Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 288 - Ημερομηνία 25-01-2010

+39
viviP
glgs
elena-7-
giouli_edem
Mafalda
verile_mistika
Καρ-Mik
CineFreak
ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ
Materialgirl
helennik91
anna90
almaresi
jim7
mimi_loukas+nora
stefanos-melita
mimi
tinaki18
KonstantinaA
panda
νοριτσα
KAZY
kikialex
zwi
edem4ever
DESPOINA
nikidanis
Ntinaki1
LIBRA
KatsaroYpotheto
evanna
konstantina
aggeliki
Izabella29
margaret
sifantid
anastasia20
loukitsa
Clarabelle
43 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 288 - Ημερομηνία 25-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap7%Επεισόδιο 288 - Ημερομηνία 25-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 7% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 288 - Ημερομηνία 25-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap41%Επεισόδιο 288 - Ημερομηνία 25-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 41% 
[ 19 ]
Επεισόδιο 288 - Ημερομηνία 25-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap33%Επεισόδιο 288 - Ημερομηνία 25-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 33% 
[ 15 ]
Επεισόδιο 288 - Ημερομηνία 25-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap9%Επεισόδιο 288 - Ημερομηνία 25-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 9% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 288 - Ημερομηνία 25-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap9%Επεισόδιο 288 - Ημερομηνία 25-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 9% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 288 - Ημερομηνία 25-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap1%Επεισόδιο 288 - Ημερομηνία 25-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 46
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 288 - Ημερομηνία 25-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 288 - Ημερομηνία 25-01-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Δευ Ιαν 25, 2010 9:17 pm

DESPOINA έγραψε:
Clarabelle έγραψε:

Καλά τι είπε ο λουκάς;;;;;;θα αρχίσω να χτυπάω το κεφάλι μου στον τοίχο…2η φορά πήρε η μελίτα τον άνδρα της εύας;;;;


Η αλήθεια είναι οτι ο Στέφανος και η Μελίτα έχουν πολύ εμπιστοσύνη στο γούστο του Μάνου και της Εύας
Ο Στέφανος έχει μια προτίμηση στις πρώην του Μάνου και η Εύα μια προτίμηση στους πρώην της Εύας lol!

Τουλάχιστον ο Στέφανος αγαπάει την μια κ ερωτευεται την άλλη Η Μελίτα πάλι ερωτευεται παράφορα κ τους 2,ελπίζω να μη μπει άλλος άντρας στη σειρά τη πάτησε ο Στέφανος!

να κάνω μία ερώτηση;;γιατί την έχω από καιρό..που είναι το κακό να ερωτευτεί ένας άνθρωπος δύο φορές στη ζωή του;;;..και 3 και 1013-όπως λέει και το άσμοα-άμα θέλει...
δηλαδή είναι καλύτερο να ερωτευτείς 1 φορά και να καταστρέψεις ζωές να ισοπεδωθείς ως άνθρωπος να καταρρακωθεί η προσωπικότητα σου παρά να ερωτευτείς 2 φορές;;;;
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 288 - Ημερομηνία 25-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 288 - Ημερομηνία 25-01-2010

Δημοσίευση από KAZY Δευ Ιαν 25, 2010 9:19 pm

Καλά μιλάμε ο Λουκάς τελείως άκυρος! Με ποιο δικαίωμα απαιτεί από τη Μελίτα να πνίξει ότι νιώθει για το Στέφανο? Και να σκεφτεί τι? ποιον? τη διαταραγμένη για να μην σαλτάρει τελείως??Η διαταραγμένη το Νεφελάκι το σκέφτηκε? Τη Μελίτα την υπολόγισε πουθενά όταν της διέλυσε την οικογένεια? Και φυσικά πάνω σε αυτά δεν είχε κάτι να απαντήσει!! Παρ’ όλα αυτά θα είναι με το μέρος της Εύας γιατί σε αυτή την παρέα δίνουμε άφεση αμαρτιών ο ένας στον άλλο και τέλος, όλα καλά! Καμία σχέση με πέρυσι ο Λουκάς, που πάνω απ’ όλα ήταν δίκαιος. Αμ το άλλο? Να κάνει φροντιστήριο στο Δημήτριο για να ρίξει τη Νόρα, δλδ έλεος! Και η δήλωση του ότι θα τους σκοτώσει τρομερή! Μια έτσι και μια γιουβέτσι είναι κι’ αυτός… σαν παιδάκι του Δημοτικού κάνει.
Ο Μάνος καλά να πάθει, ήθελε και την πίττα ολόκληρη και το σκύλο χορτάτο. Ο Νικόλας καλά τα λέει στο Λουκά αλλά ποιος τον ακούει, η Δάφνη πρέπει να ζει σε παράλληλο σύμπαν δεν εξηγείται αλλιώς, η Νόρα καλά του έκανε του Λουκά και λίγο θα του είναι το αυριανό!
Το Ευάκι είπαμε δεν θέλει κάτι από το Στέφανο αλλά δεν είχε και καμιά αμφιβολία ότι εκείνος θα αναλάβει τις ευθύνες του. Θα μεγαλώσει μόνη της το παιδί της αλλά βασίζεται και στις πλάτες της Αγγέλας και στου Στέφανου. Μπράβο στο Στέφανο, εννοείται ότι πρέπει να δώσει τα πάντα στο παιδί του. Τώρα αν το να παντρευτεί την Εύα ενώ αγαπάει τη Μελίτα θα είναι το καλύτερο για το παιδί δύσκολο να το πει κάνεις… όπως και για την Εύα το να κάνει παιδί με το Στέφανο ενώ αγαπάει το Μάνο. Συνήθως οι γυναίκες θέλουν να κρατήσουν το παιδί του άντρα που αγαπάνε και όχι για να διορθώσουνε λάθη του παρελθόντος αλλά τέλοσπαντων. Κρίμα που τελικά δεν θα γεννηθεί αυτό το παιδί, θα ήθελα να δω τι θα έκανε η Εύα με αυτή τη δεύτερη ευκαιρία…
Για τη Μελίτα δεν θα σχολιάσω τπτ. Προφανώς το ότι διατηρεί ακόμα σώας τας φρένας σημαίνει ότι θα τους βρει όλους απέναντι (πλην της Αμαλίας )… έχει περάσει και λίγα μέχρι τώρα οπότε αντέχει βρε! Σε σημείο μάλιστα να υπερασπίζεται την Εύα στην Αμαλία.
KAZY
KAZY
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 288 - Ημερομηνία 25-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 288 - Ημερομηνία 25-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Ιαν 25, 2010 9:22 pm

kikialex έγραψε:Ο ΛΟΥΚΑΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΜΑΘΗΜΑ ΑΓΑΠΗΣ ΣΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΚΕΙΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΕΡΩΤΙΚΟ ΑΓΩΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΕΛΕΓΑ ΤΩΡΑ ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟΥ ΑΝΤΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΙΑΣΕΙ & ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΙ ΑΚΟΥ ΝΟΡΑ ΕΙΜΑΙ ΦΟΥΛ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ ΜΕ ΣΕΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΧΑΖΟΜΑΡΕΣ. Η ΔΑΦΝΗ ΘΕΛΕΙ ΧΑΣΤΟΥΚΙΑ ΠΟΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΤΑ ΠΡΟΞΕΝΕΙΑ. Η ΜΕΛΙΤΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΔΥΣΤΥΧΩΣ Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΦΕΓΓΑΡΟΠΕΤΡΑΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΕΙ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΚΕΙΝΗ ΤΟΥΣ ΑΓΑΠΑΕΙ( Η ΕΥΑ ΕΧΕΙ ΑΞΙΑ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΑΙΤΙΑ ΝΑ ΦΑΓΩΘΟΥΝ ΑΣΧΗΜΑ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ ) Ο ΜΑΝΟΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥ. ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΠΕΤΑΛΩΝΕΙ ΨΥΛΛΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΑΡΙΣΤΟΣ. Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΙ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ( ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΣΕ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ) & ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ Η ΕΥΑ ΣΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ


Διαφωνώ κάθετα.
Η σχέση του Λουκά με τη Νόρα είναι μια σχέση μακροχρόνια και υγιής. Στηρίζεται στην αγάπη και την αμοιβαία εμπιστοσύνη κι όχι σε δύο κρεβάτια ή σε βιασμούς και προδωσίες. Απλά αυτή η σχέση τώρα αλλάζει και γίνεται ερωτική και δυσκολεύοντε να διαχειριστούν την αλλαγή.
Εξίσου διαφωνώ για το Στέφανο. Ούτε δυό γαιδουριών άχυρα δεν είναι ικανός να χωρίσει. Ας πει καμιά αλήθεια στους γύρω γύρω και αμέσως και λύσεις θα βρεθούν και θα ξεμπερδευτεί.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 288 - Ημερομηνία 25-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 288 - Ημερομηνία 25-01-2010

Δημοσίευση από DESPOINA Δευ Ιαν 25, 2010 9:22 pm

anastasia20 έγραψε:
DESPOINA έγραψε:
Clarabelle έγραψε:

Καλά τι είπε ο λουκάς;;;;;;θα αρχίσω να χτυπάω το κεφάλι μου στον τοίχο…2η φορά πήρε η μελίτα τον άνδρα της εύας;;;;


Η αλήθεια είναι οτι ο Στέφανος και η Μελίτα έχουν πολύ εμπιστοσύνη στο γούστο του Μάνου και της Εύας
Ο Στέφανος έχει μια προτίμηση στις πρώην του Μάνου και η Εύα μια προτίμηση στους πρώην της Εύας lol!

Τουλάχιστον ο Στέφανος αγαπάει την μια κ ερωτευεται την άλλη Η Μελίτα πάλι ερωτευεται παράφορα κ τους 2,ελπίζω να μη μπει άλλος άντρας στη σειρά τη πάτησε ο Στέφανος!

να κάνω μία ερώτηση;;γιατί την έχω από καιρό..που είναι το κακό να ερωτευτεί ένας άνθρωπος δύο φορές στη ζωή του;;;..και 3 και 1013-όπως λέει και το άσμοα-άμα θέλει...
δηλαδή είναι καλύτερο να ερωτευτείς 1 φορά και να καταστρέψεις ζωές να ισοπεδωθείς ως άνθρωπος να καταρρακωθεί η προσωπικότητα σου παρά να ερωτευτείς 2 φορές;;;;

Όταν 1 μήνα πριν εκλαιγε για τον Μάνο κ έλεγε οτι θα τον αγαπάει πάντα δεν είναι περιεργο να κυλιεται στα πατώματα με τον Στέφανο το απόλυτο ερωτά της!Πολύ ευκολα αγαπάει αυτη η γυναίκα!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 288 - Ημερομηνία 25-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 288 - Ημερομηνία 25-01-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Δευ Ιαν 25, 2010 9:23 pm

Ntinaki1 έγραψε:Μάνος: Αϊ στο διάολο με τα πρέπει!!! Πες τα αγόρι μου!!! Άντε στο διάολο πια! Σε έχουν γονατίσει όλοι τους τόσα χρόνια!! Πες τα! Ξεσπάθωσε!!! Πάρε τα θέλω σου στα χέρια σου!!!! Που τόσα χρόνια ακολουθούσες τα πρέπει αγορίνα μου, κάνε τώρα αυτό που θέλεις! Γιατί έφαγες την ζωή σου στα ριμάδια τα πρέπει.... έπρεπε να παντρευτείς την Μελίτα, έπρεπε να κάνεις παιδί μαζί της, έπρεπε να ζήσεις 6 χρόνια μαζί της, έπρεπε να έχεις γραμμένη την Εύα, έπρεπε να πας στην αγκαλιά της Μελίτας στο 198! gelio

Λιάκος: "Και να ξεψυχάω θα φωνάζω ότι Μάνος και Εύα πρέπει να είναι μαζί": Καλά ξεψύχησε εσύ.... και αν δεν μπορείς να το φωνάξεις εκείνη την ώρα, θα το φωνάξω εγώ! Είσαι βλάκας!!!!

Μάνος-Εύα: Χαχα εκεί που είπε η Εύα ότι "εδώ έμεινα έγκυος στην Μαρίλια"( στα δέντρα και στα χόρτα), "εδώ είχαμε κάνει τόσα όνειρα"! Ποια ήταν ακριβώς τα όνειρά σας μαντάμ; Να σας βιάζουν και να ονειρεύεστε;

Νόρα: Είπε σε κάποια φάση ότι και η Εύα δεν είναι άμοιρη ευθυνών; Να το κρατήσουμε στα συλλεκτικά!

Στέφανος-Καρτάλω: Καρτ: Ο Μάνος θα την τουμπάρει και θα την παντρευτεί!
Στεφ: Η ώρα η καλή και βίος ανθόσπαρτος! gelio Μιλάμε για τρελλή αγάπη για την Εύα. Βέβαια, άρχισε μετά η Αντιγόνη για το μίσος που θα μεγαλώσει ο Μάνος το παιδί του. Και ότι θα μαθευτεί η σχέση Στεφ-Μελ και θα το διαδώσει η Αμαλία, η οποία "κακιά" Αμαλία ήταν και η ερωμένη του Λαζαρίδη. maaaad

Μάνος-Ρούσσος: Ο Ρούσσος φαντάζεται διάφορα που δεν ισχύουον, και όχι μόνο τα φαντάζεται αλλά τα λέει και στον Μάνο!\

Εύα-Νόρα-Λουκάς: Η Εύα τοσην ώρα με ένα χαμόγελο πάλι μέχρι τα αυτιά ( γιατί κατά βάθος της άρεσε πάρα πολύ αυτό που της είπε ο Μάνος) να μονολογεί.
Η Νόρα και ο Λουκάς μετά βρήκαν πάρα πολύ ωραία επιχειρήματα για να παντρευτεί η Εύα τον Στέφανο... ότι η δουλειά της δεν έχει μέλλον, ότι η Αγγέλα πως θα φροντίζει και ένα άλλο παιδί και πως θα τα βγάλει πέρα, και φυσικά μην κάνει η Μαριλού κάνα αστείο και περάσει πανεπιστήμιο στην επαρχία! Sorry αλλά υπάρχει και ο Μάνος για την Μαρίλια να φροντίσει την κόρη του....
Νορα: Υπάρχει και ο άγνωστος χ Μελίτα, που ο Στέφανος την αγαπάει και είναι ερωτευμένος μαζί της. Λουκάς: Ναι, αλλά έτσι είναι της μόδας με άλλους να είμαστε ερωτευμένοι και άλλους να παντρευόμαστε. Και πάνω που πήγε να τον ρωτήσει η Νόρα, άλλαξε την συζήτηση.

Λουκάς-Μελίτα: maaaad
Λουκάς: Δεν ερχόμουν τόσον καιρό για να μην ανταλλάξουμε βαριές κουβέντες( κατά τα άλλα η Μελίτα έχει γραμμένους τους φίλους της) Και γιατί να ανταλλάξουν βαριές κουβέντες; Επειδή, αφού χώρισε την Εύα, ο Στέφανος τα έφτιαξε με την Μελίτα;
Λουκά μου δεν σε είδα να ανταλλάσεις βαριές κουβέντες με την Εύα τότε που τα είχε με τον άντρα της Μελίτας χρόνια και χρόνια.
Να κάνεις πίσω! Ε, βέβαια να κάνει πίσω η Μελίτα λες και είναι ρομπότ και θα πατήσει ένα κουμπί και θα σβήσουν τα αισθήματά της.
Δεν μπορεί για δεύτερη φορά να πάρεις τον άντρα της Εύας! Μα τι είχε μέσα η πορτοκαλάδα που του πρόσφερε; Τι λες χρυσέ μου; Ποιον άντρα; Απο πότε ο Στέφανος είναι άντρας της Εύας; Και πολύ καλά απάντησε η Μελίτα " δεν της πήρα εγώ τον άντρα! Εκείνη μου πήρε τον δικό μου, εγώ δεν ήξερα καν την ύπαρξή της! Τι συγκρίνουμε τώρα κύριε Λουκά; Η Μελίτα με τον Στέφανο τα έμπλεξε αφού χώρισε με την Εύα. Αλλά μπα.... σιγά μην το σκεφτεί! Για να μην καταλήξει η Εύα στο τρελλάδικο θα καταλήξουμε εμείς με αυτά που ακούμε! Θάψε τα αισθήματά σου και εγώ θα σε στηρίξω κοινώς :μείνε εσύ να πονάς πάλι, και κάνε πίσω για την Εύα που μια ζωή δεν ξέρει τι θέλει, και εγώ (αν μου μείνει χρόνος) θα σε στηρίξω που θα κλαις και θα κοπανιέσαι! Σιγά μωρέ, το έχεις ξαναπεράσει, άσχετο ότι τότε δεν σε στήριξε κανείς. Να ζήσει η αληθινή φιλία! Ανταλλαγή: Κάνε πίσω σαν την ηλίθια να σε στηρίξω! Εγώ θα υποστηρίξω την Εύα, αλλά θα σε υποστηρίξω και εσένα, μόνο αν κάνεις αυτό που δεν θα βγάλει την κλονισμένη από την βολή της και συνεπώς και όλη την Φεγγαροπαρέα! Μελ: Ε βέβαια, δεν ανήκω εγώ στην παρέα! Ακριβώς κορίτσι μου! Έτσι λειτουργεί το σύστημα αυτής της παρέας! Αγαπητοί σεναριογράφοι γλυτώστε την Μελίτα από δαύτους όσο είναι ακόμα καιρός.

Αμαλία-Στέφανος: Ρε Αμαλία, σωστά τα είπες, αλλά τι πας κρυφά από την κόρη σου και πιάνεις τον καθένα; Τι είναι αυτά; Αφήστε επιτέλους ήσυχο το κορίτσι! Πετάχτηκε και η γκεστάπο!

Ρούσσος-Στέφανος: Ο Ρούσσος ένα δίκιο το έχει, από την άποψη ότι του έχει κολλήσει ότι ο Στέφανος όλα τα κάνει από εκδίκηση. Αλλά είχε δίκιο και ο Στέφανος.

Αμαλία-Μελίτα: Εγώ είδα μια Μελίτα να υποστηρίζει και την Εύα από πάνω ,όχι να την κατηγορεί. Η Αμαλία δίκιο είχε σε όσα είπε αλλά το σωστότερο θα ήταν να μην ζαλίζει κανείς την Μελίτα και να την αφήσουν ήσυχη.

Δάφνη-Μελίτα: Βρείτε της γκόμενο να έχει να ασχολείται ΤΩΡΑ! Μπας και σταματήσει να λέει βλακείες στην Μελίτα. Βαλτή είναι; Και η Μελίτα είναι ένα τσακ πριν γυρίσει στον Μάνο;

Μάνος-Στέφανος: Ο Στέφανος απείλησε για το παιδί του, και φυσικά είχε ακούσει πριν την ευσυγκίνητη Εύα να κάνει μια αναφορά σε κατάθλιψη και πήγε να απειλήσει προκαταβολικώς.

Νόρα-Λουκάς-Δημήτριος: Καλά ξηγήθηκε η Νόρα!


Τα σπας απλά!!!!Δεν έχω λόγια,έχω λιώσει στο γέλιο!!!Χχαχαχαχαχαχαχαχ!
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 288 - Ημερομηνία 25-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 288 - Ημερομηνία 25-01-2010

Δημοσίευση από νοριτσα Δευ Ιαν 25, 2010 9:25 pm

πολυ καλο το σημερινο απο μενα. νορα-λουκας τα ειπανε ολα με σποντες μα ποτε θα μεγαλωσουν αυτοι οι δυο?? αλλα το ποσο το ευχαριστηθηκα με την νορα ετσι κοριτσι μου εμπαινε! λουκακο τρεχουμε κ δεν φτανουμε τωρα? εεε καλα να παθεις αφου της τον προξενευες!!! τρεχα τωρα τρεχα runaround runaround στεφ.-μανος τι γινεται ρε παιδια? hello η ευα ειναι ανθρωπος οχι πραγμα για να την θεωρειται κτημα σας!!! στεφ.-πετρος τελειοι αυτοι οι δυο αλλα ο πετρος εδω ειναι φαουλ για μενα! δαφνη - παρακαλω πολυ καποιος να της κλεισει το στομα γιατι συνεχιζει και λεει ακυρα!! γη καλει δαφνη δεν εξηγειται αλλιως παρακαλω καλοι μου 👽 👽 φερτε μου πισω την δαφνη!! αντιγονη-αμαλια θεες και στη μεση ο στεφανακος μας!! xastouki
νοριτσα
νοριτσα
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 288 - Ημερομηνία 25-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 288 - Ημερομηνία 25-01-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Δευ Ιαν 25, 2010 9:26 pm

DESPOINA έγραψε:
anastasia20 έγραψε:
DESPOINA έγραψε:
Clarabelle έγραψε:

Καλά τι είπε ο λουκάς;;;;;;θα αρχίσω να χτυπάω το κεφάλι μου στον τοίχο…2η φορά πήρε η μελίτα τον άνδρα της εύας;;;;


Η αλήθεια είναι οτι ο Στέφανος και η Μελίτα έχουν πολύ εμπιστοσύνη στο γούστο του Μάνου και της Εύας
Ο Στέφανος έχει μια προτίμηση στις πρώην του Μάνου και η Εύα μια προτίμηση στους πρώην της Εύας lol!

Τουλάχιστον ο Στέφανος αγαπάει την μια κ ερωτευεται την άλλη Η Μελίτα πάλι ερωτευεται παράφορα κ τους 2,ελπίζω να μη μπει άλλος άντρας στη σειρά τη πάτησε ο Στέφανος!

να κάνω μία ερώτηση;;γιατί την έχω από καιρό..που είναι το κακό να ερωτευτεί ένας άνθρωπος δύο φορές στη ζωή του;;;..και 3 και 1013-όπως λέει και το άσμοα-άμα θέλει...
δηλαδή είναι καλύτερο να ερωτευτείς 1 φορά και να καταστρέψεις ζωές να ισοπεδωθείς ως άνθρωπος να καταρρακωθεί η προσωπικότητα σου παρά να ερωτευτείς 2 φορές;;;;

Όταν 1 μήνα πριν εκλαιγε για τον Μάνο κ έλεγε οτι θα τον αγαπάει πάντα δεν είναι περιεργο να κυλιεται στα πατώματα με τον Στέφανο το απόλυτο ερωτά της!Πολύ ευκολα αγαπάει αυτη η γυναίκα!

ωραία και ξαναρωτάω το κακό που είναι;;;δηλαδή η εύα που έχει σταθερότητα απόψεων (βασικά σταθερότητα ως προς το μάνο-γιατί μία λέει δεν μιλάω για γάμο και μετά θα κάνει και πρόταση..)και διέλυσε ζωές και ζωές δεν υπάρχει πρόβλημα...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 288 - Ημερομηνία 25-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 288 - Ημερομηνία 25-01-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Δευ Ιαν 25, 2010 9:27 pm

KAZY έγραψε:Καλά μιλάμε ο Λουκάς τελείως άκυρος! Με ποιο δικαίωμα απαιτεί από τη Μελίτα να πνίξει ότι νιώθει για το Στέφανο? Και να σκεφτεί τι? ποιον? τη διαταραγμένη για να μην σαλτάρει τελείως??Η διαταραγμένη το Νεφελάκι το σκέφτηκε? Τη Μελίτα την υπολόγισε πουθενά όταν της διέλυσε την οικογένεια? Και φυσικά πάνω σε αυτά δεν είχε κάτι να απαντήσει!! Παρ’ όλα αυτά θα είναι με το μέρος της Εύας γιατί σε αυτή την παρέα δίνουμε άφεση αμαρτιών ο ένας στον άλλο και τέλος, όλα καλά! Καμία σχέση με πέρυσι ο Λουκάς, που πάνω απ’ όλα ήταν δίκαιος. Αμ το άλλο? Να κάνει φροντιστήριο στο Δημήτριο για να ρίξει τη Νόρα, δλδ έλεος! Και η δήλωση του ότι θα τους σκοτώσει τρομερή! Μια έτσι και μια γιουβέτσι είναι κι’ αυτός… σαν παιδάκι του Δημοτικού κάνει.
Ο Μάνος καλά να πάθει, ήθελε και την πίττα ολόκληρη και το σκύλο χορτάτο. Ο Νικόλας καλά τα λέει στο Λουκά αλλά ποιος τον ακούει, η Δάφνη πρέπει να ζει σε παράλληλο σύμπαν δεν εξηγείται αλλιώς, η Νόρα καλά του έκανε του Λουκά και λίγο θα του είναι το αυριανό!
Το Ευάκι είπαμε δεν θέλει κάτι από το Στέφανο αλλά δεν είχε και καμιά αμφιβολία ότι εκείνος θα αναλάβει τις ευθύνες του. Θα μεγαλώσει μόνη της το παιδί της αλλά βασίζεται και στις πλάτες της Αγγέλας και στου Στέφανου. Μπράβο στο Στέφανο, εννοείται ότι πρέπει να δώσει τα πάντα στο παιδί του. Τώρα αν το να παντρευτεί την Εύα ενώ αγαπάει τη Μελίτα θα είναι το καλύτερο για το παιδί δύσκολο να το πει κάνεις… όπως και για την Εύα το να κάνει παιδί με το Στέφανο ενώ αγαπάει το Μάνο. Συνήθως οι γυναίκες θέλουν να κρατήσουν το παιδί του άντρα που αγαπάνε και όχι για να διορθώσουνε λάθη του παρελθόντος αλλά τέλοσπαντων. Κρίμα που τελικά δεν θα γεννηθεί αυτό το παιδί, θα ήθελα να δω τι θα έκανε η Εύα με αυτή τη δεύτερη ευκαιρία…
Για τη Μελίτα δεν θα σχολιάσω τπτ. Προφανώς το ότι διατηρεί ακόμα σώας τας φρένας σημαίνει ότι θα τους βρει όλους απέναντι (πλην της Αμαλίας )… έχει περάσει και λίγα μέχρι τώρα οπότε αντέχει βρε! Σε σημείο μάλιστα να υπερασπίζεται την Εύα στην Αμαλία.


Κουράστηκα να συμφωνώ με τόσους σήμερα,αλλά πρέπει να το πω!!!Συμφωνώ!!!! Razz
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 288 - Ημερομηνία 25-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 288 - Ημερομηνία 25-01-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Δευ Ιαν 25, 2010 9:27 pm

Η Εύα έκανε πρόταση? Πού? Πότε? Εγώ μονο το Στέφανο είδα να της λέει βιάσου να αποφασίσεις τι θα γίνει με μάς, σαν να ρωτάει εμείς τι κάνουμε? Παντρευόμαστε ή όχι?
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 288 - Ημερομηνία 25-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 288 - Ημερομηνία 25-01-2010

Δημοσίευση από aggeliki Δευ Ιαν 25, 2010 9:36 pm

Clarabelle έγραψε:
Σήμερα άκουσα την Εύα να λέει επι λέξη όσα είχα γράψει για τη ζωή της
Είπε στο Μάνο την πρώτη φορά πήγα με την καρδιά και έφαγα τα μούτρα μου τώρα θα παω με τη λογική. Δυστυχώς να συμπληρώσω θα τα φάει και πάλι γιατί πάνω απ όλα ο Στέφανος δεν είναι Μάνοςgelio

Η Εύα μια χαρά του τα είπε του κυρίου Μανωλάκη. Και ακόμη καλύτερα τα είπε στο Λουκά και τη Νόρα. Το συμπέρασμά μου είναι οτι όχι απλώς έχει σκεφτεί καλά πριν αποφασίσει να κρατήσει το μωρό αλλά έχει συνυπολογίσει όλες τις παραμέτρους. Έχει μετρήσει τα υπέρ και τα κατά και πολύ κακώς η παρέα της σκέπτεται αν αυτής γιατί μια χαρα μπορεί να αποφασίζει και μόνη της.

Η Αμαλία τελικά την κατινιά την έχει στο αίμα. Το γυναικουλίστικο τρόπο να λυθεί το πρόβλημα τον σκέφτηκε αμέσως. Η Μελίτα απ τη μεριά της το έχει σίγουρο οτι η Εύα δεν θα παντρευτεί το Στέφανο και το έπαιξε υπεράνω. Είμαι περίεργη να δω πως θα μαθευτεί αυτή η σχέση. Μάλλον πρέπει να αλλάξει και πάλι ρότα και να γυρίσει στην αγκαλιά του μπαμπά γιατί η μάνα της δεν....... Έλεος πόσο ακόμη μπορεί να ξεφτυλίζει την κόρη της; Πήγε στο Στέφανο να παρακαλέσει εκ μέρους της.

Αντίθετα ο Πέτρος παρόλο που κάποια πράγματα τα βλέπει κάτω απ το πρίσμα των ενοχών του έβαλε την κόρη του πάνω απ τον εαυτό του. Παρόλο που έχει σοβαρό πρόβλημα με τους πίνακες δεν δίστασε να υψώσει το ανάστημά του προκειμένου να προστατέψει το παιδί του. Είναι ακόμη ο τρυφερός πατέρας που ήξερα κι ας έχουν αποκαλυφθεί οι λαμογιές του.

Του Μάνου του ήρθε ο ουρανός στο κεφάλι αλλά αναρωτιέμαι τι ακριβώς περίμενε; Να του πει ναι αγάπη μου έλα να παντρευτούμε και να μεγαλώσουμε μαζί το ξένο παιδί και άσε τους άλλους να χτυπιούνται; Μυαλό κουκούτσι απορώ πως έστησε τον όμιλο.

Ο Στέφανος που να μην ξεχνιόμαστε δεν είναι Μάνος, τι ακριβώς είπε στην Εύα; Κατάλαβα καλά; Της είπε θα σε φροντίσω θα είμαι κάθε στιγμή μαζί σου, ότι αποφασίσεις θα γίνει μόνο σε παρακαλώ μη καθυστερείς γιατί επίγει. Αν αυτό δεν σημαίνει έλα να παντρευτούμε δεν ξέρω τι σημαίνει. Η Εύα πάλι συγκινήθηκε με τα λόγια του. Φυσικό την έκανε να αισθανθεί οτι το μωρό είναι ευπρόσδεκτο και ο πατέρας παρών. Το χαμόγελό του γλυκό και τρυφερό. Πάντα της χαμογελάει μ αυτόν τον τρόπο.

Η σκηνή στο γραφείο του Μάνου όλα τα λεφτά. Όλα όμως. Σαν τα κοκόρια τρώγονταν. Έξυπνος διάλογος και τα δύο αγόρια τέλεια. Έμεινα με απορίες απ αυτή τη σκηνή πάντως. Τι ακριβώς έλεγε ο Στέφανος στο Μάνο; Η Εύα είναι δική μου; Τι έγινε Στεφανάκο επεκτείνουμε το Ε9 μας;

Ο Λουκάκος σήμερα τα έκανε σ@@@ά. Προκάλεσε το Νοράκι και αυτή αντέδρασε. Κρίμα που δείλιασε τελευταία στιγμή. Απ τη μια το ξέρει οτι αυτόν αγαπάει η Νόρα απ την άλλη δεν είναι και σίγουρος και τον τρώει η αγωνία και έχει και το Σουμάχερ στη γωνία να καραδοκεί τα έπαιξε το μελαχρινάκι. Δύο μπούφλες για τις οδηγίες που έδινε στο Μπέλλο τις χρειαζόταν. Ρε κύριε δεν χρειάζεται προξενειά η κοκκινομάλλα σφάζεται ο Μπέλλος στην ποδιά της και χωρίς να του ζαλίζεις το κεφάλι. Α ρε κακομοίρη τα έμαθε η τενίστρια και καθόλου καλά δεν σε βλέπω. Θα σε βάλλει να τρέξει μαραθώνιο και καλά θα σου κάνει. Αύριο θα τρέχεις να προλάβεις το Δημήτριο τον πολιορκητή τρομάρα σου.

Επιμένω οτι πρέπει να αγοράσουμε έναν καναπέ για το γραφείο του Νικόλα. Τα έχει δει όλα ο έρημος ο παιδίατρος. Σήμερα ανέχτηκε και το μαρσάρισμα, έδωσε και οδηγίες πως να παίρνει τις δεξιές στροφές σούπερ.

Άφησα για το τέλος το ύφος του Λουκά όταν άκουσε για το δείπνο. ΘΕΟΣ. Κάτι μου λέει οτι αύριο θα ρίξουμε το γέλιο της αρκούδας.

Ξεχώρισα μερικές σκηνές ερμηνευτικά.
Εύα Μάνος : respect :
Πέτρος Στέφανος : respect :
Εύα Στέφανος : respect :
Στέφανος Μάνος. : respect :




ΤΙ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΤΑ ΕΙΠΕΣ ΟΛΑ!! Κ ΝΑΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΙΠΕ ΣΤΗΝ ΕΥΑ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ,ΒΙΑΖΕΤΑΙ ΤΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙ!
ΕΥΑ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΙΑ ΣΚΗΝΗ! Κ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΠΕΙΛΗΣΕ ΤΟΝ ΜΑΝΟ...ΤΗΝ ΕΥΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ...ΣΤΕΦΑΝΟΥΚΟ ΠΑΡΕ cake
ΜΑΝΟΣ-ΕΥΑ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΛΕΜΕ!Η ΞΥΛΑ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ! : respect :
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 288 - Ημερομηνία 25-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 288 - Ημερομηνία 25-01-2010

Δημοσίευση από DESPOINA Δευ Ιαν 25, 2010 9:41 pm

konstantina έγραψε:Η σκηνη Ευας-Μανουηταν παρα πολυ καλη!
Η Ευα φανηκε πως ηθελε να πει το '' i do'' αλλα συγκρατηθηκε.Ο Μανος εδειξε μια αλλη πλευρα πιο ανθρωπινη,που φανηκε πως την ειδε και η Ευα.

Η σκηνη Ευας και Στεφανου (Ξυλα-Σταυρου) : respect :
Η σκηνη Νορας-Λουκα Ευας : respect : τελειο τριδυμο!
Λουκας-Μελιτα ο Λουκας μιλησε πολυ σωστα και υπερασπιστηκε πολυ καλα την παιδικη του φιλη!
Στεφανος-Μανος Α,ρε Στεφανε που δεν εισαι και Μανος τρομαρα σου cake πως γινεται να λες πως θες τη Μελιτα και να κανεις ετσι για την Ευα στο Μανο..!!Αλλα ειπαμε!Πανω απο ολα δεν εισαι Μανος! vomit
Η Νορα τα πηρε στην κρανα και με το δικιο της το κοριτσι!
Αχ ΠΟΣΟ μαρεσει οταν η Ευα χαιδευει την κοιλιτσα της!
Να το ΞΑΝΑπω;;!!
ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ!!! Snif

Ταριφας/doctor/προξενητρα σε νεα εκδοση!! lol!
Η Δαφνη θα αλλαξει ποτε κομμωτη;;!!Μνηστητη μου κυριε!!

Λουκαααααααααα!Ξυπνα!! Synelthe
Λουκα-Νορα οι καλυτερες σκηνες ηταν δικες τους!
Την Αμαλια ας την μαζεψει καποιος!Απο τα χερια μου θα παει η ατιμη!! : curse :

Ο Στεφανος ''μητερα σε παρακαλω παρα πολυ''!Μαμακιας number 1!!
Αυτο ηταν που η Μελιτα θα στρωνοταν στη δουλεια μπυαχαχα!! xaxa

Ο Λουκας αυριο ολα τα λεφτα!!


Φοβερός σχολιασμός! Συμφωνώ σε όλα!!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 288 - Ημερομηνία 25-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 288 - Ημερομηνία 25-01-2010

Δημοσίευση από LIBRA Δευ Ιαν 25, 2010 9:41 pm

ΕΓΩ ΔΕ ΔΙΑΦΩΝΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ ΝΑ ΕΡΩΤΕΥΕΣΑΙ Love ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΛΛΑ Η ΜΕΛΙΤΑ ΚΑΝΕΙ ΣΑΝ ΣΤΕΡΗΜΕΝΗ Miam !!!ΛΙΓΟ ΜΕΤΡΟ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ!!ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΑΜΕHeart2 ΑΛΛΑ ΔΕ ΚΑΝΑΜΕ ΕΤΣΙ!!!ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ Ο ΕΡΩΤΑΣ ΝΟΡΑΣ-ΛΟΥΚΑ ΜΕ ΜΕΛΙΤΑΣ-ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΗ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ ΕΝΤΕΛΩΣ!!!Wow
LIBRA
LIBRA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 288 - Ημερομηνία 25-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 288 - Ημερομηνία 25-01-2010

Δημοσίευση από nikidanis Δευ Ιαν 25, 2010 9:43 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Η Εύα έκανε πρόταση? Πού? Πότε? Εγώ μονο το Στέφανο είδα να της λέει βιάσου να αποφασίσεις τι θα γίνει με μάς, σαν να ρωτάει εμείς τι κάνουμε? Παντρευόμαστε ή όχι?

ΒΙΑΖΕΤΑΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΑΚΟΣ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΑΣΥΡΘΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΣΤΑ ΠΑΤΩΜΑΤΑ ΠΡΙΝ ΤΟ ΓΑΜΟ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ gelio gelio
ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΝΟΣ lol! gelio gelio
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 288 - Ημερομηνία 25-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 288 - Ημερομηνία 25-01-2010

Δημοσίευση από DESPOINA Δευ Ιαν 25, 2010 9:50 pm

anastasia20 έγραψε:
DESPOINA έγραψε:
anastasia20 έγραψε:
DESPOINA έγραψε:
Clarabelle έγραψε:

Καλά τι είπε ο λουκάς;;;;;;θα αρχίσω να χτυπάω το κεφάλι μου στον τοίχο…2η φορά πήρε η μελίτα τον άνδρα της εύας;;;;


Η αλήθεια είναι οτι ο Στέφανος και η Μελίτα έχουν πολύ εμπιστοσύνη στο γούστο του Μάνου και της Εύας
Ο Στέφανος έχει μια προτίμηση στις πρώην του Μάνου και η Εύα μια προτίμηση στους πρώην της Εύας lol!

Τουλάχιστον ο Στέφανος αγαπάει την μια κ ερωτευεται την άλλη Η Μελίτα πάλι ερωτευεται παράφορα κ τους 2,ελπίζω να μη μπει άλλος άντρας στη σειρά τη πάτησε ο Στέφανος!

να κάνω μία ερώτηση;;γιατί την έχω από καιρό..που είναι το κακό να ερωτευτεί ένας άνθρωπος δύο φορές στη ζωή του;;;..και 3 και 1013-όπως λέει και το άσμοα-άμα θέλει...
δηλαδή είναι καλύτερο να ερωτευτείς 1 φορά και να καταστρέψεις ζωές να ισοπεδωθείς ως άνθρωπος να καταρρακωθεί η προσωπικότητα σου παρά να ερωτευτείς 2 φορές;;;;

Όταν 1 μήνα πριν εκλαιγε για τον Μάνο κ έλεγε οτι θα τον αγαπάει πάντα δεν είναι περιεργο να κυλιεται στα πατώματα με τον Στέφανο το απόλυτο ερωτά της!Πολύ ευκολα αγαπάει αυτη η γυναίκα!

ωραία και ξαναρωτάω το κακό που είναι;;;δηλαδή η εύα που έχει σταθερότητα απόψεων (βασικά σταθερότητα ως προς το μάνο-γιατί μία λέει δεν μιλάω για γάμο και μετά θα κάνει και πρόταση..)και διέλυσε ζωές και ζωές δεν υπάρχει πρόβλημα...


Έχω βαρεθεί να συγκρίνουμε συνέχεια Εύα-Μελίτα!Από την μια λέτε ότι αυτές οι 2 καμία σχέση κ απο την άλλη συνεχώς για να καλύψετε τς βλακείες της Μελίτας την συγκρίνεται με Εύα! Αρα συμφωνούμε η Μελίτα έγινε Εύα!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 288 - Ημερομηνία 25-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 288 - Ημερομηνία 25-01-2010

Δημοσίευση από panda Δευ Ιαν 25, 2010 9:51 pm

Άσχημο μόνο και μόνο γιατί είχε τα συνηθισμένα σκηνικά με Νικόλα & Δάφνη και κάπως σωζόταν η κατάσταση από τα υπόλοιπα πανάθλια σκηνικά που βλέπαμε για 40+ λεπτά και ήταν όλα για GN1 .

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 288 - Ημερομηνία 25-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 288 - Ημερομηνία 25-01-2010

Δημοσίευση από KAZY Δευ Ιαν 25, 2010 9:54 pm

DESPOINA έγραψε:
anastasia20 έγραψε:
DESPOINA έγραψε:
anastasia20 έγραψε:
DESPOINA έγραψε:
Clarabelle έγραψε:

Καλά τι είπε ο λουκάς;;;;;;θα αρχίσω να χτυπάω το κεφάλι μου στον τοίχο…2η φορά πήρε η μελίτα τον άνδρα της εύας;;;;


Η αλήθεια είναι οτι ο Στέφανος και η Μελίτα έχουν πολύ εμπιστοσύνη στο γούστο του Μάνου και της Εύας
Ο Στέφανος έχει μια προτίμηση στις πρώην του Μάνου και η Εύα μια προτίμηση στους πρώην της Εύας lol!

Τουλάχιστον ο Στέφανος αγαπάει την μια κ ερωτευεται την άλλη Η Μελίτα πάλι ερωτευεται παράφορα κ τους 2,ελπίζω να μη μπει άλλος άντρας στη σειρά τη πάτησε ο Στέφανος!

να κάνω μία ερώτηση;;γιατί την έχω από καιρό..που είναι το κακό να ερωτευτεί ένας άνθρωπος δύο φορές στη ζωή του;;;..και 3 και 1013-όπως λέει και το άσμοα-άμα θέλει...
δηλαδή είναι καλύτερο να ερωτευτείς 1 φορά και να καταστρέψεις ζωές να ισοπεδωθείς ως άνθρωπος να καταρρακωθεί η προσωπικότητα σου παρά να ερωτευτείς 2 φορές;;;;

Όταν 1 μήνα πριν εκλαιγε για τον Μάνο κ έλεγε οτι θα τον αγαπάει πάντα δεν είναι περιεργο να κυλιεται στα πατώματα με τον Στέφανο το απόλυτο ερωτά της!Πολύ ευκολα αγαπάει αυτη η γυναίκα!

ωραία και ξαναρωτάω το κακό που είναι;;;δηλαδή η εύα που έχει σταθερότητα απόψεων (βασικά σταθερότητα ως προς το μάνο-γιατί μία λέει δεν μιλάω για γάμο και μετά θα κάνει και πρόταση..)και διέλυσε ζωές και ζωές δεν υπάρχει πρόβλημα...


Έχω βαρεθεί να συγκρίνουμε συνέχεια Εύα-Μελίτα!Από την μια λέτε ότι αυτές οι 2 καμία σχέση κ απο την άλλη συνεχώς για να καλύψετε τς βλακείες της Μελίτας την συγκρίνεται με Εύα! Αρα συμφωνούμε η Μελίτα έγινε Εύα!

Αυτή την απορία την έχω κ εγω! Δλδ το κόλλημα της Εύας με το Μάνο είναι πιο υγιές? Η Μελίτα δεν έπρεπε να προχωρήσει τη ζωή της? Όσες χωρίζουν δεν πρέπει να ξαναερωτεύονται? Η μήπως πρώτη φορά ακούτε ότι για να ξεπεράσεις μια παλιά αγάπη πρέπει να βρείς την επόμενη που θα σε βοηθήσει να πας παρακάτω?Και όχι η Μελίτα δεν κατάντησε Εύα,δεν έχει κάνει τα τέρατα που έχει κάνει η Εύα,μην τρελαθούμε τελείως...
KAZY
KAZY
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 288 - Ημερομηνία 25-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 288 - Ημερομηνία 25-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Ιαν 25, 2010 9:57 pm

KAZY έγραψε:
DESPOINA έγραψε:
anastasia20 έγραψε:
DESPOINA έγραψε:
anastasia20 έγραψε:
DESPOINA έγραψε:
Clarabelle έγραψε:

Καλά τι είπε ο λουκάς;;;;;;θα αρχίσω να χτυπάω το κεφάλι μου στον τοίχο…2η φορά πήρε η μελίτα τον άνδρα της εύας;;;;


Η αλήθεια είναι οτι ο Στέφανος και η Μελίτα έχουν πολύ εμπιστοσύνη στο γούστο του Μάνου και της Εύας
Ο Στέφανος έχει μια προτίμηση στις πρώην του Μάνου και η Εύα μια προτίμηση στους πρώην της Εύας lol!

Τουλάχιστον ο Στέφανος αγαπάει την μια κ ερωτευεται την άλλη Η Μελίτα πάλι ερωτευεται παράφορα κ τους 2,ελπίζω να μη μπει άλλος άντρας στη σειρά τη πάτησε ο Στέφανος!

να κάνω μία ερώτηση;;γιατί την έχω από καιρό..που είναι το κακό να ερωτευτεί ένας άνθρωπος δύο φορές στη ζωή του;;;..και 3 και 1013-όπως λέει και το άσμοα-άμα θέλει...
δηλαδή είναι καλύτερο να ερωτευτείς 1 φορά και να καταστρέψεις ζωές να ισοπεδωθείς ως άνθρωπος να καταρρακωθεί η προσωπικότητα σου παρά να ερωτευτείς 2 φορές;;;;

Όταν 1 μήνα πριν εκλαιγε για τον Μάνο κ έλεγε οτι θα τον αγαπάει πάντα δεν είναι περιεργο να κυλιεται στα πατώματα με τον Στέφανο το απόλυτο ερωτά της!Πολύ ευκολα αγαπάει αυτη η γυναίκα!

ωραία και ξαναρωτάω το κακό που είναι;;;δηλαδή η εύα που έχει σταθερότητα απόψεων (βασικά σταθερότητα ως προς το μάνο-γιατί μία λέει δεν μιλάω για γάμο και μετά θα κάνει και πρόταση..)και διέλυσε ζωές και ζωές δεν υπάρχει πρόβλημα...


Έχω βαρεθεί να συγκρίνουμε συνέχεια Εύα-Μελίτα!Από την μια λέτε ότι αυτές οι 2 καμία σχέση κ απο την άλλη συνεχώς για να καλύψετε τς βλακείες της Μελίτας την συγκρίνεται με Εύα! Αρα συμφωνούμε η Μελίτα έγινε Εύα!

Αυτή την απορία την έχω κ εγω! Δλδ το κόλλημα της Εύας με το Μάνο είναι πιο υγιές? Η Μελίτα δεν έπρεπε να προχωρήσει τη ζωή της? Όσες χωρίζουν δεν πρέπει να ξαναερωτεύονται? Η μήπως πρώτη φορά ακούτε ότι για να ξεπεράσεις μια παλιά αγάπη πρέπει να βρείς την επόμενη που θα σε βοηθήσει να πας παρακάτω?Και όχι η Μελίτα δεν κατάντησε Εύα,δεν έχει κάνει τα τέρατα που έχει κάνει η Εύα,μην τρελαθούμε τελείως...


Ε τώρα δύο αγάπες μετά το διαζύγιο και ο πρώην μια σφήνα στη μέση μέσα σε ένα εξάμηνο μάλλον μου έρχονται βαριά στη χώνεψη lol!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 288 - Ημερομηνία 25-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 288 - Ημερομηνία 25-01-2010

Δημοσίευση από KonstantinaA Δευ Ιαν 25, 2010 10:00 pm

ΞΕΚΙΝΑΩ ΜΕ ΤΗ ΣΚΗΝΗ ΕΥΑΣ ΚΑΙ ΜΑΝΟΥ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ, ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ, Η ΕΥΑ ΤΟΥ ΤΑ ΕΙΠΕ ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ ΧΑΛΑΡΑ, ΤΩΡΑ ΕΚΕΙΝΟΣ ΑΝ ΠΙΣΤΕΥΕ ΟΤΙ ΘΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΔΕΜ ΤΟΥΣ ΚΑΙ Η ΕΥΑ ΘΑ ΠΑΘΕΙ ΑΛΤΣΧΑΙΜΕΡ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΥ ΤΑ ΣΥΓΧΩΡΗΣΕΙ ΟΛΑ ΚΑΙ ΕΝΩ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΘΑ ΔΕΧΤΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ, ΜΑΛΛΟΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΣΤΗΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΤΟ ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΜΙΑ ΑΓΩΓΗ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΣΥΝΕΛΘΕΙ.

ΚΑΛΕ ΔΕΝ ΣΧΟΛΙΑΖΩ ΚΑΝ ΓΙΑ ΣΚΗΝΕΣ ΝΟΡΑΣ ΛΟΥΚΑ, ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ, ΓΕΛΑΣΑ ΠΟΛΥ, ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΝΟΡΑΚΙ ΚΑΙ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΕΙ ΤΟ ΜΗΤΣΟΥΛΑ ΠΩΣ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΚΤΗΣΕΙ. ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΛΕ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ? ΑΣ ΜΟΥ ΤΟ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ, ΕΧΕΙ ΞΕΦΥΓΕΙ Ο ΤΥΠΟΣ?

ΚΑΙ Ο ΜΗΤΣΟΥΛΑΣ ΑΛΛΟΣ ΧΑΛΒΑΣ!!!!!!!!!!!! slap ΠΗΓΕ ΚΑΙ ΤΑ ΞΕΡΑΣΕ ΟΛΑ ΣΤΗ ΝΟΡΑ, ΠΟΥ ΠΑΣ ΒΡΕ ΚΑΡΔΑΜΗΤΣΟΥΛΑ? ΑΛΛΑ ΑΝ ΗΞΕΡΕΣ ΜΟΝΟ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΣΟΥ ΘΑ ΓΕΛΟΥΣΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΕ ΤΟ ΠΟΣΟ ΧΑΖΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ.

ΒΡΕ ΝΟΡΑΚΙ ΚΑΙ ΕΣΥ, ΤΟ ΣΟΥΜΑΧΕΡ ΒΡΗΚΕΣ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΙΩΝΕΣΑΙ? ΤΟΝ ΕΣΤΕΙΛΕΣ ΤΟ ΛΟΥΚΑ. ΑΦΟΥ ΜΙΛΟΥΣΑΝΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΣ ΚΑΛΕ ΚΑΙ ΛΕΓΑΝΕ Σ΄ΑΓΑΠΩ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΓΑΤΕ ΤΕΤ Α ΤΕΤ ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΕΛΑΤΕ? ΜΑΛΛΟΝ Tigania ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΣΑΣ.

ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΔΟΥΛΕΥΕ ΤΟ ΛΟΥΚΑ ΜΕ ΤΟ ΔΗΜΗΤΡΙΟ ΠΩΣ ΑΠΟΨΕ ΘΑ ΤΟΥ ΔΟΘΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΣΥΝΕΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙ, Ο ΛΟΥΚΑΣ ΜΟΝΟ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΔΕΝ ΕΠΑΘΕ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΝ ΚΙΟΛΑΣ. Α ΛΟΥΚΑΚΟ ΕΣΥ ΦΤΑΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΔΑΣΚΑΛΕΥΕΣ ΤΟ ΜΗΤΣΟΥΛΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΙ ΑΚΟΜΑ ΠΡΕΦΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΒΛΗΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΝΟΡΑΚΙ ΓΑΤΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΠΑΕΙ ΨΙΛΟ ΓΑΖΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΣΑΣ. ΕΜΠΑΙΝΕ ΝΟΡΑ!!!!!!!

ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΥΡΙΑΝΗ ΣΚΗΝΗ ΤΟΥΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΝΟΡΑΣ ΣΤΟ ΔΕΙΠΝΟ. ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΠΟΛΥ gelio

ΑΥΤΟΣ Ο ΛΙΑΚΟΥΡΑΣ ΑΣ ΜΑΣ ΑΦΗΣΕΙ ΣΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΜΑΣ ΠΟΥ ΕΠΙΜΕΝΕΙ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΥΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΦΟΥΣΚΩΝΕΙ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΤΟΥ ΜΗΝ ΧΑΣΕΙ ΤΗΝ ΕΥΑ.

ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΠΕΘΕΡΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ, ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΤΟ ΜΟΤΕΡΑΚΙ ΝΑ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΜΠΡΗΖΩΝΕΙ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΜΗΝ ΧΑΝΕΙ ΩΡΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΦΑΕΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΤΗ ΕΥΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΚΟΥΣΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ "ΚΑΛΑ ΣΤΕΦΑΝΑ" ΤΙ ΛΕΣ ΜΩΡΕ ΧΑΜΕΝΕ ΚΑΙ ΕΣΥ? ΜΕΤΑ ΠΑΛΙ ΤΟΝ ΕΖΩΣΑΝ ΤΑ ΦΙΔΙΑ. ΞΕΡΕΙ Η ΜΑΜΑ ΠΩΣ ΝΑ ΒΑΖΕΙ ΤΙΣ ΦΥΤΙΛΙΕΣ.

ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΠΕΘΕΡΑ ΑΜΑΛΙΑ, ΑΛΛΗ ΠΑΝΟΥΡΓΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗ " ΛΕΩ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΑ ΕΛΕΓΕ ΣΤΗΝ ΕΥΑ ΑΝ" ΕΤΟΙΜΗ ΕΙΣΑΙ ΚΥΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΑΤΟΠΗΜΑ, ΑΛΛΩΣΤΕ ΕΣΥ ΕΙΠΕΣ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΕΣΥ ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ.

ΑΛΛΑ ΚΑΙ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΨΥΧΟΛΟΓΗΣΕΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΕΥΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ Η ΑΜΑΛΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΥΛΟΠΟΙΗΘΟΥΝ. ΜΠΡΑΒΟ ΒΡΕ ΜΕΛΙΤΑΚΙ ΠΟΥΛΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ ΠΙΑΝΕΙΣ. ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΣΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΤΟ ΕΜΦΡΑΓΜΑ ΟΠΟΥ ΝΑ ΄ΝΑΙ ΒΡΕ.

ΣΚΗΝΗ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΕΥΑΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ. ΩΡΑΙΕΣ ΕΡΜΗΝΕΙΕΣ ΚΑΙ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΜΑΖΙ. Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΕΔΩΣΕ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΩΣ ΑΝ Η ΕΥΑ ΤΟΥ ΠΕΙ ΣΤΕΦΑΝΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΟΥΜΕ ΧΩΡΙΣ ΔΕΥΤΕΡΗ ΣΚΕΨΗ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ. ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥ ΛΕΙΨΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΑΣ ΣΕ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ. ΔΕΝ ΑΚΟΥΣΑ ΣΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΚΑΝΕΝΑ "ΑΛΛΑ" ΟΤΙ ΝΑΙ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΙ ΑΝΛΑΜΒΑΝΩ ΤΙΣ ΕΥΘΥΝΕΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΑΓΑΠΩ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΣΥΜΒΑΤΙΚΟ ΓΑΜΟ ΔΕΝ ΚΑΝΩ.

ΑΡΑ Η ΕΥΑ ΘΕΩΡΕΙ ΟΤΙ ΟΛΑ ΚΥΛΑΝΕ ΟΜΑΛΑ ΚΑΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΤΗΣ ΑΠΟΦΑΣΗ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙ ΠΡΙΝ ΕΝΗΛΙΚΙΩΘΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥΣ.

ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΑΝΟΣ ΩΡΑΙΑ ΣΚΗΝΗ. ΑΝΤΡΙΚΙΑ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΤΟΥ ΤΑ ΕΙΠΕ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΔΩ ΜΟΥ ΘΥΜΙΣΕ ΤΟΝ ΠΑΛΙΟ ΚΑΛΟ ΣΤΡΑΤΟ, ΑΛΛΑ ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ, " ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΕΥΑ ΚΥΛΑΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΑΣ ΕΧΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ" ΟΠΑ ΡΕ ΜΕΓΑΛΕ ΠΑΡΤΟ ΑΛΛΙΩΣ ΜΗΝ ΒΡΕΙΣ ΔΕΝ ΠΕΡΙΣΤΡΕΦΟΝΤΑΙ ΟΛΑ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΣΥΜΑΖΕΨΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!

ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΓΗ ΚΑΛΕΙ ΔΑΦΝΗ..... ΠΟΥ ΠΑΣ ΚΟΠΕΛΙΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΠΕΙΣ ΠΩΣ ΟΛΗ Η ΠΑΡΕΑ ΘΕΛΕΙ ΣΤΕΦΑΝΟ ΚΑΙ ΕΥΑ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΠΩΣ ΑΓΑΠΙΟΥΝΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΤΗΣ ΚΑΙ Η ΜΕΛΙΤΑ ΝΑ ΠΕΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ. ΚΟΚΚΑΛΟ Η ΑΛΛΗ, ΤΙ ΝΑ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΙ ΤΩΡΑ? ΟΧΙ ΕΓΩ ΚΥΛΙΕΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΕΜΕΝΑ ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΕΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΗΝ ΕΥΑ? ΕΝΑ ΣΟΚ ΘΑ ΤΟ ΠΑΘΕΙ Η ΔΑΦΝΟΥΛΑ, ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΕΡΙΞΕ ΤΟ ΜΕΛΙΤΑΚΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΗΤΑΝ Ο ΛΟΓΟΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕ.

ΛΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΣ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ ΟΙ ΔΥΟ ΤΟΥΣ, ΑΧ ΒΡΕ ΓΙΑΤΡΕ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΠΑΡΕΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΜΠΛΕΞΕΙ ΨΥΧΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ. ΘΑ ΤΑ ΕΙΧΕΣ ΟΙΚΟΝΟΜΗΣΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΧΕ ΠΙΑΣΤΕΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΙΣ ΣΥΝΤΑΓΟΓΡΑΦΗΣΕΙΣ. ΕΙΔΙΚΑ Ο ΛΟΥΚΑΣ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΠΕΛΑΤΗΣ ΣΟΥ.

ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΠΕΤΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΚΗΝΗ ΠΟΥ ΓΡΑΨΑΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΑΛΛΑ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ Η Θ Ο Π Ο Ι Ο Υ Σ ΕΔΩ, Ο ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΝΤΟΥ ΣΥΝΟΜΟΣΙΕΣ ΒΛΕΠΕΙ ΑΛΛΑ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΚΙΝΔΥΝΕΥΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΕΡΙΚΛΑΚΟ ΑΥΤΟΣ ΕΚΕΙ ΠΑΤΕΡΑΣ ΒΡΑΧΟΣ ΜΗΝ ΠΛΗΓΩΘΕΙ Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΤΟΥ ΠΟΥ ΑΥΤΟΣ ΤΗΝ ΝΟΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΥΠΕΡΑΣΠΙΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΟΝ ΛΕΕΙ ΚΑΘΑΡΜΑ.

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΑΥΡΙΑΝΟ ΤΩΡΑ ΝΑ ΔΩ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ!!!!!!!!!

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 288 - Ημερομηνία 25-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 288 - Ημερομηνία 25-01-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Δευ Ιαν 25, 2010 10:00 pm

"Αυτή την απορία την έχω κ εγω! Δλδ το κόλλημα της Εύας με το Μάνο είναι πιο υγιές? Η Μελίτα δεν έπρεπε να προχωρήσει τη ζωή της? Όσες χωρίζουν δεν πρέπει να ξαναερωτεύονται? Η μήπως πρώτη φορά ακούτε ότι για να ξεπεράσεις μια παλιά αγάπη πρέπει να βρείς την επόμενη που θα σε βοηθήσει να πας παρακάτω?Και όχι η Μελίτα δεν κατάντησε Εύα,δεν έχει κάνει τα τέρατα που έχει κάνει η Εύα,μην τρελαθούμε τελείως..."


Η συζήτηση έχει γίνει χίλιες φορές.Νομίζω πως οποιοσδήποτε νοήμων άνθρωπος μπορέι να καταλάβει πως ακόμα και να προσπαθούσε πάρα πολύ η Μελίτα,Εύα δεν θα μπορούσε να γίνει.Νομίζω πως αυτό έχει να κάνει με την ηθική του καθενός.Ειλικρινά δεν θέλω να μπω στην διαδικασία να το ξανασυζητήσω.Η Μελίτα τέρατα δεν έχει κάνει και δεν γίνεται να μπεί σε καμία σύγκριση με Εύα.
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 288 - Ημερομηνία 25-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 288 - Ημερομηνία 25-01-2010

Δημοσίευση από LIBRA Δευ Ιαν 25, 2010 10:03 pm

ΑΥΤΟ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΟΥΝ ΟΛΟΙ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΟΥΝ ΤΑ ΙΔΙΑ ΤΕΡΑΤΑ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ,ΚΑΤΙ ΠΟΥ Η ΜΕΛΙΤΑ ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ!!!ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙ ΤΗ ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΜΕ ΚΑΤΙ ΥΓΙΕΣ ΚΑΙ ΣΩΣΤΟ!!!ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΚΑΝ ΝΑ ΤΟ ΑΡΧΙΣΕΙ!!ΟΤΑΝ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΣΕ ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΩΣΤΟΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΣ ΝΑ ΤΗ ΔΙΑΛΥΣΕΙΣ... emmm
LIBRA
LIBRA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 288 - Ημερομηνία 25-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 288 - Ημερομηνία 25-01-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Δευ Ιαν 25, 2010 10:05 pm

εννοείται πως δεν έχουν καμία σχέση η μελίτα με την εύα..και ευτυχώς δηλαδή...
αλλά όταν δικαιολογούμε κάποιον και στήνουμε στον τοίχο κάποιον άλλο π.χ λέμε ότι η μελίτα δεν είναι καλή μητέρα αλλά υποστηρίζουμε μια γυναίκα που παράτησε την κόρη της επί 15 χρόνια η σύγκριση είναι αναπόφευκτη...
και δεν καλύπτουμε καμία βλακεία της μελίτας...εγώ προσωπικά προσπαθώ να καταλάβω γιατί τόση σκληρή κριτική προς τh μελίτα...έχει κάνει λάθη...αλλά μόνο που δεν έχει κρεμαστεί..
και όσο για τη σύγκριση επειδή λέτε ότι εμείς-που υποστηρίζουμε τη μελίτα-καταφεύγουμε στη σύκριση αυτή έχω παρατηρήσει ότι και αρκετοι από τους υποστηρικτές της εύας καταφεύγουν σε σύγκριση αυτών των 2 για να δικαιολογήσουν την εύα...
τέσπα...μελίτα και εύα καμία σχέση...η μελίτα απλά είναι αγία μπροστά στην εύα...
και το λήγω εδώ..αυτό γιατί είμαστε off topic...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την anastasia20 στις Δευ Ιαν 25, 2010 10:07 pm, 1 φορά
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 288 - Ημερομηνία 25-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 288 - Ημερομηνία 25-01-2010

Δημοσίευση από KAZY Δευ Ιαν 25, 2010 10:06 pm

Clarabelle έγραψε:
KAZY έγραψε:
DESPOINA έγραψε:
anastasia20 έγραψε:
DESPOINA έγραψε:
anastasia20 έγραψε:
DESPOINA έγραψε:
Clarabelle έγραψε:

Καλά τι είπε ο λουκάς;;;;;;θα αρχίσω να χτυπάω το κεφάλι μου στον τοίχο…2η φορά πήρε η μελίτα τον άνδρα της εύας;;;;


Η αλήθεια είναι οτι ο Στέφανος και η Μελίτα έχουν πολύ εμπιστοσύνη στο γούστο του Μάνου και της Εύας
Ο Στέφανος έχει μια προτίμηση στις πρώην του Μάνου και η Εύα μια προτίμηση στους πρώην της Εύας lol!

Τουλάχιστον ο Στέφανος αγαπάει την μια κ ερωτευεται την άλλη Η Μελίτα πάλι ερωτευεται παράφορα κ τους 2,ελπίζω να μη μπει άλλος άντρας στη σειρά τη πάτησε ο Στέφανος!

να κάνω μία ερώτηση;;γιατί την έχω από καιρό..που είναι το κακό να ερωτευτεί ένας άνθρωπος δύο φορές στη ζωή του;;;..και 3 και 1013-όπως λέει και το άσμοα-άμα θέλει...
δηλαδή είναι καλύτερο να ερωτευτείς 1 φορά και να καταστρέψεις ζωές να ισοπεδωθείς ως άνθρωπος να καταρρακωθεί η προσωπικότητα σου παρά να ερωτευτείς 2 φορές;;;;

Όταν 1 μήνα πριν εκλαιγε για τον Μάνο κ έλεγε οτι θα τον αγαπάει πάντα δεν είναι περιεργο να κυλιεται στα πατώματα με τον Στέφανο το απόλυτο ερωτά της!Πολύ ευκολα αγαπάει αυτη η γυναίκα!

ωραία και ξαναρωτάω το κακό που είναι;;;δηλαδή η εύα που έχει σταθερότητα απόψεων (βασικά σταθερότητα ως προς το μάνο-γιατί μία λέει δεν μιλάω για γάμο και μετά θα κάνει και πρόταση..)και διέλυσε ζωές και ζωές δεν υπάρχει πρόβλημα...


Έχω βαρεθεί να συγκρίνουμε συνέχεια Εύα-Μελίτα!Από την μια λέτε ότι αυτές οι 2 καμία σχέση κ απο την άλλη συνεχώς για να καλύψετε τς βλακείες της Μελίτας την συγκρίνεται με Εύα! Αρα συμφωνούμε η Μελίτα έγινε Εύα!

Αυτή την απορία την έχω κ εγω! Δλδ το κόλλημα της Εύας με το Μάνο είναι πιο υγιές? Η Μελίτα δεν έπρεπε να προχωρήσει τη ζωή της? Όσες χωρίζουν δεν πρέπει να ξαναερωτεύονται? Η μήπως πρώτη φορά ακούτε ότι για να ξεπεράσεις μια παλιά αγάπη πρέπει να βρείς την επόμενη που θα σε βοηθήσει να πας παρακάτω?Και όχι η Μελίτα δεν κατάντησε Εύα,δεν έχει κάνει τα τέρατα που έχει κάνει η Εύα,μην τρελαθούμε τελείως...


Ε τώρα δύο αγάπες μετά το διαζύγιο και ο πρώην μια σφήνα στη μέση μέσα σε ένα εξάμηνο μάλλον μου έρχονται βαριά στη χώνεψη lol!

Καταλαβαίνω τι λες,κ σ'ενα βαθμό έχεις δίκιο.Στην περίπτωση του Οδυσσέα ήταν φάουλ η Μελίτα γιατι ουσιαστικά τον χρησιμοποίησε! Μαζί σου σε αυτο! Αλλά εδω η Εύα χρησιμοποίησε τον παιδικό της φίλο,άντρα της κολλητής της και αδερφό αυτουνού που αγαπούσε πραγματικά κ εσείς κολλάτε στη Μελίτα? Δλδ τέτοιο πράγμα ούτε στο Φώσκολο lol!
KAZY
KAZY
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 288 - Ημερομηνία 25-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 288 - Ημερομηνία 25-01-2010

Δημοσίευση από tinaki18 Δευ Ιαν 25, 2010 10:08 pm

μπορει καποιοσ να μου περιπου τι εγινε γιατι λογο οτι διαβαζα εκινη την ωρα και πριν λιγο τελιωσα δεν το ειδα?
tinaki18
tinaki18
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΣΤΟΝ ΔΙΚΟ Μ !:)
Ασχολίες : -μουσικη -βολτεσ με φιλουσ- υπολογιστη- και φυσικα να βλεπω οποτε προλαβενω μυστικα της εδεμ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 288 - Ημερομηνία 25-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 288 - Ημερομηνία 25-01-2010

Δημοσίευση από KAZY Δευ Ιαν 25, 2010 10:10 pm

anastasia20 έγραψε:εννοείται πως δεν έχουν καμία σχέση η μελίτα με την εύα..και ευτυχώς δηλαδή...
αλλά όταν δικαιολογούμε κάποιον και στήνουμε στον τοίχο κάποιον άλλο π.χ λέμε ότι η μελίτα δεν είναι καλή μητέρα αλλά υποστηρίζουμε μια γυναίκα που παράτησε την κόρη της επί 15 χρόνια η σύγκριση είναι αναπόφευκτη...
και δεν καλύπτουμε καμία βλακεία της μελίτας...εγώ προσωπικά προσπαθώ να καταλάβω γιατί τόση σκληρή κριτική προς τh μελίτα...έχει κάνει λάθη...αλλά μόνο που δεν έχει κρεμαστεί..
και όσο για τη σύγκριση επειδή λέτε ότι εμείς-που υποστηρίζουμε τη μελίτα-καταφεύγουμε στη σύκριση αυτή έχω παρατηρήσει ότι και αρκετοι από τους υποστηρικτές της εύας καταφεύγουν σε σύγκριση αυτών των 2 για να δικαιολογήσουν την εύα...
τέσπα...μελίτα και εύα καμία σχέση...η μελίτα απλά είναι αγία μπροστά στην εύα...
και το λήγω εδώ..αυτό γιατί είμαστε off topic...

Συμφωνώ απόλυτα,αυτή την αίσθηση έχω κ εγώ! Και επισης σόρυ για το off topic :oops:
KAZY
KAZY
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 288 - Ημερομηνία 25-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 288 - Ημερομηνία 25-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Ιαν 25, 2010 10:10 pm

LIBRA έγραψε:ΑΥΤΟ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΟΥΝ ΟΛΟΙ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΟΥΝ ΤΑ ΙΔΙΑ ΤΕΡΑΤΑ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ,ΚΑΤΙ ΠΟΥ Η ΜΕΛΙΤΑ ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ!!!ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙ ΤΗ ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΜΕ ΚΑΤΙ ΥΓΙΕΣ ΚΑΙ ΣΩΣΤΟ!!!ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΚΑΝ ΝΑ ΤΟ ΑΡΧΙΣΕΙ!!ΟΤΑΝ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΣΕ ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΩΣΤΟΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΣ ΝΑ ΤΗ ΔΙΑΛΥΣΕΙΣ... emmm


Θα συμφωνήσω απόλυτα.
Προσπάθησε να φτιάξει τη ζωή της μπαίνοντας και μάλιστα αυτή τη φορά εν γνωσει της σε ένα ερωτικο τρίγωνο και μάλιστα με την ίδια γυναίκα.
Παράλληλα το κάνει αυτό την ώρα που αρχίζει να δένεται με αυτή την παρέα, γιατι ας μην ξεχνάμε μια ολόκληρη χρονιά παραπονιόταν οτι δεν έχει φίλους.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης