Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010

+44
$ofi@ loukakos + nora
xristina tamystikatisedem
edem4ever
filitsa
nikidanis
KatsaroYpotheto
konst@ntin@
k@terinio-loukonoraki
CineFreak
zwi
pelopidas
spy
Vasouli
l_aquila
KonstantinaA
ebelina2007
Antigoni!
Goofy!
FieryRed
tinaki18
tsampika090909
Izabella29
aggeliki
konstantina
DESPOINA
Evalia
Ezantakou
Cancoon
hionati
PrincessRachel
Καρ-Mik
pasxalitsa
anastasia20
maraki_ch
ksanthi
loukasnora
sifantid
evanna
angi3000
mm
Foulitsa
LIBRA
loukitsa
Clarabelle
48 απαντήσεις

Σελίδα 5 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap72%Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 72% 
[ 54 ]
Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap12%Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 12% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap4%Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 4% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap3%Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap3%Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap6%Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 6% 
[ 5 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 75
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010

Δημοσίευση από loukasnora Παρ Ιουν 04, 2010 4:27 pm

Ας σχολιασω κι εγω...............


Αμαλια-Μελιτα γενικως
ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!!!!Φτανουν τα μαθηματα κατινιας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ρουσσος γενικως
Λατρευω Ρουσσο.Λατρευω Ρουσσο.Ειναι τελειος ο ανθρωπος.Εμεις να δειτε ποσο τα αγαπαμε αυτα τα παιδια.Γιατι Θεε μου γιατι;

Σταυριδης γενικως
Ο Καρταλης δεν ειναι αυτο που φαινεται;;;;;;;;;;;;;;;;;Που ειναι οι σαμπανιες βρε παιδια;;;;;;;;;;;
Αληθεια γιατι ηθελε πρωτα να γεννησει η Ευα και μετα να πιασει τον δολοφονο;Αν τον επιανε πιο πριν η Ευα δεν θα κινδυνευε ετσι δεν ειναι;Ή θα κινδυνευε;;;;;

Νταιζη γενικως
Που πας κοπελια και απειλεις τον Ρουσσο;Τον Ρουσσο;Θα σε πατησω κατω καργια.Αλλα οχι.Οχι δεν θα συγχυστω.

Στεφανος γενικως
Α τωρα θελει διακαως να χωρισει ε;Αλλα την ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ συνεχιζει να την φοραει.Ναι μας επεισες.

Χρηστος γενικως
Κατι ξερει κατι ξερει.

Αντιγονη γενικως
Πως με μπερδευει αυτη η γυναικα.Πολυ με μπερδευει.

Και τωρα το καλο.................

Η παρεα της φεγγαροπετρας γενικως
Ποσο αγαπω αυτη την παρεα.Ο Μανος που ηταν πρωταρης σε αυτα και η Ευα που του εριξε τα καρφια της.Ο Λουκας που εψαχνε καβουρα,η Νορα που ενθουσιαστηκε και ξανα ο Λουκας που εκανε προβα στις ανασες.Η Δαφνη που ελαμψε και ο ψυχραιμος Νικολας.Πως ηταν ο Λουκας;Καμια σχεση.Το δουλεμα των παιδιων στον Λουκα που δεν θυμοταν την καμπυλη του πονου και η συμπαρασταση της Νορας στην Ευα που φοβοταν αυτην την τοσο οικεια και αγνωστη κατασταση.

Ευα ειδικως
Συγκινηθηκα πολυ την ωρα που ακουσε το πρωτο κλαμα του μικρου Αγγελου της.Σπανια με συγκινει ετσι μια σκηνη.Ο πονος μεταφραστηκε αυτοματα σε ευτυχια οταν τον αντικρισε.Το λαμπερο της χαμογελο ηταν η αποζημιωση της για ολα οσα περασε τοσο καιρο.

Φυσικα ψηφισα ''Τελειο-Γεννησαμε''.Τι αλλο θα μπορουσε να ψηφισει μια wanna be μανα;Και στα δικα μας κοριτσια.

Υ.Γ.Οχι Γιαννα δεν υπαρχει ουτε μια Λουκονορικη που να μην σκεφτηκε την αντιδραση του Λουκα οταν θα γενναει η Νορα.

Και του χρονου.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010

Δημοσίευση από edem4ever Παρ Ιουν 04, 2010 4:32 pm

Νικη μου φοβερος ο σχολιασμος σου, γενικως!!!!! oscar

Υ.Γ. Δεν ειχα καμια αμφιβολια!!!!
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010

Δημοσίευση από pasxalitsa Παρ Ιουν 04, 2010 4:39 pm

Υπέροχοι όλοι οι σχολιασμοί oscar
Μάλλον το χρωστάμε στις εξελίξεις και τις ερμηνείες που μας ενισχύουν τον οίστρο!!!

Όσον αφορά στη Βέρα του Στέφανου, το έχει ο Άνθρωπος να την φορά στο Δεξί και στην Καρδιά του!!! Love!
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Ιουν 04, 2010 4:52 pm

Αχ μην ακούω Βέρα και Δεξί μαζί γιατί σκέφτομαι κι άλλες γέννες και δεν μπορώ άλλες συγκινήσεις!

Ειλικρινά όσο με συγκίνησε το επεισόδιο άλλο τόσο και οι σχολιασμοί όλων σας!

Εννοείται πολλά μπράβο για όλα τα σεντονάκια μονά, διπλά και υπέρδιπλα σε όλους τους συνήθεις ύποπτους!!!

Πετάει η σειρά, η ομάδα και τα νούμερα μαζί! Σκίζουμε!!! kyma kyma kyma

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010

Δημοσίευση από pasxalitsa Παρ Ιουν 04, 2010 4:58 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Αχ μην ακούω Βέρα και Δεξί μαζί γιατί σκέφτομαι κι άλλες γέννες και δεν μπορώ άλλες συγκινήσεις!

Ειλικρινά όσο με συγκίνησε το επεισόδιο άλλο τόσο και οι σχολιασμοί όλων σας!

Εννοείται πολλά μπράβο για όλα τα σεντονάκια μονά, διπλά και υπέρδιπλα σε όλους τους συνήθεις ύποπτους!!!

Πετάει η σειρά, η ομάδα και τα νούμερα μαζί! Σκίζουμε!!! kyma kyma kyma


Τζινάκι μου τέτοιες συγκινήσεις είναι πάντα καλοδεχούμενες, γιατί είναι γλυκές οι θύμησες!!! Πάντα τέτοια...
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010

Δημοσίευση από kelly Παρ Ιουν 04, 2010 5:03 pm

Ήρθε η ώρα μου για σχολιασμό!!!!Δεν θα πρωτοτυπήσω,θα χρησιμοποιήσω το σλόγκαν για να περιγράψω τα του επεισοδίου: ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!!!! runaround runaround

το νέο: "Η Εύα γεννάει": Οι αντιδράσεις απολαυστικές και ξεχωριστές ανάλογα με τον χαρακτήρα καθενος!!!

Νόρα-Λουκάς:: Η αντίδραση του Λουκά πάντα με χιούμορ,η Νόρα ξετρελάθηκε για το δεύτερο φασολάκι που θα μπει στην παρέα και οι δυό μαζί πολύυυυυυυ γέλιο,ειδικά στο σημείο που πήγαιναν στο νοσοκομείο,ο Λουκάς προσπαθούσε να θυμηθεί τις ανάσες(η προσπάθειά του σε συνδιασμό με το σκυλίσιο λαχάνιασμα ξεκαρδιστικά) και την ώρα που πήρε τον αστυνόμο και μπέρδεψε το τηλέφωνο με το γραφείο κηδειών... gelio

Δάφνη-Νικόλας: Ο Νικόλας όπως πάντα πιό ψύχραιμος και συγκρατημένος-γνωρίζει άλλωστε ως γιατρός πόσο δύσκολη διαδικασία είναι μια γέννα-βρίζει το Λουκά που δεν του λέει σε ποιό νοσοκομείο να πάει και ειδοποιεί αμέσως τη γυναίκα του..Η Δάφνη ως μανούλα,ξετρελαμένη που η φίλη της θα κάνει και εκείνη μωράκι!!

Εύα-Μάνος(στο αυτοκίνητο): Μου άρεσε πάρα πολύ η σκηνή!!!Κρατάω τη δικαιολογημένη αγωνία της Εύας και τις απίστευτες ατάκες του Σουμάχερ,Μάνου!!Ειδικά το σημείο που του έλεγε η Εύα ότι ήταν απών και στις 2 γεννήσεις των παιδιιών του και εκείνος ως άλλος καταφρονεμένος Κυριάκος φώναξε: "Ποτέ δεν μου λέτε τίποτα!Όλα κρυφά απ΄το Μάνο" με πέθανε!!!! gelio gelio

Σταυρίδης
: Ο αστυνόμος χάρηκε πολύ για την έλευση αυτού του μωρού..Με βάση τα όσα μας έχουν δείξει εικάζω πως πρέπει να έχει μια πονεμένη ιστορία στην πλάτη του και αυτό το δείχνει με κάθε ευκαιρία..Σήμερα τον λάτρεψα για πολλές κινήσεις και ατάκες του που θα αναλύσω όμως παρακάτω..Ο κύριος Ζουγανέλης παραπιπτόντως ήταν μια άξια προσθήκη στη σειρά καθώς ήταν φανταστικός στο ρόλο του και νομίζω ακόμα δεν έχουμε δει τίποτα γι'αυτόν..

Μαμά κατίνα-κατινόσπορος: ΌΟΟΟΟΟΟΟΟΟΧΙ!!!!Δεν θα με συγχίσετε εσείς σήμερα!!!Θα σας αντιμετωπίσω όπως σας πρέπει...Μια φράση θα πω μόνο...ΝΑ ΗΤΑΝ Η ΖΗΛΙΑ ΨΩΡΑ...Μην μου πείτε ότι δεν θα ήθελαν πάααααρα πολύ να γεννάει τώρα η Μελίτα το παιδί το δικού της απολύτου αγαπημένου,κάτι με τον οποίο θα τον έδενε για μια ζωή,αλλά τι να κάνουμε...Ατύχησε το κορίτσι..Κάτι η μάνα του,κάτι η Εύα,κάτι η οικονομική κρίση,κάτι το φαινόμενο του θερμοκηπίου,δεν έχει και πολλές ορεξούλες τελευταία το αγόρι...Έτσι,παιδιά δεν γίνονται!Άντε Μελίτα τρέχα!Προλαβαίνεις δεν προλαβαίνεις!!!Επίσης για την παρέα που έχει η Εύα δίπλα της..Πολύ θα ήθελε η κιουρία που τώρα ειρωνεύεται φαντάζομαι να είχε στη δική της γέννα εκτός απ τους γονείς της και αδερφικούς φίλους που να την νοιάζονται και να την αγαπάνε,αλλά δυστυχώς δεν είχε και δεν έχει κανέναν..Βέβαια όπως έχω ξαναπεί δεν την νοιάζει γιατί έχει απόλυτο!Γιατί έτσι μας αρέσει! wall

Στέφανος-Αντιγόνη: Ο Στέφανος πικράθηκε πάαααααρα πολύ που το παιδί δεν είναι δικό του και αυτό ήταν ολοφάνερο απ'την πρώτη στιγμή..Όπως έχω ξαναπεί το μωρό αυτό σήμαινε πολλά για εκείνον και τελικά μέσα του το είχε πολύ πιο ψηλά απ'όσο ήθελε να δείξει...Η Αντιγόνη πάλι με μπερδεύει..Άλλα έχουμε ακούσει...Για ποιό λόγο τώρα δείχνει τέτοια θλίψη?Είναι αληθινή ή όχι?
Η τούμπα πάντως που πήγε να φάει ήταν σίγουρα αληθινή(πέεεεεεεεεθανα λέμε!!!10 φορές την έχω δει τη σκηνή
gelio ) αλλά το έσωσαν πάρα πολύ ωραία!Η σκηνή τους όπως όλες οι δικές τους μ άρεσε πολύ!

Παρέα νοσοκομείο: Η αναμονή στο νοσοκομείο μας χάρισε πολύ γέλιο από ατάκες της παρέας όπως του δήθεν πατέρα με τα κεράσματα στις νοσοκόμες,του Λουκά με την καμπύλη του πόνου,αλλά και συγκινητικές αλήθειες όπως αυτό που είπε ο Νικόλας στον Μάνο..Ότι δηλαδή αν δεν είχε κάνει ο ίδιο βλακείες αυτή τη στιγμή η Εύα,ως γυναίκα του,θα γεννούσε το δικό του παιδί..Αυτή η αλήθεια τον βασανίζει τον Μάνο και ίσως όλο αυτό το απολαμβάνει γιατί ακριβώς το βλέπει ως μια μηχανή του χρόνου που γύρισε πίσω και είδε πως θα ήταν τα πράγματα αν.........

Εύα-Νόρα-Αγγέλα: Απ'τις αγαπημένες μου σκηνές...Η Εύα στη γέννα αυτή μπορεί πάλι να μην είχε δίπλα της τον πατέρα του παιδιού της όπως και στην πρώτη,όμως είχε και πάλι τη μητέρα της(που για μένα είναι το σημαντικότερο στήριγμα απ'όλα) και αυτή τη φορά είχε και την παρέα της...Ήταν πολύ σημαντικό για μένα να δω τη Νόρα να στέκεται στην Εύα,την Εύα να ανακουφίζεται,να μιλάνε για το άγχος του Λουκά για τη γέννα και την αδυναμία που έχει στην Εύα...Είναι πολύ σημαντικό να έχεις ανθρώπους γύρω σου και πόσο μάλλον σε ένα (επιτέλους) τόσο χαρμόσυνο γεγονός αλλά ταυτόχρονα και δύσκολο και επικίνδυνο!Μου άρεσε πολύ το κλίμα του επεισοδίου που αυτό που μετέφερε ήταν χαρά και όχι άγχος και ακριβώς αυτό έκανε και η Αγγελα με το παιδί της..Την έκανε να νιώσει ότι πρέπει να σταματήσει να φοβάται για να μην χάσει όλη αυτή τη διαδικασία που μπορεί να είναι επίπονη αλλά υποθέτω πως είναι ανατριχιαστικά χαρμόσυνη και ουσιαστική....Η κυρία Ξύλα-παρότι δεν έχω γεννήσει και δεν ξέρω-μου φάνηκε άκρως ρεαλιστική στις κραυγές της απ'τους πόνους...Ήταν εκπληκτική σε όλο το επεισόδιο...

Λουκάς-Σταυρίδης:Δεν έχω να πω πολλά για τη σκηνή γιατί μόνο ένα κράτησα!!!" Ο ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΕΤΕ"



Ας ακούσουμε και ένα καλό νέο,μια ίντριγκα,ένα μυστήριο,κάτι γιατί ΠΛΗΞΑΜΕΕΕΕΕΕ!!!!!

Μελίτα-Στέφανος: Βρε καλέ μου,βρε χρυσέ μου...Εσένα τώρα όλο το σκηνικό δεν θα έπρεπε να σε συμφέρει??Δεν θα ήσουν ελεύθερος,χωρίς παιδιά σκυλιά γατιά,να ζήσεις τον απόλυτο έρωτά σου με την απόλυτη αγαπημένη σου,να τη στεφανωθείς με δόξα και τιμή και να την πας στις Γαλλίες να μας παρατήσει κι εμάς ήσυχους??Τώρα γιατί μου αρχίζεις με διαζύγια σε βάρος της κτλ που μόνο χρόνο θα πάρουν και δεν θα σ οφελήσουν σε τίποτα(απ'όσο ξέρω)Μακάρι η απάντηση να κρύβεται στο πανηγύρι που έστησα παραπάνω!!!! :lol:

Μαρίλια-Μάνος
: Επίσης απ τις αγαπημένες μου σκηνές...Συγκινήθηκα τόσο πολυ όταν του είπε η Μαρίλια "κατα έναν περίεργο τρόπο και εγώ σ αγαπάω"....Αυτή τη μεγάλη κουβέντα που θέλει ο Μάνος να κάνουν την περιμένουμε καιρό τώρα και ελπίζω να μην μας κάνουν την τιμή στο τελευταίο επεισόδιο...

ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ: Εκλπηκτικός ο τρόπος που δόθηκε η γέννα...Ουρλιαχτά(όσα έπρεπε διότι είναι και σειρά,οχι ντοκιμαντέρ),η μανούλα να παλεύει,η παρέα αναμένει,η Μαρίλια επίσης,υπέροχο το τραγούδι που την συνόδευε και το κλάμα του μπέμπη........Καλέ..........ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!!!!Το'πα?Δεν το'πα!!!!! lol!

Τέλειο εννοείται το επεισόδιο από μένα για τον μπέμπη που γεννήθηκε και για έναν άλλο μπέμπη που ελπίζω τώρα σιγά σιγά να πεθαίνει και να βγαίνει από μέσα του το θεριό!!!!!!
kelly
kelly
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010

Δημοσίευση από edem4ever Παρ Ιουν 04, 2010 5:14 pm

Kelly παντα απολαυστικοι οι σχολιασμοι σου!!!!! oscar

Ωραιο το πανηγυρι : respect : ελπιζω να αξιζε τον κοπο!!!!!!
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010

Δημοσίευση από kelly Παρ Ιουν 04, 2010 5:18 pm

edem4ever έγραψε:Kelly παντα απολαυστικοι οι σχολιασμοι σου!!!!! oscar

Ωραιο το πανηγυρι : respect : ελπιζω να αξιζε τον κοπο!!!!!!

Σ'ευχαριστώ πολύ!!! :lol: Και εγώ ελπίζω να αξίζει γιατί αλλιώς μας βλέπω όλους έτσι wall wall
kelly
kelly
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Παρ Ιουν 04, 2010 5:20 pm

Kelly και Νίκη απο ένα oscar και σε σας!!!!!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010

Δημοσίευση από evanna Παρ Ιουν 04, 2010 5:21 pm

Kelly μου μοναδικος και ο δικος σου σχολιασμος! gelio
Δεν θα πρωτοτυπησω με βρισκεις σε ολα συμφωνη και αυτο για σενα oscar
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010

Δημοσίευση από kelly Παρ Ιουν 04, 2010 5:28 pm

evanna έγραψε:Kelly μου μοναδικος και ο δικος σου σχολιασμος! gelio
Δεν θα πρωτοτυπησω με βρισκεις σε ολα συμφωνη και αυτο για σενα oscar

Ευχαριστώ πολύ evanna μου!!! :lol:

Και εσενα foulitsa!!!
kelly
kelly
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010

Δημοσίευση από giouli_edem Παρ Ιουν 04, 2010 5:42 pm

Ας απλώσω κι εγώ την προικούλα μου που γράφω (χωρίς υπερβολές!!) από το πρωί, γιατί τέτοια επεισόδια δεν αφήνονται ασχολίαστα !!!!

Αρχικά να πω μπράβο στο Τζινάκι για τις υπέροχες φωτογραφίες που είδα στο σχολιασμό της !!

Αυτό το επεισόδιο είχε γέλιο και γλύκα μαζί …..

ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ !!!!!!
Χα χου, χα χου, χι χο !!! (ανάσες αλά Λουκάς) gelio

Πάμε όμως από την αρχή ….

Μάνος Εύα, Λουκάς Νόρα, Νικόλας Δάφνη

Το πόσο μου αρέσει που από προχτές βλέπω πιο πολλές σκηνούλες τους μαζί δε λέγεται ….
Γενικά έριξα πολύ γέλιο με το Μάνο να τρέχει τρελαμένος, με την Εύα αγχωμένη και με την αστεία μουσικούλα από πίσω … Χι,χι,χι …
Εκεί που του έλεγε η Εύα ¨γρήγορα ρε Μάνο¨ και μετά που ηρέμησαν λίγο οι συσπάσεις του έλεγε ¨Σιγά ρε Μάνο, πώς τρέχεις έτσι !¨ και δεν ήξερε τι να κάνει, ήταν το πιο γλυκό θέατρο του παραλόγου !
Και παίρνει το Λουκάκο τηλέφωνο και πάλι καλά που είχε το ¨κουφετάκι του¨ από δίπλα γιατί είναι ντιπ για ντιπ χαζούλης ! Χι,χι !
Μα να μην έχει ξανακούσει το ¨έσπασαν τα νερά¨ όταν έχουν φίλη εγκυμονούσα και μάλιστα στον ένατο μήνα ????? Χι,χι,χι …
Οι αντιδράσεις τους πάντως όταν συνειδητοποίησαν ότι γεννάει η Εύα δεύτερο φασολάκι ήταν όλα τα λεφτά !!! Ο Πετράκης είναι απίθανος στο κωμικό !

Νόρα: ¨Τι κάνεις Λουκά??¨
Λουκάς: ¨ Επανάληψη τις ανάσες γιατί αγχώθηκα τώρα !!¨ gelio

Η ατάκα του επεισοδίου ήταν :
¨Εγώ είμαι βοηθός τοκετού !!¨ με περίσσια υπερηφάνεια !! gelio
Και όταν είπε στο Νικόλα για το νοσοκομείο
¨Να πάρεις σβάρνα τα νοσοκομεία να μας βρεις, έκπληξη !¨ το πόσο το ευχαριστήθηκε το έδειχνε η φάτσα του !! Χι,χι !

Και ο Νικόλας και η Δαφνούλα έτρεξαν αμέσως !
Το προσωπάκι της Γεωργόνη φωτίστηκε όταν έμαθε τα γεννητούρια !
Γενικώς ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΦΕΓΓΑΡΟΠΕΤΡΑΣ !!


Μάνος Εύα (volume 2)

Την παραδέχτηκα τρελά την Ευάρα που μέσα στον πόνο της ¨την είπε¨ στο Μάνο για τα παλιά του χαΐρια που δεν ήταν στη γέννηση της Νεφελίτσας !! Σε αυτό δίνει δίκια στη Μελίτα και καταλαβαίνει τα δικά τους παρελθοντικά λάθη !! Μπράβο Ευάκι !!!


Μαρίλια – Αγγέλα

¨Να μπει κι ένα σωστός άντρας εδωμέσα επιτέλους !¨ Έτσι Μαριλιάκι !!


Κατίνες εξ αίματος

Τι να πω για μάνα και κόρη ??? Βαρέθηκα να τις βλέπω να κάαααααθονται όλη μέρα αραχτές και το μόνο που ξέρουν να κάνουν είναι να σχολιάζουν τις ζωές των άλλων !! Κοιταχτείτε σε ένα καθρέφτη κυριούλες και μετά μιλήστε !!
Αμ το ανέκδοτο το ακούσατε όλοι ??????
¨ Ας κάνουν ότι θέλουν, εγώ δεν ανήκω στην παρέα πια !¨
Δε μπορώ, θα πέσω κάτω από τα γέλια που το Μελιτόνι νόμιζε ότι υπήρξε και μέλος της παρέας !! χαχαχαχαχα


Μαμάκιας – μανούλα

Πειράζει που αυτό που συγκράτησα από την όλη σκηνή είναι η παρολίγον τούμπα ????? gelio
Συμφωνώ με όσους γράψατε ότι μάλλον έγινε εκτός σεναρίου αλλά παραξενεύομαι που δεν κόπηκε … χιχιχι

Πέρα από την πλάκα, η κα. Παπαδημητρίου ήταν καταπληκτική με το που άκουσε για την Εύα …. Σαν Αντιγόνη δεν την πίστεψα καθόλου την λύπη της για την Εύα γιατί αλλιώς δε θα ήταν εκείνη πίσω από τους ¨πληρωμένους δολοφόνους¨ (αγαπημένη ατάκα Μπουζιώτη όπως μας ομολόγησε!!) αλλά σαν ηθοποιός μου πέρασε την θλίψη της …
Και ο κος. Σταύρου, όταν χαμηλώνει τη φωνή και είναι λυπημένος, σου περνάει αμέσως αυτά που νιώθει ….


Νταίζη – Χρηστάρας

Αχ αγόρι μου, την αγαπάς πραγματικά την γλάστρα ….. Κρίμα …
Εδώ έχουμε κορίτσι σαν τα κρύα τα νερά να σε περιμένει ! Χι,χι !
Εσύ μαρή τι συνεχίζεις να λες ότι τον αγαπάς από τη στιγμή που τον παράτησες για την καλή ζωή και το χρήμα ????
Ποιόν θες να πείσεις ????
Χρήστο μου, όταν αμφέβαλες για την αγάπη της και της ανέφερες το Λουκά και τον Μπέλλο, ξέχασες και το πέσιμο στο Ρούσσο βρε αγόρι μου , ντροπή να τις καταλογίζεις έναν λιγότερο …. lol!
Της το θύμισε όμως ο Ρούσσος το γατόνι αργότερα ….
Πάντως για το ¨Το ξέρω¨ της Νταίζης, κι εγώ στο ότι γεννάει η Εύα κατάλαβα ότι πήγαινε ….


Παρέα

Και σκάει η Νόρα με το Λουκά, και βλέπω την είσοδο του μαιευτηρίου με τα λαμπάκια και τα λοιπά, και λέω σίγουρα δε μπερδεύτηκαν ????? Εμένα πιο πολύ μου έκανε για 5άστερο ξενοδοχείο η είσοδος !! χιχιχιχι
Γέλασα που ενώ σε όλο το δρόμο έσερνε η Νόρα το Λουκά, όταν έφτασαν την έσερνε εκείνος !! χαχαχα
Και ο Λουκάκος το χαβά του με τις στροφές και τις διαδρομές του τοκετού !!
Α Μάνο μου όλα κι όλα, αφού είσαι έστω και fake πατέρας, τα 50ευρα πρέπει να τα δώσεις στις νοσοκόμες για να αναπληρώσεις και για τα δύο προηγούμενα παιδιά σου που την έκανες !!! Βρε μπας και γι’ αυτό την είχες κάνει για Παρίσι τότε ???? lol!


Νόρα – Εύα

Νόρα: ¨Ευάκι μου, έρχεται το φασολάκι Νο 2 !¨
Εύα: ¨Ναι, με τόσα κολοκύθια που έχω φάει, κολοκυθάκι το βλέπω¨

ΘΕΕΣ αυτές οι δύο μαζί όπως πάντα !! Στα εύκολα στα δύσκολα, στις χαρές και στις λύπες, η Νόρα μια γλύκα δίπλα στο Ευάκι …
Η ανησυχία της Εύας πολύ λογική … και για μας πολύ συγκινητική …
Το αστειάκι της Νόρας για το πλανητάριο για να ξεχαστεί η εγκυμονούσα, όλα τα λεφτά !!


Στέφανος – Χρήστος

Πάντα μου αρέσουν αυτοί οι δύο μαζί ….
Ο μπουλάκος βρήκε ώρα για το διαζύγιο σε βάρος της !!
Και τι είπε, ότι εκείνη εγκατέλειψε το σπίτι και ότι έψαχνε αφορμή ??
Μήπως αγοράκι μου εσύ όσο ήσασταν καλά την ¨εγκατέλειπες¨ και πήγαινες να ανασάνεις με το Μελιτόνι ?????
Μήπως την ¨εγκατέλειπες¨ κάθε βράδυ και στεκόσουν στα παράθυρα για να σκέφτεσαι κάποια άλλη ???
Μήπως αν δεν είχαν γίνει τα παραπάνω, η Εύα και το παιδί σου δε θα κινδύνευαν και θα ήταν ευτυχισμένη στο πλάι σου και τώρα θα της κρατούσες το χέρι στη γέννηση του γιού σας και δε θα είχε αναγκαστεί κανείς να σου πλασάρει πλαστά πιστοποιητικά για την πατρότητα του παιδιού ???

Αφού όμως επέλεξες τη Μαρουβλήτα, άσε τώρα τις δηλώσεις και τα φταιξίματα !!!


Γιαγιά Αγγέλα στο μαιευτήριο

Το πόσο μου αρέσει ο δυναμισμός και το νοιάξιμο της κας. Χήναρη σαν μανούλας, δε λέγεται !!! Το κράτημα του χεριού, το χάδι στο κεφάλι, τα ¨εγώ είμαι εδώ τώρα¨, ¨θα είμαι συνέχεια δίπλα σου¨, ¨όλα θα πάνε καλά¨ είναι τα λόγια που θέλεις να ακούσεις για να ηρεμήσεις, και η Αγγέλα στα περνάει με τόσο ωραίο τρόπο …..


Λουκάς – Σταυρίδης

Το ότι ο Καρτάλης δεν είναι αυτό που φαίνεται θέλω πολύ να το δώ !!!! Τί μας ετοιμάζετε πάλι κυρία Ακρίτα μου ?????
Τί ξέρει και πώς το ξέρει ο αστυνόμος οεο ?????


Ρούσσος – Νταίζη

Καλέ κόσμε, μάθατε τα μαντάτα ?????
Την Νταίζη την εξαπάτησαν και διέλυσαν τη ζωή της !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Και ο Ρούσσος δεν ξέρει τι είναι αγάπη, αλλά η Νταίζη ξέρει !!! lol!
Τί ακούμε Χριστούλη μου ????? Σε καλό να μας βγει !!

Ο Ρούσσος ΘΕΟΣ και γατόνι όπως πάντα !!!!!!!!!!!!!
Τα πιάνει όλα με τη μία !!! Αχ, αν ήξερες σε ποιανού τις πλάτες πατάει Πετράκη μου θα το πάθαινες το καρδιακό !


Παρέα (volume 2)

Αυτό το ¨ο έρωτας μου πού είναι¨ και ¨το μωρό μου λείπει πολύ ώρα?¨ με έχουν κουράσει ειλικρινά ….
Δε γίνεται να μη μας τη δείχνουν συνέχεια να κρέμεται από τα ¨τέτοια¨ του Λουκά ???!!
Συγνώμη κορίτσια μου, αλλά έλεος !

Α ρε Μάνο, που έχεις και την αγωνία του πατέρα ….. Καλά σου τα είπε ο Νικόλας ότι αν δεν είχες κάνει τα πάντα πια στην Εύα, θα γεννιόταν τώρα το δικό σου παιδί και θα βλέπαμε κι εμείς μια άσπρη μέρα ….

Δάφνη: ¨Τον έχει πειράξει…¨
Νικόλας: ¨Μπα, τα μπουρμπουάρ σκέφτεται !!¨ gelio


Απόλυτος (μόνο μια σκηνή !! Γιούπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι)

Υποτιθέμενος διάλογος Γιούλης :

«Βρε μωρό μου, δε με σκέφτεσαι καθόλου ??? Αν κινήσεις διαζύγιο σε βάρος της, θα κάνουμε τόσο καιρό να πάμε Παρισάκι, που θα έχουν ασπρίσει η μπουκλίτσες μου πλέον μωρό μου!! Εγώ θέλω να προλάβω να δω το fashion show για το Φθινόπωρο – Χειμώνα 2010-2011, δεν το καταλαβαίνεις μωρό μου ?????
Τι κι αν το παιδί μου δε σε θέλει μωρό μου ?? Αν δε μπορούμε να το πάρουμε μαζί μας, θα το γράψω όπως πάντα και θα πάμε τα δυό μας μωρό μου !!»

«Όχι Μελίτα, είμαι αδικημένος ο άμοιρος παρολίγον πατέρας !!! Δεν κατάλαβε ποτέ ότι θυσιάσαμε τις ανάσες μας τόσο καιρό και με κορόιδευε !! Εγώ με μπουκάλα οξυγόνου ζούσα μακρυά σου και αυτή κοιμόταν με το Μάνο! Όχι τίποτα άλλο, αλλά αυτό που με πειράζει είναι ότι εμείς εκείνη την περίοδο από ¨κοκό¨ τίποτα ενώ εκείνη έκανε τις λαδιές της !» Fskl

Τι να πώ μωρέ, να σας φτύσω ή θα χαλάσω το σάλιο μου ????
Πού πήγες να τρελαθείς και από τις τύψεις όταν η Εύα πήγε να αυτοκτονήσει !!! Βρε ουστ !!!


Μαρίλια - Μάνος

Πόσο γλυκιά σκηνή ….. Πάντα καταφέρνουν να με συγκινούν μαζί και ανυπομονώ και για άλλες σκηνές τους μέχρι να μας αφήσει ο Μάνος ….

Μάνος: ¨Μαρίλια, είσαι κόρη μου, σ’ αγαπάω…¨
Μαρίλια: ¨Κατά ένα περίεργο τρόπο, κι εγώ σ’ αγαπάω…¨


Ρούσσος – Λουκάς

Τι γέλιο προσφέρουν αυτοί οι δύο …… Οι μπηχτούλες του Ρούσσου για τη Νόρα, το ύφος του Λουκά, αλλά και οι σοβαρές σκηνές τους είναι υπέροχες …..
Α ρε Πέτρο, με συγκίνησες πάλι κι εσύ με το ¨Τα αγαπάω αυτά τα παιδιά που να πάρει…¨ Δεν έχω λόγια …


Χρήστος – Αντιγόνη

Πιο ξεκάθαρο ότι θέλει αγόρι για εγγόνι η Αντιγονάρα δε μπορούσε να μας το κάνει …. Για να δούμε και τη συνέχεια για να μην spoillerάρω το σχολιασμό μου ….


Παρέα (volume 3)

Γιατί ανησυχούσε ο Νικόλας και με ανησύχησε κι εμένα ?? Το ένστικτο του γιατρού, τι να πώ ….
Γιατί μας βάζετε το Μάνο να λέει ότι θα μεγαλώσει το παιδί της Εύας ???? ΓΙΑΤΙΙΙΙΙΙΙ ??????
Πάντως ο Μάνος, κάτι ξέρει κάτι ξέρει !!
(Θυμήθηκα ¨Δύο Ξένους¨ που είχαν πάει όλοι για δείπνο στην Ντένη και είχε μάθει για τη σχέση Κων/νου – Μαρίνας και πέταγε συνέχεια μπηχτές και ο Τόλης έλεγε συνέχεια «Κάτι ξέρει, κάτι ξέρει…») ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ


Σταυρίδης – Ανθή

Α ρε Τηλέμαχε, τι μας κάνεις ???? Εμείς πότε θα μάθουμε τα μυστικά σου ???? Πώς ξέρεις για τη διαθήκη ??? Πώς ξέρεις για το δολοφόνο ?? Είδωμεν …..


ΚΑΙ Η ΕΥΑΡΑ ΓΕΝΝΑΕΙ ΤΟΝ ΠΑΙΔΑΡΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ !!!! kyma

Απίστευτα όμορφη και γλυκιά σκηνή …… Κι ας μην έχω δει γέννα από κοντά φυσικά, από όσα έχω δει στις ταινίες, η κα. Ξυλά ήταν καταπληκτική και μπράβο της γιατί απέδωσε τέλεια μια τόσο δύσκολη σκηνή ….. Το τραγούδι με τη φωνάρα με συγκίνησε, η αναμονή όλης της αγχωμένης παρέας επίσης ….
Το χαμόγελο της μάνας την ώρα που έκλαψε το μωρό της και το αντίκρισε, δε συγκρίνεται με τίποτα ….
Και η χαρά στα πρόσωπα της παρέας …. αλλά και το άγχος ….. Με συγκίνησαν όλα πολύ ….


Την Αμαλία με τον Πέτρο μετά τη σκηνή της Εύας δε μπορώ καν να τη σχολιάσω ….


Εν αναμονή του σημερινού, με τη δική μου απορία να είναι για ποιο λόγο πάει ο Στεφανάκος στο μαιευτήριο να δει το παιδί ¨του Μάνου¨ και τη γυναίκα που ¨μισεί¨ ????

Και τέλος, η σημερινή σκηνή που θα δούμε υπάρχει ???
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ !!!!!!!!!!!


Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010 - Σελίδα 5 88ae926d
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010

Δημοσίευση από evapop Παρ Ιουν 04, 2010 5:43 pm

Mόλις είδα το επεισόδιο από το site του Mega!Είχα καιρό και να παρακολουθησω Μυστικά και να νιώσω την αναγκη να σχολοιάσω.
Ηταν εξαιρετικό επεισόδιο,στο αντίστοιχο τόπικ διαπίστωσα πως σημειώθηκε και το υψηλότερο ποσοστό τηλεθεασης της σειρας ever.
Αυτό μαλλον λεει πολλά.
Η παρεα σε μεγαλα κεφια.
Ενα όσκαρ oscar στην καταπληκτική Ξυλα που με την απόλυτη εναλλαγή των εκφράσεων της τη μεγαλη στιγμή,με συγκίνησε και με καθηλωσε.
Πιο γελοίο κλαμα εμβρύου,δεν παιζε να υπαρχει.
Ναι!Γεννησαμε!Και μαλιστα Αγγελο,ονομα και πραγμα.
Και επεται και συνεχεια με επισκεψη Καρταλη,οπότε μαλλον προχωραμε και μαλλον θα το ξαναρχισω το daily το fix!
Α!Βρηκα την Αμαλία πραγματικά μεγαλόψυχη.

evapop

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010

Δημοσίευση από maraki_ch Παρ Ιουν 04, 2010 5:49 pm

Λοιπον, επειδη ειμαι λιγακι στο τρεξιμο απο χτες και δεν προλαβαινω να σχολιασω οπως θα ηθελα και για να μην ξεχασω τα μισα, θα τεινω να συμφωνησω με τους κατωθι ιδιοκτητες ενος ακομα oscar oscar oscar απονεμειμενο απο μενα: Εχουμε και λεμε:
evanna!!!
clarabelle!!!
loukitsa
pasxalitsa
Ezi!!
aggeliki
l_aquila
KonstantinaP
Vasouli
KatsaroYpotheto!!!
edem4ever!!!!
foulitsa
loukasnora
kelly
giouli_edem
(μιας και δεν εχω μαθει ακομα τα ονοματα σας!!)


Παντα τετοια ξεδιπλωματα!!!
Το αποψινο θα το δω το βραδυ!!!

Φιλουρες!!!
Flkia

ΓΕΝΝΗΣΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!

Love Cheer inlove
maraki_ch
maraki_ch
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : chania

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010

Δημοσίευση από evanna Παρ Ιουν 04, 2010 5:51 pm

giouli_edem έγραψε:Ας απλώσω κι εγώ την προικούλα μου που γράφω (χωρίς υπερβολές!!) από το πρωί, γιατί τέτοια επεισόδια δεν αφήνονται ασχολίαστα !!!!

Αρχικά να πω μπράβο στο Τζινάκι για τις υπέροχες φωτογραφίες που είδα στο σχολιασμό της !!

Αυτό το επεισόδιο είχε γέλιο και γλύκα μαζί …..

ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ !!!!!!
Χα χου, χα χου, χι χο !!! (ανάσες αλά Λουκάς)

Πάμε όμως από την αρχή ….

Μάνος Εύα, Λουκάς Νόρα, Νικόλας Δάφνη

Το πόσο μου αρέσει που από προχτές βλέπω πιο πολλές σκηνούλες τους μαζί δε λέγεται ….
Γενικά έριξα πολύ γέλιο με το Μάνο να τρέχει τρελαμένος, με την Εύα αγχωμένη και με την αστεία μουσικούλα από πίσω … Χι,χι,χι …
Εκεί που του έλεγε η Εύα ¨γρήγορα ρε Μάνο¨ και μετά που ηρέμησαν λίγο οι συσπάσεις του έλεγε ¨Σιγά ρε Μάνο, πώς τρέχεις έτσι !¨ και δεν ήξερε τι να κάνει, ήταν το πιο γλυκό θέατρο του παραλόγου !
Και παίρνει το Λουκάκο τηλέφωνο και πάλι καλά που είχε το ¨κουφετάκι του¨ από δίπλα γιατί είναι ντιπ για ντιπ χαζούλης ! Χι,χι !
Μα να μην έχει ξανακούσει το ¨έσπασαν τα νερά¨ όταν έχουν φίλη εγκυμονούσα και μάλιστα στον ένατο μήνα ????? Χι,χι,χι …
Οι αντιδράσεις τους πάντως όταν συνειδητοποίησαν ότι γεννάει η Εύα δεύτερο φασολάκι ήταν όλα τα λεφτά !!! Ο Πετράκης είναι απίθανος στο κωμικό !

Νόρα: ¨Τι κάνεις Λουκά??¨
Λουκάς: ¨ Επανάληψη τις ανάσες γιατί αγχώθηκα τώρα !!¨ gelio

Η ατάκα του επεισοδίου ήταν :
¨Εγώ είμαι βοηθός τοκετού !!¨ με περίσσια υπερηφάνεια !!
Και όταν είπε στο Νικόλα για το νοσοκομείο
¨Να πάρεις σβάρνα τα νοσοκομεία να μας βρεις, έκπληξη !¨ το πόσο το ευχαριστήθηκε το έδειχνε η φάτσα του !! Χι,χι !

Και ο Νικόλας και η Δαφνούλα έτρεξαν αμέσως !
Το προσωπάκι της Γεωργόνη φωτίστηκε όταν έμαθε τα γεννητούρια !
Γενικώς ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΦΕΓΓΑΡΟΠΕΤΡΑΣ !!


Μάνος Εύα (volume 2)

Την παραδέχτηκα τρελά την Ευάρα που μέσα στον πόνο της ¨την είπε¨ στο Μάνο για τα παλιά του χαΐρια που δεν ήταν στη γέννηση της Νεφελίτσας !! Σε αυτό δίνει δίκια στη Μελίτα και καταλαβαίνει τα δικά τους παρελθοντικά λάθη !! Μπράβο Ευάκι !!!


Μαρίλια – Αγγέλα

¨Να μπει κι ένα σωστός άντρας εδωμέσα επιτέλους !¨ Έτσι Μαριλιάκι !!


Κατίνες εξ αίματος

Τι να πω για μάνα και κόρη ??? Βαρέθηκα να τις βλέπω να κάαααααθονται όλη μέρα αραχτές και το μόνο που ξέρουν να κάνουν είναι να σχολιάζουν τις ζωές των άλλων !! Κοιταχτείτε σε ένα καθρέφτη κυριούλες και μετά μιλήστε !!
Αμ το ανέκδοτο το ακούσατε όλοι ??????
¨ Ας κάνουν ότι θέλουν, εγώ δεν ανήκω στην παρέα πια !¨
Δε μπορώ, θα πέσω κάτω από τα γέλια που το Μελιτόνι νόμιζε ότι υπήρξε και μέλος της παρέας !! χαχαχαχαχα


Μαμάκιας – μανούλα

Πειράζει που αυτό που συγκράτησα από την όλη σκηνή είναι η παρολίγον τούμπα ????? gelio
Συμφωνώ με όσους γράψατε ότι μάλλον έγινε εκτός σεναρίου αλλά παραξενεύομαι που δεν κόπηκε … χιχιχι

Πέρα από την πλάκα, η κα. Παπαδημητρίου ήταν καταπληκτική με το που άκουσε για την Εύα …. Σαν Αντιγόνη δεν την πίστεψα καθόλου την λύπη της για την Εύα γιατί αλλιώς δε θα ήταν εκείνη πίσω από τους ¨πληρωμένους δολοφόνους¨ (αγαπημένη ατάκα Μπουζιώτη όπως μας ομολόγησε!!) αλλά σαν ηθοποιός μου πέρασε την θλίψη της …
Και ο κος. Σταύρου, όταν χαμηλώνει τη φωνή και είναι λυπημένος, σου περνάει αμέσως αυτά που νιώθει ….


Νταίζη – Χρηστάρας

Αχ αγόρι μου, την αγαπάς πραγματικά την γλάστρα ….. Κρίμα …
Εδώ έχουμε κορίτσι σαν τα κρύα τα νερά να σε περιμένει ! Χι,χι !
Εσύ μαρή τι συνεχίζεις να λες ότι τον αγαπάς από τη στιγμή που τον παράτησες για την καλή ζωή και το χρήμα ????
Ποιόν θες να πείσεις ????
Χρήστο μου, όταν αμφέβαλες για την αγάπη της και της ανέφερες το Λουκά και τον Μπέλλο, ξέχασες και το πέσιμο στο Ρούσσο βρε αγόρι μου , ντροπή να τις καταλογίζεις έναν λιγότερο ….
Της το θύμισε όμως ο Ρούσσος το γατόνι αργότερα ….
Πάντως για το ¨Το ξέρω¨ της Νταίζης, κι εγώ στο ότι γεννάει η Εύα κατάλαβα ότι πήγαινε ….


Παρέα

Και σκάει η Νόρα με το Λουκά, και βλέπω την είσοδο του μαιευτηρίου με τα λαμπάκια και τα λοιπά, και λέω σίγουρα δε μπερδεύτηκαν ????? Εμένα πιο πολύ μου έκανε για 5άστερο ξενοδοχείο η είσοδος !! χιχιχιχι
Γέλασα που ενώ σε όλο το δρόμο έσερνε η Νόρα το Λουκά, όταν έφτασαν την έσερνε εκείνος !! χαχαχα
Και ο Λουκάκος το χαβά του με τις στροφές και τις διαδρομές του τοκετού !!
Α Μάνο μου όλα κι όλα, αφού είσαι έστω και fake πατέρας, τα 50ευρα πρέπει να τα δώσεις στις νοσοκόμες για να αναπληρώσεις και για τα δύο προηγούμενα παιδιά σου που την έκανες !!! Βρε μπας και γι’ αυτό την είχες κάνει για Παρίσι τότε ???? lol!


Νόρα – Εύα

Νόρα: ¨Ευάκι μου, έρχεται το φασολάκι Νο 2 !¨
Εύα: ¨Ναι, με τόσα κολοκύθια που έχω φάει, κολοκυθάκι το βλέπω¨

ΘΕΕΣ αυτές οι δύο μαζί όπως πάντα !! Στα εύκολα στα δύσκολα, στις χαρές και στις λύπες, η Νόρα μια γλύκα δίπλα στο Ευάκι …
Η ανησυχία της Εύας πολύ λογική … και για μας πολύ συγκινητική …
Το αστειάκι της Νόρας για το πλανητάριο για να ξεχαστεί η εγκυμονούσα, όλα τα λεφτά !!


Στέφανος – Χρήστος

Πάντα μου αρέσουν αυτοί οι δύο μαζί ….
Ο μπουλάκος βρήκε ώρα για το διαζύγιο σε βάρος της !!
Και τι είπε, ότι εκείνη εγκατέλειψε το σπίτι και ότι έψαχνε αφορμή ??
Μήπως αγοράκι μου εσύ όσο ήσασταν καλά την ¨εγκατέλειπες¨ και πήγαινες να ανασάνεις με το Μελιτόνι ?????
Μήπως την ¨εγκατέλειπες¨ κάθε βράδυ και στεκόσουν στα παράθυρα για να σκέφτεσαι κάποια άλλη ???
Μήπως αν δεν είχαν γίνει τα παραπάνω, η Εύα και το παιδί σου δε θα κινδύνευαν και θα ήταν ευτυχισμένη στο πλάι σου και τώρα θα της κρατούσες το χέρι στη γέννηση του γιού σας και δε θα είχε αναγκαστεί κανείς να σου πλασάρει πλαστά πιστοποιητικά για την πατρότητα του παιδιού ???

Αφού όμως επέλεξες τη Μαρουβλήτα, άσε τώρα τις δηλώσεις και τα φταιξίματα !!!


Γιαγιά Αγγέλα στο μαιευτήριο

Το πόσο μου αρέσει ο δυναμισμός και το νοιάξιμο της κας. Χήναρη σαν μανούλας, δε λέγεται !!! Το κράτημα του χεριού, το χάδι στο κεφάλι, τα ¨εγώ είμαι εδώ τώρα¨, ¨θα είμαι συνέχεια δίπλα σου¨, ¨όλα θα πάνε καλά¨ είναι τα λόγια που θέλεις να ακούσεις για να ηρεμήσεις, και η Αγγέλα στα περνάει με τόσο ωραίο τρόπο …..


Λουκάς – Σταυρίδης

Το ότι ο Καρτάλης δεν είναι αυτό που φαίνεται θέλω πολύ να το δώ !!!! Τί μας ετοιμάζετε πάλι κυρία Ακρίτα μου ?????
Τί ξέρει και πώς το ξέρει ο αστυνόμος οεο ?????


Ρούσσος – Νταίζη

Καλέ κόσμε, μάθατε τα μαντάτα ?????
Την Νταίζη την εξαπάτησαν και διέλυσαν τη ζωή της !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Και ο Ρούσσος δεν ξέρει τι είναι αγάπη, αλλά η Νταίζη ξέρει !!! lol!
Τί ακούμε Χριστούλη μου ????? Σε καλό να μας βγει !!

Ο Ρούσσος ΘΕΟΣ και γατόνι όπως πάντα !!!!!!!!!!!!!
Τα πιάνει όλα με τη μία !!! Αχ, αν ήξερες σε ποιανού τις πλάτες πατάει Πετράκη μου θα το πάθαινες το καρδιακό !


Παρέα (volume 2)

Αυτό το ¨ο έρωτας μου πού είναι¨ και ¨το μωρό μου λείπει πολύ ώρα?¨ με έχουν κουράσει ειλικρινά ….
Δε γίνεται να μη μας τη δείχνουν συνέχεια να κρέμεται από τα ¨τέτοια¨ του Λουκά ???!!
Συγνώμη κορίτσια μου, αλλά έλεος !

Α ρε Μάνο, που έχεις και την αγωνία του πατέρα ….. Καλά σου τα είπε ο Νικόλας ότι αν δεν είχες κάνει τα πάντα πια στην Εύα, θα γεννιόταν τώρα το δικό σου παιδί και θα βλέπαμε κι εμείς μια άσπρη μέρα ….

Δάφνη: ¨Τον έχει πειράξει…¨
Νικόλας: ¨Μπα, τα μπουρμπουάρ σκέφτεται !!¨ gelio


Απόλυτος (μόνο μια σκηνή !! Γιούπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι)

Υποτιθέμενος διάλογος Γιούλης :

«Βρε μωρό μου, δε με σκέφτεσαι καθόλου ??? Αν κινήσεις διαζύγιο σε βάρος της, θα κάνουμε τόσο καιρό να πάμε Παρισάκι, που θα έχουν ασπρίσει η μπουκλίτσες μου πλέον μωρό μου!! Εγώ θέλω να προλάβω να δω το fashion show για το Φθινόπωρο – Χειμώνα 2010-2011, δεν το καταλαβαίνεις μωρό μου ?????
Τι κι αν το παιδί μου δε σε θέλει μωρό μου ?? Αν δε μπορούμε να το πάρουμε μαζί μας, θα το γράψω όπως πάντα και θα πάμε τα δυό μας μωρό μου !!»

«Όχι Μελίτα, είμαι αδικημένος ο άμοιρος παρολίγον πατέρας !!! Δεν κατάλαβε ποτέ ότι θυσιάσαμε τις ανάσες μας τόσο καιρό και με κορόιδευε !! Εγώ με μπουκάλα οξυγόνου ζούσα μακρυά σου και αυτή κοιμόταν με το Μάνο! Όχι τίποτα άλλο, αλλά αυτό που με πειράζει είναι ότι εμείς εκείνη την περίοδο από ¨κοκό¨ τίποτα ενώ εκείνη έκανε τις λαδιές της !» Fskl

Τι να πώ μωρέ, να σας φτύσω ή θα χαλάσω το σάλιο μου ????
Πού πήγες να τρελαθείς και από τις τύψεις όταν η Εύα πήγε να αυτοκτονήσει !!! Βρε ουστ !!!


Μαρίλια - Μάνος

Πόσο γλυκιά σκηνή ….. Πάντα καταφέρνουν να με συγκινούν μαζί και ανυπομονώ και για άλλες σκηνές τους μέχρι να μας αφήσει ο Μάνος ….

Μάνος: ¨Μαρίλια, είσαι κόρη μου, σ’ αγαπάω…¨
Μαρίλια: ¨Κατά ένα περίεργο τρόπο, κι εγώ σ’ αγαπάω…¨


Ρούσσος – Λουκάς

Τι γέλιο προσφέρουν αυτοί οι δύο …… Οι μπηχτούλες του Ρούσσου για τη Νόρα, το ύφος του Λουκά, αλλά και οι σοβαρές σκηνές τους είναι υπέροχες …..
Α ρε Πέτρο, με συγκίνησες πάλι κι εσύ με το ¨Τα αγαπάω αυτά τα παιδιά που να πάρει…¨ Δεν έχω λόγια …


Χρήστος – Αντιγόνη

Πιο ξεκάθαρο ότι θέλει αγόρι για εγγόνι η Αντιγονάρα δε μπορούσε να μας το κάνει …. Για να δούμε και τη συνέχεια για να μην spoillerάρω το σχολιασμό μου ….


Παρέα (volume 3)

Γιατί ανησυχούσε ο Νικόλας και με ανησύχησε κι εμένα ?? Το ένστικτο του γιατρού, τι να πώ ….
Γιατί μας βάζετε το Μάνο να λέει ότι θα μεγαλώσει το παιδί της Εύας ???? ΓΙΑΤΙΙΙΙΙΙΙ ??????
Πάντως ο Μάνος, κάτι ξέρει κάτι ξέρει !!
(Θυμήθηκα ¨Δύο Ξένους¨ που είχαν πάει όλοι για δείπνο στην Ντένη και είχε μάθει για τη σχέση Κων/νου – Μαρίνας και πέταγε συνέχεια μπηχτές και ο Τόλης έλεγε συνέχεια «Κάτι ξέρει, κάτι ξέρει…») ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ


Σταυρίδης – Ανθή

Α ρε Τηλέμαχε, τι μας κάνεις ???? Εμείς πότε θα μάθουμε τα μυστικά σου ???? Πώς ξέρεις για τη διαθήκη ??? Πώς ξέρεις για το δολοφόνο ?? Είδωμεν …..


ΚΑΙ Η ΕΥΑΡΑ ΓΕΝΝΑΕΙ ΤΟΝ ΠΑΙΔΑΡΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ !!!! kyma

Απίστευτα όμορφη και γλυκιά σκηνή …… Κι ας μην έχω δει γέννα από κοντά φυσικά, από όσα έχω δει στις ταινίες, η κα. Ξυλά ήταν καταπληκτική και μπράβο της γιατί απέδωσε τέλεια μια τόσο δύσκολη σκηνή ….. Το τραγούδι με τη φωνάρα με συγκίνησε, η αναμονή όλης της αγχωμένης παρέας επίσης ….
Το χαμόγελο της μάνας την ώρα που έκλαψε το μωρό της και το αντίκρισε, δε συγκρίνεται με τίποτα ….
Και η χαρά στα πρόσωπα της παρέας …. αλλά και το άγχος ….. Με συγκίνησαν όλα πολύ ….


Την Αμαλία με τον Πέτρο μετά τη σκηνή της Εύας δε μπορώ καν να τη σχολιάσω ….


Εν αναμονή του σημερινού, με τη δική μου απορία να είναι για ποιο λόγο πάει ο Στεφανάκος στο μαιευτήριο να δει το παιδί ¨του Μάνου¨ και τη γυναίκα που ¨μισεί¨ ????

Και τέλος, η σημερινή σκηνή που θα δούμε υπάρχει ???
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ !!!!!!!!!!!


Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010 - Σελίδα 5 88ae926d
Επιτελους!!!!!!!!ΥΠΕΡΟΧΟ σεντονακι Γιουλη μου!Μια χαρα τα ειπες και εγω μαζι σου!Ο υποτιθεμενος διαλογος για Μελιτα-Στεφανο ολα τα λεφτα! gelio Η φωτο στο τελος απο το σημερινο επεισοδιο ειναι μοναδικη! Love!
Για σενα oscar
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010

Δημοσίευση από edem4ever Παρ Ιουν 04, 2010 5:52 pm

Γιουλη ΘΕΑ!!!!! Φοβερος σχολιασμος!!!!! Ξεχωρισα τον επιλογο, βεβαια!!!! Σουπερ η φωτο!!!! oscar
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010

Δημοσίευση από giouli_edem Παρ Ιουν 04, 2010 5:54 pm

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου !!! Flkia
Κι εγώ έχω τρελαθεί με τη φώτο !!
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010

Δημοσίευση από evanna Παρ Ιουν 04, 2010 5:55 pm

-Εvapop συμφωνω 100% μαζι σου! Thumbs up

-Μaraki_ch σε ευχαριστω! : thanks :
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Ιουν 04, 2010 5:56 pm

kelly έγραψε:Μαμά κατίνα-κατινόσπορος: ΌΟΟΟΟΟΟΟΟΟΧΙ!!!!Δεν θα με συγχίσετε εσείς σήμερα!!!Θα σας αντιμετωπίσω όπως σας πρέπει...

[...]

Τέλειο εννοείται το επεισόδιο από μένα για τον μπέμπη που γεννήθηκε και για έναν άλλο μπέμπη που ελπίζω τώρα σιγά σιγά να πεθαίνει και να βγαίνει από μέσα του το θεριό!!!!!!

Kelly μου καταπληκτικός σχολιασμός και πάλι!

Αυτό που με τρελαίνει είναι η απαξίωση με την οποία αντιμετωπίσαμε όλοι στο χτεσινό επεισόδιο τη Μαρουβλίτα και την κατινομαμά της χαχα σε κανέναν δεν κατάφερε να χαλάσει το κέφι!!!


giouli_edem έγραψε:Νταίζη – Χρηστάρας
Αχ αγόρι μου, την αγαπάς πραγματικά την γλάστρα ….. Κρίμα …
Εδώ έχουμε κορίτσι σαν τα κρύα τα νερά να σε περιμένει ! Χι,χι !

Γιούλη μου όπως πάντα ΤΕΛΕΙΟ το σεντονάκι!!! Για το παραπάνω όμως Ksilo

giouli_edem έγραψε:Παρέα
Και σκάει η Νόρα με το Λουκά, και βλέπω την είσοδο του μαιευτηρίου με τα λαμπάκια και τα λοιπά, και λέω σίγουρα δε μπερδεύτηκαν ????? Εμένα πιο πολύ μου έκανε για 5άστερο ξενοδοχείο η είσοδος !! χιχιχιχι

Το ήξερα ότι ταιριάζουμε!!! Κι εγώ το ίδιο παρατήρησα! Τα λαμπάκια χαχαχαχαχαχαχαχα

Και τέλος ένα λίγο πιο ξεχωριστό υστερόγραφο...

ΥΓ. SOSO ΓΥΡΝΑ ΠΙΣΩ! ΜΑΣ ΛΕΙΠΕΙΣ!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Ιουν 04, 2010 5:58 pm


Σήμερα πρόλαβε άλλη κι έκανε λίστα με όλους τους υπέροχους σχολιασμούς.
Εγώ να πω μόνο οτι υπάρχουν κάποιοι που μας λείπουν για να τελειοποιηθεί η λίστα.
soso σε θέλουμε στην παρέα μας.pleeease
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010

Δημοσίευση από aggeliki Παρ Ιουν 04, 2010 6:00 pm

Και τέλος ένα λίγο πιο ξεχωριστό υστερόγραφο...
ΥΓ. SOSO ΓΥΡΝΑ ΠΙΣΩ! ΜΑΣ ΛΕΙΠΕΙΣ!!!

Να ενώσω κι εγώ την φωνή μου με την δική σου μπας κ μας ακούσει

SOSO ΜΑΣ ΛΕΙΠΕΙΣ!!
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010

Δημοσίευση από giouli_edem Παρ Ιουν 04, 2010 6:03 pm

Κι εγώ κι εγώ το ίδιο !!!!!

ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΒΡΕ SOSO ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕ ΤΟ ΕΥΑΚΙ ????????

ΓΥΡΝΑ ΠΙΣΩ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ !!!!!!!!!!!!!! Hug
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010

Δημοσίευση από lizzie Παρ Ιουν 04, 2010 6:03 pm

maraki_ch έγραψε:Λοιπον, επειδη ειμαι λιγακι στο τρεξιμο απο χτες και δεν προλαβαινω να σχολιασω οπως θα ηθελα και για να μην ξεχασω τα μισα, θα τεινω να συμφωνησω με τους κατωθι ιδιοκτητες ενος ακομα oscar oscar oscar απονεμειμενο απο μενα: Εχουμε και λεμε:
evanna!!!
clarabelle!!!
loukitsa
pasxalitsa
Ezi!!
aggeliki
l_aquila
KonstantinaP
Vasouli
KatsaroYpotheto!!!
edem4ever!!!!
foulitsa
loukasnora
kelly
giouli_edem
(μιας και δεν εχω μαθει ακομα τα ονοματα σας!!)


Παντα τετοια ξεδιπλωματα!!!

ΓΕΝΝΗΣΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!

όλα τα οσκαρ και απο μένα στους παραπάνω και στην κυρία ΞΥΛΑ!!!

Και εγώ στο παρτυ για τον Στέφανο!Δε θέλουμε τον Σταύρου να παίζει τον λαπά που τρέχει πίσω απ' το Μελιτόνι.
Θελουμε το Στέφανο που ήρθε απ' το Παρίσι με τη φωτογραφία της Εύας αποφασισμένος να τη διεκδικήσει και να αποκαταστήσει τις αδικίες που έγιναν σε βάρος της οικογενείας του.

Επίσης τι designato μαιευτήριο ήταν αυτό?
lizzie
lizzie
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010

Δημοσίευση από evanna Παρ Ιουν 04, 2010 6:04 pm

aggeliki έγραψε:
Και τέλος ένα λίγο πιο ξεχωριστό υστερόγραφο...
ΥΓ. SOSO ΓΥΡΝΑ ΠΙΣΩ! ΜΑΣ ΛΕΙΠΕΙΣ!!!

Να ενώσω κι εγώ την φωνή μου με την δική σου μπας κ μας ακούσει

SOSO ΜΑΣ ΛΕΙΠΕΙΣ!!
Και εγω μαζι σας!Εχω αφησει σωρια μηνυματων αλλα τιποτα!SOSO ΓΥΡΝΑ ΠΙΣΩ!!!!! : scream :
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 380 - Ημερομηνία 03-06-2010

Δημοσίευση από pasxalitsa Παρ Ιουν 04, 2010 6:13 pm

lizzie έγραψε:
maraki_ch έγραψε:Λοιπον, επειδη ειμαι λιγακι στο τρεξιμο απο χτες και δεν προλαβαινω να σχολιασω οπως θα ηθελα και για να μην ξεχασω τα μισα, θα τεινω να συμφωνησω με τους κατωθι ιδιοκτητες ενος ακομα oscar oscar oscar απονεμειμενο απο μενα: Εχουμε και λεμε:
evanna!!!
clarabelle!!!
loukitsa
pasxalitsa
Ezi!!
aggeliki
l_aquila
KonstantinaP
Vasouli
KatsaroYpotheto!!!
edem4ever!!!!
foulitsa
loukasnora
kelly
giouli_edem
(μιας και δεν εχω μαθει ακομα τα ονοματα σας!!)


Παντα τετοια ξεδιπλωματα!!!

ΓΕΝΝΗΣΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!

όλα τα οσκαρ και απο μένα στους παραπάνω και στην κυρία ΞΥΛΑ!!!

Και εγώ στο παρτυ για τον Στέφανο!Δε θέλουμε τον Σταύρου να παίζει τον λαπά που τρέχει πίσω απ' το Μελιτόνι.
Θελουμε το Στέφανο που ήρθε απ' το Παρίσι με τη φωτογραφία της Εύας αποφασισμένος να τη διεκδικήσει και να αποκαταστήσει τις αδικίες που έγιναν σε βάρος της οικογενείας του.

Επίσης τι designato μαιευτήριο ήταν αυτό?

Σε αυτό το πάρτυ θα σας φτιάξω ό,τι θέλετε αρκεί να σωθεί το παλικάρι!!! Μέχρι και δίπλες

Όσο για το μαιευτήριο είναι το Γαία, το οποίο είναι καινούργιο, πριν λίγο καιρό ξεκίνησε η λειτουργεία του και ανήκει στην Εποπτεία του Ερυθρου Σταυρού!!
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 5 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης