Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 287 - Ημερομηνία 22-01-2010

+44
Materialgirl
Artemis
marializ25
sarita
katie007
stefanos-melita
mina
zwi
KonstantinaA
elli
evanna
ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ
almaresi
vs116117
sifantid
DESPOINA
LIBRA
Pennaki.......!!
sofia
anna90
1977
filitsa
kikialex
T2eNnh
xristina79
jim7
KatsaroYpotheto
verile_mistika
glgs
mimi_loukas+nora
Izabella29
νοριτσα
konstantina
Ntinaki1
nikidanis
anastasia20
Dorina <3 Πέτρος
aggeliki
margaret
Καρ-Mik
hionati
loukasnora
loukitsa
Clarabelle
48 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 287 - Ημερομηνία 22-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap18%Επεισόδιο 287 - Ημερομηνία 22-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 18% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 287 - Ημερομηνία 22-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap36%Επεισόδιο 287 - Ημερομηνία 22-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 36% 
[ 16 ]
Επεισόδιο 287 - Ημερομηνία 22-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap34%Επεισόδιο 287 - Ημερομηνία 22-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 34% 
[ 15 ]
Επεισόδιο 287 - Ημερομηνία 22-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap9%Επεισόδιο 287 - Ημερομηνία 22-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 9% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 287 - Ημερομηνία 22-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap0%Επεισόδιο 287 - Ημερομηνία 22-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 287 - Ημερομηνία 22-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap2%Επεισόδιο 287 - Ημερομηνία 22-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 44
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 287 - Ημερομηνία 22-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 287 - Ημερομηνία 22-01-2010

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Παρ Ιαν 22, 2010 9:15 pm

ας πω και εγω κατι εκτος νορα λουκα γιατι τα εχω κανει λιγο σαλατα μεσα στο μυαλο μου!!!!εχω καταλαβει οτι εχει ξεφυγει λιγο το θεμα του σεναριου απο καποιες πλευρες!!ειναι δυνατον οι αντρες να παιδευουν ετσι τις γυναικες??γιατι??ειναι τοσο αδικο!!!βλεποντας καθημερινα τα επεισοδεια καταλαβαινω οτι η μελιτα ειναι πραγματικα ερωτευμενη και λογικο ειναι να λεει πραγματα που δεν τα σκεφτεται και τοσο..ολοι στον ερωτα ετσι λειτουργουν!!!την δικαιολογω αληθεια..αλλα και παλι κατηγορει την ευα σε κατι που ειναι ακυρο!!η ευα ηθελε δηλαδη να μεινει εγκυος απο τον στεφανο??αλλη ορεξη δεν ειχε!!!και η ευα εχει δικιο .....η αμαλια παλι οτι την συμφερει αλλα σαν μανα θελει το καλυτερο..η αντιγονη παλι εχει θολωσει απο εγωισμο και πονο και τα κανει μπαχαλακι!!!και συμπερασμα??:ολοι οι αντρες πονανε τις γυναικες!!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 287 - Ημερομηνία 22-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 287 - Ημερομηνία 22-01-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Παρ Ιαν 22, 2010 9:17 pm

Pennaki_loukanoriki έγραψε:ας πω και εγω κατι εκτος νορα λουκα γιατι τα εχω κανει λιγο σαλατα μεσα στο μυαλο μου!!!!εχω καταλαβει οτι εχει ξεφυγει λιγο το θεμα του σεναριου απο καποιες πλευρες!!ειναι δυνατον οι αντρες να παιδευουν ετσι τις γυναικες??γιατι??ειναι τοσο αδικο!!!βλεποντας καθημερινα τα επεισοδεια καταλαβαινω οτι η μελιτα ειναι πραγματικα ερωτευμενη και λογικο ειναι να λεει πραγματα που δεν τα σκεφτεται και τοσο..ολοι στον ερωτα ετσι λειτουργουν!!!την δικαιολογω αληθεια..αλλα και παλι κατηγορει την ευα σε κατι που ειναι ακυρο!!η ευα ηθελε δηλαδη να μεινει εγκυος απο τον στεφανο??αλλη ορεξη δεν ειχε!!!και η ευα εχει δικιο .....η αμαλια παλι οτι την συμφερει αλλα σαν μανα θελει το καλυτερο..η αντιγονη παλι εχει θολωσει απο εγωισμο και πονο και τα κανει μπαχαλακι!!!και συμπερασμα??:ολοι οι αντρες πονανε τις γυναικες!!

Αχ μια ζωή έτσι γίνεται και δυστυχώς δεν βλέπω να αλλάζει το σκηνικό.Μια ζωή οι γυναίκες τα θύματα,να κλαίνε και να οδύρονται για τους άντρες(πεταμένα λεφτά)..... :evil:
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 287 - Ημερομηνία 22-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 287 - Ημερομηνία 22-01-2010

Δημοσίευση από LIBRA Παρ Ιαν 22, 2010 9:20 pm

-ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΤΗΝ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΣΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΕΡΗΜΕΝΗ!!ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!!
ΟΚ ΕΡΩΤΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΓΙΑ ΤΟΣΟ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ ΟΤΙ ΠΡΟΚΥΠΤΕΙ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΘΕΜΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΝ ΔΕΚΑΧΡΟΝΟ!ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΝΩΡΙΜΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΔΙΠΡΟΣΩΠΙΑ! gmt


-Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΟΛΥ ΛΟΓΙΚΟΣ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΜΕΛΙΤΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ ΕΙΝΑΙ!ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΠΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΥΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΨΕΙ ΤΟ ΚΡΥΦΤΟ!!! TutTut


-ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΙΝΗΤΙΚΗ Η ΣΚΗΝΗ ΠΟΥ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΙ Η ΝΟΡΑ ΚΟΙΤΑΕΙ ΚΡΥΦΑ!!ΓΙΑ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΥΠΕΡΟΧΟΙ!ΠΟΛΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΟΜΩΣ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΙ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ!!
Heart2 https://www.youtube.com/watch?v=XiNfZojXE8M Heart2


-Η ΔΑΦΝΗ ΜΙΛΗΣΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΣΤΟΝ ΜΑΝΟ! Hug


-Ο ΜΑΝΟΣ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΙΟ ΤΟΥ ΕΝ ΜΕΡΕΙ! wall


-ΝΙΚΟΛΑΣ-ΛΟΥΚΑΣ ΦΟΒΕΡΟΙ!!kyma


-ΕΥΑ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΙΑ ΜΕ ΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΣΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΤΑ ΤΑΚΟΥΝΙΑ!emmm
ΩΡΑΙΑ Η ΓΟΒΑ ΒΕΒΑΙΑ!!gelio*************

edit by Jim7
Διάβασε τους κανόνες του forum
Κανόνας 2.11 Το σπαμ emoticons και εικόνων δεν επιτρέπεται λόγω του ότι μπορεί να επιβραδύνει τους υπολογιστές κάποιων χρηστών. Μέγιστος αριθμός επιτρεπόμενων emoticon ανά ποστ (συμπεριλαμβανομένων των μηνυμάτων σε παράθεση) είναι 10. Παρακαλείστε όμως να χρησιμοποιείτε λιγότερα. Αυτό ισχύει σε όλο το φόρουμ.
LIBRA
LIBRA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 287 - Ημερομηνία 22-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 287 - Ημερομηνία 22-01-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Ιαν 22, 2010 9:20 pm

anna90 έγραψε:
jim7 έγραψε: Τελικά τάχω πάρει άσκημα με τον Στέφανο. Ο άνδρας "ο σωστός" θα πήγαινε στην Εύα και θα της έλεγε "άκου κούκλα μου εγώ τώρα τάχω βρει με την Μελίτα και είμαι αλλού, λοιπόν θα αναγνωρίσω το παιδί και θα καλύψω οποιαδήποτε ανάγκη σου και του παιδιού αλλά μέχρι εκεί και τίποτε παραπάνω". Αλλά βλέπεις τελικά ο Στέφανος δεν έχει καθόλου καρύδια. Αν φοράς παντελόνια και σέβεσε τον εαυτό σου τότε πρέπει νάχεις και τα κότσια να δεχτείς και όλες τις συνέπειες των πράξεών σου Στέφανε και να μην παραμυθιάζεις δυό γυναίκες που στο κάτω κάτω της γραφής δεν φταίνε σε τίποτα. Βλέπεις φοβάται ότι σε μιά τέτοια περίπτωση η Εύα θα τον στείλει στον αγύριστο και έτσι ο βουτυρομπεμπές δεν λέει τίποτα, μούγγα στην στρούγκα.
ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ....!!!
Είναι απλά τα πράγματα ο Στέφανος δυσκολεύει τη ζωή του..Όχι τα παιδιά...!!!
Άντε αγόρι μου πες την αλήθεια στο Ευάκι...Τι φοβάσαι ότι θα σου πει ότι είσαι ΜΑΝΟΣ...??

ΔΙΑΦΩΝΩ!!! Ο άντρας ο σωστός που θα αγαπούσε μια γυναίκα και χωρίζαν θα περνούσε έστω και κάποιο χρονικό διάστημα πριν ανοιχτεί σε μια άλλη!

Διαφορετικά όπως τότε που η Εύα πέρασε από τον Μάνο στο Νικόλα εν μια νυκτί, τη μία από τις δύο γυναίκες (ή και τις 2) την κορόιδευε!

Είτε λοιπον την Εύα την κορόιδευε, είτε και την Εύα και τη Μελίτα, πάντως ο ΆΝΤΡΑΣ Ο ΣΩΣΤΟΣ δεν θα έφερνε τον εαυτό του σε αυτή τη θέση ουδέποτε!!!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 287 - Ημερομηνία 22-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 287 - Ημερομηνία 22-01-2010

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Παρ Ιαν 22, 2010 9:22 pm

Izabella29 έγραψε:
Pennaki_loukanoriki έγραψε:ας πω και εγω κατι εκτος νορα λουκα γιατι τα εχω κανει λιγο σαλατα μεσα στο μυαλο μου!!!!εχω καταλαβει οτι εχει ξεφυγει λιγο το θεμα του σεναριου απο καποιες πλευρες!!ειναι δυνατον οι αντρες να παιδευουν ετσι τις γυναικες??γιατι??ειναι τοσο αδικο!!!βλεποντας καθημερινα τα επεισοδεια καταλαβαινω οτι η μελιτα ειναι πραγματικα ερωτευμενη και λογικο ειναι να λεει πραγματα που δεν τα σκεφτεται και τοσο..ολοι στον ερωτα ετσι λειτουργουν!!!την δικαιολογω αληθεια..αλλα και παλι κατηγορει την ευα σε κατι που ειναι ακυρο!!η ευα ηθελε δηλαδη να μεινει εγκυος απο τον στεφανο??αλλη ορεξη δεν ειχε!!!και η ευα εχει δικιο .....η αμαλια παλι οτι την συμφερει αλλα σαν μανα θελει το καλυτερο..η αντιγονη παλι εχει θολωσει απο εγωισμο και πονο και τα κανει μπαχαλακι!!!και συμπερασμα??:ολοι οι αντρες πονανε τις γυναικες!!

Αχ μια ζωή έτσι γίνεται και δυστυχώς δεν βλέπω να αλλάζει το σκηνικό.Μια ζωή οι γυναίκες τα θύματα,να κλαίνε και να οδύρονται για τους άντρες(πεταμένα λεφτά)..... :evil:
ολες οι γυναικες εχουν δικιο!!!ακομα και ο στεφανος που καποιοι τον λενε καλο. χρυσο και δεν εχει καμοια σχεση με τον μανο,παει και δινει ελπιδες στην μελιτα που λογικο ειναι να τον πιστεψει και μετα παει στον μανο και τον απειλει οτι θα τον σκοτωσει αν παθει κατι το παιδι,αρα η ευα!(αφου ακομα ειναι στα σπλαχνα της)!!και η μελιτα εχει δικιο..την καταβαινω απολυτα αληθεια σας λεω..οπως και την ευα και την ΝΟΡΑ και την δαφνη και ολες τις γυναικες!!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 287 - Ημερομηνία 22-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 287 - Ημερομηνία 22-01-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Ιαν 22, 2010 9:22 pm

LIBRA έγραψε:-ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΤΗΝ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΣΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΕΡΗΜΕΝΗ!!ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!!
ΟΚ ΕΡΩΤΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΓΙΑ ΤΟΣΟ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ ΟΤΙ ΠΡΟΚΥΠΤΕΙ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΘΕΜΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΝ ΔΕΚΑΧΡΟΝΟ!ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΝΩΡΙΜΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΔΙΠΡΟΣΩΠΙΑ! gmt


-Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΟΛΥ ΛΟΓΙΚΟΣ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΜΕΛΙΤΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ ΕΙΝΑΙ!ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΠΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΥΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΨΕΙ ΤΟ ΚΡΥΦΤΟ!!! TutTut


-ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΙΝΗΤΙΚΗ Η ΣΚΗΝΗ ΠΟΥ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΙ Η ΝΟΡΑ ΚΟΙΤΑΕΙ ΚΡΥΦΑ!!ΓΙΑ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΥΠΕΡΟΧΟΙ!ΠΟΛΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΟΜΩΣ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΙ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ!!
Heart2 https://www.youtube.com/watch?v=XiNfZojXE8M Heart2


-Η ΔΑΦΝΗ ΜΙΛΗΣΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΣΤΟΝ ΜΑΝΟ! Hug


-Ο ΜΑΝΟΣ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΙΟ ΤΟΥ ΕΝ ΜΕΡΕΙ! wall


-ΝΙΚΟΛΑΣ-ΛΟΥΚΑΣ ΦΟΒΕΡΟΙ!!kyma


-ΕΥΑ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΙΑ ΜΕ ΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΣΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΤΑ ΤΑΚΟΥΝΙΑ!emmm
ΩΡΑΙΑ Η ΓΟΒΑ ΒΕΒΑΙΑ!!gelio ******************

Καλέ 2 μηνών είναι ακόμα, ούτε έχει βαρύνει να πρέπει να κοιτάξει τη μέση της ούτε τίποτα.. εκτός βέβαια αν έχει τάσεις να σκοντάφτει συνεχώς οπότε ναι στην κατάστασή της να τα αποφεύγει χιχιχι lol!

Για τα όσα έχω δει μόνο συμφωνώ LIBRA
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 287 - Ημερομηνία 22-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 287 - Ημερομηνία 22-01-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Παρ Ιαν 22, 2010 9:28 pm

Η Νόρα στη συζήτηση με την Μελίτα για μένα είναι φάουλ: "ο Στέφανος είναι ηθικός και θα κάνει το σωστό"! (την είπε ανήθικη τώρα?) Συγνώμη βρε παιδιά αλλά έχουμε χάσει την μπάλα! Ποιό είναι το ηθικό βρε Νόρα? Και Λουκά, γιατί αυτοί οι δύο πάνε πακέτο.... Να παντρευτεί ο Στέφανος την Εύα χωρίς να μάθει η Εύα για τη σχέση του με την Μελίτα, έτσι? Εγώ αν ήμουν στη θέση της Εύας και μάθαινα αργότερα ότι οι "φίλοι" μου ήξεραν και δεν μίλησαν θα τους έριχνα ένα μεγαλοπρεπέστατο Χ..... Στη Μελίτα δεν είχαν πει για την Εύα γιατί δεν ήταν φίλοι της.... στην Εύα όμως? Για να καταλάβω, ποιον προστατεύουν? Τον Στέφανο όχι, ούτε την Μελίτα..... την Εύα?????? Που την αφήνουν να πάρει αποφάσεις για την ζωή της αποκρύπτοντας της τόσο σημαντικά πράγματα? Και ποιοι είναι αυτοί που αποφασίζουν τι πρέπει να γνωρίζει η Εύα και τι όχι? Τι να πω.... δεν τους καταλαβαίνω! Είναι και μέλη της περίφημης παρέας της φεγγαρόπετρας που έχει καεί και πληγωθεί από τα μυστικά, από ότι θυμάμαι... Αντί να πάνε στο Στέφανο και να του πουν ότι αν δεν το πει αυτός στην Εύα θα το πουν αυτοί, κάθονται και αποφασίζουν για την ζωή των φίλων τους. Μεγάλο φάουλ για μένα και από τους 2.... (Ο Λουκάς είδα πήρε και το αυστηρό του στα προσεχώς!)

Ναι έχεις απόλυτο δίκιο. Μετά θα λένε ότι ήταν λεπτή η θέση τους! Αλλά για να στήσουν στον τοίχο με την μία τον άλλον και να τον κατασπαράξουν,είναι όλη η Φεγγαροπαρέα πρώτη. Ακούω τόσο καιρό αυτά, ακόμα και πρίν την εγκυμοσύνη που έσκασε, ότι η παρέα θα καρασπαράξει την Μελίτα επειδή τόλμησε και ερωτεύτηκε και έχει σχέση με τον Στέφανο που όταν τα έφτιαξαν είχε χώρισει από την Εύα.
Έχουμε ακούσει ότι η παρέα, ακόμα και που χώρισε η Εύα με με τον Στέφανο, θεωρεί τον Στέφανο ως κατοχυρωμένο της Εύας λες και είμαστε σε πλειστηριασμό. Ναι!!!!αφού τελικά τον θεωρούν κατοχυρωμένο της Εύας, ας προειδοποιήσουν την φίλη τους. Γιατί για την Μελίτα υποτίθεται ότι δεν ήταν φίλοι της τότε για να της πουν για Μάνο και Εύα. Εδώ γιατί δεν την πιάνουν να της πουν για Στέφανο και Μελίτα από μόνοι τους; Αλλά την προτρέπουν κιόλας να σκεφτεί γάμο; Και είναι χαζομάρα να λένε στην Μελίτα να θάψει τα αισθήματά της λες και είναι μηχανή, πατάει ένα κουμπί και τέρμα.

Όσο για τον Στέφανο, έδωσε χτες ένα επιχείρημα ότι αν το πουν τώρα για την σχέση τους την Μελίτα θα κατασπαράξουν. Και δίκιο έχει από την άποψη ότι θα την κατασπάραζαν έτσι και αλλιώς πόσο μάλλον τώρα. Αλλά για να λέμε και του στραβού το δίκιο, κανονικά θα έπρεπε να πεί στην Εύα ότι έχει προχωρήσει με την Μελίτα, ότι την αγαπάει και ότι δεν θα καθόταν να καλογερέψει αφού εκείνη τον απέρριψε για δεύτερη φορά. Μετά θα τα μάθει η άλλη εκ των υστέρων, και θα το παίζει η κερατωμένη της υπόθεσης.Χωρίς να είναι γιατί ό,τι έγινε μεταξύ Στεφ-Μελ ήταν μετά τον χωρισμό τους.Και φυσικά και στην Μελίτα δεν αξίζει να την έχει στην αναμονή. Απλά σε αυτήν την σειρά όλοι τα εύκολα τα κάνουν δύσκολα για να παιδεύουν εμάς.
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 287 - Ημερομηνία 22-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 287 - Ημερομηνία 22-01-2010

Δημοσίευση από xristina79 Παρ Ιαν 22, 2010 9:31 pm

- Η Αντιγονίτσα το παιδί το βλέπει ως μέσον να πετύχει αυτό που θέλει. Μπορεί να είπε αυτά που ήθελε να ακούσει η Εύα αλλά.... αυτό για μένα την κάνει ακόμα πιο αντιπαθή!

- Η Νόρα και ο Λουκάς, αν ο Στέφανος δεν πει στην Εύα για την Μελίτα, τι θα κάνουν? Δεν θα ενημερώουν την φίλη τους? Εγώ θα απαιτούσα οι φίλοι μου να μου το πουν.... αν είναι όντως φίλοι!

- Η πραγματική αγάπη δεν φαίνεται χαϊδεύοντας το χέρι του άλλου αλλά λέγοντας του τις αλήθειες που πρέπει, ακόμα και αν πονάνε... γιατί για κάποιον που αγαπάς δεν θέλεις μια ευτυχία εύθραστη μέσα στο ψέμα. Αυτό πάει και στον Ρούσο...

- Μου προκαλέσατε μεγάλη περιέργεια να δω την σκηνή Αμαλίας-Μελίτας! Τι της είπε πάλι? Όχι ότι δεν φαντάζομαι!

- Αντιγονίτσα μου: είναι η τρίτη ευκαιρία στην ευτυχία με τον Στέφανο για την Εύα.... Όχι η δεύτερη, μη μπερδεύεσαι στο μέτρημα! Τελικά αυτή κοπέλα έχει χάσει τόσες φορές την ευκαιρία για ευτυχία (χωρίς να εξετάζω ποιος φταίει κάθε φορά), είτε με Μάνο είτε με Στέφανο.....

- Ο Στέφανος είπε στη Μελίτα ότι δεν ξέρει τι θα κάνει..... και μετά στην Αγγέλα ότι θα κάνει ότι θέλει η Εύα..... Χμμμμ... δεν θα έπρεπε να πει της Μελίτας ότι θα γίνει ότι αποφασίσει η Εύα? Γιατί μου φαίνεται ότι δεν ήταν ειλικρινής μαζί της?


Έχει επεξεργασθεί από τον/την xristina79 στις Παρ Ιαν 22, 2010 9:35 pm, 1 φορά
xristina79
xristina79
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 287 - Ημερομηνία 22-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 287 - Ημερομηνία 22-01-2010

Δημοσίευση από jim7 Παρ Ιαν 22, 2010 9:33 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
anna90 έγραψε:
jim7 έγραψε: Τελικά τάχω πάρει άσκημα με τον Στέφανο. Ο άνδρας "ο σωστός" θα πήγαινε στην Εύα και θα της έλεγε "άκου κούκλα μου εγώ τώρα τάχω βρει με την Μελίτα και είμαι αλλού, λοιπόν θα αναγνωρίσω το παιδί και θα καλύψω οποιαδήποτε ανάγκη σου και του παιδιού αλλά μέχρι εκεί και τίποτε παραπάνω". Αλλά βλέπεις τελικά ο Στέφανος δεν έχει καθόλου καρύδια. Αν φοράς παντελόνια και σέβεσε τον εαυτό σου τότε πρέπει νάχεις και τα κότσια να δεχτείς και όλες τις συνέπειες των πράξεών σου Στέφανε και να μην παραμυθιάζεις δυό γυναίκες που στο κάτω κάτω της γραφής δεν φταίνε σε τίποτα. Βλέπεις φοβάται ότι σε μιά τέτοια περίπτωση η Εύα θα τον στείλει στον αγύριστο και έτσι ο βουτυρομπεμπές δεν λέει τίποτα, μούγγα στην στρούγκα.
ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ....!!!
Είναι απλά τα πράγματα ο Στέφανος δυσκολεύει τη ζωή του..Όχι τα παιδιά...!!!
Άντε αγόρι μου πες την αλήθεια στο Ευάκι...Τι φοβάσαι ότι θα σου πει ότι είσαι ΜΑΝΟΣ...??

ΔΙΑΦΩΝΩ!!! Ο άντρας ο σωστός που θα αγαπούσε μια γυναίκα και χωρίζαν θα περνούσε έστω και κάποιο χρονικό διάστημα πριν ανοιχτεί σε μια άλλη!

Διαφορετικά όπως τότε που η Εύα πέρασε από τον Μάνο στο Νικόλα εν μια νυκτί, τη μία από τις δύο γυναίκες (ή και τις 2) την κορόιδευε!

Είτε λοιπον την Εύα την κορόιδευε, είτε και την Εύα και τη Μελίτα, πάντως ο ΆΝΤΡΑΣ Ο ΣΩΣΤΟΣ δεν θα έφερνε τον εαυτό του σε αυτή τη θέση ουδέποτε!!!


Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου. Εγώ δεν είπα ποτέ ότι ο Στέφανος είναι σωστός άνδρας. Αν πρόσεχες θάβλεπες ότι το σωστός είναι "σωστός". ΟΚ;
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 287 - Ημερομηνία 22-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 287 - Ημερομηνία 22-01-2010

Δημοσίευση από margaret Παρ Ιαν 22, 2010 9:35 pm

Συμφωνω απολυτως Ντινακι...Γενικα υπαρχει μια ταση να δικαιολογουν τα αδικαιολογητα κ να μη δικιολογουν τα δικαιολογημενα.. lol!
margaret
margaret
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 287 - Ημερομηνία 22-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 287 - Ημερομηνία 22-01-2010

Δημοσίευση από LIBRA Παρ Ιαν 22, 2010 9:36 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
LIBRA έγραψε:-ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΤΗΝ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΣΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΕΡΗΜΕΝΗ!!ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!!
ΟΚ ΕΡΩΤΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΓΙΑ ΤΟΣΟ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ ΟΤΙ ΠΡΟΚΥΠΤΕΙ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΘΕΜΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΝ ΔΕΚΑΧΡΟΝΟ!ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΝΩΡΙΜΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΔΙΠΡΟΣΩΠΙΑ! gmt


-Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΟΛΥ ΛΟΓΙΚΟΣ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΜΕΛΙΤΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ ΕΙΝΑΙ!ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΠΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΥΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΨΕΙ ΤΟ ΚΡΥΦΤΟ!!! TutTut


-ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΙΝΗΤΙΚΗ Η ΣΚΗΝΗ ΠΟΥ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΙ Η ΝΟΡΑ ΚΟΙΤΑΕΙ ΚΡΥΦΑ!!ΓΙΑ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΥΠΕΡΟΧΟΙ!ΠΟΛΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΟΜΩΣ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΙ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ!!
Heart2 https://www.youtube.com/watch?v=XiNfZojXE8M Heart2


-Η ΔΑΦΝΗ ΜΙΛΗΣΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΣΤΟΝ ΜΑΝΟ! Hug


-Ο ΜΑΝΟΣ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΙΟ ΤΟΥ ΕΝ ΜΕΡΕΙ! wall


-ΝΙΚΟΛΑΣ-ΛΟΥΚΑΣ ΦΟΒΕΡΟΙ!!kyma


-ΕΥΑ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΙΑ ΜΕ ΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΣΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΤΑ ΤΑΚΟΥΝΙΑ!emmm
ΩΡΑΙΑ Η ΓΟΒΑ ΒΕΒΑΙΑ!!gelio************

Καλέ 2 μηνών είναι ακόμα, ούτε έχει βαρύνει να πρέπει να κοιτάξει τη μέση της ούτε τίποτα.. εκτός βέβαια αν έχει τάσεις να σκοντάφτει συνεχώς οπότε ναι στην κατάστασή της να τα αποφεύγει χιχιχι lol!

Για τα όσα έχω δει μόνο συμφωνώ LIBRA

ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ 2 ΜΗΝΩΝ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΟΛΟΙ ΜΕΡΑ ΝΑ ΓΥΡΝΑΣ ΜΕ ΤΑ ΤΑΚΟΥΝΙΑ ΟΠΩΣ ΕΙΔΑΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΠΡΩΤΟΙ ΜΗΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΡΙΣΙΜΟΙ!!Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΛΑΚΑ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ!!!ΛΕΣ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΝ ΟΙ ΣΕΝΑΡΙΟΓΡΑΦΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΥΝ ΟΤΙ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΕΧΑΣΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Η ΕΥΑ; ********************************

edit by Jim7
Διάβασε τους κανόνες του forum
Κανόνας 2.11 Το σπαμ emoticons και εικόνων δεν επιτρέπεται λόγω του ότι μπορεί να επιβραδύνει τους υπολογιστές κάποιων χρηστών. Μέγιστος αριθμός επιτρεπόμενων emoticon ανά ποστ (συμπεριλαμβανομένων των μηνυμάτων σε παράθεση) είναι 10. Παρακαλείστε όμως να χρησιμοποιείτε λιγότερα. Αυτό ισχύει σε όλο το φόρουμ.
LIBRA
LIBRA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 287 - Ημερομηνία 22-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 287 - Ημερομηνία 22-01-2010

Δημοσίευση από DESPOINA Παρ Ιαν 22, 2010 10:01 pm

Clarabelle έγραψε:
Σήμερα το επεισόδιο είχε τίτλο ''γύρω γύρω όλοι'' . Όλοι επισκέφτηκαν όλους

Ένας Μάνος ήρθε απόψε απ τα παλιά. Τώρα εγώ πρέπει να πεισθώ οτι ο τύπος αγαπάει την Εύα; Το μωρό είναι κομάτι της αυτό το σκέφτηκε όταν άρχισε να μιλάει για το παιδί του εχθρού;: curse :

Ένας Λουκάς απίστευτος που όταν άρχισε να τα χώνει του Μάνου φώναζα χώσε Λουκάκο χώσε. Ο Μάνος δείχνει κουρέλι απ τα νέα. Μπορεί η πρώτη του αντίδραση να ήταν στραβή αλλά δείχνει οτι πονάει. Πειράζει που δεν τον λυπάμαι; Θέλω να δω πράξεις. Να τον δω να δίνει για την Εύα τα πάντα, και τότε τα ξαναλέμε. Ο Μπουγιούρης όμως ειδικά στην πρώτη σκηνή μου άρεσε απίστευτα. Έφαγε το τούβλο στο κεφάλι και το άφησε να φανεί καθαρά.: respect :

Η Μελίτα σήμερα ήταν για πολλές σφαλιάρες. Στην αρχή άδειασε τον πατέρα της με τρόπο απίστευτο. Ούτε λίγο ούτε πολύ του είπε οτι δεν νοιάστηκε ποτέ κι οτι δεν ήταν ποτέ κοντά της. Θυμήσου κορίτσι μου τότε που η τρελή έκανε τα παλαβά της σε ποιόν έτρεχες; Τότε που ήσου στα πατώματα για το Μάνο ποιός σε στήριζε σε υποστήριζε απειλούσε και έτρεχε για τα δικά σου προβλήματα; Ο πατέρας σου μπορεί να μην είναι τέλειος αλλά όποτε τον χρειάστηκες ήταν εκεί. Εσύ στην πρώτη αναποδιά τον αδειάζεις. Ο Κατρανίδης πήρε τη σκηνή και έφυγε. Τί πόνος τι θυμός όλα τα ζωγράφισε με τις εκφράσεις του. : respect :

Ο Λουκάς άλλη μια τέτοια συζήτηση ''μαζί μιλάμε και χώρια καταλαβαίνουμε'' να κάνει με την Νόρα και θα τη σπάσω την plasma. Τι ήταν αυτό; Έλεγα τώρα θα της πει αλλά που....... Έφυγε να πάει στο ταριφογιατρό. Όταν άκουσα για το ΚΑΠΗ σας σκέφτηκα. Πάντως να μαζέψουμε κανένα ευρουλάκι να αγοράσουμε ένα ντιβάνι ψυχιάτρου για το ιατρείο του Νικόλα δεν γίνεται να τα λεει στην καρέκλα ο Λουκάς.gelio

Η Αμαλία σήμερα μου προκάλεσε φαγούρα στις χούφτες. Απ τη μια συμβούλευε την κόρη της πως θα ξεκατινιαστεί καλύτερα κι απ την άλλη πήγε να σηκώσει την πίεση του Πέτρου. Όταν το παιδί σου μπλεχτεί σε μια τέτοια κατάσταση κοιτάς πως θα το απομακρύνεις να μη πληγωθεί δεν το χώνεις πιο βαθειά στο πρόβλημα. Και απ το Ρούσσο τι ακριβώς ζητούσε; Να πει στο Στέφανο μείνε εσύ με την κορούλα μου γιατί κλαίει και άσε τα προσωπικά σου στην άκρη μη φάμε τα μουστάκια μας; Μπορεί να μην είναι εκδίκηση απ τη μεριά του Στέφανου αλλά η εξέλιξη των πραγμάτων δικαιώνει τον Πέτρο που απ την αρχή έλεγε στη Μελίτα μακριά.

Ο απόλυτος έρωτας σήμερα επίσης για πολλές μπούφλες. Θέλετε το παιδί και όχι την μάνα; Απλό. Αν έχετε κότσια πιάστε την Εύα πείτε της την αλήθεια και συνεχίστε τη ζωή σας. Αλλά είπαμε αυτός δεν είναι Μάνος και η Μελίτα δεν είναι Εύα.slap

Η Νόρα προσπαθεί να σώσει οτιδήποτε αν σώζεται που λέει το τραγούδι και να σταματήσει τη Μελίτα που μπορεί να έλεγε στη μανούλα μή όχι δεν είναι σωστό αλλά είναι έτοιμη να τα ξεφουρνίσει όλα. Σωστή. Εγώ θα έλεγα οτι τώρα είναι η σωστή ώρα να μάθει η Εύα την αλήθεια αλλά δεν είναι η Μελίτα αυτή που θα πρέπει να μιλήσει.

Ο ευτυχής πατέρας τί έλεγε στην Αγγέλα; Βαριακούω μάλλον. Αυτός που δεν έσκασε το χειλάκι του ούτε ένα χαμόγελο γι αυτο το παιδί, είπε θα αποφασίσει η Εύα και οτι πει εκείνη αυτό θα γίνει. Τι έγινε Στεφανάκο τα βγάλαμε τα παντελόνια ή μήπως κάπου στο πολύ βάθος δεν μας χαλάει το σκηνικό που δημιουργήθηκε; Φωνάζεις οτι αγαπάς την Μελίτα. Αν είναι η αλήθεια σου και αν θέλεις να κάνεις το σωστό μίλα.

Η Εύα σήμερα έκανε τις βόλτες της αλλά ούτε το Μάνο ούτε το Στέφανο βρήκε. Η μόνη που κατάφερε να συναντήσει ήταν η Αντιγονίτσα. Χάρηκα που κάποιος επιτέλους της είπε μια γλυκειά κουβέντα έστω κι αν η κυρία τα έλεγε επειδή τη συνέφεραν. Καποιος έπρεπε να της πει μια ευχή γι αυτό το παιδί που όλοι το είδαν σαν εμπόδιο. Είδα στο χαμόγελο της Εύας αυτή την κρυφή χαρά της γυναίκας που περιμένει ένα μωρό και κάποιος της εύχεται. Είδα αυτο το δειλό χαμόγελο της προσμονής. Love!

Άφησα για το τέλος τη συνάντηση της Εύας με το Μάνο. Συμβολικό το σημείο συνάντησης. Το τέλος εκεί που έγινε η αρχή. Το βλέμα της την ώρα που ο Μάνος της έλεγε όσα κάποτε θα ήθελε να ακούσει απ αυτόν ήταν εκπληκτικό. : respect :

Μου φαίνεται οτι μόλις άρχισαν τα όργανα και περιμένω ανυπόμονα τη συνέχεια.





Συμφωνώ μαζί σου! Η Μελίτα άλλα έλεγε στην Αμαλία άλλα στην Νόρα. Αποφάσισε κοπέλα μου είσαι κατίνα ή όχι[που είσαι] Μαθαίνεις ότι η Εύα είναι έγκυος κ αντι να την κάνεις με ελαφρα βηματάκια, λες βλακείες!!Αλλά,εσύ δεν είσαι Εύα είσαι χειρότερη! Ο Στέφανος άλλα στην Μελίτα άλλα στην Αγγέλα.Έλεος πόσο γελοίος είναι?

Η Εύα στη σκηνή με τον Μάνο απλά ΘΕΑ!!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 287 - Ημερομηνία 22-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 287 - Ημερομηνία 22-01-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Παρ Ιαν 22, 2010 10:11 pm

"Συμφωνώ μαζί σου! Η Μελίτα άλλα έλεγε στην Αμαλία άλλα στην Νόρα. Αποφάσισε κοπέλα μου είσαι κατίνα ή όχι[που είσαι] Μαθαίνεις ότι η Εύα είναι έγκυος κ αντι να την κάνεις με ελαφρα βηματάκια, λες βλακείες!!Αλλά,εσύ δεν είσαι Εύα είσαι χειρότερη! Ο Στέφανος άλλα στην Μελίτα άλλα στην Αγγέλα.Έλεος πόσο γελοίος είναι?"

Γιατί τόση εμπάθεια?Στην μητέρα της η Μελίτα είπε πολύ σωστά πράγματα και ναι όντως ήταν κάπως φάουλ στην Νόρα,αλλά είναι λογικό στην κατάσταση που βρίσκεται!Και δεν είπε και το πιο παράλογο πράγμα του κόσμου!Ότι θα διεκδικήσει τον άνθρωπό της είπε,το παιδί μια χαρά το σεβάστηκε.Γιατί δηλαδή να την κάνει με ελαφρά?Είσαι της άποψης πως ένα παιδί είναι οπωσδήποτε αναγκαστικός γάμος?Εγώ αυτό το θεωρώ πολύ λάθος...Και κάτι το οποίο νομίζω δεν γίνεται να συμβεί είναι να είναι κάποια από τις κοπέλες εκτός της Νταίζης χειρότερη της Εύας.Μην ξεχνάμε την συμπεριφορά της ρε παιδία απλά και μόνο επειδή μπορεί να συμπαθούμε την Ξυλά προσωπικά.Η Εύα όσο και αν θέλουν να το σώσουν τώρα,ήταν χειρότερη των χειρότερων πέρισυ.
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 287 - Ημερομηνία 22-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 287 - Ημερομηνία 22-01-2010

Δημοσίευση από sifantid Παρ Ιαν 22, 2010 10:32 pm

Εγώ δεν είδα το επεισόδιο, αλλά απ' ό,τι διάβασα έχω να πω, γίνεται να μη χτυπάνε κι άλλο τη Νόρα στο αδύναμο σημείο της, στην Αχίλλειο πτέρνα της, στο παιδί...; Snif Είναι ανάγκη να υποφέρει και για αυτό τώρα; Δεν της έφτανε ο έρωτας της ή καλύτερα το "βάσανό" της;
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 287 - Ημερομηνία 22-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 287 - Ημερομηνία 22-01-2010

Δημοσίευση από DESPOINA Παρ Ιαν 22, 2010 10:48 pm

Izabella29 έγραψε:"Συμφωνώ μαζί σου! Η Μελίτα άλλα έλεγε στην Αμαλία άλλα στην Νόρα. Αποφάσισε κοπέλα μου είσαι κατίνα ή όχι[που είσαι] Μαθαίνεις ότι η Εύα είναι έγκυος κ αντι να την κάνεις με ελαφρα βηματάκια, λες βλακείες!!Αλλά,εσύ δεν είσαι Εύα είσαι χειρότερη! Ο Στέφανος άλλα στην Μελίτα άλλα στην Αγγέλα.Έλεος πόσο γελοίος είναι?"

Γιατί τόση εμπάθεια?Στην μητέρα της η Μελίτα είπε πολύ σωστά πράγματα και ναι όντως ήταν κάπως φάουλ στην Νόρα,αλλά είναι λογικό στην κατάσταση που βρίσκεται!Και δεν είπε και το πιο παράλογο πράγμα του κόσμου!Ότι θα διεκδικήσει τον άνθρωπό της είπε,το παιδί μια χαρά το σεβάστηκε.Γιατί δηλαδή να την κάνει με ελαφρά?Είσαι της άποψης πως ένα παιδί είναι οπωσδήποτε αναγκαστικός γάμος?Εγώ αυτό το θεωρώ πολύ λάθος...Και κάτι το οποίο νομίζω δεν γίνεται να συμβεί είναι να είναι κάποια από τις κοπέλες εκτός της Νταίζης χειρότερη της Εύας.Μην ξεχνάμε την συμπεριφορά της ρε παιδία απλά και μόνο επειδή μπορεί να συμπαθούμε την Ξυλά προσωπικά.Η Εύα όσο και αν θέλουν να το σώσουν τώρα,ήταν χειρότερη των χειρότερων πέρισυ.


Όχι δεν πιστευω σε ένα συμβατικό γάμο!Καταρχην ο Στέφανος κανει μπαμ οτι είναι σε δύσκολη θέση και αρκετά στριμωγμένος, αρα και διολου καταλληλη στιγμή για μεγάλες αποφάσεις-κινήσεις!
Η Μελίτα τώρα φωνάζει οτι σε ότι κάνει βρίσκει μπροστά της την Εύα,με το παιδί τι θα λέει? Οταν ο Στέφανος θα τρέχει να βλέπει το παιδί του η Μελίτα πως θα νιώθει?Η Εύα δεν είναι απλά η πρώην του Στέφανου είναι κ η γυναίκα που της κατεστρεψε τον γαμό της! Κ δεν καταλαβαίνω γιατί η Μελίτα πρέπει να γίνει Εύα? Κ γιατί η Εύα ήταν χειρότερη? Συγχωρούμε την Μελίτα γιατί είναι ερωτευμένη ενώ την Εύα όχι?Κ για μένα ναι η Μελίτα είναι χειρότερη γιατί τα πέρασε κ ξέρει οτι όλα αυτά δεν οδηγούν πουθενά!!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 287 - Ημερομηνία 22-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 287 - Ημερομηνία 22-01-2010

Δημοσίευση από vs116117 Παρ Ιαν 22, 2010 10:56 pm

sifantid έγραψε:Εγώ δεν είδα το επεισόδιο, αλλά απ' ό,τι διάβασα έχω να πω, γίνεται να μη χτυπάνε κι άλλο τη Νόρα στο αδύναμο σημείο της, στην Αχίλλειο πτέρνα της, στο παιδί...; Snif Είναι ανάγκη να υποφέρει και για αυτό τώρα; Δεν της έφτανε ο έρωτας της ή καλύτερα το "βάσανό" της;

Όχι μόνο χτυπάνε συνεχώς πως αυτή δεν έχει δικό της παιδί, αλλά σήμερα ο Λουκάς πέταξε άλλο ένα μαχαίρι του τύπου "έχεις μείνει στο ράφι", μόνο που δεν θυμάμαι πως ήταν η έκφραση.
-Η σκηνή που άξιζε ήταν Λουκάς-Νικόλας, ο Λουκάς ανοίγεται όλο και περισσότερο και μ' αρέσει.
-Την Νόρα την λυπήθηκε η ψυχή μου ιδιαίτερα όταν βρισκόταν στο αμάξι της και παρακολουθούσε τον Λουκά που είχε πάει στο σχολείο του Άρη.....Snif
-Και κρατάω επίσης μόνο την απόλυτη κατάρρευση του Μάνου -όχι τα λόγια του-.
vs116117
vs116117
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 287 - Ημερομηνία 22-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 287 - Ημερομηνία 22-01-2010

Δημοσίευση από kikialex Παρ Ιαν 22, 2010 11:05 pm

ΕΙΜΑΙ ΣΥΜΦΩΝΗ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ Η Ntinaki1 & ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΧΑΖΟΜΑΡΑ ΝΑ ΖΗΤΑΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΝΑ ΘΑΨΕΙ ΤΑ ΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΤΟΥ & Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΒΕΒΑΙΑ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΣΩΣΤΑ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΘΑ ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΣΠΑΡΑΞΕΙ Η ΠΑΡΕΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΕΣΟΥΝ ΠΑΝΩ ΤΟΥΣ ΣΑΝ ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ & ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΣΤΗΝ ΕΥΑ ΑΛΛΑ ΑΛΛΙΩΣ ΤΑ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙΣ & ΑΛΛΙΩΣ ΣΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΕΙ ΚΕΡΑΤΩΜΕΝΗ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΗ ΒΟΗΘΑΕΙ ΣΤΟ ΝΑ ΚΕΡΑΤΩΝΕΙ ΕΙΜΑΙ & ΜΕ ΕΣΕΝΑ Izabella29 ΣΥΜΦΩΝΗ

kikialex
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΗ
Ασχολίες : MYΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ -ΛΑΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ - ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ &amp;amp;amp;amp;

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 287 - Ημερομηνία 22-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 287 - Ημερομηνία 22-01-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Παρ Ιαν 22, 2010 11:06 pm

"Όχι δεν πιστευω σε ένα συμβατικό γάμο!Καταρχην ο Στέφανος κανει μπαμ οτι είναι σε δύσκολη θέση και αρκετά στριμωγμένος, αρα και διολου καταλληλη στιγμή για μεγάλες αποφάσεις-κινήσεις!
Η Μελίτα τώρα φωνάζει οτι σε ότι κάνει βρίσκει μπροστά της την Εύα,με το παιδί τι θα λέει? Οταν ο Στέφανος θα τρέχει να βλέπει το παιδί του η Μελίτα πως θα νιώθει?Η Εύα δεν είναι απλά η πρώην του Στέφανου είναι κ η γυναίκα που της κατεστρεψε τον γαμό της! Κ δεν καταλαβαίνω γιατί η Μελίτα πρέπει να γίνει Εύα? Κ γιατί η Εύα ήταν χειρότερη? Συγχωρούμε την Μελίτα γιατί είναι ερωτευμένη ενώ την Εύα όχι?Κ για μένα ναι η Μελίτα είναι χειρότερη γιατί τα πέρασε κ ξέρει οτι όλα αυτά δεν οδηγούν πουθενά!!"

Είναι λογικό ο καθένας να έχει την δική του οπτική για τα πράγματα.Απλώς δεν μπορώ να καταλάβω πως συγκρίνονται τα λάθη της Μελίτας μ'αυτά της Εύας.Νομίζω πως της Μελίτας ωχριούν μπροστά σ'αυτά της Εύας.Η Μελίτα ποτέ δεν πήγε να καταστρέψει τους γύρω της για προσωπικό της όφελος,ενώ η Εύα το έκανε πολλάκις!Δεν θέλω να διαπληκτιστώ με κανέναν,απλώς δεν χωράει στο μυαλό μου πως θεωρείς ας πούμε χειρότερη την Μελίτα.Ναι το έχει νιώσει στο πετσί της το ψέμα και αυτό ακριβώς φάνηκε σήμερα πως το κατανοεί.Δεν βρίσκεται στην ίδια θέση με την Εύα.Το λάθος εδώ είναι του Στέφανου και όχι της Μελίτας.Και όντως οι καταστάσεις είναι υπερβολικά μπλεγμενες,σχετικά με αυτό που είπες ότι θα είναι η Μελίτα με Στέφανο και θα έχει το παιδί του Μάνου,ενώ ο Μάνος θα είναι με την Εύα που θα έχει το παιδί του Στέφανου.Αυτό και αν είναι μπέρδεμα!!!
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 287 - Ημερομηνία 22-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 287 - Ημερομηνία 22-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Ιαν 22, 2010 11:07 pm

xristina79 έγραψε:- Η Αντιγονίτσα το παιδί το βλέπει ως μέσον να πετύχει αυτό που θέλει. Μπορεί να είπε αυτά που ήθελε να ακούσει η Εύα αλλά.... αυτό για μένα την κάνει ακόμα πιο αντιπαθή!

Αυτό το λέμε εμείς που γνωρίζουμε τους σκοπούς της. Η Εύα όμως ήταν τα πρώτα τρυφερά λόγια που άκουσε γι το παιδί που περιμένει. Στην ουσία ήταν ο πρώτος άνθρωπος που αντιμετώπισε το μωρό της σαν χαρμόσυνο γεγονός.

xristina79 έγραψε:
- Η Νόρα και ο Λουκάς, αν ο Στέφανος δεν πει στην Εύα για την Μελίτα, τι θα κάνουν? Δεν θα ενημερώουν την φίλη τους? Εγώ θα απαιτούσα οι φίλοι μου να μου το πουν.... αν είναι όντως φίλοι!

Νομίζω οτι θα συμφωνήσω σ αυτό και γω το ίδιο θα ήθελα μόνο που σε μια κλίμακα απ το ένα ως το δέκα οι φίλοι έχουν μία υποχρέωση ο μελλοντικός πατέρας δέκα

xristina79 έγραψε:
- Ο Στέφανος είπε στη Μελίτα ότι δεν ξέρει τι θα κάνει..... και μετά στην Αγγέλα ότι θα κάνει ότι θέλει η Εύα..... Χμμμμ... δεν θα έπρεπε να πει της Μελίτας ότι θα γίνει ότι αποφασίσει η Εύα? Γιατί μου φαίνεται ότι δεν ήταν ειλικρινής μαζί της?


Ο Στέφανος πρώτα πέρασε απ τη Μελίτα της είπε μόνο κοντά σου ζω και στη συνέχεια πήγε να βρει τη μανα του παιδιού του. Να μην ξεχνιόμαστε αυτός δεν είναι Μάνος. Εξακολουθεί πάντως να μου δίνει την εντύπωση -και δεν ειναι η πρώτη φορά- οτι αν η Εύα του έλεγε πάμε να παντρευτούμε θα πήγαινε με τη μία.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 287 - Ημερομηνία 22-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 287 - Ημερομηνία 22-01-2010

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Παρ Ιαν 22, 2010 11:09 pm

επειδη κοριτσια διαβασα καπου οτι η νορα δεν εκανε καλα που ζητησε απο την μελιτα να ξεκοψει απο τον στεφανο,δεν συμφωνω...δεν ξερει τι να πει και εκεινη...ξερατε τι θα εκανε μια αλλη στην θεση της αν ακουγε βασικα μια αγνωστη να της λεει κακα λογια για μια φιλη που εχει χρονια???θα την ξεμαλλιαζε!!!απλα η νορα βρισκετε στην μεση....αγαπαει και την μελιτα και την ευα...ειναι δυσκολο..
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 287 - Ημερομηνία 22-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 287 - Ημερομηνία 22-01-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Παρ Ιαν 22, 2010 11:16 pm

Pennaki_loukanoriki έγραψε:επειδη κοριτσια διαβασα καπου οτι η νορα δεν εκανε καλα που ζητησε απο την μελιτα να ξεκοψει απο τον στεφανο,δεν συμφωνω...δεν ξερει τι να πει και εκεινη...ξερατε τι θα εκανε μια αλλη στην θεση της αν ακουγε βασικα μια αγνωστη να της λεει κακα λογια για μια φιλη που εχει χρονια???θα την ξεμαλλιαζε!!!απλα η νορα βρισκετε στην μεση....αγαπαει και την μελιτα και την ευα...ειναι δυσκολο..

Είμαι μαζί σου όσον αφορά πως και η Νόρα σε πολύ δύσκολη θέση έρχεται,απλώς θα περίμενα και από εκείνη λίγη αντικειμενικότητα.Τα ίδια περνάει και αυτή η καημένη με τον Λουκά.Γεγονός πάντως είναι πως δεν είναι άγνωστη η Μελίτα,φυσικά και δεν την ξέρει από μικρή όπως την Εύα,αλλά ας μην ξεχνάμε πως και η Εύα με την Νόρα δεν ήταν και στα καλύτερά τους πέρισυ.Όταν δηλαδή η Εύα μετά από χρόνια πολλά γύρισε Ελλάδα,με την Νόρα είχα πολύ ψύχρα και τσούγκρισμα στις σχέσεις τους.Γενικώς πάντως η Νόρα μου δίνει την εντύπωση πως σε σχέση με τους άλλους είναι η πιο λογική,η Δάφνη κακά τα ψέματα έχει μια ψιλοεικόνα στο μυαλό της και δεν θέλει να την αλλάξει Rolling Eyes
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 287 - Ημερομηνία 22-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 287 - Ημερομηνία 22-01-2010

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Παρ Ιαν 22, 2010 11:18 pm

Izabella29 έγραψε:
Pennaki_loukanoriki έγραψε:επειδη κοριτσια διαβασα καπου οτι η νορα δεν εκανε καλα που ζητησε απο την μελιτα να ξεκοψει απο τον στεφανο,δεν συμφωνω...δεν ξερει τι να πει και εκεινη...ξερατε τι θα εκανε μια αλλη στην θεση της αν ακουγε βασικα μια αγνωστη να της λεει κακα λογια για μια φιλη που εχει χρονια???θα την ξεμαλλιαζε!!!απλα η νορα βρισκετε στην μεση....αγαπαει και την μελιτα και την ευα...ειναι δυσκολο..

Είμαι μαζί σου όσον αφορά πως και η Νόρα σε πολύ δύσκολη θέση έρχεται,απλώς θα περίμενα και από εκείνη λίγη αντικειμενικότητα.Τα ίδια περνάει και αυτή η καημένη με τον Λουκά.Γεγονός πάντως είναι πως δεν είναι άγνωστη η Μελίτα,φυσικά και δεν την ξέρει από μικρή όπως την Εύα,αλλά ας μην ξεχνάμε πως και η Εύα με την Νόρα δεν ήταν και στα καλύτερά τους πέρισυ.Όταν δηλαδή η Εύα μετά από χρόνια πολλά γύρισε Ελλάδα,με την Νόρα είχα πολύ ψύχρα και τσούγκρισμα στις σχέσεις τους.Γενικώς πάντως η Νόρα μου δίνει την εντύπωση πως σε σχέση με τους άλλους είναι η πιο λογική,η Δάφνη κακά τα ψέματα έχει μια ψιλοεικόνα στο μυαλό της και δεν θέλει να την αλλάξει Rolling Eyes
συμφωνω απολυτος μαζι σου..η δαφνη ειναι λιγο πισω μου φαινεται...και γυρναει σε παλιες καταστασεις!!!που τωρα πια δεν ισχυουν!!!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 287 - Ημερομηνία 22-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 287 - Ημερομηνία 22-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Ιαν 22, 2010 11:21 pm

Pennaki_loukanoriki έγραψε:
Izabella29 έγραψε:
Pennaki_loukanoriki έγραψε:επειδη κοριτσια διαβασα καπου οτι η νορα δεν εκανε καλα που ζητησε απο την μελιτα να ξεκοψει απο τον στεφανο,δεν συμφωνω...δεν ξερει τι να πει και εκεινη...ξερατε τι θα εκανε μια αλλη στην θεση της αν ακουγε βασικα μια αγνωστη να της λεει κακα λογια για μια φιλη που εχει χρονια???θα την ξεμαλλιαζε!!!απλα η νορα βρισκετε στην μεση....αγαπαει και την μελιτα και την ευα...ειναι δυσκολο..

Είμαι μαζί σου όσον αφορά πως και η Νόρα σε πολύ δύσκολη θέση έρχεται,απλώς θα περίμενα και από εκείνη λίγη αντικειμενικότητα.Τα ίδια περνάει και αυτή η καημένη με τον Λουκά.Γεγονός πάντως είναι πως δεν είναι άγνωστη η Μελίτα,φυσικά και δεν την ξέρει από μικρή όπως την Εύα,αλλά ας μην ξεχνάμε πως και η Εύα με την Νόρα δεν ήταν και στα καλύτερά τους πέρισυ.Όταν δηλαδή η Εύα μετά από χρόνια πολλά γύρισε Ελλάδα,με την Νόρα είχα πολύ ψύχρα και τσούγκρισμα στις σχέσεις τους.Γενικώς πάντως η Νόρα μου δίνει την εντύπωση πως σε σχέση με τους άλλους είναι η πιο λογική,η Δάφνη κακά τα ψέματα έχει μια ψιλοεικόνα στο μυαλό της και δεν θέλει να την αλλάξει Rolling Eyes
συμφωνω απολυτος μαζι σου..η δαφνη ειναι λιγο πισω μου φαινεται...και γυρναει σε παλιες καταστασεις!!!που τωρα πια δεν ισχυουν!!!


Η Νόρα ότι μπορούσε να κάνει το έκανε.
Είπε στη Μελίτα να ξεκόψει γιατί μακροπρόθεσμα θα έχει πρόβλημα
Τι άλλο να κάνει;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 287 - Ημερομηνία 22-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 287 - Ημερομηνία 22-01-2010

Δημοσίευση από sifantid Παρ Ιαν 22, 2010 11:22 pm

vs116117 έγραψε:
sifantid έγραψε:Εγώ δεν είδα το επεισόδιο, αλλά απ' ό,τι διάβασα έχω να πω, γίνεται να μη χτυπάνε κι άλλο τη Νόρα στο αδύναμο σημείο της, στην Αχίλλειο πτέρνα της, στο παιδί...; Snif Είναι ανάγκη να υποφέρει και για αυτό τώρα; Δεν της έφτανε ο έρωτας της ή καλύτερα το "βάσανό" της;

Όχι μόνο χτυπάνε συνεχώς πως αυτή δεν έχει δικό της παιδί, αλλά σήμερα ο Λουκάς πέταξε άλλο ένα μαχαίρι του τύπου "έχεις μείνει στο ράφι", μόνο που δεν θυμάμαι πως ήταν η έκφραση.
-Η σκηνή που άξιζε ήταν Λουκάς-Νικόλας, ο Λουκάς ανοίγεται όλο και περισσότερο και μ' αρέσει.
-Την Νόρα την λυπήθηκε η ψυχή μου ιδιαίτερα όταν βρισκόταν στο αμάξι της και παρακολουθούσε τον Λουκά που είχε πάει στο σχολείο του Άρη.....Snif
-Και κρατάω επίσης μόνο την απόλυτη κατάρρευση του Μάνου -όχι τα λόγια του-.
Θα περιμένω να δω βιντεάκια και θα σχολιάσω πάραυτα!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 287 - Ημερομηνία 22-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 287 - Ημερομηνία 22-01-2010

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Παρ Ιαν 22, 2010 11:31 pm

Clarabelle έγραψε:
Pennaki_loukanoriki έγραψε:
Izabella29 έγραψε:
Pennaki_loukanoriki έγραψε:επειδη κοριτσια διαβασα καπου οτι η νορα δεν εκανε καλα που ζητησε απο την μελιτα να ξεκοψει απο τον στεφανο,δεν συμφωνω...δεν ξερει τι να πει και εκεινη...ξερατε τι θα εκανε μια αλλη στην θεση της αν ακουγε βασικα μια αγνωστη να της λεει κακα λογια για μια φιλη που εχει χρονια???θα την ξεμαλλιαζε!!!απλα η νορα βρισκετε στην μεση....αγαπαει και την μελιτα και την ευα...ειναι δυσκολο..

Είμαι μαζί σου όσον αφορά πως και η Νόρα σε πολύ δύσκολη θέση έρχεται,απλώς θα περίμενα και από εκείνη λίγη αντικειμενικότητα.Τα ίδια περνάει και αυτή η καημένη με τον Λουκά.Γεγονός πάντως είναι πως δεν είναι άγνωστη η Μελίτα,φυσικά και δεν την ξέρει από μικρή όπως την Εύα,αλλά ας μην ξεχνάμε πως και η Εύα με την Νόρα δεν ήταν και στα καλύτερά τους πέρισυ.Όταν δηλαδή η Εύα μετά από χρόνια πολλά γύρισε Ελλάδα,με την Νόρα είχα πολύ ψύχρα και τσούγκρισμα στις σχέσεις τους.Γενικώς πάντως η Νόρα μου δίνει την εντύπωση πως σε σχέση με τους άλλους είναι η πιο λογική,η Δάφνη κακά τα ψέματα έχει μια ψιλοεικόνα στο μυαλό της και δεν θέλει να την αλλάξει Rolling Eyes
συμφωνω απολυτος μαζι σου..η δαφνη ειναι λιγο πισω μου φαινεται...και γυρναει σε παλιες καταστασεις!!!που τωρα πια δεν ισχυουν!!!


Η Νόρα ότι μπορούσε να κάνει το έκανε.
Είπε στη Μελίτα να ξεκόψει γιατί μακροπρόθεσμα θα έχει πρόβλημα
Τι άλλο να κάνει;
συμφωνω clarabelle μου..ειναι οπως ειπα και πριν ειναι σε δυσκολη θεση...δεν ξερει πως να χειριστει την φιλια της αναμεσα σε ευα μελιτα!!εδω εχει χασει τα αυγα και τα πασχαλια με τον λουκα!!!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης