως τρελά ερωτευμένος με την Εύα και αφού ξέρει απο βρωμοδουλειές, έχει πειστεί οτι είναι απόπειρα και προσπαθεί να πείσει και τους άλλους.. Το έχει πάρει πιό ζεστά απο όλους γιατί κυριαρχεί και το συναίσθημα της αγάπης του για την Εύα...
Ο Λουκάς και η Νόρα οι πιό "δικηγόροι" απο όλους, έχουν μάθει να κρατάνε τις επιφυλάξεις τους.. Είναι οι "φίλοι" της παρέας και παρόλο που δεν ξέρουνε αν αληθεύουν τα λεγόμενα του Μάνου, έχουν αρχίσει να το συζητάνε.. Επίσης προσπαθούνε με τον τρόπο τους να ελαφρύνουνε το κλίμα για να μην ταραχτεί η Εύα γιατί οι σπασμωδικές κινήσεις ποτέ δεν τους έχουν βγεί σε καλό...
Η Εύα εάν ήταν εκεί και συζητούσανε για το πρόβλημα κάποιου άλλου μέλους της παρέας, ως πιό παθιασμένη που είναι, θα προσπαθούσε να το διαπιστώσει μόνη της με κάθε τρόπο χωρίς να το αφήσει στην τύχη (η οποία τύχη δε της φέρθηκε και με τον καλήτερο τρόπο μέχρι σήμερα..)
Είναι μια παρέα που ο καθένας έχει τελείως διαφορετικούς τρόπους αντίληψης κι όμως όταν έχει να κάνει με κάποιο σοβαρό θέμα, μπορούν να κάνουν θαύματα πράματα μαζί αυτοί οι εξι..
Όσο για τον Μάνο, μπορεί να είναι μεγάλο λαμόγιο και καθίκι αλλά συνειδητοποιώ σιγά σιγά οτι η παρουσία του στην παρέα, μας είναι απαραίτητη... ΞΑΝΑΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΤΟ για τον κύριο Μπουγιούρη...

ΝΟΡΑ-ΛΟΥΚΑΣ και πρόταση γάμου -->
Γνωστό το κόλλημα μου με το συγκεκριμένο ζευγαράκι αλλά με χάλασε η πρόταση γάμου.. Όταν είδα την Νόρα να πιάνει το χέρι του Λουκά και να του μιλάει για γάμο, η καρδιά μου πήγε να σπάσει γιατί περίμενα να σκάσει μύτη και ένα μονόπετρο απο καμιά τσέπη (φορούσε και τζίν η Νόρα) και να του κάνει πρόταση γάμου με τα όλα του.. Ξέρω οτι είμαι υπερβολική αλλά έχασα 5 μήνες απο τη ζωή μου μέχρι να δώ οτι δεν παίζει να γίνει κάτι τέτοιο....
Θέλω να πιστεύω οτι ο Λουκάς δεν εννοούσε αυτά που ξεφούρνιζε για τα 25 χρόνια συμβίωσης.. Ελπίζω οτι αντέδρασε έτσι για να ρίξει στάχτη στα μάτια της Νόρας (και τα δικά μας) και να ετοιμάζει μιά ιδιαίτερη πρόταση γάμου, σαν αυτή που τους αρμόζει...
Εξάλλου, απο που προέκυψε στην Νόρα η τόση μεγάλη ανάγκη να παντρευτεί..;; Περίμενε κοπελιά, 2010 έχουμε όχι 2012 για να πώ εντάξει, φοβάσαι την συντέλεια του κόσμου, γιαυτό ηρέμισε Νοράκι και άσε αυτή τη δουλειά στου άλλους, έκαστος στο είδος του..
Πάντως έχουνε γίνει 3 προτάσεις γάμου μεταξύ τους και τίποτα μέχρι τώρα, ελπίζω η τέταρτη να είναι και αποτελεσματική...

ΜΑΝΟΣ-ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ-->
Ο Μάνος έχει πάρει τους δρόμους για να βοηθήσει την Εύα.. Πραγματικά μεγάλη πρόοδος για κάποιον τόσο εγωϊστή ως χαρακτήρα όσο ο Μάνος.. Τελικά, για να επισκέπτεται ακόμα και τον αστυνόμο, σημαίνει οτι την αγαπάει..
Ο Σταυρίδης απο την άλλη, θα έπρεπε να τα είχε χάσει μέχρι τώρα με τόσο μπέρδεμα στον ερωτικό κυρίως τομέα που είδαν τα ματάκια του αλλά ο άνθρωπος ακόμα κρατιέται και αυτό δείχνει οτι ξέρει πολλά...
Αργότερα ο Μάνος πήγε και στον Ηλία, ο οποίος τον κινητοποίησε και άλλο όταν του ανέφερε την διαθήκη...

ΝΤΑΙΖΗ-ΜΠΕΛΛΟΣ και ο πατσάς-->
3 σκηνές τους σε ένα 50λεπτο επεισόδιο μου φάνηκαν πάρα πολλές...
Στην αρχή, όταν είδα το πατσατζίδικο με πιάσαν τα γέλια αλλά μετά όταν είδα το φιλί αφού είχε προηγηθεί ο πατσάς ειλικρινά είχα αυτήν ακριβώς την αντίδραση:

Την επόμενη μέρα πάλι στο γραφείο ο Μπέλλος πήρε τα πάνω του, ξύπνησε ο εραστής μέσα του και είχαμε δεύτερο γύρο φιλιού αυτή τη φορά με την τσίχλα στο μάτι και όχι με τον πατσά στο στόμα..
Πραγματικά ας κάνουν ότι θέλουν αλλά να μην παρατραβήξει γιατί παρακολουθούμε τη σειρά για την παρέα και τα μυστικά τους, όχι για να μάθουμε να αξιοποιούμε τον πατσά..

ΝΟΡΑ-ΛΟΥΚΑΣ-->
Το πρωϊ πρίν έρθει η οχιά ήταν λές και άκουγα έναν συνηθισμένο καυγά ανάμεσα σε ένα παντρεμένο ζευγάρι...
Μετά που ήρθε η οχιά κατάλαβα πόσο έχω κουραστεί... Η σκηνή με την Νταίζη με εκνεύρησε απο άποψη "Νόρας".. Θέλω πιο ψύχραιμη τη Νόρα, δε θέλω να γίνεται κατίνα για χάρη της οχιάς.. Για τον Λουκά όμως ισχύει το ακριβώς αντίθετο, περιμένω πώς και πώς να πλακώσει στο ξύλο την Νταίζη... Ε μα; Με έχει φτάσει στα όρια μου αυτή η γυναίκα... Δεν αντέχεται άλλο και κουράζει πολύ κυρία Ακρίτα, εξαφανίστε την απο την ιστορία Νόρα-Λουκάς πρίν την βρωμίσει και άλλο...
Αφήστε που μιλάει αυτή για κέρατο...;;; Αυτή που μοιράζει τα κέρατα σαν καραμέλες; Όχι άλλο κάρβουνο στη σχέση Νόρα-Λουκάς, ειδικά όχι το συγκεκριμένο κάρβουνο...
Τη μασίσαμε αυτή την καραμέλα και εξαντλίθηκε... ΦΤΑΝΕΙ...
Αυτά τα κέρατα όμως του Λουκά που δεν τον αφήνουν να περάσει καμία πόρτα, με πέθαναν στο γέλιο..
Η σκηνή τους στο γραφείο που συζητούσαν για το σπασμένο φανάρι, για κάποιο λόγο μου θύμισαν την Νόρα και τον Λουκά του πρώτου κύκλου με τις θανατηφόρες ατάκες τους και το "δούλεμα" μεταξύ τους.. Μπορώ να πώ οτι μου άρεσε πάρα πολύ, τους χάρηκα...

ΑΜΑΛΙΑ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ-->
Μια Αμαλία όλα τα μπορεί...
Αμαλία:Με τη Μελίτα αγαπιέστε, δε θα με βγάλεις τρελή τώρα, το βλέπω στα μάτια σας..
Τον Στέφανο περίμενε για να τρελαθεί η Αμαλία (συγγνώμη Βασούλα..)..
Επίσης η Αμαλία είπε "είναι άδικο να πάει χαμένη τόση αγάπη".. Το είχε πεί αυτό ο Λουκάς για τη Νόρα.. Αγάπη ανάμεσα στη Νόρα και τον Λουκά βλέπω που δεν πρέπει να πάει χαμένη.. Αγάπη ανάμεσα σε Στέφανο και Μελίτα δε μπορώ να δώ.. Αντιθέτος έβλεπα την Αμαλία να μιλάει για την αγάπη της Μελίτας και ο Στέφανος να έχει ένα αδιάφορο βλέμμα...

ΕΥΑ-ΔΑΦΝΗ-->
Μικρή αλλα πολύ ωραία σκηνή..
Η Δάφνη για άλλη μια φορά τα πήρε όλα με την εκφραστικότητα της..
Η Εύα πάλι είναι η πιό όμορφη τηλεοπτική έγκυος που έχω δεί.. Η γυναίκα λάμπει λέμε..
Τώρα να έρθουμε στα του αμαξιού.. Η Εύα πιστεύει οτι το αμάξι προοριζόταν για τον Μάνο και ανησυχεί γιαυτόν.. Και ο Μάνος πιστεύει οτι το αμάξι προοριζόταν για την Εύα και ανησυχεί γιαυτήν..
Πολύ ωραία λεπτομέρεια για έναν καρμικό έρωτα...

ΜΑΝΟΣ-ΡΟΥΣΣΟΣ-->
Πάλι καλά που μίλησαν για ένα θέμα που ενδιαφέρει και αυτούς και εμάς, για την διαθήκη.. Και πάλι συμπέρασμα γιόκ, κατα τα άλλα ο Μάνος χθές έτρεχε για την Εύα και δε μας έχει συνηθίσει σε τέτοια..

ΧΡΗΣΤΟΣ-ΑΝΤΙΓΟΝΗ-->
Τέλεια εκφραστικότητα απο την πλευρά του Χρήστου..
Είχα μια υποψία οτι μπορεί να είναι και αυτός στο κόλπο με την Αντιγόνη αλλά φαίνεται να μην γνωρίζει για το σχέδιο της προστατεύομενης του ως προς το μωρό.. Η Αντιγόνη απο την άλλη πλευρά της τζαμαρίας, είχε ένα βλέμμα δολοφονικό που νόμιζα οτι θα σπάσει το τζάμι.. Υποκλείνομαι στους ηθοποιούς...

ΜΕΛΙΤΑ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ-->
Δεν έχω να πώ πολλά.. Με ξενέρωσε καταρχήν που χρειάστηκαν τη μεσολάβηση της Αμαλίας για να τα ξαναβρούν για 24'η φορά.. Αλήθεια βρε εύχομαι μέχρι το τέλος της σειράς να τα εκατοστήσουνε και στα γενέθλεια των επανασυνδέσεων τους να σβήσουμε ένα κεράκι...... ή μάλλον να λιώσουμε καλήτερα ενα κεράκι, όπως τους ταιριάζει..
Τα υπόλοιπα τα αναλύσανε με μεγάλη επιτυχία τα σχόλια σας περί ελατήριο και το volume 83 της Μελίτας...
Αυτό το κόλλημα πάλι με την ανοιχτή πόρτα τι είναι.;; Ο γείτονας της Μελίτας θα είναι ο μοναδικός άνδρας στην Ελλάδα που δεν θα έχει αγοράσει το dvd της Τζούλιας γιατί με αυτά που βλέπει ο τυχερούλης απο πέρσι, δε θα του χρειαστεί...
Μετά την επανασύνδεση του ζευγαριού της πόρτας, εμφανίστηκε ο Μάνος να προειδοποιήσει τον Στέφανο για την Εύα.. Ο Στέφανος εκεί όμως, το βιολί του.. Φτάσαμε στο σημείο να τον παρακαλάει η Μελίτα να πάει στην γυναίκα που κουβαλάει το παιδί του για να σιγουρευτεί οτι δε θα της συμβεί κάτι..
Απο την άλλη την αμαρτία μου θα την πώ.. Δε μου αρέσει καθόλου η κτητικότητα του Μάνου ως προς τη Μελίτα τύπου "όσο για σένα θα τα πούμε μετά εμείς οι δύο".. Δεν είναι οτι δεν μου άρεσε που ήθελε να μιλήσουνε, άλλωστε έχουν μαζί ένα παιδί το οποίο πρέπει να φροντίσουνε απο κοινού.. Αυτό που δεν μου άρεσε είναι το ύφος του το κτητικό.. Ακόμα και αυτό θα μου λείψει απο τον Μάνο της επόμενη σεζόν.. ΞΑΝΑΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΤΟ για τον Μουγιούρη...

ΝΟΡΑ-ΛΟΥΚΑΣ-ΔΑΦΝΗ-ΝΙΚΟΛΑΣ-->
Η συγκεκριμένη σκηνή μου άρεσε πάρα πολύ, γέλασα πολύ που ο Λουκάς κλείδωσε απέξω τον Νικόλα και την Δάφνη και ο Νικόλας απειλούσε με 200V την επόμενη φορά..
Όσο για Νόρα και Λουκά, οι ζουζουνιές που κάνουν νομίζω πως αποσκαπούν στο να ελαφρύνουν λίγο το βαρύ κλίμα που επικρατεί και τα υπερβολικά αυτά παιδιαρίσματα τους είναι το χιούμορ τους.. Τουλάχιστον εγώ έτσι το εξέλαβα απο τον εξής διάλογο:
Νόρα: Τι μυαλό, τι άνδρας, ΤΙ ΜΥΑΛΟ (απευθυνόμενη στον Λουκάκο..)
Νικόλας: Ναι, ναι.. Το τριαξονικό μυαλό..
Νόρα: Είσαι θεός, είσαι θεός αγάπη μου, ΘΕΟΣ (για τον Λουκά πάλι..)
Λουκάς: Με δουλεύει τώρα..;;;
Νόρα: Εγώ..;; Εγώ καθόλου..!! Να, αν λέω ψέμματα, να διπλασιαστούν τα κερατά σου... gelio
Έχω την εντύπωση οτι ζουζουνίζουν πολύ συνειδητοποιημένα και οτι δεν έχουν χαζέψει τόσο πιά...
Η σκηνή με τον Μάνο και το τηλεφώνημα Λουκάς-Νόρα με πέθανε στο γέλιο.. Καλά ο Μάνος έγραψε με τις εκπληκτικές εκφράσεις του και τις άπαιχτες ατάκες του...
Η τελευταία σκηνή του επεισοδίου Νόρα-Λουκάς ήταν κάτι που ήθελα να δώ.. Τα λόγια αγάπης μεταξύ τους τύπου "η αγάπη μας είναι όμορφη, όχι ο κόσμος" με έλιωσαν.. Μου αρέσουν τρελά όταν λένε κάτι τέτοια... Ο Λουκάς μετά τα όμορφα λόγια, θυμήθηκε οτι δε συγκρατείται και όρμηξε να δεί τι υπάρχει μέσα στο πουκάμισο της Νόρας.. Το ύφος του απλά δεν υπάρχει, τελαίνομαι...

ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΕΥΑ-->
Στέφανος: Μείνε μακριά απο τον Μάνο, όποιος είναι δίπλα του κυνδυνεύει.. Το λέω και για σένα και για το παιδί..
Έχουμε πρόοδο του Στέφανου.. Απο το παιδί μας πήγε στο σκέτο παιδί... Αλλά βέβαια, ξέχασα οτι σε λίγες μέρες θα ονειρεύεται οικογένεια και παιδιά με την Μελίτα.. Είναι τελικά λίγος ο Στέφανος..
Χαίρομαι που πλέον η Εύα δε χαρίζεται σε κανέναν και είναι μια ελέυθερη και ωραία (πανέμορφη για την ακρίβεια) έγκυος..
Παρατήριση: Στην σκηνή αυτή ακούγονταν πολύ έντονα τα κελαϊδίσματα πουλιών και σκεφτόμουν πώς είναι ότι πρέπει γιατί ο Στέφανος έχει καταντήσει <<τρία πουλάκια κάθονταν και έλεγαν "δεν είμαι Μάνος">>...

ΜΕΛΙΤΑ-ΑΜΑΛΙΑ-->
Η κόρη είπε στην Αμαλία, που δεν ξέρει τίποτα και δεν μίλησε με κανέναν, οτι τα ξαναβρήκαν με τον Στέφανο και πέταξε και το "σαν κάποιος να του μίλησε".. Μελίτα μου μάλλον δε σου είπανε οτι ο Στέφανος δε κουνιέται αν δεν πάρει <<εντολές>> ή απο την μαμά ή απο την πεθερά.. Αν δε ταιράζατε......
Μετά τα χαρούμενα νέα της επανασύνδεσης, η Μελίτα διάβασε και την επιστολή του Χατζηβασιλείου και μπορώ να πώ οτι απογοητεύτηκα τα μάλα.. Μα ούτε ένα "Λιτσάκι μου"..;; Ούτε ένα γλυκόλογο..;; Τελικά ο Χατζηπτώμας ήταν πολύ κρυόκολος, μόνο τις μπούκλες του ήξερε να λαδώνει.. Αμαρτία πάντως τόσος κόπος για τα γραμματάκια..
Για να δούμε τουλάχιστον τι περιέχει αυτός ο κακόγουστος (σύμφωνα με την Αμαλία) πίνακας...

ΕΥΑ-ΜΑΝΟΣ-->
Τι ωραία σκηνούλα ήταν αυτή καλέ..;;
Έλιωσα με τα νάζια που έκανε η Εύα..
Έλιωσα με το απογοητευμένο ύφος του Μάνου όταν η Εύα πέταξε τη σπόντα για το μπράτσο..
Έλιωσα που τους είδα να κρατάνε το λόγο τους και ο Μάνος ήταν αυτό που στιριζόταν στην Εύα..
Υπο άλλες συνθήκες θα είχα να λέω τα άπαντα για το ζευγάρι αυτό που η σχέση του εξελίσσεται αλλά τώρα τι να λέμε..;; Τι να πώ όταν ξέρω οτι ο Μάνος αποχωρεί, τι να πώ όταν ξέρω οτι η σχέση αυτή μετράει μέρες.. Το μόνο που μπορώ να πώ είναι ΞΑΝΑΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΤΟ για τον Μπουγιούρη...


Πριν το ξεχάσω να δώσω απο 1 (και παραπάνω μη σας πώ..) oscar και : respect : στους:
Τζίνα (ευχαριστούμε για τις φωτογραφίες...), Μαρία (Clarabelle), Βάσω, Sarita, Kelly, Foulitsa, Αnnaki, Εvanna, Κατερίνα, Αγγελική, Μαρία (Fieryred).. Συγγνώμη αν ξέχασα κάποιον απλά θέλω να πώ πόσο πολύ χαίρομαι όταν έχω να διαβάσω πολλά σεντονάκια και πολύ ωραίους σχολιασμούς...


Αυτά απο μένα..
Αναμένω να δώ το τρικούβερτο γλέντι στα επόμενα επεισόδια....
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Μάης 10, 2010 1:28 pm

ΔΗΛΑΔΗ ΤΙ ΛΕΣ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΒΟΥΛΩΝΟΥΜΕ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΑΣ ΕΠΕΙΔΗ ΜΑΣ ΜΕΓΑΛΩΣΑΝ ΚΑΙ ΜΑΣ ΣΠΟΥΔΑΣΑΝ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΑΝΕ ΑΚΟΜΑ....ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΡΑΓΙΚΟ ΑΠΛΑ ΜΑΛΩΝΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ...ΕΓΩ ΔΕΝ ΛΕΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕΒΟΜΑΣΤΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΑΣ ,ΑΥΤΟ ΤΟ ΞΕΚΑΘΑΡΙΖΩ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ...ΑΝ ΟΜΩΣ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΣΟΥ ΠΑΤΑΓΕ ΕΠΙ ΠΤΩΜΑΤΩΝ ΘΑ ΗΣΟΥΝ ΠΕΡΗΦΑΝΗ ΓΙ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ


Εγώ μαζί της. Να τα χώσει στον πατέρα να βουτήξει το παιδάκι της να αφήσει πίσω τις ανέσεις που της παρέχει ο πατέρας και να του πει τόσα κι άλλα τόσα. Απ τη στιγμή που επιλέγει να να δέχεται τα λεφτά του και την οικονομική του στήριξη να μη μιλάει όμως. Το έχει επιλέξει να ζει εξαρτώμενη απ αυτόν.

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010

Δημοσίευση από goldy24 Δευ Μάης 10, 2010 1:35 pm

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΥΟ ΜΕΤΡΑ ΚΑΙ ΔΥΟ ΣΤΑΘΜΑ....ΚΑΤΗΓΟΡΕΙΣ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΚΑΙ ΒΑΖΕΙΣ ΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΕΞΑΡΤΗΣΗ ΣΑΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ .ΥΠΟΘΕΤΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΑΛΛΟΘΙ ΣΤΟΝ ΜΑΝΟ...ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ...ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΟΥΝ ΠΕΡΑ.....ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΛΙΓΑ....

goldy24
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010

Δημοσίευση από goldy24 Δευ Μάης 10, 2010 1:37 pm

ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΥΓΩ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΝ ΣΥΖΗΤΗΣΗ...ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ

goldy24
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Δευ Μάης 10, 2010 1:39 pm

goldy24 έγραψε:ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΥΟ ΜΕΤΡΑ ΚΑΙ ΔΥΟ ΣΤΑΘΜΑ....ΚΑΤΗΓΟΡΕΙΣ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΚΑΙ ΒΑΖΕΙΣ ΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΕΞΑΡΤΗΣΗ ΣΑΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ .ΥΠΟΘΕΤΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΑΛΛΟΘΙ ΣΤΟΝ ΜΑΝΟ...ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ...ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΟΥΝ ΠΕΡΑ.....ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΛΙΓΑ....

Για ποιον μιλάς? Τι σχέση έχουνε οι φίλοι με την οικογένεια?
Τι σχέση έχουνε αυτά γενικά?
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010

Δημοσίευση από Cancoon Δευ Μάης 10, 2010 1:41 pm

Mik έγραψε:

Για σένα ή και για μένα μπορεί να μην εξισώνονται, αλλα αν ήμουν στην θέση της ''κερατους'', πίστεψε με και το ένα φιλάκι Lorena Bobbit, θα με έκανε.

Φαντάσου τι αποδεικνύει τότε για τον χαρακτήρα της Εύας το ότι όπως απατούσε τον Νικόλα κάνοντας σεξ με τον Μάνο, έτσι απάτησε τον Στέφανο φιλώντας τον Μάνο. Μηδέν εις το πηλίκον.
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Δευ Μάης 10, 2010 1:50 pm

Cancoon έγραψε:
Mik έγραψε:

Για σένα ή και για μένα μπορεί να μην εξισώνονται, αλλα αν ήμουν στην θέση της ''κερατους'', πίστεψε με και το ένα φιλάκι Lorena Bobbit, θα με έκανε.

Φαντάσου τι αποδεικνύει τότε για τον χαρακτήρα της Εύας το ότι όπως απατούσε τον Νικόλα κάνοντας σεξ με τον Μάνο, έτσι απάτησε τον Στέφανο φιλώντας τον Μάνο. Μηδέν εις το πηλίκον.

Eγω δεν αθώωσα ποτέ καμία. Ούτε αγιοποίησα καμία. Και φυσικά ούτε τα ξεχνάω. Τουλάχιστον το μετάνιωσε (χωρίς να δικαιολογείτε), όσον αφορά τον Νικόλας.

Ομως εγώ βλέπω οτι πολλοι-πολλές αγιοιποιούν τις πράξεις της Μελίτας.

Οσο για το φιλάκι της Ευας με τον Μάνο, η Ευα αν χάλαγε θα χάλαγε τον ΔΙΚΟ της γάμο.
Η Μελίτα πήγε να χαλάσει ΑΛΛΗΣ γάμο παρακαλώντας για φιλάκια.
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010

Δημοσίευση από Cancoon Δευ Μάης 10, 2010 1:55 pm

Μα αυτό είναι το θέμα Mik. Ότι εγώ, από την αρχή της κουβέντας, μιλάω για την Εύα και τις επιλογές της και το αντεπιχείρημα που είδα είχε να κάνει μόνο με την προσωπική ζωή της Μελίτας! Αυτό τα λέει όλα.
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Δευ Μάης 10, 2010 1:57 pm

Cancoon έγραψε:Μα αυτό είναι το θέμα Mik. Ότι εγώ, από την αρχή της κουβέντας, μιλάω για την Εύα και τις επιλογές της και το αντεπιχείρημα που είδα είχε να κάνει μόνο με την προσωπική ζωή της Μελίτας! Αυτό τα λέει όλα.

Eπιλογές σε τι? Στην ζωή της την επαγγελματική η την προσωπική? Γιατι ένα μπέρδεμα με τα δύο το διακρίνω!!
Tongue
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010

Δημοσίευση από Cancoon Δευ Μάης 10, 2010 2:00 pm

Και στα δύο φυσικα. Και μπέρδεμα διακρίνω κι εγώ ανάμεσα στο post σου "δεν αθωώνω καμία" και σε όλα τα προηγούμενα gelio gelio gelio
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Δευ Μάης 10, 2010 2:07 pm

Cancoon έγραψε:Και στα δύο φυσικα. Και μπέρδεμα διακρίνω κι εγώ ανάμεσα στο post σου "δεν αθωώνω καμία" και σε όλα τα προηγούμενα gelio gelio gelio

Δεν αθωωνω καμία όσον αφορά τις προσωπικές της επιλογές και αυτο πήγαινε στο φιλί με τον Μάνο ,και στο σκηνικό με τον Νικόλα που είπες.

Πρωτοαναφέρθηκες στα επαγγελματικά όμως αν δεν απατώμαι, και λόγω αυτών πήγες στα προσωπικά.

Το μπέρδεμα προκύπτει απο το τι διαβάζω
:wink2:
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010

Δημοσίευση από Cancoon Δευ Μάης 10, 2010 2:11 pm

Η επιλογή του επαγγέλματος αποδεικνύει πάρα πολλά για την προσωπικότητα του ανθρώπου που το ασκεί, Mik. Τώρα αν είναι να ανατρέψουμε όλα τα πορίσματα της ψυχολογίας για να βγάλουμε λάδι την Εύα, δεν έχω να προσθέσω κάτι.
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Δευ Μάης 10, 2010 2:15 pm

Cancoon έγραψε:Η επιλογή του επαγγέλματος αποδεικνύει πάρα πολλά για την προσωπικότητα του ανθρώπου που το ασκεί, Mik. Τώρα αν είναι να ανατρέψουμε όλα τα πορίσματα της ψυχολογίας για να βγάλουμε λάδι την Εύα, δεν έχω να προσθέσω κάτι.

Λάδι δεν βγαίνει όπως και να χει. Ομως έχε στο νου σου οτι πέρα απο το επαγγελμα συνυπολογίζεται και ο τρόπος που μεγάλωσε κάποιος, μαζί με τα βιώματα του.
Το να κρατάμε επιλεκτικά κάποια που μας συμφέρουν για να βγάζουμε τα πορίσματα μας, ούτε και αυτό είναι δίκαιο νομίζω.
:wink2:
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Μάης 10, 2010 2:29 pm

Cancoon έγραψε:Η επιλογή του επαγγέλματος αποδεικνύει πάρα πολλά για την προσωπικότητα του ανθρώπου που το ασκεί, Mik. Τώρα αν είναι να ανατρέψουμε όλα τα πορίσματα της ψυχολογίας για να βγάλουμε λάδι την Εύα, δεν έχω να προσθέσω κάτι.


Καταδικάζεις τις επαγγελματικές επιλογές μιας κοπέλας που μόλις έχει βγει απο μια κατάθλιψη και δεν έχει το παραμικρό ψυχολογικό στήριγμα με μεγάλη ευκολία. Αντιθέτως τις επιλογές μιας γυναίκας τριάντα χρόνων που είχε όλη τη στήριξη και όλη τη συμπαράσταση και παρόλα αυτά δεν στάθηκε ποτέ στα πόδια της τις θεωρείς φυσιολογικές.
Διαφορά απόψεων τι να πω.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010

Δημοσίευση από Cancoon Δευ Μάης 10, 2010 2:36 pm

Clarabelle έγραψε:
Cancoon έγραψε:Η επιλογή του επαγγέλματος αποδεικνύει πάρα πολλά για την προσωπικότητα του ανθρώπου που το ασκεί, Mik. Τώρα αν είναι να ανατρέψουμε όλα τα πορίσματα της ψυχολογίας για να βγάλουμε λάδι την Εύα, δεν έχω να προσθέσω κάτι.


Καταδικάζεις τις επαγγελματικές επιλογές μιας κοπέλας που μόλις έχει βγει απο μια κατάθλιψη και δεν έχει το παραμικρό ψυχολογικό στήριγμα με μεγάλη ευκολία. Αντιθέτως τις επιλογές μιας γυναίκας τριάντα χρόνων που είχε όλη τη στήριξη και όλη τη συμπαράσταση και παρόλα αυτά δεν στάθηκε ποτέ στα πόδια της τις θεωρείς φυσιολογικές.
Διαφορά απόψεων τι να πω.

Ωπ Clarabelle και μόλις έλεγα πως τα αντεπιχειρήματα για την Εύα δεν είναι ποτέ αυτόνομα αλλά πάντα έχουν να κάνουν με τη Μελίτα!
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Δευ Μάης 10, 2010 2:38 pm

Cancoon έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Cancoon έγραψε:Η επιλογή του επαγγέλματος αποδεικνύει πάρα πολλά για την προσωπικότητα του ανθρώπου που το ασκεί, Mik. Τώρα αν είναι να ανατρέψουμε όλα τα πορίσματα της ψυχολογίας για να βγάλουμε λάδι την Εύα, δεν έχω να προσθέσω κάτι.


Καταδικάζεις τις επαγγελματικές επιλογές μιας κοπέλας που μόλις έχει βγει απο μια κατάθλιψη και δεν έχει το παραμικρό ψυχολογικό στήριγμα με μεγάλη ευκολία. Αντιθέτως τις επιλογές μιας γυναίκας τριάντα χρόνων που είχε όλη τη στήριξη και όλη τη συμπαράσταση και παρόλα αυτά δεν στάθηκε ποτέ στα πόδια της τις θεωρείς φυσιολογικές.
Διαφορά απόψεων τι να πω.

Ωπ Clarabelle και μόλις έλεγα πως τα αντεπιχειρήματα για την Εύα δεν είναι ποτέ αυτόνομα αλλά πάντα έχουν να κάνουν με τη Μελίτα!

Οπως και τα καμώματα της Μελίτας, πάντα πάνε πακέτο με το τι έχει κάνει η Ευα... scratch
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010

Δημοσίευση από Cancoon Δευ Μάης 10, 2010 2:39 pm

Mik έγραψε:
Cancoon έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Cancoon έγραψε:Η επιλογή του επαγγέλματος αποδεικνύει πάρα πολλά για την προσωπικότητα του ανθρώπου που το ασκεί, Mik. Τώρα αν είναι να ανατρέψουμε όλα τα πορίσματα της ψυχολογίας για να βγάλουμε λάδι την Εύα, δεν έχω να προσθέσω κάτι.


Καταδικάζεις τις επαγγελματικές επιλογές μιας κοπέλας που μόλις έχει βγει απο μια κατάθλιψη και δεν έχει το παραμικρό ψυχολογικό στήριγμα με μεγάλη ευκολία. Αντιθέτως τις επιλογές μιας γυναίκας τριάντα χρόνων που είχε όλη τη στήριξη και όλη τη συμπαράσταση και παρόλα αυτά δεν στάθηκε ποτέ στα πόδια της τις θεωρείς φυσιολογικές.
Διαφορά απόψεων τι να πω.

Ωπ Clarabelle και μόλις έλεγα πως τα αντεπιχειρήματα για την Εύα δεν είναι ποτέ αυτόνομα αλλά πάντα έχουν να κάνουν με τη Μελίτα!

Οπως και τα καμώματα της Μελίτας, πάντα πάνε πακέτο με το τι έχει κάνει η Ευα... scratch

Ωπ Mik και μόλις έλεγα πως τα αντεπιχειρήματα για την Εύα δεν είναι ποτέ αυτόνομα αλλά πάντα έχουν να κάνουν με τη Μελίτα!
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Δευ Μάης 10, 2010 2:47 pm

Cancoon έγραψε:
Mik έγραψε:
Cancoon έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Cancoon έγραψε:Η επιλογή του επαγγέλματος αποδεικνύει πάρα πολλά για την προσωπικότητα του ανθρώπου που το ασκεί, Mik. Τώρα αν είναι να ανατρέψουμε όλα τα πορίσματα της ψυχολογίας για να βγάλουμε λάδι την Εύα, δεν έχω να προσθέσω κάτι.


Καταδικάζεις τις επαγγελματικές επιλογές μιας κοπέλας που μόλις έχει βγει απο μια κατάθλιψη και δεν έχει το παραμικρό ψυχολογικό στήριγμα με μεγάλη ευκολία. Αντιθέτως τις επιλογές μιας γυναίκας τριάντα χρόνων που είχε όλη τη στήριξη και όλη τη συμπαράσταση και παρόλα αυτά δεν στάθηκε ποτέ στα πόδια της τις θεωρείς φυσιολογικές.
Διαφορά απόψεων τι να πω.

Ωπ Clarabelle και μόλις έλεγα πως τα αντεπιχειρήματα για την Εύα δεν είναι ποτέ αυτόνομα αλλά πάντα έχουν να κάνουν με τη Μελίτα!

Οπως και τα καμώματα της Μελίτας, πάντα πάνε πακέτο με το τι έχει κάνει η Ευα... scratch

Ωπ Mik και μόλις έλεγα πως τα αντεπιχειρήματα για την Εύα δεν είναι ποτέ αυτόνομα αλλά πάντα έχουν να κάνουν με τη Μελίτα!

Οπως πάντα ξεκινάνε στον σχολιασμό κριτικές και για την Ευα και για την Μελίτα.
Κάποιοι-ανάμεσα τους και εγω- δεν απαντάνε μόνο σε σένα αλλα και σε άλλους , και άλλοι είτε αναφέρονται στην μία, είτε στην άλλη, και τα ποστ, στο τέλος αφορούν και την Ευα και την Μελίτα.

Θες να πουμε για την κάθεμια ξεχωριστά? Τι είναι να καταλογίσουμε και τι όχι?? Ευχαριστως....
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010

Δημοσίευση από evanna Δευ Μάης 10, 2010 3:03 pm

Να δωσω ενα oscar σε Τζινα(ξαναμανα thank you για τις φωτο)και Εζι για τους φανταστικους σχολιασμους τους!

Για την συζητηση παραπανω περι προσωπικων/επαγγελματικων Ευας/Μελιτας να πω οτι συμφωνω 100% με Μik,Clarabelle και KatsaroYpotheto! Agree

Υ.Γ Τζινακι διορθωση:η τελευταια ερωτικη σκηνη Μανου-Ευας ειναι στο επ.196! Razz
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Δευ Μάης 10, 2010 3:04 pm

evanna έγραψε:Να δωσω ενα oscar σε Τζινα(ξαναμανα thank you για τις φωτο)και Εζι για τους φανταστικους σχολιασμους τους!

Για την συζητηση παραπανω περι προσωπικων/επαγγελματικων Ευας/Μελιτας να πω οτι συμφωνω 100% με Μik,Clarabelle και KatsaroYpotheto! Agree

Υ.Γ Τζινακι διορθωση:η τελευταια ερωτικη σκηνη Μανου-Ευας ειναι στο επ.196! Razz

Σιγά που δεν θα θυμόσουν εσύ!! gelio
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010

Δημοσίευση από evanna Δευ Μάης 10, 2010 3:05 pm

Βασουλα μου εκαστος στο ειδος του! lol!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Δευ Μάης 10, 2010 3:05 pm

evanna έγραψε:Βασουλα μου εκαστος στο ειδος του! lol!

Ετσι Ευαννάκι μου, έτσι !!! Flkia
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Δευ Μάης 10, 2010 3:08 pm

evanna έγραψε:Να δωσω ενα oscar σε Τζινα(ξαναμανα thank you για τις φωτο)και Εζι για τους φανταστικους σχολιασμους τους!

Για την συζητηση παραπανω περι προσωπικων/επαγγελματικων Ευας/Μελιτας να πω οτι συμφωνω 100% με Μik,Clarabelle και KatsaroYpotheto! Agree

Υ.Γ Τζινακι διορθωση:η τελευταια ερωτικη σκηνη Μανου-Ευας ειναι στο επ.196! Razz

Ευχαριστώ πολύ Εύαννα μου...

Υ.Γ. Τόσο πολύ καιρό ο Μάνος χωρίς....;;;
Τουλάχιστον ας τον λυπηθεί κάποιος και αυτόν (και εμάς) να δεί μια άσπρη μέρα πρίν φύγει για την Αμερική lol!
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010

Δημοσίευση από evanna Δευ Μάης 10, 2010 3:13 pm

Ezi_loukno έγραψε:
evanna έγραψε:Να δωσω ενα oscar σε Τζινα(ξαναμανα thank you για τις φωτο)και Εζι για τους φανταστικους σχολιασμους τους!

Για την συζητηση παραπανω περι προσωπικων/επαγγελματικων Ευας/Μελιτας να πω οτι συμφωνω 100% με Μik,Clarabelle και KatsaroYpotheto! Agree

Υ.Γ Τζινακι διορθωση:η τελευταια ερωτικη σκηνη Μανου-Ευας ειναι στο επ.196! Razz

Ευχαριστώ πολύ Εύαννα μου...

Υ.Γ. Τόσο πολύ καιρό ο Μάνος χωρίς....;;;
Τουλάχιστον ας τον λυπηθεί κάποιος και αυτόν (και εμάς) να δεί μια άσπρη μέρα πρίν φύγει για την Αμερική lol!
Κορυφαιο το σχολιο! gelio
Απο το στομα σου παντως και στων σεναριογραφων το αυτι! Razz Μακαρι.....! Love!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Δευ Μάης 10, 2010 3:14 pm

evanna έγραψε:
Ezi_loukno έγραψε:
evanna έγραψε:Να δωσω ενα oscar σε Τζινα(ξαναμανα thank you για τις φωτο)και Εζι για τους φανταστικους σχολιασμους τους!

Για την συζητηση παραπανω περι προσωπικων/επαγγελματικων Ευας/Μελιτας να πω οτι συμφωνω 100% με Μik,Clarabelle και KatsaroYpotheto! Agree

Υ.Γ Τζινακι διορθωση:η τελευταια ερωτικη σκηνη Μανου-Ευας ειναι στο επ.196! Razz

Ευχαριστώ πολύ Εύαννα μου...

Υ.Γ. Τόσο πολύ καιρό ο Μάνος χωρίς....;;;
Τουλάχιστον ας τον λυπηθεί κάποιος και αυτόν (και εμάς) να δεί μια άσπρη μέρα πρίν φύγει για την Αμερική lol!
Κορυφαιο το σχολιο! gelio
Απο το στομα σου παντως και στων σεναριογραφων το αυτι! Razz Μακαρι.....! Love!

Οχι καλέ, σεξ έχει να κάνει απο το 198!!! (Με την Μελίτα!!)
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 6 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης