Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010

+44
$ofi@ loukakos + nora
xristina tamystikatisedem
edem4ever
filitsa
nikidanis
KatsaroYpotheto
konst@ntin@
k@terinio-loukonoraki
CineFreak
zwi
pelopidas
spy
Vasouli
l_aquila
KonstantinaA
ebelina2007
Antigoni!
Goofy!
FieryRed
tinaki18
tsampika090909
Izabella29
aggeliki
konstantina
DESPOINA
Evalia
Ezantakou
Cancoon
hionati
PrincessRachel
Καρ-Mik
pasxalitsa
anastasia20
maraki_ch
ksanthi
loukasnora
sifantid
evanna
angi3000
mm
Foulitsa
LIBRA
loukitsa
Clarabelle
48 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010 Vote_lcap72%Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010 Vote_rcap 72% 
[ 54 ]
Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010 Vote_lcap12%Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010 Vote_rcap 12% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010 Vote_lcap4%Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010 Vote_rcap 4% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010 Vote_lcap3%Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010 Vote_lcap3%Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010 Vote_lcap6%Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010 Vote_rcap 6% 
[ 5 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 75
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010 Empty Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Ιουν 03, 2010 6:30 pm


Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010

Δημοσίευση από loukitsa Πεμ Ιουν 03, 2010 8:05 pm

Παρέα-Πιτσιρίκος: Palamakia Γεννάμε γεννάμε!!!Palamakia Α ρε Λουκακο που μου θες και κάβουρα σαν άλλος Μπόμπ ο Μάστορας που όλο μαστορεύεις!
Με πολύ γλυκό τρόπο μεταδόθηκαν τα υπέροχα νεάκια!
Με τον Ρούσσο στο τηλέφωνο ο Λουκάς ήταν απολαυστικός.
Ακολουθούμε την καμπύλη του πόνου ρε Λουκά στον ανώδυνο τοκετό!
Αχ και φιλάκι είχαμε σημερα με τα παιδια μας!

Αμαλί-Μελίτα:<<Δεν ανήκω στην παρέα πια>> γιατί ρε Μελιτακι πότε ανήκες και δεν το κατάλαβα και τώρα βγάζεις μια νοσταλγία και κακία προς τα παιδιά! Και κοροϊδεύουν και τους πάντες μανα και κόρη για την ακριβεια τους θάβουν! Καλλιτεχνικό ξεκατινάζ

Αντιγόνη-Στέφανος:Τη λυπήθηκα την Αντιγόνη και σήμερα ειλικρινά. Πήγε να πέσει κάτω από την ταραχή της για την γέννα.

Χρηστάρας-Οχιά:Πατησε την κάτω ρε Χρηστο τι κάθεσαι! Άλλα λόγια να αγαπιόμαστε στον Χρηστο η ηλίθια!

Σταυριδης στο Λουκά:<<Ο Καρτάλης δεν είναι αυτό που φαίνεται…>>Το γνωρίζαμε και μας το επιβεβαιώνει σήμερα ο αστυνόμος…άρα έχει σχέδιο και λειτουργεί αυτόνομα…?Άρα εκμεταλλεύεται και την Μελίτα???

Ρούσσος-Οχιά:Ποιος σε κατέστρεψε ρε τσόκαρο? Ρούσσο είσαι όλα τα λεφτά και πολύ καλα της τα λες. Ο κύκλος τους δεν είναι για σενα κάμπια. Μας πουλάει και πνεύμα!

Μελίτα-Στεφανος:Μελίτα αυτονομήθηκε και κάνει ότι θέλει τωρα τραγούδα!Είναι εις βαρος της σχεσης σας μηπως επειδη ποτε δεν επενδυσε σ αυτή τη σχεση όσο εσυ…λέω εγω τωρα…

Μαρίλια-Μάνος: Και αυτή έχει όνειρα για σένα Μάνο αλλά θα την απογοητεύσεις για άλλη μια φορά. Πολύ ομορφη σκηνουλα

Λουκάς-Ρούσσος: Λατρεύω Λουκανορικο Ρούσσο μακάρι να τους παντρέψει!
Γεια σου ρε γατονι Ρούσσο ανοιξε τα ματια στο Λουκά.. Και μεις σ αγαπαμε Ρούσσο και μεις και αυτά τα παιδια!

Αντιγόνη-Χρηστος:Αντε πάλι το κόλλημα με το αγόρι!

Σταυρίδης-Ανθη:Ναι καλα κάνατε και τοι προστατεύσατε. Άντε αποκαλύψτε τον δολοφόνο!

ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!!!!!!Palamakia Είμαι πολύ ρομαντική Snif που συγκινούμαι σε κάθε γέννα??? Πολύ όμορφο το Μουσικο βιντεάκι με την Παρεα!

Αμαλί-Ρούσσος:Που να καταλάβεις βρε Αμαλί μου?

Ψήφισα πολύ καλό γιατί με χάλασαν υπερβολικά οι σκηνες με την οχια-Νταίζη

Υγ1. Θέλω και εγώ Λουκανορική μπέμπα!

Υγ2. Η ΟΧΙΑ ΚΟΥΡΑΣΕ ΠΟΛΥ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΝΟΡΑ!
ΑΠΑΛΛΑΞΤΕ ΜΑΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ

Υγ3. Απαλλάξτε μας από το πατσοζευγαρο!!!Μόνο να κουρασουν μπορουν τίποτε άλλο

Υγ4.Μάλλον δεν με ακούει κανείς…έχουμε αλλεργία στις οχιές ξαναλέωωω δεν τις αντεχουμε


Με αγάπη και Λουκονορικά φιλιά
loukitsa
Grrr


Έχει επεξεργασθεί από τον/την loukitsa στις Πεμ Ιουν 03, 2010 8:06 pm, 1 φορά
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010

Δημοσίευση από LIBRA Πεμ Ιουν 03, 2010 8:05 pm

ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ!!!!!!! kymakymakyma kymakyma
LIBRA
LIBRA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Ιουν 03, 2010 8:06 pm


Απ όλο το επεισόδιο κράτησα μια κραυγή ένα κλάμα και ένα υπέροχο χαμόγελο ευτυχίας
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Πεμ Ιουν 03, 2010 8:08 pm

Τέλειο!!
Η παρέα ενωμένη, ο Στεφανος σιγα σιγα ξεσκεπάζεται..Δεν βαρεθηκα καθόλου...Ακόμα και τη σκήνη της Νταιζάρας την παρακολούθησα με ενδιαφέρον..
Προχωράμε και μ αρεσει..
Πολυ γλυκες όλοι τους,συγκινήθηκα οταν γεννήθηκε το φασολάκι!!!
Να μας ζήσει!!!

Γεννήσαμε τον παίδαροοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010

Δημοσίευση από mm Πεμ Ιουν 03, 2010 8:09 pm

Μου φάνηκαν πολύ παράξενα όσα είπε ο Σταυρίδης στον τάφο της γυναίκας του. Και ερωτώ: μήπως ο Σταυρίδης είναι ο δολοφόνος; Μήπως έτσι εκδικήθηκε το θάνατο της γυναίκας του; Κατα τ' άλλα συγκινήθηκα με τις σκηνές στο μαιευτήριο. Θυμήθηκα τις δικές μου γέννες. Αχ, άντε και στη Νόρα!

mm


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Ιουν 03, 2010 8:11 pm

mm έγραψε:Μου φάνηκαν πολύ παράξενα όσα είπε ο Σταυρίδης στον τάφο της γυναίκας του. Και ερωτώ: μήπως ο Σταυρίδης είναι ο δολοφόνος; Μήπως έτσι εκδικήθηκε το θάνατο της γυναίκας του; Κατα τ' άλλα συγκινήθηκα με τις σκηνές στο μαιευτήριο. Θυμήθηκα τις δικές μου γέννες. Αχ, άντε και στη Νόρα!


Επιτέλους μια ακόμη μάνα στο φόρουμ
Κι εγώ συγκινήθηκα και δεν το έχω εύκολο συνήθως
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010

Δημοσίευση από angi3000 Πεμ Ιουν 03, 2010 8:15 pm

Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΤΕΘΕΣΕ ΑΙΤΗΣΗ ΔΙΑΖΥΓΙΟΥ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΕΥΑΣ ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΤΟ ΔΙΑΖΥΓΙΟ.ΝΠΜΙΖΩ ΠΩΣ Ο ΕΡΩΤΑΣ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥΦΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!
angi3000
angi3000

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Πεμ Ιουν 03, 2010 8:17 pm

angi3000 έγραψε:Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΤΕΘΕΣΕ ΑΙΤΗΣΗ ΔΙΑΖΥΓΙΟΥ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΕΥΑΣ ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΤΟ ΔΙΑΖΥΓΙΟ.ΝΠΜΙΖΩ ΠΩΣ Ο ΕΡΩΤΑΣ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥΦΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!


Καλώς ήλθες!!!!

Μ'αρέσει η ιδέα..Ο Στεφανος φάνηκε σήμερα οτι αν δεν μάθαινε την αλήθεια δεν θα ζητούσε διαζύγιο....
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010

Δημοσίευση από evanna Πεμ Ιουν 03, 2010 8:19 pm

Γεννησαμε καλε ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!!!!!!!! Palamakia

Μου αρεσαν παρα πολυ:

-Η ανακοινωση των νεων.Ο Μανος πανικοβλητος να μην ξερει τι να κανει,να τρεξει ή οχι,η Ευα καταγχωμενη να βγαζει το αχτι της πανω του,ο Λουκακος στον κοσμο του μεχρι να καταλαβει τι συμβαινει αλλα και μετα που καταλαβε χαζεψε χειροτερα,η Νορα πιο ψυχραιμη και Νικολας-Δαφνη να ακολουθουν με ενθουσιασμο! Hug

-Το παρεακι στο νοσοκομειο.Γελασα πολυ με ολους τους!Τα πειραγματα εδιναν και επαιρναν! gelio Τα ζουζουνισματα Λουκα-Νορας επισης υπεροχα!

-Η σκηνη του Μανου και της Μαριλιας.Ηταν τοσο γλυκια!Και ειδικα στο τελος που του ειπε οτι και εκεινη τον αγαπαει εγω κοιτουσα στην οθονη με το χαμογελου του ηλιθιου! Love!

-Το μουσικο χαλι την ωρα που το Ευακι μας γεννουσε το παιδαρο!Συγκινηθηκα πολυ σε αυτη τη σκηνουλα! Snif

-Τα χαμογελαστα προσωπα ολων οταν ακουσαν για τη γεννα,εστω και αν παγωσαν μετα!

-Ο αστυνομος γενικως.Θεος ο Ζουγα! : respect :

-Η σκηνη Λουκα-Ρουσσου!Και οσο ακουω οτι ο Στεφανοςς σιγουρα κρυβει και αλλα τοσο χαιρομαι!Ναιαιαιαι,δεν ειναι τοσο λαπας και μαμακιας τελικα! : juhu : Πολυ γλυκος ο Πετρος στο τελος!

Κατα τ'αλλα η Νταιζη δεν αντεχεται,αν και η σκηνη με το Χρηστο μου αρεσε!Αντιγονη,Μελιτα,Αμαλια,Στεφανος....ασχολιαστοι!Δεν σκοπευω να χαλασω τη ζαχαρενια μου σχολιαζοντας τους γιατι ειχαν δεν ειχαν με ψιλοεκνευρισαν!

Φυσικα ΤΕΛΕΙΟ το επεισοδιο για την μοναδικη Παρεα της Φεγγαροπετρας και τον ερχομο του παιδαρου! kyma
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010

Δημοσίευση από sifantid Πεμ Ιουν 03, 2010 8:19 pm

Σήμερα εκτός του ότι ήμουν σαν ζαλισμένο κοτόπουλο από το διάβασμα, ήθελα να απολαύσω και το επεισόδιο, οπότε δεν έχει αναλυτικό σχολιασμό... Rolling Eyes Για τώρα τουλάχιστον... :wink2:
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010

Δημοσίευση από loukasnora Πεμ Ιουν 03, 2010 8:23 pm

Να κανω μια ερωτηση;Χθες ειχαμε επιλογη ''Γενναμε''.Σημερα γιατι δεν εχουμε επιλογη ''Γεννησαμε'';
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010

Δημοσίευση από ksanthi Πεμ Ιουν 03, 2010 8:25 pm

ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ. Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΘΕΛΕΙ ΔΙΑΖΥΓΙΟ ΓΙΑΤΙ ΑΙΣΘΑΝΕΤΑΙ ΠΡΟΔΩΜΕΝΟΣ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΑΓΑΠΗΣΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ. ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΠΩΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΘΑ ΑΠΟΔΕΙΚΤΥΕΙ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΣΗΜΒΕΙ ΑΥΤΟ. ΚΑΤΑ ΑΛΛΑ ΜΑΝΟΣ ΜΑΡΙΛΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ. ΑΓΑΠΙΟΥΝΤΑΙ ΠΟΛΥ ΜΑΝΟΣ ΜΑΡΙΛΙΑ.

ksanthi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010

Δημοσίευση από maraki_ch Πεμ Ιουν 03, 2010 8:25 pm

Clarabelle έγραψε:
Απ όλο το επεισόδιο κράτησα μια κραυγή ένα κλάμα και ένα υπέροχο χαμόγελο ευτυχίας


oscar oscar oscar μόνο και μόνο για αυτή την πρόταση Clarabelle!!!!

Θα επανέλθω με σχολιασμό later!!!
Σε όλο το επεισόδιο σχεδόν ήμουν συγκινημένη!! Το λέω πλαγίως, για να μην πω ότι είχα πλαντάξει!!!




Αφιερωμένο στον Παίδαρο!!!!

Palamakia runaround Love

kyma kyma kyma
maraki_ch
maraki_ch
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : chania

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Πεμ Ιουν 03, 2010 8:26 pm

Λίγα για το σημερινό γιατί το επεισόδιο ήταν μια βαρεμάρα….
• Όταν πήγε να γκρεμοτσακιστεί η αντιγόνη ήταν μέσα στο σενάριο ή όχι;;;;έριξα το γέλιο… gelio gelio ο στέφανος γιατί την κράτησε;;;;
• Νομίζω πως οι δημοσιογράφοι πρέπει να σταματήσουν την απεργία και να βγάλουν έκτακτο δελτίο….Η ΕΥΑ ΓΕΝΝΑΕΙ….
• Στέφανε βγάλε συναινετικό διαζύγιο ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑΑ…..το νευρικό μου σύστημα αρχίζει και κλονίζεται…..wall Impatient (σου έρχεται αύριο όμως η καλή η τάπα)
• Μελίτα κοπέλα μου πόση υπομονή έχεις;;;;ψήσε του λίγο το ψάρι στα χείλη και σταμάτα να τον ακούς…..
• Νόρα το έχουμε εμπέδωσει….τοναγαπάς…φτάνει…έλεος…ήμαρτον…παραδίνομαι…σταμάτα τα<που είναι ο έρωτας μου ή αγάπη μου>δεν αντέχω άλλο….
• Νταίζη….γιατί μου τα χαλάς;;;;σε είχα για προσεχτική….άκου εκεί ξέρεις ότι η αντιγόνη δεν είναι καλά….τςτςτςτς….καρφώνεσαι…..ο χρήστος δεν είναι χθεσινός….
• Σταυρίδη τελείωνε με την εξιχνίαση του εγκλήματος επιτέλους….χώσε όποιον είναι να χώσεις στη στενή να πάμε παρακάτω....
• Άντε να δεχτώ ότι ο στέφανος δεν είναι αυτός που είναι…αλλά να μας λέγατε και τι είναι να προχωρήσουμε παρακάτω….λέω εγώ μια ιδέα τώρα….
• Οι πόνοι στην εύα φέρνουν αναλαμπές….έτσι μάνο….υπόδειγμα πατέρα για τα ξένα παιδιά…όταν γεννιόταν η κόρη σου εσύ είχες άλλες ασχολίες….(μην ξεχνιόμαστε)…άλλη τράβηξε το λούκι…..

Αυτά εν ολίγοις…
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010

Δημοσίευση από pasxalitsa Πεμ Ιουν 03, 2010 8:27 pm

Με πρωταγωνιστή τον Πρίγκιπα, τον Άγγελο, με μια παρέα δεμένη σα γροθιά στο προσκέφαλο της Εύας, με μια γιαγιά και έναν πατέρα πικραμένο και απογοητευμένο, έτοιμο να πάρει το όπλο του... Πολύ Καλό το Σημερινό!!!!

Ο Δάνης Κατρανίδης σε σερί ερμηνευτικών κεντημάτων. Φυσικός, καίριος και "Τ' αγαπάω αυτά τα παιδιά που να πάρει". oscar

Ο Αστυνόμος συνεχίζει την προοικονομία "Ο Καρτάλης δεν είναι αυτός που φαίνεται" Κύριε Σταυρίδη μου αυτό προσδοκάμε και εμείς. Κύριε Ζουγανέλη, τα σέβη μου : respect : : respect :

Η Αντιγόνη σήμερα με συγκίνησε. Ανεξαρτήτως όλων όσών έχει κάνει, είναι μάνα. Και μπορεί να πονάει όταν βλέπει το παιδί της στεναχωρημένο.

Ο Στέφανος Πήρε το όπλο του. Είναι πικραμένος και ξεσπάει. Είχε κάνει όνειρα και του γκρέμισαν τον κόσμο. Κατηγορεί -άδικα- την Εύα, αλλά δεν ξέρει. (¨Οχι δεν είναι άμοιρος ευθυνών, αλλά αυτό το βλέμμα του... Love! )

Το κατινάκι συνεχίζει του φουντουκιού και του οργασμού της το χαβά, (επειδή σας αρέσει), το Νεφελάκι το γειώνουμε γιατί ο οργασμός είναι πέρα και πάνω από όλα. Αμ δεν είναι έτσι η αγάπη καλή μου κοπέλα, αλλά ψιλά γράμματα για σένα αυτά!!! Στη δε σκηνή με την Μανούλα, δικαιώνουμε τον όρο "Ανωτάτη Κατινική" Η εμπάθεια σε όλο της το μεγαλείο, ακόμα και την ώρα που κάποιος δίνει την μάχη στο κρεβάτι του χειρουργείου. (Κρίμα γιατί έχουν περάσει από αυτή την κατάσταση)

Η Νταίζη Αποκαλύπτεται....

Ο Χρήστος, ήρεμη δύναμη, κυματοθραύστης, ο εξ απορρήτων που ίσως κρύβει και κάτι άλλο

Παπαδημητρίου, Σταύρου, Κασανδρινός, Πολυχρονίδη, ΕΞαιρετικοί : respect :

Γλυκές σκηνές με Μαρίλια-Μάνο (περιμένω και άλλες) και με την Παρέα στην Αίθουσα Αναμονής.

Λάτρεψα όμως την Σκηνή Αγγέλας-Εύας στο χειρουργείο και το πρώτο κλάμα του Άγγελου.

Καλώς ήρθες μικρέ Πρίγκιπα, με μια ευχή που λένε στα νεογέννητα "Βαθιές Ρίζες για να ριζώσεις, δυνατά φτερά για να πετάς"

Εν αναμονή....
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Πεμ Ιουν 03, 2010 8:29 pm

anastasia20 έγραψε:
• Όταν πήγε να γκρεμοτσακιστεί η αντιγόνη ήταν μέσα στο σενάριο ή όχι;;;;έριξα το γέλιο… gelio gelio ο στέφανος γιατί την κράτησε;;;;
• Νταίζη….γιατί μου τα χαλάς;;;;σε είχα για προσεχτική….άκου εκεί ξέρεις ότι η αντιγόνη δεν είναι καλά….τςτςτςτς….καρφώνεσαι…..ο χρήστος δεν είναι χθεσινός….

Το πρώτο ήταν.... gelio gelio gelio ..... η αγαπημένη μου σκηνή!!!!

Οσο για το δευτερο, εγώ κατάλαβα οτι εννούσε πως ξέρει οτι γενάει η Ευα.... scratch (οχι για την Αντιγόνη)
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010

Δημοσίευση από angi3000 Πεμ Ιουν 03, 2010 8:33 pm

ΑΝ ΤΗΝ ΗΘΕΛΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΘΑ ΖΗΤΟΥΣΕ ΣΥΝΕΝΑΙΤΙΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΜΠΕΡΔΕΥΕΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΜΠΑΓΛΑΡΩΣΟΥΝΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΞΕΧΑΣΕΙ ΤΟΥΣ ΓΑΜΟΥΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΓΑΠΕΣ.
angi3000
angi3000

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010

Δημοσίευση από PrincessRachel Πεμ Ιουν 03, 2010 8:33 pm

Mik έγραψε:
anastasia20 έγραψε:
• Όταν πήγε να γκρεμοτσακιστεί η αντιγόνη ήταν μέσα στο σενάριο ή όχι;;;;έριξα το γέλιο… gelio gelio ο στέφανος γιατί την κράτησε;;;;
• Νταίζη….γιατί μου τα χαλάς;;;;σε είχα για προσεχτική….άκου εκεί ξέρεις ότι η αντιγόνη δεν είναι καλά….τςτςτςτς….καρφώνεσαι…..ο χρήστος δεν είναι χθεσινός….

Το πρώτο ήταν.... gelio gelio gelio ..... η αγαπημένη μου σκηνή!!!!

Οσο για το δευτερο, εγώ κατάλαβα οτι εννούσε πως ξέρει οτι γενάει η Ευα.... scratch (οχι για την Αντιγόνη)
και εγω γελασα ΠΑΡΑΠΟΛΥ οταν ''σκονταψε'' Razz η κυρια Παπαδημητριου!!μαλλον ηταν εκτος σεναριου..!!σε σημειο που επεσα απο τον καναπε απ τα γελια ...δεν θελω και πολυ σημερα!
γλυκα το επεισοδιο σημερα...ζηλεψα ομως λιγακι εκ μερους της νορας!!περιμενουμε κυριοι σεναριογραφοι!!θελουμε φασολακι και για την νορα!!παραπολυ ευστοχες ατακες σημερα(οπως παντα φυσικα..μαλλον εγω εχω κεφια.. Thumbs up )


Έχει επεξεργασθεί από τον/την rache[L]15 στις Πεμ Ιουν 03, 2010 8:34 pm, 1 φορά
PrincessRachel
PrincessRachel
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δασος των γαλαζιων ονειρων..
Ασχολίες : θεατρο ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Πεμ Ιουν 03, 2010 8:33 pm

Mik έγραψε:
anastasia20 έγραψε:
• Όταν πήγε να γκρεμοτσακιστεί η αντιγόνη ήταν μέσα στο σενάριο ή όχι;;;;έριξα το γέλιο… gelio gelio ο στέφανος γιατί την κράτησε;;;;
• Νταίζη….γιατί μου τα χαλάς;;;;σε είχα για προσεχτική….άκου εκεί ξέρεις ότι η αντιγόνη δεν είναι καλά….τςτςτςτς….καρφώνεσαι…..ο χρήστος δεν είναι χθεσινός….

Το πρώτο ήταν.... gelio gelio gelio ..... η αγαπημένη μου σκηνή!!!!

Οσο για το δευτερο, εγώ κατάλαβα οτι εννούσε πως ξέρει οτι γενάει η Ευα.... scratch (οχι για την Αντιγόνη)


Αυτό εννούσε..Αφού είπε οτι το έμαθε απο το Λούκα..
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Πεμ Ιουν 03, 2010 8:34 pm

Mik έγραψε:
anastasia20 έγραψε:
• Όταν πήγε να γκρεμοτσακιστεί η αντιγόνη ήταν μέσα στο σενάριο ή όχι;;;;έριξα το γέλιο… gelio gelio ο στέφανος γιατί την κράτησε;;;;
• Νταίζη….γιατί μου τα χαλάς;;;;σε είχα για προσεχτική….άκου εκεί ξέρεις ότι η αντιγόνη δεν είναι καλά….τςτςτςτς….καρφώνεσαι…..ο χρήστος δεν είναι χθεσινός….

Το πρώτο ήταν.... gelio gelio gelio ..... η αγαπημένη μου σκηνή!!!!

Οσο για το δευτερο, εγώ κατάλαβα οτι εννούσε πως ξέρει οτι γενάει η Ευα.... scratch (οχι για την Αντιγόνη)

καλά εννοείται...η σκηνή ήταν απίστευτη....ακόμα τη σκέφτομαι και γελάω.... gelio gelio
α,ναι για την εύα...ρώτησα και την αδερφή μου...δεν πρόσεχα πολύ....αλλά και πάλι καρφώνεται....νταίζη πρόσεχεεε....
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Πεμ Ιουν 03, 2010 8:35 pm

anastasia20 έγραψε:
Mik έγραψε:
anastasia20 έγραψε:
• Όταν πήγε να γκρεμοτσακιστεί η αντιγόνη ήταν μέσα στο σενάριο ή όχι;;;;έριξα το γέλιο… gelio gelio ο στέφανος γιατί την κράτησε;;;;
• Νταίζη….γιατί μου τα χαλάς;;;;σε είχα για προσεχτική….άκου εκεί ξέρεις ότι η αντιγόνη δεν είναι καλά….τςτςτςτς….καρφώνεσαι…..ο χρήστος δεν είναι χθεσινός….

Το πρώτο ήταν.... gelio gelio gelio ..... η αγαπημένη μου σκηνή!!!!

Οσο για το δευτερο, εγώ κατάλαβα οτι εννούσε πως ξέρει οτι γενάει η Ευα.... scratch (οχι για την Αντιγόνη)

καλά εννοείται...η σκηνή ήταν απίστευτη....ακόμα τη σκέφτομαι και γελάω.... gelio gelio
α,ναι για την εύα...ρώτησα και την αδερφή μου...δεν πρόσεχα πολύ....αλλά και πάλι καρφώνεται....νταίζη πρόσεχεεε....

Ναι καρφώνεται, πράγματι !!!
Εεεετσι ετσι :twisted: :twisted:

Καρτάλω gelio Μέχρι και αβατάρ σκέφτομαι να το κάνω!!!!
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Πεμ Ιουν 03, 2010 8:37 pm

Mik έγραψε:
anastasia20 έγραψε:
Mik έγραψε:
anastasia20 έγραψε:
• Όταν πήγε να γκρεμοτσακιστεί η αντιγόνη ήταν μέσα στο σενάριο ή όχι;;;;έριξα το γέλιο… gelio gelio ο στέφανος γιατί την κράτησε;;;;
• Νταίζη….γιατί μου τα χαλάς;;;;σε είχα για προσεχτική….άκου εκεί ξέρεις ότι η αντιγόνη δεν είναι καλά….τςτςτςτς….καρφώνεσαι…..ο χρήστος δεν είναι χθεσινός….

Το πρώτο ήταν.... gelio gelio ..... η αγαπημένη μου σκηνή!!!!

Οσο για το δευτερο, εγώ κατάλαβα οτι εννούσε πως ξέρει οτι γενάει η Ευα.... scratch (οχι για την Αντιγόνη)

καλά εννοείται...η σκηνή ήταν απίστευτη....ακόμα τη σκέφτομαι και γελάω....
α,ναι για την εύα...ρώτησα και την αδερφή μου...δεν πρόσεχα πολύ....αλλά και πάλι καρφώνεται....νταίζη πρόσεχεεε....

Ναι καρφώνεται, πράγματι !!!
Εεεετσι ετσι :twisted: :twisted:

Καρτάλω gelio Μέχρι και αβατάρ σκέφτομαι να το κάνω!!!!

καλά εντάξει έτσι και ξαναδώ τη σκηνή σε αβατάρ θα πέσω από τον καναπέ από τα γέλια.... gelio gelio
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010

Δημοσίευση από hionati Πεμ Ιουν 03, 2010 8:59 pm

anastasia20 έγραψε:Λίγα για το σημερινό γιατί το επεισόδιο ήταν μια βαρεμάρα….
• Όταν πήγε να γκρεμοτσακιστεί η αντιγόνη ήταν μέσα στο σενάριο ή όχι;;;;έριξα το γέλιο… gelio gelio ο στέφανος γιατί την κράτησε;;;;
• Νομίζω πως οι δημοσιογράφοι πρέπει να σταματήσουν την απεργία και να βγάλουν έκτακτο δελτίο….Η ΕΥΑ ΓΕΝΝΑΕΙ….
• Στέφανε βγάλε συναινετικό διαζύγιο ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑΑ…..το νευρικό μου σύστημα αρχίζει και κλονίζεται…..wall Impatient (σου έρχεται αύριο όμως η καλή η τάπα)
• Μελίτα κοπέλα μου πόση υπομονή έχεις;;;;ψήσε του λίγο το ψάρι στα χείλη και σταμάτα να τον ακούς…..
• Νόρα το έχουμε εμπέδωσει….τοναγαπάς…φτάνει…έλεος…ήμαρτον…παραδίνομαι…σταμάτα τα<που είναι ο έρωτας μου ή αγάπη μου>δεν αντέχω άλλο….
• Νταίζη….γιατί μου τα χαλάς;;;;σε είχα για προσεχτική….άκου εκεί ξέρεις ότι η αντιγόνη δεν είναι καλά….τςτςτςτς….καρφώνεσαι…..ο χρήστος δεν είναι χθεσινός….
• Σταυρίδη τελείωνε με την εξιχνίαση του εγκλήματος επιτέλους….χώσε όποιον είναι να χώσεις στη στενή να πάμε παρακάτω....
• Άντε να δεχτώ ότι ο στέφανος δεν είναι αυτός που είναι…αλλά να μας λέγατε και τι είναι να προχωρήσουμε παρακάτω….λέω εγώ μια ιδέα τώρα….
• Οι πόνοι στην εύα φέρνουν αναλαμπές….έτσι μάνο….υπόδειγμα πατέρα για τα ξένα παιδιά…όταν γεννιόταν η κόρη σου εσύ είχες άλλες ασχολίες….(μην ξεχνιόμαστε)…άλλη τράβηξε το λούκι…..

Αυτά εν ολίγοις…

ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ Ο ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ... oscar
εγω παντως απ[ο το σημερινο καταλαβα οτι ο στεφανος οχι μονο δεν εχει σχεδιο αλλα δεν εχει και ιδεα για το τι γινεται...απλα ολοι νομιζουν οτι ηξερε για τη διαθηκη και χρησιμοποιουσε την ευα και τη μελιτα...αλλα ο στεφανακος δεν ηξερε για τη διαθηκη ουτε βεβαια χρησιμοποιησε κανεναν...
απο ολο το επεισοδιο και μερικες σκορπιες σκηνες αυτο μου αρεσε πιο πολυ ηταν η σκηνη αντιγονης-στεφανου-μελιτας..ο στεφανος οταν η αντιγονη ειπε για το ρουσσο αυτος της ειπε οτι θα μιλησει με τη μελιτα...ετσι κανουν τα αγπημενα ζευγαρια ...τα λενε μεταξυ τους...αντε και αυριο εχει σκηνη που ο στεφανος θελει να τον αποκαταστησει η μελιτα Love! Love! Love! γι αυτο και μονο περιμενω το αυριανο...αντε να δουμε και λιγο μαζι τα ερωτευμενα πιτσουνακια να μιλανε για γαμο...θα εχει πολυ γουστο... Love! Love! ************


edit by Jim7
Διαβάζουμε τους κανόνες του forum
Το σπαμ emoticons και εικόνων δεν επιτρέπεται λόγω του ότι μπορεί να επιβραδύνει τους υπολογιστές κάποιων χρηστών. Μέγιστος αριθμός επιτρεπόμενων emoticon ανά ποστ (συμπεριλαμβανομένων των μηνυμάτων σε παράθεση) είναι 10. Παρακαλείστε όμως να χρησιμοποιείτε λιγότερα. Αυτό ισχύει σε όλο το φόρουμ.
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010

Δημοσίευση από Cancoon Πεμ Ιουν 03, 2010 9:09 pm

Το επεισόδιο ήταν μια σειρά από παρωχημένα λεκτικά και οπτικά γκανγκ και το κλίμα φάνηκε από την αρχή. Ποιος νοήμων άνθρωπος θα άκουγε ότι έσπασαν τα νερά της εννέα μηνών εγκύου φίλης του και θα καταλάβαινε ότι εννούσε τα υδραυλικά του σπιτιού της;!;
Ερμηνευτικά η Ξυλά ήταν ερασιτεχνικά υπερβολική - τουλάχιστον θα μπορούσε να είχε ξαναδεί τις πολύ λιγότερες αλλά ερμηνευτικά άπειρες σκάλες ανώτερες σκηνές της γέννας της Δάφνης.
Στα τελευταία επεισόδια η Μελίτα πιέζεται όλο και περισσότερο και κάθε φορά κοιτάει τον Στέφανο έτοιμη να εκραγεί. Σφαιράτοι πάμε για την μεγάλο παρεξήγηση ανάμεσά τους και είναι ένα από τα σκηνικά που περιμένω πώς και πώς. Το πόσο θέλω να δω τη Μελίτα να λέει στον Στέφανο ότι τη χρησιμοποίησε και αυτός να αγωνίζεται να της αποδείξει την αγάπη του δε λέγεται! Ήδη ξεκίνησε η προπαγάνδα “ο Καρτάλης δεν είναι αυτός που φαίνεται”.
Σκέτη θύελλα η Νταίζη, ακόμα και τον Ρούσσο στρίμωξε με τις ατάκες της. Πρόκειται για τον πιο ιντριγκαδόρικο χαρακτήρα της σειράς.
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης