Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010

+43
evanna
almaresi
Katrin
spy
CineFreak
margel
pelopidas
Paparazzi
milia
Pennaki.......!!
KonstantinaA
sofia
KatsaroYpotheto
sifantid
Vasouli
panpetrakatsi
sarita
Mary
irini
edem4ever
diam rena
Ανυπέρ-Βλήτο
Dioni
Χρύσα
jim7
pasxalitsa
Ezantakou
aggeliki
Izabella29
Cancoon
anna_loukonoriki4ever!!
Καρ-Mik
loukasnora
ksanthi
Rose2
DESPOINA
maraki_ch
vagvard
Foulitsa
anna90
anastasia20
loukitsa
Clarabelle
47 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010 Vote_lcap11%Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010 Vote_rcap 11% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010 Vote_lcap14%Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010 Vote_rcap 14% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010 Vote_lcap25%Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010 Vote_rcap 25% 
[ 16 ]
Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010 Vote_lcap22%Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010 Vote_rcap 22% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010 Vote_lcap14%Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010 Vote_rcap 14% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010 Vote_lcap13%Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010 Vote_rcap 13% 
[ 8 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 63
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010 Empty Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Ιουν 22, 2010 5:25 pm


Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010

Δημοσίευση από loukitsa Τρι Ιουν 22, 2010 8:03 pm

Ασπάστηκα
1.Σταυριδης-Νόρα-Λουκάς:Πολύ καλη σκηνη!!
Νόρα:<<Όχι εμεις δεν ειμαστε τόσο ηλίθιοι>> είσαι Θεα θες ο Λουκάς και σημερα εσυ!!!!!
2.Αμαλία-Ρούσσος Γενικά:Στενότατο μαρκάρισμα Πέτρο από δω και πέρα στη Μελίτα γιατί εχει και ένα παιδάκι με ψυχολογικά προβλήματα. Τον Φίλιππο που τον θυμήθηκαν? Πολύ ωραίο ντύσιμο η Αμαλία. Κλασσικά το κουτσομπολιό της εποχής ξανα στο προσκήνιο. Δεν πιστευει τον Πετρο η Αμαλία και τα χωνει στον Πετρο που δεν είναι κουτσομπόλης
3.Λουκάς-Νόρα-Μανος:Όχι και συναγρίδα ο Λουκάκος! Το φιλι-αστραπη με τρέλανε
Τους μπρίζωσε καλα-καλά,τα είπε σαν τον Σταυρίδη και εφυγε
4.Σαινια:Δέθηκε ο καημενούλης ο Παναγιώτης με τον Σταυρίδη με συγκίνησε ανάθεμα τον!
5.Αντιγονη-Καρτάλης:Πάλι ψέματα Θεαρα μου??? Γιατί πάλι? Το ύφος της θεικό
Πολύ δυνατή σκηνη!
6.Νόρα-Δαφνη:Να ρε συ Δάφνη γκρινιάρα σε παρακολουθεί η Νόρα άσχετα από τα μηνύματα με το Λουκακο! (ακόμα και ο παλιμπαιδισμός φαντάζει όαση μπροστά σε αυτά που βλέπουμε)
7.Ρούσσος-Νικόλας:Όταν μαθεις ποιος είναι ο αδερφός σου χαρες που θα κανεις Νικολάκη μου!
8.Λουκάς-Νόρα:Ξετυλιξαν το κουβάρι με την Καλφοπούλου
9.Αντιγόνη-Σταυρίδης:Κόκκαλο η Αντιγοναρα με τις αποκαλυψεις του Σταυριδη πάνω που χάρηκε για την αθωότητα της


Σπάστηκα
1.Μιμικος-Μαίρη:Μου την έσπασε το μυξοκλαμα και ο fake λυγμός! Καρδια αγκιναρα ο Καρτάλης και αναλαμπή λογικης από τη Μελίτα wow
2.Λουκάς-Εύα:Πολύ γλυκιά σκηνη αλλά όσο βλέπω Λουκα με μωρό μου ανεβαίνει το αιμα στο κεφάλι! Σκέτη κοροϊδία
3.Χρησταρας-Μιμικος:Ικανότατη για όλα είναι η οχιά μην την υπερασπίζεσαι Χρηστο!
4.Σταυρίδης:Μα να ποτιζει πλαστικά λελουδα?
5.Μιμικος-Αμαλία:Κάνε ότι θες κάνεις δεν σε πιστεύει και μην την μπαίνεις στην Αμαλί μικρέ. Τα κοντινα εκοβαν ανασες.
6.Λουκάς-Οχια:Πισω το λευκο αυτοκινητο είναι του Παναγιωτη!!!!!!!!!!
Λουκα ο Αρη δεν είναι γιος σου λεμε!Α μωρε το νέο κορίτσι με το χτενισμα ντομάτας…μάλλον εσύ βίαζες τον πατριο σου! Κάποιος να της βουλώσει το στόμα! : curse : vomit Το παιζει θυμα και κατηγορει τους άλλους! Κρατηστε μεεεεε ξανα απειλες???Ξανά???? : curse : vomit Σε λιγο θα κυλησει ένα δακρυ στο τροφαντο μου μαγουλάκι με την αθωα εμετική κορασίδα και δεν εχω και χαρτομάντηλο πρόχειρο vomit
7.Πατσοζευγαρο:Πονηρουλα κάθε βραδυ τον κουράζεις? Θαψιμο στο Λουκά και τη Νόρα κλασσικά. Μιλάμε για διατριβή στο ψέμα να πάει σε κανένα διαγωνισμό σεναρίου επιστ.φαντασίας. Γεια σου ρε Μπέλλο κουτσομπόλη vomit άθλια σκηνη!
8.Οχιά-Χρησταρας:Παντου μπλέκεσαι εσυ σιχαμενη!


Εκανα μεγαλη προσπάθεια να ψηφισω κάτι παρα πάνω για τις ερμηνείες Ζουγανέλη, Παπαδημητρίου, Πετρακη και Δρακουλάκη αλλα δεν μπορω.Τι απογοητευση ήταν αυτή?
Ο κερσορας του ποντικιού μου πάει αυτοματα στο άσχημο! Δεν άντεξα με τοσο πατσοζευγαρο, οχιά και κλάψες και όσο φανταζομαι ότι αυτά είναι τα τελευταια επεισόδια της σεζον απελπισια με πιάνει


Υγ1. Θέλω και εγώ Λουκανορική μπέμπα!

Υγ2. Η ΟΧΙΑ ΚΟΥΡΑΣΕ ΠΟΛΥ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΝΟΡΑ!
ΑΠΑΛΛΑΞΤΕ ΜΑΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ

Υγ3. Απαλλάξτε μας από το πατσοζευγαρο!!!Μόνο να κουρασουν μπορουν τίποτε άλλο

Υγ4.Μάλλον δεν με ακούει κανείς…έχουμε αλλεργία στις οχιές ξαναλέωωω δεν τις αντεχουμε


Με αγάπη και Λουκονορικά φιλιά
loukitsa
🇳🇴


Έχει επεξεργασθεί από τον/την loukitsa στις Τρι Ιουν 22, 2010 8:06 pm, 1 φορά
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τρι Ιουν 22, 2010 8:05 pm

στέφανος-μελίτα:μια σκηνή πολύ δυνατή....
αλλά Fskl Fskl μελίτα....αλήθεια σου λέει ο άνθρωπος...που κάθεσαι και πιστεύεις όλους τους φωστήρες και με ποιους φίλους σου σκοτώθηκες;;;;τους ανύπαρκτους;;;γιατί φίλοι σου δεν ήταν..
Σπόιλερ:
καλά το <θα είναι πολύ αργά για εμάς>δεν του δίνω σημασία...εκτός του ότι ήξερα ότι θα ειπωθεί αυτή η ατάκα...ο στέφανος όλο τέτοια πετάει και μετά είναι μαζί...

σταυρίδης-αστυνόμος ουρά
:αι στο :evil: πια με την εύα και εσύ...μας έπρηξες...είχαμε την καρτάλω και τώρα έχουμε και το σταυρίδη...
ερωτευμένος είναι μαζί της;;;

αντιγόνη-στέφανος
:πιαστην από το μαλλί την ηλίθια και φέρτην δυο σβούρες να ησυχάσουμε...αν και είμαι κατά της βίας με τη συγκεκριμένη θα το χαρώ...κάθεσαι και την ακούς και τι κάνεις;;;μια τρύπα στο νερό....αυτή δεν καταλαβαίνει τίποτα...

χρήστος-στέφανος:χρήστο σε συμπαθώ αλλά όλα και όλα...ήξερες για τις απόπειρες κατά της εύας...απλά δε συμφωνούσες...αλλά μια χαρά το γνώριζες...
μου αρέσει που ο χρήστος αναρωτιέται αν θα τα εκανε για τα λεφτά η νταίζη όλα αυτά...αυτή μόνο για τα λεφτά κάνει οτιδήποτε...

αμαλία-στέφανος:α...ρε...αμαλία...όχι και εσύ....ποιους φίλους της μωρέ;;;θα μας τρελάνετε σήμερα;;;;;όταν είχαν αποφασίσει να πάρουν το μέρος της εύας ότι και να γίνει;;;;
και όχι αμαλία δεν έχουν τελειώσει με τη μελίτα...JAMAIS...
την αγαπάει ο άνθρωπος σου λέει...και δεν θα τελειώσουν έτσι...βασικά δεν θα τελειώσουν ποτέ.....πείσε την στέφανε...

δάφνη-νόρα-παρεμβολές κινητού:
πήγε η άλλη να πει τον πόνο της και κάθε δύο λεπτά είχε το λουκά που έστελνε μηνύματα στη νόρα... gelio η άλλη ήταν άνεργη και η νόρα κοίτα <τι γλυκός που είναι,><αχ μωρέ ο γλυκούλης μου>καλέ δεν είστε 15 χρονα....

μπέλλος-νταίζη
:τι γέλιο κάνω με τον μπέλλο δε λέγεται... gelio του έλεγε η άλλη ό,τι της κατέβαινε και ο μπέλλος το συμπλήρωνε με λογικά συμπεράσματα....χαχαχα....ΘΕΟΣ Ο ΜΠΕΛΛΟΣ....

αμαλία-μελίτα:
τι λες βρε αμαλία;;;τι λες;;;;<δίνει στεγνά τη μάνα του>τι κάνει δηλαδή;;;να πει δεν πειράζει μαμά που κεράτωνες τον πατέρα μου και έχω και μια ετεροθαλή αδερφή εγώ σε συγχωρώ...
ΕΛΕΟΣ....slap
δεν είναι δολοφόνος ο άνθρωπος...ηλίθιος ναι...
μελίτα σύνελθε θα αρχίσουν να πέφτουν οι μούτζες βροχή....

νόρα-λουκάς:
να και η αποκάλυψη για την καλφοπούλου..αργήσατε αλλά το πιασάτε.... Wink

σταυρίδης-αντίγονη:είχε μια χαρά με <το ξέρω>η καρτάλω...μετά της κόπηκε απότομα το γέλιο...καλά να πάθεις μέγαιρα... gelio

ΣΤΑ ΠΡΟΣΕΧΩΣ:ΜΕΛΙΤΑ ΜΕΤΡΑ ΠΟΣΕΣ ΜΟΥΤΖΕΣ ΓΛΙΤΩΣΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΙΣ ΦΑΣ ΑΥΡΙΟ ΜΑΖΕΜΕΝΕΣ....ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ.....ΜΟΥΤΖΩΝΑ ΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΑΠΟ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ.... Kotsides ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΣΚΗΝΗ....ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΑΥΡΙΟ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΜΑΙ...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010

Δημοσίευση από anna90 Τρι Ιουν 22, 2010 8:07 pm

Α ρε Ζούγα θα μας λείψεις...!Άφησε και τα καρφάκια του για τη Νταιζάρα άστραψε και το ματάκι του όταν μίλησε για την Αντιγονάρα...
Αχα,χα,χα,χα!!!Μελίτα:"Είπα και εγώ πότε θα κατηγορούσες το Μάνο!!!"...
Αυτή ήταν η ίδια ατάκια που έλεγε όταν κατηγορούσαν τον Στέφανο...
Και τι είπε ακριβώς???Κατέστρεψε τη σχέση της με τους ΦΙΛΟΥΣ της??Ποιους φίλους της καλέ??Την συμμορία??Τους αδίστακτους??Ο Στέφανος φταίει που τον παρακαλούσες χωρίς ίχνος αξιοπρέπειας κάθε φορά που έβλεπες ότι η Εύα είναι με την παρέα??Άσε μας κοπέλα μου...!
Όσο για αυτό που είπε...Ότι παραμέλησε την Νεφέλη...Είναι η απόδειξη για ολα αυτά που ΦΩΝΑΖΑΜΕ τόσο καιρό ότι η Μελίτα δεν είναι καλή μάνα και κατηγορούμασταν για εμπάθεια...
Οπα,τι άκουσα??Ανέφεραν ο Πέτρος και η Αμαλία τον Φίλιππο???
Έτσι ρε Πετράν έτσι...!!!Είναι πατέρας ο άνθρωπος...Τον κατηγορούσαμε και για άκαρδο επειδή συμβούλευε την Μελίτα να κρατάει μια πισινή με το Στέφανο...
Οι ατάκες του Μάνου στη σκηνή με Νόρα+Λουκά ήταν όλα τα euraaaa..!
Έπεσε και φιλάκι ζουζουνο-ζευγαριού...
Δεν μ άρεσαν αυτά που έλεγε ο Μανωλάκης...Μάλλον και ο Λευτέρης δεν θα είναι έτσι όπως θα φαίνεται...
Έλα ρε Ζούγα και σε πήγαινα...Την Νταίζη μην μου του λες μάνα όμως γιατί με βιδώνεις, μου ανάβεις τα λαμπάκια...Έχει και ένα καλό πάντως, ενδιαφέρεται πραγματικά για την παρέα, την Εύα και το παιδί της...
Αγρίεψε ο Μπουλίνος...!!!Ουάου...Κράτα αυτή τη πλευρα ρε αγόρι μου και στην υπόλοιπη ζωή σου...Εκεί γιατί λαπαδιάζεις...?
Τρελαίνομαι να βλέπω τον Λουκάκο να κάνει χαρούλες στο Αγγελο-ύδι...!!Ας τον απολαύσουμε όμως κάποτε και με το δικό του παιδάκι σε τέτοιες στιγμές... inlove
Α,Αμαλίτσα...Μου τα χαλάς και εσύ...Δεν είναι παρέα καλή μου, συμμορία είναι οι άνθρωποι...Μην τους μετατρέπεις κάθε φορά από παρέα σε συμμορία και τούμπαλιν...Κάγκελο ο Στεφανάκος, στο άκουσμα ότι έχει αδερφάκι.. Αφήστε να φανεί το ταλέντο του ανθρώπου..Μην τον χαντακώνεται..
Η Νταιζάρα κλαίγεται κιόλας???Απειλεί τον Λουκά??Αυτή η καημένη παιδούλα τον άκαρδο Λουκά??Σκοτώστε την ρε.... Kotsides
Ρε παιδιά πάλι τα ίδια...!Πάλι όταν η Δάφνη λέει τον πόνο της η Νόρα και ο Λουκάς ,και στο σημερινό επεισόδιο η Νόρα παιδιαρίζει..??
Δεν ήταν έτσι η Νόρα...45λεπτα τα επεισόδια την τύχη μου κόψτε λίγο Νταίζη, λίγο απόλυτους και βάλτε τους εκεί να ζουζουνίσουν...Πρέπει κάθε φορά να παραμερίζουν τα προβλήματα των φίλων για να κάνουν εκείνη τη συγκεκριμένη στιγμή ζουζουνιές...?
Η Αμαλία με τα συμπεράσματα που έβγαλε από τα λεγόμενα του Πέτρου μου θύμισε την Ντένυ με την Μαρούσκα..
Πάλι πρέπει να φάμε στη μάπα την άγια Νταίζη και την κλάψα της??Πάλι??Πόσα επεισόδια σερί?
Μ άρεσε το Ευάκι που κάνει όνειρα για την Εδέμ και τον μπέμπη της..!! Heart1
Αλλάξτε τις ατάκες της Μελίτας....!!Κάθε φορά που πληγώνεται είναι ολόιδια ψυχρή και άδεια πάνω στον ίδιο καναπέ να λέει τις ίδιες ατάκες στην Αμαλίτσα...
Είχαμε και σκηνούλα Λουκάκου με Νοράκι...! Heart2 ήρθε η ώρα για ζουζουνιές...!!!Γιούπι...
Σκηνή Σταυρίδη-Αντιγονάρα ΦΟΒΕΡΗ για μένα...Την περίμενα καιρό..Έχει και αύριο συνέχεια..
Άντε να αρχίσουμε να ξεδιπλώνουμε όλο το κουβάρι να βλέπουμε...!!
Όσο για τα προσεχώς...Ας μου εξηγείσεi κάποιος...Τι εννοούσε η Μελίτα με την ατάκα προς το Μάνο:¨Δυστυχώς πολλά δεν αλλάζουν"...??Ε ρε θα τη δείρω...ΘΑ ΤΗ ΔΕΙΡΩ...
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Ιουν 22, 2010 8:07 pm


Ο Χριστός κι η μάνα του!!!!!!!!!!!!

Γιατί πρέπει η δόλια τηλεθεάτρια να το υποστώ κι αυτό;

Η Νταίζη είναι ένα κοριτσάκι που το βίαζε ο πατριός που αναγκάστηκε να παντρευτεί τον Οδυσσέα επειδή ο άθλιος ο Λουκάς δεν είπε δεν βαριέσαι όταν τη βρήκε καβάλα με τον πατριό να το απολαμβάνει μια χαρά, που αναγκάστηκε να βγει στη νύχτα και να αφήσει το παιδί της σε έναν ξένο στην ουσία, που αναγκάστηκε να το πουλήσει στον Οδυσσέα λίαν προσφάτως με αντάλλαγμα ένα σπίτι και υποχρεώθηκε απ την άπονη ζωή να αποπειραθεί να καθαρίσει μια έγκυο γυναίκα. Έκλαψα και σπάραξα

Αμ το άλλο;
Γιατί θάβουν έτσι ένα ηθοποιό που αγαπάω; Αχ βρε Σταύρου καημένε.
Αυτό το παιχνίδι ''σ αγαπώ και σε μισώ'' το έχω ξαναδεί και με είχε συναρπάσει. γιατί η Μελίτα δεν μπορεί να μου το περάσει;
Γιατί πρέπει να ακούγεται σαν να λέει δεν θέλω να φάω τις φακές μου μαμά εγώ θέλω μακαρόνια;
Που είναι το νεύρο η ένταση ο ηλεκτρισμός;
Έλεος δεν το βλέπει κανένας;


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Clarabelle στις Τρι Ιουν 22, 2010 8:10 pm, 1 φορά
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Τρι Ιουν 22, 2010 8:08 pm

1) Μελίτα: Είμαι ακόμα ερωτευμένη μαζί του..
Αμαλί:Προσέχε μη σε τουμπάρει...
Καπου το χω ξαναδεί το εργάκι...ΑΑαααα ναι!! Με τον μεγάλο ερωτα Νο1!!!

2)Επιτελους άλλαξαν γόβες στη Νόρα...

3)Σιγά σιγά ολοι παραδέχονται το πόσο σκ@τ@ τα χουν κάνει!! Ιδιορυθμο χιούμορ οι σεναριογράφοι...

4)Αν δεν ήξερα τα πάντα απο δημοσιεύματα η σκηνή με το Σταυριδη και την Αντιγόνη θα με είχε ενθουσιάσει...


Ασχημο και πάλι..Τι να με κρατήσει απο αυτό το επεισόδιο????
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010

Δημοσίευση από loukitsa Τρι Ιουν 22, 2010 8:11 pm

Clarabelle έγραψε:
Ο Χριστός κι η μάνα του!!!!!!!!!!!!

Γιατί πρέπει η δόλια τηλεθεάτρια να το υποστώ κι αυτό;

Η Νταίζη είναι ένα κοριτσάκι που το βίαζε ο πατριός που αναγκάστηκε να παντρευτεί τον Οδυσσέα επειδή ο άθλιος ο Λουκάς δεν είπε δεν βαριέσαι όταν τη βρήκε καβάλα με τον πατριό αν το απολαμβάνει μια χαρά που αναγκάστηκε να βγει στη νύχτα και να αφήσει το παιδί της σε έναν ξένο στην ουσία που αναγκάστηκε να το πουλήσει στον Οδυσσέα λίαν προσφάτως με αντάλλαγμα ένα σπίτι και υποχρεώθηκε απ την άπονη ζωή να αποπειραθεί να καθαρίσει μια έγκυο γυναίκα. Έκλαψα και σπάραξα

Αμ το άλλο;
Γιατί θάβουν έτσι ένα ηθοποιό που αγαπάω; Αχ βρε Σταύρου καημένε.
Αυτό το παιχνίδι ''σ αγαπώ και σε μισώ'' το έχω ξαναδεί και με είχε συναρπάσει. γιατί η Μελίτα δεν μπορεί να μου το περάσει;
Γιατί πρέπει να ακούγεται σαν να λέει δεν θέλω να φάω τις φακές μου μαμά εγώ θέλω μακαρόνια;
Που είναι το νεύρο η ένταση ο ηλεκτρισμός;
Έλεος δεν το βλέπει κανένας;

Καλα σε αυτες τις σκηνες δεν ηξερα τι να κάνω...να γελάσω,να μουτζώσω την οθόνη ή να πηδηχτω απ το παραθυρο εει και δροσούλα σημερα??? Kotsides Kotsides
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010

Δημοσίευση από vagvard Τρι Ιουν 22, 2010 8:11 pm

Από το σημερινό επεισόδιο έχω να σχολιάσω τα εξής:
1)Διάλογος Ρούσου-Αμαλίας
-Ρούσσος:Πρέπει να την έχουμε κάτω από στενό μαρκάρισμα.
-Αμαλία:Ποιά?
-Ρούσσος:Την ΑΕΚ.
kyma
Προσκυνώ το ζεύγος.Η Θεά Αμαλία πάντα σε ένα δικό της κόσμο κι ο Ρούσσος να την προσγειώνει απότομα την καημένη μου.
2)Η Μελίτα έχει καταλάβει τα λάθη της,αν και εγώ προσωπικά δεν αμφέβαλα ποτέ.
3)Όπως το πάνε θα την λυπηθούμε κιόλας την Ντεζάρα στο τέλος,έλεος...
4)Τι ακριβώς μάζευε ο Σταυρίδης από το γραφείο?Αστυνόμος είναι.Μπορεί να πάρει μαζί του δημόσια έγγραφα?
5)Ο Μάνος κλασικός όπως ήταν παλιά,ξέχασε επιτέλους τη κουζίνα και τα ταπεράκια.
6)Θα πω για άλλη μια φορά,ποιός δουλεύει ποιόν?Η Ντέζη τον Μπέλλο ή ο Μπέλλος την Ντέζη?
Υ.Γ. 1)Στέφανε δεν γίνεται να είναι όλοι υποταγμένοι σε σένα,γι' αυτό άσε τις απειλές.Κοίτα να απογαλακτιστείς πρώτα απότη μαμάκα σου και μετά τα ξαναλέμε.
Υ.Γ. 2)Ντέζη το χειρότερο μα σένα κορίτσι μου είναι ότι ακόμη κι αν έχεις ένα απυροελάχιστο δικαιολογιτικό για όσα έχεις κάνει,δεν μετανοιώνεις για τίποτα και αποζητάς μόνο την εκδίκηση.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την vagvard στις Τρι Ιουν 22, 2010 8:37 pm, 2 φορές συνολικά
vagvard
vagvard
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010

Δημοσίευση από loukitsa Τρι Ιουν 22, 2010 8:14 pm

Ε όχι και να λυπηθω την οχιά τη σιχαμενη!
Βλέπουν ότι δεν την πάει κανεις και μας την πλασαρουν
στο μισο επεισόδιο!!!!!!!!! vomit vomit vomit
Μου ξυπνα αγρια δολοφονικα ενστικτα η γκιόσσα
και πολλες παλινδρομήσεις vomit
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010

Δημοσίευση από maraki_ch Τρι Ιουν 22, 2010 8:15 pm

Ενα θα πω προς το παρον και θα σχολιασω αυριο εκτενως....

Αμαλία: "Αν ηταν ενας ανθρωπος που αξιζε, να σφουγγαρισουμε μαζι το πατωμα!!!" ---> ΜΑΣ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Palamakia
maraki_ch
maraki_ch
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : chania

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Ιουν 22, 2010 8:16 pm

maraki_ch έγραψε:Ενα θα πω προς το παρον και θα σχολιασω αυριο εκτενως....

Αμαλία: "Αν ηταν ενας ανθρωπος που αξιζε, να σφουγγαρισουμε μαζι το πατωμα!!!" ---> ΜΑΣ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Palamakia


Εγώ πάντως εκείνη την ώρα φώναζα όχι με το πρόσωπο με την πλάτη σφουγγάριζε το κοριτσάκιgelio
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010

Δημοσίευση από DESPOINA Τρι Ιουν 22, 2010 8:17 pm

Δεν θέλω να φύγει ο Ζούγα δεν θέλω! ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟΣ!

Στέφανος –Αμαλία,Στέφανος-Αντιγόνη, Στέφανος-Χρήστος ,υπέροχες σκηνές! Ερμηνειες που σε καθηλώνουν! Την σκηνή Στέφανου-Μελίτας δεν θα την σχολιάσω απαξιώ.

Να ρωτήσω κάτι? Η Ξυλά παίζει στην σειρά? Όχι γιατί εγώ περίμενα μετα τις Αποκαλύψεις να δώ μια Εύα να τα παίρνει στο κρανίο,Να δώ σκηνές τς με Αντιγόνη,Στέφανο κ φυσικά με Μάνο! Φευγει το Λαμόγιο είπαμε ε? Αλλά είμαι αχάριστη βλέπω την Μελίτα να κλαίει-χωρίς δάκρυα πάντα-άλλωστε τι έπαθε η Εύα μήπως ήθελαν να την βγάλουν από την μέση?

Όαση οι σκηνές με Λουκά-Νόρα! Heart2

DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010

Δημοσίευση από Rose2 Τρι Ιουν 22, 2010 8:17 pm

Αν και εχασα το μισο επεισοδειο{πηρα καινουργιο iPod!}αυτο που ειδα ηταν πολυ καλο!

Νταιζη/Λουκας:Μουγκα ο Λουκακος,ΜΟΥΓΚΑ!Πηγε τωρα ο "οσιομαρτρυρας" να δωσει συμβουλες στην Νταιζη!Τι εχετε να πειτε γι'αυτο?Δεν ειχε δικιο τωρα?Μπορει η Νταιζη να εκανε οτι εκανε αλλα εφοσον ο Λουκας θελει να θεωρειται ο καλος της παρεας θα επρεπε να ειχε δειξει ενδιαφερον για την γυναικα που καποτε ελεγε πως αγαπησε!

Νταιζη/Μπελλος:Ειμαι περηφανη που ειμαι φαν αυτου του ζευγαριου!Ειναι πανεξυπνη αυτη η γυναικα!Τελος!

Νταιζη/Χρηστος:Σιγα ρε Χρησταρα!Παντως ειδατε,η Νταιζη τον αγαπαει πραγματικα και το απεδειξε για ακομα μια φορα οταν οτυ ειπε να φυγει μακρια απο την οικογενεια Λαζαριδη.


Αντιγονη/Αστυνομος:Επιτελους μια εξελιξη της προκοπης!


Νικολας:Ειμαι ερωτευμενη μαζι του{και με τον Μαναρο εννοειται!}!Ειναι ΤΟΣΟΟΟΟ γλυκος αυτος ο ανθρπωπος!Νταιζη/Νικολας:Καλυτερα Αδερφια EVER!



Νορα/Δαφνη:Η Δαφνη της ελεγε τον πονο της και αυτη αλλου!


Νορα/Λουκα:Τα ιδια και τα ιδια!Τι γλυκαναλατο ζευγαρι θεε μου!Ισως γιατι απο περσι περιμενα πολλα περισσοτερα απο αυτους!



Αυτα για τωρα!




Rose2
Rose2

Θηλυκό Ασχολίες : Μυστικααααααααα!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Τρι Ιουν 22, 2010 8:18 pm

Maraki και εγω το σκέφτηκα αυτό με τα σφουγγαρισματα!!

Αριάδνη φοβερό το σχόλιο με τα πλαστικά λουλούδια!! gelio Επίσης οι κορίζα που πήρε απο το ντουλάπι η μία ήταν άδεια!!!!
Μάλλον θα τανε το φάντασμα της Ανθης..
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010

Δημοσίευση από ksanthi Τρι Ιουν 22, 2010 8:19 pm

ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΒΑΡΕΤΟΤΑΤΟ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΗΤΑΝ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΤΗΣ ΕΥΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΔΕΜ ΕΠΗΣΗΣ ΜΟΥ ΡΑΓΙΖΕΤΕ Η ΚΑΡΔΙΑ ΕΥΟΥΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΚΟΤΕΙΝΗ ΓΙΑΤΙ ΦΕΥΓΕΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΝΑ ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΕΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΣΟΥ ΑΚΟΥΤΕ ΚΥΡΙΟΙ ΣΕΝΑΡΙΟΓΡΑΦΟΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΤΟ ΦΥΝΑΛΕ ΤΟ 3 ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΑΝΟ ΕΥΑ ΜΑΖΙ ΤΟ ΑΠΑΙΤΟΥΜΕ ΠΛΕΟΝ. ΕΛΕΟΣ ΑΠΑΛΑΞΤΕ ΜΑΣ ΑΠΟ ΝΤΑΙΖΗ ΜΠΕΛΛΟ ΚΑΙ ΣΤΕΦΑΝΟ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΤΟΜΑΧΙΚΕΣ ΔΙΑΤΑΡΑΧΕΣ. ΜΕΛΙΤΑ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΒΡΕΙΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΣΟΥ. ΕΞΑΛΛΟΥ ΑΓΑΠΙΕΣΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΟ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΣΤΕ ΜΑΖΙ. ΔΩΣΤΕ ΣΤΟ ΚΟΙΝΟ ΜΑΝΟ ΕΥΑ ΜΑΖΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΩΡΑ. ΘΑ ΑΡΓΗΣΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΟΥΣ ΞΑΝΑΔΟΥΜΕ ΜΑΖΙ. ΣΤΑΥΡΙΔΗ ΘΑ ΜΑΣ ΛΕΙΨΕΙΣ ΕΙΣΑΙ ΨΥΧΟΥΛΑ ΤΕΛΙΚΑ.ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΑΓΑΠΑΣ ΤΗΝ ΑΝΘΗ ΣΟΥ.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ksanthi στις Τρι Ιουν 22, 2010 8:23 pm, 2 φορές συνολικά

ksanthi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010

Δημοσίευση από loukasnora Τρι Ιουν 22, 2010 8:19 pm

Ειδα απο την σκηνη Μανου-Νορας-Λουκα και μετα οποτε δεν μπορω να πω πολλα για το επεισοδιο συνολικα.Αυτο που ειδα δεν με ενθουσιασε.Αντιθετα με εκνευρισε.

Νταιζη Fskl Fskl xastouki xastouki που θα μας βγεις και απο πανω.Και αντε να το δεχτω εγω οτι δεν περασες ευκολα στην ζωη σου.Αυτο απο που κι ως που δικαιολογει τις πραξεις σου ολα αυτα τα χρονια;Που παρατησες ενα παιδι σε εναν ανθρωπο που δεν ειναι ο πατερας του και που το ανταλλαξες κλεβοντας το σπιτι του Λουκα;Ή που εβαλες να σκοτωσουν μια εγκυο γυναικα;

Μελιτα Grrr gmt wall

Σκηνες Μανου-Λουκα-Νορας και του Λουκα και της Νορας ηταν η μοναδικη οαση.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010

Δημοσίευση από maraki_ch Τρι Ιουν 22, 2010 8:21 pm

Foulitsa έγραψε:Maraki και εγω το σκέφτηκα αυτό με τα σφουγγαρισματα!!

Αριάδνη φοβερό το σχόλιο με τα πλαστικά λουλούδια!! gelio Επίσης οι κορνίζα που πήρε απο το ντουλάπι η μία ήταν άδεια!!!!
Μάλλον θα τανε το φάντασμα της Ανθης..


gelio xaxa gelio xaxa gelio xaxa ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΣΑΙ!!!!!!!!!!!!!!
maraki_ch
maraki_ch
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : chania

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τρι Ιουν 22, 2010 8:24 pm

Rose2 έγραψε:
Νταιζη/Λουκας:Μουγκα ο Λουκακος,ΜΟΥΓΚΑ!Πηγε τωρα ο "οσιομαρτρυρας" να δωσει συμβουλες στην Νταιζη!Τι εχετε να πειτε γι'αυτο?Δεν ειχε δικιο τωρα?Μπορει η Νταιζη να εκανε οτι εκανε αλλα εφοσον ο Λουκας θελει να θεωρειται ο καλος της παρεας θα επρεπε να ειχε δειξει ενδιαφερον για την γυναικα που καποτε ελεγε πως αγαπησε!

Οταν βλέπεις τον άλλο καβάλα, δεν νομίζω οτι υπάρχει περιθώριο να του πεις: Δεν είναι αυτό που νομίζεις, αρά προφανώς και ο Λουκάς θα την παρατουσε μετά απο αυτό .

Απο κει και πέρα, ο Λουκάς δεν ήξερε οτι είχε ένα παιδί, και η ''κυρία'' δεν φρόντισε ποτέ να του το πει, αντίθετα να το φορτώσει σε έναν ξένο άνθρωπο ήξερε.
Απο κει και πέρα, αν πράγματι πέρασε τόσο άσχημα όσο λέει, θα μπορούσε απο την αρχή να ξηγηθεί στον Οδυσσέα, και να μην φύγει ποτέ απο κοντά του παρα να μείνουν μαζι να μεγαλώσουν τον Αρη, πράγμα που δεν έκανε, και προτίμησε να παρατήσει το παιδί της, χωρίς να ξέρει αν ζεί ή αν πέθανε.

Τέλος, όσον αφορά το παρελθόν της και τα παιδικά της χρόνια, αν ον αγάπησε, θα μπορούσε κάλλιστα, να του μιλήσει. ΓΙαυτό υπάρχει ο ''ανθρωπος σου'' , για να του πεις ταπορβλήματα σου, τον πόνο σου, τις σκέψεις σου, και να στηριχτείς πάνω του. Η Νταίζη δεν έκανε κάτι τέτοιο, προφανώς γιατι δεν έπαθε τίποτα τέτοιο.

Στο φινάλε, ακόμα και αν πέρασε ότι λέει πως περασε, εκ των οποιων τα περισσότερα ήταν επιλογή της, τίποτα δεν της δίνει το δικαίωμα να κάνει ότι κάνει.

Αυτά !!!
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010

Δημοσίευση από anna_loukonoriki4ever!! Τρι Ιουν 22, 2010 8:24 pm

loukitsa έγραψε:Ασπάστηκα
1.Σταυριδης-Νόρα-Λουκάς:Πολύ καλη σκηνη!!
Νόρα:<<Όχι εμεις δεν ειμαστε τόσο ηλίθιοι>> είσαι Θεα θες ο Λουκάς και σημερα εσυ!!!!!
2.Αμαλία-Ρούσσος Γενικά:Στενότατο μαρκάρισμα Πέτρο από δω και πέρα στη Μελίτα γιατί εχει και ένα παιδάκι με ψυχολογικά προβλήματα. Τον Φίλιππο που τον θυμήθηκαν? Πολύ ωραίο ντύσιμο η Αμαλία. Κλασσικά το κουτσομπολιό της εποχής ξανα στο προσκήνιο. Δεν πιστευει τον Πετρο η Αμαλία και τα χωνει στον Πετρο που δεν είναι κουτσομπόλης
3.Λουκάς-Νόρα-Μανος:Όχι και συναγρίδα ο Λουκάκος! Το φιλι-αστραπη με τρέλανε
Τους μπρίζωσε καλα-καλά,τα είπε σαν τον Σταυρίδη και εφυγε
4.Σαινια:Δέθηκε ο καημενούλης ο Παναγιώτης με τον Σταυρίδη με συγκίνησε ανάθεμα τον!
5.Αντιγονη-Καρτάλης:Πάλι ψέματα Θεαρα μου??? Γιατί πάλι? Το ύφος της θεικό
Πολύ δυνατή σκηνη!
6.Νόρα-Δαφνη:Να ρε συ Δάφνη γκρινιάρα σε παρακολουθεί η Νόρα άσχετα από τα μηνύματα με το Λουκακο! (ακόμα και ο παλιμπαιδισμός φαντάζει όαση μπροστά σε αυτά που βλέπουμε)
7.Ρούσσος-Νικόλας:Όταν μαθεις ποιος είναι ο αδερφός σου χαρες που θα κανεις Νικολάκη μου!
8.Λουκάς-Νόρα:Ξετυλιξαν το κουβάρι με την Καλφοπούλου
9.Αντιγόνη-Σταυρίδης:Κόκκαλο η Αντιγοναρα με τις αποκαλυψεις του Σταυριδη πάνω που χάρηκε για την αθωότητα της


Σπάστηκα
1.Μιμικος-Μαίρη:Μου την έσπασε το μυξοκλαμα και ο fake λυγμός! Καρδια αγκιναρα ο Καρτάλης και αναλαμπή λογικης από τη Μελίτα wow
2.Λουκάς-Εύα:Πολύ γλυκιά σκηνη αλλά όσο βλέπω Λουκα με μωρό μου ανεβαίνει το αιμα στο κεφάλι! Σκέτη κοροϊδία
3.Χρησταρας-Μιμικος:Ικανότατη για όλα είναι η οχιά μην την υπερασπίζεσαι Χρηστο!
4.Σταυρίδης:Μα να ποτιζει πλαστικά λελουδα?
5.Μιμικος-Αμαλία:Κάνε ότι θες κάνεις δεν σε πιστεύει και μην την μπαίνεις στην Αμαλί μικρέ. Τα κοντινα εκοβαν ανασες.
6.Λουκάς-Οχια:Πισω το λευκο αυτοκινητο είναι του Παναγιωτη!!!!!!!!!!
Λουκα ο Αρη δεν είναι γιος σου λεμε!Α μωρε το νέο κορίτσι με το χτενισμα ντομάτας…μάλλον εσύ βίαζες τον πατριο σου! Κάποιος να της βουλώσει το στόμα! : curse : vomit Το παιζει θυμα και κατηγορει τους άλλους! Κρατηστε μεεεεε ξανα απειλες???Ξανά???? : curse : vomit Σε λιγο θα κυλησει ένα δακρυ στο τροφαντο μου μαγουλάκι με την αθωα εμετική κορασίδα και δεν εχω και χαρτομάντηλο πρόχειρο vomit
7.Πατσοζευγαρο:Πονηρουλα κάθε βραδυ τον κουράζεις? Θαψιμο στο Λουκά και τη Νόρα κλασσικά. Μιλάμε για διατριβή στο ψέμα να πάει σε κανένα διαγωνισμό σεναρίου επιστ.φαντασίας. Γεια σου ρε Μπέλλο κουτσομπόλη vomit άθλια σκηνη!
8.Οχιά-Χρησταρας:Παντου μπλέκεσαι εσυ σιχαμενη!


Εκανα μεγαλη προσπάθεια να ψηφισω κάτι παρα πάνω για τις ερμηνείες Ζουγανέλη, Παπαδημητρίου, Πετρακη και Δρακουλάκη αλλα δεν μπορω.Τι απογοητευση ήταν αυτή?
Ο κερσορας του ποντικιού μου πάει αυτοματα στο άσχημο! Δεν άντεξα με τοσο πατσοζευγαρο, οχιά και κλάψες και όσο φανταζομαι ότι αυτά είναι τα τελευταια επεισόδια της σεζον απελπισια με πιάνει


Υγ1. Θέλω και εγώ Λουκανορική μπέμπα!

Υγ2. Η ΟΧΙΑ ΚΟΥΡΑΣΕ ΠΟΛΥ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΝΟΡΑ!
ΑΠΑΛΛΑΞΤΕ ΜΑΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ

Υγ3. Απαλλάξτε μας από το πατσοζευγαρο!!!Μόνο να κουρασουν μπορουν τίποτε άλλο

Υγ4.Μάλλον δεν με ακούει κανείς…έχουμε αλλεργία στις οχιές ξαναλέωωω δεν τις αντεχουμε


Με αγάπη και Λουκονορικά φιλιά
loukitsa
🇳🇴
συμφωνω΄απόλυτα όπως πάντα Άρια oscar
anna_loukonoriki4ever!!
anna_loukonoriki4ever!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010

Δημοσίευση από loukitsa Τρι Ιουν 22, 2010 8:26 pm

maraki_ch έγραψε:
Foulitsa έγραψε:Maraki και εγω το σκέφτηκα αυτό με τα σφουγγαρισματα!!

Αριάδνη φοβερό το σχόλιο με τα πλαστικά λουλούδια!! gelio Επίσης οι κορνίζα που πήρε απο το ντουλάπι η μία ήταν άδεια!!!!
Μάλλον θα τανε το φάντασμα της Ανθης..


gelio xaxa gelio xaxa gelio xaxa ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΣΑΙ!!!!!!!!!!!!!!

Ααχχαχαχα ναι ναι αυτο με την κορνιζα τωρα ειδα πως δεν το γραψα!!!!Μα να μην το πω???
Εκανε μπαμ οτι ήταν πλαστικουρα απο την λαικη και εριξε και τοσο νερο πανω λες και θα ξαναζωντανευαν!!!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010

Δημοσίευση από anna_loukonoriki4ever!! Τρι Ιουν 22, 2010 8:26 pm

Clarabelle έγραψε:
Ο Χριστός κι η μάνα του!!!!!!!!!!!!

Γιατί πρέπει η δόλια τηλεθεάτρια να το υποστώ κι αυτό;

Η Νταίζη είναι ένα κοριτσάκι που το βίαζε ο πατριός που αναγκάστηκε να παντρευτεί τον Οδυσσέα επειδή ο άθλιος ο Λουκάς δεν είπε δεν βαριέσαι όταν τη βρήκε καβάλα με τον πατριό να το απολαμβάνει μια χαρά, που αναγκάστηκε να βγει στη νύχτα και να αφήσει το παιδί της σε έναν ξένο στην ουσία, που αναγκάστηκε να το πουλήσει στον Οδυσσέα λίαν προσφάτως με αντάλλαγμα ένα σπίτι και υποχρεώθηκε απ την άπονη ζωή να αποπειραθεί να καθαρίσει μια έγκυο γυναίκα. Έκλαψα και σπάραξα

Αμ το άλλο;
Γιατί θάβουν έτσι ένα ηθοποιό που αγαπάω; Αχ βρε Σταύρου καημένε.
Αυτό το παιχνίδι ''σ αγαπώ και σε μισώ'' το έχω ξαναδεί και με είχε συναρπάσει. γιατί η Μελίτα δεν μπορεί να μου το περάσει;
Γιατί πρέπει να ακούγεται σαν να λέει δεν θέλω να φάω τις φακές μου μαμά εγώ θέλω μακαρόνια;
Που είναι το νεύρο η ένταση ο ηλεκτρισμός;
Έλεος δεν το βλέπει κανένας;
Μαρία μου πες τα!!! όσο για τη Νταίζη... νομίζω μου κύλησε ένα δάκρυ! wall wall
anna_loukonoriki4ever!!
anna_loukonoriki4ever!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010

Δημοσίευση από maraki_ch Τρι Ιουν 22, 2010 8:26 pm

Mik έγραψε:
Rose2 έγραψε:
Νταιζη/Λουκας:Μουγκα ο Λουκακος,ΜΟΥΓΚΑ!Πηγε τωρα ο "οσιομαρτρυρας" να δωσει συμβουλες στην Νταιζη!Τι εχετε να πειτε γι'αυτο?Δεν ειχε δικιο τωρα?Μπορει η Νταιζη να εκανε οτι εκανε αλλα εφοσον ο Λουκας θελει να θεωρειται ο καλος της παρεας θα επρεπε να ειχε δειξει ενδιαφερον για την γυναικα που καποτε ελεγε πως αγαπησε!

Οταν βλέπεις τον άλλο καβάλα, δεν νομίζω οτι υπάρχει περιθώριο να του πεις: Δεν είναι αυτό που νομίζεις, αρά προφανώς και ο Λουκάς θα την παρατουσε μετά απο αυτό .

Απο κει και πέρα, ο Λουκάς δεν ήξερε οτι είχε ένα παιδί, και η ''κυρία'' δεν φρόντισε ποτέ να του το πει, αντίθετα να το φορτώσει σε έναν ξένο άνθρωπο ήξερε.
Απο κει και πέρα, αν πράγματι πέρασε τόσο άσχημα όσο λέει, θα μπορούσε απο την αρχή να ξηγηθεί στον Οδυσσέα, και να μην φύγει ποτέ απο κοντά του παρα να μείνουν μαζι να μεγαλώσουν τον Αρη, πράγμα που δεν έκανε, και προτίμησε να παρατήσει το παιδί της, χωρίς να ξέρει αν ζεί ή αν πέθανε.

Τέλος, όσον αφορά το παρελθόν της και τα παιδικά της χρόνια, αν ον αγάπησε, θα μπορούσε κάλλιστα, να του μιλήσει. ΓΙαυτό υπάρχει ο ''ανθρωπος σου'' , για να του πεις ταπορβλήματα σου, τον πόνο σου, τις σκέψεις σου, και να στηριχτείς πάνω του. Η Νταίζη δεν έκανε κάτι τέτοιο, προφανώς γιατι δεν έπαθε τίποτα τέτοιο.

Στο φινάλε, ακόμα και αν πέρασε ότι λέει πως περασε, εκ των οποιων τα περισσότερα ήταν επιλογή της, τίποτα δεν της δίνει το δικαίωμα να κάνει ότι κάνει.

Αυτά !!!


Agree μαζι σου Mik..

Και σορρυ πριν για το διπλο ποστ αλλα κολλησε η @$#%#%!!!
maraki_ch
maraki_ch
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : chania

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010

Δημοσίευση από Cancoon Τρι Ιουν 22, 2010 8:27 pm

Το επεισόδιο ήταν πάρα πολύ καλό. Η πρώτη σκηνή ήταν κορυφαία. Τόσο καιρό που η Μελίτα ήταν πρόθυμη να ζήσει μέσα στις θύελλες, όπως είχε πει χαρακτηριστικά στον Στέφανο, αυτός αρνιόταν να καθορίσει ο ίδιος τη ζωή του και έλεγε στη Μελίτα να περιμένουν τι θα πει και τι θα κάνει η Εύα. Μέχρι τώρα, το ότι φάνηκε έτσι απέναντι στον εαυτό του και απέναντι στη Μελίτα τόσο μαλθακός και άβουλος, δεν είχε γι' αυτόν καμία συνέπεια: η Μελίτα δεν του χάλασε ποτέ χατίρι. Αλλά τέτοιες συμπεριφορές κάποια στιγμή πληρώνονται: όλο αυτό κλίκαρε στο μυαλό της ως η απόδειξη ότι ήξερε για τη διαθήκη και τώρα ήρθε η ώρα για τον Στέφανο να τρέξει για τη Μελίτα.
Φυσικά, καθώς δεν περίμενε αυτό το ξέσπασμα της Μελίτας, έμεινε στήλη άλατος. Πρέπει να πίστευε ότι με λίγα λόγια και μια αγκαλιά θα γίνουν όλα όπως πριν. Το στιγμιότυπο που πήγε να την αγκαλιάσει και κυρίως αυτό που στεκόταν και έλεγε “όχι, όχι, όχι” ήταν όλα τα λεφτά. Ειλικρινά στεναχωριέμαι να τον βλέπω έτσι, διότι επί της ουσίας η Μελίτα τον αδικεί. Ωστόσο από την άλλη αυτό το σοκ είναι απαραίτητο για να ταρακουνηθεί, να μάθει να διεκδικεί αυτό που θέλει, να μάθει να κάνει πράξεις για τη Μελίτα αλλά και η Μελίτα έπρεπε επιτέλους να ξεσπάσει.
Παπά – Σταύρου είναι εξαιρετικοί και έχουν δέσει εντυπωσιακά. Κατά έναν μοναδικό τρόπο ακόμα και σκηνές σαν την σημερινή βγάζουν υπόγειο ερωτισμό. Ειδικά μπράβο στην Παπά που ακομπλεξάριστα και αντίθετα με το συνηθισμένο πρότυπο που βλέπουμε στα σίριαλ “κλαίω με αδιάβροχο και επαγγελματικό μακιγιάζ”, βγήκε σχεδόν άβαφη!
Άμεσα, λοιπόν, ο Στέφανος άρχισε την περιοδεία για να βρει αποδείξεις. Η Αντιγόνη είναι η σούπερ ουάου στρίγγλα του σίριαλ. Είναι φοβερό το με πόση συνέπεια και προσήλωση επιμένει στη γραμμή που έχει χαράξει. Τι κι αν δημοσιεύτηκε η διαθήκη, τι κι αν ο Στέφανος εντόπισε την αίτηση διαζυγίου του πατέρα του, τι κι αν βλέπει το γιο της κομμάτια να της λέει “με χρησιμοποίησες”, δεν παρεκκλίνει καθόλου και αρνείται τα πάντα. Πάντως πολύ το χαίρομαι που αποκαθηλώθηκε πια στο μυαλό του Στέφανου, που έχασε το αλάθητο που της προσέδιδε, που ο Στέφανος ξύπνησε για τα καλά.
Από τη πολύ καλή σκηνή του Στέφανου με την Αμαλία μου έμειναν δύο πράγματα. Καταρχήν αυτό που είπε η Αμαλία ότι θα φροντίσουν αυτοί τη Μελίτα. Καθόλου δεν μ' αρέσει αυτός ο κλοιός που πάνε να δημιουργήσουν γύρω από τη Μελίτα. Είναι ένα εμπόδιο που ο Στέφανος δεν είχε αντιμετωπίσει στα σοβαρά μέχρι τώρα, καθώς η Μελίτα για χάρη του είχε μαλώσει και με τους δύο γόνείς της. Ήρθε η ώρα, όμως, να το κάνει κι αυτό. Και κατά δεύτερον μου αποτυπώθηκαν οι ατάκες του Στέφανου “μου αρκεί να με πιστέψει η Μελίτα”, “θα κάνω τα πάντα για να την πείσω”, “δεν θα τελειώσει έτσι αυτή η σχέση”. Με κάτι τέτοια που ακούω περιμένω πώς και πώς τον τρίτο κύκλο.
Ο άλλος αμετανόητος σκοτεινός δολοπλόκος του σίριαλ είναι βέβαια ο Ρούσσος: ώστε ήξερες Ρούσσο για την εγκυμοσύνη της Αντιγόνης αλλά, καθώς δεν χωνεύουμε τον Στέφανο, γιατί να τον βοηθήσουμε να ξεθάψει την αλήθεια και να βγει από τον εφιάλτη που ζει; Ας επιλέξουμε την εύκολη λύση: λέμε ψέμματα και πάλι ψέμματα. Αίσχος.
Η συμπεριφορά της Νόρας στη σκηνή της με τη Δάφνη ήταν απαράδεκτη. Η Νόρα μας παρουσιάστηκε τόσο ελαφρόμυαλη ώστε δεν μπορούσε να κατανοήσει την σοβαρότητα της κατάστασης, την ψυχική κούραση της φίλης της και να διαχωρίσει αυτήν την στιγμή από τις ζουζουνιές που κάνει με το Λουκά. Αντί να ακούει το πρόβλημα της κολλητής της φίλης, της έδειχνε τα μηνυματάκια με καρδούλες και γούτσου γούτσου που της έστελνε ο Λουκάς!
Από την έναρξή της, η σκηνή Αντιγόνης – Σταυρίδη φαίνεται ότι θα είναι κλασική σκηνή ξεκαθαρίσματος λογαριασμών, ένας τύπος σκηνών που μου αρέσει πολύ και δεδομένων τόσο του παρελθόντος το οποίο έχουν οι ήρωες όσο και των ερμηνευτικών δυνατοτήτων των ηθοποιών περμένω αύριο κάτι πολύ καλό.
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010

Δημοσίευση από anna_loukonoriki4ever!! Τρι Ιουν 22, 2010 8:28 pm

loukasnora έγραψε:Ειδα απο την σκηνη Μανου-Νορας-Λουκα και μετα οποτε δεν μπορω να πω πολλα για το επεισοδιο συνολικα.Αυτο που ειδα δεν με ενθουσιασε.Αντιθετα με εκνευρισε.

Νταιζη Fskl Fskl xastouki xastouki που θα μας βγεις και απο πανω.Και αντε να το δεχτω εγω οτι δεν περασες ευκολα στην ζωη σου.Αυτο απο που κι ως που δικαιολογει τις πραξεις σου ολα αυτα τα χρονια;Που παρατησες ενα παιδι σε εναν ανθρωπο που δεν ειναι ο πατερας του και που το ανταλλαξες κλεβοντας το σπιτι του Λουκα;Ή που εβαλες να σκοτωσουν μια εγκυο γυναικα;

Μελιτα Grrr gmt wall

Σκηνες Μανου-Λουκα-Νορας και του Λουκα και της Νορας ηταν η μοναδικη οαση.
νομίζω τα εμότικον τα λένε όλα Νίκη μου! Thumbs up
anna_loukonoriki4ever!!
anna_loukonoriki4ever!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Ιουν 22, 2010 8:28 pm

Mik έγραψε:
Rose2 έγραψε:
Νταιζη/Λουκας:Μουγκα ο Λουκακος,ΜΟΥΓΚΑ!Πηγε τωρα ο "οσιομαρτρυρας" να δωσει συμβουλες στην Νταιζη!Τι εχετε να πειτε γι'αυτο?Δεν ειχε δικιο τωρα?Μπορει η Νταιζη να εκανε οτι εκανε αλλα εφοσον ο Λουκας θελει να θεωρειται ο καλος της παρεας θα επρεπε να ειχε δειξει ενδιαφερον για την γυναικα που καποτε ελεγε πως αγαπησε!

Οταν βλέπεις τον άλλο καβάλα, δεν νομίζω οτι υπάρχει περιθώριο να του πεις: Δεν είναι αυτό που νομίζεις, αρά προφανώς και ο Λουκάς θα την παρατουσε μετά απο αυτό .

Απο κει και πέρα, ο Λουκάς δεν ήξερε οτι είχε ένα παιδί, και η ''κυρία'' δεν φρόντισε ποτέ να του το πει, αντίθετα να το φορτώσει σε έναν ξένο άνθρωπο ήξερε.
Απο κει και πέρα, αν πράγματι πέρασε τόσο άσχημα όσο λέει, θα μπορούσε απο την αρχή να ξηγηθεί στον Οδυσσέα, και να μην φύγει ποτέ απο κοντά του παρα να μείνουν μαζι να μεγαλώσουν τον Αρη, πράγμα που δεν έκανε, και προτίμησε να παρατήσει το παιδί της, χωρίς να ξέρει αν ζεί ή αν πέθανε.

Τέλος, όσον αφορά το παρελθόν της και τα παιδικά της χρόνια, αν ον αγάπησε, θα μπορούσε κάλλιστα, να του μιλήσει. ΓΙαυτό υπάρχει ο ''ανθρωπος σου'' , για να του πεις ταπορβλήματα σου, τον πόνο σου, τις σκέψεις σου, και να στηριχτείς πάνω του. Η Νταίζη δεν έκανε κάτι τέτοιο, προφανώς γιατι δεν έπαθε τίποτα τέτοιο.

Στο φινάλε, ακόμα και αν πέρασε ότι λέει πως περασε, εκ των οποιων τα περισσότερα ήταν επιλογή της, τίποτα δεν της δίνει το δικαίωμα να κάνει ότι κάνει.

Αυτά !!!


Πρόσθεσε σε όλα αυτά οτι ήταν επιλογή της να παρατήσει το παιδί με τον Οδυσσέα, οτι το ξεπούλησε στο χαλαρό με αντάλαγμα το πατρικό του Λουκά και οτι έκανε απόπειρες δολοφονίας σε μιά άλλη υποψήφια μητέρα και έδεσε το γλυκό.
Αυτό θέλω να βλέπω εγώ, την πονεμένη μάνα σε νέες περιπέτειες, να πουλάει το κορμί της στον κάθε ένα που μπορεί να εξυπηρετεί κάποιους σκοπούς της και να σκοτώνει κόσμο για να πάρει όσα της χρωστάει η ζωή.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης