Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

+36
nana
marializ25
NATALITSA_LOUKITSA
KAZY
Jennifer
CineFreak
KatsaroYpotheto
stefanos-melita
jim7
ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ
Materialgirl
viviP
DESPOINA
nat
LIBRA
Petrinaki
aggeliki
mimi
sifantid
xristina79
Ntinaki1
kikialex
KonstantinaA
nikidanis
mariaki
evanna
verile_mistika
hionati
Καρ-Mik
loukitsa
konstantina
filitsa
anastasia20
almaresi
Izabella29
Clarabelle
40 απαντήσεις

Σελίδα 8 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 8 Vote_lcap17%Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 8 Vote_rcap 17% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 8 Vote_lcap52%Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 8 Vote_rcap 52% 
[ 22 ]
Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 8 Vote_lcap14%Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 8 Vote_rcap 14% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 8 Vote_lcap10%Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 8 Vote_rcap 10% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 8 Vote_lcap5%Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 8 Vote_rcap 5% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 8 Vote_lcap2%Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 8 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 42
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 8 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τετ Ιαν 27, 2010 4:43 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Μα Αναστασία μου πιστεύω ότι διαφορετικά μπορεί να διαχειριστεί ένα σοκ το σώμα μιας υγιούς γυναίκας και διαφορετικά μια γυναίκας με ένα νεφρό, οπότε και μονο για αυτό ας μην συγκρίνουμε. Κι ας περιμένουμε να δούμε, το δέσαμε ότι θα φταίει ο Στέφανος με τη Μελίτα πια Razz


μακάρι να μην το ρίξουν σε στέφανο μελίτα και εγώ θα κάνω πάρτυ... lol!
ναι,διαφορετικά αντιδρά...αλλά δεν είναι μόνο η αποβολή...η ευα κάθε τρεις και λίγο κλονίζεται..έχει καταντήσει κουραστικό...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 8 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από nikidanis Τετ Ιαν 27, 2010 4:46 pm

anastasia20 έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Μα Αναστασία μου πιστεύω ότι διαφορετικά μπορεί να διαχειριστεί ένα σοκ το σώμα μιας υγιούς γυναίκας και διαφορετικά μια γυναίκας με ένα νεφρό, οπότε και μονο για αυτό ας μην συγκρίνουμε. Κι ας περιμένουμε να δούμε, το δέσαμε ότι θα φταίει ο Στέφανος με τη Μελίτα πια Razz


μακάρι να μην το ρίξουν σε στέφανο μελίτα και εγώ θα κάνω πάρτυ... lol!
ναι,διαφορετικά αντιδρά...αλλά δεν είναι μόνο η αποβολή...η ευα κάθε τρεις και λίγο κλονίζεται..έχει καταντήσει κουραστικό...


ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΟΜΩΣ ΤΙ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΑ 15 ΤΗΣ ....ΜΗΝ ΑΡΧΙΣΩ ΛΙΣΤΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΠΟΤΕ ΕΝΑ ΕΛΑΦΡΥΝΤΙΚΟ ΤΟ ΧΕΙ.
Η ΜΕΛΙΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΧΑΣΕ ΤΟ ΠΟΛΥΤΙΟΤΕΡΟ ΔΩΡΟ ΖΩΗΣ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΒΡΗΚΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΠΩΣ ΝΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΘΕΙ!
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 8 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από LIBRA Τετ Ιαν 27, 2010 4:48 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Μα Αναστασία μου πιστεύω ότι διαφορετικά μπορεί να διαχειριστεί ένα σοκ το σώμα μιας υγιούς γυναίκας και διαφορετικά μια γυναίκας με ένα νεφρό, οπότε και μονο για αυτό ας μην συγκρίνουμε. Κι ας περιμένουμε να δούμε, το δέσαμε ότι θα φταίει ο Στέφανος με τη Μελίτα πια Razz


ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ!!! Congrats
LIBRA
LIBRA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 8 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τετ Ιαν 27, 2010 4:53 pm

nikidanis έγραψε:
anastasia20 έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Μα Αναστασία μου πιστεύω ότι διαφορετικά μπορεί να διαχειριστεί ένα σοκ το σώμα μιας υγιούς γυναίκας και διαφορετικά μια γυναίκας με ένα νεφρό, οπότε και μονο για αυτό ας μην συγκρίνουμε. Κι ας περιμένουμε να δούμε, το δέσαμε ότι θα φταίει ο Στέφανος με τη Μελίτα πια Razz


μακάρι να μην το ρίξουν σε στέφανο μελίτα και εγώ θα κάνω πάρτυ... lol!
ναι,διαφορετικά αντιδρά...αλλά δεν είναι μόνο η αποβολή...η ευα κάθε τρεις και λίγο κλονίζεται..έχει καταντήσει κουραστικό...



ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΟΜΩΣ ΤΙ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΑ 15 ΤΗΣ ....ΜΗΝ ΑΡΧΙΣΩ ΛΙΣΤΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΠΟΤΕ ΕΝΑ ΕΛΑΦΡΥΝΤΙΚΟ ΤΟ ΧΕΙ.
Η ΜΕΛΙΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΧΑΣΕ ΤΟ ΠΟΛΥΤΙΟΤΕΡΟ ΔΩΡΟ ΖΩΗΣ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΒΡΗΚΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΠΩΣ ΝΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΘΕΙ!

έχει περάσει πολλά..όπως επίσης και πολλά είναι δικές της επιλογές...
τώρα για τη μελίτα..πως να συμπεριφερθεί;;να κάνει δηλαδή ό,τι της πουν για να μην τους χάσει;;;αυτό δεν είναι φιλία...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 8 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τετ Ιαν 27, 2010 4:56 pm

anastasia20 έγραψε:
έχει περάσει πολλά..όπως επίσης και πολλά είναι δικές της επιλογές...
τώρα για τη μελίτα..πως να συμπεριφερθεί;;να κάνει δηλαδή ό,τι της πουν για να μην τους χάσει;;;αυτό δεν είναι φιλία...

Ας κάνει οτι καταλαβαίνει χωρίς να γίνει ρεζιλι,μπορεί? Ασχετα της φεγγαρόπετρας.Μπορεί να αποφύγει να γίνει μια περσυνή Ευα?
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 8 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από mimi Τετ Ιαν 27, 2010 4:58 pm

τώρα θα σχολιάσω το επεισοδιάκι πλακατζίδικο γλυκό όμορφο μ'άρεσε για τρεις λόγους
1)δεν είχε Νταίζη
2)είχε πολύ Νόρα Λουκά
3)η Εύα ήταν πάρα πολύ γλυκιά
Ερωτευμένα Βατραχάκια: πάρα πολύ καλή σκηνή Νόρα βασανισέ τον πέθανε τον Νόρα τι νάζι και τι δούλεμα το Νοράκι και ο Λουκάκος τα θελε και τα παθε να τα ναι η ζήλια ψώρα
Οι Κατίνες : αχ παναγία μου τι ήταν αυτό ;;;;;;;;; η σκηνή έλεος έλα Μελιτάκι για πες μας τι είναι αυτό που νιώθεις έλεος κοπέλα μου και η άλλη η Αμαλία δεν ξέρω κάποια το χει πει δεν έχει η Μελίτα σχέση με το Στέφανο αλλά η Αμαλία
Στεφανομανούλα και ο γιόκας της: η Αντιγονάρααααα θεά σωστή σε μερικά αλλά η ατάκα ''εγώ θα μεγαλώσω το παιδί με την Εύα εσύ αν θες πήγαινε με την κόρη του δολοφόνου χα χα χα χα χα επίσης ούτε εγώ θέλω τη Μελίτα κοντά στο παιδάκι που δεν θα γεννηθεί ο Στέφανος βαρεμάρα σκέτη όχι ότι βαριέμαι να τον βλέπω αλλά βαριέμαι να τον παρακολουθώ να μην κάνει τίποτα
Δείπνο για τρεις : πεθαίνω λιώνω ο Λουκάκος θεικός ο τρόπος που κατέβαζε το φόρεμα της Νόρας θεικό και γενικά η σκηνή θεικήηηηηηηηηηηηηηηηη στη μέση έκατσε ο Λουκάκος χι χι χι χι <<πείτε τα ρε παιδιά εγώ δεν έχω πρόβλημα >>χιχιχι
Εύα-Μαρίλια φαγητό : η σκηνή πάρα πολύ ωραία και οι ατάκες της Μαρίλιας θεικές που έχει ρε παιδιά σουβλατζίδικα με παγωτό και εγώ δεν τα έχω δει ο συνδυασμός της Εύας φοβερός σουβλάκι με παγωτό χι χι χι χι χι και η καημένη η Μαριλούυυυ τι τράβηξε και θα το ξαναπώ
ΔΕΝ θελω να χάσει το μωρό δεν θέλω δεν θέλω
το καΤΙναριο και ο Βουτηρομπεμπές : τι σκηνη ήταν αυτή άδειασμα τρελό συγνώμη ρε παιδιά γιατί το βλέπουν το μωράκι σαν εμπόδιο δηλαδή το παιδί σου είναι χαλάρωσε ρε φίλε και η Μελιτούλα δεν το συζητώ αίσχος πρέπει να το έχω πει πολλές φορές αλλά μου θυμίζει κακομαθημένο 15χρονό δεν μπορώ άλλο λυπηθείτε με pleaseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Μάνος-Ηλίας: βαριέμαιιιιιιιιιιι Ηλία μου τα θέλε και τα παθε ο γιός σου λυπάμαι που στο λέω
Ο ερωτευμένος Βατραχούλης και το ζεύγος Λύτρα : να τα 'ναι η ζήλια ψώρα Λουκάκο μου το δούλεμα τον παιδιών θεικό σας έχω πει πόσο τους πάω τελευταίααααααααααααα
οι Κυρίες Χαρίτου : επίσης γλυκιά σκηνή αμάν ρε Ευάκι και εσύ καρπούζι χι χι χι και θα το ξαναπώ
ΔΕΝ θελω να χάσει το μωρό δεν θέλω δεν θέλω
Ρούσσος Αμαλία : τρελή πλάκα no comment
Νόρα-Λουκάς :Λουκάααααααα Synelthe SyneltheFskl Νόρα άρπαξε τον γιατί δεν το βλέπω να το κάνει αυτός Νόραααααα τετρακόσια υπονοούμενα πέταξε ο άλλος δεν ένα ''σ'αγαπώ ''είναι ρε Λουκά πες το
Μελίτα Αμαλία : Αμαλίτσα μου με πολύ αγπάπη Fskl
Εύαφωτογράφιση : πολύ γλυκιά η Ξυλά θεά ............................
Τα κορίτσια και το κατιναριό : αχ ρε Νόρα
Βατραχούλης και Νικόλας Λουκααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα Synelthe
Τα κορίτσια και το κατιναριο : την Νόρα δεν την έπιασα σε σχέση με το θέμα γάμος πήρε μια χαρά η Μελίτα στην αρχή μετά άρχισε η Δάφνη Δάφνη σταμάτα να μιλάς θα φας ξύλο πάντως η σκηνή είχε ενδιαφέρον και εκεί που λέει ''πες και εσύ ρε Μελίτα'' ξεκαρδιστικά ...................................
Αμαλία-Μάνος : έζησα να το δω και αυτό παναγία μου !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Λουκάς-Οδυσσέας : ο Οδυσσέας μου ο καημένος δηλαδή ποιος παίρνει ένα παιδί από τέτοιο πατέρα
Εύα Στέφανος Μελίτα στο backround : πολύ γλυκιά σκηνή χημείαααααααααα μου αρέσουν πολύ μαζί και είναι πάρα πολύ ταιριαστοί αλλά δεν τους θέλω και θα το ξαναπώ ΔΕΝ θελω να χάσει το μωρό δεν θέλω δεν θέλω α και αναβάθμισα τη Μελίτα από κατινάκι έγινε κατινάρα μπράβο και εις ανώτερα Μελιτάκι


Έχει επεξεργασθεί από τον/την mimi στις Τετ Ιαν 27, 2010 5:00 pm, 1 φορά
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 8 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από nikidanis Τετ Ιαν 27, 2010 5:00 pm

anastasia20 έγραψε:
nikidanis έγραψε:
anastasia20 έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Μα Αναστασία μου πιστεύω ότι διαφορετικά μπορεί να διαχειριστεί ένα σοκ το σώμα μιας υγιούς γυναίκας και διαφορετικά μια γυναίκας με ένα νεφρό, οπότε και μονο για αυτό ας μην συγκρίνουμε. Κι ας περιμένουμε να δούμε, το δέσαμε ότι θα φταίει ο Στέφανος με τη Μελίτα πια Razz


μακάρι να μην το ρίξουν σε στέφανο μελίτα και εγώ θα κάνω πάρτυ... lol!
ναι,διαφορετικά αντιδρά...αλλά δεν είναι μόνο η αποβολή...η ευα κάθε τρεις και λίγο κλονίζεται..έχει καταντήσει κουραστικό...





ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΟΜΩΣ ΤΙ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΑ 15 ΤΗΣ ....ΜΗΝ ΑΡΧΙΣΩ ΛΙΣΤΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΠΟΤΕ ΕΝΑ ΕΛΑΦΡΥΝΤΙΚΟ ΤΟ ΧΕΙ.
Η ΜΕΛΙΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΧΑΣΕ ΤΟ ΠΟΛΥΤΙΟΤΕΡΟ ΔΩΡΟ ΖΩΗΣ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΒΡΗΚΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΠΩΣ ΝΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΘΕΙ!

έχει περάσει πολλά..όπως επίσης και πολλά είναι δικές της επιλογές...
τώρα για τη μελίτα..πως να συμπεριφερθεί;;να κάνει δηλαδή ό,τι της πουν για να μην τους χάσει;;;αυτό δεν είναι φιλία...



ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΤΗΣ ΠΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΧΑΣΕΙ ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΗΚΕ ΚΙΟΛΑΣ
ΜΟΝΟ ΤΗ ΘΕΟΜΟΥΡΛΗ (ΣΥΓΝΩΜΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ) ΑΜΑΛΙΑ ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙΝΑ
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 8 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τετ Ιαν 27, 2010 5:01 pm

Mik έγραψε:
anastasia20 έγραψε:
έχει περάσει πολλά..όπως επίσης και πολλά είναι δικές της επιλογές...
τώρα για τη μελίτα..πως να συμπεριφερθεί;;να κάνει δηλαδή ό,τι της πουν για να μην τους χάσει;;;αυτό δεν είναι φιλία...

Ας κάνει οτι καταλαβαίνει χωρίς να γίνει ρεζιλι,μπορεί? Ασχετα της φεγγαρόπετρας.Μπορεί να αποφύγει να γίνει μια περσυνή Ευα?

μα από που και ως που γίνεται μια περσυνή εύα;;;
ερωτευμένη είναι και θα κάνει και βλακείες...όλοι κάνουν βλακείες όταν ο έρωτας τους χτυπήσει την πόρτα(μέχρι και ο λουκάς που πέρυσι ήταν η φωνή της λογικής)..
την είδατε να μπαίνει μέσα σ'ένα γάμο να παντρεύεται κάποιον που δεν αγαπά στο όνομα αυτού του έρωτα;;;
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 8 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τετ Ιαν 27, 2010 5:03 pm

nikidanis έγραψε:

ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΤΗΣ ΠΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΧΑΣΕΙ ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΗΚΕ ΚΙΟΛΑΣ
ΜΟΝΟ ΤΗ ΘΕΟΜΟΥΡΛΗ (ΣΥΓΝΩΜΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ) ΑΜΑΛΙΑ ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙΝΑ

Συγχωρεμένη Νίκη μου...Αλλωστε είναι Θεομουρλή!!! Είναι και Θεα και μουρλή!!! lol!
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 8 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Ιαν 27, 2010 5:04 pm

Mik έγραψε:
nikidanis έγραψε:

ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΤΗΣ ΠΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΧΑΣΕΙ ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΗΚΕ ΚΙΟΛΑΣ
ΜΟΝΟ ΤΗ ΘΕΟΜΟΥΡΛΗ (ΣΥΓΝΩΜΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ) ΑΜΑΛΙΑ ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙΝΑ

Συγχωρεμένη Νίκη μου...Αλλωστε είναι Θεομουρλή!!! Είναι και Θεα και μουρλή!!! lol!


Bασιλική η Αμαλία μπορεί να στέλνει για τακούνια τους πάντες όπως τα λέει αλλά άδικο δεν έχεις είναι άπαιχτη!!!!!!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 8 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τετ Ιαν 27, 2010 5:10 pm

anastasia20 έγραψε:
Mik έγραψε:
anastasia20 έγραψε:
έχει περάσει πολλά..όπως επίσης και πολλά είναι δικές της επιλογές...
τώρα για τη μελίτα..πως να συμπεριφερθεί;;να κάνει δηλαδή ό,τι της πουν για να μην τους χάσει;;;αυτό δεν είναι φιλία...

Ας κάνει οτι καταλαβαίνει χωρίς να γίνει ρεζιλι,μπορεί? Ασχετα της φεγγαρόπετρας.Μπορεί να αποφύγει να γίνει μια περσυνή Ευα?

μα από που και ως που γίνεται μια περσυνή εύα;;;
ερωτευμένη είναι και θα κάνει και βλακείες...όλοι κάνουν βλακείες όταν ο έρωτας τους χτυπήσει την πόρτα(μέχρι και ο λουκάς που πέρυσι ήταν η φωνή της λογικής)..
την είδατε να μπαίνει μέσα σ'ένα γάμο να παντρεύεται κάποιον που δεν αγαπά στο όνομα αυτού του έρωτα;;;

Δεν ξέρω αν το πιστεύεις, αλλα είμαι σχεδον σίγουρη, οτι η Μελίτα και ο Στέφανος θα συναντιούνται και αφού ο χαλβας παντρευτει την Ευα.
Ασχετα αν ειναι ερωτευμένη η οχι, θα μπει στην θέση της Ευας.
Και η Νόρα με τον Λουκά, την προειδοποιούν για αυτό που βλέπουν να γίνεται.
Αλλωστε, με τα μάτια ενος τρίτου ξέρεις πως φαίνεται?

Η Μελίτα είναι παντρεμένη με τον Μάνο.Οσο είναι παντρεμένοι, μπαίνει η Ευα και τους χωρίζει.Αφου τους χωρίζει, μετά μπαίνει η Μελίτα και τους χωρίζει αυτούς που την χωρίσανε. Μετα η Ευα τα φτιάχνει με το Στέφανο.Χωρίζουν ενω ο Στέφανος βλέπει κρυφά την Μελίτα, και οταν παντρεύεται την Ευα, έχει γκόμενα την Μελίτα.

Εσενα πως σου ακούγεται αυτό? Εχει σχέση με συναισθήματα?
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 8 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Ιαν 27, 2010 5:11 pm

anastasia20 έγραψε:μα από που και ως που γίνεται μια περσυνή εύα;;;
ερωτευμένη είναι και θα κάνει και βλακείες...όλοι κάνουν βλακείες όταν ο έρωτας τους χτυπήσει την πόρτα(μέχρι και ο λουκάς που πέρυσι ήταν η φωνή της λογικής)..
την είδατε να μπαίνει μέσα σ'ένα γάμο να παντρεύεται κάποιον που δεν αγαπά στο όνομα αυτού του έρωτα;;;

Αν συνεχίσει με τον Στέφανο παρόλο που εκείνος θα παντρευτεί με την Εύα τι θα γίνει? Αυτό εννοεί η Mik μάλλον.

Επίσης σέρνεται πίσω από έναν άντρα που της είπε ξεκάθαρα ότι αν η Εύα με παντρευόταν θα την έπαιρνα, τα ίδια χάλια δηλαδή με την Εύα που ανεχόταν τα πάντα από το Μάνο!

Μα δεν είναι Μάνος!!! χαχαχα
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 8 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από KAZY Τετ Ιαν 27, 2010 5:12 pm

Βρε κορίτσια το θέμα είναι ποιά από τις δύο έχει πονέσει περισσότερο και ποια λιγότερο? Προσωπικά ούτε διαζύγιο έχω πάρει αλλά ούτε αποβολή έχω βιώσει, οπότε δεν μπορώ και να εκφέρω γνώμη. Στην περίπτωση της Εύας θεωρώ ότι όλα τα έπαθε από το ξερό της το κεφάλι. Επιλογή της ήταν να κάθεται να την κοροϊδεύει τόσα χρόνια ο Μάνος και τα λάθη πληρώνονται. Στην περίπτωση της Μελίτας τώρα θα πω μόνο ότι τον έρωτα δεν τον προγραμματίζεις. Προσπάθησε με τον Οδυσσέα και δεν της βγήκε. Ερωτεύτηκε το Στέφανο. Να της χρεώσεις τι? Ότι τα έφτιαξε με τον πρώην της ερωμένης του άντρα της που τον είχε παρατήσει? Αυτό που εμένα προσωπικά δεν μου αρέσει είναι ότι οι γυναίκες στη συγκεκριμένη σειρά άγονται και φέρονται από τους άντρες!
Όταν ο άλλος Μελιτάκι σου λέει τις κουταμάρες που σου είπε χθες ο Στέφανος πολύ απλά του δείχνεις την πόρτα!
Όταν αποφασίζεις Ευάκι να κρατήσεις ένα παιδί το κάνεις με πλήρη σοβαρότητα και υπευθυνότητα. Δεν αρκεί μόνο το ότι εσύ θέλεις να βιώσεις (ξανά) την μητρότητα και να διορθώσεις τα λάθη που έκανες στο πρώτο σου παιδί. (Γιατί και η Μαρίλια είναι παιδί της αλλά το μητρικό της φίλτρο μίλησε φέτος, ούτε καν πέρυσι που γύρισε. Πέρυσι την παράτησε μόνη της Χριστουγεννιάτικα στο σπίτι για να τρέχει πίσω από το Μάνο!) Όταν αποφασίζεις να το κρατήσεις το έρμο το έμβρυο και να το ανακοινώσεις στον πατέρα και να του πεις «δεν θέλω τπτ» τότε πρέπει και να το εννοείς. Όχι «δεν θέλω να σκεφτώ τώρα αν θα παντρευτώ το Στέφανο και θέλω να το ζήσω». Τι επιπολαιότητα είναι αυτή? Για παιδί μιλάμε δεν μιλάμε για κατοικίδιο ζώο! Γνώμη μου λοιπόν είναι ότι μια μάνα δένεται και πονάει όσα παιδία και να φέρει στον κόσμο και όχι όσα επιλέγει!
Όσο για την παρέα, αν όντως θέλανε να προστατεύσουν κ τις δύο θα έπρεπε να συμβουλεύσουν τη Μελίτα να πει την αλήθεια στην Εύα και να αποφασίσει μετά εκείνη τι θέλει να κάνει. Κρύβοντας της την αλήθεια και σπρώχνοντας την σε έναν συμβατικό γάμο ξέροντας ότι Στέφανος και Εύα δεν είναι ερωτευμένοι μεταξύ τους είναι λάθος. Στην προκειμένη περίπτωση πάνε να προστατεύσουν την Εύα και μόνο επειδή είναι ψυχολογικά ασταθής. Πράγμα ίσως λογικό, αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι η Μελίτα είναι κάπου λάθος απέναντι στην Εύα. Ούτε ότι πρέπει να δεχτεί ότι τις λένε…
KAZY
KAZY
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 8 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τετ Ιαν 27, 2010 5:13 pm

Mik έγραψε:
anastasia20 έγραψε:
Mik έγραψε:
anastasia20 έγραψε:
έχει περάσει πολλά..όπως επίσης και πολλά είναι δικές της επιλογές...
τώρα για τη μελίτα..πως να συμπεριφερθεί;;να κάνει δηλαδή ό,τι της πουν για να μην τους χάσει;;;αυτό δεν είναι φιλία...

Ας κάνει οτι καταλαβαίνει χωρίς να γίνει ρεζιλι,μπορεί? Ασχετα της φεγγαρόπετρας.Μπορεί να αποφύγει να γίνει μια περσυνή Ευα?

μα από που και ως που γίνεται μια περσυνή εύα;;;
ερωτευμένη είναι και θα κάνει και βλακείες...όλοι κάνουν βλακείες όταν ο έρωτας τους χτυπήσει την πόρτα(μέχρι και ο λουκάς που πέρυσι ήταν η φωνή της λογικής)..
την είδατε να μπαίνει μέσα σ'ένα γάμο να παντρεύεται κάποιον που δεν αγαπά στο όνομα αυτού του έρωτα;;;

Δεν ξέρω αν το πιστεύεις, αλλα είμαι σχεδον σίγουρη, οτι η Μελίτα και ο Στέφανος θα συναντιούνται και αφού ο χαλβας παντρευτει την Ευα.
Ασχετα αν ειναι ερωτευμένη η οχι, θα μπει στην θέση της Ευας.
Και η Νόρα με τον Λουκά, την προειδοποιούν για αυτό που βλέπουν να γίνεται.
Αλλωστε, με τα μάτια ενος τρίτου ξέρεις πως φαίνεται?

Η Μελίτα είναι παντρεμένη με τον Μάνο.Οσο είναι παντρεμένοι, μπαίνει η Ευα και τους χωρίζει.Αφου τους χωρίζει, μετά μπαίνει η Μελίτα και τους χωρίζει αυτούς που την χωρίσανε. Μετα η Ευα τα φτιάχνει με το Στέφανο.Χωρίζουν ενω ο Στέφανος βλέπει κρυφά την Μελίτα, και οταν παντρεύεται την Ευα, έχει γκόμενα την Μελίτα.

Εσενα πως σου ακούγεται αυτό? Εχει σχέση με συναισθήματα?

κάτσε πρώτα να δούμε πως θα εξελιχθούν τα πράγματα...και βλέπουμε...
δεν έχει ακουστεί κάτι τέτοιο...ότι η μελίτα με το στέφανο θα συνεχίσουν και μετά το γάμο...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 8 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από DESPOINA Τετ Ιαν 27, 2010 5:14 pm

Mik έγραψε:
anastasia20 έγραψε:
Mik έγραψε:
anastasia20 έγραψε:
έχει περάσει πολλά..όπως επίσης και πολλά είναι δικές της επιλογές...
τώρα για τη μελίτα..πως να συμπεριφερθεί;;να κάνει δηλαδή ό,τι της πουν για να μην τους χάσει;;;αυτό δεν είναι φιλία...

Ας κάνει οτι καταλαβαίνει χωρίς να γίνει ρεζιλι,μπορεί? Ασχετα της φεγγαρόπετρας.Μπορεί να αποφύγει να γίνει μια περσυνή Ευα?

μα από που και ως που γίνεται μια περσυνή εύα;;;
ερωτευμένη είναι και θα κάνει και βλακείες...όλοι κάνουν βλακείες όταν ο έρωτας τους χτυπήσει την πόρτα(μέχρι και ο λουκάς που πέρυσι ήταν η φωνή της λογικής)..
την είδατε να μπαίνει μέσα σ'ένα γάμο να παντρεύεται κάποιον που δεν αγαπά στο όνομα αυτού του έρωτα;;;

Δεν ξέρω αν το πιστεύεις, αλλα είμαι σχεδον σίγουρη, οτι η Μελίτα και ο Στέφανος θα συναντιούνται και αφού ο χαλβας παντρευτει την Ευα.
Ασχετα αν ειναι ερωτευμένη η οχι, θα μπει στην θέση της Ευας.
Και η Νόρα με τον Λουκά, την προειδοποιούν για αυτό που βλέπουν να γίνεται.
Αλλωστε, με τα μάτια ενος τρίτου ξέρεις πως φαίνεται?

Η Μελίτα είναι παντρεμένη με τον Μάνο.Οσο είναι παντρεμένοι, μπαίνει η Ευα και τους χωρίζει.Αφου τους χωρίζει, μετά μπαίνει η Μελίτα και τους χωρίζει αυτούς που την χωρίσανε. Μετα η Ευα τα φτιάχνει με το Στέφανο.Χωρίζουν ενω ο Στέφανος βλέπει κρυφά την Μελίτα, και οταν παντρεύεται την Ευα, έχει γκόμενα την Μελίτα.

Εσενα πως σου ακούγεται αυτό? Εχει σχέση με συναισθήματα?

Ναι καλέ,όλοι οι καλοι χωράνε!Μεγάλο κρεβάτι να έχουμε μόνο!!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 8 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τετ Ιαν 27, 2010 5:15 pm

anastasia20 έγραψε:

κάτσε πρώτα να δούμε πως θα εξελιχθούν τα πράγματα...και βλέπουμε...
δεν έχει ακουστεί κάτι τέτοιο...ότι η μελίτα με το στέφανο θα συνεχίσουν και μετά το γάμο...

Δεν έχει ακουστεί, αλλα εγώ είμαι σχεδόν σίγουρη.Μακάρι να διαψευσθώ.
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 8 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Ιαν 27, 2010 5:15 pm

Αγαπητή ΚΑΖΥ η Μελίτα δεν είναι μαμά του Στέφανου, να ξεμπλέξει ο ίδιος τα μαύρα του τα χάλια, η Μελίτα από τη στιγμή που βλέπει ότι ο κύριος είναι έτοιμος για παντρειές το μόνο που πρέπει να κάνει είναι να του δείξει την πόρτα! Γιατί να βγάλει εκείνη το φίδι από την τρύπα?
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 8 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από KAZY Τετ Ιαν 27, 2010 5:18 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Αγαπητή ΚΑΖΥ η Μελίτα δεν είναι μαμά του Στέφανου, να ξεμπλέξει ο ίδιος τα μαύρα του τα χάλια, η Μελίτα από τη στιγμή που βλέπει ότι ο κύριος είναι έτοιμος για παντρειές το μόνο που πρέπει να κάνει είναι να του δείξει την πόρτα! Γιατί να βγάλει εκείνη το φίδι από την τρύπα?

Μα αυτό ακριβώς είπα κ εγώ! Να του δείξει την πόρτα.Που διαφωνούμε?
KAZY
KAZY
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 8 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Ιαν 27, 2010 5:19 pm

Στο να πάει να μιλήσει η Μελίτα χιχι

Ειδικά τώρα που είναι κι ένα παιδί στη μέση η Μελίτα σε καμμία περίπτωση δεν πρέπει να ανακατευτεί!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 8 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από mimi Τετ Ιαν 27, 2010 5:22 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Στο να πάει να μιλήσει η Μελίτα χιχι

Ειδικά τώρα που είναι κι ένα παιδί στη μέση η Μελίτα σε καμμία περίπτωση δεν πρέπει να ανακατευτεί!

συμφωνώ αλλά κάτι μου λέει πως θα το κάνειιι
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 8 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από nikidanis Τετ Ιαν 27, 2010 5:24 pm

mimi έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Στο να πάει να μιλήσει η Μελίτα χιχι

Ειδικά τώρα που είναι κι ένα παιδί στη μέση η Μελίτα σε καμμία περίπτωση δεν πρέπει να ανακατευτεί!

συμφωνώ αλλά κάτι μου λέει πως θα το κάνειιι



ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΕΙ ΤΗΝ ΑΜΑΛΙΑ ΘΑ ΚΑΤΡΑΚΥΛΑΕΙ ΣΤΟΝ ΚΑΤΗΦΩΡΟ..... ΚΑΙ ΘΑ ΜΠΛΕΧΤΕΙ
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 8 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από KAZY Τετ Ιαν 27, 2010 5:27 pm

Δεν νομίζω οτι θα ξεπέσει τόσο η Μελίτα.Δλδ πρέπει η φετινή Μελίτα σώνει και ντε να αντιγράψει την περσυνί κατινιά της Εύας? Συμφωνώ οτι δεν πρεπει να μιλήσει εκείνη στην Εύα ειδικά αν παντρευτουν με το Στέφανο. Όχι οτι η Εύα σκέφτηκε το Νεφελάκι... αλλά τέλοσπαντων, το παιδάκι δεν φταίει σε τπτ!
KAZY
KAZY
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 8 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από zwi Τετ Ιαν 27, 2010 5:37 pm

με νευρίασε πολύ ο Λουκάς.
από την έτσι από την άλλη αλλιώς ας αποφασίσει επιτέλους
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 8 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Ιαν 27, 2010 5:39 pm

KAZY έγραψε:Δεν νομίζω οτι θα ξεπέσει τόσο η Μελίτα.Δλδ πρέπει η φετινή Μελίτα σώνει και ντε να αντιγράψει την περσυνί κατινιά της Εύας? Συμφωνώ οτι δεν πρεπει να μιλήσει εκείνη στην Εύα ειδικά αν παντρευτουν με το Στέφανο. Όχι οτι η Εύα σκέφτηκε το Νεφελάκι... αλλά τέλοσπαντων, το παιδάκι δεν φταίει σε τπτ!

Απλώς ο Μάνος την παραμύθιαζε την Εύα και εκείνη πήρε δραστικά μέτρα, ο Στέφανος μέχρι στιγμής δεν της τάζει (μονοπώλιο το έχει ο Μανωλάκης αυτό) οπότε καλύτερα να μείνει απέξω αν και ούτε κι εγώ το βλέπω να γίνεται...
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010 - Σελίδα 8 Empty Απ: Επεισόδιο 289 - Ημερομηνία 26-01-2010

Δημοσίευση από loukasnora Τετ Ιαν 27, 2010 5:43 pm

Λοιπον ας κανω κι εγω εναν σχολιασμο.....

Μανος-Ηλιας
Δε καταλαβα τι λογο υπαρξης ειχε αυτη η σκηνη.Δε μου αρεσε.Γενικα ο Μπουγιουρης με τον Αρζογλου μου αρεσουν μαζι αλλα χθες οπως ειπα και πιο πανω δε μπορω να καταλαβω σε τι εξυπηρετουσε αυτη η σκηνη.

Ευα-Μαριλια-Σουβλακι με παγωτο και σαντυγι.
Μου θυμισε την Μαρινα Κουντουρατου που ζηταγε πιτσα με φραουλες και σαντυγι.Ημαρτον τι αλλο θα ακουσουμε δηλαδη;Παντως πολυ χαριτωμενη σκηνη.

Στεφανος-Μελιτα.
Εχει αρχισει να παιρνει τις αποστασεις του ο Στεφανακος ή ειναι ιδεα μου;Ακομα και τωρα που δηλωνει τρελα ερωτευμενος με τη Μελιτα εγω καταλαβα οτι αν η Ευα του πει ''παντρευομαστε'' θα κλεισει εκκλησια εκεινη την στιγμη.

Μελιτα-Αμαλια.
Χιλια συγγνωμη Βασιλικη μου τιτανομεγιστη μεν κατιναρα δε η Αμαλιτσα μας.Και εχει κανει πλεον και την κορη της σαν τα μουτρα της.

Στεφανος-Ευα.
Μα γιατι μας το κανουν αυτο;Πανω που ειχαμε καταφερει να ξεκολλησουμε απο αυτους τους δυο μας τους δειχνουν μαζι ολο και πιο συχνα.Θα ξανακολλησω μαζι τους κι οταν μας τους ξαναπαρουν αντε να με συνεφερετε μετα.Και μας ειχαν και το Μελιτακι-κατινακι απο πισω να τους παρακολουθει.Για αλλη μια φορα ΗΜΑΡΤΟΝ!!!!!!

Ευα-Νορα-Δαφνη-Μελιτα.
Η Δαφνη στο κοσμο της μεν αλλα δε φταιει εκεινη.Πηγε κανεις να της πει οτι τα δεδομενα αλλαξαν;Οχι.Αρα αυτα που ξερει αυτα υποστηριζει.Η Νορα πηγε να σωσει λιγο την κατασταση αλλα που;

Αμαλια-Πετρος.
Οτι ειναι συγκλονιστικοι ηθοποιοι και οι δυο το ξερουμε.Οτι εχουν φοβερη χημεια μεταξυ τους και αυτο το ξερουμε.Οτι οι ατακες τους δινουν και περνουν και αυτο το ξερουμε.Οποτε τι;Θα επαναλαμβανουμε τα αυτονοητα;Ενα για τον καθενα τους : respect : : respect :

Αμαλια-Μανος.
Γιατι δεν εχουν περισσοτερες σκηνες μαζι;Ειλικρινα απορω.

Και τωρα το καλο.

Λουκας-Νορα και οι παρατρεχαμενοι τους.
Να τρελαινεται ο Λουκας απο τη ζηλεια και η Νορα να μην εχει παρει χαμπαρι.Να της τραβαει τη φουστα πιο κατω να την ξανανεβαζει αυτη.Να βαζει το ντοσιε στα ποδια της να το βγαζει αυτη.Και ενας Μητσουλας που και πολυ χερακι απλωσε στο μπουτι της Νορας και με εκνευρισε ομολογω αλλα και την κινηση του Λουκα να κατεβασει την φουστα της Νορας επιασε.Αν μετα απο ολο αυτο που εγινε στο σπιτι της Νορας δεν καταλαβε οτι εδω υπαρχει ενας ερωτας μεγαλος αναμεσα σε Νορα και Λουκα ε τοτε τι να πω;Ειναι μεγαλος μπουμπουνας.Να χαιδευει το χερι της Νορας στο τραπεζι ο Μητσουλας να ψαχνει κουζινομαχαιρο να του το κοψει ο Λουκας και να μη το βρισκει.Οχι τιποτα αλλο αλλα εγω τον Νικολα και τη Δαφνη λυπηθηκα που δευτερη φορα τους ξυπνησε ο ερωτευμενος βατραχουλης να τους πει τον πονο του.Τον εκανε ομως η Δαφνη τον Λουκα ακομα πιο τουρμπο απο οτι ητανε ηδη.
Την επομενη μερα στο γραφειο να κοντευει να σκασει ο Λουκας απο την επιθυμια να της πει οτι ειναι ερωτευμενος μαζι της αλλα να το κραταει ακομα μεσα του.Μεχρι ποτε θα αντεξεις αγορι μου γλυκο κι εσυ;Βασανιζεις τον εαυτο σου,βασανιζεις και τη Νορα και οι δυο μαζι βασανιζεται εμας.Και η αλλη ομως του εβαλε εικονα στο μυαλο οτι κοιμηθηκε με τον Μητσουλα και να τρεχει παλι στον Νικολα να πει τον πονο του.Παντως αυτη η πολυθρονα του ψυχιατρου θα του χρειαστει συντομα του Νικολα.Να κανουμε κατι κι εμεις να βοηθησουμε την κατασταση.


Παντως ειχε γελιο το επεισοδιο γενικα.Απο σημερα θα ξαναπεσουμε στα πατωματα με Νορα και Λουκα.Και θα μας ξαναδειξουν Νταιζη.Γιατι;Μια χαρα ημασταν χωρις αυτη τοσες μερες.Τελος παντων αναμενω στην οθονη μου για τα επεισοδια της αμνησιας.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 8 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης