Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

+36
nana
marializ25
NATALITSA_LOUKITSA
KAZY
Jennifer
CineFreak
KatsaroYpotheto
stefanos-melita
jim7
ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ
Materialgirl
viviP
DESPOINA
nat
LIBRA
Petrinaki
aggeliki
mimi
sifantid
xristina79
Ntinaki1
kikialex
KonstantinaA
nikidanis
mariaki
evanna
verile_mistika
hionati
Καρ-Mik
loukitsa
konstantina
filitsa
anastasia20
almaresi
Izabella29
Clarabelle
40 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap17%Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 17% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap52%Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 52% 
[ 22 ]
Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap14%Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 14% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap10%Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 10% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap5%Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 5% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap2%Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 42
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από sifantid Τρι Ιαν 26, 2010 9:22 pm

Εγώ δεν το είδα σήμερα, αλλά απ'ότι κατάλαβα αν και είχα πολύ πλάκα οι σκηνές Νόρας-Λουκά, θα έφτανα κάποια στιγμή να αγανακτήσω και σίγουρα να λυπηθώ και τη Νόρα... Snif Θα περιμένω να ανέβουν στο Youtube!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από mimi Τρι Ιαν 26, 2010 9:41 pm

Ιδιωτικός ντετέκτιβ
Μελίτα Ρούσσου
παρακολουθεί,φωτογραφίζει
και κάνει και εκπτώσεις
έξοδα μετακίνησης 0€ (όλα πληρωμένα με τα λεφτά του Μάνου και του Ρούσσου
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από sifantid Τρι Ιαν 26, 2010 9:42 pm

Μπορείς κάποιος παρακαλώ να μου κάνει μία περίληψη του επεισοδίου, γιατί δεν το είδα; pleeease
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Ιαν 26, 2010 9:43 pm

mimi έγραψε:Ιδιωτικός ντετέκτιβ
Μελίτα Ρούσσου
παρακολουθεί,φωτογραφίζει
και κάνει και εκπτώσεις
έξοδα μετακίνησης 0€ (όλα πληρωμένα με τα λεφτά του Μάνου και του Ρούσσου


Καλά είσαι απίστευτη gelio gelio gelio gelio gelio gelio
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από nikidanis Τρι Ιαν 26, 2010 9:47 pm

Clarabelle έγραψε:
mimi έγραψε:Ιδιωτικός ντετέκτιβ
Μελίτα Ρούσσου
παρακολουθεί,φωτογραφίζει
και κάνει και εκπτώσεις
έξοδα μετακίνησης 0€ (όλα πληρωμένα με τα λεφτά του Μάνου και του Ρούσσου


Καλά είσαι απίστευτη gelio gelio gelio gelio gelio gelio


ΑΓΓΕΛΙΑ ΠΟΥ ΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΝΑ ΤΗ ΒΡΟΥΜΕ???????
xaxa ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΜΙΜΙ !!!! : respect :
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από aggeliki Τρι Ιαν 26, 2010 10:10 pm

mimi έγραψε:Ιδιωτικός ντετέκτιβ
Μελίτα Ρούσσου
παρακολουθεί,φωτογραφίζει
και κάνει και εκπτώσεις
έξοδα μετακίνησης 0€ (όλα πληρωμένα με τα λεφτά του Μάνου και του Ρούσσου


ΘΕΙΚΟ!!!! ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ! : respect : : respect :
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από mimi Τρι Ιαν 26, 2010 10:19 pm

το επεισοδιάκι γλυκό από πολλές μεριές
τα βατραχάκια μας ως γνωστόν Θεικάααααααα
και η γλυκιά μου Εύα ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΆΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Ιαν 26, 2010 10:27 pm

mimi έγραψε:το επεισοδιάκι γλυκό από πολλές μεριές
τα βατραχάκια μας ως γνωστόν Θεικάααααααα
και η γλυκιά μου Εύα ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΆΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ


Μιμή το έλεγα όταν Στεφανος Ευα ήταν μαζί και έλαμπαν οτι κάποιος έπρεπε να τους πει να μη το βγάζουν στο γυαλί
Το λέω και τώρα η Εύα σήμερα ήταν χάρμα οφθαλμών και έλαμπε και ο Στέφανος δίπλα της τρυφερός και γελαστός μου αρέσει τρελά.
ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από mimi Τρι Ιαν 26, 2010 10:29 pm

Clarabelle έγραψε:
mimi έγραψε:το επεισοδιάκι γλυκό από πολλές μεριές
τα βατραχάκια μας ως γνωστόν Θεικάααααααα
και η γλυκιά μου Εύα ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΆΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ


Μιμή το έλεγα όταν Στεφανος Ευα ήταν μαζί και έλαμπαν οτι κάποιος έπρεπε να τους πει να μη το βγάζουν στο γυαλί
Το λέω και τώρα η Εύα σήμερα ήταν χάρμα οφθαλμών και έλαμπε και ο Στέφανος δίπλα της τρυφερός και γελαστός μου αρέσει τρελά.
ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ

συμφωνώωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω
δεν θα το αντέξω θα κλαίει αυτή θα κλαίω και εγωωωωωωωωωωω
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από Petrinaki Τρι Ιαν 26, 2010 10:30 pm

Σήμερα το επεισόδιο ήταν πολύ καλό..Η Εύα έδωσε ρέστα με το παγωτό κ το σουβλάκι..Να μας πει μόνο απο ποιά σουβλακερί παραγγέλνουν που έχουν κ τέτοια παγωτά σε γκουρμέ γεύσεις με σαντυγή να πέρνουμε κ εμείς..Λουκάς τι γέλιο ήταν αυτό δε σταμάτησα να γελάω,ειδικά στο τέλος μου θύμισε Διονύση Παπαγιανόπουλο στην ταινία ''Δεσποινής διευθηντής''που ρώταγε την ανηψιά του ''Αθηνά,ενοχλώ να έρθω κ εγω δεν ενοχλώ''.Έτσι κ ο Λουκάς ενοχλώ,δεν ενοχλώ.. Penguin
Petrinaki
Petrinaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Vampire world!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Ιαν 27, 2010 12:35 am


Μπορεί αυτό που παρακολούθησα να μην είναι ακριβώς δραματική σειρά αλλά σήμερα το καταδιασκέδασα.

Το επεισόδιο ήταν ολόκληρο Λουκάς Νόρα.

Ο Λουκάκος πρώτα έδινε οδηγίες στο Μήτσουλα πως να τη ρίξει και μόλις η Νόρα του είπε οτι ο Δημήτριος τα κατάφερε και την έριξε κιτρίνισε να το πω άφρισε να το πω, άλλαξε δέκα χρώματα θα το πω. Ότι του κατέβαινε έλεγε για να την εμποδίσει να ετοιμαστεί για το δείπνο κι όταν είδε οτι η προσπάθεια έπεσε στο βρόντο πέταξε γραβάτα μη σας πω πέταξε και σπυριά απ τα νεύρα του.lol!

Το Νοράκι έστησε το σκηνικό και περίμενε. Ο Λουκάκος πάντως συνεπής στην ώρα του ήρθε. Τι να κάνει ο δόλιος και δικόγραφα έφερε για το ξεκάρφωμα, και ότι του έλεγε η Νόρα συμφωνούσε. Εγώ το τρέχω το γραφείο έλεγε αυτή ναι απαντούσε αυτός. Εκείνο το ντοσιέ τη μισή ώρα πάνω στα γόνατα της Νόρας να καλύπτει το μπούτι ήταν. Κατσικώθηκε πάντως και δεν ξεκούναγε με τίποτα. Είχε δικιο το Πετρινάκι που είπε οτι θύμιζε Παπαγιαννόπουλο. Ενοχλώ δεν ενοχλώ. Μου φάνηκε πάντως οτι την ώρα που έφευγε απ το σπίτι έβγαιναν καπνοί απ τη μύτη του. gelio

Επόμενη επίσκεψη στης Δάφνης. Κάπου ήθελε να τα πει ο καψερός αλλά η Δάφνη τον τελείωσε με κείνο το ''τι να κάνεις ρε Λουκά αν εκείνη θέλει να απογειωθει''

Πρωί στο γραφείο όσο η άλλη δεν του έλεγε λεπτομέρειες τόσο φούντωνε ο Λουκάς. Που αλλού θα πήγαινε; Στο Νικόλα. Τον καημό του ήθελε να πει. Έλεγε του Νικόλα αναστενάξαν οι σουμιέδες και φασκελωνόταν. Τι να πει κανείς. Το κλασικό. Λουκά ξύπνα.Synelthe

Και απ το γέλιο το τρελό κατευθείαν στο δάκρυ. Από αύριο θα τραβάνε κουπί δεν χαλάω το κέφι μου σήμερα με τίποτα τα δύσκολα από αύριο.

Στο άλλο μέτωπο, Αντιγόνη και Αμαλία πάρε τη μιά χτύπα την στην άλλη και σιγά μη πάθουνε τίποτα. Αυτές έχουν τόσο ξερά κεφάλια που και χωρίς κράνος αντέχουν σε τροχαίο με μηχανές.
Η μιά πιέζει το γιό και η άλλη την κόρη. Εντάξει η Αμαλία τον κυαλάρισε το γαμπρό απ την πρώτη μέρα που τον είδε. Η Αντιγόνη καταλαβαίνει κανείς γιατί καίγεται να κάνει νύφη της την Εύα. Μη μου πείτε για να διώξει τη Μελιτα γιατί φάνηκε να τη θέλει απ την αρχή πριν καν μάθει για τον απόλυτο έρωτα. Rolling Eyes

Ο μικρός σήμερα την άδειασε τη Μελίτα ή μου φάνηκε; Μετά τα κλασικά είμαι ερωτευμένος μαζι σου και δεν είμαι Μάνος, της είπε δεν σου το έκρυψα οτι την Εύα την αγαπάω. Έπεσαν και προοικονομίες του τύπου όταν μαθευτεί δεν θα είναι με καλό τρόπο, θα γίνει πανικός και φοβάμαι οτι μετά εμείς θα τελειώσουμε οριστικά. Το κατινάκι πάλι έβγαλε ζήλεια και φυσικό το βρίσκω να βγάλει και την αξιοπρέπειά της στην επιφάνεια και να του δώσει πέντε φάσκελα δεν το σκέφτηκε.

Ο Μάνος με την Αμαλία μικρή σκηνούλα αλλά μου άρεσε. Έχουν αυτό το κάτι οι μεταξύ τους σκηνές. Η Αμαλία προξενεύει το Μάνο στην Εύα. Τι θα δω ακόμη σ αυτή τη σειρά. Βέβαια έχει άλλο γαμπρό τώρα για τη μπέμπα της και το έχει πάρει και προσωπικά λες και πολεμάει για τον εαυτό της. Εκείνο το δόλιο τον άντρα της θα τον στείλει στην εντατική σίγουρα.Πήγαινε κάνε την κίνηση λέει η Αμαλία. Θα σούλεγα τώρα τι κίνηση μουρχεται απαντάει ο Πέτρος. Θεός. Πάντως επειδή η πριγκηπέσα του έχει πει πολλά, και έχει γίνει μεγάλη συζήτηση ο Πέτρος φαίνεται να τη σκέπτεται και να αγωνιά γι αυτή.Thumbs up

Η Εύα ξαφνικά τις έπαθε τις λιγούρες, ίσως γιατι οι σεναριογράφοι πίστευαν οτι δεν διαβάζουμε περιοδικά και ήθελαν να μας κρατήσουν την εγκυμοσύνη για έκπληξη οπότε δεν είχαμε δει τιποτα προηγουμένως για να μας έρθει ξαφνικό το νέο. Σουβλάκι και παγωτό δεν μπορώ να πω οτι με ξετρελαίνει αλλά για λίγο καρπούζι δεν θα έλεγα όχι. Η Μαρίλια σήμερα πέταξε την πρώτη σπόντα. Παντρέψου τον να σου τα κουβαλάει αυτός όσα ζητάς.

Ο μικρός μόλις έφυγε απ τη Μελίτα πήρε ένα τηλεφωνάκι την Εύα να συναντηθούν. Είπαμε αυτός δεν είναι Μάνος. Εμένα πάντως κάτι μου θυμίζουν όλα αυτά. Η Μελίτα σε ρόλο ντετέκτιβ άρχισε τις παρακολουθήσεις. Υποθέτω πήρε την Εύα από πίσω. Ο Στέφανος κέρασε διπλό καταίφι τη μάνα του παιδιού του της το έκοψε κιόλας και η άλλη άσπρισε. Θλιβερό δεν λέω αλλά δεν την είδε και στο παρκέ ανάσκελα παραμονή του γάμου τι κάνει έτσι; Η σκηνή μου άρεσε. Θεωρώ οτι Σταύρου και Ξυλά δένουν όμορφα μαζί υποκριτικά και οι σκηνές τους βγαίνουν καλές χωρίς ιδιαίτερη σεναριακή υποστήριξη. Βγάζουν τέλεια αυτό το συντροφικό και το αγαπησιάρικο. Μάλλον αυτό είδε και η Μελίτα και ζήλεψε τι να πω. :wink2:

Από αύριο τα κεφάλια μέσα.



Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από verile_mistika Τετ Ιαν 27, 2010 12:44 am

ΨΗΦΙΣΑ ΟΤΙ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΟ !!ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΟΜΩΣ ΤΟΝ ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΝΟΡΑ !!!

ΓΕΛΑΣΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΟΝ ΛΟΥΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ Μ'ΑΡΕΣΕΙ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ ΟΤΑΝ ΖΗΛΕΥΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΣΥΝΙΔΗΤΟΠΟΙΕΙ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΑΓΑΠΕΙ ΤΗΝ ΝΟΡΑ !!Η ΝΟΡΑ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΨΗΝΕΙ ΤΟ ΨΑΡΙ ΣΤΑ ΧΕΙΛΙΑ ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΔΑΦΝΗ (Ν=ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΔΙΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΛΟΥΚΑ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΟΧΙ) ΕΜ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΣΑΝΤΙΣΤΙΚΕ!! ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΠΑΓΙΔΕΥΜΕΝΗ ΣΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΤΟΥΣ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΡΕΛΕΣ

AX AYTOΟΣ Ο ΜΗΤΣΟΥΛΑΣ ΖΑΒΟ ΕΙΝΑΙ ΒΛΕΠΕΙ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΝΟΡΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΛΟΥΚΑ ΤΙ ΜΠΑΝΕΙΣ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ ΤΟΤΕ !! ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΝΤΕ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ !! gmt

ΕΝΑΣ ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΦΟΒΕΡΟ ΤΟ ΕΠΙΣΟΔΙΟ ΦΥΣΙΚΑ ΗΤΑΝ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΔΑΜΕ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΦΩΝΟΥ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ !!

Η ΜΕΛΙΤΑ ΤΩΡΑ ΜΑΣ ΕΞΕΛΙΧΘΗΚΕ ΣΕ ΑΓΚΑΘΑ ΚΡΙΣΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΘΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΩΡΕ ΜΑΝΑ ΜΟΥ!!

Η ΕΥΑ ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΞΑΦΝΙΚΑ ΑΡΧΙΣΑΝ ΟΛΑ (ΜΑΣ ΚΟΙΡΟΔΕΥΕΙΣ) ΑΥΤΗ ΘΑ ΦΑΕΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΚΑΛΕ ΕΙΠΑΜΕ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΕΤΣΙ
ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΑΦΗΣΑ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑΛΩ ΚΑΛΑ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΑΙ !! gmt ΜΙΛΑΜΕ ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ ΞΥΛΟΟΟ ! ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΩ ΑΦΙΛΟΚΕΡΔΟΣ !!!
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από almaresi Τετ Ιαν 27, 2010 1:28 am

Clarabelle έγραψε:Η Εύα ξαφνικά τις έπαθε τις λιγούρες, ίσως γιατι οι σεναριογράφοι πίστευαν οτι δεν διαβάζουμε περιοδικά και ήθελαν να μας κρατήσουν την εγκυμοσύνη για έκπληξη οπότε δεν είχαμε δει τιποτα προηγουμένως για να μας έρθει ξαφνικό το νέο.

Θεωρώ οτι Σταύρου και Ξυλά δένουν όμορφα μαζί υποκριτικά και οι σκηνές τους βγαίνουν καλές χωρίς ιδιαίτερη σεναριακή υποστήριξη. Βγάζουν τέλεια αυτό το συντροφικό και το αγαπησιάρικο.
Δεν έχω προσωπική πείρα ακόμη ευτυχώς, αλλά ξέρω πως το περίφημο "μου μύρισε μπλα μπλα" των εγγύων είναι ζήτημα ψυχολογίας και είναι εξαιρετικά σπάνιο να το πάθει έγγυος γυναίκα που δεν έχει γνώση της κατάστασής της.

Συμφωνώ για Εύα-Στέφανο... Ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω τι είδους σκηνοθετική οδηγία πέφτει και φαίνεται τόσο "σκοτεινιασμένος" με τη Μελίτα.
almaresi
almaresi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από LIBRA Τετ Ιαν 27, 2010 1:30 am

Clarabelle έγραψε:
Μπορεί αυτό που παρακολούθησα να μην είναι ακριβώς δραματική σειρά αλλά σήμερα το καταδιασκέδασα.

Το επεισόδιο ήταν ολόκληρο Λουκάς Νόρα.

Ο Λουκάκος πρώτα έδινε οδηγίες στο Μήτσουλα πως να τη ρίξει και μόλις η Νόρα του είπε οτι ο Δημήτριος τα κατάφερε και την έριξε κιτρίνισε να το πω άφρισε να το πω, άλλαξε δέκα χρώματα θα το πω. Ότι του κατέβαινε έλεγε για να την εμποδίσει να ετοιμαστεί για το δείπνο κι όταν είδε οτι η προσπάθεια έπεσε στο βρόντο πέταξε γραβάτα μη σας πω πέταξε και σπυριά απ τα νεύρα του.lol!

Το Νοράκι έστησε το σκηνικό και περίμενε. Ο Λουκάκος πάντως συνεπής στην ώρα του ήρθε. Τι να κάνει ο δόλιος και δικόγραφα έφερε για το ξεκάρφωμα, και ότι του έλεγε η Νόρα συμφωνούσε. Εγώ το τρέχω το γραφείο έλεγε αυτή ναι απαντούσε αυτός. Εκείνο το ντοσιέ τη μισή ώρα πάνω στα γόνατα της Νόρας να καλύπτει το μπούτι ήταν. Κατσικώθηκε πάντως και δεν ξεκούναγε με τίποτα. Είχε δικιο το Πετρινάκι που είπε οτι θύμιζε Παπαγιαννόπουλο. Ενοχλώ δεν ενοχλώ. Μου φάνηκε πάντως οτι την ώρα που έφευγε απ το σπίτι έβγαιναν καπνοί απ τη μύτη του. gelio

Επόμενη επίσκεψη στης Δάφνης. Κάπου ήθελε να τα πει ο καψερός αλλά η Δάφνη τον τελείωσε με κείνο το ''τι να κάνεις ρε Λουκά αν εκείνη θέλει να απογειωθει''

Πρωί στο γραφείο όσο η άλλη δεν του έλεγε λεπτομέρειες τόσο φούντωνε ο Λουκάς. Που αλλού θα πήγαινε; Στο Νικόλα. Τον καημό του ήθελε να πει. Έλεγε του Νικόλα αναστενάξαν οι σουμιέδες και φασκελωνόταν. Τι να πει κανείς. Το κλασικό. Λουκά ξύπνα.Synelthe

Και απ το γέλιο το τρελό κατευθείαν στο δάκρυ. Από αύριο θα τραβάνε κουπί δεν χαλάω το κέφι μου σήμερα με τίποτα τα δύσκολα από αύριο.

Στο άλλο μέτωπο, Αντιγόνη και Αμαλία πάρε τη μιά χτύπα την στην άλλη και σιγά μη πάθουνε τίποτα. Αυτές έχουν τόσο ξερά κεφάλια που και χωρίς κράνος αντέχουν σε τροχαίο με μηχανές.
Η μιά πιέζει το γιό και η άλλη την κόρη. Εντάξει η Αμαλία τον κυαλάρισε το γαμπρό απ την πρώτη μέρα που τον είδε. Η Αντιγόνη καταλαβαίνει κανείς γιατί καίγεται να κάνει νύφη της την Εύα. Μη μου πείτε για να διώξει τη Μελιτα γιατί φάνηκε να τη θέλει απ την αρχή πριν καν μάθει για τον απόλυτο έρωτα. Rolling Eyes

Ο μικρός σήμερα την άδειασε τη Μελίτα ή μου φάνηκε; Μετά τα κλασικά είμαι ερωτευμένος μαζι σου και δεν είμαι Μάνος, της είπε δεν σου το έκρυψα οτι την Εύα την αγαπάω. Έπεσαν και προοικονομίες του τύπου όταν μαθευτεί δεν θα είναι με καλό τρόπο, θα γίνει πανικός και φοβάμαι οτι μετά εμείς θα τελειώσουμε οριστικά. Το κατινάκι πάλι έβγαλε ζήλεια και φυσικό το βρίσκω να βγάλει και την αξιοπρέπειά της στην επιφάνεια και να του δώσει πέντε φάσκελα δεν το σκέφτηκε.

Ο Μάνος με την Αμαλία μικρή σκηνούλα αλλά μου άρεσε. Έχουν αυτό το κάτι οι μεταξύ τους σκηνές. Η Αμαλία προξενεύει το Μάνο στην Εύα. Τι θα δω ακόμη σ αυτή τη σειρά. Βέβαια έχει άλλο γαμπρό τώρα για τη μπέμπα της και το έχει πάρει και προσωπικά λες και πολεμάει για τον εαυτό της. Εκείνο το δόλιο τον άντρα της θα τον στείλει στην εντατική σίγουρα.Πήγαινε κάνε την κίνηση λέει η Αμαλία. Θα σούλεγα τώρα τι κίνηση μουρχεται απαντάει ο Πέτρος. Θεός. Πάντως επειδή η πριγκηπέσα του έχει πει πολλά, και έχει γίνει μεγάλη συζήτηση ο Πέτρος φαίνεται να τη σκέπτεται και να αγωνιά γι αυτή.Thumbs up

Η Εύα ξαφνικά τις έπαθε τις λιγούρες, ίσως γιατι οι σεναριογράφοι πίστευαν οτι δεν διαβάζουμε περιοδικά και ήθελαν να μας κρατήσουν την εγκυμοσύνη για έκπληξη οπότε δεν είχαμε δει τιποτα προηγουμένως για να μας έρθει ξαφνικό το νέο. Σουβλάκι και παγωτό δεν μπορώ να πω οτι με ξετρελαίνει αλλά για λίγο καρπούζι δεν θα έλεγα όχι. Η Μαρίλια σήμερα πέταξε την πρώτη σπόντα. Παντρέψου τον να σου τα κουβαλάει αυτός όσα ζητάς.

Ο μικρός μόλις έφυγε απ τη Μελίτα πήρε ένα τηλεφωνάκι την Εύα να συναντηθούν. Είπαμε αυτός δεν είναι Μάνος. Εμένα πάντως κάτι μου θυμίζουν όλα αυτά. Η Μελίτα σε ρόλο ντετέκτιβ άρχισε τις παρακολουθήσεις. Υποθέτω πήρε την Εύα από πίσω. Ο Στέφανος κέρασε διπλό καταίφι τη μάνα του παιδιού του της το έκοψε κιόλας και η άλλη άσπρισε. Θλιβερό δεν λέω αλλά δεν την είδε και στο παρκέ ανάσκελα παραμονή του γάμου τι κάνει έτσι; Η σκηνή μου άρεσε. Θεωρώ οτι Σταύρου και Ξυλά δένουν όμορφα μαζί υποκριτικά και οι σκηνές τους βγαίνουν καλές χωρίς ιδιαίτερη σεναριακή υποστήριξη. Βγάζουν τέλεια αυτό το συντροφικό και το αγαπησιάρικο. Μάλλον αυτό είδε και η Μελίτα και ζήλεψε τι να πω. :wink2:

Από αύριο τα κεφάλια μέσα.






ΠΟΥ ΩΡΑΙΟΣ Ο ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΣΟΥ!!!: respect :

ΕΙΔΙΚΑ ΕΔΩ :'Ο Στέφανος κέρασε διπλό καταίφι τη μάνα του παιδιού του της το έκοψε κιόλας και η άλλη άσπρισε. Θλιβερό δεν
λέω αλλά δεν την είδε και στο παρκέ ανάσκελα παραμονή του γάμου τι κάνει έτσι; 'ΓΕΛΑΣΑ ΠΟΛΥ!!! gelio
LIBRA
LIBRA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από aggeliki Τετ Ιαν 27, 2010 1:33 am

Συμφωνώ για Εύα-Στέφανο... Ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω τι είδους σκηνοθετική οδηγία πέφτει και φαίνεται τόσο "σκοτεινιασμένος" με τη Μελίτα.

ΣΥΜΦΩΝΩ! ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΕΥΑ ΛΑΜΠΟΥΝ ΜΑΖΙ
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από nat Τετ Ιαν 27, 2010 1:54 am

Κατά τη γνώμη μου, το σημερινό επεισόδιο το έσωσε η ΘΕΪΚΗ ατάκα της Αμαλίας. Κατά τα λοιπά, δεν έγινε απολύτως τίποτε σήμερα (( (( ((

nat
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από aggeliki Τετ Ιαν 27, 2010 5:32 am

Θεωρώ οτι Σταύρου και Ξυλά δένουν όμορφα μαζί υποκριτικά και οι σκηνές τους βγαίνουν καλές χωρίς ιδιαίτερη σεναριακή υποστήριξη. Βγάζουν τέλεια αυτό το συντροφικό και το αγαπησιάρικο. Μάλλον αυτό είδε και η Μελίτα και ζήλεψε τι να πω.



ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΑΠΟΛΥΤΑ!!ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟΙ!!
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από DESPOINA Τετ Ιαν 27, 2010 5:54 am

Ο μικρός μόλις έφυγε απ τη Μελίτα πήρε ένα τηλεφωνάκι την Εύα να συναντηθούν. Είπαμε αυτός δεν είναι Μάνος. Εμένα πάντως κάτι μου θυμίζουν όλα αυτά. Η Μελίτα σε ρόλο ντετέκτιβ άρχισε τις παρακολουθήσεις. Υποθέτω πήρε την Εύα από πίσω. Ο Στέφανος κέρασε διπλό καταίφι τη μάνα του παιδιού του της το έκοψε κιόλας και η άλλη άσπρισε. Θλιβερό δεν λέω αλλά δεν την είδε και στο παρκέ ανάσκελα παραμονή του γάμου τι κάνει έτσι; Η σκηνή μου άρεσε. Θεωρώ οτι Σταύρου και Ξυλά δένουν όμορφα μαζί υποκριτικά και οι σκηνές τους βγαίνουν καλές χωρίς ιδιαίτερη σεναριακή υποστήριξη. Βγάζουν τέλεια αυτό το συντροφικό και το αγαπησιάρικο. Μάλλον αυτό είδε και η Μελίτα και ζήλεψε τι να πω.


Καλά η Μελίτα σε ρόλο ντετέκτιβ όλα τα λεφτά! H ξεφτίλα σε όλο της το μεγαλείο! Αλλά, είπαμε η Μελίτα Δεν είναι γυναικούλα και κατίνα. gelio

Στέφανος-Εύα Πολύ γλυκιά κ τρυφερή σκηνή! Έχουν πολύ καλή χημεία!! Η Εύα όταν χαμογελάει είναι κουκλάκι! ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ!!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από viviP Τετ Ιαν 27, 2010 8:38 am

Μια απορία μόνο. Εδειξε κάπως οτι η Μελίτα τους παρακολούθησε
ή απλά το συμπεράναμε???
viviP
viviP
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τετ Ιαν 27, 2010 8:53 am

viviP έγραψε:Μια απορία μόνο. Εδειξε κάπως οτι η Μελίτα τους παρακολούθησε
ή απλά το συμπεράναμε???

To έδειξε... Με κυάλια δεν ήταν ούτε ντύθηκε Αμαλία (χαχαχα) αλλα τους παρακολουθούσε.

Εγω πειράζει που δεν βλέπω χημεία μεταξύ Ευας και Στέφανου?
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από viviP Τετ Ιαν 27, 2010 9:04 am

Mik έγραψε:
viviP έγραψε:Μια απορία μόνο. Εδειξε κάπως οτι η Μελίτα τους παρακολούθησε
ή απλά το συμπεράναμε???

To έδειξε... Με κυάλια δεν ήταν ούτε ντύθηκε Αμαλία (χαχαχα) αλλα τους παρακολουθούσε.

Εγω πειράζει που δεν βλέπω χημεία μεταξύ Ευας και Στέφανου?

Ειχα την εντύπωση οτι ήταν τυχαίο

Καθόλου δεν πειράζει
viviP
viviP
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από Materialgirl Τετ Ιαν 27, 2010 9:17 am

Θεική η ατάκα της Αμαλίας "τουλάχιστον να έμενες κι εσύ έγκυος". Έχω την πεποίθηση ότι η Μελίτα όντως θα μείνει έγκυος αλλά επειδή μετά ο Στέφανος θα έχει ήδη παντρευτεί και θα του μείνει και αμανάτι η Εύα, η Μελίτα λογικά δεν θα του το πει αμέσως. Γουστάρω πάντως...θα γελάσουμε πολύ αν μείνει έγκυος η Μελίτα και θα ζήσουμε μεγάλες στιγμές λέμε...το βρίσκω λογικό που ζήλεψε η Μελίτα. Δεν νομίζω όμως ότι ζήλεψε την Εύα σαν γυναίκα αλλά την "τύχη" της να έχει το παιδί του Στέφανου.Οπότε κατ'έπέκτασην είναι και προτεραιότητα του αυτή τη στιγμή. Πάντως εγώ κρίνω σωστό την ημέρα του γάμου να στολιστεί, να βάλει την τουαλέτα της, να γίνει μια καρακουκλάρα και να πάει ψύχραιμη και ατάραχη σαν να μη συμβαίνει τίποτα να ευχηθεί στο ζευγαράκι της Αγίας Παρασκευής, να τη βλέπει ο άλλος θεά παραδίπλα και να νιώθει σαν αρνάκι που πάει στη σφαγή..Θα την παραδεχτώ τη Μελίτα αν καταφέρει να σφίξει τα δόντια και το πετύχει αυτό.

Κατά τα άλλα απαιτώ να ξαναγίνουν οι χαρακτήρες της σειράς όπως ήταν και να βουλώσει το στόμα της η Δάφνη γιατί στο τέλος θα φάει ξύλο και από την Εύα και από τη Μελίτα.Στην Μελίτα έλεγε να μείνει με το Μάνο μπροστά στην Εύα που την κοίταγε καλά καλά και στην Εύα έλεγε να παντρευτεί το Στέφανο και την κοίταγε καλά καλά η Μελίτα. Δάφνη σου 'ρχεται η μπούφλα.

Οφείλω να ομολογήσω πως η Νόρα υποστήριξε τη Μελίτα όπως μπορούσε και θα της το αναγνωρίσω αυτό. Έχει δίκιο που λέει ότι ο γάμος Στέφανου - Εύας θα είναι ο γάμος του καραγκιόζη.

Θυμώνω απίστευτα με το Λουκά. Επιτέλους θέλω να δω μέσα στη σειρά έναν άντρα με όλη τη σημασία της λέξεως, με μπέσα που να τιμάει τα παντελόνια του βρε ασερφέ. Να έχει κότσια και όχι να είναι βουτυρόπαιδο. Μετά φταίω εγώ που κατέληξα στο συμπέρασμα ότι οι μόνοι πραγματικοί άντρες εκεί μέσα είναι ο Δημήτρης και ο Οδυσσέας;

Materialgirl
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τετ Ιαν 27, 2010 9:20 am

Materialgirl έγραψε: Επιτέλους θέλω να δω μέσα στη σειρά έναν άντρα με όλη τη σημασία της λέξεως, με μπέσα που να τιμάει τα παντελόνια του βρε ασερφέ. Να έχει κότσια και όχι να είναι βουτυρόπαιδο.

Eχουμε, τον Μπέλλο!!!!

Μπελλο, θυμήσου, είμαστε μαζί σου!! Opados Opados
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από Materialgirl Τετ Ιαν 27, 2010 9:27 am

Καλά η Μελίτα σε ρόλο ντετέκτιβ όλα τα λεφτά! H ξεφτίλα σε όλο της το μεγαλείο! Αλλά, είπαμε η Μελίτα Δεν είναι γυναικούλα και κατίνα.


Ακριβώς.Δεν είναι γυναικούλα και κατίνα. Απλά πρέπει να ξέρει που βαδίζει και τι της γίνεται. Που είναι το κακό;;Να ξέρουμε κι εμείς τι θα κάνουμε κύριε Στέφανε. Αμα θες να παντρευτείς παντρέψου. Έχουμε κι εμείς πρώην και μάλιστα πολύ ωραίους. Ψηλούς μελαχρινούς με πράσινα μάτια και σαρκώδη χειλάκια.

Αλλά ακόμα κι αν γίνει κατίνα η Μελίτα είναι δικαιολογημένη γιατί:
1)Τουλάχιστον να μην ακούει καντήλια και βρισίδια τζάμπα και βερεσε, να τα ακούει δικαιολογημένα και
2) Όποιος κάτσει με στραβό το πρωί αλληθωρίζει και δυστυχώς τελευταία έχει αρχίσει τις κακές συναναστροφές με την Εύα από την απαγωγή και μετά. Όλο για καφέ και φαγητό ήταν...πολύ θέλει ο άνθρωπος να κολλήσει και να πάρει τον κακό το δρόμο;;;Η βλακία είναι κολλητική......

Materialgirl
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τετ Ιαν 27, 2010 9:33 am

Materialgirl έγραψε:
Καλά η Μελίτα σε ρόλο ντετέκτιβ όλα τα λεφτά! H ξεφτίλα σε όλο της το μεγαλείο! Αλλά, είπαμε η Μελίτα Δεν είναι γυναικούλα και κατίνα.


Ακριβώς.Δεν είναι γυναικούλα και κατίνα. Απλά πρέπει να ξέρει που βαδίζει και τι της γίνεται. Που είναι το κακό;;Να ξέρουμε κι εμείς τι θα κάνουμε κύριε Στέφανε. Αμα θες να παντρευτείς παντρέψου. Έχουμε κι εμείς πρώην και μάλιστα πολύ ωραίους. Ψηλούς μελαχρινούς με πράσινα μάτια και σαρκώδη χειλάκια.

Αλλά ακόμα κι αν γίνει κατίνα η Μελίτα είναι δικαιολογημένη γιατί:
1)Τουλάχιστον να μην ακούει καντήλια και βρισίδια τζάμπα και βερεσε, να τα ακούει δικαιολογημένα και
2) Όποιος κάτσει με στραβό το πρωί αλληθωρίζει και δυστυχώς τελευταία έχει αρχίσει τις κακές συναναστροφές με την Εύα από την απαγωγή και μετά. Όλο για καφέ και φαγητό ήταν...πολύ θέλει ο άνθρωπος να κολλήσει και να πάρει τον κακό το δρόμο;;;Η βλακία είναι κολλητική......

Aν μετά απο αυτό που είδε (να κόβει στην Ευα το καταιφάκι σε κομμάτια) συνεχίζει να είναι μαζί του και να κρέμεται απο τα χείλη του, τότε μπορείς να πεις οτι τα θέλει και τα παθαίνει.
Βάλε μαζί και οτι την άδειασε κανονικά ο μεγάλος έρωτας-Στέφανος. Τώρα που είδε που βαδίζει και τι της γίνεται, ελπίζω να μην την ξαναρίξει.

Αν πάλι με τον ''ψηλους μελαχρινούς με σαρκώδη χειλάκια ''εννοείς τον Μάνο, τοτε σηκώνω τα χέρια ψηλά..Απο το κακό στο χειρότερο....
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης