Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010

+36
goldy24
sofia
loukasnora
Ezantakou
almaresi
Goofy!
Καρ-Mik
Ntinaki1
aggeliki
pasxalitsa
Izabella29
sifantid
Cancoon
pet
Antigoni!
Giota edem
diam rena
DESPOINA
maraki_ch
nikidanis
panda
$ofi@ loukakos + nora
edem4ever
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
jim7
FieryRed
evanna
ksanthi
Foulitsa
verile_mistika
irini
st@cy
anna_loukonoriki4ever!!
anastasia20
loukitsa
Clarabelle
40 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 Vote_lcap5%Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 Vote_lcap33%Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 Vote_rcap 33% 
[ 19 ]
Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 Vote_lcap26%Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 Vote_rcap 26% 
[ 15 ]
Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 Vote_lcap14%Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 Vote_rcap 14% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 Vote_lcap7%Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 Vote_rcap 7% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 Vote_lcap14%Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 Vote_rcap 14% 
[ 8 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 57
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 Empty Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Μάης 27, 2010 6:24 pm


Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010

Δημοσίευση από loukitsa Πεμ Μάης 27, 2010 8:01 pm

Μάνος-Μελίτα:Τσίμπησε το δόλωμα και η ειδηση θα μεταδοθεί με αλυσιδωτές αντιδρασεις στους ενδιαφερόμενους. Θα την βγαλει τρελή τωρα! Και ναι σε τετοιες κρίσιμες στιγμές το βλέμμα του ροφού και τα σουφρωμένα χειλη γιατι κοριτσάκι μου γιατι???Αυτοι οι δυο μεταξυ τους εχουν χημεία τελικά….

Ευα-Δαφνη-Νικόλας:Για το παιδι σου Ευακι μου θα τα καταφέρεται!

Λουκάς-Νόρα:Ο καλος μου τι υπέροχος ανθρωπος που είναι ο Λουκακος μου!Νιωθει ενοχές

Αμαλί-Μαίρη:Φορτωσε η Αμαλί,ναι μωρε η καημενούλα όλοι παίξανε μαζι της…μου κυλησε ένα δάκρυ xaxa xaxa

Σταυρίδης-Ανθη:Και καλα θα κάνεις αστυνόμε!

Αγγέλα-Μαρίλια-Ευα-Νικόλας-Λουκάς:Η σταση της Μαρίλιας μου άρεσει!Σφιχτή συζήτηση με ροή

Ρούσσος-Αμαλί:Δούλεψε το Πέτρο είσαι γατονι έτσι!Φυσικα και τι φυτιλιασε τη Μελίτα πας καλά!

Ρούσσος-Μάνος:Ότι κανει τον κινέζο με ξετρελαίνει.Δεν μου αρεσει που δουλευουν και το Ρούσσο αλλα ας όψεται!

Λουκάς-Νόρα-Δαφνη:Και ένα και δυο Νόρα μου χεσιματάκια!

Αντιγονη-Μιμικος:Πες τα Αντιγονη μου πόσο δίκιο έχεις κανε κάτι!Ο Στεφανος να γυρισει στην Ευα έχουν και ένα παιδί και να αφησει το Voyager!Μην την κατηγορεις Μιμικο έχει όλα τα δικια και είσαι και φευγάτος!Που να νιωσει την αγωνια της μάνας

Πατσοζευγαρο της πενταρας-Νόρα:Πάτησα πάλι mute σημερα έβαψα νυχακια γιατι χθες τα λίμαρα στην αντιστοιχη σκηνη!Πάλι καλα που μπήκε και η Νόρα και ανέβασα τη φωνη.
Κουνια-Μπέλλο καλα στα λέει η Νορα : respect : πασουμακι από τα λίγα.Μετα ξαναπάτησα mute τα ηχητικα κυματα από τις γκαρίδες της οχιάς μου χαλάνε την αύρα τρε μπανάλ!

Ευα-Αγγέλα:Τρυφερη κουβεντα μανας-κόρης

Λουκάς-Αμαλί:Γεια σου ρε Λουκά άπαιχτος!Αχ αυτές οι πατάτες! : respect :

Νορα-Δαφνη:Ηρεμα κορίτσια , ρε Δαφνη μη μιλάς δεν σε παίρνει!
Όλοι σου το έλεγαν αλλα εσυ αγυριστο κεφάλι!

Μάνος-Νικόλας:Πώς φαινεται το ήθος της παρεας που δυσκολεύονται να πουν ψέμματα!Κάτι ξερει ο Μάνος κάτι ξερει

Ρούσσος-Λουκάς:Αχ Πέτρο μου θα καταλάβεις εν καιρώ και θα τους συγχωρησεις!


Μιμικος-Μαίρη:Επιτέλους της έβαλαν τακούνια της κοπέλας να μην χοροπηδάει σε κάθε φιλί!Πως άλλαξε μεσα σε κλάσματα δευτερολέπτου μορφη ο Σταυρου???: respect :Τι καταλαβες έπεσες στα ματια του Μιμικου κοπελιά

Λουκάς-Μάνος-Λουκάς:
Μάνος:<<Θελει τεχνη το ρεπάνι κάθε τοπος δεν του κάνει>>
Φοβερο το τριο στούντζες και ο Στεφανος έμεινε λαλακας λέξη δεν είπε.Την εχω καταβρει σήμερα

Λουκάς-Νορα-Νικόλας-Δαφνη:Υποκλείνομαι Λουκα μου. : respect : Νικολα μην κοβεις τις Λουκονορικες ζουζουνοσκηνές

Καλε τη μουσικη είναι αυτή σαν θρίλερ!Αγριεύτηκα απογευματιάτικα

Προσεχως Λουκάς στο μπιλιάρδο αχ κυρα Ακριτα μου πόσο τις λατρευω αυτές τις σκηνες!!!!!!Λουκάς και μπιλιάρδο!!!!!

Ψηφίζω πολύ καλο,είχε ροή ο διάλογος και δεν έμενε μετέωρος,είχαμε και σκηνες της παρέας και Λουκονορικη ζουζουνοσκηνή σούπερ

Υγ1. Θέλω και εγώ Λουκανορική μπέμπα!

Υγ2. Η ΟΧΙΑ ΚΟΥΡΑΣΕ ΠΟΛΥ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΝΟΡΑ!
Ακουει κανεις??? ΑΠΑΛΛΑΞΤΕ ΜΑΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ

Υγ3. Απαλλάξτε μας από το πατσοζευγαρο επιτελους!Μόνο να κουρασουν μπορουν τίποτε άλλο

Με αγάπη και Λουκονορικά φιλιά
loukitsa
Love!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την loukitsa στις Πεμ Μάης 27, 2010 8:05 pm, 1 φορά
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Πεμ Μάης 27, 2010 8:03 pm

Καημένα μέλη της παρέας της φεγγαροπετριάς….από μία πλάκα ξεκίνησε η ιστορία με το φώτη και κατέληξε σε ένα θάνατο και τώρα για ιερό σκοπό καταστρώσατε αυτό το αρρωστημένο σχέδιο….μόνο να ξέρετε ότι <ο δρόμος για την κόλαση είναι στρωμένος με τις πιο αγνές προθέσεις>….το πόσο εκνευρίζομαι που πάνε να βγουν θύματα για μια ακόμα φορά…τα νεύρα μου….

ο στέφανος δηλαδή τι να πει;;;;που μία πάει η φαγανούλα και του λέει <στέφανε γύρισα,θέλω να παντρευτούμε>και τώρα θα του πουλήσει το ψέμα με το παιδί και μετά θα πάει καμαρωτή να του πει ότι τελικά το παιδί είναι δικό του και όχι του μάνου….το <οι γερμανοί ξανάρχονται>θα δει ο άνθρωπος live…..

Νόρα:το να σώσεις το σπίτι της δάφνης δεν είναι ιερός σκοπός νόρα;;;;γιατί δε ρίχνει τον εγωισμό του ο λουκάς να του ζητήσει συγγνώμη-που του την οφείλει εδώ που τα λέμε του δημήτρη που τόσο καιρό τον δούλευε-αλλά όχι τώρα μιλάμε για εσάς….οπότε εδώ όλο το σκεπτικό αλλάζει….

είναι όλοι τους για Fskl Fskl Fskl πόσο ηλίθιοι…..μα πόσο….ΤΟΥΣ ΜΙΣΩΩΩΩ….καμαρώνουν κιόλας για το υποκριτικό τους ταλέντο…ε..ρε…με τους μ…..που έχουμε μπλέξει…..
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010

Δημοσίευση από loukitsa Πεμ Μάης 27, 2010 8:06 pm

anastasia20 έγραψε:Καημένα μέλη της παρέας της φεγγαροπετριάς….από μία πλάκα ξεκίνησε η ιστορία με το φώτη και κατέληξε σε ένα θάνατο και τώρα για ιερό σκοπό καταστρώσατε αυτό το αρρωστημένο σχέδιο….μόνο να ξέρετε ότι <ο δρόμος για την κόλαση είναι στρωμένος με τις πιο αγνές προθέσεις>….το πόσο εκνευρίζομαι που πάνε να βγουν θύματα για μια ακόμα φορά…τα νεύρα μου….

ο στέφανος δηλαδή τι να πει;;;;που μία πάει η φαγανούλα και του λέει <στέφανε γύρισα,θέλω να παντρευτούμε>και τώρα θα του πουλήσει το ψέμα με το παιδί και μετά θα πάει καμαρωτή να του πει ότι τελικά το παιδί είναι δικό του και όχι του μάνου….το <οι γερμανοί ξανάρχονται>θα δει ο άνθρωπος live…..

Νόρα:το να σώσεις το σπίτι της δάφνης δεν είναι ιερός σκοπός νόρα;;;;γιατί δε ρίχνει τον εγωισμό του ο λουκάς να του ζητήσει συγγνώμη-που του την οφείλει εδώ που τα λέμε του δημήτρη που τόσο καιρό τον δούλευε-αλλά όχι τώρα μιλάμε για εσάς….οπότε εδώ όλο το σκεπτικό αλλάζει….

είναι όλοι τους για Fskl Fskl Fskl πόσο ηλίθιοι…..μα πόσο….ΤΟΥΣ ΜΙΣΩΩΩΩ….καμαρώνουν κιόλας για το υποκριτικό τους ταλέντο…ε..ρε…με τους μ…..που έχουμε μπλέξει…..

Μια λεπτομέρεια που ξεχασες....το σχεδιο ειναι της αστυνομίας :lol:Επίσης η τελευται φραση σου μου θυμησε Δρακουμελ
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Πεμ Μάης 27, 2010 8:08 pm

loukitsa έγραψε:
anastasia20 έγραψε:Καημένα μέλη της παρέας της φεγγαροπετριάς….από μία πλάκα ξεκίνησε η ιστορία με το φώτη και κατέληξε σε ένα θάνατο και τώρα για ιερό σκοπό καταστρώσατε αυτό το αρρωστημένο σχέδιο….μόνο να ξέρετε ότι <ο δρόμος για την κόλαση είναι στρωμένος με τις πιο αγνές προθέσεις>….το πόσο εκνευρίζομαι που πάνε να βγουν θύματα για μια ακόμα φορά…τα νεύρα μου….

ο στέφανος δηλαδή τι να πει;;;;που μία πάει η φαγανούλα και του λέει <στέφανε γύρισα,θέλω να παντρευτούμε>και τώρα θα του πουλήσει το ψέμα με το παιδί και μετά θα πάει καμαρωτή να του πει ότι τελικά το παιδί είναι δικό του και όχι του μάνου….το <οι γερμανοί ξανάρχονται>θα δει ο άνθρωπος live…..

Νόρα:το να σώσεις το σπίτι της δάφνης δεν είναι ιερός σκοπός νόρα;;;;γιατί δε ρίχνει τον εγωισμό του ο λουκάς να του ζητήσει συγγνώμη-που του την οφείλει εδώ που τα λέμε του δημήτρη που τόσο καιρό τον δούλευε-αλλά όχι τώρα μιλάμε για εσάς….οπότε εδώ όλο το σκεπτικό αλλάζει….

είναι όλοι τους για Fskl Fskl Fskl πόσο ηλίθιοι…..μα πόσο….ΤΟΥΣ ΜΙΣΩΩΩΩ….καμαρώνουν κιόλας για το υποκριτικό τους ταλέντο…ε..ρε…με τους μ…..που έχουμε μπλέξει…..

Μια λεπτομέρεια που ξεχασες....το σχεδιο ειναι της αστυνομίας :lol:Επίσης η τελευται φραση σου μου θυμησε Δρακουμελ

συγγνώμη για την παράλειψη..... Fskl και στον σταυρίδη.....
όσο για τη τελευταία φράση μου βγήκε αυθόρμητα...με αυτά που βλέπω.... :wink2:
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Μάης 27, 2010 8:09 pm


Δύο σχόλια για αρχή
1. ''Θέλει τέχνη το ραπάνι κάθε τόπος δεν το κάνει'' το έχω διαβάσει στο σχολιασμό του τελευταίου περσινού επεισοδίουgelio
2. Ο Στέφανος ήθελε να κάνει παιδιά με την κατσαρή του αγάπη τί ζόρι τραβάει αν το παιδί της Εύας δεν είναι δικό του μου λέτε; Αυτός έπρεπε να χοροπηδάει απ τη χαρά του που απαλάχτηκε απ το πρόβλημα /S
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Πεμ Μάης 27, 2010 8:10 pm

Clarabelle έγραψε:
Δύο σχόλια για αρχή
1. ''Θέλει τέχνη το ραπάνι κάθε τόπος δεν το κάνει'' το έχω διαβάσει στο σχολιασμό του τελευταίου περσινού επεισοδίουgelio
2. Ο Στέφανος ήθελε να κάνει παιδιά με την κατσαρή του αγάπη τί ζόρι τραβάει αν το παιδί της Εύας δεν είναι δικό του μου λέτε; Αυτός έπρεπε να χοροπηδάει απ τη χαρά του που απαλάχτηκε απ το πρόβλημα /S

ναι μωρέ....σιγά...επειδή η άλλη σύμφωνα με το σχέδιο τον δούλευε για ένα τέτοιο θέμα;;;;λεπτομέρειες.....
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010

Δημοσίευση από anna_loukonoriki4ever!! Πεμ Μάης 27, 2010 8:11 pm

-villeda-Μάνος- α ρε Μάνο...... Τι να πει κανείς..... Και η άλλη καταχάρηκε!

-Δάφνη-Εύα-Νικόλας - go go Eva go! αυτό έχω να πω!

-Νόρα-Λουκάς - τσάντα της αμαλίας λέει! Λουκάκος αμνησιακός τρελαίνομαιιιιιι!

-Αμαλί- villedaà όπα! Τα πήρε η Αμαλί! Τρεχάτε ποδαράκια μου... Κι εσύ κοπέλα μου! Με τακτ! Μα τακτ!

-σπίτι Εύας- γιατί τόση αρνητικότητα;; Προτιμάτε να τη φάνε και την Εύα και το παιδία από το να παίξετε το παιχνίδι;;

-Πέτρος-Αμαλί -τιτανομέγιστοι απλά ρισπέκτ!!!

- να το και το εξώδικοοοοοοο.... Έ ρε έχει να γίνει... Της Νταίζης!!! (δεν χρειάζεται επεξήγηση φαντάζομαι!)

- Μάνος-Πέτρος- αυτή η πειστικότητα του Μάνου το κάτι άλλο!

- Λουκάς-Νόρα-Δάφνη-- «κι άμα σου έλεγε να πέσεις στη θάλασσα θα πεφτες;» έλα μου ντε! Το δικηγορικό ζεύγος εν δράσει! Λατρεύωωωω!

- Καρτάλης-αντιγόνη-;; Στεφανάκο! Τι είπαμε! Δεν πάμε κόντρα στη μαμα! Πο-τέ! silence μικρέ! Σε καταλαβαίνω Αντιγόνη μου! Έχει κι ένα παιδί με την Εύα! Πρέπει να γυρίσει κοντά της! Στο παιδί του! Που μου θέλει και ταξιδάκια!

-Νόρα- Μήτσος- Γλάστρα - Νόρα απλά ΘΕΑΑΑΑ!!!! Θεά! Το πασουμάκι έκανε παράσιτα! Δεν μπορώ! Όσο για τον κυρ Μήτσο.... Ουστ από κει που θα σου ζητήσουμε και συγνώμη! Δεν φτάνει που μας έκανες κουλουβάχατα!!! Πάρε το κουρεματόχαρτό σου και σ άλλη παραλία!

-Εύα-Αγγέλα - σε νοιάζει περισσότερο η Αμαλία ή η ασφάλεια ου παιδιού και του εγγονού σου;;; Την Αμαλία σκέφτεσαι;;;

- Λουκάς-Αμαλί -»μιλάμε για παιδιά ή για πατατούλες;» α ρε Λουκάαα! Α ρε Λουκάα! Εγώ τι να πώ τώρα;; Δεν παίζεσαι αγόρι μου! Χιιι δεν σκέφτηκες τι πατάτες;; Τέτοια αχαρηστία;; Σα δεν ντρέπεσαι λέω εγώ!

-Δάφνη-Νόρα- όταν την απειλούσες εσύ καρδιά μου ήταν καλά... Τώρα που τα πήρε η Νόρα δεν μας αρέσει!

-Μάνος-Νικόλας- Νικόλα θα μάθεις να λες ψέματα! Όλα κι όλα!

-Λουκάς-Ρούσσος-αχχχ.. Α ρε Λουκάκο... Είναι και καλός ο άτιμος... Αλλά δεν ξέρω αν το γατόνι ο Πέτρος θα αργήσει να το καταλάβει.... Δεν ξέρω... Δεν ξέρω...

-απόλυτοι-- πες το κορίτσι μου! Βαρέθηκα! Χάνουμε πολύτιμα λεπτά από το επ. .... Σας παρακαλώ... Ανούσια σκηνή με το Στέφανο να μονολογεί! Πλιζ....

-Λουκάς-Μάνος- από τα ραπανάκια πεταχτήκανε πάνω κι αρχίσανε το θέατρο! Πεθαίνωωωωωω! Είναι Θεοί και οι δυό τουςςςς! Κάγκελο ο Στεφανάκος!!!! Απολαυστικότατη σκηνή! Αυτό έχω να πω!

-παρέα- τέλειοι!! Αχ αυτό το φλογερό ταμπεραμέντο! Αχ! Αλλά ρε παιδιά! Δίκιο ο Νικόλας! Συντονιστείτε λίγο! Λίγο.. Πολύ λίγο.. Ίσα που...

-σπίτι εύας- ταυτότητα παρακαλώ!!!! Οκ μπαίνετε! Χαχα

Και τώρα μια γενική εικόνα.... Αρκετά καλό το επεισόδιο... Και δεν ψηφίζω τέλειο επειδή έχουμε κάτι χρόνια να ΄δούμε λουκονορική ζουζουνιά βλ. Σκόνταμα.... Αν είναι δυνατόν!...
Αρκετές απόλυτες σκηνές..... Μπλιάξ.... Αλλά ωραία τον ταπώσανε ομολογουμένως στο γραφείο του μάνου τ αγόρια....
Λάτρεψα Μάνο-Λουκά, Νόρα στο γραφείο του Μπέλλου και σκηνή στο ατελιέ Νόρα-Λουκάς-Νικόλας-Δάφνη!

Αυτά τα «ολίγα» ελπίζω να μη σας κούρασα....



Υ.Γ.1. ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ ΛΟΥΚΟΝΟΡΙΚΗ ΜΠΟΥΜΠΟΥ!!!

υ.γ.2. ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ! ΟΧΙ ΑΛΛΟΥΣ ΑΠΟΛΥΤΟΥΣ!

υ.γ.3. ΦΕΡΤΕ ΤΟ ΜΠΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΣΚΥΛΟΥ ΚΑ ΤΟ ΤΣΙΟΥΑΟΥΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΕΙ! ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟΟΟΟΟΟ!
anna_loukonoriki4ever!!
anna_loukonoriki4ever!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010

Δημοσίευση από st@cy Πεμ Μάης 27, 2010 8:11 pm

καλα συγνωμμη τι ηταν αυτο σημερα????δλδ ελεος τι πιστευουν για μας οτι οτι μας δινουν το κατεβαζουμε αμασητο?αμαν με τη μελιτα και το στεφανο και το παιδι,ελεος πια με αυτη την εμμονη ελεος!!!!!!!!
για μενα 2 σκηνες αξιζαν σημερα:η σκηνη με τη νορα στο γραφειο του μπελλου,χωστα κοριτσι μου χωστα!!!!!!οχι που θα μας τη βγει το 20οχλμ αθηνων λαμιας,ε οχι εχουμε και ενα επιπεδο αλλα αμα λαχει πεφτουμε και στης νταιζης,τριτο υπογειο και κατεβαινε!!!!!!!!!!!!!!!
και επισης η σκηνη με μανο λουκα στο γραφειο,εδωσαν ρεστα απο τα κτηματα και τα ραπανακια στις απειλες και στις φωνες!δωσαν ρεστα οι παναγιωτηδες σημερα!!!!!!!!!!!!!

κατα τ'αλλα ηταν πολυ ακυρο και αδιαφορο το επεισοδιο,δεν ελεγε και πολλα.

και κατι ακομα
θελω και εγω λουκανορικη μπεμπα
δεν αντεχει ο οργανισμος μου αλλο τους απολυτους ελεος!!!!!!!!!!!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την st@cy στις Πεμ Μάης 27, 2010 8:14 pm, 1 φορά
st@cy
st@cy
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : In one of all the gon joints in all the towns in all the world...
Ασχολίες : Σινεμα,θεατρο,φωτογραφια,tango

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010

Δημοσίευση από loukitsa Πεμ Μάης 27, 2010 8:12 pm

Clarabelle έγραψε:
Δύο σχόλια για αρχή
1. ''Θέλει τέχνη το ραπάνι κάθε τόπος δεν το κάνει'' το έχω διαβάσει στο σχολιασμό του τελευταίου περσινού επεισοδίουgelio
2. Ο Στέφανος ήθελε να κάνει παιδιά με την κατσαρή του αγάπη τί ζόρι τραβάει αν το παιδί της Εύας δεν είναι δικό του μου λέτε; Αυτός έπρεπε να χοροπηδάει απ τη χαρά του που απαλάχτηκε απ το πρόβλημα /S

Ναι αντι να χαίρεται αυτος δείχνει οτι ενδιαφερεται πραγματικα για την Ευα και το παιδι του.... :shock:
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010

Δημοσίευση από irini Πεμ Μάης 27, 2010 8:12 pm

Λοιπον εμενα δεν μου αρεσε το επισοδειο!!!!!!!!!!!!Ειπαμε να δουμε το σχεδιο της Ευας να εξελισσεται ωραια αλλα ελεος,οχι μονο αυτοοοο!!!!!!!!!

Μανος-Μελιτα
Τσιμπησε και το χαπατο η Μελιτα αμεσως οτι το παιδι δεν ειναι του Στεφανου!!!Μανος θεος!!!!

Νορα-Νταιζη-Μητσουλας
Καλα θα η Νταιζη ειναι για πολλα χαστουκια με τον μητσουλα απο δυπλα!!!Τολμαει να βγαλει γλωσσα.....ειχαμε το Μελιτονι με το κλαμα εχουμε και την Νταιζαρα τωρα μα κλαιγεται οτι ολοι θελουν το κακο της!!!!!Τουλαχιστον το καταλαβε...Ετσι Νορακι χωσεεεεεεεεεεεεεεεε μπηκε τα βριντησε και εφυγε!!!!Για να καταλαβουν τα χαπατα με τι εχουν να κανουν!!!!

Μανος-Λουκας
Θεοι και οι δυο πραγματικα,εδωσαν ρεσιταλ μπροστα στον απολυτο..τα εδωσαν ολα!!!Και φυσικα ο Στεφανος ουτε μαι κουβεντα δεν μπορεσε μα αρθρωσει!!!

Λουκας-Νορα-Δαφνη-Νικολας
Τελεια σκηνη..Λουκακο μου αυτο το ταπεραμεντο της Νορας αναβει φωτιες,και Νικολα μου μην μουτζωνεις τον Λουκακο!!!

Ευα-Αγγελα
Μια πολυ γλυκια κουβεντουλα αναμεσα σε μανα και κορη!!

Αμαλια-Μελιτα
Το μονο που ενδοιαφερει και τις δυο ειναι να ειναι η Μελιτα με τον Στεφανο,και τωρα που η Αμαλια τσιμπησε νομιζει οτι της ηρθε κουμπι που το παιδι δεν ειναι του Στεφανου,καλα μην φας εχουμε γλαροσουπα!!!!Κατα τα αλλα ολες οι συζητησεις αυτων των γυναικων γυριζουν γυρω απο τον απολυτο!!Ελεοςςςςςςς πιααααααααααα!!!!!!!!!!

Γενικα το επισοδειο δεν μου αρεσε πολυ....ηταν βαρετο και δεν ειχε για αλλη μια φορα ζουζουνιστηκη σκηνη με Νορα και Λουκα!!!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την irini στις Πεμ Μάης 27, 2010 8:15 pm, 1 φορά
irini
irini
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010

Δημοσίευση από verile_mistika Πεμ Μάης 27, 2010 8:12 pm

ΡΕ Μανουσο γιατι μας φευγεις .... εσκισες σημερα ρε μιλαμε φοβερος .... ποιος θα τα κανει αυτα οταν φυγεις ..

Καλα μελιτα-αμαλια το θεατρο του παραλογου ειδικα μελιτα τσαντιστικε κιολας gelio gelio πουλια στο αερα πιανεις (ουπς προσεχε μην φυγουν )

ρε Λουκα τοσο ωραιες πατατες και εσυ την δουλευεις ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ ΕΙΣΑΙ gelio

ηταν που εφυγε τσαντισμενος απο την Μελιτα οταν πηγε στον Μανο τα εχασε τον εδιωξε κιολας ο Μανος ....

μονο για τον Ρουσσο στεναχωρηθηκα...

Οσο για την Νταιζη τι να πω μιλαμε η γυναικα με εκνευριζει καθε μερα περισσοτερο θελει να του ζητουσε και συγνωμη το Βουτηρο...
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Μάης 27, 2010 8:13 pm

anastasia20 έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Δύο σχόλια για αρχή
1. ''Θέλει τέχνη το ραπάνι κάθε τόπος δεν το κάνει'' το έχω διαβάσει στο σχολιασμό του τελευταίου περσινού επεισοδίουgelio
2. Ο Στέφανος ήθελε να κάνει παιδιά με την κατσαρή του αγάπη τί ζόρι τραβάει αν το παιδί της Εύας δεν είναι δικό του μου λέτε; Αυτός έπρεπε να χοροπηδάει απ τη χαρά του που απαλάχτηκε απ το πρόβλημα /S

ναι μωρέ....σιγά...επειδή η άλλη σύμφωνα με το σχέδιο τον δούλευε για ένα τέτοιο θέμα;;;;λεπτομέρειες.....


Έλα καλέ θα τον δουλέψει ένα μήνα τη δούλευε τόσα χρόνια πάλι δεν θα πατσίσουν!!!!!!!!!!!!!!!
Άλλη ερώτηση έκανα όμως. Γιατί τόσο ενδιαφέρον;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Πεμ Μάης 27, 2010 8:13 pm

Αν και το σχεδιάκι δεν μου αρέσει σαν ιδέα,απολαμβάνω που τρέχουνε όλοι σαν τους παλαβούς!!!
Θεική η σκηνή στο γραφείο του Μάνου!! : respect : : respect : : respect :
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010

Δημοσίευση από anna_loukonoriki4ever!! Πεμ Μάης 27, 2010 8:14 pm

Clarabelle έγραψε:
Δύο σχόλια για αρχή
1. ''Θέλει τέχνη το ραπάνι κάθε τόπος δεν το κάνει'' το έχω διαβάσει στο σχολιασμό του τελευταίου περσινού επεισοδίουgelio
2. Ο Στέφανος ήθελε να κάνει παιδιά με την κατσαρή του αγάπη τί ζόρι τραβάει αν το παιδί της Εύας δεν είναι δικό του μου λέτε; Αυτός έπρεπε να χοροπηδάει απ τη χαρά του που απαλάχτηκε απ το πρόβλημα /S
1. καλά μ έστειλε σ εκείνο το σημείο
2.έλα μου ντε! ποιό το πρόβλημά του! τώρα θα μπορούν να ζήσουν ελεύθεροι τον έρωτά τους....( vomit και μόνο που το έγραψα!)
anna_loukonoriki4ever!!
anna_loukonoriki4ever!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010

Δημοσίευση από anna_loukonoriki4ever!! Πεμ Μάης 27, 2010 8:15 pm

irini έγραψε:Λοιπον εμενα δεν μου αρεσε το επισοδειο!!!!!!!!!!!!Ειπαμε να δουμε το σχεδιο της Ευας να εξελισσεται ωραια αλλα ελεος,οχι μονο αυτοοοο!!!!!!!!!

Μανος-Μελιτα
Τσιμπησε και το χαπατο η Μελιτα αμεσως οτι το παιδι δεν ειναι του Στεφανου!!!Μανος θεος!!!!

Νορα-Νταιζη-Μητσουλας
Καλα θα η Νταιζη ειναι για πολλα χαστουκια με τον μητσουλα απο δυπλα!!!Τολμαει να βγαλει γλωσσα.....ειχαμε το Μελιτονι με το κλαμα εχουμε και την Νταιζαρα τωρα μα κλαιγεται οτι ολοι θελουν το κακο της!!!!!Τουλαχιστον το καταλαβε...Ετσι Νορακι χωσεεεεεεεεεεεεεεεε μπηκε τα βριντησε και εφυγε!!!!Για να καταλαβουν τα χαπατα με τι εχουν να κανουν!!!!

Μανος-Λουκας
Θεοι και οι δυο πραγματικα,εδωσαν ρεσιταλ μπροστα στον απολυτο..τα εδωσαν ολα!!!Και φυσικα ο Στεφανος ουτε μαι κουβεντα δεν μπορεσε μα αρθρωσει!!!

Λουκας-Νορα-Δαφνη-Νικολας
Τελεια σκηνη..Λουκακο μου αυτο το ταπεραμεντο της Νορας αναβει φωτιες,και Νικολα μου μην μουτζωνεις τον Λουκακο!!!

Ευα-Αγγελα
Μια πολυ γλυκια κουβεντουλα αναμεσα σε μανα και κορη!!

Αμαλια-Μελιτα
Το μονο που ενδοιαφερει και τις δυο ειναι να ειναι η Μελιτα με τον Στεφανο,και τωρα που η Αμαλια τσιμπησε νομιζει οτι της ηρθε κουμπι που το παιδι δεν ειναι του Στεφανου,καλα μην φας εχουμε γλαροσουπα!!!!Κατα τα αλλα ολες οι συζητησεις αυτων των γυναικων γυριζουν γυρω απο τον απολυτο!!Ελεοςςςςςςς πιααααααααααα!!!!!!!!!!

Γενικα το επισοδειο δεν μου αρεσε πολυ....ηταν βαρετο και δεν ειχε για αλλη μια φορα ζουζουνιστηκη σκηνη με Νορα και Λουκα!!!!
Agree θέλω τη δόση μου! θάλω ζουζουνιά! δεν αντέχω άλλο με τα μαμούνια! ruuun πλιζ!
anna_loukonoriki4ever!!
anna_loukonoriki4ever!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010

Δημοσίευση από ksanthi Πεμ Μάης 27, 2010 8:19 pm

:bom: ΚΑΙ ΤΟ ΟΣΚΑΡ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΕΝΟΣ ΠΑΤΕΡΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ. ΤΕΤΟΙΟΙ ΔΗΘΕΝ ΠΑΤΕΡΑΔΕΣ ΝΤΡΟΠΙΑΖΟΥΝ ΤΗΝ ΛΕΞΗ ΠΑΤΕΡΑΣ. ΑΝΤΕ ΠΑΡΕ ΤΗΝ ΠΛΟΥΣΙΑ ΚΑΙ ΠΑΡΕ ΔΡΟΜΟ ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΥΣΥΧΑΣΟΥΜΕ ΤΕΛΙΚΑ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑ..... Ο ΜΑΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΕ ΤΑ ΟΛΑ ΤΟΥ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΜΑΡΙΛΙΑ ΔΕΝ ΥΠΗΡΞΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΑΛΛΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ. ΑΜΑΛΙΑ ΤΑ ΨΕΜΜΑΤΑ Η ΔΙΚΗ ΣΑΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΑ ΛΕΕΙ. ΜΕΛΙΤΑ. ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ. ΤΡΕΧΕΙ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΓΥΡΝΑΕΙ ΑΠΟ ΚΑΝΑΠΕ ΣΕ ΚΑΝΑΠΕ ΚΟΥΡΑΖΕΤΕ Η ΚΑΗΜΕΝΗ ΜΩΡΕ ΤΡΩΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΕΤΟΙΜΑ. ΤΕΤΟΙΑ ΥΠΟΤΙΜΗΣΗ ΓΥΝΑΙΚΑΣ. ΠΟΣΑ ΧΑΜΗΛΑ ΕΠΕΣΕ Η ΜΕΛΙΤΑ ΠΑΤΩ ΕΠΟΙΑΣΕ. ΜΕΛΙΤΑ ΜΑΝΟΣ ΕΛΕΟΣ ΟΧΙ ΑΛΛΟΣ ΕΜΜΕΤΟΣ. ΣΟΡΥ ΑΛΛΑ ΑΠΑ ΠΑ, ΜΑΝΑΡΟΣ ΘΕΟΣ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΗΘΕΛΕΣ ΠΟΛΥ ΝΑ ΗΤΑΝ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ ΕΥΑΣ Ε; ΤΟ ΞΕΡΟΥΜΕ. ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΔΕΙΣ. ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ. ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΑΨΕ ΕΔΩ ΘΑ ΤΟ ΧΑΨΕΙ Ο ΜΑΝΑΡΟΣ ΟΤΙ ΔΗΘΕΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΡΙΛΙΑ ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΧΑΨΕΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ; ΑΧ ΜΑΝΟ ΜΟΥ ΘΕΟΣ ΕΙΣΑΙ :drunken:


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ksanthi στις Πεμ Μάης 27, 2010 8:27 pm, 1 φορά

ksanthi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010

Δημοσίευση από evanna Πεμ Μάης 27, 2010 8:24 pm

Λοιπον............

1.Μελιτα γενικως:Ενα σοκ το επαθε το κατινακι και ετρεξε να τα προλαβει στην Αμαλιτσα η οποια με την τρελα που ως γνωστον την διακατεχει πειραχτηκε περισσοτερο που το ''ντεκαπαζ'' οπως λεει εκεινη της την εφερε!Μετα που η σουρναμενη δεν ηξερε πως να του το πει του Στεφανου εκανα κατι γελια με τις φατσες τους αλλο πραγμα! :twisted:

2.Αμαλια γενικως:Πηγε στο ερμο του Ρουσσο να τον τρελανει παλι με τα νεα που εμαθε και μετα περασε και απο το Λουκα να του πει πως ειναι πικραμενη που δεν εκτιμησε τις πατατουλες της και δεν της ειπε την ''αληθεια'' περι παιδιου!Οπως και να εχει παραμενει Τιτανομεγιστη! : respect :

3.Χαπατο-Οχια και Νορα:Νομιζει ο Μητσουλας οτι διαθετει τα προσοντα να κανει και νταηλικια!Βρε ουστ απο δω!Και αλλη απο διπλα μη χασει αλλα μια χαρα την ταπωνε το Νορακι μας!Μ'αρεσει που η καργια ηθελε να την ξεμαλλιασει κιολας....αμα σε παρω απο την κοτσιδα και σε φερω 100 σβουρες με αυτα που εχεις κανει θα σου πω εγω!Νορα ΘΕΑ!!!! : respect : Και αλλα επρεπε να τους πει!

4.Λουκας-Μανος-Στεφανος:Αφου του ηρθε κεραμιδα του Μπουλη ειπε να περασει και απο το γραφειο του Μανου!Και εκει που ειναι χαλαρα ο τελευταιος με το Λουκα ακουνε τις αγριογκαριδες του Στεφανου και αναλαμβανουν δραση!!!!!Παρα πολυ πειστικοι και ο αλλος δεν μπορουσε να αρθρωσει κουβεντα! gelio Ετσι,ετσι....!

5.Ευα γενικως:Μου αρεσε που ενημερωσε και τη Μαριλια για τα σκηνικα και που παρολο τα οσα συμβαινουν συνεχιζει να νοιαζεται για τις εξετασεις και την ψυχολογια της! Hug Περιμενω τωρα τη σκηνη με το Στεφανο που κατι μου λεει οτι θα ειναι πολυ καλη!

Κατα τ'αλλα μου αρεσε και η μικρη ζουζουνοσκηνη Λουκα-Νορας στο ατελιε της Δαφνης Love! οπως και η συζητηση της τελευταιας με τη Νορα!

Αυτα τα ολιγα απο μενα για σημερα!Πολυ καλο το επεισοδιο και αυτο επειδη απολαμβανω τρελα να βλεπω τους απολυτους και τους λοιπους παρατρεχαμενους να τρεχουν και να μη φτανουν! Tongue
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010

Δημοσίευση από FieryRed Πεμ Μάης 27, 2010 8:27 pm

Καλησπέρα,

Μέτριο το επεισόδιο από εμένα.. Τέθηκε σε εφαρμογή το σχέδιο και πάει ρολόι άμα θέλουν δουλεύουν όλοι σαν καλοκαρδισμένο ρολόι! :lol:

Άξιο σχολιασμού από εμένα το "Hosting" της Νόρας, χώσε Νοράκι μπορείς και με περισσό ταλέντο!!! :bball: :bball:

Λουκάς - Μάνος έδωσαν και πήραν σήμερα απλώς : respect :

Υ.Γ. Ας υπενθυμίσω ότι το σχέδιο καταστρώθηκε να ΣΩΘΟΥΝ δυο ζωές οι οποίες βρίσκονται σε κίνδυνο.. Δεν ξύπνησαν οι ήρωες της σειράς μια μέρα και αποφάσισαν τι θα κάνουν μια τόσο βαρετή μέρα...
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010

Δημοσίευση από anna_loukonoriki4ever!! Πεμ Μάης 27, 2010 8:28 pm

FieryRed έγραψε:Καλησπέρα,

Μέτριο το επεισόδιο από εμένα.. Τέθηκε σε εφαρμογή το σχέδιο και πάει ρολόι άμα θέλουν δουλεύουν όλοι σαν καλοκαρδισμένο ρολόι! :lol:

Άξιο σχολιασμού από εμένα το "Hosting" της Νόρας, χώσε Νοράκι μπορείς και με περισσό ταλέντο!!! :bball: :bball:

Λουκάς - Μάνος έδωσαν και πήραν σήμερα απλώς : respect :

Υ.Γ. Ας υπενθυμίσω ότι το σχέδιο καταστρώθηκε να ΣΩΘΟΥΝ δυο ζωές οι οποίες βρίσκονται σε κίνδυνο.. Δεν ξύπνησαν οι ήρωες της σειράς μια μέρα και αποφάσισαν τι θα κάνουν μια τόσο βαρετή μέρα...
μ αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι! Thumbs up
anna_loukonoriki4ever!!
anna_loukonoriki4ever!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Πεμ Μάης 27, 2010 8:31 pm

evanna έγραψε:Λοιπον............

1.Μελιτα γενικως:Ενα σοκ το επαθε το κατινακι και ετρεξε να τα προλαβει στην Αμαλιτσα η οποια με την τρελα που ως γνωστον την διακατεχει πειραχτηκε περισσοτερο που το ''ντεκαπαζ'' οπως λεει εκεινη της την εφερε!Μετα που η σουρναμενη δεν ηξερε πως να του το πει του Στεφανου εκανα κατι γελια με τις φατσες τους αλλο πραγμα! :twisted:

2.Αμαλια γενικως:Πηγε στο ερμο του Ρουσσο να τον τρελανει παλι με τα νεα που εμαθε και μετα περασε και απο το Λουκα να του πει πως ειναι πικραμενη που δεν εκτιμησε τις πατατουλες της και δεν της ειπε την ''αληθεια'' περι παιδιου!Οπως και να εχει παραμενει Τιτανομεγιστη! : respect :

3.Χαπατο-Οχια και Νορα:Νομιζει ο Μητσουλας οτι διαθετει τα προσοντα να κανει και νταηλικια!Βρε ουστ απο δω!Και αλλη απο διπλα μη χασει αλλα μια χαρα την ταπωνε το Νορακι μας!Μ'αρεσει που η καργια ηθελε να την ξεμαλλιασει κιολας....αμα σε παρω απο την κοτσιδα και σε φερω 100 σβουρες με αυτα που εχεις κανει θα σου πω εγω!Νορα ΘΕΑ!!!! : respect : Και αλλα επρεπε να τους πει!

4.Λουκας-Μανος-Στεφανος:Αφου του ηρθε κεραμιδα του Μπουλη ειπε να περασει και απο το γραφειο του Μανου!Και εκει που ειναι χαλαρα ο τελευταιος με το Λουκα ακουνε τις αγριογκαριδες του Στεφανου και αναλαμβανουν δραση!!!!!Παρα πολυ πειστικοι και ο αλλος δεν μπορουσε να αρθρωσει κουβεντα! gelio Ετσι,ετσι....!

5.Ευα γενικως:Μου αρεσε που ενημερωσε και τη Μαριλια για τα σκηνικα και που παρολο τα οσα συμβαινουν συνεχιζει να νοιαζεται για τις εξετασεις και την ψυχολογια της! Hug Περιμενω τωρα τη σκηνη με το Στεφανο που κατι μου λεει οτι θα ειναι πολυ καλη!

Κατα τ'αλλα μου αρεσε και η μικρη ζουζουνοσκηνη Λουκα-Νορας στο ατελιε της Δαφνης Love! οπως και η συζητηση της τελευταιας με τη Νορα!

Αυτα τα ολιγα απο μενα για σημερα!Πολυ καλο το επεισοδιο και αυτο επειδη απολαμβανω τρελα να βλεπω τους απολυτους και τους λοιπους παρατρεχαμενους να τρεχουν και να μη φτανουν! Tongue


Ευαννάκι πολύ ωραίος σχολιασμός!!!!Και εγώ το απολαμβάνω να τους βλέπω σε αναμένα κάρβουνα..Ξυπνάει η Κρουέλα Ντεβίλ μέσα μου!!!!!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010

Δημοσίευση από jim7 Πεμ Μάης 27, 2010 8:32 pm

gelio gelio gelio gelio gelio Ακόμα γελάω με τον Στέφανο στην σκηνή με τον Μάνο και τον Λουκά, άρχισαν να τσακώνονται (δήθεν) μόλις τον είδαν και δεν τούδιναν καμμία σημασία, και αυτός σαν μ..... τους κοιτούσε με το βλέμμα της αγελάδας και το μόνο που δεν είπε ήταν "ρε παιδιά είμαι και εγώ εδώ ας μου πει και μένα κάποιος τι συμβαίνει;"
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Πεμ Μάης 27, 2010 8:32 pm

Ευα Νικολας Δαφνη: Ευα θα καταφερεις άλλωστε ειμαστε μαζι σου

Λουκας Νόρα: flashback αμνησίας νιωθεις ενοχες Λουκα μου? δεν βαριεσαι για καλο σκοπο ειναι

Αμαλια Μελιτα: ετσι Μελιτα να σκαεις απ το κακο σου να σκάσεις ειναι ή δεν ειναι και αν κανει λαθος ή δεν κανει που ειναι και καημενουλα αχ μωρε την λυπηθηκα τωρα θα βαλω και τα κλάματα........

Σταυριδης Ανθη: ετσι κανε την δουλεια σου οπως πρεπει .......

Νταιζη Μπελλος : αι μωρη απο εδω που μας το παιζεις και θυγμενη κουρασε κουρασε η οχια και το χαπατο πως φορες θα το πούμε......?

Στέφανος Μελιτα: ελα μπιφτεκάκι μου μα τι σκηνη θεε μου τι ενταση τι παθος τι χημεία........... gelio μου προκαλούν γέλιο αυτα τα παιδιά .....

Αντιγονη Στεφανος : Μπραβο βρε Αντιγονη θεα σωστά τι να μου τρεχει τωρα στα Παρισια με την Ευα επρεπε να ειναι τωρα ...... αγκαλιά να χαιδευει την κοιλιτσα λατρευω Αντιγόνη τελος...........

Μανος Λουκας Στεφανος : τι σκηναρα ηταν αυτη gelio θεοι.......καλα ο Στεφανος εχασε τα αυγα και τα πασχαλια και μονο απ το υφος του gelio

Λουκας Νόρα Νικολας Δαφνη: Νικολα θα σε μαλωσω δεν χαλαμε την ζουζουνικη αυτη σκηνη ... TutTut υπεροχη σκηνη ..........Ειστε ταλέντα βεβαια.....και που εισαι ακομα το παιχνίδι τωρα άρχισε.......
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010

Δημοσίευση από evanna Πεμ Μάης 27, 2010 8:33 pm

Foulitsa έγραψε:
evanna έγραψε:Λοιπον............

1.Μελιτα γενικως:Ενα σοκ το επαθε το κατινακι και ετρεξε να τα προλαβει στην Αμαλιτσα η οποια με την τρελα που ως γνωστον την διακατεχει πειραχτηκε περισσοτερο που το ''ντεκαπαζ'' οπως λεει εκεινη της την εφερε!Μετα που η σουρναμενη δεν ηξερε πως να του το πει του Στεφανου εκανα κατι γελια με τις φατσες τους αλλο πραγμα! :twisted:

2.Αμαλια γενικως:Πηγε στο ερμο του Ρουσσο να τον τρελανει παλι με τα νεα που εμαθε και μετα περασε και απο το Λουκα να του πει πως ειναι πικραμενη που δεν εκτιμησε τις πατατουλες της και δεν της ειπε την ''αληθεια'' περι παιδιου!Οπως και να εχει παραμενει Τιτανομεγιστη! : respect :

3.Χαπατο-Οχια και Νορα:Νομιζει ο Μητσουλας οτι διαθετει τα προσοντα να κανει και νταηλικια!Βρε ουστ απο δω!Και αλλη απο διπλα μη χασει αλλα μια χαρα την ταπωνε το Νορακι μας!Μ'αρεσει που η καργια ηθελε να την ξεμαλλιασει κιολας....αμα σε παρω απο την κοτσιδα και σε φερω 100 σβουρες με αυτα που εχεις κανει θα σου πω εγω!Νορα ΘΕΑ!!!! : respect : Και αλλα επρεπε να τους πει!

4.Λουκας-Μανος-Στεφανος:Αφου του ηρθε κεραμιδα του Μπουλη ειπε να περασει και απο το γραφειο του Μανου!Και εκει που ειναι χαλαρα ο τελευταιος με το Λουκα ακουνε τις αγριογκαριδες του Στεφανου και αναλαμβανουν δραση!!!!!Παρα πολυ πειστικοι και ο αλλος δεν μπορουσε να αρθρωσει κουβεντα! gelio Ετσι,ετσι....!

5.Ευα γενικως:Μου αρεσε που ενημερωσε και τη Μαριλια για τα σκηνικα και που παρολο τα οσα συμβαινουν συνεχιζει να νοιαζεται για τις εξετασεις και την ψυχολογια της! Hug Περιμενω τωρα τη σκηνη με το Στεφανο που κατι μου λεει οτι θα ειναι πολυ καλη!

Κατα τ'αλλα μου αρεσε και η μικρη ζουζουνοσκηνη Λουκα-Νορας στο ατελιε της Δαφνης Love! οπως και η συζητηση της τελευταιας με τη Νορα!

Αυτα τα ολιγα απο μενα για σημερα!Πολυ καλο το επεισοδιο και αυτο επειδη απολαμβανω τρελα να βλεπω τους απολυτους και τους λοιπους παρατρεχαμενους να τρεχουν και να μη φτανουν! Tongue


Ευαννάκι πολύ ωραίος σχολιασμός!!!!Και εγώ το απολαμβάνω να τους βλέπω σε αναμένα κάρβουνα..Ξυπνάει η Κρουέλα Ντεβίλ μέσα μου!!!!!
Ευχαριστω Μαριεφη μου! : thanks : Και μενα βρε παιδι μου ολοι αυτοι που βγαζουν το κακο μου εαυτο!Αλλα τι να κανω με προκαλουν ασσυστολα! Razz
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010

Δημοσίευση από loukitsa Πεμ Μάης 27, 2010 8:33 pm

jim7 έγραψε:gelio gelio gelio gelio gelio Ακόμα γελάω με τον Στέφανο στην σκηνή με τον Μάνο και τον Λουκά, άρχισαν να τσακώνονται (δήθεν) μόλις τον είδαν και δεν τούδιναν καμμία σημασία, και αυτός σαν μ..... τους κοιτούσε με το βλέμμα της αγελάδας και το μόνο που δεν είπε ήταν "ρε παιδιά είμαι και εγώ εδώ ας μου πει και μένα κάποιος τι συμβαίνει;"

ακριβως όπως τα λες jim Thumbs up xaxa xaxa
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης