Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

+33
PrincessRachel
Mafalda
mimi_loukas+nora
zimotari
jim7
loukasnora
NATALITSA_LOUKITSA
CineFreak
DESPOINA
loukitsa
FieryRed
ΡΕΓΓΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Jennifer
vs116117
panda
KonstantinaA
soso
Ntinaki1
nikidanis
Καρ-Mik
konstantina
xristina79
kikialex
Izabella29
aggeliki
hionati
evanna
$ofi@ loukakos + nora
anna90
filitsa
KatsaroYpotheto
Clarabelle
37 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 Vote_lcap14%Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 Vote_rcap 14% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 Vote_lcap20%Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 Vote_rcap 20% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 Vote_lcap23%Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 Vote_rcap 23% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 Vote_lcap20%Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 Vote_rcap 20% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 Vote_lcap16%Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 Vote_rcap 16% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 Vote_lcap7%Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 Vote_rcap 7% 
[ 3 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 44
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 Empty Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Φεβ 04, 2010 6:34 pm


Πως σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Φεβ 04, 2010 8:06 pm

Δυο σχόλια πριν φύγω για σήμερα..

Λυπήθηκα το Μάνο αλλά του άξιζε! Αν συνεχίσει να πονάει έτσι καμμια 10αρια χρόνια χωρίς να ξενοκοιτάξει κάτι κάνουμε..
Λυπηθηκα την Εύα γιατί ΔΕΝ της αξίζει!
Λυπήθηκα το Λουκά αλλα έτσι όπως τα έκανε ας τραβήξει μόνος του τις κοτσίδες του!
Λυπήθηκα τη Νόρα γιατί ξεκατινιάζεται και όσο πάει τη συμπαθώ λιγότερο!

Μα πάνω απο όλα λυπήθηκα εμένα που παρακολουθώ την ιστορία μιας κοπέλας και ενώ την βλέπω να προχωράει ξέρω ότι όπως πάει θα είναι με τον ίδιο αμετανόητο Μάνο που δεν έχει αλλάξει μια και πονάει που χάνει το απόκτημά του!

Όσο για το ζευγάρι της συμφοράς..

Στέφανε: Αν δεν θες να παντρευτείς αγόρι μου κανείς δεν σε πιέζει, το αντίθετο θα έλεγα, παίρνεις συνέχεια πάσες από την Εύα αλλα κινηση ειλικρίνιας μηδέν!

Μελίτα: Να χαίρεσαι που την τάιζε γιατί εσύ δεν προσέφερες μόνο τέτοιου είδους θέαμα και σου άξιζε να δεις πολλά περισσότερα!

Όσο για τη ζωή που δεν έζησαν, τελικά εχουν και οι δύο γλυκό κοκό!

Καλό τσίκνισμα σε όλους, θα τα πούμε αύριο!

Και εις άλλα με υγείαν!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από filitsa Πεμ Φεβ 04, 2010 8:09 pm

αχ δε θελω η νορα να φτανει στο επιπεδο της κατσικας !!!!!!!το λυπαμαι το νορακι μου.
filitsa
filitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από anna90 Πεμ Φεβ 04, 2010 8:11 pm

Μάνος-Εύα:
Αν τα εννοούσε αυτά που έλεγε ο Μάνος θα "έλιωνα"...Ξέρω όμως ότι είναι καθίκι και λαμόγιο και και και..Και νομίζω ότι τώρα πια το ξέρει και η Εύα..Θέλω να ελπίζω τουλάχιστον...
Αντιγόνη-Στέφανος:
Σαν φωνή από το υπερπέραν ακούγεται αυτή η γυναίκα...Με τρομάζει...
Στέφανε μου, καθίκι μου όμορφο ποιος σε αναγκάζει παληκάρι μου να παντρευτείς??
Δεν θυμάμαι να σου έβαλε η Εύα το μαχαίρι στο λαιμό..
Άμα εννοείς ότι σε αναγκάζει η έλλειψη ανδρισμού σου τότε ΝΑΙ, ΣΥΜΦΩΝΩ...
Μελίτα-Αμαλία:
"Πως να μάθω να ζω χωρίς το Στέφανο.." γιατί καλή μου πότε έζησες με το Στέφανο???
Όλο "Μελίτα τέλος" βλέπαμε..Μετά βλέπαμε "το πάλεψα αλλά δεν μπορώ" και μετά βλέπαμε τους δυο σας σε γυμναστικές επιδείξεις..
Πότε τον ΕΖΗΣΕΣ??Πότε τον αγάπησες??
Εύα-Δάφνη-Νόρα:
Ωχ ρε Δάφνη γύρνα από τον πλανήτη goofy επιτέλους...
Αυτή η κοπέλα ακόμα και σε ιστορίες που έχει ΟΛΑ τα δεδομένα απλά δεν λειτουργεί...
Το Νοράκι πολύ απογοητευμένο το είδα...
Νικόλας-Λουκάς-Μάνος:
Ζωνταντός-νεκρός ο Μανωλάκης...
Είπε αφού είναι Τσικνοπεμπτη να ντυθεί και αυτός κάτι...
"Σκάσε ρε, εσύ σε λίγο θα του φέρεις και το ξυραφάκι".. : respect :
Ειλικρινά ρε συ Μάνο...Εξήγησε μου πότε κατάλαβες ότι την λατρεύεις..
Πριν ή μετα το τελευταίο βράδυ με τη Μελίτα???
Η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία ...Και για σένα Μάνο μου πέθανε σήμερα...Δεν πειράζει όμως, θα βρεις άλλη να πληγώσεις..Μην αγχώνεσαι..
Ο Λουκάκος στο κόσμο του να μιλάει για το Νοράκι...
Ματάρες όμως....!!Ματάρες ο άνθρωπος...
Νταίζη-Χρήστος:
Α, θα μας τρελάνει η πάπια...
Ετοιμάζεται για γάμους και πανηγυρια και του το παίζει τρελίτσα του Χρήστου...
Στεναχωρήθηκε ο Χρηστάρας...Και στεναχώρησε και μένα...Το'χει ο άνθρωπος..Με έκανε και δάκρυσα...
Λουκάς-Νόρα:
"Ζαρτινιέρα στα μπουζούκια και μπομπονιέρα στο γάμο της?"...
Μελίτα-Δάφνη:
Αυτή η κοπέλα βαλτή είναι..Δεν παίζει...
Μη το ψάχνεις Δαφνούλα...Η Μελίτα ερωτεύεται τρελά κάθε 15 επεισόδια..
Εύα-Αντιγόνη:
Τι καλοσύνη είναι αυτή??Τι χαμόγελο??
Μου κάνει εντύπωση...Αυτή τόσο δεν αγαπάει ούτε το Στέφανο..
Μάνος-Ηλίας:
"Τη χανω και φταίω εγώ γι αυτό"...
Σώπα...Μήπως δεν άκουσα καλά???Ο Μάνος παραδέχτηκε ότι φταίει??
Αυτό που όταν πονάνε το ρίχνουν στις βόλτες...Με πνευμονία έπρεπε να είναι όλοι...
Στέφανος-Εύα:
"Έχουμε με το παρελθόν και δεν κρύβουμε ο ένας από τον άλλον τίποτα"..Α, ρε Εύα...Τα θες και τα λες???
Τον ξαναρώτησε η κοπέλα...Και αυτός τίποτα...
Δεν υπάρχει τίποτα άλλο, μόνο εσύ και το παιδί...
Η Μελίτα είναι τίποτα???
Πέσανε και αγκαλιές και χαμόγελα...Το καθίκι που είσαι ρε αγόρι μου?
Μελίτα-Πέτρος:
Όλα για τα πριγκίπισσα...Ταξίδια λεφτά, μόνο για να ξεχάσει...
Βρήκε η Μελίτα και το έριξε κάπου...
Ο Πέτρος φταίει...ΠΑΝΤΑ...Αυτός που κατηγορεί όμως, νοιάστηκε γι αυτήν..Όμως είσαι αχάριστη αγάπη μου, αχάριστη και θα μείνεις..
Χρήστος-Στέφανος:
"Εγώ ζούσα από τις ζωές των άλλων"...
Αχ, ρε Χρηστάρα...Να στείλουμε τη Τζίνα να σε παρηγορήσει...
Σήμερα πείστηκα ότι αγαπάει τη Νταίζη....
Ο κάθικος έχει φλομώσει από την πολύ αγάπη...Δεν ξέρω πια τι να πω γι αυτόν..Δεν τον λυπάμαι πάντως..Είναι ο μόνος που φταίει..
Τραπέζι
Γλώσσα δεν έβαλε η Καρτάλο μέσα...Γλώσσα...
Τι κομπλιμέντο ήταν αυτό...Σε λίγο θα είσαι 2 κούκλες...!!!Πρωτότυπο βρε...Και γλυκήτατο...
Μελίτα-Αμαλία:
Καλά η Αμαλία ακόμα δεν έμαθε τη κόρη της??
Κάθε φορά που "πονάει" για τους έρωτες της γύρναει σπόνσορας της πέρδικας....
Τραπέζι η συνέχεια-Χρήστος-ΚΑΤΙΝΑΡΑ:
Ο ορισμός της κατινάρας....Φτάνει κούκλα μου, λίγο αξιοπρέπεια...Λίγο...Ήθελα πολύ να τη δει η Εύα..Να δούμε τι θα έλεγε..
Νταίζη-Λουκάς-Νόρα:
Αν και η σκηνή ήταν προορισμένη για γέλιο, με ειρωνεία και ατάκες..
Εμένα με απογοήτευσε...Θέλω τη Νόρα δυναμική και κυρία όχι κατίνα..Δεν είχε καμιά δουλειά να πάει εκεί..Και να πέσει τόσο χαμηλά...
Το έχουμε ξεφτιλίσει πλέον το γυναικείο φύλο σ αυτή τη σειρά..
Μελίτα-Αμαλία:
Τι κλάψα, τι μελό...
Νόρα-Δάφνη:
Κοπέλα μου καλή 15 χρόνια τον ήθελες και εσύ...Τώρα βρήκες να το πάρεις απόφαση???Η μίλα στο Λουκά ή σώπασε...
Δεν ειναι κατάσταση αυτή.. Μας προέκυψες κατίνα και εσύ...
Εύα-Μαρίλια-Αγγέλα:
Γάτα η Αγγέλα...
Μαρίλια:"mind controller η Αντιγονάρα"...!!!Πολύ γέλιο..!!!
Πολύ γλυκιά η σκηνή της αγκαλιάς μάνας και κόρης...!!!!
Τζίνα...!!Που είναι το βραστα κλάφτα μούτζωτα??????
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Φεβ 04, 2010 8:15 pm

anna90 έγραψε:Χρήστος-Στέφανος:Αχ, ρε Χρηστάρα...Να στείλουμε τη Τζίνα να σε παρηγορήσει...

Δέχομαι! Δέχομαι! Δέχομαι!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Φεβ 04, 2010 8:18 pm

anna90 έγραψε:Μάνος-Εύα:
Αν τα εννοούσε αυτά που έλεγε ο Μάνος θα "έλιωνα"...Ξέρω όμως ότι είναι καθίκι και λαμόγιο και και και..Και νομίζω ότι τώρα πια το ξέρει και η Εύα..Θέλω να ελπίζω τουλάχιστον...
Αντιγόνη-Στέφανος:
Σαν φωνή από το υπερπέραν ακούγεται αυτή η γυναίκα...Με τρομάζει...
Στέφανε μου, καθίκι μου όμορφο ποιος σε αναγκάζει παληκάρι μου να παντρευτείς??
Δεν θυμάμαι να σου έβαλε η Εύα το μαχαίρι στο λαιμό..
Άμα εννοείς ότι σε αναγκάζει η έλλειψη ανδρισμού σου τότε ΝΑΙ, ΣΥΜΦΩΝΩ...
Μελίτα-Αμαλία:
"Πως να μάθω να ζω χωρίς το Στέφανο.." γιατί καλή μου πότε έζησες με το Στέφανο???
Όλο "Μελίτα τέλος" βλέπαμε..Μετά βλέπαμε "το πάλεψα αλλά δεν μπορώ" και μετά βλέπαμε τους δυο σας σε γυμναστικές επιδείξεις..
Πότε τον ΕΖΗΣΕΣ??Πότε τον αγάπησες??
Εύα-Δάφνη-Νόρα:
Ωχ ρε Δάφνη γύρνα από τον πλανήτη goofy επιτέλους...
Αυτή η κοπέλα ακόμα και σε ιστορίες που έχει ΟΛΑ τα δεδομένα απλά δεν λειτουργεί...
Το Νοράκι πολύ απογοητευμένο το είδα...
Νικόλας-Λουκάς-Μάνος:
Ζωνταντός-νεκρός ο Μανωλάκης...
Είπε αφού είναι Τσικνοπεμπτη να ντυθεί και αυτός κάτι...
"Σκάσε ρε, εσύ σε λίγο θα του φέρεις και το ξυραφάκι".. : respect :
Ειλικρινά ρε συ Μάνο...Εξήγησε μου πότε κατάλαβες ότι την λατρεύεις..
Πριν ή μετα το τελευταίο βράδυ με τη Μελίτα???
Η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία ...Και για σένα Μάνο μου πέθανε σήμερα...Δεν πειράζει όμως, θα βρεις άλλη να πληγώσεις..Μην αγχώνεσαι..
Ο Λουκάκος στο κόσμο του να μιλάει για το Νοράκι...
Ματάρες όμως....!!Ματάρες ο άνθρωπος...
Νταίζη-Χρήστος:
Α, θα μας τρελάνει η πάπια...
Ετοιμάζεται για γάμους και πανηγυρια και του το παίζει τρελίτσα του Χρήστου...
Στεναχωρήθηκε ο Χρηστάρας...Και στεναχώρησε και μένα...Το'χει ο άνθρωπος..Με έκανε και δάκρυσα...
Λουκάς-Νόρα:
"Ζαρτινιέρα στα μπουζούκια και μπομπονιέρα στο γάμο της?"...
Μελίτα-Δάφνη:
Αυτή η κοπέλα βαλτή είναι..Δεν παίζει...
Μη το ψάχνεις Δαφνούλα...Η Μελίτα ερωτεύεται τρελά κάθε 15 επεισόδια..
Εύα-Αντιγόνη:
Τι καλοσύνη είναι αυτή??Τι χαμόγελο??
Μου κάνει εντύπωση...Αυτή τόσο δεν αγαπάει ούτε το Στέφανο..
Μάνος-Ηλίας:
"Τη χανω και φταίω εγώ γι αυτό"...
Σώπα...Μήπως δεν άκουσα καλά???Ο Μάνος παραδέχτηκε ότι φταίει??
Αυτό που όταν πονάνε το ρίχνουν στις βόλτες...Με πνευμονία έπρεπε να είναι όλοι...
Στέφανος-Εύα:
"Έχουμε με το παρελθόν και δεν κρύβουμε ο ένας από τον άλλον τίποτα"..Α, ρε Εύα...Τα θες και τα λες???
Τον ξαναρώτησε η κοπέλα...Και αυτός τίποτα...
Δεν υπάρχει τίποτα άλλο, μόνο εσύ και το παιδί...
Η Μελίτα είναι τίποτα???
Πέσανε και αγκαλιές και χαμόγελα...Το καθίκι που είσαι ρε αγόρι μου?
Μελίτα-Πέτρος:
Όλα για τα πριγκίπισσα...Ταξίδια λεφτά, μόνο για να ξεχάσει...
Βρήκε η Μελίτα και το έριξε κάπου...
Ο Πέτρος φταίει...ΠΑΝΤΑ...Αυτός που κατηγορεί όμως, νοιάστηκε γι αυτήν..Όμως είσαι αχάριστη αγάπη μου, αχάριστη και θα μείνεις..
Χρήστος-Στέφανος:
"Εγώ ζούσα από τις ζωές των άλλων"...
Αχ, ρε Χρηστάρα...Να στείλουμε τη Τζίνα να σε παρηγορήσει...
Σήμερα πείστηκα ότι αγαπάει τη Νταίζη....
Ο κάθικος έχει φλομώσει από την πολύ αγάπη...Δεν ξέρω πια τι να πω γι αυτόν..Δεν τον λυπάμαι πάντως..Είναι ο μόνος που φταίει..
Τραπέζι
Γλώσσα δεν έβαλε η Καρτάλο μέσα...Γλώσσα...
Τι κομπλιμέντο ήταν αυτό...Σε λίγο θα είσαι 2 κούκλες...!!!Πρωτότυπο βρε...Και γλυκήτατο...
Μελίτα-Αμαλία:
Καλά η Αμαλία ακόμα δεν έμαθε τη κόρη της??
Κάθε φορά που "πονάει" για τους έρωτες της γύρναει σπόνσορας της πέρδικας....
Τραπέζι η συνέχεια-Χρήστος-ΚΑΤΙΝΑΡΑ:
Ο ορισμός της κατινάρας....Φτάνει κούκλα μου, λίγο αξιοπρέπεια...Λίγο...Ήθελα πολύ να τη δει η Εύα..Να δούμε τι θα έλεγε..
Νταίζη-Λουκάς-Νόρα:
Αν και η σκηνή ήταν προορισμένη για γέλιο, με ειρωνεία και ατάκες..
Εμένα με απογοήτευσε...Θέλω τη Νόρα δυναμική και κυρία όχι κατίνα..Δεν είχε καμιά δουλειά να πάει εκεί..Και να πέσει τόσο χαμηλά...
Το έχουμε ξεφτιλίσει πλέον το γυναικείο φύλο σ αυτή τη σειρά..
Μελίτα-Αμαλία:
Τι κλάψα, τι μελό...
Νόρα-Δάφνη:
Κοπέλα μου καλή 15 χρόνια τον ήθελες και εσύ...Τώρα βρήκες να το πάρεις απόφαση???Η μίλα στο Λουκά ή σώπασε...
Δεν ειναι κατάσταση αυτή.. Μας προέκυψες κατίνα και εσύ...
Εύα-Μαρίλια-Αγγέλα:
Γάτα η Αγγέλα...
Μαρίλια:"mind controller η Αντιγονάρα"...!!!Πολύ γέλιο..!!!
Πολύ γλυκιά η σκηνή της αγκαλιάς μάνας και κόρης...!!!!
Τζίνα...!!Που είναι το βραστα κλάφτα μούτζωτα??????


Αννούλα μου νάτο τσουυυυυυυυυυυυυυπ
Συμφωνώ κι εγώ γενικώς που λέει και η Νίκη
Ειδικώς
Δεν λυπάμαι το Μάνο δεν είδα να έγινε κάτι που να τον έκανε να αγαπήσει τόσο καιρό την πατούσε κάτω. Τι άλλαξε;
Θύμωσα με τη Νόρα. Δεν θέλω να την καταντήσουν κι αυτή κατίνα.
Το Μελιτάκι εντελώς στα πατώματα και αξιοπρέπεια μηδέν.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Πεμ Φεβ 04, 2010 8:19 pm

μποεω να πω πως ηταν αρκετα καλο το σημερινο επεισοδιο ειδικα ο λουκας μετην νορα
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην χώρα του CINEMA!
Ασχολίες : cinema, θεατρο,

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από evanna Πεμ Φεβ 04, 2010 8:22 pm

Αχ Θεε μου τι επαθα σημερα με αυτα που ειδα!Ας τα παρουμε απο την αρχη!
Μανος-Ευα....μικρη σκηνη αλλα υπεροχη!Ο Μανος οσο και να εδινε τις ευχες του ηταν τοσο εκφραστικος που φαινοταν ολος ο πονος χαραγμενος στο προσωπο του!Και η Ευα μας στην αμηχανια!Και στους δυο : respect :

Ευα-Κοριτσια....αυτο το αν ΜΟΥ παθει κατι της Ευας το λατρεψα!Φανταστειτε να ελεγε κατι περισσοτερο πως θα εκανα!Παντως ανησυχησε πολυ και φανηκε!

Μανος-Αγορια...ο Μανος κυριολεκτικα ενα ρακος!Κομματια εγινε το παιδι!Παντως πολυ μου αρεσαν ολα αυτα που ελεγε! Love! Και ο Λουκας να σιγονταρει απο πισω και στη μεση ο Νικολας να προσπαθει να σωσει οτιδηποτε αν σωζεται που λεει και το ασμα!Γενικα παρα πολυ καλη σκηνη!

Και ερχομαι στο τραγουδι το οποιο ηταν ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ!Και σε συνδυασμο με το flashback με αποτελειωσαν!Ετρεχε το δακρυ κορομηλο! Snif

Χρηστος-Νταιζη...ημουν τοσο επηρεασμενη απο τα παραπανω που μεχρι και με αυτους συγκινηθηκα!Ο Κασσανδρινος παντως ηταν τελειος σε αυτη τη σκηνη! : respect :

Νορα-Λουκας-Κατσικα....Φανταστικη σκηνη....γελασα παρα πολυ(επιτελους)Οι ατακες μοναδικες! gelio Παντως το τσοκαρο εχει πολυ θρασος και θα το φαει το κεφαλι της! Impatient
Μετα στη Δαφνη,μου αρεσεαν πολυ τα οσα ελεγε η Νορα!Γενικα ωραια σκηνη!

Μελιτα γενικως....Βαριεμαι!Τιποτα το ιδιαιτερο απλως σουρνοταν απο τον ενα καναπε στον αλλο ειτε με μια κουπα καφε ειτε με ενα ποτηρι ουισκι αναλογως την ωρα! cake

Στεφανος γενικως....απλως Fskl η Ευα σημερα τον ξαναρωτησε και παλι μουγκα!Ε εισαι πολυ γελοιος αγορι μου!

Τραπεζι στο Καρταλαιϊκο....Την Αντιγονη συνεχιζω να θελω να την πνιξω!Οπως ειπε και η Αγγελα μετα πολυ δηθεν μου φαινεται ολο αυτο και με χαλαει απιστευτα!Εν τω μεταξυ ακουγα και την Ευα να λεει για καζαν ντιπι και εψαχνε και εγω γλυκο!Η Μαριλια παντως ειχε πολυ πλακα σημερα!

Και τσουπ ερχεται και το δευτερο τραγουδι και εκει που πηγαινα καπως να ανεβω με ξαναεριξε στα ταρταρα!Και αυτο ΥΠΕΡΟΧΟ! Heart2

Αυτα απο εμενα...συνολικα το επεισοδιο το ψηφισα τελειο!!!! :D
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από anna90 Πεμ Φεβ 04, 2010 8:26 pm

Τσούπ clarabelle τσουπ...!!Εχουμε και μια εξεταστική και χρόνος δεν...για δεύτερη φορά...Οπότε το βλέπω και σχολιάζω μια και καλή...!!
Απογοητεύομαι όσο περνάει ο καιρός με τα επεισόδια και με τις εξελίξεις...
Ήθελα μια Εύα ανεξάρτητη και ευτυχισμένη...Και όχι να παντρευτεί καποιον που απλά της έκανε πρόταση γάμου για να μην χαλάσει το image του mr τέλειου....
Ήθελα τη δυναμική Νόρα και τον λογικό Λουκά να γίνουν ζευγάρι...
Όχι μόνο δεν έγιναν...Αλλά ο λογικός Λουκάς δεν μπορεί να βρει άλλη λύση στο πρόβλημα του εκτός από έναν καταδικασμένο γάμο...
Και η δυναμική Νόρα έχει γίνει κατίνα...Ακολουθεί το Λουκά και κάθεται και ξεκατινιάζεται...
Απογοήτευση...
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από hionati Πεμ Φεβ 04, 2010 8:29 pm

Σκηνη ευα-μανος
Ή πιο σωστα η αλικη στη χωρα των θαυματων…καλε αυτος δεν είναι μανος,δεν είναι κροταλιας είναι η μαιρη ποπινς…πολύ ανωτεροτητα… να πω ότι ο μπουγιουρης ηταν κουκλιιιι σε αυτή σκηνη…το σοβαρο και το πονεμενο του παει ενώ το παθιαρικο όχι και τοσο…
Αρχιζουν να μου αρεσουν σα ζευγαρι ο μανος και η ευα…και ο μανος αρχιζει να με πειθει ότι την αγαπαει απλα δεν το χε καταλαβει…

Σκηνη νορα-δαφνη –λουκας
1 σχολιο…ευα=αν μου παθει κατι…(δηλαδη ο μανος μου…)

Σκηνη αντιγονης-στεφανου…
Καλα στην καρακοσμαρα της η λαιδη…τι εβαλε λεει μεσα στο κουτι…τι να βαλε μαρη…ειπε να σουφρωσει κανα χρυσαφικο,να του μεινει του ανθρωπου τιποτα ετσι πως τα μοιραζεις αβερτα εσυ…
<<κλεινω τη ζωη που ηθελα να ζησω…>>τι ειπες τωρα ρε θεε??

Σκηνη λουκας-νικολας-μανος
Καλα φωναξτε ένα γιατρο ο μανος πεθανε…ή μαλλον του δωσανε κατι στη χωρα τον θαυματων και λιποθυμισε…
Καλα ρε νικολα δεν εχεις κλειδια,δε σου κοψε…
Επαναλαμβανω…αυτος δεν είναι ο μανος…
Η ευα μου,η νορα μου…..μανο παρε και το λουκα στη χωρα των θαυματων με την αλικη…
Νικολα=θεος…να και ενας σωστος αντρας σε αυτή τη σειρα…
Ο μανος εφυγε…μαλλον τον φωναξε η αλικη …ουπς ξαναγυρισε…
Και μετα το παραληρημα ο λουκας επανηλθε…η ευα πηρε τη σωστη αποφαση λεει…

Και τωρα η τραγουδαρα…για ολους τους πονεμενους που ερωτευτηκαν και προδωθηκαν…οπα..οπα…οπα…
Ρε παιδια τοσα μαναρια σε αυτή τη σειρα ένας να ριξει ζεμπεκια δεν υπαρχει…κακως…ωραιες σκηνες ευας-μανου παντως…

Σκηνη Νταιζη- χρηστος
Καλε τον επιασαν οι ευαισθησιες το χρηστακι…καλε αγαπιουνται τα παιδια…και δεν τους φαινοταν…καλε αυτά τα πρεπη παλι…καλε γιατι δεν μπορουν να είναι μαζι τα παιδια…καλε με συγκινησαν παλι…χρηστακης ερωτευμενος…

Λουκας-νορα
Η προφορα της νορας …όλα τα λεφτα…
Η μελιτα λεει ποναει αλλα θα το ξεπερασει…νορα νομιζειιιιςςς
Χαζουλα σκηνη…το μονο καλο=το σαρκοφαγο…

Μελιτα-δαφνη
Η κολλητη της λορα ειπε να γυρισει από το μικρο σπιτι στο λιβαδι και να παει στο σπιτι της μελιτας…καλα αυτή η δαφνη είναι η μονη σε αυτή τη σειρα χαρουμενη επι 24ωρου βασεως και για τα τελευταια …και εγω δεν ξερω επεισοδια…καλε μηπως καπνιζει τιποτα κρυφα…
Λεει η δαφνη=να σου πω,η νορα παντρευεται…
Δε μας λες τα καλαντα λεω εγω δαφνη…
Μας επρηξε με τη μελιτα και το μανο η δαφνη…ελεος…δεν τελειωνουν αυτές οι αγαπες λεει…
Καλα και η μελιτα θα ηθελε η ευα να μην προχωρουσε και να γυρνουσε στο μανο…θα μας βολευε είναι η αληθεια…
Ααα και η μελιτα το ειπε=ο ερωτας με το μανο μας τελειωσε…αλλα καλε τον αγαπαει το μανο…
Ξαφνικα πολύ αγαπη βρε αδερφια…ολοι αγαπανε ολους και είναι ερωτευμενη με αλλους…τελειαααα

Ευα-αντιγονη…
Πολλες γλυκιες…δε μας βλεοω να μας βγαινουν σε καλο…ευα προσεχε το μπουλντοκ δαγκωνει…

Μανος-λιακουρας…
Μανος=πως θα περασει η ζωη χωρις την ευα…
Αααα μανο θα σε μαλωσω …κλεβεις ατακες…εσυ βολεψου με τις σκιες και τα λοιπα…η άλλη είναι ατακα του στεφανου προς μελιτα
Ευα-στεφανος…

Κατι καταλαβε η ευα στον αερα…
Τελεια η ατακα του ατεφανου=η μανα μου σε λατρευει αλλα δε θα σε παντρευτει αυτή αλλα εγω…
Τα ψεματακια συνεχιζονται…

Πετρος-μελιτα
Μου αρεσουν πολύ οι σκηνες τους…
Τωρα αυτό το πηγαινα και εβλέπα τη θαλασσα(στεφανος)του πετρου να το παρω προφητικα???

Στεφανος-χρηστος=Μαναρια εν δραση…
Στεφανος=καποτε ηθελα να την παντρευτω…καποτε…καποτε…
Τη μελιτα την αγαπαω…την ευα την αγαπαω…αλλα η μελιτα μου ξυπνησε πρωτογνορα συναισθηματα,τι να τα κανω ,να τα κοιμισω…ειμαι ερωτευμενος…
Καλα ποσο μου αρεσει ο στεφανακος ερωτευμενος…τρελα μου αρεσει…
Καλε ο στεφανος εχει αδερφο το χρηστακι…καλε τα παιδια αγαπιουνται …και αυτά… ελπιζω όχι όπως οι αλλοι…
Καλα φοβερη σκηνη…αγορια μου…βασικα εγω θελω το στεφανο…ειπαμε ο χρηστος είναι της τζινας…

Το τραπεζι…
Καλα η αντιγονη…μεχρι και τα μουστακια της γελανε
Το καλυτερο ηταν το σχολιο του στεφανου=αν συνεχισει να τρωει ετσι θα γινει δυο κουκλες…καλα καζαν ντιπι…που της μυρισε…ασε που είναι και ψιλοχαλια το γλυκο…
Μια απορια…με το καρταλης και το λαζαριδης τι γινεται???
Το στεφ τον λενε καρταλη και τη μανα του λαζαριδη???τι γινεται τελικα…

Μελιτα
Καλα την λυπαμαι την καημενη…σε απογνωση…είναι ερωτευμενη και ποναει…
Μελιτα-χρηστος

Ωραια σκηνη…ο χρηστος της μιλησε σωστα…
Τον αγαπαει λεει…και αυτος σε αγαπαει λεει και ο χρηστος…
Εισαι κυρια της ειπε ,σταματα να βασανιζεις τον εαυτο σου…μπραβο χρηστο…μπραβο αγορινα να αγιασει το στομα σου…ρε μελιτακι παρατα τον…
- Λουκας νταιζη-νορα

Η παρακρουση συνεχιζεται…
Την νταιζη δεν τη πιστευω=τον αντρα μου…και το σπιτι μου…

Μελιτα-αμαλια
Πολύ πινει…πολύ πινει…αλκοολικη τη βλεπω στο τελος τη μελιτα…

Δαφνη-νορα
Νορα βενετη φωκα…το καλυτερο

Στεφανος και οικογενεια χαριτου
Ευτυχως τα φιλια ευα-στεφ μεινανε ακομη στα μαγουλα….
Μπραβο βρε αγγελα…τη μυριστηκε τη δουλεια…
Η αντιγοναρα εχει μια μυτουλα,και τη χωνει παντου
Προοικονομια=βλεπω να φευγουν συντομα οι αγαπες με την αντιγονιτσα

Τραγουδαρα δευτερη…φοβερο…απιστευτο..μανοδικο…ενας στιχο μια ζωη…<<και εγω που ζω για παντα εγω,και ολο φευγω το τελος πριν να δω…..κάθε νυχτα που περναει>>
Η τετρας εν δραση…μελιτα,στεφανος,μανος,ευα…ααα αγαπιουνται πολιυυυυυ…αλλα δυστυχως είναι ερωτευμενοι στο χιαστο…παντως αυτόν το γαμο δεν τον θελει κανενας από τους 4…υπαρχει λυση όμως …προχωρημενοι ανθρωπο ημαστε…να το κανουν κοινοβιο…να μενουν και οι τεσσερις σε ένα σπιτι,να μεγαλωσουν μαζι τα παιδια τους και να κοιμουνται εκαστος με αυτόν που θελει ρε αδερφε…να ρωτησω κατι, στο συμβολαιο συμβιωσης πρεπει να υπογραφουν 2 μονο??4 δε γινεται…
Και ο λουκας με τη νορα μπηκαν στο σχημα……λουκα πολύ πινεις αγορι μου…δεν πας στη μελιτα να γινετε πολύ οι ανωνυμοι αλκοολικοι…

Στεφανος-μελιτα
Πολύ ωραια εικονα με τους δυο στο τζαμι…η συνεχεια στο επομενο…

Μια απορια=ο χρηστος προλαβε και ειπε στο στεφ για τη μελ ή όχι…γιατι αλλιως γιατι να παει σπιτι της νυχτιατηκα…για να της πει τελειωσαμε παλι…


Έχει επεξεργασθεί από τον/την hionati στις Πεμ Φεβ 04, 2010 8:33 pm, 1 φορά
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από aggeliki Πεμ Φεβ 04, 2010 8:29 pm

ΜΑΝΟΣ Love!
ΘΕΟΣ Ο ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗΣ!! : respect : : respect :

ΣΤΟ ΚΟΥΤΙ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΗΝ ΖΩΗ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΖΗΣΩ,ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΖΗΣΩ ΤΗΝ ΖΩΗ ΠΟΥ ΑΝΑΓΚΑΖΟΜΑΙ!!! ΕΙΣΑΙ ΓΕΛΟΙΟΣ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ!
ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ Η ΕΥΑ ΤΟΥ ΕΔΩΣΕ ΠΑΛΙ ΤΙΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ Κ ΑΥΤΟΣ ΜΟΥΓΓΑ!!
ΕΔΩ ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ,ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ!!

ΜΑΝΟΣ-ΕΥΑ ΣΥΓΚΙΝΗΤΙΚΗ ΣΚΗΝΗ!! ΤΟΝ ΛΥΠΑΜΑΙ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΑΝ Κ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ!!

ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΑΛΛΟ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ!! ΔΕΝ ΤΗΝ ΛΥΠΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙ [ΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΘΕΙ ΤΙΠΟΤΑ Η ΕΥΑ ΠΑΛΙ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ] ΠΗΓΕ Η ΚΙΟΥΡΙΑ Κ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΚΑΡΤΑΛΗ!! ΕΛΑ ΚΑΤΙΝΑΚΙ ΔΕΝ ΕΠΑΘΕΣ Κ ΤΙΠΟΤΑ, ΣΚΕΨΟΥ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΒΛΕΠΕΣ Κ ΣΤΑ ΠΑΤΩΜΑΤΑ [ΠΟΥ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ]!!

ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΛΟΥΚΑ ΜΕ ΝΤΑΙΖΗ!! ΕΛΕΟΣ!

ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΝΟΡΑ ΝΑ ΞΕΦΤΙΛΊΖΕΤΑΙ!!

Κ ΕΛΕΟΣ ΜΗ ΤΟ ΤΡΑΒΑΤΕ ΑΛΛΟ!! ΛΟΥΚΑΣ-ΝΟΡΑ ΜΑΖΙ!! ΜΗ ΚΑΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ!!


ΔΕΝ ΘΕΛΩ Η ΕΥΑ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ!!
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Πεμ Φεβ 04, 2010 8:32 pm

Δεν θα πω πολλά...
1)Ο Μάνος καθόλου δεν με ευαισθητοποίησε,δεν τον λυπήθηκα στάλα.Ό,τι παθαίνει το αξίζει,είναι απλά γελοίος που το παίζει πως δεν μπορεί να ζήσει χωρίς την Εύα.Μια χαρούλα τον έχουμε δει να ζει και να την στέλνει αδιάβαστη κάθε 10 μέρες ανάλογα με τις ορέξεις του cake
2)Και η Εύα και ο Στέφανος είναι σαν να ετοιμάζονται για κηδεία και όχι για γάμο και αυτό το θεωρούν σωστό και υγειές.Κάνουν το μέγιστο λάθος και το βαφτίζουν "σωστή λύση".
3)Λυπήθηκα πολύ και την Μελίτα και τον Χρήστο και μ'άρεσε πολύ η σκηνή τους.Θα επιμείνω ότι μια χαρά για την ώρα βρίσκω την συμπεριφορά της Μελίτας και απορώ που πολλοί λένε πως χάνει την αξιπρέπειά της.Το να πονάς δεν είναι παράνομο και ούτε μπορείς να το αλλάξεις.Όσο για το ότι πήγε σπίτι του είναι λάθος της γιατί στο εαυτό της και μόνο κάνει κακό,δεν μπήκε σπίτι του να τα σπάσει,δεν έκανε και το έγκλημα.Και η Ευούλα έξω από το σπίτι της ξημεροβραδιαζόταν και αυτή δεν έμενε εκεί απλώς,αλλά προχωρούσε και μέσα στο σπίτι!!!
4)Η Νόρα πονάει και κατανοώ την απελπισία της,αλλά νομίζω πως τουλάχιστον σήμερα το παράκανε.Δεν είναι του χαρακτήρα της και όμως από απελπισία και αυτή κάνει κινήσεις χωρίς πολλη σκέψη... Neutral
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Φεβ 04, 2010 8:41 pm

anna90 έγραψε:Τσούπ clarabelle τσουπ...!!Εχουμε και μια εξεταστική και χρόνος δεν...για δεύτερη φορά...Οπότε το βλέπω και σχολιάζω μια και καλή...!!
Απογοητεύομαι όσο περνάει ο καιρός με τα επεισόδια και με τις εξελίξεις...
Ήθελα μια Εύα ανεξάρτητη και ευτυχισμένη...Και όχι να παντρευτεί καποιον που απλά της έκανε πρόταση γάμου για να μην χαλάσει το image του mr τέλειου....
Ήθελα τη δυναμική Νόρα και τον λογικό Λουκά να γίνουν ζευγάρι...
Όχι μόνο δεν έγιναν...Αλλά ο λογικός Λουκάς δεν μπορεί να βρει άλλη λύση στο πρόβλημα του εκτός από έναν καταδικασμένο γάμο...
Και η δυναμική Νόρα έχει γίνει κατίνα...Ακολουθεί το Λουκά και κάθεται και ξεκατινιάζεται...
Απογοήτευση...

Καταλαβες λοιπόν γιατί με λυπηθηκα πιο πολύ απο όλους? Γιατί κι εγω αυτά ήλπιζα..

Izabella29 έγραψε:3)Λυπήθηκα πολύ και την Μελίτα και τον Χρήστο και μ'άρεσε πολύ η σκηνή τους.Θα επιμείνω ότι μια χαρά για την ώρα βρίσκω την συμπεριφορά της Μελίτας και απορώ που πολλοί λένε πως χάνει την αξιπρέπειά της.Το να πονάς δεν είναι παράνομο και ούτε μπορείς να το αλλάξεις.Όσο για το ότι πήγε σπίτι του είναι λάθος της γιατί στο εαυτό της και μόνο κάνει κακό,δεν μπήκε σπίτι του να τα σπάσει,δεν έκανε και το έγκλημα.Και η Ευούλα έξω από το σπίτι της ξημεροβραδιαζόταν και αυτή δεν έμενε εκεί απλώς,αλλά προχωρούσε και μέσα στο σπίτι!!!

Το θέμα είναι οτι η Μελιτα δεν είναι Εύα, αυτό δεν λέει?

Επιπλέον ήμαρτον με τη Μελίτα, έβγαλε στο Χρήστο τα σωψυχά της, δηλαδή μετά το Λουκά πάει κι εκείνη τώρα περιοδεία την καψούρα της? Όποιος ξέρει δηλαδή την ιστορία του κλαιγόμαστε?

Αντρας που να μου ειχε κάνει τόσα θα είχε φάει τουλάχιστον μια γλάστρα στο κεφάλι να έχει έτσι καμια δεκαριά ράμματα να του βρίσκονται να με θυμάται! (αγαπητή μου έγραψες!!! ξέρει εκείνη σε ποιαν αναφέρομαι!!!)

Η Μελίτα ξεφτιλίζεται όσο πάει και περισσότερο όχι σε σχέση με την Εύα αλλα σαν γυναίκα και σαν μάνα! Πρέπει να συνέλθει επειγόντως!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από kikialex Πεμ Φεβ 04, 2010 8:42 pm

Izabella29 ΕΙΜΑΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ & ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΞΕΡΕΙΣ ΠΙΟ ΕΙΝΑΙ? ΟΤΙ Η ΕΥΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΕΘΕΡΑ ΤΗΝ ΑΝΤΙΓΟΝΗ Η ΟΠΟΙΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΟ ΣΠΑΣΤΙΚΙΑ ΠΕΘΕΡΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΝΟΜΙΖΩ ΤΙ ΛΕΩ ΤΑΙΡΙΑΞΑΝΕ ΟΙ ΔΥΟ ΤΟΥΣ. ΓΛΥΤΩΣΕΣ ΜΕΛΙΤΑ ΜΟΥ

kikialex
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΗ
Ασχολίες : MYΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ -ΛΑΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ - ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ &amp;amp;amp;amp;

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από xristina79 Πεμ Φεβ 04, 2010 8:43 pm

Εγώ παιδιά με το σημερινό επεισόδιο μελαγχόλησα.... Άντε ρε... μου χαλάσατε την όρεξη τσικνοπεμπτιάτικα!

Θυμάμαι πέρσι, πριν το γάμο Εύας-Μάνου το κλίμα των επεισοδίων! Μες στη χαρά, με εξαίρεση την Μελίτα που ήταν όμως απολύτως δικαιολογημένη! Χαρές, χοροί και τραγούδια.... Φέτος είναι λες και θα γίνει κηδεία! Καμία χαρά, εκτός Αντιγονίτσας, μια παγωμάρα..... Πάει και η χαρά για το παιδί, χάθηκε....

Πέρσι έβλεπα την σειρά από τα μέσα της χρονιάς και μετά αλλά θυμάμαι ότι η "παρέα της φεγγαρόπετρας" μου έβγαζε ζεστασιά, ενδιαφέρον ο ένας για τον άλλο, πραγματική φιλία! Κι ας είχαν πολλές συγκρούσεις.. Φέτος.... χάλια! Αυτό που βλέπουμε δεν λέγεται φιλία, με τίποτα όμως! Καλύτερα να γίνει η "ομάδα της φεγγαρόπετρας" γιατί η έννοιας της φιλίας καταπατάται εντελώς! Τι να πρωτοπώ! Η σχέση Νόρας-Λουκά έχει αλλάξει εντελώς αλλά οκ.... οι περισσότεροι τους θέλουν ζευγάρι... φίλοι ποιοι είναι από την εξάδα? Μόνο Δάφνη-Νόρα και Λουκά-Νικόλα βλέπω εγώ, αλλά κι αυτό μου δίνει την αίσθηση ότι γίνεται για σεναριακούς λόγους μόνο.. Και εννοείται ότι ο Μάνος δεν είναι φίλος με κανέναν έτσι? Δυστυχώς είναι μια ακόμα έννοια που δεν την γνωρίζει....

Αυτό που καταλαβαίνω επίσης είναι ότι Μελίτα και Εύα είναι στην πραγματικότητα μόνες τους....
- Η Εύα είναι σε καλύτερη μοίρα γιατί έχει δίπλα της την Αγγέλα και την Μαρίλια, επιτέλους! Α, και τον Νικόλα νομίζω! Κατά τα άλλα η Δάφνη δεν είναι φίλη της, έχει φανεί πιστεύω καθαρά, και ο Λουκάς με την Νόρα σίγουρα δεν είναι φίλοι της αφού της κρύβουν την αλήθεια και παραμβαίνουν απίστευτα πολύ για να κάνει ένα γάμο με κάποιον που είναι ερωτευμένος με άλλη! Ο άντρας που θα παντρευτεί την έχει φλομώσει στο ψέμα και η πεθερούλα της θέλει απλώς να την εκμεταλλευτεί! Α, και ο έρωτας της ζωής της την βλέπει απλώς ως κτήμα του. Μια χαρά....
- Η Μελίτα έχει δίπλα της την μητέρα της αλλά... έχει αναλυθεί πιστεύω το πόσο κακό της κάνει. Ο πατερούλης της την θέλει με τον Μάνο, άρα δεν λες ότι σκέφτεται την ευτυχία της. Η Νόρα και ο Λουκάς, φάνηκε νομίζω και σήμερα αλλά δεν θυμάμαι την ατάκα του Λουκά, την έχουν απλώς από κοντά μη χαλάσει το γάμο. Φίλους σίγουρα δεν τους λες! Η Δάφνη και σήμερα μου φάνηκε ότι σκέφτεται μόνο τον αδερφό της... να γυρίσει ο Μάνος στη Μελίτα γιατί αυτό είναι για το καλό του Μάνου! Δεν πάει να λέει όχι η Μελίτα.... ποιός νοιάζεται? Κι ας την έχει απατήσει για χρόνια, κακοποιήσει, φλομώσει στο ψέμα, πιέσει για σεξ (ωραία δεν το έθεσα?)... σιγά μην ασχοληθούμε! Με τον Νικόλα ποτέ δεν ήταν κοντά νομίζω.... Καλά, για τον Στέφανο που ήδη την έχει αδειάσει δύο φορές και ενοχλείται που υποφέρει (μη τους καταλάβει κανένας!) τι να πω....

Ακόμα:
- Θα μου επιτρέψεις Δάφνη να σου πω ότι δεν ήταν χειρότερο που σε παράτησε ο Νικόλας στα σκαλιά της εκκλησίας! Κατά ένα περίεργο τρόπο αυτό έβγαλε σεβασμό προς το πρόσωπο της Δάφνης... δεν της είπε ψέματα, δεν την κακοποίησε... επέλεξε το πιο δύσκολο, ήταν ειλικρινής και ξεκάθαρος...

-Τα αποσπάσματα Μάνου-Εύας από το Παρίσι δεν.... ο Μάνος ήταν φοβερός με το βλέμμα του αλλά οι σκηνές τους μου έβγαλαν παγωμάρα... ίσως επειδή ξέρω ότι ο Μάνος μετά την πούλησε πάλι, δεν ξέρω....

- Το ζευγάρι Χρήστος-Νταίζη δεν μου έβγαλε έρωτα, πόνο... αν και ο Χρήστος το προσπάθησε πολύ, το αναγνωρίζω!

- Κοίτα να δεις που τελευταία βρίσκω την Αγγέλα ολόσωστη!
xristina79
xristina79
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από konstantina Πεμ Φεβ 04, 2010 8:43 pm

Δεν το ειδα.Η ΑΛΗΘΕΙΑ ειναι οτι κουραστηκα να βλεπω να μιξοκλαματα της Μελιτας και προτιμησα να διαβασω μαθηματικα μιας που γραφω κι ολας και να δω μετα απο το υτβ μερικες σκηνες που με ενδιαφερουν.

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Πεμ Φεβ 04, 2010 8:49 pm

xristina79 έγραψε:Εγώ παιδιά με το σημερινό επεισόδιο μελαγχόλησα.... Άντε ρε... μου χαλάσατε την όρεξη τσικνοπεμπτιάτικα!

Θυμάμαι πέρσι, πριν το γάμο Εύας-Μάνου το κλίμα των επεισοδίων! Μες στη χαρά, με εξαίρεση την Μελίτα που ήταν όμως απολύτως δικαιολογημένη! Χαρές, χοροί και τραγούδια.... Φέτος είναι λες και θα γίνει κηδεία! Καμία χαρά, εκτός Αντιγονίτσας, μια παγωμάρα..... Πάει και η χαρά για το παιδί, χάθηκε....

Πέρσι έβλεπα την σειρά από τα μέσα της χρονιάς και μετά αλλά θυμάμαι ότι η "παρέα της φεγγαρόπετρας" μου έβγαζε ζεστασιά, ενδιαφέρον ο ένας για τον άλλο, πραγματική φιλία! Κι ας είχαν πολλές συγκρούσεις.. Φέτος.... χάλια! Αυτό που βλέπουμε δεν λέγεται φιλία, με τίποτα όμως! Καλύτερα να γίνει η "ομάδα της φεγγαρόπετρας" γιατί η έννοιας της φιλίας καταπατάται εντελώς! Τι να πρωτοπώ! Η σχέση Νόρας-Λουκά έχει αλλάξει εντελώς αλλά οκ.... οι περισσότεροι τους θέλουν ζευγάρι... φίλοι ποιοι είναι από την εξάδα? Μόνο Δάφνη-Νόρα και Λουκά-Νικόλα βλέπω εγώ, αλλά κι αυτό μου δίνει την αίσθηση ότι γίνεται για σεναριακούς λόγους μόνο.. Και εννοείται ότι ο Μάνος δεν είναι φίλος με κανέναν έτσι? Δυστυχώς είναι μια ακόμα έννοια που δεν την γνωρίζει....

Αυτό που καταλαβαίνω επίσης είναι ότι Μελίτα και Εύα είναι στην πραγματικότητα μόνες τους....
- Η Εύα είναι σε καλύτερη μοίρα γιατί έχει δίπλα της την Αγγέλα και την Μαρίλια, επιτέλους! Α, και τον Νικόλα νομίζω! Κατά τα άλλα η Δάφνη δεν είναι φίλη της, έχει φανεί πιστεύω καθαρά, και ο Λουκάς με την Νόρα σίγουρα δεν είναι φίλοι της αφού της κρύβουν την αλήθεια και παραμβαίνουν απίστευτα πολύ για να κάνει ένα γάμο με κάποιον που είναι ερωτευμένος με άλλη! Ο άντρας που θα παντρευτεί την έχει φλομώσει στο ψέμα και η πεθερούλα της θέλει απλώς να την εκμεταλλευτεί! Α, και ο έρωτας της ζωής της την βλέπει απλώς ως κτήμα του. Μια χαρά....
- Η Μελίτα έχει δίπλα της την μητέρα της αλλά... έχει αναλυθεί πιστεύω το πόσο κακό της κάνει. Ο πατερούλης της την θέλει με τον Μάνο, άρα δεν λες ότι σκέφτεται την ευτυχία της. Η Νόρα και ο Λουκάς, φάνηκε νομίζω και σήμερα αλλά δεν θυμάμαι την ατάκα του Λουκά, την έχουν απλώς από κοντά μη χαλάσει το γάμο. Φίλους σίγουρα δεν τους λες! Η Δάφνη και σήμερα μου φάνηκε ότι σκέφτεται μόνο τον αδερφό της... να γυρίσει ο Μάνος στη Μελίτα γιατί αυτό είναι για το καλό του Μάνου! Δεν πάει να λέει όχι η Μελίτα.... ποιός νοιάζεται? Κι ας την έχει απατήσει για χρόνια, κακοποιήσει, φλομώσει στο ψέμα, πιέσει για σεξ (ωραία δεν το έθεσα?)... σιγά μην ασχοληθούμε! Με τον Νικόλα ποτέ δεν ήταν κοντά νομίζω.... Καλά, για τον Στέφανο που ήδη την έχει αδειάσει δύο φορές και ενοχλείται που υποφέρει (μη τους καταλάβει κανένας!) τι να πω....

Ακόμα:
- Θα μου επιτρέψεις Δάφνη να σου πω ότι δεν ήταν χειρότερο που σε παράτησε ο Νικόλας στα σκαλιά της εκκλησίας! Κατά ένα περίεργο τρόπο αυτό έβγαλε σεβασμό προς το πρόσωπο της Δάφνης... δεν της είπε ψέματα, δεν την κακοποίησε... επέλεξε το πιο δύσκολο, ήταν ειλικρινής και ξεκάθαρος...

-Τα αποσπάσματα Μάνου-Εύας από το Παρίσι δεν.... ο Μάνος ήταν φοβερός με το βλέμμα του αλλά οι σκηνές τους μου έβγαλαν παγωμάρα... ίσως επειδή ξέρω ότι ο Μάνος μετά την πούλησε πάλι, δεν ξέρω....

- Το ζευγάρι Χρήστος-Νταίζη δεν μου έβγαλε έρωτα, πόνο... αν και ο Χρήστος το προσπάθησε πολύ, το αναγνωρίζω!

- Κοίτα να δεις που τελευταία βρίσκω την Αγγέλα ολόσωστη!



Θα συμφωνήσω πολύ σε όλα και θα επισημάνω και γω αυτό που λες για την Δάφνη και όντως ξέχασα να το σχολιάσω!!!Εννοείται πως αυτό που της έκανε ο Νικόλας δεν είχε ούτε καν σχέση με την συμεριφορά του Μάνου απέναντι στην Μελίτα!Ο Μάνος ήταν τρισχειρότερος!!Ο Νικόλας όντως την πλήγωσε θανάσιμα και εγώ προσωπικά δεν θα τον συγχωρούσα,αλλά ο Μάνος συγκρίνεται???Ο αρχιψεύτης,την απατάει,κακοποιεί γενικώς σωματικά και ψυχολογικά και αφού χωρίζουν δεν την αφήνει να προχωρήσει αλλά της κάνει και σκηνές!!!Δεν τίθεται θέμα σύγκρισης...
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Φεβ 04, 2010 8:56 pm



Θα συμφωνήσω πολύ σε όλα και θα επισημάνω και γω αυτό που λες για την Δάφνη και όντως ξέχασα να το σχολιάσω!!!Εννοείται πως αυτό που της έκανε ο Νικόλας δεν είχε ούτε καν σχέση με την συμεριφορά του Μάνου απέναντι στην Μελίτα!Ο Μάνος ήταν τρισχειρότερος!!Ο Νικόλας όντως την πλήγωσε θανάσιμα και εγώ προσωπικά δεν θα τον συγχωρούσα,αλλά ο Μάνος συγκρίνεται???Ο αρχιψεύτης,την απατάει,κακοποιεί γενικώς σωματικά και ψυχολογικά και αφού χωρίζουν δεν την αφήνει να προχωρήσει αλλά της κάνει και σκηνές!!!Δεν τίθεται θέμα σύγκρισης...


Το ίδιο ακριβώς και λίγο περισσότερο ισχύει για την Εύα γιατί έκεί η κακομεταχείρηση ήταν μεγαλύτερη
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Πεμ Φεβ 04, 2010 9:02 pm

Clarabelle έγραψε:


Θα συμφωνήσω πολύ σε όλα και θα επισημάνω και γω αυτό που λες για την Δάφνη και όντως ξέχασα να το σχολιάσω!!!Εννοείται πως αυτό που της έκανε ο Νικόλας δεν είχε ούτε καν σχέση με την συμεριφορά του Μάνου απέναντι στην Μελίτα!Ο Μάνος ήταν τρισχειρότερος!!Ο Νικόλας όντως την πλήγωσε θανάσιμα και εγώ προσωπικά δεν θα τον συγχωρούσα,αλλά ο Μάνος συγκρίνεται???Ο αρχιψεύτης,την απατάει,κακοποιεί γενικώς σωματικά και ψυχολογικά και αφού χωρίζουν δεν την αφήνει να προχωρήσει αλλά της κάνει και σκηνές!!!Δεν τίθεται θέμα σύγκρισης...


Το ίδιο ακριβώς και λίγο περισσότερο ισχύει για την Εύα γιατί έκεί η κακομεταχείρηση ήταν μεγαλύτερη


Θα συμφωνήσω γιατί την Εύα την βίασε κανονικότατα και μιλάω για το σωματικά τώρα,ενώ την Μελίτα την πίεσε για σεξ όπως προανέφερε και κάποια άλλη κοπέλα και αυτή απλώς τον ανέχτηκε.Αλλά ο κανονικός βιασμός είναι κάτι το τόσο αηδιαστικό για μένα και μόνο που το θυμήθηκα απορώ γιατί μετά από αυτό εκείνη θέλησε να τον παντρευτεί!!!!Δεν παλεύεται ο τύπος!Και μετά που τον είχε χτυπήσει ο Νικόλας φώναζε κιόλας στην Μελίτα "του είπε ότι την βίασα,είδες τι έκανε η Εύα σου????"
Ζήταγε και τα ρέστα δηλαδή!!! maaaad
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από anna90 Πεμ Φεβ 04, 2010 9:06 pm

Την θυμάμαι τη σκηνή που λες ιζαμπέλλα...!
Θυμάμαι και πολλές ακόμα θυσίες που έκανε η Εύα για το Μάνο τόσες που και η Μελίτα παραδέχτηκε ότι η Εύα τον αγαπάει το Μάνο πολύ και ότι αυτά που έκανε η Εύα εκείνη δεν θα τα έκανε...
Για όλα αυτά λοιπόν που για κακό των σεναριογράφων ΕΓΩ θυμάμαι δεν τους θέλω μαζί όσο και να έδειξε σήμερα ο Μάνος να πονάει και να τραγουδάει "σε χάνω και δεν ξέρω τι να κάνω"...
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Φεβ 04, 2010 9:10 pm

Izabella29 έγραψε:
Clarabelle έγραψε:


Θα συμφωνήσω πολύ σε όλα και θα επισημάνω και γω αυτό που λες για την Δάφνη και όντως ξέχασα να το σχολιάσω!!!Εννοείται πως αυτό που της έκανε ο Νικόλας δεν είχε ούτε καν σχέση με την συμεριφορά του Μάνου απέναντι στην Μελίτα!Ο Μάνος ήταν τρισχειρότερος!!Ο Νικόλας όντως την πλήγωσε θανάσιμα και εγώ προσωπικά δεν θα τον συγχωρούσα,αλλά ο Μάνος συγκρίνεται???Ο αρχιψεύτης,την απατάει,κακοποιεί γενικώς σωματικά και ψυχολογικά και αφού χωρίζουν δεν την αφήνει να προχωρήσει αλλά της κάνει και σκηνές!!!Δεν τίθεται θέμα σύγκρισης...


Το ίδιο ακριβώς και λίγο περισσότερο ισχύει για την Εύα γιατί έκεί η κακομεταχείρηση ήταν μεγαλύτερη


Θα συμφωνήσω γιατί την Εύα την βίασε κανονικότατα και μιλάω για το σωματικά τώρα,ενώ την Μελίτα την πίεσε για σεξ όπως προανέφερε και κάποια άλλη κοπέλα και αυτή απλώς τον ανέχτηκε.Αλλά ο κανονικός βιασμός είναι κάτι το τόσο αηδιαστικό για μένα και μόνο που το θυμήθηκα απορώ γιατί μετά από αυτό εκείνη θέλησε να τον παντρευτεί!!!!Δεν παλεύεται ο τύπος!Και μετά που τον είχε χτυπήσει ο Νικόλας φώναζε κιόλας στην Μελίτα "του είπε ότι την βίασα,είδες τι έκανε η Εύα σου????"
Ζήταγε και τα ρέστα δηλαδή!!! maaaad


Αυτή την απορία για την Εύα την είχα κι εγώ απ την αρχή. Έψαξα λοιπόν τότε λίγο και διάβασα οτι τα παιδιά που μεγαλώνουν μέσα σε βίαιο περιβάλλον θεωρούν φυσιολογική την έκφραση βίας και κάποιες φορές πιστεύουν οτι ευθύνονται τα ίδια και οτι αυτά προκαλούν τη βίαιη συμπεριφορά. Αυτός αν θέλεις ειναι ο λόγος που με ενδιέφερε απ την αρχή και εξακολουθεί να με ενδιαφέρει ο ρόλος της Εύας. Πιστεύω οτι μόλις πριν λίγο καιρό άρχισε η Εύα να καταλαβαίνει οτι πρέπει να αγαπήσει τον εαυτό της και να κάνει πράγματα γι αυτήν χωρίς να της τα υπαγορεύει κάποιος τρίτος αλλά επειδή τα επέλεξε. Νομίζω οτι απ τους χαρακτήρες της σειράς ο μονος που προχωράει με βηματα είναι η αλήθεια αργά είναι αυτός της Εύας. Αυτός είναι ο λόγος που μιλάω για απεξάρτηση.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Πεμ Φεβ 04, 2010 9:19 pm

Θα συμφωνήσω πως ο χαρακτήρας της παρ'ότι δεν μου είναι και ο πιο συμπαθής είναι ο μόνος που και γω νίωθω πως έχει αλλάξει αρκετά από πέρισυ που απλά δεν αντεχόταν!Και όπως είπε και η Άννα δεν θα χαρώ να την δω με τον Μάνο γιατί πραγματικά δεν του αξίζει καμία καλή γυναίκα και η Εύα παρ'ότι δεν ήταν καλή και άξια έχει τώρα αρχίσει να μην έχει σχέση με τον Μάνο και τις λαμογιές που συνεχίζει να κάνει.Ναι και σιγά μην τον λυπηθώ που κλαίει και καλά και οδύρεται!Σε μας αυτά???Δεν περνάνε φίλε...
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Πεμ Φεβ 04, 2010 9:21 pm

Izabella29 έγραψε:Θα συμφωνήσω πως ο χαρακτήρας της παρ'ότι δεν μου είναι και ο πιο συμπαθής είναι ο μόνος που και γω νίωθω πως έχει αλλάξει αρκετά από πέρισυ που απλά δεν αντεχόταν!Και όπως είπε και η Άννα δεν θα χαρώ να την δω με τον Μάνο γιατί πραγματικά δεν του αξίζει καμία καλή γυναίκα και η Εύα παρ'ότι δεν ήταν καλή και άξια έχει τώρα αρχίσει να μην έχει σχέση με τον Μάνο και τις λαμογιές που συνεχίζει να κάνει.Ναι και σιγά μην τον λυπηθώ που κλαίει και καλά και οδύρεται!Σε μας αυτά???Δεν περνάνε φίλε...

Θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου. Και για την Ευα, και για τον Μάνο....

Εγω τον Μάνο θέλω να τον δω.....με κάποια τύπου Νταίζη. Να του ψήσει το ψάρι στα χείλη... χιχιχιιχ
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από nikidanis Πεμ Φεβ 04, 2010 9:23 pm

ακριβως!!!!!! οταν ενας ανθρωπος απο την εφηβικη ηλικια εχει τραυματικες εμπειριες δεν μπορει ποτε να της ξεπερασει .θα πρεπει να πορευεται μ αυτες και καποια πραγματα που εμας μας φανταζουν περιεργα αυτον θα τον φαινονται κανονικα... ισως γι αυτο και η Ευα απο τοτε εχει κανει ολο λαθη στη ζωη της .βεβαια αν ειχε εναν ανθρωπο να την στηριξει θα ταν διαφορετικα αλλα δεν εχει .....και ξερει πια ποιος ειναι ο μανος αλλα ετσι τον αγαπησε


Έχει επεξεργασθεί από τον/την nikidanis στις Πεμ Φεβ 04, 2010 9:27 pm, 1 φορά
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Φεβ 04, 2010 9:25 pm

Izabella29 έγραψε:Θα συμφωνήσω πως ο χαρακτήρας της παρ'ότι δεν μου είναι και ο πιο συμπαθής είναι ο μόνος που και γω νίωθω πως έχει αλλάξει αρκετά από πέρισυ που απλά δεν αντεχόταν!Και όπως είπε και η Άννα δεν θα χαρώ να την δω με τον Μάνο γιατί πραγματικά δεν του αξίζει καμία καλή γυναίκα και η Εύα παρ'ότι δεν ήταν καλή και άξια έχει τώρα αρχίσει να μην έχει σχέση με τον Μάνο και τις λαμογιές που συνεχίζει να κάνει.Ναι και σιγά μην τον λυπηθώ που κλαίει και καλά και οδύρεται!Σε μας αυτά???Δεν περνάνε φίλε...


Εγώ αν έβλεπα το Μάνο να κάνει πράξεις και όχι να λεει λόγια και σ αυτον θα έδινα μια δεύτερη ευκαιρία.
Όμως δεν βλέπω τι ειναι αυτό που ενδεχομένως τον έκανε να δει τα λάθη του.
Δεν μου λεει κατι το ότι τώρα χτυπιέται. Μια χαρά χτυπιέται κάθε φορά που χάνει τα κεκτημένα του.
Αλλαγή ουσιαστική δεν εχω δει. Θα έλεγα ναι αν μιλούσε στο Λουκα για τη Νταίζη. Θα μπορούσαν να την παρακολουθήσουν και να μάθουν πράγματα που θα τους βοηθούσαν στο δικαστήριο. Θα έλεγα ναι αν δεν ειχε μεσολαβήσει η παραμονή των Χριστουγέννων που τον είδα να μετράει μόνο την καρεκλίτσα του. Θα έλεγα ναι αν δεν είχε κανει την κομπίνα με τους πίνακες.
Αλλά δεν βλέπω τίποτα που να μου δείχνει μεταμέλεια οπότε από μένα ένα μεγαλο όχι.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης