Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

+36
nana
marializ25
NATALITSA_LOUKITSA
KAZY
Jennifer
CineFreak
KatsaroYpotheto
stefanos-melita
jim7
ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ
Materialgirl
viviP
DESPOINA
nat
LIBRA
Petrinaki
aggeliki
mimi
sifantid
xristina79
Ntinaki1
kikialex
KonstantinaA
nikidanis
mariaki
evanna
verile_mistika
hionati
Καρ-Mik
loukitsa
konstantina
filitsa
anastasia20
almaresi
Izabella29
Clarabelle
40 απαντήσεις

Σελίδα 5 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap17%Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 17% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap52%Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 52% 
[ 22 ]
Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap14%Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 14% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap10%Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 10% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap5%Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 5% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap2%Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 42
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τετ Ιαν 27, 2010 1:01 pm

Materialgirl έγραψε:Παιδιά βέλτε όλοι από 10 ευρώ να πάρουμε ένα jps στην Εύα. Επίσης μπορούν να της εμφυτεύσουν πομπό για να μην τη χάνουν....

Mε το gps , δίνουν και δώρο κυάλια για την Μελίτα lol!
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από CineFreak Τετ Ιαν 27, 2010 1:06 pm

επίσης με το gps θέλω δώρο προφυλακτικά για τους άντρες και αντισυλληπτικά χάπια για τις γυναίκες της σειράς γενικότερα ...

να γλυτώσουμε από εγκεφαλικά ...!!
Wow
CineFreak
CineFreak
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : multitasking...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από Materialgirl Τετ Ιαν 27, 2010 1:06 pm

Τώρα όσον αφορά τα νυφικά μπορεί να βάλει εκείνο το ωραιότατο μάυρο που της είχε στείλει ο Στέφανος κάποτε για να αποφύγει και τα περιττά έξοδα λόγω οικονομικής κρίσης. Επίσης αφού έχει τόση μανία να βάλει νυφικό (ναι ναι κρά κάνει για γάμο η γεροντομπεμπέκα) να ντυθεί νύφη τις απόκριες. Το τριώδιο άνοιξε.

Materialgirl
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Ιαν 27, 2010 1:07 pm

Aσε που να γυρίζει η ζωή σου τούμπα να μαθαίνεις ότι έναν άνθρωπο πια εμπιστευόσουν και σε κορόιδευε κι αυτός και να χάνεις και ένα παιδί μετά δεν είναι λόγοι να τα παίξεις! Ο βασικός λόγος για σούρσιμο ποιος είναι? Χασαμε αυτόν με το οποίο κυλιόμασταν στις σκάλες?

Σας παρακαλώ τέτοιο ύφος δεν βοηθάει να διατηρηθεί κλίμα ηρεμίας!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από Materialgirl Τετ Ιαν 27, 2010 1:08 pm

Γουστάρω πολύ Μελίτα πάντως...τη μία παναγία την άλλη αμαρτία είναι και αλήτισσα μα είναι και κυρία...και Αμαλία...

Materialgirl
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από Materialgirl Τετ Ιαν 27, 2010 1:10 pm

Ούτε μια πλάκα δεν μπορούμε να κάνουμε δηλαδή;;Ο καθένας έχει τη γνώμη του. Κι εγώ προσωπικά αυτά τα πράγματα δεν μπορώ να τα πάρω σοβαρά. Η Εύα κλονίζεται και αναρρώνει με απίστευτη ταχύτητα. Θα ήταν πολύ πιο πειστικό να μας δείξει ότι συνέρχεται σιγά σιγά. Όχι όπως την άλλη φορά που απο κει που έκλαιγε ξαφνικά συνήρθε.

Materialgirl
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από CineFreak Τετ Ιαν 27, 2010 1:11 pm

Materialgirl έγραψε:Γουστάρω πολύ Μελίτα πάντως...τη μία παναγία την άλλη αμαρτία είναι και αλήτισσα μα είναι και κυρία...και Αμαλία...


ναι και ΠΑΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ

Μια γυναίκα όλα τα μπορεί
σε αφήνει να διαλέξεις
και στο τέλος παίρνεις
ότι θέλει αυτήηηηηηηη

Μια γυναίκα όλα τα μπορεί
πάτα όσο θέλεις γκάζι
μα τα φρένα στη ζωή σου
είναι αυτήηηηηηηηηη

:bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce:
CineFreak
CineFreak
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : multitasking...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από Materialgirl Τετ Ιαν 27, 2010 1:13 pm

Μια γυναίκα όλα τα μπορεί
κι αν κρυφά θέλεις να φύγεις σου χει αφήσει αυτή την πόρτα ανοιχτή

Materialgirl
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Ιαν 27, 2010 1:13 pm

Materialgirl έγραψε:Ούτε μια πλάκα δεν μπορούμε να κάνουμε δηλαδή;;Ο καθένας έχει τη γνώμη του. Κι εγώ προσωπικά αυτά τα πράγματα δεν μπορώ να τα πάρω σοβαρά. Η Εύα κλονίζεται και αναρρώνει με απίστευτη ταχύτητα. Θα ήταν πολύ πιο πειστικό να μας δείξει ότι συνέρχεται σιγά σιγά. Όχι όπως την άλλη φορά που απο κει που έκλαιγε ξαφνικά συνήρθε.


Αυτό ας το πάρουμε απόφαση
Δεν είναι το μονο ξαφνικό
Η Μελίτα από θλιμένη παναγιά στο προσκεφάλι του Μάνου μας προέκυψε ξαφνικά μοιραία πάνω στα τραπέζια και τις σκάλες του Καρτάληgelio
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τετ Ιαν 27, 2010 1:14 pm

"Αμ το άλλο ??? που δε θα βρίσκει το δρόμο από το δωμάτιο στην κουζίνα και θα χάνεται στη σαλοτραπεζαρία ?? "Λουκάαααα που είμαι? θέλω να πάω σπίτι μου !! τί είπες ?? από το σπίτι μου σε παίρνω ??? ΑΑΑΑΑΑΑ !!! έλα να με πάρεις anyway ... και φέρε μου και ένα εκμέκ παγωτό γιατί μου μύρισε ... ΤΙΙΙΙ ??? δεν είμαι έγγυος πιά ??? ΑΑΑΑΑΑΑΑ !!!! (γκντουπ !!)"

Απλά θεικό!!!Χχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχαχχααχαα!!! gelio
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από Jennifer Τετ Ιαν 27, 2010 1:15 pm

Materialgirl έγραψε:Εγώ το έχω βγάλει το συμπέρασμά μου. Όλη η φασαρία γίνεται για το τίποτα. Ίσα για να κλονιστεί η Εύα για 82437125684546ή φορά, να κάθεται όλη μέρα σκεπασμένη με το πάπλωμα άλουστη και άπλυτη να κλαίει τη μοίρα της, να της πηγαίνει η Μαρίλια πρωινό στο κρεβάτι και οι υπόλοιποι να τη νταντεύουν.Η Αγγέλα θα ωρύεται ότι της τρελάνανε το κοριτσάκι της, η Μαρίλια θα βρίζει όποιον βρει μπροστά της. Θα μας φάνε όπως το υπολογίζω καμιά 10-15αρια επεισόδια. Κι όλα αυτά για να τη λυπηθούμε. Λοιπόν παραδίνομαι. Αν υποσχεθώ στους σεναριογράφους ότι θα τη λυπηθώ, θα μου δώσουν για αντάλλαγμα μερικά επεισόδια ηρεμίας;;Μόνο βάλτε τέλος στους κλονισμούς σας παρακαλώ. affraid

Εγώ πάλι γιατί θυμάμαι την Μελίτα να κάθεται άλουστη και άπλυτη και με τα μαλλιά χάλια να κλαίει την μοίρα της??? Rolling Eyes
Jennifer
Jennifer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από Materialgirl Τετ Ιαν 27, 2010 1:16 pm

Έχεις δίκιο σε αυτό, αλλά το θεματάκι με την Εύα που όλο κλονίζεται ψυχικά και όλο καταλήγει στανοσοκομεία ετοιμοθάνατη το έχουν παρακάνει.

Materialgirl
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τετ Ιαν 27, 2010 1:17 pm

Eιπαμε κοπελιές, θα πάρουμε δώρο ένα gps στην Ευα, που δίνει δώρο κυάλια για την Μελίτα...
Και αν θέλει, έχει και τα απαραίτητα ρούχα ντετέκτιβ απο την Αμαλίτσα μας~~~ gelio gelio
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τετ Ιαν 27, 2010 1:18 pm

"Αυτό ας το πάρουμε απόφαση
Δεν είναι το μονο ξαφνικό
Η Μελίτα από θλιμένη παναγιά στο προσκεφάλι του Μάνου μας προέκυψε ξαφνικά μοιραία πάνω στα τραπέζια και τις σκάλες του Καρτάλη"

Έχω μια απορία αιώνια(υπερβολές)!!!Γιατί έχετε εμμονή με τα τραπέζια και τα πατώματα της Μελίτας??Η Εύα σε μια χαρά τραπέζια και πατώματα δεν κυλιόταν? :?:
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από stefanos-melita Τετ Ιαν 27, 2010 1:19 pm

Materialgirl έγραψε:Εγώ το έχω βγάλει το συμπέρασμά μου. Όλη η φασαρία γίνεται για το τίποτα. Ίσα για να κλονιστεί η Εύα για 82437125684546ή φορά, να κάθεται όλη μέρα σκεπασμένη με το πάπλωμα άλουστη και άπλυτη να κλαίει τη μοίρα της, να της πηγαίνει η Μαρίλια πρωινό στο κρεβάτι και οι υπόλοιποι να τη νταντεύουν.Η Αγγέλα θα ωρύεται ότι της τρελάνανε το κοριτσάκι της, η Μαρίλια θα βρίζει όποιον βρει μπροστά της. Θα μας φάνε όπως το υπολογίζω καμιά 10-15αρια επεισόδια. Κι όλα αυτά για να τη λυπηθούμε. Λοιπόν παραδίνομαι. Αν υποσχεθώ στους σεναριογράφους ότι θα τη λυπηθώ, θα μου δώσουν για αντάλλαγμα μερικά επεισόδια ηρεμίας;;Μόνο βάλτε τέλος στους κλονισμούς σας παρακαλώ. affraid

gelio gelio προσκυνω, απιστευτη εισαι!! : respect : : respect : Μα ποσο λογικα ειναι αυτα που γραφεις, ειναι απιστευτο!! Klap Και γω, κ γω, τη λυπαμε απο βαθους καρδιας, γενικως και αοριστωσ, τωρα μας αφησουν επιτελους στην ησυχια μας, με τισ σταγονες της?? Δεν θα το αντεξω αλλο αυτο!! /S

παντως, για την απορια που εχετε, θα ηθελα να πω οτι εδω και 1 μηνα, εχω εκφρασει σε καποιο αλλο ποστ μου τη σκεψη, οτι απο την αρχη δεν μου κολλαει με τιποτα τοσο μισος αναμεσα σε Ρουσσο και Αντιγονη, δεν το δικαιολογει τιποτα, ουτε η σχεση τησ με Ττο Λυτρα, ουτε τιποτα. Μολις εμαθε οτι η Μελ ειναι κορη του Ρουσσου, και οτι ο Στεφ την ερωτευτηκε, δεν, θα ξεχασω το σοκ στο προσωπο της..Κοντεψε να πεθανει..Τοτε αρχισα για πρωτη φορα να αναρωτιεμαι τι ειναι αυτο που "δενει" Πετρο και Αντιγονη..Και πιστευω πως κανεις δεν το γνωριζχει, ουτε η Αμαλια!!
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Ιαν 27, 2010 1:19 pm

Jennifer έγραψε:
Materialgirl έγραψε:Εγώ το έχω βγάλει το συμπέρασμά μου. Όλη η φασαρία γίνεται για το τίποτα. Ίσα για να κλονιστεί η Εύα για 82437125684546ή φορά, να κάθεται όλη μέρα σκεπασμένη με το πάπλωμα άλουστη και άπλυτη να κλαίει τη μοίρα της, να της πηγαίνει η Μαρίλια πρωινό στο κρεβάτι και οι υπόλοιποι να τη νταντεύουν.Η Αγγέλα θα ωρύεται ότι της τρελάνανε το κοριτσάκι της, η Μαρίλια θα βρίζει όποιον βρει μπροστά της. Θα μας φάνε όπως το υπολογίζω καμιά 10-15αρια επεισόδια. Κι όλα αυτά για να τη λυπηθούμε. Λοιπόν παραδίνομαι. Αν υποσχεθώ στους σεναριογράφους ότι θα τη λυπηθώ, θα μου δώσουν για αντάλλαγμα μερικά επεισόδια ηρεμίας;;Μόνο βάλτε τέλος στους κλονισμούς σας παρακαλώ. affraid

Εγώ πάλι γιατί θυμάμαι την Μελίτα να κάθεται άλουστη και άπλυτη και με τα μαλλιά χάλια να κλαίει την μοίρα της??? Rolling Eyes


Και ξυπόλητη μη το ξεχνάς αυτόlol!
Πάντως είναι πολυέξοδο σήριαλ΄.
Χρειαζόμαστε ευρώπουλα να πάρουμε το gps
Χρειαζόμαστε ευρώπουλα να πάρουμε καναπέ για το ιατρείο του Νικόλα
Χρειαζόμαστε ευρώπουλα να πάρουμε ένα κρεβάτι στη Μελίτα γιατί από καναπέ σε σκάλα και από σκάλα σε τραπέζι θα πάθει λουμπάγκο

Απαπαπαπα δεν συμφέρει lol!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Ιαν 27, 2010 1:20 pm

Η λίστα για τα ψώνια σας παρακαλώ σε άλλο τόπικ, μην κατασπαμμάρουμε το σχολιασμό. Επίσης αποφύγετε όσο μπορείτε τα spoilers.

Ευχαριστώ
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από Materialgirl Τετ Ιαν 27, 2010 1:21 pm

Η Μελίτα ήταν απλά στενοχωρημένη. Και δεν ήταν άλουστη. Πεντακάθαρη ήταν, απλώς ντυμένη με φορμούλες. Και δεν έκλαιγε για βλακίες αλλά στενοχωριόταν που της χάλασε το γάμο της η κλονισμένη. Η Μελίτα δεν καθόταν όλη μέρα να λέει ότι τις τρέχουν νερά από το κεφάλι της. Και το έπαθε μια φορά. Η Εύα όλο κάτι παθαίνει, μια οι φλέβες, μια τα νεφρά, μια ο κλονισμός, μια το αλτσχάιμερ, τώρα η αποβολή. Έλεος.

Δηλαδή η Δάφνη που έπαθε χειρότερα και που έμεινε με το νυφικό στο χέρι 30 λεπτά πριν παντρευτεί και με ένα μωρό στην κοιλία (πάλι με την ευγενική χορηγία της Εύας σε συνεργασία με το Νικόλα) τι έπρεπε να κάνει;;Αυτή γιατί δεν απέβαλε από τη στενοχώρια;;Γιατί μην ξεχνάμε ότι η Δάφνη τον αγαπούσε σαν τρελή το Νικόλα ενώ η Εύα τον έχει γραμμένο το Στέφανο. Κι όμως η Εύα θα αποβάλλει επειδή αυτός που δεν αγαπάει αγαπάει μια άλλη ενώ η Δάφνη είναι δυνατή.
Της Μελίτας πήγε να της πεθάνει το παιδάκι της και πάλι άντεξε. Τέλος πάντων.

Materialgirl
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από stefanos-melita Τετ Ιαν 27, 2010 1:24 pm

Izabella29 έγραψε:"Αυτό ας το πάρουμε απόφαση
Δεν είναι το μονο ξαφνικό
Η Μελίτα από θλιμένη παναγιά στο προσκεφάλι του Μάνου μας προέκυψε ξαφνικά μοιραία πάνω στα τραπέζια και τις σκάλες του Καρτάλη"

Έχω μια απορία αιώνια(υπερβολές)!!!Γιατί έχετε εμμονή με τα τραπέζια και τα πατώματα της Μελίτας??Η Εύα σε μια χαρά τραπέζια και πατώματα δεν κυλιόταν? :?:
αυτη την απορια
Έχω μια απορία αιώνια(υπερβολές)!!!Γιατί έχετε εμμονή με τα τραπέζια και τα πατώματα της Μελίτας??Η Εύα σε μια χαρά τραπέζια και πατώματα δεν κυλιόταν? :
την εχω και γω, και την εχω εκφρασει πολλες φορες, (μην ξεχναμε, και το γραφειο του Μανου, αρα η Ευα εχει το προβαδισμα, αλλα επιλεγουν να μην μας δινουν καμια απαντηση.. αναρωτιεμαι γιατι?? Μαλλον δεν υπαρχει δικαιολογητικη βαση.. ;/
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Ιαν 27, 2010 1:25 pm

Το ότι η Εύα είναι πιο ασταθής ψυχολογικά αυτό δεν σημαίνει ότι η Μελίτα είναι καλύτερος άνθρωπος, ούτε και ότι η Εύα είναι "παλαβιάρα".

Ο μουρλός είναι ένας σε αυτή τη σειρά η ΘΕΑ ΑΜΑΛΙΑ! Μην της πέρνετε τα πρωτεία!

Παρακαλώ πολύ περιορίζετε γενικότερα τα εμπαθή σχόλιά σας. (αυτό δεν πάει στο από πάνω αλλα σε νωρίτερα ποστ)

Ευχαριστώ
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από viviP Τετ Ιαν 27, 2010 1:27 pm

Izabella29 έγραψε:"Αυτό ας το πάρουμε απόφαση
Δεν είναι το μονο ξαφνικό
Η Μελίτα από θλιμένη παναγιά στο προσκεφάλι του Μάνου μας προέκυψε ξαφνικά μοιραία πάνω στα τραπέζια και τις σκάλες του Καρτάλη"

Έχω μια απορία αιώνια(υπερβολές)!!!Γιατί έχετε εμμονή με τα τραπέζια και τα πατώματα της Μελίτας??Η Εύα σε μια χαρά τραπέζια και πατώματα δεν κυλιόταν? :?:[/quote]

Να συμπληρώσω και 'γω τη δική μου. Πως έχει αποφασιστεί οτι το κρεββάτι είναι το μόνο σωστό και πρέπον πεδίο δράσης και τα υπόλοιπα είναι περίεργα και της ντροπής ?
viviP
viviP
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τετ Ιαν 27, 2010 1:27 pm

Ό,τι και να λες Materialgirl η Μελίτα είναι η κακιά της υπόθεσης...δεν το έχεις καταλάβει ακόμα??Βάλε μυαλό επιτέλους!!Τι και αν η απλή,μαζί και η σύνθετη,λογική λένε το αντίθετο!! Razz
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Ιαν 27, 2010 1:27 pm

Materialgirl έγραψε:Η Μελίτα ήταν απλά στενοχωρημένη. Και δεν ήταν άλουστη. Πεντακάθαρη ήταν, απλώς ντυμένη με φορμούλες. Και δεν έκλαιγε για βλακίες αλλά στενοχωριόταν που της χάλασε το γάμο της η κλονισμένη. Η Μελίτα δεν καθόταν όλη μέρα να λέει ότι τις τρέχουν νερά από το κεφάλι της. Και το έπαθε μια φορά. Η Εύα όλο κάτι παθαίνει, μια οι φλέβες, μια τα νεφρά, μια ο κλονισμός, μια το αλτσχάιμερ, τώρα η αποβολή. Έλεος.

Δηλαδή η Δάφνη που έπαθε χειρότερα και που έμεινε με το νυφικό στο χέρι 30 λεπτά πριν παντρευτεί και με ένα μωρό στην κοιλία (πάλι με την ευγενική χορηγία της Εύας σε συνεργασία με το Νικόλα) τι έπρεπε να κάνει;;Αυτή γιατί δεν απέβαλε από τη στενοχώρια;;Γιατί μην ξεχνάμε ότι η Δάφνη τον αγαπούσε σαν τρελή το Νικόλα ενώ η Εύα τον έχει γραμμένο το Στέφανο. Κι όμως η Εύα θα αποβάλλει επειδή αυτός που δεν αγαπάει αγαπάει μια άλλη ενώ η Δάφνη είναι δυνατή.
Της Μελίτας πήγε να της πεθάνει το παιδάκι της και πάλι άντεξε. Τέλος πάντων.


Την εμπάθεια που δείχνετε ειλικρινά δεν την καταλαβαίνω
Δεν έφταιγε η Εύα που η Μελίτα κόντεψε να χάσει το παιδάκι της νομιζω αντίθετα ας περιμένουμε να δούμε γιατι θα χάσει το δικό της η Εύα.
Επίσης αν εξαιρέσουμε οτι ο άντρας της την κεράτωσε η Μελίτα δεν έχει πάθει κάτι άλλο που να δικαιολογεί κλονισμό αλλοίμονο αν κάθε κερατωμένη κλονιζόταν.
Όσο για τα νεφρά έλεος, μη της καταλογίζεται οτι έσωσε μια ζωή. Έχει κάνει σφάλματα η Εύα και της τα καταλογίζουμε δεν νομίζεται οτι πρέπει να της αναγνωρίσουμε και τα καλά της;
Σε σχέση με τη Δάφνη η Εύα έκανε έγκλημα, αλλά θα σου θυμίσω οτι ούτε η Εύα ούτε και κανένας άλλο ήξερε την εγκυμοσύνη της Δάφνης όταν μπήκε ανάμεσα στο ζευγάρι ενώ η οσία Μελίτα μια χαρά ξέρει οτι η Εύα περιμένει παιδί
Ας μην βλέπουμε τα πράγματα απ τη μια τους πλευρά.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τετ Ιαν 27, 2010 1:28 pm

Materialgirl έγραψε:Η Μελίτα ήταν απλά στενοχωρημένη. Και δεν ήταν άλουστη. Πεντακάθαρη ήταν, απλώς ντυμένη με φορμούλες. Και δεν έκλαιγε για βλακίες αλλά στενοχωριόταν που της χάλασε το γάμο της η κλονισμένη. Η Μελίτα δεν καθόταν όλη μέρα να λέει ότι τις τρέχουν νερά από το κεφάλι της. Και το έπαθε μια φορά. Η Εύα όλο κάτι παθαίνει, μια οι φλέβες, μια τα νεφρά, μια ο κλονισμός, μια το αλτσχάιμερ, τώρα η αποβολή. Έλεος.

Δηλαδή η Δάφνη που έπαθε χειρότερα και που έμεινε με το νυφικό στο χέρι 30 λεπτά πριν παντρευτεί και με ένα μωρό στην κοιλία (πάλι με την ευγενική χορηγία της Εύας σε συνεργασία με το Νικόλα) τι έπρεπε να κάνει;;Αυτή γιατί δεν απέβαλε από τη στενοχώρια;;Γιατί μην ξεχνάμε ότι η Δάφνη τον αγαπούσε σαν τρελή το Νικόλα ενώ η Εύα τον έχει γραμμένο το Στέφανο. Κι όμως η Εύα θα αποβάλλει επειδή αυτός που δεν αγαπάει αγαπάει μια άλλη ενώ η Δάφνη είναι δυνατή.
Της Μελίτας πήγε να της πεθάνει το παιδάκι της και πάλι άντεξε. Τέλος πάντων.

Το νεφρό και η αποβολή δεν είναι επιλογή της, η μάλλον δεν φταίει αυτη. Γιαυτο τα όλα προβλήματα υγείας ας μην τα βάζουμε μαζί.
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Ιαν 27, 2010 1:30 pm

stefanos-melita έγραψε:
Έχω μια απορία αιώνια(υπερβολές)!!!Γιατί έχετε εμμονή με τα τραπέζια και τα πατώματα της Μελίτας??Η Εύα σε μια χαρά τραπέζια και πατώματα δεν κυλιόταν? :
την εχω και γω, και την εχω εκφρασει πολλες φορες, (μην ξεχναμε, και το γραφειο του Μανου, αρα η Ευα εχει το προβαδισμα, αλλα επιλεγουν να μην μας δινουν καμια απαντηση.. αναρωτιεμαι γιατι?? Μαλλον δεν υπαρχει δικαιολογητικη βαση.. ;/

Ας απαντήσω λοιπόν, η Εύα με το Μάνο ήταν εραστές 15 χρόνια, είχαν μια σχέση πάθους και η πρωτη τους σκηνή ήταν στο γραφείο για να μας συστηθούν αλλα μέχρι εκεί! Η Μελίτα με τον που γνωρίζονται 2 μήνες όλο κι όλο έχουν εξερευνήσει όλο το σπίτι με μικρές στάσεις στην κρεβατοκάμαρα και μόνο.

Όπως είπε και η Νόρα...η ξεπέτες δεν φτάνουν στα κρεββάτια.

Και δεν αρνούμαι ότι η Εύα αυτό ήταν για το Μάνο, ένα χόμπυ μέσα στην πολυτάραχη ζωή του, η Μελίτα λοιπόν με το ίδιο σκεπτικο δενμπορώ να πω ότι πρόκειται και για τον απόλυτο έρωτα!

Ασε που άλλο μια σκηνή κι άλλο να βλέπεις επεισόδια επί επεισοδίων μόνο με σεξ. Σεξ όχι έρωτα. Όταν κάτι στο μπουκώνουν κάποια στιγμή θα ανακατευτείς δεν γίνεται!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 5 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης