Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

+36
nana
marializ25
NATALITSA_LOUKITSA
KAZY
Jennifer
CineFreak
KatsaroYpotheto
stefanos-melita
jim7
ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ
Materialgirl
viviP
DESPOINA
nat
LIBRA
Petrinaki
aggeliki
mimi
sifantid
xristina79
Ntinaki1
kikialex
KonstantinaA
nikidanis
mariaki
evanna
verile_mistika
hionati
Καρ-Mik
loukitsa
konstantina
filitsa
anastasia20
almaresi
Izabella29
Clarabelle
40 απαντήσεις

Σελίδα 7 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 7 Vote_lcap17%Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 7 Vote_rcap 17% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 7 Vote_lcap52%Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 7 Vote_rcap 52% 
[ 22 ]
Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 7 Vote_lcap14%Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 7 Vote_rcap 14% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 7 Vote_lcap10%Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 7 Vote_rcap 10% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 7 Vote_lcap5%Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 7 Vote_rcap 5% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 7 Vote_lcap2%Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 7 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 42
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από KonstantinaA Τετ Ιαν 27, 2010 3:05 pm

ΤΕΛΕΙΑ Η ΣΚΗΝΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΝΟΡΑΣ ΜΕ ΛΟΥΚΑ ΜΗΤΣΟΥΛΑ, ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΜΕ ΤΟ ΡΟΛΟΙ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΗΞΕΡΕ ΟΤΙ ΘΑ ΣΚΑΣΕΙ ΜΥΤΗ. ΑΣΕ ΠΟΥ Ο ΜΠΕΛΛΟΣ ΗΘΕΛΕ ΚΑΙ ΧΟΥΦΤΩΜΑΤΑΚΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ Η ΔΟΛΙΑ? ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΕΣΚΑΣΕ Ο ΛΟΥΚΑΚΟΣ ΚΑΙ ΠΗΡΕ ΤΑ ΠΑΝΩ ΤΗΣ? ΚΑΛΑ ΤΟΝ ΕΠΑΙΞΕ ΤΕΛΕΙΑ. ΟΧΙ ΑΦΡΟΥΣ, ΟΧΙ ΚΑΠΝΟΥΣ ΚΡΟΣΙΑ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ. ΑΜ ΑΥΤΟΣ Ο ΝΤΟΣΙΕΣ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕ ΚΑΙ ΕΡΧΟΤΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΣ ΚΡΥΨΕΙ ΤΑ ΜΠΟΥΤΑΚΙΑ? lol!

ΑΣΕ ΜΕ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΧΑΛΙΑ ΜΕΝ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΥΓΕΙ ΚΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΕΙ ΚΑΙ ΦΑΓΗΤΟ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΑΦΗΣΕΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΚΑΤΑΠΙΝΕ ΑΜΑΣΗΤΟ.

ΣΤΗ ΣΚΗΝΗ ΜΕ ΔΑΦΝΗ -ΝΙΚΟΛΑ ΘΕΟΣ : respect : : respect : ΤΑ ΜΠΟΥΤΑΚΙΑ ΣΤΟ ΤΣΙΓΚΕΛΙ ΠΙΟ ΚΑΛΥΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΣ ΝΟΡΑΣ, ΕΙΧΕ ΠΑΘΕΙ ΕΝΑΝ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟ ΚΑΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ Η ΘΕΙΚΗ ΑΤΑΚΑ ΤΗΣ ΔΑΦΝΗΣ " ΑΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΑΠΟΓΕΙΩΘΕΙ" ΕΚΕΙ ΤΟΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΤΟ ΛΟΥΚΑ. ΠΟΥ ΝΑ ΒΡΕΙ ΜΕΡΟΣ ΝΑ ΚΡΥΦΤΕΙ ΛΕΜΕ.

ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΣΕ ΑΝΑΜΕΝΑ ΚΑΡΒΟΥΝΑ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ. ΕΛΑΤΕ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΚΟΙΤΑΖΟΣΑΣΤΑΝ ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΣΑΣ ΤΑ ΕΛΕΓΕ ΟΛΑ, ΑΣ ΤΑ ΠΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΡΜΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΑΣ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ. "ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΛΟΥΚΑ?" ΞΕΡΟΚΑΤΑΠΙΝΕ Ο ΛΟΥΚΑΣ, ΚΟΙΤΑΓΕ ΑΛΛΟΥ "ΟΧΙ" ΤΗΣ ΕΛΕΓΕ. ΟΧΙΑ ΝΑ ΣΕ ΦΑΕΙ ΚΑΛΕ ΜΙΛΑ.

ΤΙ ΠΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΣ ΣΤΟ ΝΙΚΟΛΑ? ΣΕ ΑΥΤΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΕΙΣ? ΤΟΥΣ ΕΧΕΙΣ ΠΡΗΞΕΙ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΙΑ. ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΚΑΙ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΜΥΑΛΟ? ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ Synelthe ΛΟΥΚΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΤΕΦΑΝΟΣ -ΜΕΛΙΤΑ: ΟΧΙ ΤΩΡΑ ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ? ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΚΥΡΑ ΜΟΥ ΜΕ ΑΝΟΙΧΤΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ, ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΦΥΓΕΙ ΧΩΡΙΣ ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ, ΝΑ ΤΟΝ ΒΓΑΛΕΙΣ ΕΥΓΕΝΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΡΤΑΛΗ. "ΝΑΙ ΤΗΝ ΕΥΑ ΤΗ ΝΟΙΑΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΥΑΛΩΤΗ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ,ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΘΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΝ ΜΑΘΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕΙ ΘΑ ΤΟ ΕΧΕΙ, ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΜΠΛΕΞΩ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΑΝΟΣ".

ΜΕ ΑΠΛΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΑΝ ΘΕΛΕΙ Η ΕΥΑ ΝΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΩ ΝΑ ΖΗΣΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΠΑΡΕ ΔΩΣΕ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΠΑΡΑΛΛΗΛΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΑΠΟ ΔΩ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΤΟ ΑΙΣΘΗΜΑ ΜΟΥ ΣΑΝ ΤΟ ΜΑΝΟ. ΝΑΙ ΜΕΝ ΕΝΙΩΣΑ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΟΔΩΣΩ ΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΜΟΥ.

ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΤΟΥΣ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΣ ΚΑΙ ΕΙΔΕΣ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΓΛΥΚΙΑ ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ, ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ, ΤΗΝ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΓΛΥΚΙΣΜΑΤΑ ΤΗΣ , ΓΕΛΑΝΕ ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΜΟΡΦΑ ΜΑΖΙ, ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΕΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ ΝΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙΣ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΣΟΥ? ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ ΑΥΤΟΣ ΤΗΝ ΚΛΩΤΣΙΑ? ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΥΠΕΡΗΦΑΝΕΙΑ ΜΕΣΑ ΣΟΥ? ΠΑΡΑΚΑΛΑΣ ΤΙ?

ΑΣΕ ΤΙΣ ΚΟΥΛΑΜΑΡΕΣ ΤΙΣ ΑΜΑΛΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΟΥ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΣΟΥ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ, ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΟΜΩΣΙΕΣ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΒΛΕΠΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΤΑΡΕΥΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΕΙΣ ΠΑΛΙ.

ΚΑΙ ΑΥΤΗ Η ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΓΛΩΣΣΑ ΔΕΝ ΒΑΖΕΙ ΜΕΣΑ ΤΗΣ, ΠΩ ΠΩ ΠΙΑ,ΜΗΝ ΤΟ ΔΗΛΩΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΓΓΟΝΙ ΤΗΣ ΜΕ ΑΛΛΟ ΟΝΟΜΑ ΝΑ ΤΟ ΣΩΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΔΑΚΡΥ ΠΟΥ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΕΠΑΝΕΡΧΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΨΥΧΡΗ ΣΤΑΣΗ. Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΑ ΕΧΕΙ ΠΑΙΞΕΙ ΜΕ ΤΟ ΤΙ ΜΕΣΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΙΣΕΙ.

ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΚΑΙ Η ΑΜΑΛΙΑ. ΑΛΛΗ ΤΡΕΛΛΗ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΜΑΝΑΣ ΠΡΟΣ ΚΟΡΗ, "ΑΝ ΕΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΓΚΥΟΣ". ΕΤΣΙ ΚΑΛΕ ΣΤΗΝΕΤΑΙ ΜΙΑ ΣΩΣΤΗ ΣΧΕΣΗ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΣΩΣΤΟΣ ΓΑΜΟΣ? ΒΑΣΙΣΜΕΝΟΣ ΣΕ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟ ΕΚΒΙΑΣΜΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΕ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΣΕΒΑΣΜΟ ΠΡΟΣ ΤΑ ΘΕΛΩ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ? ΑΝΤΕ ΜΕΛΙΤΑΚΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ.

Η ΕΥΑ ΔΕΝ ΣΧΕΔΙΑΣΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΗΡΘΕ ΔΕΝ ΠΗΓΕ ΝΑ ΤΥΛΙΞΕΙ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΚΑΙ ΝΑ ΑΡΑΞΕΙ ΝΑ ΓΕΥΕΤΑΙ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΖΩΗ, Η ΜΕΛΙΤΑ ΟΜΩΣ ΕΧΕΙ ΜΑΘΕΙ "ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟ ΠΑΙΔΙ, ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑΚΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΩΡΑ ΘΕΛΕΙ ΠΑΕΙ ΟΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΑ ΜΑΤΩΜΕΝΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ".

ΚΑΛΕ ΤΟ ΕΙΔΑΤΕ ΤΟ ΑΛΛΟ? ΕΙΠΕ ΣΤΗΝ ΑΜΑΛΙΑ ΟΤΙ ΠΑΕΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΤΗ ΔΑΦΝΗ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ Η ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΙ ΗΘΕΛΕ ΑΠΟ ΤΗ ΔΑΦΝΗ ΝΑ ΤΗΝ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΚΟΒΕΙ ΚΑΙ ΠΑΤΡΟΝ, ΠΟΥ ΟΥΤΕ ΒΕΛΟΝΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΠΟΤΕ ΝΑ ΡΑΨΕΙ ΕΝΑ ΚΟΥΜΠΙ.

ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΑΖΙ. Η ΔΑΦΝΗ ΩΣ ΣΥΝΗΘΩΣ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΗΣ, Η ΝΟΡΑ ΝΑ ΔΑΓΚΩΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΣΩΣΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΘΕΜΑ, Η ΜΕΛΙΤΑ ΜΕ ΥΦΟΣ "ΑΝΟΙΞΕ ΠΕΤΡΑ ΝΑ ΔΙΑΒΩ" ΚΑΙ Η ΕΥΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΙΔΕΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΑ. ΤΡΕΛΛΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.... ΕΠΙΣΗΣ Η ΔΑΦΝΗ "ΡΩΤΗΣΤΕ ΚΑΙ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΠΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΜΕ ΠΑΙΔΟΨΥΧΟΛΟΓΟ, ΠΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΒΡΕ ΜΕΛΙΤΑ." ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΑΚΡΙΒΩΣ Η ΜΕΛΙΤΑ? ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΠΑΙΔΙ? ΚΑΙ ΜΕ ΠΑΙΔΟΨΥΧΟΛΟΓΟ Ε? ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΟΥΝΑΕΙ ΑΠΟ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΛΥΘΟΥΝ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ. ΤΗΝ ΛΥΠΑΜΑΙ ΤΗ ΔΥΣΤΥΧΗ, ΤΙ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ?

ΑΜΑΛΙΑ ΚΑΙ ΠΕΤΡΟΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΙ. ΝΑ ΠΑΕΙ Ο ΠΕΤΡΟΣ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΚΙΑΣΜΕΝΗ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΤΗΣ ΤΗΝ ΟΦΕΙΛΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΛΑΣΕΙ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΤΗΣ ΜΕΛΙΤΑΣ ΚΑΙ Η ΓΚΕΣΤΑΠΟ ΑΜΕΣΩΣ ΘΑ ΤΗ ΔΕΧΤΕΙ, ΘΑ ΤΟΥ ΦΤΙΑΞΕΙ ΚΑΙ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΝΑ ΘΥΜΗΘΟΥΝ ΤΑ ΠΑΛΙΑ. ΑΜΑΛΙΑ ΘΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΣ Η ΣΟΥ ΞΕΦΕΥΓΟΥΝ? ΗΜΑΡΤΟΝ ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΑΚΟΥΣΩ.

ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΟΞΕΝΙΑ ΤΗΣ ΜΕ ΕΥΑ ΜΑΝΩΛΑΚΗ, ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΕΝΑ ΧΕΡΑΚΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙ.

ΚΑΙ Ο ΛΙΑΚΟΣ ΜΑΣ ΠΗΓΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΠΟΝΕΜΕΝΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ ΓΙΑΤΙ Η ΝΥΧΤΑ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑ. ΜΗΝ ΣΠΑΡΑΖΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ.

ΑΧ!!!!!!!! ΒΓΗΚΕ ΚΑΙ Η ΑΠΟΦΑΣΗ, Η ΝΤΑΙΖΗ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΟΛΑ.... ΓΛΕΝΤΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΝ ΟΔΥΣΣΕΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΝ ΕΞΑΦΑΝΙΣΕΙ, ΓΛΕΝΤΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΛΟΥΚΑ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ, ΑΣΕ ΤΗ ΝΟΡΑ ΤΗ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΠΑΘΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΟ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΤΗΣ.

ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ.

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από marializ25 Τετ Ιαν 27, 2010 3:07 pm

Πρωτη Ειλικρινης Απορια τηλεθεατριας..Καλα σε αυτους
δεν εχει φτασει το νέο? Ο κάθε ανθρωπος εχει δικαιωμα στην αναπτυξη της
προσωπικοτητας του, ελευθερα..κλπ, το λεει σε όλα τα συνταγματα των
κρατων..Αλλα για να μην το ξερουν αυτοι, μηπως το πηραν νυχτα το
πτυχιο?? Τελοσπαντων, σαμπως θα τους παρω για υπερασπιση?? Συνεχιζω…

ΦΑΝΗ ΑΝ ΤΟΥΣ ΠΑΡΕΙΣ ΓΙΑ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΗ ΘΑ ΤΟΥΣ ΣΩΣΕΙΣ...... ΟΠΟΤΕ ΓΙΑ ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 7 Icon_lol



‘Να πας να ζητησεις γωνατιστος συγνωμη από την Αντιγονη!»
«Μηπως να αγκαλιαστουμε και κλαιγοντας??»
«Αν το καταφερεις αυτό, μπραβο σου Πετρο μου..
«Παντα σε ειχα για τρελη..Αλλα τωρα συγουρευτηκα ότι αποτρελλαθηκες!!»

ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΣ ΠΕΤΡΑΚΗ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΠΟΣΟ ΤΡΕΛΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΜΑΛΙΑ...ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 7 Lol



«Μη με πιεζεις, σε παρακαλω..Απο τη μια η Ευα, που δεν εχω ιδεα τι θελει, κ από την άλλη εσυ..»



ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΠΟΡΙΑ ΜΟΥ Ή ΝΑ ΜΗ ΤΗΝ ΠΩ? ΘΑ ΤΗΝ ΠΩ....ΓΙΑΤΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΙΠΕ ΣΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΟΤΙ ΤΟΝ ΠΙΕΖΕΙ.Ο ΜΟΝΟΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΠΙΕΖΕΙ ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΥΓΚΗ...Η ΜΕΛΙΤΑ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΕΙΧΕ ..ΛΟΓΙΚΗ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΗΣ ΛΕΕΙ ΜΗ ΜΕ ΠΙΕΖΕΙΣ ΤΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΟΥΤΖΑ Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 7 951465 .ΤΟ ΚΑΤΑΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑ



.Χωρις αγαπη, χωρις φιλους..Ετσι νιωθει η Μελιτα..

ΤΟ ΧΕ ΠΕΙ ΚΑΙ Η ΙΔΙΑ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΔΕ ΝΙΩΘΕΙ ΟΤΙ ΑΝΗΚΕΙ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ..ΛΟΓΙΚΟ ΦΥΣΙΚΑ..ΑΦΟΥ ΤΗΣ ΦΕΡΟΝΤΑΙ ΕΤΣΙ......ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΓΙΑ ΦΙΛΗ ΤΟΥΣ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ...ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΞΕΡΟΥΝ ΟΤΙ ΑΝ ΜΑΘΕΥΤΕΙ Η ΣΧΕΣΗ ΤΗΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΧΑΜΟΣ ΜΕ ΤΟ ΤΡΟΠΟ ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΟΥΝ..ΕΛΕΟΣ ΔΛΔ ΕΛΕΟΣ....ΑΛΛΑ ΚΑΛΥΕΤΡΑ ΚΙΟΛΑΣ..ΑΛΛΩΣΤΕ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΑΝΗΚΕ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ....ΑΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΝΟΡΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΗΜΕΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ..ΧΘΕΣ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ..ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΥΣΚΟΛΗ ΘΕΣΗ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΘΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΕΙ ΤΗΝ ΕΥΑ ΣΤΗΝ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ..ΤΙ ΝΑ ΠΩ? ΔΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ...

ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΗΝ ΑΠΟΡΙΑ..ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΚΟΛΛΗΤΗ ΠΑΡΕΑ...ΟΛΟΙ ΜΑΣ...ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΜΠΕΙ ΝΕΟ ΑΤΟΜΟ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΑΥΤΗ..? ΑΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΓΝΩΣΤΟΣ ΤΟΥ ΤΟ ΔΕΙΧΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΡΟΠΟ...ΔΕ ΛΕΜΕ ΜΥΣΤΙΚΑ ....ΔΕ ΜΑΣ ΛΕΕΙ ΜΥΣΤΙΚΑ.....ΑΠΛΑ ΓΝΩΣΤΟΣ..ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΔΙΝΟΥΜΕ ΤΟ "ΣΗΜΑ " ΟΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΦΙΛΟΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΜΕΤΑ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΡΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΛΕΜΕ ΟΤΙ Η ΠΑΡΕΑ ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΠΑΝΩ ΣΟΥ? ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΗ ΛΟΓΙΚΗ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΔΛΔ...ΤΗΝ ΒΑΛΑΝΕ Ή ΔΕ ΤΗΝ ΒΑΛΑΝΕ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΤΟΥΣ? ΤΝ ΚΑΝΑΝΕ Ή ΟΧΙ ΦΙΛΗ ΤΟΥΣ..ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΟΙΝΕΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΠΑΡΕΛΘΟΝΤΟΣ ΕΦΗΒΙΚΕΣ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΤΩΡΑ...ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ? ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΑΠΕΞΩ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΣΥΝΕΧΩΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΒΑΖΟΥΝ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΟΥΝ.....ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΗ ΜΠΕΙ ΠΟΤΕ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ....ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΠΑΝΤΑ ΜΟΝΗ ΗΤΑΝΕ...ΠΑΝΤΑ..

ΝΟΡΑ-ΛΟΥΚΑΣ....ΚΑΛΑ ΜΙΛΑΜΕ ΠΕΘΑΝΑ ΣΤΟ ΓΕΛΙΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΗΓΕ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ..... Ο ΜΠΕΛΟΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΦΑΤΣΑ...ΚΑΙ Η ΝΟΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΨΗΝΕΙ ΤΟΝ ΛΟΥΚΑΚΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΑΦΗΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΡΙΑ......
ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ: TO KNOW US BETTER ..ΧΑΧΑ.. ΚΑΛΟ...ΚΑΙ ΓΝΩΡΙΣΤΗΚΑΝΕ ? ΜΠΑ.....Η ΝΟΡΑ ΝΑ ΤΟΥ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΘΕΛΕΙ..ΕΜ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙ..ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΜΙΑ ΕΤΣΙ ΜΙΑ ΓΙΟΥΒΕΤΣΙ..ΜΙΑ ΤΗΝ ΣΠΡΩΧΝΕΙ ΣΤΟΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟ ΠΡΩΗΝ ΜΗΤΣΟΥΛΑ..ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΡΕΧΕΙ ΣΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΔΑΦΝΗ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΕΙ ΟΤΙ ΔΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΝΔΩΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΦΕΡΘΕΙ ΣΑΝ ΚΥΡΙΑ.....ΕΜ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΕΣΕΝΑ ΤΗΝ ΒΑΨΑΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΡΕ ΛΟΥΚΑ..ΠΑΝΕ ΣΤΗ ΝΤΑΙΖΗ ΣΟΥ ΕΣΥ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΗΝ ΝΟΡΑ....

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗ ΞΕΧΕΙΛΩΣΟΥΝ ΚΙ ΑΛΛΟ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥΣ..ΝΑ ΤΑ ΒΡΟΥΝΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ..ΑΝΤΕ ....ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΝΙΚΟΛΑ ΚΑΙ ΤΗ ΔΑΦΝΗ ΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΔΟΥΜΕ ΜΙΑ ΑΣΠΡΗ ΜΕΡΑ.........

ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΑΣ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΜΕ ΤΗΝ ΜΟΥΓΚΗ....ΚΑΙ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ...ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΔΥΟ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝΕ ΤΡΕΛΑ..ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΣΥΝΝΕΝΟΗΣΗ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙ ΟΜΩΣ..ΟΤΑΝ ΗΤΑΝΕ ΑΥΤΗ ΜΟΥΓΚΗ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΝΤΟΥΣΤΑΝ..ΤΩΡΑ Ο ΕΝΑΣ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η ΑΛΛΗ ΒΑΖΕΙ ΤΗΝ ΚΑΣΕΤΑ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ..ΠΟΥ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΧΑΛΑΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ .ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΗΣΥΧΑΣΟΥΜΕ...ΚΑΙ ΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟΥ ΛΕΓΕ ΓΙΑ ΤΟ ΕΓΓΟΝΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΑ..ΒΛΕΠΩ ΕΝΑΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΑΜΙΛΗΤΟ....ΣΟΒΑΡΟ.ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΤΟ ΥΦΟΣ ΤΟΥ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕ ΤΟ ΕΞΗΣ: ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΠΕΙΣΘΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ ΤΟΥ....ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΠΕΤΑΕΙ ΤΟ ΘΕΙΚΟ: ΑΣΕ ΜΑΣ ΡΕ ΜΑΝΑ..ΚΑΙ ΛΕΩ: ΑΝΤΕ ΣΤΕΦΑΝΕ ΔΕΙΞΕ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ..ΔΕΙΞΕ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ..ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΕ ΝΤΟΥΒΑΡΙ ΜΙΛΑΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥΓΚΟ ΜΑΛΙΣΤΑ....

ΟΥΦ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΙΣ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ...ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 7 752185

marializ25
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από evanna Τετ Ιαν 27, 2010 3:15 pm

Πωπω τι διαβασμα εριξα με ολους αυτους τους σχολιασμους!!!!!Πρωτον εχω να πω οτι με τα παραπανω θεματα συζητησης συμφωνω με Clarabelle και KatsaroYpotheto και δευτερον οτι ο σχολιασμος της Τζινας μας ηταν για αλλη μια φορα φανταστικος!!!!!!Απλα : respect : : respect : : respect : !
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από nana Τετ Ιαν 27, 2010 3:17 pm

Clarabelle ως συνήθως, συμφωνώ μαζί σου.
Δεν μπορώ και εγώ να καταλάβω πως μερικοί προσπαθούν να συγκρίνουν αυτά που έχει περάσει η Ευα με αυτά που έχει περάσει η Μελίτα. Σαφέστατα η Εύα έχει περάσει τα πιο δύσκολα και επώδυνα γεγονότα.
Αν κάτι με εκνευρίζει αφάνταστα είναι που η Μελίτα πέρυσι προσπαθούσε να μας πείσει ότι ο Μάνος είναι ο ένας και ο μοναδικός φτάνοντας στο τέλος να διαλυσει ακόμα και τον γάμο από δύο άτομα που και η ίδια είχε πει δεκάδες φορές πως πρέπει να είναι μαζί.
Και να διευκρινήσω ότι ο Μάνος είναι αυτός που φταίει στο θέμα της νύχτας πριν το γάμο. Και έρχεται τώρα να μας ξαναπείσει ότι ο Στέφανος είναι τελικά ο ένας και μοναδικός και ότι η Ευα κλέβει τους άντρες της. Μάλλον το αντίθετο συμβαίνει. Και αν πέρυσι το κατάλαβε και το παραδέχτηκε ότι τελικά αυτή μπήκε στη ζωή του Μάνου και της Ευας καλά θα κάνει να το παραδεχτεί και τώρα πως ο Στέφανος ήταν και αυτός πιο πριν στη ζωή της Ευας και πως το γεγονός πως η Ευα αρνήθηκε το γάμο ήταν για άλλους λόγους.
Καλά κάνει λοιπόν το καλαμάρι και ζηλεύει.
Και πολύ χαίρομαι που κατινιάζεται με τις παρακολουθήσεις.
Μέχρι να μας πείσει ότι ο Στέφανος είναι ο ένας και μοναδικός πρέπει να περάσει αρκετός καιρός και όχι 5-10 κρεβάτια.
nana
nana
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Με το Internet..παντού!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Ιαν 27, 2010 3:18 pm

alexandra 35 έγραψε:ΤΕΛΕΙΑ Η ΣΚΗΝΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΝΟΡΑΣ ΜΕ ΛΟΥΚΑ ΜΗΤΣΟΥΛΑ, ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΜΕ ΤΟ ΡΟΛΟΙ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΗΞΕΡΕ ΟΤΙ ΘΑ ΣΚΑΣΕΙ ΜΥΤΗ. ΑΣΕ ΠΟΥ Ο ΜΠΕΛΛΟΣ ΗΘΕΛΕ ΚΑΙ ΧΟΥΦΤΩΜΑΤΑΚΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ Η ΔΟΛΙΑ? ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΕΣΚΑΣΕ Ο ΛΟΥΚΑΚΟΣ ΚΑΙ ΠΗΡΕ ΤΑ ΠΑΝΩ ΤΗΣ? ΚΑΛΑ ΤΟΝ ΕΠΑΙΞΕ ΤΕΛΕΙΑ. ΟΧΙ ΑΦΡΟΥΣ, ΟΧΙ ΚΑΠΝΟΥΣ ΚΡΟΣΙΑ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ. ΑΜ ΑΥΤΟΣ Ο ΝΤΟΣΙΕΣ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕ ΚΑΙ ΕΡΧΟΤΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΣ ΚΡΥΨΕΙ ΤΑ ΜΠΟΥΤΑΚΙΑ? lol!

ΑΣΕ ΜΕ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΧΑΛΙΑ ΜΕΝ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΥΓΕΙ ΚΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΕΙ ΚΑΙ ΦΑΓΗΤΟ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΑΦΗΣΕΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΚΑΤΑΠΙΝΕ ΑΜΑΣΗΤΟ.

ΣΤΗ ΣΚΗΝΗ ΜΕ ΔΑΦΝΗ -ΝΙΚΟΛΑ ΘΕΟΣ : respect : : respect : ΤΑ ΜΠΟΥΤΑΚΙΑ ΣΤΟ ΤΣΙΓΚΕΛΙ ΠΙΟ ΚΑΛΥΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΣ ΝΟΡΑΣ, ΕΙΧΕ ΠΑΘΕΙ ΕΝΑΝ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟ ΚΑΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ Η ΘΕΙΚΗ ΑΤΑΚΑ ΤΗΣ ΔΑΦΝΗΣ " ΑΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΑΠΟΓΕΙΩΘΕΙ" ΕΚΕΙ ΤΟΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΤΟ ΛΟΥΚΑ. ΠΟΥ ΝΑ ΒΡΕΙ ΜΕΡΟΣ ΝΑ ΚΡΥΦΤΕΙ ΛΕΜΕ.

ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΣΕ ΑΝΑΜΕΝΑ ΚΑΡΒΟΥΝΑ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ. ΕΛΑΤΕ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΚΟΙΤΑΖΟΣΑΣΤΑΝ ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΣΑΣ ΤΑ ΕΛΕΓΕ ΟΛΑ, ΑΣ ΤΑ ΠΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΡΜΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΑΣ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ. "ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΛΟΥΚΑ?" ΞΕΡΟΚΑΤΑΠΙΝΕ Ο ΛΟΥΚΑΣ, ΚΟΙΤΑΓΕ ΑΛΛΟΥ "ΟΧΙ" ΤΗΣ ΕΛΕΓΕ. ΟΧΙΑ ΝΑ ΣΕ ΦΑΕΙ ΚΑΛΕ ΜΙΛΑ.

ΤΙ ΠΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΣ ΣΤΟ ΝΙΚΟΛΑ? ΣΕ ΑΥΤΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΕΙΣ? ΤΟΥΣ ΕΧΕΙΣ ΠΡΗΞΕΙ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΙΑ. ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΚΑΙ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΜΥΑΛΟ? ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ Synelthe ΛΟΥΚΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΤΕΦΑΝΟΣ -ΜΕΛΙΤΑ: ΟΧΙ ΤΩΡΑ ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ? ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΚΥΡΑ ΜΟΥ ΜΕ ΑΝΟΙΧΤΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ, ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΦΥΓΕΙ ΧΩΡΙΣ ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ, ΝΑ ΤΟΝ ΒΓΑΛΕΙΣ ΕΥΓΕΝΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΡΤΑΛΗ. "ΝΑΙ ΤΗΝ ΕΥΑ ΤΗ ΝΟΙΑΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΥΑΛΩΤΗ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ,ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΘΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΝ ΜΑΘΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕΙ ΘΑ ΤΟ ΕΧΕΙ, ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΜΠΛΕΞΩ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΑΝΟΣ".

ΜΕ ΑΠΛΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΑΝ ΘΕΛΕΙ Η ΕΥΑ ΝΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΩ ΝΑ ΖΗΣΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΠΑΡΕ ΔΩΣΕ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΠΑΡΑΛΛΗΛΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΑΠΟ ΔΩ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΤΟ ΑΙΣΘΗΜΑ ΜΟΥ ΣΑΝ ΤΟ ΜΑΝΟ. ΝΑΙ ΜΕΝ ΕΝΙΩΣΑ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΟΔΩΣΩ ΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΜΟΥ.

ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΤΟΥΣ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΣ ΚΑΙ ΕΙΔΕΣ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΓΛΥΚΙΑ ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ, ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ, ΤΗΝ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΓΛΥΚΙΣΜΑΤΑ ΤΗΣ , ΓΕΛΑΝΕ ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΜΟΡΦΑ ΜΑΖΙ, ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΕΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ ΝΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙΣ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΣΟΥ? ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ ΑΥΤΟΣ ΤΗΝ ΚΛΩΤΣΙΑ? ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΥΠΕΡΗΦΑΝΕΙΑ ΜΕΣΑ ΣΟΥ? ΠΑΡΑΚΑΛΑΣ ΤΙ?

ΑΣΕ ΤΙΣ ΚΟΥΛΑΜΑΡΕΣ ΤΙΣ ΑΜΑΛΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΟΥ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΣΟΥ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ, ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΟΜΩΣΙΕΣ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΒΛΕΠΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΤΑΡΕΥΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΕΙΣ ΠΑΛΙ.

ΚΑΙ ΑΥΤΗ Η ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΓΛΩΣΣΑ ΔΕΝ ΒΑΖΕΙ ΜΕΣΑ ΤΗΣ, ΠΩ ΠΩ ΠΙΑ,ΜΗΝ ΤΟ ΔΗΛΩΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΓΓΟΝΙ ΤΗΣ ΜΕ ΑΛΛΟ ΟΝΟΜΑ ΝΑ ΤΟ ΣΩΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΔΑΚΡΥ ΠΟΥ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΕΠΑΝΕΡΧΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΨΥΧΡΗ ΣΤΑΣΗ. Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΑ ΕΧΕΙ ΠΑΙΞΕΙ ΜΕ ΤΟ ΤΙ ΜΕΣΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΙΣΕΙ.

ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΚΑΙ Η ΑΜΑΛΙΑ. ΑΛΛΗ ΤΡΕΛΛΗ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΜΑΝΑΣ ΠΡΟΣ ΚΟΡΗ, "ΑΝ ΕΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΓΚΥΟΣ". ΕΤΣΙ ΚΑΛΕ ΣΤΗΝΕΤΑΙ ΜΙΑ ΣΩΣΤΗ ΣΧΕΣΗ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΣΩΣΤΟΣ ΓΑΜΟΣ? ΒΑΣΙΣΜΕΝΟΣ ΣΕ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟ ΕΚΒΙΑΣΜΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΕ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΣΕΒΑΣΜΟ ΠΡΟΣ ΤΑ ΘΕΛΩ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ? ΑΝΤΕ ΜΕΛΙΤΑΚΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ.

Η ΕΥΑ ΔΕΝ ΣΧΕΔΙΑΣΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΗΡΘΕ ΔΕΝ ΠΗΓΕ ΝΑ ΤΥΛΙΞΕΙ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΚΑΙ ΝΑ ΑΡΑΞΕΙ ΝΑ ΓΕΥΕΤΑΙ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΖΩΗ, Η ΜΕΛΙΤΑ ΟΜΩΣ ΕΧΕΙ ΜΑΘΕΙ "ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟ ΠΑΙΔΙ, ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑΚΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΩΡΑ ΘΕΛΕΙ ΠΑΕΙ ΟΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΑ ΜΑΤΩΜΕΝΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ".

ΚΑΛΕ ΤΟ ΕΙΔΑΤΕ ΤΟ ΑΛΛΟ? ΕΙΠΕ ΣΤΗΝ ΑΜΑΛΙΑ ΟΤΙ ΠΑΕΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΤΗ ΔΑΦΝΗ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ Η ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΙ ΗΘΕΛΕ ΑΠΟ ΤΗ ΔΑΦΝΗ ΝΑ ΤΗΝ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΚΟΒΕΙ ΚΑΙ ΠΑΤΡΟΝ, ΠΟΥ ΟΥΤΕ ΒΕΛΟΝΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΠΟΤΕ ΝΑ ΡΑΨΕΙ ΕΝΑ ΚΟΥΜΠΙ.

ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΑΖΙ. Η ΔΑΦΝΗ ΩΣ ΣΥΝΗΘΩΣ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΗΣ, Η ΝΟΡΑ ΝΑ ΔΑΓΚΩΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΣΩΣΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΘΕΜΑ, Η ΜΕΛΙΤΑ ΜΕ ΥΦΟΣ "ΑΝΟΙΞΕ ΠΕΤΡΑ ΝΑ ΔΙΑΒΩ" ΚΑΙ Η ΕΥΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΙΔΕΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΑ. ΤΡΕΛΛΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.... ΕΠΙΣΗΣ Η ΔΑΦΝΗ "ΡΩΤΗΣΤΕ ΚΑΙ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΠΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΜΕ ΠΑΙΔΟΨΥΧΟΛΟΓΟ, ΠΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΒΡΕ ΜΕΛΙΤΑ." ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΑΚΡΙΒΩΣ Η ΜΕΛΙΤΑ? ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΠΑΙΔΙ? ΚΑΙ ΜΕ ΠΑΙΔΟΨΥΧΟΛΟΓΟ Ε? ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΟΥΝΑΕΙ ΑΠΟ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΛΥΘΟΥΝ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ. ΤΗΝ ΛΥΠΑΜΑΙ ΤΗ ΔΥΣΤΥΧΗ, ΤΙ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ?

ΑΜΑΛΙΑ ΚΑΙ ΠΕΤΡΟΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΙ. ΝΑ ΠΑΕΙ Ο ΠΕΤΡΟΣ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΚΙΑΣΜΕΝΗ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΤΗΣ ΤΗΝ ΟΦΕΙΛΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΛΑΣΕΙ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΤΗΣ ΜΕΛΙΤΑΣ ΚΑΙ Η ΓΚΕΣΤΑΠΟ ΑΜΕΣΩΣ ΘΑ ΤΗ ΔΕΧΤΕΙ, ΘΑ ΤΟΥ ΦΤΙΑΞΕΙ ΚΑΙ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΝΑ ΘΥΜΗΘΟΥΝ ΤΑ ΠΑΛΙΑ. ΑΜΑΛΙΑ ΘΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΣ Η ΣΟΥ ΞΕΦΕΥΓΟΥΝ? ΗΜΑΡΤΟΝ ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΑΚΟΥΣΩ.

ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΟΞΕΝΙΑ ΤΗΣ ΜΕ ΕΥΑ ΜΑΝΩΛΑΚΗ, ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΕΝΑ ΧΕΡΑΚΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙ.

ΚΑΙ Ο ΛΙΑΚΟΣ ΜΑΣ ΠΗΓΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΠΟΝΕΜΕΝΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ ΓΙΑΤΙ Η ΝΥΧΤΑ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑ. ΜΗΝ ΣΠΑΡΑΖΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ.

ΑΧ!!!!!!!! ΒΓΗΚΕ ΚΑΙ Η ΑΠΟΦΑΣΗ, Η ΝΤΑΙΖΗ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΟΛΑ.... ΓΛΕΝΤΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΝ ΟΔΥΣΣΕΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΝ ΕΞΑΦΑΝΙΣΕΙ, ΓΛΕΝΤΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΛΟΥΚΑ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ, ΑΣΕ ΤΗ ΝΟΡΑ ΤΗ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΠΑΘΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΟ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΤΗΣ.

ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ.


Συμφωνώ απόλυτα με όσα λες.
Κάλυψες στο σχολιασμό σου και το θέμα του Οδυσσέα που εγώ δεν το έθιξα για να μη χαλάσω την καλή διάθεση που μου άφησε χθες το επεισόδιο. Δεν υπάρχει πιο αδικημένος απ αυτή την κατάσταση. Νομιζω ο Οδυσσέας κρατάει τα πρωτεία, και μαζί μ αυτόν και ο Αρης που θα χάσει έναν πατέρα σαν κι αυτον.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από DESPOINA Τετ Ιαν 27, 2010 3:30 pm

ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΗΝ ΑΠΟΡΙΑ..ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΚΟΛΛΗΤΗ ΠΑΡΕΑ...ΟΛΟΙ ΜΑΣ...ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΜΠΕΙ ΝΕΟ ΑΤΟΜΟ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΑΥΤΗ..? ΑΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΓΝΩΣΤΟΣ ΤΟΥ ΤΟ ΔΕΙΧΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΡΟΠΟ...ΔΕ ΛΕΜΕ ΜΥΣΤΙΚΑ ....ΔΕ ΜΑΣ ΛΕΕΙ ΜΥΣΤΙΚΑ.....ΑΠΛΑ ΓΝΩΣΤΟΣ..ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΔΙΝΟΥΜΕ ΤΟ "ΣΗΜΑ " ΟΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΦΙΛΟΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΜΕΤΑ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΡΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΛΕΜΕ ΟΤΙ Η ΠΑΡΕΑ ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΠΑΝΩ ΣΟΥ? ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΗ ΛΟΓΙΚΗ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΔΛΔ...ΤΗΝ ΒΑΛΑΝΕ Ή ΔΕ ΤΗΝ ΒΑΛΑΝΕ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΤΟΥΣ? ΤΝ ΚΑΝΑΝΕ Ή ΟΧΙ ΦΙΛΗ ΤΟΥΣ..ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΟΙΝΕΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΠΑΡΕΛΘΟΝΤΟΣ ΕΦΗΒΙΚΕΣ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΤΩΡΑ...ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ? ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΑΠΕΞΩ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΣΥΝΕΧΩΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΒΑΖΟΥΝ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΟΥΝ.....ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΗ ΜΠΕΙ ΠΟΤΕ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ....ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΠΑΝΤΑ ΜΟΝΗ ΗΤΑΝΕ...ΠΑΝΤΑ..




Δεν συμφωνώ!Η παρέα έχει μια μεγάλη αγκαλιά για την Μελίτα ήταν πάντα κοντά της σε δύσκολες στιγμές!! Κ τώρα να την προστατευσουν προσπαθούν! Δεν καταλάβα δλδ τι πρέπει να τς πουν.βουρ στο ψητό? Υπάρχει ένα παιδί κ ένας Στέφανος που την αδειάζει συνεχώς την Μελίτα!! Η μελίτα απο μόνης της πρέπει να κάνει πίσω! Γιατί πρέπει πάλι να ζήσει μια αρρωστημένη κατάσταση?
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από marializ25 Τετ Ιαν 27, 2010 3:36 pm

DESPOINA έγραψε:
ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΗΝ ΑΠΟΡΙΑ..ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΚΟΛΛΗΤΗ ΠΑΡΕΑ...ΟΛΟΙ ΜΑΣ...ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΜΠΕΙ ΝΕΟ ΑΤΟΜΟ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΑΥΤΗ..? ΑΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΓΝΩΣΤΟΣ ΤΟΥ ΤΟ ΔΕΙΧΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΡΟΠΟ...ΔΕ ΛΕΜΕ ΜΥΣΤΙΚΑ ....ΔΕ ΜΑΣ ΛΕΕΙ ΜΥΣΤΙΚΑ.....ΑΠΛΑ ΓΝΩΣΤΟΣ..ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΔΙΝΟΥΜΕ ΤΟ "ΣΗΜΑ " ΟΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΦΙΛΟΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΜΕΤΑ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΡΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΛΕΜΕ ΟΤΙ Η ΠΑΡΕΑ ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΠΑΝΩ ΣΟΥ? ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΗ ΛΟΓΙΚΗ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΔΛΔ...ΤΗΝ ΒΑΛΑΝΕ Ή ΔΕ ΤΗΝ ΒΑΛΑΝΕ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΤΟΥΣ? ΤΝ ΚΑΝΑΝΕ Ή ΟΧΙ ΦΙΛΗ ΤΟΥΣ..ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΟΙΝΕΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΠΑΡΕΛΘΟΝΤΟΣ ΕΦΗΒΙΚΕΣ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΤΩΡΑ...ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ? ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΑΠΕΞΩ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΣΥΝΕΧΩΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΒΑΖΟΥΝ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΟΥΝ.....ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΗ ΜΠΕΙ ΠΟΤΕ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ....ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΠΑΝΤΑ ΜΟΝΗ ΗΤΑΝΕ...ΠΑΝΤΑ..




Δεν συμφωνώ!Η παρέα έχει μια μεγάλη αγκαλιά για την Μελίτα ήταν πάντα κοντά της σε δύσκολες στιγμές!! Κ τώρα να την προστατευσουν προσπαθούν! Δεν καταλάβα δλδ τι πρέπει να τς πουν.βουρ στο ψητό? Υπάρχει ένα παιδί κ ένας Στέφανος που την αδειάζει συνεχώς την Μελίτα!! Η μελίτα απο μόνης της πρέπει να κάνει πίσω! Γιατί πρέπει πάλι να ζήσει μια αρρωστημένη κατάσταση?

ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΕΨΟΥΝ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ Ή ΤΗΝ ΕΥΑ? ΓΙΑΤΙ Η ΝΟΡΑ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΟΥΝ ΤΗΝ ΕΥΑ...ΚΑΙ ΔΕ ΤΟ ΕΙΠΕ ΑΥΤΟ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ.......ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΣΟΥΝ ΟΛΟΙ ΠΑΝΩ ΤΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΣΧΕΣΗΣ ΑΥΤΗΣ....ΚΑΙ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΝΑ ΤΗΣ ΛΕΕΙ: ΣΤΑΜΑΤΑ ΤΟ ΕΔΩ....ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΡΩΤΗΣΑΝΕ ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙ? ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ..... ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΜΕ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΤΗΣ ΕΥΑΣ...ΕΦΟΣΟΝ ΤΗΝ ΞΕΡΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΑΝΑΙΡΕΙ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ Η ΜΕΛΙΤΑ ΝΙΩΘΕΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΝΙΩΘΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΗ ΤΗΣ ΠΟΥΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ...... ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΟΤΙ ΔΕ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΟΥΝ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ( Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΠΑΝΤΑ).... Η ΝΟΡΑ ΤΗΣ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ: ΑΝ ΝΙΩΘΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΠΡΟΧΩΡΑ ΤΟ...ΜΗ ΚΑΝΕΙΣ Ο,ΤΙ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟ ΛΟΥΚΑ.....ΟΠΟΤΕ? ΤΙ ΚΑΝΕΙ Η ΝΟΡΑ ..ΦΑΣΚΕΙ ΚΑΙ ΑΝΤΙΦΑΣΚΕΙ? ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΝΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΥΣΚΟΛΗ ΘΕΣΗ..ΕΚΕΙ ΜΠΡΑΒΟ ΤΗΣ...ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ..... ΔΕ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ... ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ Η ΕΥΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΟΣΟ ΤΟΝ ΜΑΝΟ... ΚΑΙ Ο ΓΑΜΟΣ ΠΑΡΩΔΙΑ ΘΑ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ..ΘΑ ΔΥΣΤΥΧΙΣΟΥΝ 3 ΑΝΘΡΩΠΟΙ ..ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΡΙΜΑ...ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΡΙΜΑ..

marializ25
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από DESPOINA Τετ Ιαν 27, 2010 3:42 pm

nana έγραψε:Clarabelle ως συνήθως, συμφωνώ μαζί σου.
Δεν μπορώ και εγώ να καταλάβω πως μερικοί προσπαθούν να συγκρίνουν αυτά που έχει περάσει η Ευα με αυτά που έχει περάσει η Μελίτα. Σαφέστατα η Εύα έχει περάσει τα πιο δύσκολα και επώδυνα γεγονότα.
Αν κάτι με εκνευρίζει αφάνταστα είναι που η Μελίτα πέρυσι προσπαθούσε να μας πείσει ότι ο Μάνος είναι ο ένας και ο μοναδικός φτάνοντας στο τέλος να διαλυσει ακόμα και τον γάμο από δύο άτομα που και η ίδια είχε πει δεκάδες φορές πως πρέπει να είναι μαζί.
Και να διευκρινήσω ότι ο Μάνος είναι αυτός που φταίει στο θέμα της νύχτας πριν το γάμο. Και έρχεται τώρα να μας ξαναπείσει ότι ο Στέφανος είναι τελικά ο ένας και μοναδικός και ότι η Ευα κλέβει τους άντρες της. Μάλλον το αντίθετο συμβαίνει. Και αν πέρυσι το κατάλαβε και το παραδέχτηκε ότι τελικά αυτή μπήκε στη ζωή του Μάνου και της Ευας καλά θα κάνει να το παραδεχτεί και τώρα πως ο Στέφανος ήταν και αυτός πιο πριν στη ζωή της Ευας και πως το γεγονός πως η Ευα αρνήθηκε το γάμο ήταν για άλλους λόγους.
Καλά κάνει λοιπόν το καλαμάρι και ζηλεύει.
Και πολύ χαίρομαι που κατινιάζεται με τις παρακολουθήσεις.
Μέχρι να μας πείσει ότι ο Στέφανος είναι ο ένας και μοναδικός πρέπει να περάσει αρκετός καιρός και όχι 5-10 κρεβάτια.


Συμφωνώ μέχρι τελείας!!Το ζευγάρι το κάνει ο χρόνος! Η Αγάπη δεν γεννιέται από την μια μέρα στη άλλη!Με το χρόνο ανακαλύπτεις τον άλλο πιο βαθιά, πιο ουσιαστικά και μετά βλέπεις αν όντως μπορεί να είστε μαζί ή είναι κάτι της στιγμής!
Εδώ έχουμε καθαρά ένα ερωτικό ζευγάρι!Πολύ ευκολα λέει το κατινάκι το ΄΄σ αγαπώ΄΄! Δεν καταλαβαίνω πως με 5 κρεβάτια φτάνει στο σημείο να παρακολυθεί τον Στέφανο?
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τετ Ιαν 27, 2010 3:43 pm

marializ25 έγραψε:
ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΕΨΟΥΝ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ Ή ΤΗΝ ΕΥΑ? ΓΙΑΤΙ Η ΝΟΡΑ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΟΥΝ ΤΗΝ ΕΥΑ...ΚΑΙ ΔΕ ΤΟ ΕΙΠΕ ΑΥΤΟ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ.......ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΣΟΥΝ ΟΛΟΙ ΠΑΝΩ ΤΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΣΧΕΣΗΣ ΑΥΤΗΣ....ΚΑΙ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΝΑ ΤΗΣ ΛΕΕΙ: ΣΤΑΜΑΤΑ ΤΟ ΕΔΩ....ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΡΩΤΗΣΑΝΕ ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙ? ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ..... ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΜΕ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΤΗΣ ΕΥΑΣ...ΕΦΟΣΟΝ ΤΗΝ ΞΕΡΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΑΝΑΙΡΕΙ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ Η ΜΕΛΙΤΑ ΝΙΩΘΕΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΝΙΩΘΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΗ ΤΗΣ ΠΟΥΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ...... ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΟΤΙ ΔΕ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΟΥΝ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ( Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΠΑΝΤΑ).... Η ΝΟΡΑ ΤΗΣ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ: ΑΝ ΝΙΩΘΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΠΡΟΧΩΡΑ ΤΟ...ΜΗ ΚΑΝΕΙΣ Ο,ΤΙ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟ ΛΟΥΚΑ.....ΟΠΟΤΕ? ΤΙ ΚΑΝΕΙ Η ΝΟΡΑ ..ΦΑΣΚΕΙ ΚΑΙ ΑΝΤΙΦΑΣΚΕΙ? ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΝΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΥΣΚΟΛΗ ΘΕΣΗ..ΕΚΕΙ ΜΠΡΑΒΟ ΤΗΣ...ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ..... ΔΕ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ... ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ Η ΕΥΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΟΣΟ ΤΟΝ ΜΑΝΟ... ΚΑΙ Ο ΓΑΜΟΣ ΠΑΡΩΔΙΑ ΘΑ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ..ΘΑ ΔΥΣΤΥΧΙΣΟΥΝ 3 ΑΝΘΡΩΠΟΙ ..ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΡΙΜΑ...ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΡΙΜΑ..

Και τις δυο θέλουν να προστατέψουν.
Μπερδευεις τα χρονικά διαστήματα που ειπωθήκανε τα πραγματα.Οταν ειπε η Νόρα στην Μελίτα να το ζήσει, η εγκυμοσύνη, δεν γνωρίζαμε την εγκυμοσύνη.Τώρα την ξέρει και γιαυτο της λέει να κάνει πίσω.Πολυ απλά πράγματα.

Η Νόρα πάλι, στο ατελιέ, είπε στην Ευα να μην παντρευτει και το έκανε και για την Μελίτα και για την Ευα.

Τώρα αν γίνει γαμος Στεφανου-Ευας, δεν θα το προκαλέσει η Ευα για να κάνει κακό στην Μελίτα, μιας που δεν ξέρει το τι παίζει, αλλα ουτε η Νορα/Δαφνη/Μελίτα, κτλ κτλ . Είναι του Στέφανου η απόφαση.

Για ακόμη μια φορά, μην συγκρίνεται Νόρα-Λουκά με Στέφανο-Μελίτα. Είναι τελειως διαφορετικά τα πράγματα...Ελεος δηλαδη
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Ιαν 27, 2010 3:43 pm

marializ25 έγραψε:
DESPOINA έγραψε:
ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΗΝ ΑΠΟΡΙΑ..ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΚΟΛΛΗΤΗ ΠΑΡΕΑ...ΟΛΟΙ ΜΑΣ...ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΜΠΕΙ ΝΕΟ ΑΤΟΜΟ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΑΥΤΗ..? ΑΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΓΝΩΣΤΟΣ ΤΟΥ ΤΟ ΔΕΙΧΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΡΟΠΟ...ΔΕ ΛΕΜΕ ΜΥΣΤΙΚΑ ....ΔΕ ΜΑΣ ΛΕΕΙ ΜΥΣΤΙΚΑ.....ΑΠΛΑ ΓΝΩΣΤΟΣ..ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΔΙΝΟΥΜΕ ΤΟ "ΣΗΜΑ " ΟΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΦΙΛΟΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΜΕΤΑ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΡΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΛΕΜΕ ΟΤΙ Η ΠΑΡΕΑ ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΠΑΝΩ ΣΟΥ? ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΗ ΛΟΓΙΚΗ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΔΛΔ...ΤΗΝ ΒΑΛΑΝΕ Ή ΔΕ ΤΗΝ ΒΑΛΑΝΕ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΤΟΥΣ? ΤΝ ΚΑΝΑΝΕ Ή ΟΧΙ ΦΙΛΗ ΤΟΥΣ..ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΟΙΝΕΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΠΑΡΕΛΘΟΝΤΟΣ ΕΦΗΒΙΚΕΣ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΤΩΡΑ...ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ? ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΑΠΕΞΩ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΣΥΝΕΧΩΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΒΑΖΟΥΝ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΟΥΝ.....ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΗ ΜΠΕΙ ΠΟΤΕ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ....ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΠΑΝΤΑ ΜΟΝΗ ΗΤΑΝΕ...ΠΑΝΤΑ..


Δεν συμφωνώ!Η παρέα έχει μια μεγάλη αγκαλιά για την Μελίτα ήταν πάντα κοντά της σε δύσκολες στιγμές!! Κ τώρα να την προστατευσουν προσπαθούν! Δεν καταλάβα δλδ τι πρέπει να τς πουν.βουρ στο ψητό? Υπάρχει ένα παιδί κ ένας Στέφανος που την αδειάζει συνεχώς την Μελίτα!! Η μελίτα απο μόνης της πρέπει να κάνει πίσω! Γιατί πρέπει πάλι να ζήσει μια αρρωστημένη κατάσταση?

ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΕΨΟΥΝ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ Ή ΤΗΝ ΕΥΑ? ΓΙΑΤΙ Η ΝΟΡΑ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΟΥΝ ΤΗΝ ΕΥΑ...ΚΑΙ ΔΕ ΤΟ ΕΙΠΕ ΑΥΤΟ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ.......ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΣΟΥΝ ΟΛΟΙ ΠΑΝΩ ΤΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΣΧΕΣΗΣ ΑΥΤΗΣ....ΚΑΙ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΝΑ ΤΗΣ ΛΕΕΙ: ΣΤΑΜΑΤΑ ΤΟ ΕΔΩ....ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΡΩΤΗΣΑΝΕ ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙ? ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ..... ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΜΕ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΤΗΣ ΕΥΑΣ...ΕΦΟΣΟΝ ΤΗΝ ΞΕΡΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΑΝΑΙΡΕΙ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ Η ΜΕΛΙΤΑ ΝΙΩΘΕΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΝΙΩΘΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΗ ΤΗΣ ΠΟΥΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ...... ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΟΤΙ ΔΕ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΟΥΝ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ( Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΠΑΝΤΑ).... Η ΝΟΡΑ ΤΗΣ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ: ΑΝ ΝΙΩΘΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΠΡΟΧΩΡΑ ΤΟ...ΜΗ ΚΑΝΕΙΣ Ο,ΤΙ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟ ΛΟΥΚΑ.....ΟΠΟΤΕ? ΤΙ ΚΑΝΕΙ Η ΝΟΡΑ ..ΦΑΣΚΕΙ ΚΑΙ ΑΝΤΙΦΑΣΚΕΙ? ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΝΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΥΣΚΟΛΗ ΘΕΣΗ..ΕΚΕΙ ΜΠΡΑΒΟ ΤΗΣ...ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ..... ΔΕ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ... ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ Η ΕΥΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΟΣΟ ΤΟΝ ΜΑΝΟ... ΚΑΙ Ο ΓΑΜΟΣ ΠΑΡΩΔΙΑ ΘΑ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ..ΘΑ ΔΥΣΤΥΧΙΣΟΥΝ 3 ΑΝΘΡΩΠΟΙ ..ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΡΙΜΑ...ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΡΙΜΑ..


Ελσάκι η παρέα έχει πάρει το μέρος της Μελίτας πάμπολλες φορές πέρσυ σε περιπτώσεις που το δίκιο ήταν με το μέρος της.
Εδώ καλώς ή κακώς ο Στέφανος έχει πείσει τους πάντες οτι την Εύα την αγαπάει, και απ την πλευρά της η Εύα τους λέει οτι μπορεί να μη νοιώθει τρελό έρωτα για το Στέφανο αλλά τον αγαπάει με τον τρόπο της, αφού λοιπόν υπάρχει ένα παιδί, τι θέλεις να πουν στην Μελίτα;
Η Μελίτα αφού πρώτα έκανε σαν τρελή να τη δεχτούν στην παρέα στην συνέχεια τους αγνόησε και τους αγνοεί. Πρώτη εκείνη δεν ενδιαφέρθηκε ποτε για τους άλλους. Θυμάμαι οτι μετά το βιασμό της Νόρας απ το Στέλιο αντί να βοηθάει τη Νόρα περίμενε απο κείνη συμπαράσταση. Δεν είναι έτσι οι φίλοι
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από KonstantinaA Τετ Ιαν 27, 2010 3:51 pm

stefanos-melita έγραψε:
ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ έγραψε:
Materialgirl έγραψε:Το βασικό πρόβλημα δεν είναι σε ποιο μέρος του σπιτιού κάνει σεξ το κάθε ζευγάρι. Γούστα είναι αυτά. Άλλος γουστάρει να το κάνει στο πάτωμα, άλλος στον καναπέ, άλλος σε autobianki και άλλος κρεμασμένος από το πολύφωτο. Έτσι κι αλλιώς Μελίτα- Στέφανος το έχουν κάνει στο κρεβάτι του Στέφανου, οπότε αφού έφτασαν μέχρι το κρεβάτι δεν ήταν ξεπέτα. Το πρόβλημα είναι ότι δυστυχώς όπως γίνεται η εξέλιξη ούτε οι Μανοευικοί δικαιώνονται, ούτε οι Στεφανομελιτικοί, ούτε οι Λουκονορικοί.
συμφωνω!!εγω καθε αλλο παρα σκετο σεξ βλεπω αναμεσα σε στεφ-μελ.ειναι πραγματικος ερωτας με παθος και τρυφεροτητα μαζι!!αν ηταν μονο σεξ τοτε μετα την πραξη θα της γυρναγε και την πλατη και θα ροχαλιζε κιολας οπως κανει καθε αχαιρευτος!αυτος ομως δεν ξεκολαει απο πανω της!!την κραταει λες και ειναι κατι πολυτιμο!την αγγιζει συνεχεια,της χαιδευει τα μαλλια,την φιλαει τρυφερα,της λεει λογια που μονο ενας παραφορα ερωτευμενος λεει!!οποιος θελει μονο σεξ ολα αυτα τα παραβλεπει γιατι δεν του βγαινουν!
Α
ΚΡΙΒΩΣ..ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΗ ΛΟΓΙΚΗ ΤΟΥ "ΗΤΑΝ 15 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΑΣΤΕΣ" ΜΑΛΙΣΤΑ.. ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ, ΟΧΙ ΟΤΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΗΤΑΝ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΣ Κ ΜΕ ΠΑΙΔΙ!!
ΛΟΙΠΟΝ, ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΗ ΛΟΓΙΚΗ ΣΑΣ..1) ΔΗΛ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΡΩΤΑ ΑΛΛΟΥ, Κ ΟΧΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ, ΘΕΩΡΕΙΤΕ ΞΕΠΕΤΑ, ΛΕΣ Κ Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΘΟΡΙΖΕΙ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ. 2)ΜΟΝΟ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 10 ΕΤΗ ΣΧΕΣΗ, ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΚΟΙΜΑΣΤΕ ΣΕ ΑΛΛΑ ΜΕΡΗ, ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΕΙΣΤΕ ΜΑΖΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ, ΘΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΗΤΕ ΑΝΗΘΙΚΟΙ
3) ΚΑΙ ΣΥΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟΝ, ΗΤΑΝ ΕΡΑΣΤΕΣ 15 ΧΡΟΝΙΑ, ΟΠΟΤΕ ΤΙ ΜΑΣ ΝΟΙΑΖΕΙ ΠΟΥ Ο ΑΛΛΟΣ ΕΝΤΩΜΕΤΞΥ ΕΙΧΕ ΓΥΝΑΙΚΑ Κ ΠΑΙΔΙ?? ΑΛΛΑ ΜΑΣ ΠΕΙΤΡΑΖΕΙ Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ Η ΜΕΛΙΤΑ ΕΙΧΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΑΝΔΡΑ, ΠΡΩΗΝ ΤΗΣ ΕΡΩΜΕΝΗΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΑ ΤΗΣ?

ΕΙΣΤΕ ΣΟΒΑΡΕΣ?? ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΑΦΕΡΩ ΤΗΝ ΑΤΑΚΑ "ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΚΛΟΝΙΣΤΕΙ Η ΜΕΛΙΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΙΣΤΙΑ, ΣΙΓΑ"!! ΜΗΠΩΣ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΣΧΕΔΟΝ 10 ΧΡΟΝΙΑ, Κ ΜΗΠΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑΝ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΜΑΖΙ?? ΜΗΠΩΣ?? slap Κ ΜΕΤΑ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΤΑΡΡΕΥΣΕΙ Η ΕΥΑ, ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΜΑΘΕΙ ΟΤΙ Ο ΣΤΕΦ ΟΤΑΝ ΧΩΡΙΣΑΝ ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ, Κ ΘΑ ΑΠΟΒΑΛΛΕΙ! Ε, ΛΟΠΟΝ, ΜΕ ΤΗ ΛΟΓΙΚΗ ΣΑ, Κ ΓΩ ΛΕΩ, ΟΤΙ ΣΙΓΑ, ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΠΟΒΑΛΛΟΥΝ, ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ Κ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΤΡΟΜΕΡΟ, ΟΥΤΕ ΚΑΤΑΡΡΕΟΥΝ ΓΙ ΑΥΤΟ. ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ, ΞΕΠΕΡΝΙΕΤΑΣΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΜΙΑ ΑΠΟΒΟΛΗ, ΚΑΘΩΣ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΞΑΝΑΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ) ΑΠ ΤΗ ΔΙΑΛΥΣΗ ΜΙΑΣ ΟΛΚΛΗΡΗΣ ΖΩΗΣ, ΕΝΑ ΓΑΜΟ ΠΟΥ ΔΙΑΛΥΕΤΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 10 ΕΤΗ.
ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΟΥΜΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ ΜΕ ΛΥΠΟΥΝ ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΕΤΩΝ ΕΙΣΑΙ ΟΥΤΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΣΟΥ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ. ΣΑΦΩΣ ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ΜΕ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΖΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ Ο ΓΑΜΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΛΟΝΙΖΕΣΑΙ ΟΤΑΝ ΑΝΚΑΛΥΠΤΕΙΣ ΟΤΙ ΖΟΥΣΕΣ ΣΕ ΕΝΑ ΨΕΜΑ, ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟ ΑΜΦΙΣΒΗΤΕΙ ΑΥΤΟ.

ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΞΕΚΙΝΑΣ ΕΝΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΕΡΩΤΑ ΠΡΩΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΙΣ ΠΑΛΙΕΣ ΠΛΗΓΕΣ ΟΙ ΟΠΙΕΣ ΜΕΣΑ ΣΕ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟ ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΝ , ΔΙΝΕΙΣ ΜΕΓΑΛΗ ΒΑΣΗ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΜΑΖΕΨΕΙΣ ΤΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΗΣΕΙΣ ΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ. ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΟΜΩΣ ΜΕ ΣΤΑΘΕΡΑ ΒΗΜΑΤΑ, ΚΑΙ ΜΕ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΤΟΜΑ ΤΟΥ ΠΑΡΕΛΘΟΝΤΟΣ ΣΟΥ ΚΑΙ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ ΝΑ ΔΕΣΜΕΥΤΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΜΟΝΟ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΤΟΥ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ. ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΠΡΩΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΜΑΝΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ Ο ΕΑΥΤΟΣ ΣΟΥ ΚΑΙ Ο ΝΕΟΣ ΣΟΥ ΕΡΩΤΑΣ. ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΕΡΩΤΑ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΔΕΝ ΚΑΘΟΡΙΖΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΤΗΝ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΣΟ ΚΑΛΑ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΠΕΡΝΑΝΕ.

ΚΑΝΕΙΣ ΟΜΩΣ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΛΑΘΟΣ ΟΤΙ ΜΙΑ ΑΠΟΒΟΛΗ ΠΕΡΝΑΕΙ ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΛΟΝΙΖΕΤΑΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΠΕΡΝΑΕΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΠΙΣΤΙΑ ΑΝ ΜΑΘΕΥΤΕΙ. ΟΤΑΝ ΛΟΙΠΟΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΝΕΑ ΖΩΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙΣ ΣΤΟΝ 4 ΜΕ 5 ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΘΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΣΕ ΚΛΟΤΣΑΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ. ΔΕΝΕΣΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥ, ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ. ΝΙΩΘΕΙΣ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΣΤΟ ΣΩΜΑ ΚΑΙ ΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ. ΑΝ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΠΟΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΑΠΟΒΑΛΕΙ ΣΤΙΓΜΑΤΙΖΕΣΑΙ ΚΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΚΑΙ ΣΩΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΕΙ ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ ΑΥΤΟΣ Ο ΠΟΝΟΣ, ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΔΙΑΡΚΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΑΙΡΟ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΥΤΗ Η ΑΠΩΛΕΙΑ. ΑΛΛΑ ΠΟΝΑΣ, ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΛΗΡΗ ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΑ ΚΑΙ ΗΛΙΘΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ. ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΠΟΒΟΛΗ ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΑ ΑΙΤΙΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΡΟΚΑΛΕΣΑΝ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΞΑΝΑΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ.

ΓΙ ΄ΑΥΤΟ ΠΡΟΣΕΞΤΕ ΤΙ ΓΡΑΦΕΤΕ, ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΓΝΩΣΗ ΑΥΤΩΝ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΤΕ. ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΛΕΠΤΑ ΚΑΙ ΟΣΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΑΝΑΔΕΣ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟΙ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΑΠΟΛΥΤΑ ΤΙ ΕΝΝΟΩ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ............

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από aggeliki Τετ Ιαν 27, 2010 3:58 pm

alexandra 35 έγραψε:
stefanos-melita έγραψε:
ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ έγραψε:
Materialgirl έγραψε:Το βασικό πρόβλημα δεν είναι σε ποιο μέρος του σπιτιού κάνει σεξ το κάθε ζευγάρι. Γούστα είναι αυτά. Άλλος γουστάρει να το κάνει στο πάτωμα, άλλος στον καναπέ, άλλος σε autobianki και άλλος κρεμασμένος από το πολύφωτο. Έτσι κι αλλιώς Μελίτα- Στέφανος το έχουν κάνει στο κρεβάτι του Στέφανου, οπότε αφού έφτασαν μέχρι το κρεβάτι δεν ήταν ξεπέτα. Το πρόβλημα είναι ότι δυστυχώς όπως γίνεται η εξέλιξη ούτε οι Μανοευικοί δικαιώνονται, ούτε οι Στεφανομελιτικοί, ούτε οι Λουκονορικοί.
συμφωνω!!εγω καθε αλλο παρα σκετο σεξ βλεπω αναμεσα σε στεφ-μελ.ειναι πραγματικος ερωτας με παθος και τρυφεροτητα μαζι!!αν ηταν μονο σεξ τοτε μετα την πραξη θα της γυρναγε και την πλατη και θα ροχαλιζε κιολας οπως κανει καθε αχαιρευτος!αυτος ομως δεν ξεκολαει απο πανω της!!την κραταει λες και ειναι κατι πολυτιμο!την αγγιζει συνεχεια,της χαιδευει τα μαλλια,την φιλαει τρυφερα,της λεει λογια που μονο ενας παραφορα ερωτευμενος λεει!!οποιος θελει μονο σεξ ολα αυτα τα παραβλεπει γιατι δεν του βγαινουν!
Α
ΚΡΙΒΩΣ..ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΗ ΛΟΓΙΚΗ ΤΟΥ "ΗΤΑΝ 15 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΑΣΤΕΣ" ΜΑΛΙΣΤΑ.. ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ, ΟΧΙ ΟΤΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΗΤΑΝ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΣ Κ ΜΕ ΠΑΙΔΙ!!
ΛΟΙΠΟΝ, ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΗ ΛΟΓΙΚΗ ΣΑΣ..1) ΔΗΛ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΡΩΤΑ ΑΛΛΟΥ, Κ ΟΧΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ, ΘΕΩΡΕΙΤΕ ΞΕΠΕΤΑ, ΛΕΣ Κ Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΘΟΡΙΖΕΙ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ. 2)ΜΟΝΟ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 10 ΕΤΗ ΣΧΕΣΗ, ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΚΟΙΜΑΣΤΕ ΣΕ ΑΛΛΑ ΜΕΡΗ, ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΕΙΣΤΕ ΜΑΖΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ, ΘΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΗΤΕ ΑΝΗΘΙΚΟΙ
3) ΚΑΙ ΣΥΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟΝ, ΗΤΑΝ ΕΡΑΣΤΕΣ 15 ΧΡΟΝΙΑ, ΟΠΟΤΕ ΤΙ ΜΑΣ ΝΟΙΑΖΕΙ ΠΟΥ Ο ΑΛΛΟΣ ΕΝΤΩΜΕΤΞΥ ΕΙΧΕ ΓΥΝΑΙΚΑ Κ ΠΑΙΔΙ?? ΑΛΛΑ ΜΑΣ ΠΕΙΤΡΑΖΕΙ Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ Η ΜΕΛΙΤΑ ΕΙΧΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΑΝΔΡΑ, ΠΡΩΗΝ ΤΗΣ ΕΡΩΜΕΝΗΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΑ ΤΗΣ?

ΕΙΣΤΕ ΣΟΒΑΡΕΣ?? ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΑΦΕΡΩ ΤΗΝ ΑΤΑΚΑ "ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΚΛΟΝΙΣΤΕΙ Η ΜΕΛΙΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΙΣΤΙΑ, ΣΙΓΑ"!! ΜΗΠΩΣ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΣΧΕΔΟΝ 10 ΧΡΟΝΙΑ, Κ ΜΗΠΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑΝ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΜΑΖΙ?? ΜΗΠΩΣ?? slap Κ ΜΕΤΑ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΤΑΡΡΕΥΣΕΙ Η ΕΥΑ, ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΜΑΘΕΙ ΟΤΙ Ο ΣΤΕΦ ΟΤΑΝ ΧΩΡΙΣΑΝ ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ, Κ ΘΑ ΑΠΟΒΑΛΛΕΙ! Ε, ΛΟΠΟΝ, ΜΕ ΤΗ ΛΟΓΙΚΗ ΣΑ, Κ ΓΩ ΛΕΩ, ΟΤΙ ΣΙΓΑ, ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΠΟΒΑΛΛΟΥΝ, ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ Κ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΤΡΟΜΕΡΟ, ΟΥΤΕ ΚΑΤΑΡΡΕΟΥΝ ΓΙ ΑΥΤΟ. ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ, ΞΕΠΕΡΝΙΕΤΑΣΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΜΙΑ ΑΠΟΒΟΛΗ, ΚΑΘΩΣ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΞΑΝΑΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ) ΑΠ ΤΗ ΔΙΑΛΥΣΗ ΜΙΑΣ ΟΛΚΛΗΡΗΣ ΖΩΗΣ, ΕΝΑ ΓΑΜΟ ΠΟΥ ΔΙΑΛΥΕΤΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 10 ΕΤΗ.
ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΟΥΜΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ ΜΕ ΛΥΠΟΥΝ ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΕΤΩΝ ΕΙΣΑΙ ΟΥΤΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΣΟΥ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ. ΣΑΦΩΣ ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ΜΕ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΖΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ Ο ΓΑΜΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΛΟΝΙΖΕΣΑΙ ΟΤΑΝ ΑΝΚΑΛΥΠΤΕΙΣ ΟΤΙ ΖΟΥΣΕΣ ΣΕ ΕΝΑ ΨΕΜΑ, ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟ ΑΜΦΙΣΒΗΤΕΙ ΑΥΤΟ.

ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΞΕΚΙΝΑΣ ΕΝΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΕΡΩΤΑ ΠΡΩΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΙΣ ΠΑΛΙΕΣ ΠΛΗΓΕΣ ΟΙ ΟΠΙΕΣ ΜΕΣΑ ΣΕ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟ ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΝ , ΔΙΝΕΙΣ ΜΕΓΑΛΗ ΒΑΣΗ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΜΑΖΕΨΕΙΣ ΤΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΗΣΕΙΣ ΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ. ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΟΜΩΣ ΜΕ ΣΤΑΘΕΡΑ ΒΗΜΑΤΑ, ΚΑΙ ΜΕ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΤΟΜΑ ΤΟΥ ΠΑΡΕΛΘΟΝΤΟΣ ΣΟΥ ΚΑΙ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ ΝΑ ΔΕΣΜΕΥΤΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΜΟΝΟ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΤΟΥ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ. ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΠΡΩΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΜΑΝΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ Ο ΕΑΥΤΟΣ ΣΟΥ ΚΑΙ Ο ΝΕΟΣ ΣΟΥ ΕΡΩΤΑΣ. ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΕΡΩΤΑ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΔΕΝ ΚΑΘΟΡΙΖΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΤΗΝ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΣΟ ΚΑΛΑ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΠΕΡΝΑΝΕ.

ΚΑΝΕΙΣ ΟΜΩΣ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΛΑΘΟΣ ΟΤΙ ΜΙΑ ΑΠΟΒΟΛΗ ΠΕΡΝΑΕΙ ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΛΟΝΙΖΕΤΑΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΠΕΡΝΑΕΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΠΙΣΤΙΑ ΑΝ ΜΑΘΕΥΤΕΙ. ΟΤΑΝ ΛΟΙΠΟΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΝΕΑ ΖΩΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙΣ ΣΤΟΝ 4 ΜΕ 5 ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΘΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΣΕ ΚΛΟΤΣΑΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ. ΔΕΝΕΣΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥ, ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ. ΝΙΩΘΕΙΣ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΣΤΟ ΣΩΜΑ ΚΑΙ ΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ. ΑΝ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΠΟΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΑΠΟΒΑΛΕΙ ΣΤΙΓΜΑΤΙΖΕΣΑΙ ΚΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΚΑΙ ΣΩΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΕΙ ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ ΑΥΤΟΣ Ο ΠΟΝΟΣ, ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΔΙΑΡΚΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΑΙΡΟ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΥΤΗ Η ΑΠΩΛΕΙΑ. ΑΛΛΑ ΠΟΝΑΣ, ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΛΗΡΗ ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΑ ΚΑΙ ΗΛΙΘΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ. ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΠΟΒΟΛΗ ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΑ ΑΙΤΙΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΡΟΚΑΛΕΣΑΝ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΞΑΝΑΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ.

ΓΙ ΄ΑΥΤΟ ΠΡΟΣΕΞΤΕ ΤΙ ΓΡΑΦΕΤΕ, ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΓΝΩΣΗ ΑΥΤΩΝ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΤΕ. ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΛΕΠΤΑ ΚΑΙ ΟΣΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΑΝΑΔΕΣ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟΙ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΑΠΟΛΥΤΑ ΤΙ ΕΝΝΟΩ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ............



ΥΠΟΚΛΙΝΟΜΑΙ!! : respect : : respect : ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΗ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ!!
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από evanna Τετ Ιαν 27, 2010 4:00 pm

Λοιπον εγω εχω να πω οτι συμφωνω απολυτα με την Alexandra35 και επισης θεωρω απαραδεκτο να συγκρινουμε τη διαλυση ενος γαμου με με μια ανθρωπινη ζωη που χανεται!Μπορει στο πρωτο ο πονος να ειναι μεγαλος αλλα στο δευτερο ειναι ανυποφορος(νομιζω)!
Ουδεμια σχεση εχει το ενα με το αλλο και στο κατω-κατω οι αντρες ερχονται και παρερχονται!
Δεν νομιζω οτι μπορει να συγκριθει το ενα με το αλλο!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από Jennifer Τετ Ιαν 27, 2010 4:05 pm

alexandra 35 έγραψε:
stefanos-melita έγραψε:
ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ έγραψε:
Materialgirl έγραψε:Το βασικό πρόβλημα δεν είναι σε ποιο μέρος του σπιτιού κάνει σεξ το κάθε ζευγάρι. Γούστα είναι αυτά. Άλλος γουστάρει να το κάνει στο πάτωμα, άλλος στον καναπέ, άλλος σε autobianki και άλλος κρεμασμένος από το πολύφωτο. Έτσι κι αλλιώς Μελίτα- Στέφανος το έχουν κάνει στο κρεβάτι του Στέφανου, οπότε αφού έφτασαν μέχρι το κρεβάτι δεν ήταν ξεπέτα. Το πρόβλημα είναι ότι δυστυχώς όπως γίνεται η εξέλιξη ούτε οι Μανοευικοί δικαιώνονται, ούτε οι Στεφανομελιτικοί, ούτε οι Λουκονορικοί.
συμφωνω!!εγω καθε αλλο παρα σκετο σεξ βλεπω αναμεσα σε στεφ-μελ.ειναι πραγματικος ερωτας με παθος και τρυφεροτητα μαζι!!αν ηταν μονο σεξ τοτε μετα την πραξη θα της γυρναγε και την πλατη και θα ροχαλιζε κιολας οπως κανει καθε αχαιρευτος!αυτος ομως δεν ξεκολαει απο πανω της!!την κραταει λες και ειναι κατι πολυτιμο!την αγγιζει συνεχεια,της χαιδευει τα μαλλια,την φιλαει τρυφερα,της λεει λογια που μονο ενας παραφορα ερωτευμενος λεει!!οποιος θελει μονο σεξ ολα αυτα τα παραβλεπει γιατι δεν του βγαινουν!
Α
ΚΡΙΒΩΣ..ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΗ ΛΟΓΙΚΗ ΤΟΥ "ΗΤΑΝ 15 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΑΣΤΕΣ" ΜΑΛΙΣΤΑ.. ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ, ΟΧΙ ΟΤΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΗΤΑΝ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΣ Κ ΜΕ ΠΑΙΔΙ!!
ΛΟΙΠΟΝ, ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΗ ΛΟΓΙΚΗ ΣΑΣ..1) ΔΗΛ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΡΩΤΑ ΑΛΛΟΥ, Κ ΟΧΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ, ΘΕΩΡΕΙΤΕ ΞΕΠΕΤΑ, ΛΕΣ Κ Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΘΟΡΙΖΕΙ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ. 2)ΜΟΝΟ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 10 ΕΤΗ ΣΧΕΣΗ, ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΚΟΙΜΑΣΤΕ ΣΕ ΑΛΛΑ ΜΕΡΗ, ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΕΙΣΤΕ ΜΑΖΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ, ΘΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΗΤΕ ΑΝΗΘΙΚΟΙ
3) ΚΑΙ ΣΥΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟΝ, ΗΤΑΝ ΕΡΑΣΤΕΣ 15 ΧΡΟΝΙΑ, ΟΠΟΤΕ ΤΙ ΜΑΣ ΝΟΙΑΖΕΙ ΠΟΥ Ο ΑΛΛΟΣ ΕΝΤΩΜΕΤΞΥ ΕΙΧΕ ΓΥΝΑΙΚΑ Κ ΠΑΙΔΙ?? ΑΛΛΑ ΜΑΣ ΠΕΙΤΡΑΖΕΙ Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ Η ΜΕΛΙΤΑ ΕΙΧΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΑΝΔΡΑ, ΠΡΩΗΝ ΤΗΣ ΕΡΩΜΕΝΗΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΑ ΤΗΣ?

ΕΙΣΤΕ ΣΟΒΑΡΕΣ?? ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΑΦΕΡΩ ΤΗΝ ΑΤΑΚΑ "ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΚΛΟΝΙΣΤΕΙ Η ΜΕΛΙΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΙΣΤΙΑ, ΣΙΓΑ"!! ΜΗΠΩΣ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΣΧΕΔΟΝ 10 ΧΡΟΝΙΑ, Κ ΜΗΠΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑΝ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΜΑΖΙ?? ΜΗΠΩΣ?? slap Κ ΜΕΤΑ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΤΑΡΡΕΥΣΕΙ Η ΕΥΑ, ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΜΑΘΕΙ ΟΤΙ Ο ΣΤΕΦ ΟΤΑΝ ΧΩΡΙΣΑΝ ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ, Κ ΘΑ ΑΠΟΒΑΛΛΕΙ! Ε, ΛΟΠΟΝ, ΜΕ ΤΗ ΛΟΓΙΚΗ ΣΑ, Κ ΓΩ ΛΕΩ, ΟΤΙ ΣΙΓΑ, ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΠΟΒΑΛΛΟΥΝ, ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ Κ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΤΡΟΜΕΡΟ, ΟΥΤΕ ΚΑΤΑΡΡΕΟΥΝ ΓΙ ΑΥΤΟ. ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ, ΞΕΠΕΡΝΙΕΤΑΣΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΜΙΑ ΑΠΟΒΟΛΗ, ΚΑΘΩΣ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΞΑΝΑΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ) ΑΠ ΤΗ ΔΙΑΛΥΣΗ ΜΙΑΣ ΟΛΚΛΗΡΗΣ ΖΩΗΣ, ΕΝΑ ΓΑΜΟ ΠΟΥ ΔΙΑΛΥΕΤΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 10 ΕΤΗ.
ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΟΥΜΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ ΜΕ ΛΥΠΟΥΝ ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΕΤΩΝ ΕΙΣΑΙ ΟΥΤΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΣΟΥ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ. ΣΑΦΩΣ ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ΜΕ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΖΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ Ο ΓΑΜΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΛΟΝΙΖΕΣΑΙ ΟΤΑΝ ΑΝΚΑΛΥΠΤΕΙΣ ΟΤΙ ΖΟΥΣΕΣ ΣΕ ΕΝΑ ΨΕΜΑ, ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟ ΑΜΦΙΣΒΗΤΕΙ ΑΥΤΟ.

ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΞΕΚΙΝΑΣ ΕΝΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΕΡΩΤΑ ΠΡΩΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΙΣ ΠΑΛΙΕΣ ΠΛΗΓΕΣ ΟΙ ΟΠΙΕΣ ΜΕΣΑ ΣΕ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟ ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΝ , ΔΙΝΕΙΣ ΜΕΓΑΛΗ ΒΑΣΗ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΜΑΖΕΨΕΙΣ ΤΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΗΣΕΙΣ ΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ. ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΟΜΩΣ ΜΕ ΣΤΑΘΕΡΑ ΒΗΜΑΤΑ, ΚΑΙ ΜΕ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΤΟΜΑ ΤΟΥ ΠΑΡΕΛΘΟΝΤΟΣ ΣΟΥ ΚΑΙ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ ΝΑ ΔΕΣΜΕΥΤΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΜΟΝΟ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΤΟΥ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ. ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΠΡΩΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΜΑΝΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ Ο ΕΑΥΤΟΣ ΣΟΥ ΚΑΙ Ο ΝΕΟΣ ΣΟΥ ΕΡΩΤΑΣ. ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΕΡΩΤΑ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΔΕΝ ΚΑΘΟΡΙΖΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΤΗΝ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΣΟ ΚΑΛΑ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΠΕΡΝΑΝΕ.

ΚΑΝΕΙΣ ΟΜΩΣ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΛΑΘΟΣ ΟΤΙ ΜΙΑ ΑΠΟΒΟΛΗ ΠΕΡΝΑΕΙ ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΛΟΝΙΖΕΤΑΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΠΕΡΝΑΕΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΠΙΣΤΙΑ ΑΝ ΜΑΘΕΥΤΕΙ. ΟΤΑΝ ΛΟΙΠΟΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΝΕΑ ΖΩΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙΣ ΣΤΟΝ 4 ΜΕ 5 ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΘΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΣΕ ΚΛΟΤΣΑΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ. ΔΕΝΕΣΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥ, ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ. ΝΙΩΘΕΙΣ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΣΤΟ ΣΩΜΑ ΚΑΙ ΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ. ΑΝ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΠΟΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΑΠΟΒΑΛΕΙ ΣΤΙΓΜΑΤΙΖΕΣΑΙ ΚΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΚΑΙ ΣΩΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΕΙ ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ ΑΥΤΟΣ Ο ΠΟΝΟΣ, ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΔΙΑΡΚΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΑΙΡΟ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΥΤΗ Η ΑΠΩΛΕΙΑ. ΑΛΛΑ ΠΟΝΑΣ, ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΛΗΡΗ ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΑ ΚΑΙ ΗΛΙΘΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ. ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΠΟΒΟΛΗ ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΑ ΑΙΤΙΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΡΟΚΑΛΕΣΑΝ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΞΑΝΑΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ.

ΓΙ ΄ΑΥΤΟ ΠΡΟΣΕΞΤΕ ΤΙ ΓΡΑΦΕΤΕ, ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΓΝΩΣΗ ΑΥΤΩΝ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΤΕ. ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΛΕΠΤΑ ΚΑΙ ΟΣΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΑΝΑΔΕΣ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟΙ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΑΠΟΛΥΤΑ ΤΙ ΕΝΝΟΩ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ............

Alexandra έχεις απόλυτο δίκαιο!
Jennifer
Jennifer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από stefanos-melita Τετ Ιαν 27, 2010 4:06 pm

ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΒΙΩΜΑΤΩΝ..ΔΕΝ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΞΕΠΕΡΝΙΕΤΑΙ ΕΤΣΙ ΕΥΚΟΛΑ ΜΙΑ ΑΠΙΣΤΙΑ, ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΝ Χ, Ψ ΓΚΟΜΕΝΟ, ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΜΕ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΕΧΕΙΣ ΔΕΣΕΙ ΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ, ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ, Κ ΕΧΕΙΣ Κ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ. ΤΟ ΔΕΣΙΜΟ ΑΥΤΟ,ΤΩΝ ΧΡΟΝΩΝ, Κ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ, Κ ΜΕ ΤΟ ΣΥΖΗΓΟ, -ΔΕΝ ΣΥΓΚΡΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΟΝΟ ΜΙΑΣ ΑΠΟΒΟΛΗΣ, ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΑΜΦΙΣΒΗΤΕΙ ΚΑΝΕΙΣ,- ΠΟΥ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΣΥΓΚΡΙΝΕΤΑΙ, ΓΙΑΤΙ ΟΣΟ Κ ΝΑ ΔΕΘΕΙΣ, ΜΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΖΗΣΕΣ ΑΚΟΜΗ, ΓΙΑ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ, ΔΕΝ ΘΑ ΦΤΑΣΕΙ ΝΑ ΣΕ ΠΟΝΕΣΕΙ ΟΣΟ ΚΑΤΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΤΟ ΖΕΙΣ, ΕΙΤΕ ΠΑΙΔΙ, ΕΙΤΑΙ ΣΥΖΗΓΟΣ ΓΙΑ 10 ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΧΡΟΝΙΑ.

ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ, ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ Κ ΓΩ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ, ΝΑ ΜΗΝ ΓΕΝΙΚΕΥΕΤΕ, ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΦΟΡΙΖΕΤΕ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΟΥΝ ΜΕ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΣΑΣ ΑΠΟΨΕΙΣ, ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ,ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΕΒΑΣΤΕΣ, ΔΕΝ ΑΠΟΤΕΛΟΥΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΟ ΓΙΑ ΤΗ ΖΩΗ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ, ΝΑ ΣΕΒΕΣΤΕ Κ ΤΙΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ, ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΣΟΒΑΡΑ ΘΕΜΑΤΑ, ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τετ Ιαν 27, 2010 4:08 pm

stefanos-melita έγραψε:Λοιπον κοριτσια, πρωτον, η Ακριτα, διαβασε το χθεσινο σχολιασμο μου.. lol! Δεν εξηγω αλλιως, αυτή την διπλη ταυτιση αποψεων! Confused? Και δευτερον, παλι θα μετρησουμε μαζι σημερα… gelio

Αμαλια-Μελιτα Η αθωα η Μελιτουλα υπολογιζει τη γνωμη ανθρωπων που δεν δινουν δεκαρα για το αν θα καταρρευσει επειδη θα χασει παλι, από το γλυκο, αθωο Ευακι τον ανδρα που αγαπα…Οποτε ερχεται, η Μανα, και αφου εχει κανει σκονακι τον χθεσινο μου σχολιασμο, lol! απαντα «μηπως Λουκασ-Νορα, να κοιταξουν τα μουτρα τους, να λυσουν τα δικα τους, που τα χουνε κανει κουλουβαχατα, και να σε αφησουν στην ησυχια σου??»
Προσκυνω Αμαλια, πες τα χρυσοστομη, επειτελους και ενας λογικος ανθρωπος εκει μεσα! Λιγο ακομη και θα μας γινει και εμας πεποιθηση πως η Μελιτα(αγνωστο γιατι, γινονται ακομη ερευνες, αλλα η επιστημη, θεωρει αλυτο το μυστηριο)πρεπει να ζησει τη ζωη της κατά την βουληση, του Νορα, του Λουκα, της Δαφνης κτλ…

Πρωτη Ειλικρινης Απορια τηλεθεατριας..Καλα σε αυτους δεν εχει φτασει το νέο? Ο κάθε ανθρωπος εχει δικαιωμα στην αναπτυξη της προσωπικοτητας του, ελευθερα..κλπ, το λεει σε όλα τα συνταγματα των κρατων..Αλλα για να μην το ξερουν αυτοι, μηπως το πηραν νυχτα το πτυχιο?? Τελοσπαντων, σαμπως θα τους παρω για υπερασπιση?? Συνεχιζω…

Στεφανος-Βελζεβουλ (εβαλε και τα μαυρα, θαυμα της πηγαιναν, θαυμα!! Κατευθειαν από τον Κατω Κοσμο αναδυθηκε, ιδια ο Χαρος!! Με πιστολακι, και φιλαρισμα, βεβαιως, βεβαιως, διοτι, Χαρος, Χαρος, αλλα δεν ειμαστε πια στον 4 αιωνα π.Χ., οπου αρκουσε να βαλει μια μαυρη καπα κ κουκουλα.. Στον 21 αιωνα, αν κυκλοφορησει ετσι, πρωτον δεν τρομαζει κανεναν, και δευτερον –και απειρως χειροτερο,- θα την πιασει στο στομα της η Fashion Police του Kωστετσου…και τετοια μοιρα, δεν την ευχομαι ουτε στην Αντιγονιτσα-Χαροντα!!)
Ειδε κ αποειδε ο Χαροντας(συγνωμη,ΜΑΜΑ Αντιγονη) και αφου ειδε ότι με τα καλοπιασματα και τα γλυκολογα, τιποτα δεν βγαινει, (στοκος ο Στεφανος, τσαμπα τοσες σπουδες στην Αγγλια, μα να μη μπορει να καταλαβει ότι αγαπα και θελει την Ευα?) αποφασισε να τον πιασει με το αγριο, μπας και σκιαχτει ο αμοιρος. (γι αυτό εβαλε και τη στολη εργασιας, αλλα δεν πιανουν τα μαυρα..Αληθεια, αν δοκιμαζε, να κρατησει και το Δρεπανι?? Καπου θα το ξεχασε..Κριμα, αν την εβλεπε με αυτό ο Στεφανος, σιγουρα, θα δεχοταν ασυζητητι τον γαμο με την Ευα…) Οποτε ποιος ειδε την Αντιγονη και δεν τη φοβηθηκε!! Του δηλωσε ορθα κοφτα, ότι αυτή θα παρει την κορουλα της, την γλυκεια πριγκηπισσα Ευουλα, και το εγγονακι της, και πως αυτόν ΤΟΝ ΚΑΚΟ, ΤΟΝ ΨΗΛΟ, ΤΟΝ ΜΟΥΣΑΤΟ, ΔΕΝ ΤΟΝ ΘΕΛΟΥΝΕ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥΣ! ΟΥΣΤ! ΑΣΕ, ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ ΦΑΤΣΑ, ΜΩΡΕ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΔΙΑΣΥΝΔΕΣΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ 17 ΝΟΕΜΒΡΗ?? ΑΛΗΘΕΙΑ, ΠΟΙΟΣ ΕΙΠΑΜΕ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ??

Δευτερη Ειλικρινης Απορια τηλεθεατριας.. Εγω ρε κοριτσια, γιατι νομιζα πως η Αντιγονη ειχε γιο, το Στεφανο, και ουχι, κορη, την Ευα? Μηπως εμπερδευτηκα, η καψερη?? Γιατι από τα λογια της εγω αυτά που σας ειπα ανωθεν καταλαβα.. ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΟΥ ΚΟΙΝΟΥ??

Αμαλια-Πετραν.. Οαση..Τι υπεροχοι που είναι αυτοι οι δυο..Μου θυμιζουν εντονα, τους δυο γερους του Μαπετ Σοου, που ολο τρωγωντουσαν μεταξυ τους, αλλα παντα μαζι ηταν, Τον Σταντλερ, και Τον Γουολντορφ.. Φωναζει η Αμαλιτσα, ακουει στωικα ο Πετραν.. Ωσπου του πεφτουν τα μαλλια!
‘Να πας να ζητησεις γωνατιστος συγνωμη από την Αντιγονη!»
«Μηπως να αγκαλιαστουμε και κλαιγοντας??»
«Αν το καταφερεις αυτό, μπραβο σου Πετρο μου..
«Παντα σε ειχα για τρελη..Αλλα τωρα συγουρευτηκα ότι αποτρελλαθηκες!!»
Προσκυνω..Τι να σχολιασω? Δεν εχω λογια! Εκτος του ότι η Αμαλιτσα, με συγκινει βαθια, γιατι αγαπαει πολύ το παιδι της, και παλευει να τη βοηθησει να βρει την ευτυχια.. Αυτή είναι η σωστη μανα για μενα..Μπραβο Αμαλιτσα! (βεβαια, στη ζουλα, βρισκει και ευκαιρια να διαολιζει τον Πετραν, ε, ενταξει, ανθρωπος είναι κ αυτή, εκτος από μανα, εχει κ αδυναμιες..Να μην κερδισει κ αυτή μια απολαυση απ ολο αυτό??)
Ο Πετραν(δεν το πιστευω αυτό που θα πω, μηπως δεν ειμαι καλα??) σημερα, με επεισε ΑΠΕΙΡΟΕΛΑΧΙΣΤΑ ΟΜΩΣ, ότι νοιαζεται και για την κορη του, και όχι μονο για το τομαρι του..(μην θελουμε και θαυματα, ο εγωιστης, δεν θα γινει κ αλτρουιστης.)γιατι πιστευει πραγματικα πως ο Στεφ την κοροιδευει..Πετραν, προς το παρων, αναστελλεται η μουντζα από μενα, αναφορικα με τον ορο «φιλοστοργος πατηρ» Αλλα την εχω προχειρη, προσεξε καλα…

Δαφνη-Ευα-Μελιτα.. Το θεατρο του παραλογου..Πως αντεχεις βρε Μελιτουλα, και δεν ουρλιαζεις από την αγανακτηση σου?? Όχι μονο δεν είναι υστερικια, αλλα θα παρει και το Οσκαρ Ψυχραιμιας, ετσι όπως παει.. Αυτή εχει το ονομα, και η Νορα τη χαρη..Ας παρει η Νορα, αντι να της δινει, μαθημα από το Μελιτακι, «πώς να κρατατε την ψυχραιμια σας, στα αισθηματικα σας, όταν σας βλεπουν οι αλλοι» Η Δαφνη, όπως παντα στον ονειρεμενο κοσμο της, και αρχισα να τη ζηλευω..Ωραια τελικα, να μην καταλαβαινεις τα δραματα που παιζονται γυρω σου..Δαφνουλααα, θες παρεα?? Σου ρχομαι!! Αντε, γιατι με ολους αυτους, εχω χασει την ηρεμια μου…

Και ερχομαστε στο ζευγαρι μας, Στεφανος-Μελιτα.. Από πού να αρχισω.. Αξιοθαυμαστη Ψυχραιμια και Υπομονη, εχει δειξει η Μελιτα, από τοτε που της ηρθε ο ουρανος στο κεφαλι.. Δεν φωναξε, δεν τα επασε όλα, δεν επιασε το Στεφανο απ το λαιμο, δεν αρχισε να χτυπιεται ,και να κλαιει υστερικα, ουτε εκοψε τις φλεβες της.. Παρολο που θα μπορουσε ανετοτατα να κανει κατι από αυτά. Περιμενει.. Με αξιοπρεπεια, και υπομονη.. Σε αυτά τα επεισοδια, κερδιζει ακομη περισσοτερο το θαυμασμο μου για τον χαρακτηρα της. Το μονο που ζηταει, τοσες μερεσμετα, είναι μια κουβεντα.. Γιατι παιζεται η ζωη της, στη Ρωσικη Ρουλετα, και εκεινη δεν εχει κανενα λογο σε αυτό..Ποσο αντεχεται αυτό?? Και πως την ξεπληρωνει, ο κατά τα αλλα, λατρεμενος, αγαπημενος μου Στεφανος??
«Μη με πιεζεις, σε παρακαλω..Απο τη μια η Ευα, που δεν εχω ιδεα τι θελει, κ από την άλλη εσυ..»
Καλα το ότι η Ευα δεν ξερει τι θελει, είναι γνωστο τοις πασι, ας μαθει η ιδια πρωτα, και μετα θα μαθεις κ συ Στεφανε..Μην αγχωνεσαι, θα σου ρθει το Μονοπετρο..

Αψυχολογητος ο Στεφανος? Όχι και τοσο.. Ο Στεφανος, εχει μια δικη του ηθικη, που του υπαγορυει,σαν τους ιπποτες του παλιου καιρου, να «θεσει εαυτον» στην υπηρεσια της δεσποσυνης, από καθηκον και μονο. «Την Ποναω» θα πει ο ιδιος, και αυτή είναι η αληθεια. Αλλα ο κωδικας τιμης του, του υπαγορευει να θυσιασει τον εαυτο του, και την αγαπη του για τη Μελιτα.
Χαμενος είναι ο Στεφανος…Χαμενος, γιατι προσπαθει να συγκερασει, και να προστατευσει ταυτοχρονα 3 διαφορετικα πραγματα : 1)Τη Μελιτα, που ξερει πολύ καλα, ότι αν μαθαιναν πριν τη σχεση τους, θα την κατασπαραζαν..αλλα μπορει και να επιζουσε..Τωρα γνωριζει ότι θα την εκτελεσουν με συνοπτικες διαδικασιες, κ δεν το αντεχει. 2)Την μανα του παιδιου, και μεσα από αυτην, το ιδιο το παιδι.. Και τον μεγαλυτερο φοβο του, 3)ότι αυτος ο κατατρεγμος των δυο ερωτευμενων θα ναι τοσο σφοδρος, που δεν θα τον αντεξουν..και θα τους χωρισει..Φοβαται ο Στεφανος, τουτο το προτωγνωρο συναισθημα…Φοβαται ότι θα το χασει, ότι θα το κατασπαραξουν οι αλλοι, και οι ψευτικες τυψεις που θα δημιουργησουν, η Αντιγονη, Ο Πετρος, Η Νορα, Ο Λουκας, Ο Μανος, η Δαφνη.. Η Ευα, όχι για μενα, πιστευω πως αν το μαθαινε τωρα, θα το επαιρνε πολύ καλυτερα, απ ότι θα το παρει αν παντρευτουν κ μετα.. Αλλα εγω ειμαι απεξω, δεν βρισκομαι στην καρδια του Τυφωνα που προσπαθει να τιθασευσει ο Στεφανος.. Και προσπαθει απεγνωσμενα να σωσει τα 3 ιερα για εκεινον πραγματα.. Το μυαλο του δουλευει πυρετικα, δεν είναι παρορμητικος.. Περιμενει να ωριμασουν οι συνθηκες, να καταλαγιασει λιγο η καταιγιδα μεσα του, μπας και βρει λυση..

Δηλωνει για μια ακομη φορα την αγαπη του , θυμωνει όταν εκεινη τον αμφισβητει. «ΤΟ ΑΝ, ΔΕΝ ΤΟ ΔΕΧΟΜΑΙ ΜΕΛΙΤΑ..ΕΙΜΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ..»
[b]Δευτερο σκονακι της ακριτα, από το χθεσινο μου ποστ lol!
«ΑΝ ΗΘΕΛΑ, ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΗΔΗ ΜΑΖΙ ΤΗΣ, ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ. ΒΛΕΠΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΚΑΜΙΑ ΚΙΝΗΣΗ..ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.» ΑΚΡΙΒΩΣ, ΟΣΑ ΕΙΧΑ ΠΕΙ, ΟΤΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙ Η Ευα, ΩΣΤΕ ΑΝ ΕΙΧΕ ΗΔΗ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ, ΟΧΙ ΟΤΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΧΕΙ ΒΡΕΙ ΑΛΛΗ ΑΓΑΠΗ, ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑ ΠΙΑ: ΔΕΝ ΕΤΡΕΞΕ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΑΙΑ ΤΟΥ, ΔΕΝ ΕΚΛΑΨΕ ΑΠ ΤΗ ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ, ΔΕΝ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΠΛΕΟΝ ΜΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ..ΚΑΘΙΤΑΝ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ, ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΖΕ, ΣΑΝ ΝΑ ΤΟΝ ΕΙΧΕ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΚΕΡΑΥΝΟΣ.. ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΗΜΑΔΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΟΞΥΔΕΡΚΕΙΑ ΝΑ ΔΕΙ Η ΕΥΑ, Η ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΑ ΔΕΙ....ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑ ΑΚΟΜΗ, ΟΠΩΣ ΤΟΤΕ.

Αρα..ο Στεφανος, πρεπει να βρει τροπο, να λυσει το θεμα..αναιμακτα. Προσπαθει να βρει τροπο να λυσει το Γορδιο Δεσμο,ενδεικτικο του χαρακτηρα του, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΟΡΜΗΤΙΚΟΣ. Εδώ ακριβως ερχετει και η «συγκρουση Στεφανου-Μελιτας. Γιατι εκεινη, όπως εχω ξαναπει, είναι το ακρο αντιθετο σαν χαρακτηρας απ το Στεφανο. ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΑΘΕΙ ΑΝ ΚΡΥΒΕΙ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΤΗΣ, ΑΛΛΑ ΝΑ ΤΑ ΕΚΦΡΑΖΕΙ, ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΠΑΛΕΨΕΙ ΓΙΑ ΑΥΤΑ.. «Ημουν ετοιμη να παλεψω, και δεν με νοιαζει τι θα πουν..» η καλυτερη αντιμετωπηση, για τη Μελιτα, και για μενα, θα ηταν, να κοψει το Γορδιο Δεσμο.Αλλα ο Στεφανος, δεν καταλαβαινει αυτή τη λογικη..
Και κατηγορει τη Μελιτα, ότι τον πιεζει..Απλως επειδη ειχε αναγκη να κανουν μια συζητηση, γιατι «εσυ θα καθορισεις τη ζωη μου Στεφανε..» Χαμενος στο προβλημα του ο Στεφανος, δεν καταλαβαινει ότι την πληγωνει βαθια.. Γιατι εκεινη καταλαβαινει με τη σταση του, πως όλα θα εξαρτηθουν από την Ευα, πως εκεινη μπιανει πρωτη, και η αποφαση της, θα καθορισει..το «θανατο» και τη «ζωη» της ιδιας. Και πληγωνεται δευτερη φορα, από τα λογια του..
Παρολο που, όπως ειπα, δεν θερω ότι ισχυει αυτό για το Στεφανο. Ναι, είναι η μανα του παιδιου του, κ θεωρει ότι πρεπει να κανει το καλυτερο γι αυτην και το παιδι, αφηνοντας μετα τον εαυτο του. Αλλα προσπαθει να βρει ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΛΥΣΗ, ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΥ ΕΠΕΙΤΡΕΨΕΙ ΝΑ «ΣΩΣΕΙ» ΚΑΙ ΤΑ ΤΡΙΑ ΑΝΩΤΕΡΩ ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΟΥ. Εκει πιστευω ότι..κολλαει το «δεν ξερω τι θα γινει, αν η Ευα τα θελησει όλα» θα σκεφτει, και θα τη βρει τη λυση, για ολους, όπως πιστευει. Μονο που δεν εχει καταλαβει, ότι δεν μπορει να τα εχει όλα, δεν θα μπορεσει να λυσει το Γορδιο Δεσμο..Θα πρεπει να τον κοψει, και να χασει κατι..

Η Μελιτα από την άλλη, εχοντας ηδη παρακολουθησει τη ζωη της να καταρρεει μια φορα εξαιτιας της Ευας, «βλεπει» πως και παλι ερχεται «δευτερη» και αυτό την πληγωνει βαθια.. Σε τι εφταιξε εκεινη? Σε τιποτα ουσιαστικα. Δεν ηξερε ότι ο ανδρας της αγαπουσε την Ευα.. Δεν γνωριζε ότι η Ευα, λιγο πριν εγκαταλειψει το Στεφανο εμεινε εγκυος..Και να τη παλι, μονη της, όπως παντα..Χωρις αγαπη, χωρις φιλους..Ετσι νιωθει η Μελιτα.. Και παλι, αντιμετωπιζει τοσο στωικα τον πονο που της ξεσκιζει την ψυχη, δεν βγαζει μιλια..Δεν ξεσπαει στο Στεφανο, δεν τον βριζει όταν η τελευταια του κουβεντα είναι «δεν μπορω να εχω κ σενα να με πιεζεις»παρολο που όπως ειπα, δεν καταλαβε ποσο πληγωθηκε η Μελιτα από τα λογια αυτά. Εκεινος θεωρει ότι η Μελιτα ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤAΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΜΕ ΝΥΧΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΔΟΝΤΙΑ ΝΑ ΒΡΕΙ ΛΥΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΥΣ..ΧΩΡΑΕΙ ΟΛΟΥΣ, ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ. Εκεινη, απλως σωπαινει, και εκφραζει τον ψυχικο της πονο, τη ραγισμενη της καρδουλα, απλα κοιταζοντας τον βουρκωμενη.. Ουτε στην Ευα, ξεσπα, ουτε στη μανα της..Σηκωνει μονη της, τουτη την πληγη..Και την θαυμαζω, αλλα και την λυπαμαι ακομη περισσοτερο. Γι αυτή, η λυση είναι ξεκαθαρη. Να ειπωθει η αληθεια, και να παρθουν αποφασεις. Η σωστοτερη λυση, και για μενα.
Τους χωριζουν για άλλη μια φορα παρεξηγησεις(θεωρει πως δεν την αγαπα οσο αγαπα την Ευα, εκεινος ότι δεν καταλαβαινει το διλλημα, και την προσπαθεια του να το λυσει αναιμακτα) και οι αντιθετοι τους χαρακτηρες, που τους υπαγορευουν αντιθετες λυσεις.

Όταν τους βλεπει και μαζι, σαν κανονικο ζευγαρι, να την ταιζει γλυκακι.. Η καταρρευση της είναι πλεον και σωματικη κ ψυχικη, όταν σωριαζεται στο τιμονι.

Κανοντας μια προβλεψη, θα πω ότι επειδη, ο Γορδιος Δεσμος, μονο κοβεται, πιστευω ότι θα είναι η Μελιτα, και όχι ο Στεφανος που θα δωσει την τελικη λυση. Και όχι μιλωντας στην Ευα για τον εραστη της. Αυτές είναι κατινιες ξενες προς το χαρακτηρα της. Πιστευω ότι θα θυσιαστει η ιδια, για μια ακομη φορα, κανοντας πισω, φευγοντας μονη της από το πλανο,για να βγαλει τον ανθρωπο που αγαπα από το αδιεξοδο, να παψει να βασανιζεται, για να είναι η Ευα ηρεμη, για να ικανοποιηθει η..»παρεα της» που τοσο... μεγαλοψυχα εχει σταθει διπλα της στα δυσκολα.. Και τελικα, θα ΕΠΙΛΕΞΕΙ Η ΙΔΙΑ, ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΧΑΜΕΝΟΣ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΑΥΤΗ. ΘΑ ΣΚΟΤΩΣΕΙ Η ΙΔΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΗΣ, ΓΙΑ ΝΑ ΣΩΘΟΥΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ.

Πιστευω πως αυτό είναι που ταιριαζει στο χαρακτηρα της, και αυτό θα γινει τελικα.. Για να δουμε…


φανήηηη...τέλειος ο σχολιασμός σου για άλλη μία φορά....συμφωνώ και : respect :
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από aggeliki Τετ Ιαν 27, 2010 4:11 pm

stefanos-melita έγραψε:ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΒΙΩΜΑΤΩΝ..ΔΕΝ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΞΕΠΕΡΝΙΕΤΑΙ ΕΤΣΙ ΕΥΚΟΛΑ ΜΙΑ ΑΠΙΣΤΙΑ, ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΝ Χ, Ψ ΓΚΟΜΕΝΟ, ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΜΕ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΕΧΕΙΣ ΔΕΣΕΙ ΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ, ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ, Κ ΕΧΕΙΣ Κ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ. ΤΟ ΔΕΣΙΜΟ ΑΥΤΟ,ΤΩΝ ΧΡΟΝΩΝ, Κ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ, Κ ΜΕ ΤΟ ΣΥΖΗΓΟ, -ΔΕΝ ΣΥΓΚΡΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΟΝΟ ΜΙΑΣ ΑΠΟΒΟΛΗΣ, ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΑΜΦΙΣΒΗΤΕΙ ΚΑΝΕΙΣ,- ΠΟΥ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΣΥΓΚΡΙΝΕΤΑΙ, ΓΙΑΤΙ ΟΣΟ Κ ΝΑ ΔΕΘΕΙΣ, ΜΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΖΗΣΕΣ ΑΚΟΜΗ, ΓΙΑ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ, ΔΕΝ ΘΑ ΦΤΑΣΕΙ ΝΑ ΣΕ ΠΟΝΕΣΕΙ ΟΣΟ ΚΑΤΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΤΟ ΖΕΙΣ, ΕΙΤΕ ΠΑΙΔΙ, ΕΙΤΑΙ ΣΥΖΗΓΟΣ ΓΙΑ 10 ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΧΡΟΝΙΑ.

ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ, ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ Κ ΓΩ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ, ΝΑ ΜΗΝ ΓΕΝΙΚΕΥΕΤΕ, ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΦΟΡΙΖΕΤΕ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΟΥΝ ΜΕ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΣΑΣ ΑΠΟΨΕΙΣ, ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ,ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΕΒΑΣΤΕΣ, ΔΕΝ ΑΠΟΤΕΛΟΥΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΟ ΓΙΑ ΤΗ ΖΩΗ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ, ΝΑ ΣΕΒΕΣΤΕ Κ ΤΙΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ, ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΣΟΒΑΡΑ ΘΕΜΑΤΑ, ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.



ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΟΠΤΙΚΗΣ.
ΣΤΗ ΖΩΗ ΕΝΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΞΟΥΝ
ΠΟΛΛΟΙ ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ!!
ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΜΗΤΕΡΑ
ΚΑΘΕ ΤΗΣ ΠΑΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟ!!!
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από marializ25 Τετ Ιαν 27, 2010 4:18 pm

Mik έγραψε:
marializ25 έγραψε:
ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΕΨΟΥΝ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ Ή ΤΗΝ ΕΥΑ? ΓΙΑΤΙ Η ΝΟΡΑ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΟΥΝ ΤΗΝ ΕΥΑ...ΚΑΙ ΔΕ ΤΟ ΕΙΠΕ ΑΥΤΟ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ.......ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΣΟΥΝ ΟΛΟΙ ΠΑΝΩ ΤΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΣΧΕΣΗΣ ΑΥΤΗΣ....ΚΑΙ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΝΑ ΤΗΣ ΛΕΕΙ: ΣΤΑΜΑΤΑ ΤΟ ΕΔΩ....ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΡΩΤΗΣΑΝΕ ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙ? ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ..... ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΜΕ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΤΗΣ ΕΥΑΣ...ΕΦΟΣΟΝ ΤΗΝ ΞΕΡΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΑΝΑΙΡΕΙ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ Η ΜΕΛΙΤΑ ΝΙΩΘΕΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΝΙΩΘΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΗ ΤΗΣ ΠΟΥΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ...... ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΟΤΙ ΔΕ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΟΥΝ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ( Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΠΑΝΤΑ).... Η ΝΟΡΑ ΤΗΣ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ: ΑΝ ΝΙΩΘΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΠΡΟΧΩΡΑ ΤΟ...ΜΗ ΚΑΝΕΙΣ Ο,ΤΙ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟ ΛΟΥΚΑ.....ΟΠΟΤΕ? ΤΙ ΚΑΝΕΙ Η ΝΟΡΑ ..ΦΑΣΚΕΙ ΚΑΙ ΑΝΤΙΦΑΣΚΕΙ? ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΝΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΥΣΚΟΛΗ ΘΕΣΗ..ΕΚΕΙ ΜΠΡΑΒΟ ΤΗΣ...ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ..... ΔΕ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ... ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ Η ΕΥΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΟΣΟ ΤΟΝ ΜΑΝΟ... ΚΑΙ Ο ΓΑΜΟΣ ΠΑΡΩΔΙΑ ΘΑ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ..ΘΑ ΔΥΣΤΥΧΙΣΟΥΝ 3 ΑΝΘΡΩΠΟΙ ..ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΡΙΜΑ...ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΡΙΜΑ..

Και τις δυο θέλουν να προστατέψουν.
Μπερδευεις τα χρονικά διαστήματα που ειπωθήκανε τα πραγματα.Οταν ειπε η Νόρα στην Μελίτα να το ζήσει, η εγκυμοσύνη, δεν γνωρίζαμε την εγκυμοσύνη.Τώρα την ξέρει και γιαυτο της λέει να κάνει πίσω.Πολυ απλά πράγματα.

Η Νόρα πάλι, στο ατελιέ, είπε στην Ευα να μην παντρευτει και το έκανε και για την Μελίτα και για την Ευα.

Τώρα αν γίνει γαμος Στεφανου-Ευας, δεν θα το προκαλέσει η Ευα για να κάνει κακό στην Μελίτα, μιας που δεν ξέρει το τι παίζει, αλλα ουτε η Νορα/Δαφνη/Μελίτα, κτλ κτλ . Είναι του Στέφανου η απόφαση.

Για ακόμη μια φορά, μην συγκρίνεται Νόρα-Λουκά με Στέφανο-Μελίτα. Είναι τελειως διαφορετικά τα πράγματα...Ελεος δηλαδη



πρωτον δε συγκρινα νορα με λουκα..ειπα τι ειχε πει η νορα στην μελιτα ..και ναι ητανε πριν την εγκυμοσυνη..και μπραβο στη νορα που της ειπε να το παλεψει.....απο την αλλη ομως...ερχεται η εγκυμοσυνη και ακυρωνει η ιδια η νορα τα λογια της στη μελιτα ...της λεει να κανει πισω ΣΑΦΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΛΟΝΙΣΤΕΙ Η ΕΥΑ..( ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΔΕ ΤΟ ΛΕΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΙΡΩΝΙΚΑ.) ΜΠΟΡΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΟΚ ΤΗΣ ΑΠΟΚΛΑΥΨΗΣ ΝΑ ΑΠΟΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΧΙΛΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΡΙΜΑ....ΑΛΛΑ ΜΗ ΞΕΧΝΑΜΕ ΟΤΙ ΕΝΑ ΝΟΜΙΣΜΑ ΔΥΟ ΟΨΕΙΣ...ΣΤΗΝ ΜΙΑ ΟΨΗ Η ΕΥΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ Η ΜΕΛΙΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΔΕΙ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΕΤΑΙ ΤΗΝ ΕΥΑ....ΔΛΔ ΣΥΓΝΩΜΗ ΝΑ ΣΒΗΣΕΙ ΑΥΤΗ ΤΟ ΠΟΝΟ ΤΗΣ..ΝΑ ΠΕΙ ΟΚ ΜΩΡΕ..ΔΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ..... ΔΕΝ ΗΤΑΝΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ....ΘΑ ΤΟΝ ΞΕΧΑΣΩ ΟΠΩΣ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΜΟΥ ΕΡΩΤΑ ΤΟΝ ΜΑΝΟ...ΑΝΑΙΡΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ..Ή ΜΑΛΛΟΝ ΑΜΦΙΣΒΗΤΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΤΗΣ ΜΕΛΙΤΑΣ..ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΠΕΙΔΗ ΠΡΙΝ 5 ΜΗΝΕΣ ΗΤΑΝΕ ΚΟΛΛΗΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΝΟ..ΟΚ ΗΤΑΝΕ....ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ..ΑΛΛΑ ΩΣ ΠΡΟΣ ΑΥΤΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΜΦΙΣΒΗΤΗΣΗ.....ΚΑΙ ΣΕΒΑΣΤΟ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ..Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΟΠΤΙΚΗ..ΕΓΩ ΣΑΝ ΕΛΣΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΚΑΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ........ ΚΑΙ ΟΤΙ Η ΜΕΛΙΤΑ ΘΑ ΠΛΗΓΩΘΕΙ ΧΙΛΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΤΟΥΣ...ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑΜΕ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ...

marializ25
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από DESPOINA Τετ Ιαν 27, 2010 4:21 pm

stefanos-melita έγραψε:ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΒΙΩΜΑΤΩΝ..ΔΕΝ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΞΕΠΕΡΝΙΕΤΑΙ ΕΤΣΙ ΕΥΚΟΛΑ ΜΙΑ ΑΠΙΣΤΙΑ, ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΝ Χ, Ψ ΓΚΟΜΕΝΟ, ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΜΕ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΕΧΕΙΣ ΔΕΣΕΙ ΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ, ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ, Κ ΕΧΕΙΣ Κ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ. ΤΟ ΔΕΣΙΜΟ ΑΥΤΟ,ΤΩΝ ΧΡΟΝΩΝ, Κ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ, Κ ΜΕ ΤΟ ΣΥΖΗΓΟ, -ΔΕΝ ΣΥΓΚΡΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΟΝΟ ΜΙΑΣ ΑΠΟΒΟΛΗΣ, ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΑΜΦΙΣΒΗΤΕΙ ΚΑΝΕΙΣ,- ΠΟΥ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΣΥΓΚΡΙΝΕΤΑΙ, ΓΙΑΤΙ ΟΣΟ Κ ΝΑ ΔΕΘΕΙΣ, ΜΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΖΗΣΕΣ ΑΚΟΜΗ, ΓΙΑ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ, ΔΕΝ ΘΑ ΦΤΑΣΕΙ ΝΑ ΣΕ ΠΟΝΕΣΕΙ ΟΣΟ ΚΑΤΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΤΟ ΖΕΙΣ, ΕΙΤΕ ΠΑΙΔΙ, ΕΙΤΑΙ ΣΥΖΗΓΟΣ ΓΙΑ 10 ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΧΡΟΝΙΑ.

ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ, ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ Κ ΓΩ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ, ΝΑ ΜΗΝ ΓΕΝΙΚΕΥΕΤΕ, ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΦΟΡΙΖΕΤΕ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΟΥΝ ΜΕ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΣΑΣ ΑΠΟΨΕΙΣ, ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ,ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΕΒΑΣΤΕΣ, ΔΕΝ ΑΠΟΤΕΛΟΥΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΟ ΓΙΑ ΤΗ ΖΩΗ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ, ΝΑ ΣΕΒΕΣΤΕ Κ ΤΙΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ, ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΣΟΒΑΡΑ ΘΕΜΑΤΑ, ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.


Συγνώμη,βοήθησέ με να καταλάβω τι εννοείς!Αν νιώθεις ένα παιδί μέσα σου να μεγαλώνει να ακούς την καρδούλα του να χτυπά κ μέσα σε 3 μήνες το χάσεις ο πόνος δεν ειναι κ μεγάλος σιγά τα λάχανα!Ν χάσεις όμως τον άντρα τς ζωή σου που τον ξέρεις μόνο 2 μήνες τότε λογικό να πέσεις στα πατώματα. να κλαις την μοίρα σου κ να θρηνείς?
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τετ Ιαν 27, 2010 4:33 pm

alexandra 35 έγραψε:
ΚΑΝΕΙΣ ΟΜΩΣ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΛΑΘΟΣ ΟΤΙ ΜΙΑ ΑΠΟΒΟΛΗ ΠΕΡΝΑΕΙ ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΛΟΝΙΖΕΤΑΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΠΕΡΝΑΕΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΠΙΣΤΙΑ ΑΝ ΜΑΘΕΥΤΕΙ. ΟΤΑΝ ΛΟΙΠΟΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΝΕΑ ΖΩΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙΣ ΣΤΟΝ 4 ΜΕ 5 ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΘΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΣΕ ΚΛΟΤΣΑΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ. ΔΕΝΕΣΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥ, ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ. ΝΙΩΘΕΙΣ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΣΤΟ ΣΩΜΑ ΚΑΙ ΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ. ΑΝ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΠΟΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΑΠΟΒΑΛΕΙ ΣΤΙΓΜΑΤΙΖΕΣΑΙ ΚΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΚΑΙ ΣΩΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΕΙ ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ ΑΥΤΟΣ Ο ΠΟΝΟΣ, ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΔΙΑΡΚΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΑΙΡΟ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΥΤΗ Η ΑΠΩΛΕΙΑ. ΑΛΛΑ ΠΟΝΑΣ, ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΛΗΡΗ ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΑ ΚΑΙ ΗΛΙΘΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ. ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΠΟΒΟΛΗ ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΑ ΑΙΤΙΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΡΟΚΑΛΕΣΑΝ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΞΑΝΑΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ.

ΓΙ ΄ΑΥΤΟ ΠΡΟΣΕΞΤΕ ΤΙ ΓΡΑΦΕΤΕ, ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΓΝΩΣΗ ΑΥΤΩΝ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΤΕ. ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΛΕΠΤΑ ΚΑΙ ΟΣΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΑΝΑΔΕΣ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟΙ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΑΠΟΛΥΤΑ ΤΙ ΕΝΝΟΩ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ............[/color][/i]


alexandra συμφωνώ ότι η αποβολή είναι ό,τι χειρότερο μπορεί να συμβεί σε μία γυναίκα...και είναι φυσικό η εύα να καταρρεύσει ψυχολογικά...εδώ θα συμφωνήσω η εύα δε μπορεί να είναι μέσα στην τρελή χαρά..αλλά το γεγονός ότι θα αποβάλλει λόγω μελίτας και στέφανου ειλικρινά το βρίσκω υπερβολικό..η δάφνη τότε έπρεπε όχι μόνο να αποβάλλει αλλά και να κλειστεί στο τρελάδικο με τη μία..δε μπορώ να καταλάβω γιατί μόνο η εύα έχει ευαισθησίες σε αυτό το έργο..οι άλλοι τι είναι αναίσθητοι;;;ακόμα και η νόρα που πέρασε πολλά με το στέλιο την είδα να αντιδρά πιο ψύχραιμα..η εύα μόλις έμαθε την αλήθεια για το στέφανο και το μάνο άρχισε να κλονίζεται..να ακούει σταγόνες να χάνει τον προασανατολισμό της..επειδή κατέρρευσε η άποψη που είχε για το στέφανο..δηλαδή η νόρα;;;όταν έμαθε για το στέλιο να πήγαινε και εκείνη στο τρελάδικο μαζί με τη δάφνη να κάνουν παρέα.;;;..
θέλω να πω δηλαδή ότι η προασπάθεια που κάνουν να βγει η εύα συνεχώς το θύμα εμένα μου φέρνει γέλια..πόσο μάλλον όταν τον κλονισμό τον έχει για καραμέλα...με το παραμικρό κλονίζεται...ε..δηλαδή έλεος..μέχρι και ο λουκάς το είπε..φοβάμαι μη κλειστεί στο ψυχιατρείο..οπότε επειδή η εύα έχει τα ψυχολογικά της οι άλλοι καλό είναι να κάνουν πίσω...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από KonstantinaA Τετ Ιαν 27, 2010 4:35 pm

ΣΕΒΟΜΑΣΤΕ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΟΥΤΕ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΣΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΑΠΑΤΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΑΦΗΣΟΥΝ ΟΥΤΕ ΠΑΙΔΙ ΕΧΕΙΣ. ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΤΙ? ΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΕ ΕΝΑΝ ΑΝΤΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΣ , ΤΟ ΔΕΣΙΜΟ ΚΑΙ Η ΑΓΑΠΗ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ ΔΕΝ ΣΥΓΚΡΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΝΤΡΑΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ ΑΥΤΟ.

ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΟΤΑΝ ΕΝΑΣ ΑΝΤΡΑΣ ΣΕ ΠΡΟΔΩΣΕΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕ ΓΙΑ ΣΕΝΑ, ΠΟΝΑΣ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΡΟΧΩΡΑΣ ΑΛΛΑ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΕΡΧΟΝΤΑΙ , ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΕΝΟΥΝ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΣΩΣΤΗ ΜΑΝΑ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΠΡΩΤΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ Η ΖΩΗ ΣΟΥ Η ΙΔΙΑ ΟΧΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ. ΟΤΙ ΠΙΟ ΙΕΡΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΕΙΝΑΙ Η ΜΗΤΡΟΤΗΤΑ. ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΥΤΙΛΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ. ΑΣ ΠΑΝΕ ΝΑ ΚΟΥΡΕΥΟΝΤΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ.

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Ιαν 27, 2010 4:36 pm

Μα Αναστασία μου πιστεύω ότι διαφορετικά μπορεί να διαχειριστεί ένα σοκ το σώμα μιας υγιούς γυναίκας και διαφορετικά μια γυναίκας με ένα νεφρό, οπότε και μονο για αυτό ας μην συγκρίνουμε. Κι ας περιμένουμε να δούμε, το δέσαμε ότι θα φταίει ο Στέφανος με τη Μελίτα πια Razz

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από KonstantinaA Τετ Ιαν 27, 2010 4:41 pm

ΑΚΡΙΒΩΣ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΟ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΘΑ ΑΠΟΒΑΛΕΙ Η ΕΥΑ. ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ Ο ΛΟΓΟΣ ΘΑ ΣΟΚΑΡΙΣΤΕΙ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΗΘΕΛΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΩΡΟ, ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΖΗΣΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΖΗΣΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΝΙΩΣΕ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΜΕ ΤΗ ΜΑΡΙΛΙΑ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΑΥΤΟ.

ΤΟ ΛΑΧΤΑΡΑΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΠΕΒΑΛΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ. ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΟΛΑ. ΑΡΑ ΔΕΝ ΛΕΜΕ ΟΤΙ ΘΑ ΤΗΝ ΤΣΑΚΙΣΟΥΝ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΘΑ ΧΑΣΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΘΑ ΤΗΝ ΤΣΑΚΙΣΕΙ ΣΕ ΠΡΩΤΗ ΦΑΣΗ, ΟΤΑΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΠΟΝΟΣ ΜΕΤΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΑΧΟΛΗΘΕΙ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΑ ΚΑΙ ΑΙΤΙΕΣ.

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από LIBRA Τετ Ιαν 27, 2010 4:42 pm

ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΑ ΒΙΩΜΑΤΑ ΤΗΣ ΚΑΘΕΜΙΑΣ ΜΑΣ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ ΤΙ ΛΕΜΕ!!!!

ΑΝΤΡΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΞΑΝΑΒΡΕΙΣ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΙ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΝΑ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΝΑΕΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ!!!
LIBRA
LIBRA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τετ Ιαν 27, 2010 4:43 pm

marializ25 έγραψε:
πρωτον δε συγκρινα νορα με λουκα..ειπα τι ειχε πει η νορα στην μελιτα ..και ναι ητανε πριν την εγκυμοσυνη..και μπραβο στη νορα που της ειπε να το παλεψει.....απο την αλλη ομως...ερχεται η εγκυμοσυνη και ακυρωνει η ιδια η νορα τα λογια της στη μελιτα ...της λεει να κανει πισω ΣΑΦΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΛΟΝΙΣΤΕΙ Η ΕΥΑ..( ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΔΕ ΤΟ ΛΕΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΙΡΩΝΙΚΑ.) ΜΠΟΡΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΟΚ ΤΗΣ ΑΠΟΚΛΑΥΨΗΣ ΝΑ ΑΠΟΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΧΙΛΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΡΙΜΑ....ΑΛΛΑ ΜΗ ΞΕΧΝΑΜΕ ΟΤΙ ΕΝΑ ΝΟΜΙΣΜΑ ΔΥΟ ΟΨΕΙΣ...ΣΤΗΝ ΜΙΑ ΟΨΗ Η ΕΥΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ Η ΜΕΛΙΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΔΕΙ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΕΤΑΙ ΤΗΝ ΕΥΑ....ΔΛΔ ΣΥΓΝΩΜΗ ΝΑ ΣΒΗΣΕΙ ΑΥΤΗ ΤΟ ΠΟΝΟ ΤΗΣ..ΝΑ ΠΕΙ ΟΚ ΜΩΡΕ..ΔΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ..... ΔΕΝ ΗΤΑΝΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ....ΘΑ ΤΟΝ ΞΕΧΑΣΩ ΟΠΩΣ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΜΟΥ ΕΡΩΤΑ ΤΟΝ ΜΑΝΟ...ΑΝΑΙΡΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ..Ή ΜΑΛΛΟΝ ΑΜΦΙΣΒΗΤΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΤΗΣ ΜΕΛΙΤΑΣ..ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΠΕΙΔΗ ΠΡΙΝ 5 ΜΗΝΕΣ ΗΤΑΝΕ ΚΟΛΛΗΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΝΟ..ΟΚ ΗΤΑΝΕ....ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ..ΑΛΛΑ ΩΣ ΠΡΟΣ ΑΥΤΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΜΦΙΣΒΗΤΗΣΗ.....ΚΑΙ ΣΕΒΑΣΤΟ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ..Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΟΠΤΙΚΗ..ΕΓΩ ΣΑΝ ΕΛΣΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΚΑΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ........ ΚΑΙ ΟΤΙ Η ΜΕΛΙΤΑ ΘΑ ΠΛΗΓΩΘΕΙ ΧΙΛΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΤΟΥΣ...ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑΜΕ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ...

Απο την στιγμή που αλλάζουν τα δεδομένα, πως να παραμείνει ίδια η συμβουλή της Νόρας?Μπαίνει στην μέση ένα παιδί και ένας πατέρας.
Δεν είναι πια η Ευα, που θα μάθει οτι η Μελίτα και αυτή έχουν το ίδιο γούστο στους άντρες, αλλα είναι ένα παιδί στην μέση.
Οσο για τον γάμο, πάντα να σκέφτεσαι οτι είναι επιλογη του ΣΤΕΦΑΝΟΥ. Αν ο ιδιος επιλέξει το γαμο ή οχι.
Εμένα δεν με ενδιαφέρει πότε και για πόσο ήταν καλλημένη καποια απο τις δύο. Δεν ήμουν ποτέ φαν της Ευας, και ούτε της Μελίτας.Και αν γενικά διαβάσεις τα ποστ μου, μπορείς να δεις το κράξιμο που ρίχνω στην Ευα, και έχω πολλους λόγους να το κάνω.
Αυτό που με λυπεί στην Μελίτα, είναι οτι βλέπει οτι ο Στέφανος ΔΕΝ είναι ξεκάθαρος, και είναι κολλημένη εκει.Οπως είπα, είναι σχεδόν σίγουρο, οτι η Μελίτα, θα γίνει η ερωμένη του Στέφανου σε λίγο ... Κοινώς, θα γίνει μια περσινή Ευα.
Νομίζεις οτι της αξίζει αυτό? Και τι θα την πληγώσει λιγότερο? Τι είναι προτιμότερο?
Εγω έχω μαθει στην ζωή μου, να μην είμαι ποτε δευτερη στα αισθήματα των αντρών , και δυστυχώς αυτες οι δύο, το συναγωνίζονται.
Αν πάλι είναι να διαλλέξω σε μια αποβολλή και έναν χωρισμό απο έναν μεγάλο έρωτα, τον χωρισμο θα διάλεγα.
Ο έρωτας, αν είναι πραγματικος, κάποια στιγμή θα ξαναέρθει, και αν όχι, θα μπορώ να ζήσω με την αναμνηση του. Ο χαμός μιας ζωής όμως, είναι αναντικατάστατος, και δεν υπάρχει πράγμα πιο ιερό απο την μητρότητα.
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 7 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης