Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010

+44
giouli_edem
oriana
elenp
evanna
anastasia20
milia
edem4ever
margaret10
JESSIE
almaresi
loukanorofan
Vasouli
ebelina2007
katie007
aggeliki
MARINAKI_AGAPI_97
a!
Cancoon
PrincessRachel
Ezantakou
ειρηνη7
Dorina <3 Πέτρος
lizzie
verile_mistika
annoula!
tzibirdika
sarita
noraloukitsa
nikidanis
taradoula
soso
fay66
fay
Lyn
κικκο
marakii
FieryRed
loukasnora
pasxalitsa
nefelik
Dimitraaa
loukitsa
Καρ-Mik
Clarabelle
48 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 4 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 Vote_lcap14%Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 Vote_rcap 14% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 Vote_lcap23%Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 Vote_rcap 23% 
[ 15 ]
Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 Vote_lcap11%Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 Vote_rcap 11% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 Vote_lcap17%Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 Vote_rcap 17% 
[ 11 ]
Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 Vote_lcap3%Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 Vote_lcap32%Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 Vote_rcap 32% 
[ 21 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 65
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 Empty Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Δεκ 06, 2010 6:36 pm


Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Δευ Δεκ 06, 2010 8:04 pm

Πόσο τραγικά άθλιο και ελλεινό επεισόδιο ήταν αυτό?

- Η Σουηδία της Σουδίας την Σουηδία ΩΩΩΩ Σουηδία!!! Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 735655 Αρρωστημένο απλά.-

- Πως μπορούν να ξεφτυλίσουν τόσες ιστορίες, παρέα με ένα μάτσο ηθοποιούς, για ποιον λόγο?
Για ένα πάρτυ??? Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 17902 Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 17902 Ποιον λόγο είχε το πάρτυ να γίνει ??? Πέρα απο το να βλέπω την Πεφάνη, τον Κατρανίδη, την Ξυλά, τον Γιαννακόπουλο, την Γεωργόνη, τον Πετράκη, την Δρακουλάκη και τον Μπισμπίκη να ξεφτυλίζονται?

- Γιάγκα ξυπόλητοι??? Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 17902 Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 17902

- Σακούλες στο κεφάλι?

-Ανάσες πάλι στο μάξιμουν volume?

Ειχα να δω πολλές μέρες επεισόδιο. Επρεπε να πέσω στον πιο πάτο???

Πάει κι άλλο άραγε???

Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 763297 Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 763297

ΥΓ: Σπρώξτε!!!!!

Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010

Δημοσίευση από loukitsa Δευ Δεκ 06, 2010 8:05 pm

ΑΣΠΑΣΤΗΚΑ:
1.όταν μπήκε η Ευα στο σπίτιμε την Αγγέλα φώτισε όλη η σκηνή! Κουκλίτσα με φοβερό χαμόγελο.
2. Η τριτοδευτερη γυναικούλα Νταίζη έγινε μια ωραιότατη καρικατούρα που ποια δεν πείθει για τους κακούς σκοπούς της!
3. Μπορεί να μην του αρέσει το φαγητο της Δάφνης αλλά το γυάλισε το ταπεράκι και χόρεψε και γιανκα με το Νικόλα!
4. Τα κορίτσια και το ψηστηρι
5. Δάφνη-Αμαλί δεν παίζεται η Ρούσσου λέμε!
6.Οι σκηνες Στεφανου-Ερης λίγο πριν το χωρισμο προς τερψην του Στεφανομελιτικου Ξενερωτα,
άλλο ενα ζευγαρι με χημεία πάει στράφι!
7.Το πέσιμο του Λουκά στη Νόρα στο πάρτυ! Απλό λιτό και απέριττο Go Λουκά go
8. Ο Κατρανίδης που σάρωσε με τις χορευτικες του φιγούρες...η παρτενερ του υπερβολική



ΣΠΑΣΤΗΚΑ:
1.Πήρα τα ποπ κορν μου, απομακρυνα τη γιαγια απο την τηλεόραση γιατι μονολογούσε
"Ντροπη τους του Αη-Νικόλα να βγαζουν τα ματια τους Μεγαλη η χαρη του!"
και πήγαινε απειλιτικα στο να σπάσει την τηλεόραση, που η δόλια η Tv δεν ευθυνεται γι αυτα που παίζει...
Εγω είχα καιρό να πάρω μαθηματα σεξ απο το Μπεκρουλιτάκι και κάθησα να δω όλες τις νέες τάσεις
Αναστεναξε το παρκέ πάλι όλε! Αλλα μειναμε στα γλωσσοφιλα φτου
2.Αγαπητοί δικηγόροι, που όσοι είδατε τη σκηνη στο δικαστηριο θα ρίξατε ενα γέλιο άλλο πράγμα....
όταν εχετε δικη κλειστε τα γραφεία....αφηστε τις λοιπές υποθέσεις που ανέλαβε το γραφείο σας στον αερα
και μην αφηνεται τη γραμματεα (?) σας στο γραφείο να κλείσει νεα ραντεβού και να στρωσει η δουλειά σας....
Ακομη κι αν είστε στο δικηγορικο τιμ μεγαλης εταιρείας που το ξεχασε και η ίδια η Νόρα..
Παρτε τη στο δικαστηριο! Τι? Τι? Κακίες επειδη δηλαδη δεν είναι ακούμενη, είναι ασχετη με τη Νομική
και θέλει να δει τον χαμενο της
ερωταμε τον οποίο απηλαυσε το σεξ την προηγουμενη βραδια? Τριχες και ντε πασέ
Καλα σας μιλάω περιμενα με όλη μου τη σοβαρότητα να δω τη Δικη και να σου η Μπεκρουλίτα διπλα στη Νόρα και λεω ΕΛΕΟΣ! (αναφερομαι στο τρειλερ που παίζει...)
3. Η ατάκα "εχω και ενα γραφείο" είναι κατεξοχην του Λουκά Μπεκρου!
4. Μαζευτηκανε να φτιαξουν τη διαθεση της Μπεκρους κι αυτη τους παράτησε για να γλωσσοφιληθεί με τον Στεφανακο!
5.Την έκδηλη βαρεμαρα του Στεφανου στις σκηνες με τη Μελίτα. Είτε σ αρεσει είτε όχι αυτα λέει το σεναριο....

Ψηφίζω Μέτριο με πολυ μεγάλη επιείκια για Πετράκη-Κατρανίδη-Πεφάνη-Ξυλά
αυτοί μου άρεσαν περισσότερο σήμερα.

Αναμενω να δω τα Μυστικά που αγάπησα...
Αυτα του 1ου και 2ου κυκλου όχι τα μεταλλαγμένα
Με αγάπη
loukitsa
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010

Δημοσίευση από Dimitraaa Δευ Δεκ 06, 2010 8:07 pm

Πολύ καλό μόνο και μόνο για το party και το μετά ! Στέφανος - Μελίτα ΜΑΖΙ επιτέλους αν και λυπήθηκα λίγο την Ερριέτα :/ Έλιωσααα στο γέλιο με τις ατάκες της Αμαλίας, του Νικόλα και της Δάφνης + ειδικά στο σημείο με αυτά που φόρεσαν χαχαχα .. Με χάλασε λίγο η συμπεριφορά της Νόρας στο Λουκά αλλά αν εξαιρέσω αυτό, έιχα ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά όσο χόρευαν αχ πως την κρατούσε θυμήθηκα τα παλιά <3 και μετά το χαστούκι δεν με πείραξε ιδιαίτερα γιατί μου θύμησε τον Λουκά που ήξερα.. αχαχαχαχ.. "όποτε θες μωρό μου Wink" :D:D:D
Dimitraaa
Dimitraaa
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Athens city
Ασχολίες : https://www.youtube.com/watch?v=36kTFh60iyc <3 Levyrroni 4ever <3

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010

Δημοσίευση από nefelik Δευ Δεκ 06, 2010 8:08 pm

Το επεισόδιο το ψήφισα άθλιο, επειδή είμαι καλός άνθρωπος. Για αυτό που είδα σήμερα και το άθλιο είναι πάρα πολύ! gmt Grrr

Πάντως, άκουσα και το ανέκδοτο της ημέρας από τη Δάφνη: Η Μελίτα είναι πολύ εντάξει άτομο! Fskl wall

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010

Δημοσίευση από pasxalitsa Δευ Δεκ 06, 2010 8:08 pm

Μακράν το χειρότερο επεισόδιο της σειράς. Καμία συνοχή, ξεπέτα και προχειροδουλειά έτσι για να γεμίσει το επεισόδιο.

Η μόνη σκηνή που άξιζε είναι η ερωτική σκηνή Χρήστου-Νταίζης, γιατί και φτηνή δεν βγήκε και γιατί υπάρχει χημεία και ταλέντο!!!

Γέλασα με το παρδαλό κατσίκι, όσο και να προσπαθούν να τη σπρώξουν πάντα για το μαντρί θα είναι!!!

Κλάιω τους ταλαντούχους!!!

καλό μας βράδυ, καλή εβδομάδα Love!
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010

Δημοσίευση από pasxalitsa Δευ Δεκ 06, 2010 8:12 pm

loukitsa έγραψε:ΑΣΠΑΣΤΗΚΑ:
1.όταν μπήκε η Ευα στο σπίτιμε την Αγγέλα φώτισε όλη η σκηνή! Κουκλίτσα με φοβερό χαμόγελο.
2. Η τριτοδευτερη γυναικούλα Νταίζη έγινε μια ωραιότατη καρικατούρα που ποια δεν πείθει για τους κακούς σκοπούς της!
3. Μπορεί να μην του αρέσει το φαγητο της Δάφνης αλλά το γυάλισε το ταπεράκι και χόρεψε και γιανκα με το Νικόλα!
4. Τα κορίτσια και το ψηστηρι
5. Δάφνη-Αμαλί δεν παίζεται η Ρούσσου λέμε!
6.Οι σκηνες Στεφανου-Ερης λίγο πριν το χωρισμο προς τερψην του Στεφανομελιτικου Ξενερωτα,
άλλο ενα ζευγαρι με χημεία πάει στράφι!
7.Το πέσιμο του Λουκά στη Νόρα στο πάρτυ! Απλό λιτό και απέριττο Go Λουκά go
8. Ο Κατρανίδης που σάρωσε με τις χορευτικες του φιγούρες...η παρτενερ του υπερβολική



ΣΠΑΣΤΗΚΑ:
1.Πήρα τα ποπ κορν μου, απομακρυνα τη γιαγια απο την τηλεόραση γιατι μονολογούσε
"Ντροπη τους του Αη-Νικόλα να βγαζουν τα ματια τους Μεγαλη η χαρη του!"
και πήγαινε απειλιτικα στο να σπάσει την τηλεόραση, που η δόλια η Tv δεν ευθυνεται γι αυτα που παίζει...
Εγω είχα καιρό να πάρω μαθηματα σεξ απο το Μπεκρουλιτάκι και κάθησα να δω όλες τις νέες τάσεις
Αναστεναξε το παρκέ πάλι όλε! Αλλα μειναμε στα γλωσσοφιλα φτου
2.Αγαπητοί δικηγόροι, που όσοι είδατε τη σκηνη στο δικαστηριο θα ρίξατε ενα γέλιο άλλο πράγμα....
όταν εχετε δικη κλειστε τα γραφεία....αφηστε τις λοιπές υποθέσεις που ανέλαβε το γραφείο σας στον αερα
και μην αφηνεται τη γραμματεα (?) σας στο γραφείο να κλείσει νεα ραντεβού και να στρωσει η δουλειά σας....
Ακομη κι αν είστε στο δικηγορικο τιμ μεγαλης εταιρείας που το ξεχασε και η ίδια η Νόρα..
Παρτε τη στο δικαστηριο! Τι? Τι? Κακίες επειδη δηλαδη δεν είναι ακούμενη, είναι ασχετη με τη Νομική
και θέλει να δει τον χαμενο της
ερωταμε τον οποίο απηλαυσε το σεξ την προηγουμενη βραδια? Τριχες και ντε πασέ
Καλα σας μιλάω περιμενα με όλη μου τη σοβαρότητα να δω τη Δικη και να σου η Μπεκρουλίτα διπλα στη Νόρα και λεω ΕΛΕΟΣ! (αναφερομαι στο τρειλερ που παίζει...)
3. Η ατάκα "εχω και ενα γραφείο" είναι κατεξοχην του Λουκά Μπεκρου!
4. Μαζευτηκανε να φτιαξουν τη διαθεση της Μπεκρους κι αυτη τους παράτησε για να γλωσσοφιληθεί με τον Στεφανακο!
5.Την έκδηλη βαρεμαρα του Στεφανου στις σκηνες με τη Μελίτα. Είτε σ αρεσει είτε όχι αυτα λέει το σεναριο....

Ψηφίζω Μέτριο με πολυ μεγάλη επιείκια για Πετράκη-Κατρανίδη-Πεφάνη-Ξυλά
αυτοί μου άρεσαν περισσότερο σήμερα.

Αναμενω να δω τα Μυστικά που αγάπησα...
Αυτα του 1ου και 2ου κυκλου όχι τα μεταλλαγμένα
Με αγάπη
loukitsa


Θεά η γιαγιά, είχες να μοιάσεις!!!! oscar
Βασούλα ένα και για σένα, αγαπημένη oscar

Υ.γ. Δεν είδα μόνο εγώ τη βαρεμάρα στο βλέμμα Σταύρου? Χαίρομαι γιατί δεν ειμαι μόνη!!!
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010

Δημοσίευση από loukasnora Δευ Δεκ 06, 2010 8:13 pm

Το'χω το'χω.Στο τελος θα αποκαλυφθει οτι η Μελιτα ειναι κορη του Χατζηπεθαμενου ( εξου και οι μπουκλες ) και τοτε θα βγει στην επιφανεια ο καταπιεσμενος και απαγορευμενος ερωτας που νιωθουν με τον Πετρο και θα κλεφτουν με φοντο το ηλιοβασιλεμα.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010

Δημοσίευση από loukitsa Δευ Δεκ 06, 2010 8:16 pm

pasxalitsa έγραψε:
loukitsa έγραψε:ΑΣΠΑΣΤΗΚΑ:
1.όταν μπήκε η Ευα στο σπίτιμε την Αγγέλα φώτισε όλη η σκηνή! Κουκλίτσα με φοβερό χαμόγελο.
2. Η τριτοδευτερη γυναικούλα Νταίζη έγινε μια ωραιότατη καρικατούρα που ποια δεν πείθει για τους κακούς σκοπούς της!
3. Μπορεί να μην του αρέσει το φαγητο της Δάφνης αλλά το γυάλισε το ταπεράκι και χόρεψε και γιανκα με το Νικόλα!
4. Τα κορίτσια και το ψηστηρι
5. Δάφνη-Αμαλί δεν παίζεται η Ρούσσου λέμε!
6.Οι σκηνες Στεφανου-Ερης λίγο πριν το χωρισμο προς τερψην του Στεφανομελιτικου Ξενερωτα,
άλλο ενα ζευγαρι με χημεία πάει στράφι!
7.Το πέσιμο του Λουκά στη Νόρα στο πάρτυ! Απλό λιτό και απέριττο Go Λουκά go
8. Ο Κατρανίδης που σάρωσε με τις χορευτικες του φιγούρες...η παρτενερ του υπερβολική



ΣΠΑΣΤΗΚΑ:
1.Πήρα τα ποπ κορν μου, απομακρυνα τη γιαγια απο την τηλεόραση γιατι μονολογούσε
"Ντροπη τους του Αη-Νικόλα να βγαζουν τα ματια τους Μεγαλη η χαρη του!"
και πήγαινε απειλιτικα στο να σπάσει την τηλεόραση, που η δόλια η Tv δεν ευθυνεται γι αυτα που παίζει...
Εγω είχα καιρό να πάρω μαθηματα σεξ απο το Μπεκρουλιτάκι και κάθησα να δω όλες τις νέες τάσεις
Αναστεναξε το παρκέ πάλι όλε! Αλλα μειναμε στα γλωσσοφιλα φτου
2.Αγαπητοί δικηγόροι, που όσοι είδατε τη σκηνη στο δικαστηριο θα ρίξατε ενα γέλιο άλλο πράγμα....
όταν εχετε δικη κλειστε τα γραφεία....αφηστε τις λοιπές υποθέσεις που ανέλαβε το γραφείο σας στον αερα
και μην αφηνεται τη γραμματεα (?) σας στο γραφείο να κλείσει νεα ραντεβού και να στρωσει η δουλειά σας....
Ακομη κι αν είστε στο δικηγορικο τιμ μεγαλης εταιρείας που το ξεχασε και η ίδια η Νόρα..
Παρτε τη στο δικαστηριο! Τι? Τι? Κακίες επειδη δηλαδη δεν είναι ακούμενη, είναι ασχετη με τη Νομική
και θέλει να δει τον χαμενο της
ερωταμε τον οποίο απηλαυσε το σεξ την προηγουμενη βραδια? Τριχες και ντε πασέ
Καλα σας μιλάω περιμενα με όλη μου τη σοβαρότητα να δω τη Δικη και να σου η Μπεκρουλίτα διπλα στη Νόρα και λεω ΕΛΕΟΣ! (αναφερομαι στο τρειλερ που παίζει...)
3. Η ατάκα "εχω και ενα γραφείο" είναι κατεξοχην του Λουκά Μπεκρου!
4. Μαζευτηκανε να φτιαξουν τη διαθεση της Μπεκρους κι αυτη τους παράτησε για να γλωσσοφιληθεί με τον Στεφανακο!
5.Την έκδηλη βαρεμαρα του Στεφανου στις σκηνες με τη Μελίτα. Είτε σ αρεσει είτε όχι αυτα λέει το σεναριο....

Ψηφίζω Μέτριο με πολυ μεγάλη επιείκια για Πετράκη-Κατρανίδη-Πεφάνη-Ξυλά
αυτοί μου άρεσαν περισσότερο σήμερα.

Αναμενω να δω τα Μυστικά που αγάπησα...
Αυτα του 1ου και 2ου κυκλου όχι τα μεταλλαγμένα
Με αγάπη
loukitsa


Θεά η γιαγιά, είχες να μοιάσεις!!!! oscar
Βασούλα ένα και για σένα, αγαπημένη oscar

Υ.γ. Δεν είδα μόνο εγώ τη βαρεμάρα στο βλέμμα Σταύρου? Χαίρομαι γιατί δεν ειμαι μόνη!!!

Και να θέλει να κρυφτεί ο δόλιος
δεν μπορεί...Κρίμα πάντως μας έχει δωσει τόσα στην υποκριτικη του πορεία
και αναλώνεται σε ανούσιες σκηνες.Περιμενω να τον δω στις σκηνες στο δικαστηριο Rolling Eyes
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010

Δημοσίευση από nefelik Δευ Δεκ 06, 2010 8:16 pm

pasxalitsa έγραψε:

Υ.γ. Δεν είδα μόνο εγώ τη βαρεμάρα στο βλέμμα Σταύρου? Χαίρομαι γιατί δεν ειμαι μόνη!!!
Αυτή την είδα κι εγώ, και νομίζω οι περισσότεροι xoxo Σίγουρα δεν είσαι μόνη!!!

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010

Δημοσίευση από FieryRed Δευ Δεκ 06, 2010 8:20 pm

Τη μαύρη μου αλήθεια έκλαιγα σήμερα από τα γέλια. Γιατί μερικές φορές δεν είναι τί βλέπεις είναι με ποιον τον βλέπεις και τί λέει! lmao

Απορίες μαμάς:

Ε: Καλά αυτός ο Στέφανος τι δουλειά κάνει;
Α: Επιχειρηματίας μαμά!
Ε: Και που είναι το γραφείο του;
Α: Δεν έχει!
Ε: Και πως δουλεύει; συνδεδεμένο το κεφάλι του με το ίντερνετ έχει;!!!!! lmao lmao

Έ: Καλά όλοι αυτοί δεν είναι σφαγμένοι μεταξί τους, καλέ να να.. Αυτή δεν της πήρε και τον άντρα και τον άλλον;
Τι κάνουν μαζί;;;;;
Α: Πρόβες για το ψυχιατρείο μαμά! Το παίζουν όλοι αμνήμονες!

Και πολλά άλλα τέτοια!

Το ήξερα ότι αυτό το πάρτι θα ήταν καταστροφή, το ήξερα ότι θα ντρεπόμουν να το δω και ναι είχα δίκιο.... Άθλιο το πάρτι pff νιώθω βασικά κάπως σα τον Βασίλη στο ξύπνα Βασίλη με παράφραση... Και το μυαλό είναι θολό και το δικό τους πιο λειψό του εθολώσαν τα χαζά γειά σας άθλια μυστικά!

soutien soutien ΟΛΕ!
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Δεκ 06, 2010 8:22 pm

FieryRed έγραψε: Και το μυαλό είναι θολό και το δικό τους πιο λειψό του εθολώσαν τα χαζά γειά σας άθλια μυστικά!

soutien soutien ΟΛΕ!


Ο καλύτερος σχολιασμός για το σημερινό επεισόδιο για να μη σου πω για τον τρίτο κύκλο γενικά
ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ
soutien soutien soutien soutien soutien soutien soutien soutien soutien soutien
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010

Δημοσίευση από marakii Δευ Δεκ 06, 2010 8:25 pm

Εμένα μου άρεσε το Παρτυ ε εντά3ει μου άρεσε δηλαδή όταν χόρευε ο Λουκάς με τη Νόρα και όταν έπαιζαν ξύλο ^^ όπως είπε και ο φίλος μας ο Λευτεράκης lmao και και .... μου άρεσε όταν έβαλε την σακούλα στη Νόρα ο Λουκάς ο διάλογος τους Love!
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010

Δημοσίευση από κικκο Δευ Δεκ 06, 2010 8:26 pm

ειναι εμφανεσ οτι το just the 2 of us εκτοσ απο τσ δημοσιογραφουσ εχει επιρεασει κ τισ σειρεσ του mega...το μονο που ελειπε απο εκει μεσα ηταν να πεταχτει απο καποια γωνια ο καπουτζιδησ κ να στηλει τν κατρανιδη κ τη παπα στα παρασκηνια....κ φυσικα ωσ ΄΄πολυ΄΄αγαπημενουσ μασ κριτεσ να εχουμε τσ σακουλοφορεμενουσ φεγγαροπετριτεσ....εεεε???μετραει σαν concept???τι λετε???
κικκο
κικκο
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : thessaloniki

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010

Δημοσίευση από FieryRed Δευ Δεκ 06, 2010 8:26 pm

Clarabelle έγραψε:
FieryRed έγραψε: Και το μυαλό είναι θολό και το δικό τους πιο λειψό του εθολώσαν τα χαζά γειά σας άθλια μυστικά!

soutien soutien ΟΛΕ!


Ο καλύτερος σχολιασμός για το σημερινό επεισόδιο για να μη σου πω για τον τρίτο κύκλο γενικά
ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ
soutien :

Τι να πω; Τα ισοπεδώσαμε όλα, η πλήρη ασυναρτησία... Όλα γίνονται σε αυτόματο πιλότο!!!

Άσχετο μου άρεσαν οι γόβες της Νόρας lmao
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010

Δημοσίευση από Lyn Δευ Δεκ 06, 2010 8:27 pm

Τι ήταν κι αυτό πάλι σήμερα?? Τι στο καλό , έχουν βαλθεί να μας ξεκάνουν όλους? Η απόλυτη ξεφτίλα των μυστικών και μη χειρότερα το σημερινό! Ee?
Το μόνο που μου άρεσε ήταν η ατάκα του Στέφανου μόλις άνοιξε την πόρτα η Αμαλία με τη σακούλα:
"Nαι, εκει που λες ότι τα έχω δει όλα.....Ποιος είναι?"
Και έρχομαι να συμφωνήσω με τα λεγόμενα του! Εκεί που είπα ότι τα είχα δει όλα, το σημερινό με διέψευσε πανηγυρικά!! Όσο για το "ποιος ειναι"?? Πάντως σίγουρα όχι τα Μυστικά της Εδέμ!! livani livani livani
Lyn
Lyn
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Εδώ!
Ασχολίες : Λίγο απ' όλα. Λίγο όμως, όχι πολύ.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010

Δημοσίευση από Dimitraaa Δευ Δεκ 06, 2010 8:27 pm

marakii έγραψε:Εμένα μου άρεσε το Παρτυ ε εντά3ει μου άρεσε δηλαδή όταν χόρευε ο Λουκάς με τη Νόρα και όταν έπαιζαν ξύλο ^^ όπως είπε και ο φίλος μας ο Λευτεράκης lmao και και .... μου άρεσε όταν έβαλε την σακούλα στη Νόρα ο Λουκάς ο διάλογος τους Love!

Σωστήηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη ήμουν έτοιμη να τσιρίξω σε αυτές τις σκηνές Confused? Confused? Confused? Confused? runaround runaround runaround
Dimitraaa
Dimitraaa
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Athens city
Ασχολίες : https://www.youtube.com/watch?v=36kTFh60iyc <3 Levyrroni 4ever <3

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010

Δημοσίευση από marakii Δευ Δεκ 06, 2010 8:27 pm

FieryRed έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
FieryRed έγραψε: Και το μυαλό είναι θολό και το δικό τους πιο λειψό του εθολώσαν τα χαζά γειά σας άθλια μυστικά!

soutien soutien ΟΛΕ!


Ο καλύτερος σχολιασμός για το σημερινό επεισόδιο για να μη σου πω για τον τρίτο κύκλο γενικά
ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ
soutien :

Τι να πω; Τα ισοπεδώσαμε όλα, η πλήρη ασυναρτησία... Όλα γίνονται σε αυτόματο πιλότο!!!

Άσχετο μου άρεσαν οι γόβες της Νόρας lmao

αχ και εμένα θεάαα με αυτές τις μπλε ηλεκτρίκ γόβες
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010

Δημοσίευση από marakii Δευ Δεκ 06, 2010 8:28 pm

Dimitraaa έγραψε:
marakii έγραψε:Εμένα μου άρεσε το Παρτυ ε εντά3ει μου άρεσε δηλαδή όταν χόρευε ο Λουκάς με τη Νόρα και όταν έπαιζαν ξύλο ^^ όπως είπε και ο φίλος μας ο Λευτεράκης lmao και και .... μου άρεσε όταν έβαλε την σακούλα στη Νόρα ο Λουκάς ο διάλογος τους Love!

Σωστήηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη ήμουν έτοιμη να τσιρίξω σε αυτές τις σκηνές Confused? Confused? Confused? Confused? runaround runaround runaround

ναι μωε ήταν ΤΕΛΙΟΙ οι 2 τους !!!!! Love!
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010

Δημοσίευση από pasxalitsa Δευ Δεκ 06, 2010 8:30 pm

loukitsa έγραψε:
pasxalitsa έγραψε:
loukitsa έγραψε:ΑΣΠΑΣΤΗΚΑ:
1.όταν μπήκε η Ευα στο σπίτιμε την Αγγέλα φώτισε όλη η σκηνή! Κουκλίτσα με φοβερό χαμόγελο.
2. Η τριτοδευτερη γυναικούλα Νταίζη έγινε μια ωραιότατη καρικατούρα που ποια δεν πείθει για τους κακούς σκοπούς της!
3. Μπορεί να μην του αρέσει το φαγητο της Δάφνης αλλά το γυάλισε το ταπεράκι και χόρεψε και γιανκα με το Νικόλα!
4. Τα κορίτσια και το ψηστηρι
5. Δάφνη-Αμαλί δεν παίζεται η Ρούσσου λέμε!
6.Οι σκηνες Στεφανου-Ερης λίγο πριν το χωρισμο προς τερψην του Στεφανομελιτικου Ξενερωτα,
άλλο ενα ζευγαρι με χημεία πάει στράφι!
7.Το πέσιμο του Λουκά στη Νόρα στο πάρτυ! Απλό λιτό και απέριττο Go Λουκά go
8. Ο Κατρανίδης που σάρωσε με τις χορευτικες του φιγούρες...η παρτενερ του υπερβολική



ΣΠΑΣΤΗΚΑ:
1.Πήρα τα ποπ κορν μου, απομακρυνα τη γιαγια απο την τηλεόραση γιατι μονολογούσε
"Ντροπη τους του Αη-Νικόλα να βγαζουν τα ματια τους Μεγαλη η χαρη του!"
και πήγαινε απειλιτικα στο να σπάσει την τηλεόραση, που η δόλια η Tv δεν ευθυνεται γι αυτα που παίζει...
Εγω είχα καιρό να πάρω μαθηματα σεξ απο το Μπεκρουλιτάκι και κάθησα να δω όλες τις νέες τάσεις
Αναστεναξε το παρκέ πάλι όλε! Αλλα μειναμε στα γλωσσοφιλα φτου
2.Αγαπητοί δικηγόροι, που όσοι είδατε τη σκηνη στο δικαστηριο θα ρίξατε ενα γέλιο άλλο πράγμα....
όταν εχετε δικη κλειστε τα γραφεία....αφηστε τις λοιπές υποθέσεις που ανέλαβε το γραφείο σας στον αερα
και μην αφηνεται τη γραμματεα (?) σας στο γραφείο να κλείσει νεα ραντεβού και να στρωσει η δουλειά σας....
Ακομη κι αν είστε στο δικηγορικο τιμ μεγαλης εταιρείας που το ξεχασε και η ίδια η Νόρα..
Παρτε τη στο δικαστηριο! Τι? Τι? Κακίες επειδη δηλαδη δεν είναι ακούμενη, είναι ασχετη με τη Νομική
και θέλει να δει τον χαμενο της
ερωταμε τον οποίο απηλαυσε το σεξ την προηγουμενη βραδια? Τριχες και ντε πασέ
Καλα σας μιλάω περιμενα με όλη μου τη σοβαρότητα να δω τη Δικη και να σου η Μπεκρουλίτα διπλα στη Νόρα και λεω ΕΛΕΟΣ! (αναφερομαι στο τρειλερ που παίζει...)
3. Η ατάκα "εχω και ενα γραφείο" είναι κατεξοχην του Λουκά Μπεκρου!
4. Μαζευτηκανε να φτιαξουν τη διαθεση της Μπεκρους κι αυτη τους παράτησε για να γλωσσοφιληθεί με τον Στεφανακο!
5.Την έκδηλη βαρεμαρα του Στεφανου στις σκηνες με τη Μελίτα. Είτε σ αρεσει είτε όχι αυτα λέει το σεναριο....

Ψηφίζω Μέτριο με πολυ μεγάλη επιείκια για Πετράκη-Κατρανίδη-Πεφάνη-Ξυλά
αυτοί μου άρεσαν περισσότερο σήμερα.

Αναμενω να δω τα Μυστικά που αγάπησα...
Αυτα του 1ου και 2ου κυκλου όχι τα μεταλλαγμένα
Με αγάπη
loukitsa


Θεά η γιαγιά, είχες να μοιάσεις!!!! oscar
Βασούλα ένα και για σένα, αγαπημένη oscar

Υ.γ. Δεν είδα μόνο εγώ τη βαρεμάρα στο βλέμμα Σταύρου? Χαίρομαι γιατί δεν ειμαι μόνη!!!

Και να θέλει να κρυφτεί ο δόλιος
δεν μπορεί...Κρίμα πάντως μας έχει δωσει τόσα στην υποκριτικη του πορεία
και αναλώνεται σε ανούσιες σκηνες.Περιμενω να τον δω στις σκηνες στο δικαστηριο Rolling Eyes


Κρίμα και άδικο,μην το συζητάς, είδικά γιατί δεν του αξίζει όλο αυτό!!!! Πόσο μάλλον για αυτους που τον έχουν δει, στο ΘΕΑΤΡΟ!!! (παρεμπιπτόντως καλή αρχή) Και εγώ περιμένω σκηνές με Στέλλα, να δούμε χημεία!!!1
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010

Δημοσίευση από fay Δευ Δεκ 06, 2010 8:38 pm

Αγαπητή διαχειρίστρια, με όλο το σεβασμό σου προτείνω να βγάλεις από τις ψηφοφορίες το τέλειο και το πολύ καλό, μη σου πω και το καλό, και να προσθέσεις τουλάχιστον τρεις βαθμίδες στο άθλιο. Από εδω και πέρα τέλειο και πολύ καλό επεισόδιο δεν πρόκειται να υπάρξει, είμαι βέβαιη γι'αυτό, οπότε όποιος θέλει να μπορεί να βάζει όσους βαθμούς αθλιότητας θεωρεί ότι αξίζει το κάθε επεισόδιο. Σ' αυτή την περίπτωση θα έβαζα το μεγαλύτερο βαθμό. Πραγματικά πιο άθλιο και αηδιαστικό επεισόδιο δεν έχω ξαναδεί σ' αυτή τη σειρά. Πιστεύω πλέον ακράδαντα ότι αυτή η σειρά έχει πιάσει πάτο και εκεί πρόκειται να παραμείνει. Αυτό που είδα σήμερα δεν το έχω ξαναδεί. Από εδώ και πέρα από καθαρή περιέργεια και μόνο θα παρακολουθώ μόνο τους σχολιασμούς που είναι το μόνο που με ενδιαφέρει.
Ελεεινό και τρισάθλιο το σημερινό.
fay
fay
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε μια δική μου ουτοπία.
Ασχολίες : Διάβασμα, Μουσική, Κλασσικό σινεμά.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010

Δημοσίευση από fay66 Δευ Δεκ 06, 2010 8:38 pm

Τι είδαν τα ματάκια μας απόψε πάλι;
Η Δάφνη να κεντάει κάθε τρεις και λίγο το Νικόλα ώστε να ζηλέψει.Λες και είναι 15΄χρονα .
Όσο για το Νικόλα , μια χαρά τσιμπάει το δόλωμα από τη Δάφνη.Όμως ο κακομοίρης βρέθηκε νυχτιάτικα κοντά στο Λουκά.
Η Αμαλία να κάνει σαν χαζό παιδί με τη Δάφνη.Προσκυνώ , προσκυνώ αλλά προσωπικά προσκυνώ τη γελιότητα που πήγαν την Πεφάνη με το σενάριό.Ίσως το μόνο που μου άρεσε είναι όταν χαμογέλασε γεμάτη ικανοποίηση όταν χόρευαν Ρούσσος-Μελίτα που τα ξαναβρήκαν.Από εκεί και πέρα το χάος.Κρίμα.
Η Νόρα ως συνήθως .Αλλοπρόσαλη συμπεριφορά , όπως πάντα τον τελευταίο καιρό.Βέβαια κάποια στιγμή,για δευτερόλεπτα της άρεσε η αγκαλιά του Λουκά.Μόλις το συνηδειτοποίησε , το έπαιξε πάλι σκληρή και να και η χαστούκα.
Ο Λουκάς σήμερα ήταν για κλάματα.Μια να είναι με το Ρούσσο , μια να είναι με το Νικόλα , μια να προσπαθεί να είναι κοντά στο Νοράκι του και παρόλο που έτρωγε πάγο , εκεί αυτός.Καλό βέβαια αυτό , αλλά την Παρασκευή έρχεται η δίκη , οπότε όλα πάνε χαμένα.
Η Εύα πάλι προσπαθούσε να εξηγήσει τα ανεξήγητα στο Λευτέρη , ο οποίος έβλεπε 3 έργα ταυτόχρονα όπως είπε και σου λέει έπεσα στη φωλιά του κούκου εκεί μέσα.
Καλός ο χορός του Ρούσσου και της Μελίτας.Αν δεν κάνω λάθος ήταν κομμάτι από το θεατρικό που είναι μαζί.
Μελίτα-Στέφανος:άριστος ο Σταύρου , η Παπά άστα να πάνε.
Μπέλλος-Νταίζη:τους αφιερώνω "Πάμε για ύπνο Κατερίνα".
Συμπέρασμα:όλο αυτό το καραγκιοζιλίκι θα μπορούσε να συμπτυχθεί΄.Καλό που ήθελαν να ελαφρύνουν λίγο το κλίμα μιας και θα έχουμε έντονες συγκρούσεις τις επόμενες μέρες με τη δίκη.Όμως ο τρόπος προσέγγισης ήταν απαράδεκτος.

Παράκληση:
ΘΕΛΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΝΟΡΑ-ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ Η ΕΔΕΜ ΣΕ ΕΠΙΠΕΔΟ Α΄ΚΥΚΛΟΥ!!!!
Ξέρω όμως ότι ζητάω πολλά!!

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010

Δημοσίευση από FieryRed Δευ Δεκ 06, 2010 8:42 pm

fay66 έγραψε:Τι είδαν τα ματάκια μας απόψε πάλι;
Η Δάφνη να κεντάει κάθε τρεις και λίγο το Νικόλα ώστε να ζηλέψει.Λες και είναι 15΄χρονα .
Όσο για το Νικόλα , μια χαρά τσιμπάει το δόλωμα από τη Δάφνη.Όμως ο κακομοίρης βρέθηκε νυχτιάτικα κοντά στο Λουκά.
Η Αμαλία να κάνει σαν χαζό παιδί με τη Δάφνη.Προσκυνώ , προσκυνώ αλλά προσωπικά προσκυνώ τη γελιότητα που πήγαν την Πεφάνη με το σενάριό.Ίσως το μόνο που μου άρεσε είναι όταν χαμογέλασε γεμάτη ικανοποίηση όταν χόρευαν Ρούσσος-Μελίτα που τα ξαναβρήκαν.Από εκεί και πέρα το χάος.Κρίμα.
Η Νόρα ως συνήθως .Αλλοπρόσαλη συμπεριφορά , όπως πάντα τον τελευταίο καιρό.Βέβαια κάποια στιγμή,για δευτερόλεπτα της άρεσε η αγκαλιά του Λουκά.Μόλις το συνηδειτοποίησε , το έπαιξε πάλι σκληρή και να και η χαστούκα.
Ο Λουκάς σήμερα ήταν για κλάματα.Μια να είναι με το Ρούσσο , μια να είναι με το Νικόλα , μια να προσπαθεί να είναι κοντά στο Νοράκι του και παρόλο που έτρωγε πάγο , εκεί αυτός.Καλό βέβαια αυτό , αλλά την Παρασκευή έρχεται η δίκη , οπότε όλα πάνε χαμένα.
Η Εύα πάλι προσπαθούσε να εξηγήσει τα ανεξήγητα στο Λευτέρη , ο οποίος έβλεπε 3 έργα ταυτόχρονα όπως είπε και σου λέει έπεσα στη φωλιά του κούκου εκεί μέσα.
Καλός ο χορός του Ρούσσου και της Μελίτας.Αν δεν κάνω λάθος ήταν κομμάτι από το θεατρικό που είναι μαζί.
Μελίτα-Στέφανος:άριστος ο Σταύρου , η Παπά άστα να πάνε.
Μπέλλος-Νταίζη:τους αφιερώνω "Πάμε για ύπνο Κατερίνα".
Συμπέρασμα:όλο αυτό το καραγκιοζιλίκι θα μπορούσε να συμπτυχθεί΄.Καλό που ήθελαν να ελαφρύνουν λίγο το κλίμα μιας και θα έχουμε έντονες συγκρούσεις τις επόμενες μέρες με τη δίκη.Όμως ο τρόπος προσέγγισης ήταν απαράδεκτος.

Παράκληση:
ΘΕΛΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΝΟΡΑ-ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ Η ΕΔΕΜ ΣΕ ΕΠΙΠΕΔΟ Α΄ΚΥΚΛΟΥ!!!!
Ξέρω όμως ότι ζητάω πολλά!!

Αμήννν!!!! soutien

Αχχχ Τζίνα που είσαι θέλω σχολιασμό του Τέλειου Χρήστου!!!!! Μαρή τον μαγνητοσκοπούν να παίρνουν παράδειγμα! Razz Razz
Όπως λέει η Αμαλία σεμινάρια!!
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010

Δημοσίευση από soso Δευ Δεκ 06, 2010 8:45 pm

Ο πάτος κι ο απόπατος αντάμα!
Τι ολική ξεφτίλα ήταν αυτή;;; livani
*Φοβερός ο χορός Πέτρου και Μελίτας ..(η Παπα θα μπορούσε να είναι μια ταλαντούχα χορεύτρια,πολύ μ'αρεσε όπως χόρευε)..
*Εκστασιασμένοι όλοι χειροκροτούσαν..ΟΛΕ soutien
*Επική η ιδέα με τις χαρτοσακουλες,γιατί εν τέλει,η αισθητική ΔΕΝ κρύβεται,εκεί εκεί στη γάμα Εθνική!ΟΛΕ soutien
*Αρχίσαμε και τα γνωστά ..αναπνευστικό πρόβλημα λέγεται αυτό,ΟΧΙ (απόλυτος) έρωτας!Στο γιατρό και γρήγορα! ΟΛΕ soutien
*Φανταζόμουν ότι θα έβλεπα λίγο παραπάνω Λουκά λόγω ατού "κίνησης" ΟΛΕ soutien
*Ο "πολυδιαφημισμένος" χορός και οι θανατηφόρες "ατάκες" Νόρας και Λουκά ΑΥΤΟΣ ήταν;;ΟΛΕ soutien
* Κουβαδες για ξεράσματα συντόμως ΟΛΕ soutien
*Κάποιοι καλοί ηθοποιοί ξεφτιλίζονται ως υποκομπάρσοι παύλα ενθουσιώδες κοινό ΟΛΕ soutien
Υγ.Το σπρώξιμο κάνει αντιπαθέστερους τους αντιπαθείς και λιγότερους τους λίγους..Σοβαρά τώρα,γιατί δεν το κόβετε;;;
Αφού το καλό τους θέλετε..
ΟΛΕ soutien
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010

Δημοσίευση από taradoula Δευ Δεκ 06, 2010 8:45 pm

Το σημερινό μου άρεσε πολύ...
Λουκάς-Νικόλας: Πρόβες για χορό...
Το πάρτυ της Αμαλίας όλα τα λεφτά, ξεκαρδιστικότατο...

taradoula
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Ιωάννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 4 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης