Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

+33
PrincessRachel
Mafalda
mimi_loukas+nora
zimotari
jim7
loukasnora
NATALITSA_LOUKITSA
CineFreak
DESPOINA
loukitsa
FieryRed
ΡΕΓΓΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Jennifer
vs116117
panda
KonstantinaA
soso
Ntinaki1
nikidanis
Καρ-Mik
konstantina
xristina79
kikialex
Izabella29
aggeliki
hionati
evanna
$ofi@ loukakos + nora
anna90
filitsa
KatsaroYpotheto
Clarabelle
37 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap14%Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 14% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap20%Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 20% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap23%Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 23% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap20%Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 20% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap16%Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 16% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap7%Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 7% 
[ 3 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 44
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Παρ Φεβ 05, 2010 12:01 am

FieryRed έγραψε:
filitsa έγραψε:αχ δε θελω η νορα να φτανει στο επιπεδο της κατσικας !!!!!!!το λυπαμαι το νορακι μου.

συμφωνώ!!! Δεν μας αρέση Κα Ακρίτα αυτή η "κατινίαση" που έχει πιάσει τη Νορα τελευταία!!


Δυστυχώς κάτι γενικά την έχει πιάσει την Ακρίτα με την κατινίαση των ηρώων,αλλά προσωπικά το δικαιολογώ κατά κάποιο τρόπο γιατί υποτίθεται πως όταν αγαπάς πολύ και είναι κάπως καταπιεσμένα τα αισθήματά σου κάνεις και πράγματα που σε άλλες περιπτώσεις δεν θα έκανες.Εγώ προσωπικά τους δίνω κάποια ελλαφρυντικά για την ώρα τουλάχιστον.Ακόμα δεν έχουν γίνει και τρομερές ακρότητες.
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από FieryRed Παρ Φεβ 05, 2010 12:12 am

Izabella29 έγραψε:
FieryRed έγραψε:
filitsa έγραψε:αχ δε θελω η νορα να φτανει στο επιπεδο της κατσικας !!!!!!!το λυπαμαι το νορακι μου.

συμφωνώ!!! Δεν μας αρέση Κα Ακρίτα αυτή η "κατινίαση" που έχει πιάσει τη Νορα τελευταία!!


Δυστυχώς κάτι γενικά την έχει πιάσει την Ακρίτα με την κατινίαση των ηρώων,αλλά προσωπικά το δικαιολογώ κατά κάποιο τρόπο γιατί υποτίθεται πως όταν αγαπάς πολύ και είναι κάπως καταπιεσμένα τα αισθήματά σου κάνεις και πράγματα που σε άλλες περιπτώσεις δεν θα έκανες.Εγώ προσωπικά τους δίνω κάποια ελλαφρυντικά για την ώρα τουλάχιστον.Ακόμα δεν έχουν γίνει και τρομερές ακρότητες.

Αν ήταν εν θερμό θα το καταλάβαινα, αλλά, να πάει σπίτι του και να κάνει σκηνή εκεί μου κάθισε άσχημα.. Δεν είναι και έφηβοι να είναι οι ορμόνες ελεύθερες και ωραίες! Μια άλφα (και βήτα μη σου πω!)ψυχραιμία πρέπει να υπάρχει!!! Τέλος πάντων να δούμε τι θα γίνει!
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από ΡΕΓΓΙΝΑ Παρ Φεβ 05, 2010 12:39 am

Izabella29 έγραψε:
VASIA έγραψε:ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ Κ ΚΑΤΑ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΝ ΣΥΓΚΡΙΝΕΤΑΙ "ΒΕΡΑ" ΜΕ "ΜΥΣΤΙΚΑ" ΑΛΛΟΙ ΧΡΑΚΤΗΡΕΣ ΑΛΛΗ ΠΛΟΚΗ ΑΛΛΗ ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ ΑΛΛΑ Κ ΤΑ ΔΥΟ ΕΞΙΣΟΥ ΣΟΥΠΕΡ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ!ΠΑΝΤΩΣ ΣΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΜΕΛΙΤΑ ΑΠΛΑ ΥΠΕΡΟΧΟΙ-ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΟΙ-[color=red]ΑΝΕΠΑΝΑΛΗΠΤΟΙ ΟΙ ΣΚΗΝΕΣ ΤΟΥΣ ΜΕ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΑΝ Κ ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΑΝ ΠΟΛΥ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΑΛΛΩΣΤΕ...ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΠΑΛΙ ΜΑΖΙ ΘΑ ΕΙΣΤΕ Palamakia ΚΑΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΝΟΡΑ Κ ΛΟΥΚΑΚΟΣ ΜΟΝΑΔΙΚΟΙ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΙΣ ΑΣΤΕΙΕΣ ΣΚΗΝΕΣ Κ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΑΥΓΑΔΙΖΟΥΝ ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΝΤΑΙ !!ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ΜΙΛΑΜΕ :lol:


Συμφωνώ μ'αυτά που γράφεις μα κυρίως μ'αρέσει πολύ η περιγραφή του τόπου όπου ζεις!Το βρίσκω πολύ ρομαντικό και όμορφο :)
ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΣΥΜΦΩΝΕΙΣ ΚΑΙ : thanks : ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΛΟΣ ΚΑΙ Ο ΡΕΑΛΙΣΜΟΣ ΑΛΛΑ Κ ΛΙΓΟ ΟΝΕΙΡΟ ΠΟΛΛΗ ΑΓΑΠΗ Κ ΛΙΓΟΣ ΡΟΜΑΝΤΙΣΜΟΣ Κ ΛΙΓΗ ΠΙΣΤΗ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΤΥΧΟΥΜΕ ΑΥΤΑ Π ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΣΤΕ Κ ΘΕΛΟΥΜΕ ΔΕΝ ΒΛΑΠΤΕΙ...ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΝΟΗΜΑ ΤΗΣ ΕΥΤΥΧΙΑΣ..ΕΤΣΙ ΟΜΟΡΦΑΙΝΕΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ ΒΡΕ!!! : juhu : ΦΙΛΑΚΙΑ Flkia ΚΑΙ GN1 ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΩ ΑΥΡΙΟ...ΤΑ ΛΕΜΕ.
ΡΕΓΓΙΝΑ
ΡΕΓΓΙΝΑ
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου κοσμο...οπου ολα τα ονειρα γινονται πραγματικοτητα κ οι αγαπες δεν τελειωνουν ζουν παντα κ για παντα!!!
Ασχολίες : Σπουδες-Χορος-Μουσικη-Θεατρο-Α!Κ ΝΑ ΖΩ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από loukitsa Παρ Φεβ 05, 2010 1:22 am

Μόλις είδα το επεισόδιο πρώτη φορά ψηφισα άθλιο ειλικρινά πρώτη φορά στους μήνες που βρίσκομαι εδω μέσα στο φόρουμ!
Τι ξεκατινιασμα είναι αυτό??Τι λόγια απο πλευράς Νταιζης???Χαλαστηκα πολύ καλύτερα που δεν το είδα όλο και επέλεξα μερικές σκηνες!Ο Χρηστος τι θα κάνει θα αφησει το Λουκα στο λάκκο με τα φίδια δεν το καταλαβα?Η Μελίτα τι καταλαβε που πήγε απ το σπίτι του Στεφανου?Μόνο το Μάνο,το Λουκά και τη Νόρα λυπήθηκα σήμερα maaaad
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από kikialex Παρ Φεβ 05, 2010 2:03 am

VASSIA ΕΙΣΑΙ ΣΩΣΤΗ 1000000% ΣΕ ΟΤΙ ΛΕΣ. ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ

kikialex
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΗ
Ασχολίες : MYΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ -ΛΑΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ - ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ &

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Φεβ 05, 2010 2:08 am


Ας σχολιάσω κι εγώ.

Σήμερα το επεισόδιο ήταν Μάνος Εύα και οι πέριξ. Ευτυχώς γλιτώσαμε το μελό.

Ο Μάνος για πρώτη φορά εβαλε την Εύα και τα θέλω της πάνω απ τα δικά του θέλω. Ο Μπουγιούρης στη σκηνή ήταν απίστευτος. Όμορφη σκηνή με ενθουσίασε. Έδειχνε να πονάει και να πιστεύει όσα έλεγε. Έλεγε σ αγαπάω Εύα μ όλη μου τη δύναμη και η ασυνήθιστη αντίδρασή του ξάφνιασε ακόμη και την Εύα.

Στο ατελιέ της Δάφνης η Νόρα με το που άκουσε την αντίδραση του Μάνου βόγκηξε η Δάφνη πάλι στον κόσμο της όπως συνήθως. Η Εύα με έκανε να λυπηθώ για άλλη μια φορά. Αγάπησε το Μάνο και του τα έδωσε όλα και πήρε πίσω μόνο πίκρα, αλλά ακόμη και τώρα πονάει με τον πόνο του. Όταν της είπε η Νόρα να ζήσει κανονικά όλες τις προετοιμασίες του γάμου, ο μορφασμός της μου έφερε στο μυαλό τις περσυνές ετοιμασίες. Ήταν πίκρα και μελαγχολία μαζί.

Στο διαμέρισμα του Νικόλα τα αγόρια όλα εξαιρετικά. Μου άρεσε η σκηνή γιατί της έδωσαν μια ελαφριά νότα που δεν ακύρωσε καθόλου την απελπισία του Μάνου αλλά την κράτησε μακριά απ το να καταλήξει μελό. Ο καημένος ο Νικόλας έναν πήγε να παρηγορήσει με δύο έμπλεξε. Έτρεχε απ τον έναν στον άλλον και πότε παρηγορούσε πότε συχτίρηζε.

Ο Μάνος στην παραλία με χαλί ένα καταπληκτικό τραγούδι έριξε αυλαία στην σχέση του με την Εύα. Το βιντεάκι υπέροχο μου θύμισε στιγμές του ζευγαριού και τα μάτια του Μπουγιούρη ακόμη ωραιότερα και εκφραστικά. Αν ξαναδούμε κάποια στιγμή Μάνο και Εύα μαζί όλα θα ειναι διαφορετικά. Νομίζω αυτό ήταν το νόημα της σκηνής.

Μέχρι εδώ όλα καλά κι όλα ωραία. Το κακό είναι οτι παρακολούθησα τη σειρά απ το πρώτο της επεισόδιο. Η σχέση του Μάνου και της Εύας δεν ήταν αυτή η τρυφερή ιστορία που διηγείτο το βιντεάκι. Είχε μέσα πολύ πόνο που δεν τον είδα πουθενά. Δεν είδα το βιασμό, την απελπισία της όταν την έδιωχνε, δεν είδα πουθενά την ψυχική και σωματική της κακοποίηση, δεν είδα την Εύα να τρώει μια σφαίρα για χάρη του και τον Μάνο να την ξεπουλάει στα πατώματα με τη Μελίτα. Αυτά ήθελα να δω το Μάνο να σκέπτεται γι αυτά ήθελα να τον δω να μετανοιώνει και να απελπίζεται. Συγνώμη Μάνο μου αλλά και στην απελπισία σου λίγος μου φαίνεσαι.

Ο κύριος Καρτάλης σήμερα με εκνεύρισε για άλλη μια φορά. Έκλεισε στο κουτί τη ζωή που ήθελε να ζήσει και περιμένει τη ζωή που αναγκάζεται να ζήσει. Αυτο που δεν μας είπε είναι ποιός τον αναγκάζει. Απ όσο είδα εγώ κανένας δεν του έβαλε το μαχαίρι στο λαιμό. Ακόμη και σήμερα η Εύα του έδωσε την ευκαιρία να της πει την αλήθεια. Μήπως λοιπόν για να είναι τίμιος με τον εαυτό του έπρεπε να πει τη ζωή που επέλεξα να ζήσω; Τον βρίσκω επίσης λίγο σαν άντρα. Το να κάνεις τις επιλογές σου και να τις χρεώνεις στους άλλους το θεωρώ μάλλον ανέντιμο. Άλλος ένας στη σειρά που διαλύει δυό γυναίκες και φέρετε και στις δύο ανέντιμα. Τουλάχιστον η Μελίτα είναι γνώστης της κατάστασης και τη δέχτηκε θα έπρεπε όμως να δώσει το ίδιο δικαίωμα και στην Εύα και να την αφήσει να επιλέξει. Προσωπική μου γνώμη πάντοτε αλλά καθοριστικός παράγοντας στην απόφασή του είναι η αντιπαλότητά του με το Μάνο που εξακολουθεί να μου είναι ακατανόητη.

Η Μελίτα σήμερα ήταν παράδειγμα γυναικείου εξευτελισμού προς αποφυγήν. Κάποτε λυπήθηκα μεν κατηγόρησα δε την Εύα που στήθηκε έξω απ το σπίτι του Μάνου να διαπιστώσει αν γύρισε στη γυναίκα του ή της έλεγε αλήθεια. Τουλάχιστον αυτή στάθηκε στην απέναντι πλευρά του δρόμου και όταν είδε το αυτοκίνητο του Μάνου να μπαίνει στο σπίτι έφυγε. Η Μελίτα πάλι παρίστανε το κοριτσάκι με τα σπίρτα και κοιτούσε που έτρωγαν απ τις γρίλιες. Έλεος κοπέλα μου πόσο κάτω θα πέσεις και πόσο θα συρθείς για έναν άντρα που μαζί του δεν έχεις περάσει ούτε μια ολοκληρη μέρα; Φτάνει πια η κατανάλωση αλκοόλ και η μίρλα. Χαίρομαι που οι πληροφορίες μας έλεγαν οτι η Μελιτα θα σταθεί μόνη της και θα παει τη ζωή της παρακάτω. Εγώ μονο το χαρακτήρα της βλέπω να πηγαίνει τόσο κάτω που πιο πολύ δεν γίνεται. Αντί να δώσει πέντε φάσκελα στον τύπο που ούτε λίγο ούτε πολύ της είπε συγνώμη μωρό μου αλλά εγώ θα παντρευτώ τη μάνα του παιδιού μου ρίχνει πάλι τις ευθύνες στον πατέρα της. Τι να κάνουμε αυτός ειναι το εύκολο θύμα.

Η Αγγέλα ποτέ δεν ήταν απ τους αγαπημένους μου χαρακτήρες, ίσως επειδή πιστεύω οτι έχει κάνει τραγικά λάθη με το παιδί της. Σήμερα όμως κατάφερε να με εκνευρίσει. Φαίρεται στην Αντιγόνη με έναν τρόπο που δεν τον καταλαβαίνω. Μπορεί εμείς να έχουμε αντιληφθεί οτι η κυρία δεν είναι αυτο που φαίνεται αλλά η Αγγέλα δεν έχει ακούσει απ το στόμα της παρά μόνο καλά λογια για το παιδί της, οπότε την αντίδρασή της δεν την καταλαβαίνω. Θα μπορούσε τουλάχιστον να κρατάει απέναντί της τη στάση που κρατάει με τον Ηλία, που ξέρει οτι έχει απειλήσει την Εύα και με το Μάνο που ξέρει τι έχει υποφέρει στα χέρια του το παιδί της. Άσχετο αλλά η καρφίτσα στην μπλουζα της Αντιγόνης μου άρεσε πολύ

Άφησα τελευταία τη Νόρα γιατί σήμερα είμαι θυμωμένη με τη σκηνή ξεκατινιάσματος που παρακολούθησα. Που πήγε η Νόρα που ήξερα; Αυτή που είχε μεν κοφτερή γλώσσα αλλά είχε πνεύμα εύστροφο και εξουδετέρωνε κάθε αντίπαλο με ατάκες που τσάκιζαν κόκκαλα χωρίς καν να χρειαστεί να σηκώσει τον τόνο της φωνής της; Δεν θέλω να βλέπω τέτοιες σκηνές με νευριάζουν και με κάνουν να σκέπτομαι οτι αλλοιώνουν το χαρακτήρα που αγαπούσα.

Καταλήξαμε να παρακολουθούμε θέατρο του παραλόγου κι εγώ ακόμη περιμένω οτι θα αρχίσει να τρέχει κάτι στην πλοκή γιατί αν περιμένουμε απ τους έρωτες πάρε τον καρμικό και χτύπα τον πάνω στον απόλυτο και τους δύο μαζί πάνω στον φιλικό.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από KonstantinaA Παρ Φεβ 05, 2010 3:27 am

ΤΙ ΠΙΚΡΑ , ΤΙ ΠΟΝΟΣ , ΤΙ ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ ΚΑΙ ΜΑΥΡΙΛΑ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ ΣΗΜΕΡΑ? ΟΛΟΙ ΤΟΥ ΘΑΝΑΤΑ. ΜΑΝΟ ΜΟΥ ΣΕ ΛΥΠΗΘΗΚΑ ΑΛΛΑ ΕΠΡΕΠΕ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΠΩΣ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΣΕ ΑΓΑΠΗΣΕ ΚΑΙ ΕΖΗΣΕ ΣΤΗ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΗΓΕ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΕΣΥ ΤΟΝ ΘΕΩΡΟΥΣΕΣ ΠΑΝΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΟ ΚΑΙ ΚΤΗΜΑ ΣΟΥ. ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΥΠΟΦΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΝΕΣΕΙΣ ΟΠΩΣ ΕΚΕΙΝΗ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΛΛΑ ΘΕΣ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΝΙΩΣΕΙΣ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΗΣ ΕΥΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΦΤΑΣΕΙΣ.


ΤΕΛΕΙΑ Η ΣΚΗΝΗ ΤΟΥ ΠΟΥ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΑΣ ΕΔΕΙΧΝΕ ΤΑ ΠΡΑΣΙΝΑ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ ΤΟΥ ΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΝΑ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΠΟΥ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΣΤΗΝ ΕΥΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΑΝΟ. ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΟΥ.

ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΑΙ ΛΟΥΚΑΣ ΕΔΩΣΑΝ ΡΕΣΤΑ. ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ ΠΟΛΛΟΙ ΚΑΛΟΙ. ΒΡΕ ΛΟΥΚΑ ΜΟΥ ΕΚΕΙ ΠΗΓΑΤΕ ΝΑ ΣΥΝΕΦΕΡΕΤΕ ΤΟ ΜΑΝΟ ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΚΛΑΙΓΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΠΟΝΟ? ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΠΙΑ ΠΟΙΟΝ ΝΑ ΠΡΩΤΟΜΑΖΕΨΕΙ? ΑΛΛΑ Ο ΛΟΥΚΑΣ: "ΕΣΥ ΕΖΗΣΕΣ ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΕΡΩΤΑ ΕΧΕΙΣ ΕΚΕΙ 5-6 ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΝΑ ΘΥΜΑΣΑΙ , ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΟ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ". ΛΟΥΚΑΚΟ Fskl ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΑ ΧΡΩΣΤΑΩ ΕΣΥ ΘΕΣ ΚΑΙ ΒΑΣΑΝΙΖΕΣΑΙ, ΑΛΛΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ. ΠΑΝΤΩΣ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΗ ΑΝΑΤΑΣΗ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΤΙΜΗΣΩ.

ΣΤΗ ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ Η ΔΑΦΝΗ Η ΝΟΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΥΑΚΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΑΝΗΣΥΧΙΑ. ΓΙΑΤΙ ΝΑΙ ΜΕΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕ ΣΤΟ ΜΑΝΟ ΟΤΙ ΠΑΝΤΡΕΥΕΤΑΙ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΣΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΤΙ ΕΒΡΑΖΕ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΑΚΟΥΩ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΤΗΣ ΕΞΗΣ ΤΡΟΜΕΡΗ ΑΤΑΚΑ: "ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗ ΜΟΥ ΠΑΘΕΙ ΤΙΠΟΤΑ". ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΕΥΑ? ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΛΑΘΗ? ΠΙΣΤΕΥΑ ΠΩΣ ΑΠΟ ΤΟΣΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΕ ΕΧΕΙ ΤΑΡΑΚΟΥΝΗΣΕΙ.

ΠΩΣ ΠΑΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΣΕ ΕΝΑ ΓΑΜΟ ΟΤΑΝ ΟΛΟ ΣΟΥ ΤΟ ΕΙΝΑΙ ΦΩΝΑΖΕΙ "ΜΑΝΟΣ"? ΕΝΤΑΞΕΙ ΡΩΤΗΣΕΣ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΣΟΥ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΜΙΑ ΓΝΩΜΗ, ΤΗ ΜΗΤΕΡΑ ΣΟΥ, ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ. ΑΛΛΑ Η ΤΕΛΙΚΗ ΑΠΟΦΑΣΗ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ. ΕΣΥ ΕΠΗΡΕΑΣΤΗΚΕΣ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΡΙΤΟΥΣ. ΑΦΟΥ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΜΑΘΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΕΞ' ΑΡΧΗΣ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΑΡΕΧΕΙ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΕΣΥ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙΣ? ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΟΤΙ ΝΙΩΘΕΙΣ ΜΙΑ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΗΡΕΜΙΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΚΑΝΕ Ο ΜΑΝΟΣ.

ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΟΝ ΑΝ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΧΕΙΣ ΔΩΣΕΙ ΑΠΕΙΡΕΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ ΝΑ ΣΤΗΝ ΠΕΙ ΑΥΤΟΣ ΠΡΟΤΙΜΑ ΤΗ ΣΙΩΠΗ. ΣΕ ΜΙΑ ΣΚΗΝΗ ΕΒΓΑΛΕΣ ΤΟ ΜΟΝΟΠΕΤΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΙΤΟΥΣΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΤΟ ΕΙΧΕ ΔΩΣΕΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΚΑΙ ΟΧΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ. ΓΑΜΟΣ ΑΠΟ ΣΥΜΠΑΘΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΘΗΚΟΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ. Η ΖΩΗ ΣΟΥ ΑΝΗΚΕΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΘΑ ΟΡΙΣΕΙΣ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΘΕΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ. ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΑ ΦΑΣΗ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ.ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΣΕ ΠΟΥΛΗΣΑΝ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΤΡΟΠΟ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ.

ΜΕΛΙΤΑ ΑΥΤΗ Η ΦΡΑΣΗ:" ΠΕΣ ΜΟΥ ΠΩΣ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΩΡΑ ΝΑ ΖΩ ΧΩΡΙΣ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ" ΜΕ ΤΡΕΛΛΑΝΕ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ. ΠΟΣΟ ΕΧΕΤΕ ΒΡΕΘΕΙ ΕΝΑ ΜΗΝΑ? ΔΥΟ? ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΟΛΟ ΑΓΚΑΛΙΕΣ, ΦΙΛΙΑ, ΕΡΩΤΑ ΚΑΙ ΑΓΚΟΜΑΧΗΤΑ. ΣΑΝ ΖΕΥΓΑΡΙ(ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ) ΗΠΙΑΤΕ ΕΝΑΝ ΚΑΦΕ ΜΑΖΙ ΤΟ ΠΡΩΙ? ΔΕΙΠΝΗΣΑΤΕ ΚΑΠΟΥ ΡΟΜΑΝΤΙΚΑ? ΟΧΙ!!!!!!! ΑΠΛΑ ΕΡΧΟΤΑΝ Η ΠΗΓΑΙΝΕΣ ΓΙΝΟΤΑΝ ΤΟ ΕΛΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΣΟΥ ΕΛΕΓΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΑ ΦΩΝΑΞΕΤΕ ΠΑΝΤΟΥ ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΙ, ΣΕ ΑΠΕΡΙΨΕ ΚΑΙ ΠΑΝΤΡΕΥΕΤΑΙ ΤΗΝ ΕΥΑ, ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΣΤΟ ΑΥΡΙΑΝΟ ΤΡΕΙΛΕΡ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΤΕΡΜΑ ΟΙ ΔΥΟ ΣΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΑΦΟΣΙΩΘΕΙ ΣΤΗΝ ΕΥΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ, ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΣΤΗ ΜΑΝΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΛΕΕΙ ΝΑ ΣΕ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΜΑΚΡΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙΣ ΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΣΥ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΕΣ ΑΓΑΠΗ.

ΚΑΙ ΑΝΑΡΩΤΙΕΣΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΖΗΣΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΤΙ ΘΑ ΑΠΟΓΙΝΕΙΣ Η ΔΥΣΤΥΧΗ ΚΑΙ ΛΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΠΕΤΡΟ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΤΟΝ ΦΕΡΕΙ ΠΙΣΩ ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΘΑ ΣΕ ΕΚΑΝΕ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ.
ΤΩΡΑ Fskl Fskl Fskl ΚΑΙ ΞΑΝΑΠΑΡΤΑ ΑΠΕΙΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΝΕΚΡΩΘΕΙ ΠΛΗΡΩΣ.ΚΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΕΦΤΑΝΑΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΑΣ ΝΥΧΤΙΑΤΙΚΑ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΝΑ ΚΟΨΕΙΣ ΜΑΤΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΓΡΙΛΙΕΣ ΜΗΝ ΤΥΧΟΝ ΚΑΙ ΚΥΛΙΕΤΑΙ ΣΤΑ ΠΑΤΩΜΑΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ.

Η ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΟΣΥΝΘΕΣΗ ΤΗΣ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΓΩΙΣΜΟΥ ΣΟΥ. ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΠΑΘΕΙ?ΧΛΩΜΟ ΤΟ ΚΟΒΩ. ΕΔΩ ΜΕΛΙΤΟΥΛΑ ΗΣΟΥΝ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟ ΜΑΝΟ ΚΑΝΑΤΕ ΠΑΙΔΙ ΜΑΖΙ, ΤΟΥ ΖΗΤΟΥΣΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟ ΗΤΑΝ Η ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ ΖΟΥΣΕΣ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΞΕΠΕΡΑΣΕΣ ΚΑΙ ΕΠΕΣΕΣ ΓΡΗΓΟΡΑ ΣΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΤΟΥ ΚΑΡΤΑΛΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΓΙΑ 2 ΜΗΝΕΣ ΕΝΩ ΓΙΑ ΤΑ 6 ΧΡΟΝΙΑ ΓΑΜΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ?ΤΙ ΑΚΟΥΩ ΘΕΕ ΜΟΥ Η ΓΥΝΑΙΚΑ?

ΣΤΕΦΑΝΕ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΕΣΥ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΙΣ ΔΕΝ ΕΞΗΓΗΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΜΙΛΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΤΗ ΜΑΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΗΣ ΛΕΣ:"ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΣΕ ΠΑΝΤΡΕΥΕΤΑΙ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ". ΚΑΙ ΣΕ ΡΩΤΑΕΙ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΓΙΑΤΙ ΒΛΕΠΕΙ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΕΣΥ? ΨΕΜΜΑΤΑ, ΣΙΩΠΗ ΚΑΙ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΤΕΒΑΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΤΗΣ ΛΕΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.

ΦΤΑΕΙ ΑΥΤΗ ΜΕΤΑ ΟΤΑΝ ΤΑ ΜΑΘΕΙ ΓΙΑΤΙ ΟΛΑ ΜΑΘΑΙΝΟΝΤΑΙ ΝΑ ΣΕ ΤΣΑΚΙΣΕΙ?ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΚΡΕΟΥΡΓΗΣΑΤΕ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ. ΑΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΠΙΑΣΤΕΙ ΜΕΤΑ? ΚΑΙ ΣΚΕΨΟΥ ΟΤΙ ΣΕ ΠΑΝΤΡΕΥΕΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΘΕΩΡΕΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΚΑΙ ΣΟΒΑΡΟ ΑΝΤΡΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΜΑΝΟ.

ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΣΕ ΡΩΤΗΣΕ Η ΜΑΜΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΤΙ ΕΧΕΙ ΜΕΣΑ ΤΟ ΜΑΓΙΚΟ ΚΟΥΤΑΚΙ ΛΕΣ ΕΣΥ :"ΤΗ ΖΩΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΖΗΣΑ". ΚΟΨΕ ΤΙΣ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΜΗΝ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ ΠΙΟ ΒΑΡΥ ΚΑΙ ΚΟΨΟΥΝ ΕΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ. ΟΛΟΚΛΗΡΟΣ ΑΝΤΡΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΚΥΡΩΝΕΙΣ ΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΑΣ ΣΕ ΕΝΑ ΣΥΜΒΑΤΙΚΟ ΓΑΜΟ ΛΕΣ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΒΑΛΕ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΜΑΧΑΙΡΙ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ.

ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΜΕ ΤΟ ΧΡΗΣΤΟ? ΤΟ ΑΚΟΥΣΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ. ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΑΙ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΟΥ ΕΛΕΓΕ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ, ΤΟΥ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΔΕΡΦΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΑΦΗΣΕΙΣ ΕΤΣΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟΣΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ. ΛΙΓΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΠΡΙΝ ΗΣΟΥΝ ΕΤΟΙΜΟΣ ΝΑ ΤΟΝ ΦΥΤΕΨΕΙΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΓΙΝΕ ΑΔΕΡΦΟΣ? ΨΥΧΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΟΥΜΕ ΑΛΛΟ.

ΚΑΙ ΤΟ ΝΤΑΙΖΟΥΛΙΝΙ ΜΕ ΤΟ ΧΡΗΣΤΑΡΑ ΤΩΡΑ ΝΑ ΣΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΑΛΛΟ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΑΠΟ 'ΚΕΙ. "ΧΡΗΣΤΟ Σ' ΑΓΑΠΑΩ, ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΧΑΣΩ" ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΡΕΥΟΜΑΙ ΑΛΛΟΝ. ΤΙ ΑΓΑΠΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ΚΑΛΕ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΕΙΡΑ? ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΤΗΣ ΜΕΤΡΗΣΩ. ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΥΡΑ ΚΑΙ ΑΡΧΟΝΤΙΣΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ ΝΑ ΞΕΜΑΛΛΙΑΖΕΤΕ ΜΕ ΤΗ ΝΟΡΑ Η ΜΕΛΛΟΥΣΑ ΚΥΡΙΑ ΒΕΝΕΤΗ.

ΝΟΡΑ ΗΡΕΜΗΣΕ ΜΗΝ ΧΑΣΩ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΕΝΑ ΜΠΑΧΑΛΟ, ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΜΥΑΛΟ, ΕΞΥΠΝΑΔΑ, ΔΙΑΤΗΡΗΣΕ ΤΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ. ΜΗ ΣΕ ΑΦΗΝΕΙ Η ΠΑΠΙΑ ΝΑ ΠΕΦΤΕΙΣ ΣΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΗΣ, ΚΑΛΑ ΚΑΙ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΚΟΜΜΑΤΙΑ.ΚΑΙ ΜΕΤΑ Η ΝΟΡΑ ΣΤΗ ΔΑΦΝΗ ΝΑ ΛΕΕΙ : "ΝΟΡΑ ΒΕΝΕΤΗ ΦΩΚΑ ΔΕΝ ΔΕΝΕΙ ΑΡΜΟΝΙΚΑ?" ΣΑΝ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΑΚΟΥΓΟΤΑΝ , ΤΟ ΕΙΧΕ ΚΑΠΑΡΩΣΕΙ ΚΙΟΛΑΣ 15 ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ. ΠΟΥ ΗΣΟΥΝ ΚΟΠΕΛΙΑ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ? ΣΕ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ Ο ΕΓΩΙΣΜΟΣ ΝΑ ΣΤΟ ΠΕΙ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΠΡΩΤΟΣ, Ο ΛΟΥΚΑΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΣΕ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΗΣΕΙ ΝΑ ΠΑΨΕΙΣ ΝΑ ΥΠΟΦΕΡΕΙΣ ΓΙ' ΑΥΤΟΝ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΠΡΟΧΩΡΑΕΙ ΣΤΟ ΓΚΡΕΜΟ Fskl ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΘΗΣΤΕ ΝΑ ΚΛΑΙΤΕ ΤΩΡΑ.

ΚΑΛΑ ΗΛΙΑΣ ΚΑΙ ΔΑΦΝΗ ΤΑ ΕΙΠΑΜΕ, ΜΗΝ ΛΕΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ. ΤΙ ΘΕΣ ΡΕ ΔΑΦΝΗ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗ ΜΕΛΙΤΑ? ΒΑΛΤΗ ΕΙΣΑΙ? ΑΝΤΕ ΚΑΝΕ ΚΑΜΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΕΣΕΙΣ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΠΩΣ ΠΝΙΓΕΣΤΕ ΣΤΙΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΕΣ, ΠΑΕΙ ΤΟ ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ.

Η ΑΓΓΕΛΑ ΣΑΝ ΜΑΝΑ ΜΙΛΗΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΣΤΙΚΤΟ ΤΗΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΞΕΓΕΛΑ. ΟΝΤΩΣ Η ΕΥΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΤΙΓΟΝΗ. ΣΤΟ ΔΕΙΠΝΟ ΟΛΟ ΚΟΠΛΙΜΕΝΤΑ ΤΗΣ ΕΚΑΝΕ, ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΘΑ ΠΑΝΕ ΣΤΟ ΕΞΟΧΙΚΟ ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΚΑΘΑΡΟ ΑΕΡΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΔΑΤΕ ΤΟ ΤΡΕΙΛΕΡ ΤΟ ΝΥΦΙΚΟ ΠΟΥ ΔΙΑΛΕΞΕ Η ΕΥΑ ΞΕΤΡΕΛΛΑΝΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΑ Η ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΕΙΧΕ ΑΛΛΗ ΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟ, ΗΘΕΛΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΑ. ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΙΧΕ ΝΑ ΠΑΕΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΝΥΦΙΚΟ? Η ΜΑΝΑ ΠΑΕΙ ΜΑΖΙ ΟΧΙ Η ΠΕΘΕΡΑ. ΕΥΑΚΙ ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΤΑ ΤΕΛΙΑ. ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΓΛΥΚΟΛΟΓΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΞΑΦΝΙΚΕΣ ΑΓΑΠΕΣ ΝΑ ΤΙΣ ΦΟΒΑΣΑΙ. ΝΑ ΤΟ ΘΥΜΑΣΤΕ Η ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΘΑ ΑΝΟΙΓΕΙ ΧΑΛΑΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΜΠΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΡΕΒΒΑΤΟΚΑΜΑΡΑ ΤΟΥΣ.

ΕΠΙΣΗΣ Η ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΜΕ ΕΚΝΕΥΡΙΣΕ ΟΤΑΝ ΕΙΠΕ ΣΤΗΝ ΑΓΓΕΛΑ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΗΣ ΕΙΠΕ : "ΕΣΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΝΑ ΕΡΧΕΣΑΙ ΕΔΩ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ", ΤΟ ΥΦΟΣ ΤΗΣ ΗΤΑΝ ΣΑΝ ΝΑ ΤΗΣ ΕΛΕΓΕ ΚΑΗΜΕΝΗ ΦΤΩΧΟΥΛΑ ΕΛΑ ΣΤΗ ΒΙΛΑΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΡΕΜΒΑΖΩ ΤΗΝ ΠΙΣΙΝΑ ΚΑΙ ΠΙΝΩ ΤΟΝ ΚΑΦΕ ΜΟΥ. ΠΟΛΥ ΑΝΤΙΠΑΘΗΤΙΚΗ ΚΑΙ ΚΡΥΑ ΓΥΝΑΙΚΑ.

ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ. Ο ΛΟΥΚΑΣ ΕΝΤΑΞΕΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΛΗΓΩΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΔΥΣΣΕΑ, ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΤΡΥΦΕΡΗ ΗΛΙΚΙΑ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΑΤΗΡΗΘΟΥΝ ΟΙ ΙΣΟΡΡΟΠΙΕΣ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΟΜΩΣ ΒΑΣΗ ΤΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ DNA ΑΦΟΥ ΔΙΑΠΙΣΤΩΘΗΚΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΒΙΟΛΟΓΙΚΟΣ ΠΑΤΕΡΑΣ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΕΙ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΨΕΙ ΣΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΤΟΥ.

ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΑΝΘΡΩΠΟ ΝΑ ΨΑΞΕΙ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΤΗΣ ΝΤΑΙΖΗΣ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΕΛΕΙΠΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ ΝΑ ΠΡΟΣΚΟΜΙΣΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΤΟΥ ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ Η ΚΥΡΙΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΠΛΕΓΜΕΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙ ΤΗΝ ΕΠΙΜΕΛΕΙΑ ΤΟΥ ΑΡΗ.

ΝΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙ ΜΕ ΤΡΟΠΟ ΤΟ ΓΑΜΟ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΟΙ ΑΝΑΛΟΓΕΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΦΗΣΕΙ ΕΠΕΙΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΤΟΝ ΟΔΥΣΣΕΑ ΝΑ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΚΡΙΝΟΥΝ ΟΤΙ ΗΡΘΕ Η ΣΩΣΤΗ ΩΡΑ ΝΑ ΜΑΘΕΙ Ο ΑΡΗΣ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΟΥ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΝ. ΒΕΒΑΙΑ ΤΑ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ ΕΠΙΜΕΛΕΙΑ ΣΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΚΑΡΤΗ Η ΜΑΝΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΥΤΗ Η ΝΤΑΙΖΗ ΕΙΝΑΙ.

ΓΙΑΤΙ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΛΕΨΕΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗ ΝΟΡΑ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΝΑ ΓΛΙΤΩΣΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΑ ΓΛΙΤΩΣΕΙ ΚΑΙ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΝΟΡΑΚΙ ΜΑΣ.

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από loukitsa Παρ Φεβ 05, 2010 3:46 am

Πές τα Αλεξάνδρα μου!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από DESPOINA Παρ Φεβ 05, 2010 5:29 am

aggeliki έγραψε:
kikialex έγραψε:ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΓΕΛΑΣΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΑΥΡΙΟ aggeliki? ΑΝ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΛΟΙΑ Η ΜΕΛΙΤΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΥΑ.


ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ Ο ΜΑΝΟΣ Κ Η ΜΕΛΙΤΑ ΚΑΤΩ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΕ ΤΟ ΝΥΦΙΚΟ? ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΕΛΟΙΟ ΑΥΤΟ? ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΔΕΙ?
ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ, Η ΕΥΑ ΕΧΕΙ ΑΚΟΥΣΕΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!! ΔΕΣ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΠΟΣΤ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ!!



Αυτό με το νυφικό είναι όντως περίεργο!! Μήπως τελικά δεν είναι δικό της? Λέτε να το στείλαν εκεί
"καταλάθος"?Αν είναι δουλεία τς Αντιγόνης θα είναι η πρώτη φορά που θα πάρω το μέρος τς Μελίτας!!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από DESPOINA Παρ Φεβ 05, 2010 5:35 am

alexandra 35 έγραψε: ΤΙ ΠΙΚΡΑ , ΤΙ ΠΟΝΟΣ , ΤΙ ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ ΚΑΙ ΜΑΥΡΙΛΑ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ ΣΗΜΕΡΑ? ΟΛΟΙ ΤΟΥ ΘΑΝΑΤΑ. ΜΑΝΟ ΜΟΥ ΣΕ ΛΥΠΗΘΗΚΑ ΑΛΛΑ ΕΠΡΕΠΕ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΠΩΣ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΣΕ ΑΓΑΠΗΣΕ ΚΑΙ ΕΖΗΣΕ ΣΤΗ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΗΓΕ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΕΣΥ ΤΟΝ ΘΕΩΡΟΥΣΕΣ ΠΑΝΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΟ ΚΑΙ ΚΤΗΜΑ ΣΟΥ. ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΥΠΟΦΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΝΕΣΕΙΣ ΟΠΩΣ ΕΚΕΙΝΗ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΛΛΑ ΘΕΣ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΝΙΩΣΕΙΣ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΗΣ ΕΥΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΦΤΑΣΕΙΣ.


ΤΕΛΕΙΑ Η ΣΚΗΝΗ ΤΟΥ ΠΟΥ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΑΣ ΕΔΕΙΧΝΕ ΤΑ ΠΡΑΣΙΝΑ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ ΤΟΥ ΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΝΑ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΠΟΥ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΣΤΗΝ ΕΥΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΑΝΟ. ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΟΥ.

ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΑΙ ΛΟΥΚΑΣ ΕΔΩΣΑΝ ΡΕΣΤΑ. ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ ΠΟΛΛΟΙ ΚΑΛΟΙ. ΒΡΕ ΛΟΥΚΑ ΜΟΥ ΕΚΕΙ ΠΗΓΑΤΕ ΝΑ ΣΥΝΕΦΕΡΕΤΕ ΤΟ ΜΑΝΟ ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΚΛΑΙΓΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΠΟΝΟ? ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΠΙΑ ΠΟΙΟΝ ΝΑ ΠΡΩΤΟΜΑΖΕΨΕΙ? ΑΛΛΑ Ο ΛΟΥΚΑΣ: "ΕΣΥ ΕΖΗΣΕΣ ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΕΡΩΤΑ ΕΧΕΙΣ ΕΚΕΙ 5-6 ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΝΑ ΘΥΜΑΣΑΙ , ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΟ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ". ΛΟΥΚΑΚΟ Fskl ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΑ ΧΡΩΣΤΑΩ ΕΣΥ ΘΕΣ ΚΑΙ ΒΑΣΑΝΙΖΕΣΑΙ, ΑΛΛΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ. ΠΑΝΤΩΣ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΗ ΑΝΑΤΑΣΗ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΤΙΜΗΣΩ.

ΣΤΗ ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ Η ΔΑΦΝΗ Η ΝΟΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΥΑΚΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΑΝΗΣΥΧΙΑ. ΓΙΑΤΙ ΝΑΙ ΜΕΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕ ΣΤΟ ΜΑΝΟ ΟΤΙ ΠΑΝΤΡΕΥΕΤΑΙ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΣΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΤΙ ΕΒΡΑΖΕ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΑΚΟΥΩ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΤΗΣ ΕΞΗΣ ΤΡΟΜΕΡΗ ΑΤΑΚΑ: "ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗ ΜΟΥ ΠΑΘΕΙ ΤΙΠΟΤΑ". ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΕΥΑ? ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΛΑΘΗ? ΠΙΣΤΕΥΑ ΠΩΣ ΑΠΟ ΤΟΣΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΕ ΕΧΕΙ ΤΑΡΑΚΟΥΝΗΣΕΙ.

ΠΩΣ ΠΑΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΣΕ ΕΝΑ ΓΑΜΟ ΟΤΑΝ ΟΛΟ ΣΟΥ ΤΟ ΕΙΝΑΙ ΦΩΝΑΖΕΙ "ΜΑΝΟΣ"? ΕΝΤΑΞΕΙ ΡΩΤΗΣΕΣ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΣΟΥ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΜΙΑ ΓΝΩΜΗ, ΤΗ ΜΗΤΕΡΑ ΣΟΥ, ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ. ΑΛΛΑ Η ΤΕΛΙΚΗ ΑΠΟΦΑΣΗ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ. ΕΣΥ ΕΠΗΡΕΑΣΤΗΚΕΣ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΡΙΤΟΥΣ. ΑΦΟΥ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΜΑΘΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΕΞ' ΑΡΧΗΣ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΑΡΕΧΕΙ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΕΣΥ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙΣ? ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΟΤΙ ΝΙΩΘΕΙΣ ΜΙΑ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΗΡΕΜΙΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΚΑΝΕ Ο ΜΑΝΟΣ.

ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΟΝ ΑΝ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΧΕΙΣ ΔΩΣΕΙ ΑΠΕΙΡΕΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ ΝΑ ΣΤΗΝ ΠΕΙ ΑΥΤΟΣ ΠΡΟΤΙΜΑ ΤΗ ΣΙΩΠΗ. ΣΕ ΜΙΑ ΣΚΗΝΗ ΕΒΓΑΛΕΣ ΤΟ ΜΟΝΟΠΕΤΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΙΤΟΥΣΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΤΟ ΕΙΧΕ ΔΩΣΕΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΚΑΙ ΟΧΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ. ΓΑΜΟΣ ΑΠΟ ΣΥΜΠΑΘΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΘΗΚΟΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ. Η ΖΩΗ ΣΟΥ ΑΝΗΚΕΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΘΑ ΟΡΙΣΕΙΣ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΘΕΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ. ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΑ ΦΑΣΗ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ.ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΣΕ ΠΟΥΛΗΣΑΝ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΤΡΟΠΟ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ.

ΜΕΛΙΤΑ ΑΥΤΗ Η ΦΡΑΣΗ:" ΠΕΣ ΜΟΥ ΠΩΣ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΩΡΑ ΝΑ ΖΩ ΧΩΡΙΣ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ" ΜΕ ΤΡΕΛΛΑΝΕ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ. ΠΟΣΟ ΕΧΕΤΕ ΒΡΕΘΕΙ ΕΝΑ ΜΗΝΑ? ΔΥΟ? ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΟΛΟ ΑΓΚΑΛΙΕΣ, ΦΙΛΙΑ, ΕΡΩΤΑ ΚΑΙ ΑΓΚΟΜΑΧΗΤΑ. ΣΑΝ ΖΕΥΓΑΡΙ(ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ) ΗΠΙΑΤΕ ΕΝΑΝ ΚΑΦΕ ΜΑΖΙ ΤΟ ΠΡΩΙ? ΔΕΙΠΝΗΣΑΤΕ ΚΑΠΟΥ ΡΟΜΑΝΤΙΚΑ? ΟΧΙ!!!!!!! ΑΠΛΑ ΕΡΧΟΤΑΝ Η ΠΗΓΑΙΝΕΣ ΓΙΝΟΤΑΝ ΤΟ ΕΛΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΣΟΥ ΕΛΕΓΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΑ ΦΩΝΑΞΕΤΕ ΠΑΝΤΟΥ ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΙ, ΣΕ ΑΠΕΡΙΨΕ ΚΑΙ ΠΑΝΤΡΕΥΕΤΑΙ ΤΗΝ ΕΥΑ, ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΣΤΟ ΑΥΡΙΑΝΟ ΤΡΕΙΛΕΡ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΤΕΡΜΑ ΟΙ ΔΥΟ ΣΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΑΦΟΣΙΩΘΕΙ ΣΤΗΝ ΕΥΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ, ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΣΤΗ ΜΑΝΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΛΕΕΙ ΝΑ ΣΕ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΜΑΚΡΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙΣ ΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΣΥ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΕΣ ΑΓΑΠΗ.

ΚΑΙ ΑΝΑΡΩΤΙΕΣΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΖΗΣΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΤΙ ΘΑ ΑΠΟΓΙΝΕΙΣ Η ΔΥΣΤΥΧΗ ΚΑΙ ΛΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΠΕΤΡΟ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΤΟΝ ΦΕΡΕΙ ΠΙΣΩ ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΘΑ ΣΕ ΕΚΑΝΕ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ.
ΤΩΡΑ Fskl Fskl Fskl ΚΑΙ ΞΑΝΑΠΑΡΤΑ ΑΠΕΙΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΝΕΚΡΩΘΕΙ ΠΛΗΡΩΣ.ΚΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΕΦΤΑΝΑΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΑΣ ΝΥΧΤΙΑΤΙΚΑ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΝΑ ΚΟΨΕΙΣ ΜΑΤΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΓΡΙΛΙΕΣ ΜΗΝ ΤΥΧΟΝ ΚΑΙ ΚΥΛΙΕΤΑΙ ΣΤΑ ΠΑΤΩΜΑΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ.

Η ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΟΣΥΝΘΕΣΗ ΤΗΣ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΓΩΙΣΜΟΥ ΣΟΥ. ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΠΑΘΕΙ?ΧΛΩΜΟ ΤΟ ΚΟΒΩ. ΕΔΩ ΜΕΛΙΤΟΥΛΑ ΗΣΟΥΝ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟ ΜΑΝΟ ΚΑΝΑΤΕ ΠΑΙΔΙ ΜΑΖΙ, ΤΟΥ ΖΗΤΟΥΣΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟ ΗΤΑΝ Η ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ ΖΟΥΣΕΣ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΞΕΠΕΡΑΣΕΣ ΚΑΙ ΕΠΕΣΕΣ ΓΡΗΓΟΡΑ ΣΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΤΟΥ ΚΑΡΤΑΛΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΓΙΑ 2 ΜΗΝΕΣ ΕΝΩ ΓΙΑ ΤΑ 6 ΧΡΟΝΙΑ ΓΑΜΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ?ΤΙ ΑΚΟΥΩ ΘΕΕ ΜΟΥ Η ΓΥΝΑΙΚΑ?

ΣΤΕΦΑΝΕ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΕΣΥ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΙΣ ΔΕΝ ΕΞΗΓΗΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΜΙΛΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΤΗ ΜΑΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΗΣ ΛΕΣ:"ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΣΕ ΠΑΝΤΡΕΥΕΤΑΙ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ". ΚΑΙ ΣΕ ΡΩΤΑΕΙ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΓΙΑΤΙ ΒΛΕΠΕΙ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΕΣΥ? ΨΕΜΜΑΤΑ, ΣΙΩΠΗ ΚΑΙ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΤΕΒΑΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΤΗΣ ΛΕΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.

ΦΤΑΕΙ ΑΥΤΗ ΜΕΤΑ ΟΤΑΝ ΤΑ ΜΑΘΕΙ ΓΙΑΤΙ ΟΛΑ ΜΑΘΑΙΝΟΝΤΑΙ ΝΑ ΣΕ ΤΣΑΚΙΣΕΙ?ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΚΡΕΟΥΡΓΗΣΑΤΕ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ. ΑΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΠΙΑΣΤΕΙ ΜΕΤΑ? ΚΑΙ ΣΚΕΨΟΥ ΟΤΙ ΣΕ ΠΑΝΤΡΕΥΕΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΘΕΩΡΕΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΚΑΙ ΣΟΒΑΡΟ ΑΝΤΡΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΜΑΝΟ.

ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΣΕ ΡΩΤΗΣΕ Η ΜΑΜΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΤΙ ΕΧΕΙ ΜΕΣΑ ΤΟ ΜΑΓΙΚΟ ΚΟΥΤΑΚΙ ΛΕΣ ΕΣΥ :"ΤΗ ΖΩΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΖΗΣΑ". ΚΟΨΕ ΤΙΣ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΜΗΝ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ ΠΙΟ ΒΑΡΥ ΚΑΙ ΚΟΨΟΥΝ ΕΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ. ΟΛΟΚΛΗΡΟΣ ΑΝΤΡΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΚΥΡΩΝΕΙΣ ΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΑΣ ΣΕ ΕΝΑ ΣΥΜΒΑΤΙΚΟ ΓΑΜΟ ΛΕΣ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΒΑΛΕ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΜΑΧΑΙΡΙ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ.

ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΜΕ ΤΟ ΧΡΗΣΤΟ? ΤΟ ΑΚΟΥΣΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ. ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΑΙ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΟΥ ΕΛΕΓΕ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ, ΤΟΥ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΔΕΡΦΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΑΦΗΣΕΙΣ ΕΤΣΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟΣΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ. ΛΙΓΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΠΡΙΝ ΗΣΟΥΝ ΕΤΟΙΜΟΣ ΝΑ ΤΟΝ ΦΥΤΕΨΕΙΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΓΙΝΕ ΑΔΕΡΦΟΣ? ΨΥΧΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΟΥΜΕ ΑΛΛΟ.

ΚΑΙ ΤΟ ΝΤΑΙΖΟΥΛΙΝΙ ΜΕ ΤΟ ΧΡΗΣΤΑΡΑ ΤΩΡΑ ΝΑ ΣΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΑΛΛΟ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΑΠΟ 'ΚΕΙ. "ΧΡΗΣΤΟ Σ' ΑΓΑΠΑΩ, ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΧΑΣΩ" ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΡΕΥΟΜΑΙ ΑΛΛΟΝ. ΤΙ ΑΓΑΠΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ΚΑΛΕ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΕΙΡΑ? ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΤΗΣ ΜΕΤΡΗΣΩ. ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΥΡΑ ΚΑΙ ΑΡΧΟΝΤΙΣΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ ΝΑ ΞΕΜΑΛΛΙΑΖΕΤΕ ΜΕ ΤΗ ΝΟΡΑ Η ΜΕΛΛΟΥΣΑ ΚΥΡΙΑ ΒΕΝΕΤΗ.

ΝΟΡΑ ΗΡΕΜΗΣΕ ΜΗΝ ΧΑΣΩ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΕΝΑ ΜΠΑΧΑΛΟ, ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΜΥΑΛΟ, ΕΞΥΠΝΑΔΑ, ΔΙΑΤΗΡΗΣΕ ΤΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ. ΜΗ ΣΕ ΑΦΗΝΕΙ Η ΠΑΠΙΑ ΝΑ ΠΕΦΤΕΙΣ ΣΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΗΣ, ΚΑΛΑ ΚΑΙ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΚΟΜΜΑΤΙΑ.ΚΑΙ ΜΕΤΑ Η ΝΟΡΑ ΣΤΗ ΔΑΦΝΗ ΝΑ ΛΕΕΙ : "ΝΟΡΑ ΒΕΝΕΤΗ ΦΩΚΑ ΔΕΝ ΔΕΝΕΙ ΑΡΜΟΝΙΚΑ?" ΣΑΝ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΑΚΟΥΓΟΤΑΝ , ΤΟ ΕΙΧΕ ΚΑΠΑΡΩΣΕΙ ΚΙΟΛΑΣ 15 ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ. ΠΟΥ ΗΣΟΥΝ ΚΟΠΕΛΙΑ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ? ΣΕ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ Ο ΕΓΩΙΣΜΟΣ ΝΑ ΣΤΟ ΠΕΙ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΠΡΩΤΟΣ, Ο ΛΟΥΚΑΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΣΕ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΗΣΕΙ ΝΑ ΠΑΨΕΙΣ ΝΑ ΥΠΟΦΕΡΕΙΣ ΓΙ' ΑΥΤΟΝ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΠΡΟΧΩΡΑΕΙ ΣΤΟ ΓΚΡΕΜΟ Fskl ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΘΗΣΤΕ ΝΑ ΚΛΑΙΤΕ ΤΩΡΑ.

ΚΑΛΑ ΗΛΙΑΣ ΚΑΙ ΔΑΦΝΗ ΤΑ ΕΙΠΑΜΕ, ΜΗΝ ΛΕΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ. ΤΙ ΘΕΣ ΡΕ ΔΑΦΝΗ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗ ΜΕΛΙΤΑ? ΒΑΛΤΗ ΕΙΣΑΙ? ΑΝΤΕ ΚΑΝΕ ΚΑΜΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΕΣΕΙΣ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΠΩΣ ΠΝΙΓΕΣΤΕ ΣΤΙΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΕΣ, ΠΑΕΙ ΤΟ ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ.

Η ΑΓΓΕΛΑ ΣΑΝ ΜΑΝΑ ΜΙΛΗΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΣΤΙΚΤΟ ΤΗΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΞΕΓΕΛΑ. ΟΝΤΩΣ Η ΕΥΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΤΙΓΟΝΗ. ΣΤΟ ΔΕΙΠΝΟ ΟΛΟ ΚΟΠΛΙΜΕΝΤΑ ΤΗΣ ΕΚΑΝΕ, ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΘΑ ΠΑΝΕ ΣΤΟ ΕΞΟΧΙΚΟ ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΚΑΘΑΡΟ ΑΕΡΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΔΑΤΕ ΤΟ ΤΡΕΙΛΕΡ ΤΟ ΝΥΦΙΚΟ ΠΟΥ ΔΙΑΛΕΞΕ Η ΕΥΑ ΞΕΤΡΕΛΛΑΝΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΑ Η ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΕΙΧΕ ΑΛΛΗ ΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟ, ΗΘΕΛΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΑ. ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΙΧΕ ΝΑ ΠΑΕΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΝΥΦΙΚΟ? Η ΜΑΝΑ ΠΑΕΙ ΜΑΖΙ ΟΧΙ Η ΠΕΘΕΡΑ. ΕΥΑΚΙ ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΤΑ ΤΕΛΙΑ. ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΓΛΥΚΟΛΟΓΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΞΑΦΝΙΚΕΣ ΑΓΑΠΕΣ ΝΑ ΤΙΣ ΦΟΒΑΣΑΙ. ΝΑ ΤΟ ΘΥΜΑΣΤΕ Η ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΘΑ ΑΝΟΙΓΕΙ ΧΑΛΑΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΜΠΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΡΕΒΒΑΤΟΚΑΜΑΡΑ ΤΟΥΣ.

ΕΠΙΣΗΣ Η ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΜΕ ΕΚΝΕΥΡΙΣΕ ΟΤΑΝ ΕΙΠΕ ΣΤΗΝ ΑΓΓΕΛΑ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΗΣ ΕΙΠΕ : "ΕΣΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΝΑ ΕΡΧΕΣΑΙ ΕΔΩ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ", ΤΟ ΥΦΟΣ ΤΗΣ ΗΤΑΝ ΣΑΝ ΝΑ ΤΗΣ ΕΛΕΓΕ ΚΑΗΜΕΝΗ ΦΤΩΧΟΥΛΑ ΕΛΑ ΣΤΗ ΒΙΛΑΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΡΕΜΒΑΖΩ ΤΗΝ ΠΙΣΙΝΑ ΚΑΙ ΠΙΝΩ ΤΟΝ ΚΑΦΕ ΜΟΥ. ΠΟΛΥ ΑΝΤΙΠΑΘΗΤΙΚΗ ΚΑΙ ΚΡΥΑ ΓΥΝΑΙΚΑ.

ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ. Ο ΛΟΥΚΑΣ ΕΝΤΑΞΕΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΛΗΓΩΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΔΥΣΣΕΑ, ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΤΡΥΦΕΡΗ ΗΛΙΚΙΑ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΑΤΗΡΗΘΟΥΝ ΟΙ ΙΣΟΡΡΟΠΙΕΣ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΟΜΩΣ ΒΑΣΗ ΤΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ DNA ΑΦΟΥ ΔΙΑΠΙΣΤΩΘΗΚΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΒΙΟΛΟΓΙΚΟΣ ΠΑΤΕΡΑΣ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΕΙ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΨΕΙ ΣΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΤΟΥ.

ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΑΝΘΡΩΠΟ ΝΑ ΨΑΞΕΙ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΤΗΣ ΝΤΑΙΖΗΣ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΕΛΕΙΠΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ ΝΑ ΠΡΟΣΚΟΜΙΣΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΤΟΥ ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ Η ΚΥΡΙΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΠΛΕΓΜΕΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙ ΤΗΝ ΕΠΙΜΕΛΕΙΑ ΤΟΥ ΑΡΗ.

ΝΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙ ΜΕ ΤΡΟΠΟ ΤΟ ΓΑΜΟ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΟΙ ΑΝΑΛΟΓΕΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΦΗΣΕΙ ΕΠΕΙΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΤΟΝ ΟΔΥΣΣΕΑ ΝΑ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΚΡΙΝΟΥΝ ΟΤΙ ΗΡΘΕ Η ΣΩΣΤΗ ΩΡΑ ΝΑ ΜΑΘΕΙ Ο ΑΡΗΣ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΟΥ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΝ. ΒΕΒΑΙΑ ΤΑ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ ΕΠΙΜΕΛΕΙΑ ΣΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΚΑΡΤΗ Η ΜΑΝΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΥΤΗ Η ΝΤΑΙΖΗ ΕΙΝΑΙ.

ΓΙΑΤΙ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΛΕΨΕΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗ ΝΟΡΑ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΝΑ ΓΛΙΤΩΣΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΑ ΓΛΙΤΩΣΕΙ ΚΑΙ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΝΟΡΑΚΙ ΜΑΣ.



Συμφωνώ μαζί σου μέχρι τελευταίας τελείας!!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από anna90 Παρ Φεβ 05, 2010 8:30 am

Clarabelle μου γι άλλη μια φορά συμφωνώ μαζί σου απόλυτα...!!
Αλεξάνδρα μου συμφωνώ με τα περισσότερα εκτός από 2 σήμεια:
1. Η Εύα ξέρει ότι αγαπάει το Μάνο..Και πριν μείνει έγκυος που τον έδιωχνε και τότε το ήξερε..!Ξέρει όμως ότι ποτέ δεν θα είναι ευτυχισμένοι μαζί...
Τον Στέφανο τον αγαπάει και πιστεύει ότι και εκείνος το ίδιο...
Ακούγοντας τα λόγια της Μαρίλιας (για την έλλειψη πατέρα) πίστεψε ότι αν αυτό το παιδί που η Αγγέλα έδινε τα πάντα γι αυτό του έλειψε ο πατέρας στο δικό της θα λείψει 3 φορές παραπάνω...
2. Για το νυφικό πάει η νύφη με τη πεθερά και τις φίλες της..!
Η μάνα του γαμπρού το πληρώνει..Άρα έχει και αυτή γνώμη..
Την εκφράζει πιο ευγενικά από την Αντιγόνη βέβαια (συνήθως)..αλλά τέλος πάντων.
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από CineFreak Παρ Φεβ 05, 2010 11:25 am

Καταρχήν, πριν ανοίξω το στόμα μου, πρέπει να πω ότι δεν έχω ΚΑΝΕΝΑ παράπονο από τους ηθοποιούς και τις ερμηνείες τους ... είναι ΟΛΟΙ άψογοι στους ρόλους τους και παλεύουν παλικαρίσια να δώσουν υπόσταση και συναίσθημα στα λόγια τους ... τους αγαπώ και τους εκτιμώ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ και τους εύχομαι να μας δίνουν πάντα ωραίες στιγμές ...Flkia

τώρα μπορώ να εκτονωθώ άνετα και να βγάλω το ρατσιστικό και σνομπέ που με διακρίνει (πες με Αμαλία).. nteni

ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ μία κόρη Ρούσου-Θανάσουλα, ΒΠ girl μεγαλωμένο στα παλάτια, με τα γαλλικά της και τα πιάνα της, να πίνει το Βόσπορο και την Ερυθρά θάλασσα μαζί βιώνοντας τον "απόλυτο" πόνο, να κάθεται τρέμοντας σαν το κοριτσάκι με τα σπίρτα έξω από τη Καρταλο-βίλα και να παρακολουθεί τον "απόλυτο" κρεβατο-έρωτα να ταίζει στο στόμα τη γκαστρωμένη μονδέλα καζάν-ντιπί, ταουκιοξού, εκμέκ καταίφ και λοιπά πολίτικα ???? και σα να μην έφτανε το μέγεθος της ξεφτίλας, να πέφτει μούρη με μούρη με το Χρήστο, να του κλαουνιάζει "γιατίιιΙΙΙΙΙ σε μένα αυτό γιατίιιιιιιι????" και ο Χρήστος να την αντιμετωπίζει "συγκαταβατικά" να το πώ ? "ώ ρε μπλέξαμε με σάικα-άντε να την στείλω σιγά σιγά σπίτι της μη μας πάρουν χαμπάρι" να το πω ? "πρέπει να τον ξεχάσεις Μελίτα και αδειάσέ μας τη γωνιά γιατί μου χαλάει και το ντελίβερυ γλυκό" να το πω ?? BadMood Kotsides

ΕΝΑ ΘΑ ΠΩ : "Αφεντικά και δούλοι, σκ*τά γινήκαμ' ούλοι !!!" - που θα μας κάνουν και υποδείξεις τα τσιράκια που έκαναν κ*λος την οικογένεια μας για τα μάτια της Καρταλο-μέγαιρας ... xastouki

τα είπα και ξεθύμανα ...!!! Grrr

για τη θέα του Μάνου να παραδέρνει σε ραχούλες, βραχάκια, παραλίες, ενθυμούμενος τον καρμικό του έρωτα δε θα σχολιάσω ... vomit

για τη θέα της Νόρας να ξεκατινιάζεται και να ακούσει βρισιές από το τσόκαρο, με την ανοχή του λουκουμά, δε θα σχολιάσω επίσης ... vomit

και όπως έχουμε ΟΛΟΙ ξαναπει, το έργο απευθύνεται σε αυτούς που δεν έχουν δει ποτέ τους Α κύκλο ...

Υ.Γ. τί είπε ο Στέφανος σε μάνα και κόρη ? μη με ενοχλείτε, θέλω να ζήσω τη ζωή μου με την Εύα και το παιδί μας ??? μη σώσουμε και σε ξαναδούμε ρε χαμένε ... slap

HOW LOW CAN YOU GO ????? (Που λέει και ο Ludacris!!)
[b]
Fskl
CineFreak
CineFreak
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : multitasking...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Φεβ 05, 2010 11:34 am

CineFreak έγραψε:Καταρχήν, πριν ανοίξω το στόμα μου, πρέπει να πω ότι δεν έχω ΚΑΝΕΝΑ παράπονο από τους ηθοποιούς και τις ερμηνείες τους ... είναι ΟΛΟΙ άψογοι στους ρόλους τους και παλεύουν παλικαρίσια να δώσουν υπόσταση και συναίσθημα στα λόγια τους ... τους αγαπώ και τους εκτιμώ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ και τους εύχομαι να μας δίνουν πάντα ωραίες στιγμές ...Flkia

τώρα μπορώ να εκτονωθώ άνετα και να βγάλω το ρατσιστικό και σνομπέ που με διακρίνει (πες με Αμαλία).. nteni

ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ μία κόρη Ρούσου-Θανάσουλα, ΒΠ girl μεγαλωμένο στα παλάτια, με τα γαλλικά της και τα πιάνα της, να πίνει το Βόσπορο και την Ερυθρά θάλασσα μαζί βιώνοντας τον "απόλυτο" πόνο, να κάθεται τρέμοντας σαν το κοριτσάκι με τα σπίρτα έξω από τη Καρταλο-βίλα και να παρακολουθεί τον "απόλυτο" κρεβατο-έρωτα να ταίζει στο στόμα τη γκαστρωμένη μονδέλα καζάν-ντιπί, ταουκιοξού, εκμέκ καταίφ και λοιπά πολίτικα ???? και σα να μην έφτανε το μέγεθος της ξεφτίλας, να πέφτει μούρη με μούρη με το Χρήστο, να του κλαουνιάζει "γιατίιιΙΙΙΙΙ σε μένα αυτό γιατίιιιιιιι????" και ο Χρήστος να την αντιμετωπίζει "συγκαταβατικά" να το πώ ? "ώ ρε μπλέξαμε με σάικα-άντε να την στείλω σιγά σιγά σπίτι της μη μας πάρουν χαμπάρι" να το πω ? "πρέπει να τον ξεχάσεις Μελίτα και αδειάσέ μας τη γωνιά γιατί μου χαλάει και το ντελίβερυ γλυκό" να το πω ??

ΕΝΑ ΘΑ ΠΩ : "Αφεντικά και δούλοι, σκ*τά γινήκαμ' ούλοι !!!" - που θα μας κάνουν και υποδείξεις τα τσιράκια που έκαναν κ*λος την οικογένεια μας για τα μάτια της Καρταλο-μέγαιρας ... xastouki

τα είπα και ξεθύμανα ...!!! Grrr

για τη θέα του Μάνου να παραδέρνει σε ραχούλες, βραχάκια, παραλίες, ενθυμούμενος τον καρμικό του έρωτα δε θα σχολιάσω ... vomit

για τη θέα της Νόρας να ξεκατινιάζεται και να ακούσει βρισιές από το τσόκαρο, με την ανοχή του λουκουμά, δε θα σχολιάσω επίσης ... vomit

και όπως έχουμε ΟΛΟΙ ξαναπει, το έργο απευθύνεται σε αυτούς που δεν έχουν δει ποτέ τους Α κύκλο ...

Υ.Γ. τί είπε ο Στέφανος σε μάνα και κόρη ? μη με ενοχλείτε, θέλω να ζήσω τη ζωή μου με την Εύα και το παιδί μας ??? μη σώσουμε και σε ξαναδούμε ρε χαμένε ... slap

HOW LOW CAN YOU GO ????? (Που λέει και ο Ludacris!!)
[b]
Fskl

Eίσαι Αμαλία χρυσή μου! ΘΕΑ!

Μου άρεσε ο τρόπος που έθεσες τα πράγματα μόνο σε παρακαλώ παααααααααααααααααααααααααααααρα πολύ μην αγγίζεις τις ευαίσθητες χορδές μου! lol!

Αν θέλετε να ξεφορτωθείτε τον Χρήστο να σας δώσω διεύθυνση να μου τον στείλετε με courrier με χρέωση δική μου! Heart2

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από NATALITSA_LOUKITSA Παρ Φεβ 05, 2010 11:49 am

να τον παρεις να πατε αλλου και την νταιζη και σε λιγο θα σας στειλω και τον λουκακο μου το χαλβαδολουκουμααααααααααα
NATALITSA_LOUKITSA
NATALITSA_LOUKITSA
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : στη δικη μου εδεμ με τον Αιμιλιο μουυυ και σε στιγμες χαλαρωσης και σκεψης στο λουκικοπετρακικο κοσμο μου, Πολυχρονίδη,Πετρακης και ever
Ασχολίες : το μωρο μου πανω απο ολα ,η δικη μας παρεουλα facebook και φυσικα τα παιδια μας και το μαριαννακιιι

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από loukasnora Παρ Φεβ 05, 2010 12:01 pm

Ας σχολιασω κι εγω.......


Μανος-Ευα
Πολυ ωραια σκηνη.Εξαιρετικες ερμηνειες και απο τους δυο.Ο Μανος εδειξε οτι τον πονεσε η αποφαση της Ευας -τωρα γιατι εχασε την γυναικα που αγαπουσε ή γιατι εχασε καποια που θεωρουσε ιδιοκτησια του; θα δειξει-και η Ευα ξαγνιαστηκε με τα λογια του αφου εκεινη περιμενε πως θα αρχιζε τα κτητικα.Παντως πολυ πειστικοι και οι δυο.


Ευα-Νορα-Δαφνη
Μονο η Νορα καταλαβε οτι κατι δε παει καλα με τον Μανο.Η Δαφνη κλασικα στον πλανητη goofy.Παντως πρεπει να ειναι ολα ωραια σε αυτο τον πλανητη για να μη λεει να γυρισει.Ενα εισητηριο και για μενα παρακαλω χωρις επιστροφη.


Λουκας-Νικολας-Μανος
Ο Μανος να λεει για την Ευα,ο Λουκας να μιλαει για τη Νορα και ο Νικολας στη μεση να προσπαθει να μαζεψει δυο τρελους.Κατα τη γνωμη μου η καλυτερη σκηνη του επεισοδιου.Ειδικα εκει που ο Λουκας καθοταν στο τραπεζι με τον Νικολα κι ελεγε τον πονο του για τη Νορα και ο Μανος ανοιγε την πορτα ηταν σαν ελεγε ''παιδια για εμενα ηρθατε.μην αλλαζουμε θεμα σας παρακαλω''.Α ρε Μανο.Μια φορα παρτακιας για παντα παρτακιας.Παρολα αυτα : respect : : respect : : respect : και στους τρεις γιατι ηταν εξαιρετικοι.Ειπαμε κατα τη γνωμη μου η καλυτερη σκηνη του επεισοδιου.


Αμαλια-Μελιτα μερος 1ο
Η Αμαλια κλασικα στον κοσμο της.Το μονο που μου δημιουργησε αποριες ηταν η ατακα της Μελιτας.

Μελιτα:Πως θα μαθω να ζω χωρις τον Στεφανο;

Κοπελια δεν εισασταν παντρεμενοι καμια εικοσαρια χρονια και ξαφνικα εκεινος πεθανε ή πηγε στο περιπτερο για τσιγαρα και δεν ξαναηρθε.Να γινοταν κατι τετοιο να πω ναι.Αλλα εσυ τι προλαβες να ζησεις μαζι του;Ουτε ενα 24ωρο δεν περασατε μαζι.Ελεος με τις ακυρες ατακες που δινετε στα λαθος ατομα κυρια Ακριτα μου.Αυτη την ατακα θα μπορουσε ανετα να την πει ο Λουκας ή η Νορα που αν μη τι αλλο εχουν και μια προιστορια.



Μανος στην παραλια
Τραγουδαρα.Θεος ο Μητροπανος.Και ματαρες ο Μανωλακης.Καλα αυτα βεβαια ειναι γνωστα δεν περιμεναμε το χθεσινο επεισοδιο για να τα μαθουμε.Ωραιο φλαςμπακ αλλα που ειναι ολα οσα τραβηξε εξαιτιας σου η Ευα Μανωλακη;



Χρηστος-Νταιζη
Εξαιρετικη σκηνη και ερμηνειες και απο τις δυο μεριες.Με συγκινησε ο ατιμος ο Χρηστος.Την αγαπαει πραγματικα την Νταιζη.Αλλα ειπαμε....Μουσειο.....Μουσειο.......Μουσειο......Μουσειο.......



Δαφνη-Μελιτα
Μες την καλη χαρα η Δαφνη,μαυρη μαυριλα πλακωσε η Μελιτα.Τωρα εγω γιατι νομιζω οτι κατι θα ξανασυμβει αναμεσα σε Μελιτα και Μανο;Αλλιως γιατι εχουν βαλει μια εκ των πρωταγωνιστων να επιμενει τοσο πολυ με αυτους τους δυο;


Αντιγονη-Ευα
Μου αρεσουν πολυ μαζι το εχω ξαναπει και θα το ξαναπω.Περιμενω συγκλονιστικες σκηνες αναμεσα τους οταν θα ερθουν παλι οι δυσκολιες.Και επιμενω οτι λογικα θα μαθουμε γιατι η Αντιγονη την εχει τοσο ψηλα την Ευα.Δε γινεται να την εχει αγαπησει τοσο πολυ πια μονο και μονο απο αυτα που της εχει πει ο Στεφανος.


Μανος-Ηλιας
''Γιε μου ειναι ο πονος μου αβασταχτος καλε μου'' θα μπορουσε να αρχισει να λεει ο Ηλιας.Κι εσυ πια ρε Μανο τοσο καιρο που συγκατοικουσαν τι κανανε;Παιζανε με τις κουκλες τους;Ελεος κι εσυ και η Μελιτα που μετα που μαθατε για την εγκυμοσυνη καταλαβατε οτι ο Στεφανος και η Ευα εκαναν και ερωτα εκτος απο ολα τα αλλα οσο συγκατοικουσαν.


Στεφανος-Ευα
Πειραχτηκε η Ευα οταν ακουσε τον Στεφανο να της λεει οτι ''δε σε παντρευται εκεινη ομως''.Παντως παλι του εδωσε την ευκαιρια να μιλησει και δε το εκανε.Και μετα το γυρισαν παλι στην πλακα και αρχισαν και οι αγκαλιες.



Πετρος-Μελιτα
Τα ιδια Παντελακη μου τα ιδια Παντελη μου.Που αλλου θα τα ριξουμε τα δικα μας τα λαθη Μελιτακι μου;Στον ανθρωπο που σαφως εχει κανει τα λαθη του αλλα σε στηριζε και σ'αγαπαει οσο κανενας αλλος ποτε.Για αυτο και μονο Μελιτακι-κατινακι Fskl Fskl



Χρηστος-Στεφανος
Επαναλαμβανω κανεις δε σε αναγκασε να δεχτεις να παντρευτεις την Ευα αγορι μου γλυκο.Παντως μου αρεσει η σχεση που εχουν αυτοι οι δυο.Ξεκινησε ο Χρηστος να παρηγορει τον Στεφανο και μετα ο Στεφανος παρηγορουσε τον Χρηστο.Αυτα ειναι τα καλα : respect : : respect :


Αντιγονη-Ευα-Στεφανος-Μαριλια-Αγγελα μερος 1ο
Η Μαριλια μαλλον τη συμπαθησε την Αντιγονη.Η Αγγελα απαραδεκτη.Ο Στεφανος αρχισε τα πειραγματα στην μελλουσα κυρια Καρταλη.Ολοι πινανε κρασι η Ευα επινε νερο και ζητησε και καζαν ντιπι.Το θεατρο του παραλογου.Ωραια σκηνη ομως.Μου αρεσε.



Αμαλια-Μελιτα μερος 2ο
Σκεφτηκε η Αμαλια το παιδι αλλα η Μελιτα παλι στον Καρταλικο κοσμο της.Ουτε το παιδι δε σκεφτεται πια.Αν αυτη ειναι σωστη μανα εγω ειμαι η Μονικα Μπελουτσι.


Μανος-Νικολας-Δαφνη
Μικρη αλλα ουσιαστικη σκηνη.Οι φιλοι στα δυσκολα φαινονται.


Αντιγονη-Ευα-Στεφανος-Μαριλια-Αγγελα και απο αποσταση Μελιτακι κατινακι
Απο Μελιτακι-κατινακι εγινες Μελιταρα-κατιναρα.Παντως αυτο που προφανως προσεξε η Μελιτα και πληγωθηκε δεν ηταν τοσο οτι την ταιζε στο στομα την Ευα ο Στεφανος αλλα το ποσο λαμπουν παρειτσα αυτοι οι δυο.Οχι τιποτα αλλο αλλα να ξερουμε και τι μας γινεται.Η χημεια φαινεται.



Μελιτα-Χρηστος
Λες να.....;Μπα δεν.....Κι αν ομως......;Ε τοτε.........
Οποιος καταλαβε καταλαβε.



Ευα-Μαριλια-Αγγελα
Συμπαθουσα την Αγγελα αλλα δε καταλαβαινω τι ειναι αυτο που την ενοχλει με την Αντιγονη.Δηλαδη τι εγινε αμα δεν μας εχει βιασει και εξευτελισει την κορη ο γαμπρος δεν εγκρινουμε;Παντως ειχα δικιο.Η Μαριλια την συμπαθησε την Αντιγονη.Παντως πολυ ωραια αγκαλια Αγγελας και Ευας.


Νορα-Λουκας γενικως (το καθυστερησα σημερα)
Λαθος της Νορας να παει στο σπιτι του Λουκα αλλα ισως αν ημουν εγω στη θεση της να αντιδρουσα χειροτερα.Η συμπεριφορα της Νταιζης απαραδεκτη.Εχει παρει φορα και δεν την ελεγχει κανεις.Και ο Λουκας στη μεση να θελει να την πιασει απο το μαλλι και να μην μπορει αφου τωρα αυτη εχει βρει το πατημα και τον εκβιαζει στεγνα με το παιδι και τον Οδυσσεα.


Τελευταια σκηνη με Παπακωνσταντινου
Θεικο τραγουδι εξαιρετικος ο Παπακωνσταντινου.Μια απορια μονο.Γιατι η Μελιτα οταν ανοιξε την πορτα στον Στεφανο ειχε ενα υφος λες και εβλεπε φαντασμα;


Γενικα αρκετα καλο επεισοδιο.Περιμενω τα καλυτερα.


Αυτα απο μενα.Αυριο παλι.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από jim7 Παρ Φεβ 05, 2010 12:37 pm

alexandra 35 έγραψε: ΤΙ ΠΙΚΡΑ , ΤΙ ΠΟΝΟΣ , ΤΙ ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ ΚΑΙ ΜΑΥΡΙΛΑ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ ΣΗΜΕΡΑ? ΟΛΟΙ ΤΟΥ ΘΑΝΑΤΑ. ΜΑΝΟ ΜΟΥ ΣΕ ΛΥΠΗΘΗΚΑ ΑΛΛΑ ΕΠΡΕΠΕ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΠΩΣ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΣΕ ΑΓΑΠΗΣΕ ΚΑΙ ΕΖΗΣΕ ΣΤΗ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΗΓΕ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΕΣΥ ΤΟΝ ΘΕΩΡΟΥΣΕΣ ΠΑΝΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΟ ΚΑΙ ΚΤΗΜΑ ΣΟΥ. ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΥΠΟΦΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΝΕΣΕΙΣ ΟΠΩΣ ΕΚΕΙΝΗ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΛΛΑ ΘΕΣ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΝΙΩΣΕΙΣ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΗΣ ΕΥΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΦΤΑΣΕΙΣ.


ΤΕΛΕΙΑ Η ΣΚΗΝΗ ΤΟΥ ΠΟΥ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΑΣ ΕΔΕΙΧΝΕ ΤΑ ΠΡΑΣΙΝΑ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ ΤΟΥ ΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΝΑ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΠΟΥ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΣΤΗΝ ΕΥΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΑΝΟ. ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΟΥ.

ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΑΙ ΛΟΥΚΑΣ ΕΔΩΣΑΝ ΡΕΣΤΑ. ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ ΠΟΛΛΟΙ ΚΑΛΟΙ. ΒΡΕ ΛΟΥΚΑ ΜΟΥ ΕΚΕΙ ΠΗΓΑΤΕ ΝΑ ΣΥΝΕΦΕΡΕΤΕ ΤΟ ΜΑΝΟ ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΚΛΑΙΓΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΠΟΝΟ? ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΠΙΑ ΠΟΙΟΝ ΝΑ ΠΡΩΤΟΜΑΖΕΨΕΙ? ΑΛΛΑ Ο ΛΟΥΚΑΣ: "ΕΣΥ ΕΖΗΣΕΣ ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΕΡΩΤΑ ΕΧΕΙΣ ΕΚΕΙ 5-6 ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΝΑ ΘΥΜΑΣΑΙ , ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΟ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ". ΛΟΥΚΑΚΟ Fskl ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΑ ΧΡΩΣΤΑΩ ΕΣΥ ΘΕΣ ΚΑΙ ΒΑΣΑΝΙΖΕΣΑΙ, ΑΛΛΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ. ΠΑΝΤΩΣ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΗ ΑΝΑΤΑΣΗ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΤΙΜΗΣΩ.

ΣΤΗ ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ Η ΔΑΦΝΗ Η ΝΟΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΥΑΚΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΑΝΗΣΥΧΙΑ. ΓΙΑΤΙ ΝΑΙ ΜΕΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕ ΣΤΟ ΜΑΝΟ ΟΤΙ ΠΑΝΤΡΕΥΕΤΑΙ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΣΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΤΙ ΕΒΡΑΖΕ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΑΚΟΥΩ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΤΗΣ ΕΞΗΣ ΤΡΟΜΕΡΗ ΑΤΑΚΑ: "ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗ ΜΟΥ ΠΑΘΕΙ ΤΙΠΟΤΑ". ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΕΥΑ? ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΛΑΘΗ? ΠΙΣΤΕΥΑ ΠΩΣ ΑΠΟ ΤΟΣΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΕ ΕΧΕΙ ΤΑΡΑΚΟΥΝΗΣΕΙ.

ΠΩΣ ΠΑΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΣΕ ΕΝΑ ΓΑΜΟ ΟΤΑΝ ΟΛΟ ΣΟΥ ΤΟ ΕΙΝΑΙ ΦΩΝΑΖΕΙ "ΜΑΝΟΣ"? ΕΝΤΑΞΕΙ ΡΩΤΗΣΕΣ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΣΟΥ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΜΙΑ ΓΝΩΜΗ, ΤΗ ΜΗΤΕΡΑ ΣΟΥ, ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ. ΑΛΛΑ Η ΤΕΛΙΚΗ ΑΠΟΦΑΣΗ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ. ΕΣΥ ΕΠΗΡΕΑΣΤΗΚΕΣ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΡΙΤΟΥΣ. ΑΦΟΥ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΜΑΘΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΕΞ' ΑΡΧΗΣ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΑΡΕΧΕΙ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΕΣΥ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙΣ? ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΟΤΙ ΝΙΩΘΕΙΣ ΜΙΑ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΗΡΕΜΙΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΚΑΝΕ Ο ΜΑΝΟΣ.

ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΟΝ ΑΝ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΧΕΙΣ ΔΩΣΕΙ ΑΠΕΙΡΕΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ ΝΑ ΣΤΗΝ ΠΕΙ ΑΥΤΟΣ ΠΡΟΤΙΜΑ ΤΗ ΣΙΩΠΗ. ΣΕ ΜΙΑ ΣΚΗΝΗ ΕΒΓΑΛΕΣ ΤΟ ΜΟΝΟΠΕΤΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΙΤΟΥΣΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΤΟ ΕΙΧΕ ΔΩΣΕΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΚΑΙ ΟΧΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ. ΓΑΜΟΣ ΑΠΟ ΣΥΜΠΑΘΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΘΗΚΟΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ. Η ΖΩΗ ΣΟΥ ΑΝΗΚΕΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΘΑ ΟΡΙΣΕΙΣ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΘΕΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ. ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΑ ΦΑΣΗ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ.ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΣΕ ΠΟΥΛΗΣΑΝ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΤΡΟΠΟ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ.

ΜΕΛΙΤΑ ΑΥΤΗ Η ΦΡΑΣΗ:" ΠΕΣ ΜΟΥ ΠΩΣ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΩΡΑ ΝΑ ΖΩ ΧΩΡΙΣ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ" ΜΕ ΤΡΕΛΛΑΝΕ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ. ΠΟΣΟ ΕΧΕΤΕ ΒΡΕΘΕΙ ΕΝΑ ΜΗΝΑ? ΔΥΟ? ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΟΛΟ ΑΓΚΑΛΙΕΣ, ΦΙΛΙΑ, ΕΡΩΤΑ ΚΑΙ ΑΓΚΟΜΑΧΗΤΑ. ΣΑΝ ΖΕΥΓΑΡΙ(ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ) ΗΠΙΑΤΕ ΕΝΑΝ ΚΑΦΕ ΜΑΖΙ ΤΟ ΠΡΩΙ? ΔΕΙΠΝΗΣΑΤΕ ΚΑΠΟΥ ΡΟΜΑΝΤΙΚΑ? ΟΧΙ!!!!!!! ΑΠΛΑ ΕΡΧΟΤΑΝ Η ΠΗΓΑΙΝΕΣ ΓΙΝΟΤΑΝ ΤΟ ΕΛΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΣΟΥ ΕΛΕΓΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΑ ΦΩΝΑΞΕΤΕ ΠΑΝΤΟΥ ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΙ, ΣΕ ΑΠΕΡΙΨΕ ΚΑΙ ΠΑΝΤΡΕΥΕΤΑΙ ΤΗΝ ΕΥΑ, ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΣΤΟ ΑΥΡΙΑΝΟ ΤΡΕΙΛΕΡ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΤΕΡΜΑ ΟΙ ΔΥΟ ΣΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΑΦΟΣΙΩΘΕΙ ΣΤΗΝ ΕΥΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ, ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΣΤΗ ΜΑΝΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΛΕΕΙ ΝΑ ΣΕ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΜΑΚΡΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙΣ ΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΣΥ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΕΣ ΑΓΑΠΗ.

ΚΑΙ ΑΝΑΡΩΤΙΕΣΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΖΗΣΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΤΙ ΘΑ ΑΠΟΓΙΝΕΙΣ Η ΔΥΣΤΥΧΗ ΚΑΙ ΛΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΠΕΤΡΟ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΤΟΝ ΦΕΡΕΙ ΠΙΣΩ ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΘΑ ΣΕ ΕΚΑΝΕ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ.
ΤΩΡΑ Fskl Fskl Fskl ΚΑΙ ΞΑΝΑΠΑΡΤΑ ΑΠΕΙΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΝΕΚΡΩΘΕΙ ΠΛΗΡΩΣ.ΚΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΕΦΤΑΝΑΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΑΣ ΝΥΧΤΙΑΤΙΚΑ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΝΑ ΚΟΨΕΙΣ ΜΑΤΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΓΡΙΛΙΕΣ ΜΗΝ ΤΥΧΟΝ ΚΑΙ ΚΥΛΙΕΤΑΙ ΣΤΑ ΠΑΤΩΜΑΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ.

Η ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΟΣΥΝΘΕΣΗ ΤΗΣ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΓΩΙΣΜΟΥ ΣΟΥ. ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΠΑΘΕΙ?ΧΛΩΜΟ ΤΟ ΚΟΒΩ. ΕΔΩ ΜΕΛΙΤΟΥΛΑ ΗΣΟΥΝ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟ ΜΑΝΟ ΚΑΝΑΤΕ ΠΑΙΔΙ ΜΑΖΙ, ΤΟΥ ΖΗΤΟΥΣΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟ ΗΤΑΝ Η ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ ΖΟΥΣΕΣ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΞΕΠΕΡΑΣΕΣ ΚΑΙ ΕΠΕΣΕΣ ΓΡΗΓΟΡΑ ΣΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΤΟΥ ΚΑΡΤΑΛΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΓΙΑ 2 ΜΗΝΕΣ ΕΝΩ ΓΙΑ ΤΑ 6 ΧΡΟΝΙΑ ΓΑΜΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ?ΤΙ ΑΚΟΥΩ ΘΕΕ ΜΟΥ Η ΓΥΝΑΙΚΑ?

ΣΤΕΦΑΝΕ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΕΣΥ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΙΣ ΔΕΝ ΕΞΗΓΗΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΜΙΛΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΤΗ ΜΑΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΗΣ ΛΕΣ:"ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΣΕ ΠΑΝΤΡΕΥΕΤΑΙ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ". ΚΑΙ ΣΕ ΡΩΤΑΕΙ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΓΙΑΤΙ ΒΛΕΠΕΙ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΕΣΥ? ΨΕΜΜΑΤΑ, ΣΙΩΠΗ ΚΑΙ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΤΕΒΑΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΤΗΣ ΛΕΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.

ΦΤΑΕΙ ΑΥΤΗ ΜΕΤΑ ΟΤΑΝ ΤΑ ΜΑΘΕΙ ΓΙΑΤΙ ΟΛΑ ΜΑΘΑΙΝΟΝΤΑΙ ΝΑ ΣΕ ΤΣΑΚΙΣΕΙ?ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΚΡΕΟΥΡΓΗΣΑΤΕ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ. ΑΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΠΙΑΣΤΕΙ ΜΕΤΑ? ΚΑΙ ΣΚΕΨΟΥ ΟΤΙ ΣΕ ΠΑΝΤΡΕΥΕΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΘΕΩΡΕΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΚΑΙ ΣΟΒΑΡΟ ΑΝΤΡΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΜΑΝΟ.

ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΣΕ ΡΩΤΗΣΕ Η ΜΑΜΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΤΙ ΕΧΕΙ ΜΕΣΑ ΤΟ ΜΑΓΙΚΟ ΚΟΥΤΑΚΙ ΛΕΣ ΕΣΥ :"ΤΗ ΖΩΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΖΗΣΑ". ΚΟΨΕ ΤΙΣ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΜΗΝ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ ΠΙΟ ΒΑΡΥ ΚΑΙ ΚΟΨΟΥΝ ΕΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ. ΟΛΟΚΛΗΡΟΣ ΑΝΤΡΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΚΥΡΩΝΕΙΣ ΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΑΣ ΣΕ ΕΝΑ ΣΥΜΒΑΤΙΚΟ ΓΑΜΟ ΛΕΣ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΒΑΛΕ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΜΑΧΑΙΡΙ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ.

ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΜΕ ΤΟ ΧΡΗΣΤΟ? ΤΟ ΑΚΟΥΣΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ. ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΑΙ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΟΥ ΕΛΕΓΕ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ, ΤΟΥ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΔΕΡΦΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΑΦΗΣΕΙΣ ΕΤΣΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟΣΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ. ΛΙΓΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΠΡΙΝ ΗΣΟΥΝ ΕΤΟΙΜΟΣ ΝΑ ΤΟΝ ΦΥΤΕΨΕΙΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΓΙΝΕ ΑΔΕΡΦΟΣ? ΨΥΧΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΟΥΜΕ ΑΛΛΟ.

ΚΑΙ ΤΟ ΝΤΑΙΖΟΥΛΙΝΙ ΜΕ ΤΟ ΧΡΗΣΤΑΡΑ ΤΩΡΑ ΝΑ ΣΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΑΛΛΟ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΑΠΟ 'ΚΕΙ. "ΧΡΗΣΤΟ Σ' ΑΓΑΠΑΩ, ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΧΑΣΩ" ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΡΕΥΟΜΑΙ ΑΛΛΟΝ. ΤΙ ΑΓΑΠΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ΚΑΛΕ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΕΙΡΑ? ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΤΗΣ ΜΕΤΡΗΣΩ. ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΥΡΑ ΚΑΙ ΑΡΧΟΝΤΙΣΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ ΝΑ ΞΕΜΑΛΛΙΑΖΕΤΕ ΜΕ ΤΗ ΝΟΡΑ Η ΜΕΛΛΟΥΣΑ ΚΥΡΙΑ ΒΕΝΕΤΗ.

ΝΟΡΑ ΗΡΕΜΗΣΕ ΜΗΝ ΧΑΣΩ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΕΝΑ ΜΠΑΧΑΛΟ, ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΜΥΑΛΟ, ΕΞΥΠΝΑΔΑ, ΔΙΑΤΗΡΗΣΕ ΤΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ. ΜΗ ΣΕ ΑΦΗΝΕΙ Η ΠΑΠΙΑ ΝΑ ΠΕΦΤΕΙΣ ΣΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΗΣ, ΚΑΛΑ ΚΑΙ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΚΟΜΜΑΤΙΑ.ΚΑΙ ΜΕΤΑ Η ΝΟΡΑ ΣΤΗ ΔΑΦΝΗ ΝΑ ΛΕΕΙ : "ΝΟΡΑ ΒΕΝΕΤΗ ΦΩΚΑ ΔΕΝ ΔΕΝΕΙ ΑΡΜΟΝΙΚΑ?" ΣΑΝ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΑΚΟΥΓΟΤΑΝ , ΤΟ ΕΙΧΕ ΚΑΠΑΡΩΣΕΙ ΚΙΟΛΑΣ 15 ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ. ΠΟΥ ΗΣΟΥΝ ΚΟΠΕΛΙΑ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ? ΣΕ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ Ο ΕΓΩΙΣΜΟΣ ΝΑ ΣΤΟ ΠΕΙ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΠΡΩΤΟΣ, Ο ΛΟΥΚΑΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΣΕ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΗΣΕΙ ΝΑ ΠΑΨΕΙΣ ΝΑ ΥΠΟΦΕΡΕΙΣ ΓΙ' ΑΥΤΟΝ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΠΡΟΧΩΡΑΕΙ ΣΤΟ ΓΚΡΕΜΟ Fskl ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΘΗΣΤΕ ΝΑ ΚΛΑΙΤΕ ΤΩΡΑ.

ΚΑΛΑ ΗΛΙΑΣ ΚΑΙ ΔΑΦΝΗ ΤΑ ΕΙΠΑΜΕ, ΜΗΝ ΛΕΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ. ΤΙ ΘΕΣ ΡΕ ΔΑΦΝΗ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗ ΜΕΛΙΤΑ? ΒΑΛΤΗ ΕΙΣΑΙ? ΑΝΤΕ ΚΑΝΕ ΚΑΜΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΕΣΕΙΣ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΠΩΣ ΠΝΙΓΕΣΤΕ ΣΤΙΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΕΣ, ΠΑΕΙ ΤΟ ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ.

Η ΑΓΓΕΛΑ ΣΑΝ ΜΑΝΑ ΜΙΛΗΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΣΤΙΚΤΟ ΤΗΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΞΕΓΕΛΑ. ΟΝΤΩΣ Η ΕΥΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΤΙΓΟΝΗ. ΣΤΟ ΔΕΙΠΝΟ ΟΛΟ ΚΟΠΛΙΜΕΝΤΑ ΤΗΣ ΕΚΑΝΕ, ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΘΑ ΠΑΝΕ ΣΤΟ ΕΞΟΧΙΚΟ ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΚΑΘΑΡΟ ΑΕΡΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΔΑΤΕ ΤΟ ΤΡΕΙΛΕΡ ΤΟ ΝΥΦΙΚΟ ΠΟΥ ΔΙΑΛΕΞΕ Η ΕΥΑ ΞΕΤΡΕΛΛΑΝΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΑ Η ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΕΙΧΕ ΑΛΛΗ ΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟ, ΗΘΕΛΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΑ. ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΙΧΕ ΝΑ ΠΑΕΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΝΥΦΙΚΟ? Η ΜΑΝΑ ΠΑΕΙ ΜΑΖΙ ΟΧΙ Η ΠΕΘΕΡΑ. ΕΥΑΚΙ ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΤΑ ΤΕΛΙΑ. ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΓΛΥΚΟΛΟΓΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΞΑΦΝΙΚΕΣ ΑΓΑΠΕΣ ΝΑ ΤΙΣ ΦΟΒΑΣΑΙ. ΝΑ ΤΟ ΘΥΜΑΣΤΕ Η ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΘΑ ΑΝΟΙΓΕΙ ΧΑΛΑΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΜΠΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΡΕΒΒΑΤΟΚΑΜΑΡΑ ΤΟΥΣ.

ΕΠΙΣΗΣ Η ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΜΕ ΕΚΝΕΥΡΙΣΕ ΟΤΑΝ ΕΙΠΕ ΣΤΗΝ ΑΓΓΕΛΑ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΗΣ ΕΙΠΕ : "ΕΣΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΝΑ ΕΡΧΕΣΑΙ ΕΔΩ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ", ΤΟ ΥΦΟΣ ΤΗΣ ΗΤΑΝ ΣΑΝ ΝΑ ΤΗΣ ΕΛΕΓΕ ΚΑΗΜΕΝΗ ΦΤΩΧΟΥΛΑ ΕΛΑ ΣΤΗ ΒΙΛΑΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΡΕΜΒΑΖΩ ΤΗΝ ΠΙΣΙΝΑ ΚΑΙ ΠΙΝΩ ΤΟΝ ΚΑΦΕ ΜΟΥ. ΠΟΛΥ ΑΝΤΙΠΑΘΗΤΙΚΗ ΚΑΙ ΚΡΥΑ ΓΥΝΑΙΚΑ.

ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ. Ο ΛΟΥΚΑΣ ΕΝΤΑΞΕΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΛΗΓΩΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΔΥΣΣΕΑ, ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΤΡΥΦΕΡΗ ΗΛΙΚΙΑ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΑΤΗΡΗΘΟΥΝ ΟΙ ΙΣΟΡΡΟΠΙΕΣ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΟΜΩΣ ΒΑΣΗ ΤΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ DNA ΑΦΟΥ ΔΙΑΠΙΣΤΩΘΗΚΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΒΙΟΛΟΓΙΚΟΣ ΠΑΤΕΡΑΣ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΕΙ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΨΕΙ ΣΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΤΟΥ.

ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΑΝΘΡΩΠΟ ΝΑ ΨΑΞΕΙ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΤΗΣ ΝΤΑΙΖΗΣ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΕΛΕΙΠΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ ΝΑ ΠΡΟΣΚΟΜΙΣΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΤΟΥ ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ Η ΚΥΡΙΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΠΛΕΓΜΕΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙ ΤΗΝ ΕΠΙΜΕΛΕΙΑ ΤΟΥ ΑΡΗ.

ΝΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙ ΜΕ ΤΡΟΠΟ ΤΟ ΓΑΜΟ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΟΙ ΑΝΑΛΟΓΕΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΦΗΣΕΙ ΕΠΕΙΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΤΟΝ ΟΔΥΣΣΕΑ ΝΑ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΚΡΙΝΟΥΝ ΟΤΙ ΗΡΘΕ Η ΣΩΣΤΗ ΩΡΑ ΝΑ ΜΑΘΕΙ Ο ΑΡΗΣ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΟΥ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΝ. ΒΕΒΑΙΑ ΤΑ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ ΕΠΙΜΕΛΕΙΑ ΣΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΚΑΡΤΗ Η ΜΑΝΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΥΤΗ Η ΝΤΑΙΖΗ ΕΙΝΑΙ.

ΓΙΑΤΙ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΛΕΨΕΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗ ΝΟΡΑ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΝΑ ΓΛΙΤΩΣΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΑ ΓΛΙΤΩΣΕΙ ΚΑΙ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΝΟΡΑΚΙ ΜΑΣ.

Κατ' αρχάς συμφωνώ σε όλα μαζί σου και να συμπληρώσω ότι έκανες νέο ρεκόρ σεντονιού γιατί μην σε ξεγελάει το υποθετάκι αυτή γράφει πολύ πιο αραιά Klap
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από jim7 Παρ Φεβ 05, 2010 12:42 pm

CineFreak έγραψε:Καταρχήν, πριν ανοίξω το στόμα μου, πρέπει να πω ότι δεν έχω ΚΑΝΕΝΑ παράπονο από τους ηθοποιούς και τις ερμηνείες τους ... είναι ΟΛΟΙ άψογοι στους ρόλους τους και παλεύουν παλικαρίσια να δώσουν υπόσταση και συναίσθημα στα λόγια τους ... τους αγαπώ και τους εκτιμώ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ και τους εύχομαι να μας δίνουν πάντα ωραίες στιγμές ...Flkia

τώρα μπορώ να εκτονωθώ άνετα και να βγάλω το ρατσιστικό και σνομπέ που με διακρίνει (πες με Αμαλία).. nteni

ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ μία κόρη Ρούσου-Θανάσουλα, ΒΠ girl μεγαλωμένο στα παλάτια, με τα γαλλικά της και τα πιάνα της, να πίνει το Βόσπορο και την Ερυθρά θάλασσα μαζί βιώνοντας τον "απόλυτο" πόνο, να κάθεται τρέμοντας σαν το κοριτσάκι με τα σπίρτα έξω από τη Καρταλο-βίλα και να παρακολουθεί τον "απόλυτο" κρεβατο-έρωτα να ταίζει στο στόμα τη γκαστρωμένη μονδέλα καζάν-ντιπί, ταουκιοξού, εκμέκ καταίφ και λοιπά πολίτικα ???? και σα να μην έφτανε το μέγεθος της ξεφτίλας, να πέφτει μούρη με μούρη με το Χρήστο, να του κλαουνιάζει "γιατίιιΙΙΙΙΙ σε μένα αυτό γιατίιιιιιιι????" και ο Χρήστος να την αντιμετωπίζει "συγκαταβατικά" να το πώ ? "ώ ρε μπλέξαμε με σάικα-άντε να την στείλω σιγά σιγά σπίτι της μη μας πάρουν χαμπάρι" να το πω ? "πρέπει να τον ξεχάσεις Μελίτα και αδειάσέ μας τη γωνιά γιατί μου χαλάει και το ντελίβερυ γλυκό" να το πω ?? BadMood Kotsides

ΕΝΑ ΘΑ ΠΩ : "Αφεντικά και δούλοι, σκ*τά γινήκαμ' ούλοι !!!" - που θα μας κάνουν και υποδείξεις τα τσιράκια που έκαναν κ*λος την οικογένεια μας για τα μάτια της Καρταλο-μέγαιρας ... xastouki

τα είπα και ξεθύμανα ...!!! Grrr

για τη θέα του Μάνου να παραδέρνει σε ραχούλες, βραχάκια, παραλίες, ενθυμούμενος τον καρμικό του έρωτα δε θα σχολιάσω ... vomit

για τη θέα της Νόρας να ξεκατινιάζεται και να ακούσει βρισιές από το τσόκαρο, με την ανοχή του λουκουμά, δε θα σχολιάσω επίσης ... vomit

και όπως έχουμε ΟΛΟΙ ξαναπει, το έργο απευθύνεται σε αυτούς που δεν έχουν δει ποτέ τους Α κύκλο ...

Υ.Γ. τί είπε ο Στέφανος σε μάνα και κόρη ? μη με ενοχλείτε, θέλω να ζήσω τη ζωή μου με την Εύα και το παιδί μας ??? μη σώσουμε και σε ξαναδούμε ρε χαμένε ... slap

HOW LOW CAN YOU GO ????? (Που λέει και ο Ludacris!!)
[b]
Fskl

Απλά και μόνο τρελλαίνομαι με τους σχολιασμούς σου
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Φεβ 05, 2010 12:55 pm


Χρηστος-Στεφανος
Επαναλαμβανω κανεις δε σε αναγκασε να δεχτεις να παντρευτεις την Ευα αγορι μου γλυκο.Παντως μου αρεσει η σχεση που εχουν αυτοι οι δυο.Ξεκινησε ο Χρηστος να παρηγορει τον Στεφανο και μετα ο Στεφανος παρηγορουσε τον Χρηστο.Αυτα ειναι τα καλα


Νίκη μου συμφωνώ με το σχολιασμό σου αλλά έκανα παράθεση το συγκεκριμένο κομάτι γιατί ξέχασα να σχολιάσω κατι που μου κίνησε την περιέργεια.
Ο Στέφανος είπε στο Χρήστο δεν καταλαβα μας έκανες τη δουλειά μας έκανες την εκδίκησή μας και τωρα δεν σε χρειαζόμαστε σε πετάμε;
Ή εγώ έχω χάσει κάτι ή εδω υπάρχει σεναριακή ανακολουθία ή παίζει κάτι περίεργο.
Νόμιζα οτι ο Στέφανος τα είχε βάλει με το Χρήστο επειδή συνέχισε ερήμην του την εκδίκηση. Εγώ δεν κατάλαβα καλά ή υπάρχει κάτι που μου διαφεύγει;
Όλο μαζί το θεματάκι με παραξενεύει. Άκουγα το ποίημα αγαπάω την Εύα μέχρι που ο Στέφανος βεβαιώθηκε οτι αυτή δεν θα γυρίσει στο Μάνο, και τώρα ακούω με την ίδια συχνότητα το ποίημα αγαπάω τη Μελίτα.
Το κρατάω αυτό μήπως και κάποια στιγμή χρειαστεί να το ταιριάξω κάπου.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από NATALITSA_LOUKITSA Παρ Φεβ 05, 2010 12:56 pm

ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΩ ΑΠΛΑ ΤΟ ΤΕΣΕΡΟ ΜΟΥΤΖΕΣ ΞΕΧΑΣΑΤΕ ΤΟ ΛΟΥΚΑ ΚΥΡΙΕ ΔΗΜΗΤΡΗ.........

Η ζωη μου έδωσε 5 μούντζες και μια αγκαλιά
ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΜΟΥΤΖΕΕΣ ΟΜΩΣ...ΚΑΙ ΧΑΣΤΟΥΚΙΑ Ο ΓΛΥΚΟΣ ΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ........
NATALITSA_LOUKITSA
NATALITSA_LOUKITSA
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : στη δικη μου εδεμ με τον Αιμιλιο μουυυ και σε στιγμες χαλαρωσης και σκεψης στο λουκικοπετρακικο κοσμο μου, Πολυχρονίδη,Πετρακης και ever
Ασχολίες : το μωρο μου πανω απο ολα ,η δικη μας παρεουλα facebook και φυσικα τα παιδια μας και το μαριαννακιιι

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από loukasnora Παρ Φεβ 05, 2010 12:58 pm

Clarabelle έγραψε:

Χρηστος-Στεφανος
Επαναλαμβανω κανεις δε σε αναγκασε να δεχτεις να παντρευτεις την Ευα αγορι μου γλυκο.Παντως μου αρεσει η σχεση που εχουν αυτοι οι δυο.Ξεκινησε ο Χρηστος να παρηγορει τον Στεφανο και μετα ο Στεφανος παρηγορουσε τον Χρηστο.Αυτα ειναι τα καλα


Νίκη μου συμφωνώ με το σχολιασμό σου αλλά έκανα παράθεση το συγκεκριμένο κομάτι γιατί ξέχασα να σχολιάσω κατι που μου κίνησε την περιέργεια.
Ο Στέφανος είπε στο Χρήστο δεν καταλαβα μας έκανες τη δουλειά μας έκανες την εκδίκησή μας και τωρα δεν σε χρειαζόμαστε σε πετάμε;
Ή εγώ έχω χάσει κάτι ή εδω υπάρχει σεναριακή ανακολουθία ή παίζει κάτι περίεργο.
Νόμιζα οτι ο Στέφανος τα είχε βάλει με το Χρήστο επειδή συνέχισε ερήμην του την εκδίκηση. Εγώ δεν κατάλαβα καλά ή υπάρχει κάτι που μου διαφεύγει;
Όλο μαζί το θεματάκι με παραξενεύει. Άκουγα το ποίημα αγαπάω την Εύα μέχρι που ο Στέφανος βεβαιώθηκε οτι αυτή δεν θα γυρίσει στο Μάνο, και τώρα ακούω με την ίδια συχνότητα το ποίημα αγαπάω τη Μελίτα.
Το κρατάω αυτό μήπως και κάποια στιγμή χρειαστεί να το ταιριάξω κάπου.


Οντως ηταν πολυ περιεργος διαλογος αυτος.Κατι γινεται εδω πιστευω.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από KonstantinaA Παρ Φεβ 05, 2010 1:03 pm

anna 90 ΝΑΙ Η ΕΥΑ ΑΓΑΠΟΥΣΕ ΚΑΙ ΘΑ ΑΓΑΠΑ ΤΟ ΜΑΝΟ ΚΑΙ ΑΣ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΝ ΜΕ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Ο ΜΑΝΟΣ. ΤΟ ΘΕΜΑ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΠΑΣ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙΣ ΕΝΑΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΣΕΒΑΣΜΟ ΚΑΙ Η ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ ΕΥΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΓΑΠΗ ΑΠΟ ΑΝΘΡΩΠΟ ΣΕ ΑΝΘΡΩΠΟ ΟΧΙ Η ΑΓΑΠΗ ΠΟΥ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΟΝΕΙΡΕΥΕΣΑΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΘΕΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΤΗΝ ΥΠΟΛΟΙΠΗ ΣΟΥ ΖΩΗ ΜΑΖΙ.

ΕΠΗΡΕΑΣΤΗΚΕ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΙΠΕ Η ΜΑΡΙΛΙΑ ΑΛΛΑ Η ΕΥΑ ΘΑ ΖΕΙ ΜΕ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΟΧΙ Η ΜΑΡΙΛΙΑ ΚΑΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΞΕΡΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ ΜΕ ΓΑΜΟ Η ΧΩΡΙΣ, ΕΝΩ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΤΗΣ ΜΑΡΙΛΙΑΣ Ο ΜΑΝΟΣ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ.

ΕΣΥ ΚΟΒΕΙΣ ΤΩΡΑ ΕΥΤΥΧΙΑ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΕΥΑ ΣΤΕΦΑΝΟ ΠΟΥ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΕΤΟΙΜΑΖΟΝΤΑΙ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΟΥΝ?ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΟΙ ΜΕΛΛΟΝΥΜΦΟΙ ΑΣΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΝΥΦΙΚΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΤΟ ΠΛΗΡΩΝΕΙ Ο ΓΑΜΠΡΟΣ. ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΜΕ ΤΗ ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ. Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΖΗΤΗΣΕ ΚΑΝ ΝΑ ΕΡΘΕΙ. ΚΑΙ ΑΠΟ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΥΣ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΠΑΝΕ ΜΕ ΦΙΛΕΣ ΚΑΙ ΤΗ ΜΗΤΕΡΑ ΤΗΣ ΝΥΦΗΣ, ΠΟΤΕ ΜΕ ΠΕΘΕΡΑ.

ΕΠΙΣΗΣ ΧΘΕΣ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΤΟ ΕΞΗΣ: ΤΗΝ ΟΙΚΙΑΚΗ ΒΟΗΘΟ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΛΟΓΙΚΑ ΤΗ ΔΙΩΞΑΝΕ ΛΟΓΩ ΚΡΙΣΗΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΑΚΟΥΣΤΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΙΓΚΙΠΕΣΣΑ ΤΩΡΑ ΛΕΕΙ ΜΑΜΑ ΚΡΑΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ. ΚΑΛΕ Η ΜΕΛΙΤΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΦΥΣΙΚΑ Η ΙΔΙΑ ΤΟ ΕΧΕΙ ΞΕΧΑΣΕΙ, ΑΠΛΑ ΠΙΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΧΑΣΕΙ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΤΗΣ ΕΡΩΤΑ ΚΑΙ ΤΡΙΓΥΡΝΑΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΝΥΧΤΑ ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΙ. ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΠΡΟΣ ΜΙΜΗΣΗ ΑΥΤΟ?

ΒΑΖΕΙ ΤΑ ΓΚΟΜΕΝΙΚΑ ΤΗΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ. ΜΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ? ΚΥΡΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΗΛΙΚΙΑ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΣΕ ΒΛΕΠΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ, ΝΑ ΠΑΙΖΕΤΑΙ, ΝΑ ΜΙΛΑΤΕ ΝΑ ΤΟ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΚΑΜΜΙΑ ΒΟΛΤΑ, ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ ΜΕ ΟΛΗ ΣΟΥ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΑΤΕ ΕΣΥ ΜΕ ΤΟ ΜΑΝΟ.

ΕΣΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙ' ΑΥΤΟ? ΟΤΑΝ ΦΕΡΝΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΥΘΥΝΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟ. ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΝΑ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ ΕΜΕΙΣ ΠΡΩΤΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΥΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΟΙΤΑΜΕ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ. ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΣΤΟ ΕΙΠΕ ΚΑΝΕΙΣ? ΜΠΙΜΠΕΛΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ? ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕΣ ΜΑΝΑ?
ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΠΡΩΤΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΟΥ ΤΗ ΖΩΗ ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΕΡΩΤΕΣ ΣΟΥ. ΑΣ ΤΗ ΜΑΖΕΨΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΞΕΦΥΓΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΜΙΛΑΜΕ Η ΓΥΝΑΙΚΑ.

ΚΑΙ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΕΙΔΑΤΕ ΤΙ ΕΙΠΕ ΣΤΟ ΜΑΝΟ. ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ 2 ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΦΡΟΝΤΙΣΕΙ. ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΚΛΑΙΝΕ ΧΑΜΕΝΕΣ ΑΓΑΠΕΣ, ΚΑΙ ΚΑΛΑ Ο ΜΑΝΟΣ ΚΛΑΕΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΜΕΝΑ ΑΥΤΗ ΠΟΙΟΝ ΚΛΑΙΕΙ? ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΠΟΤΕ?

ΤΟ ΣΕΝΑΡΙΟ ΜΠΑΖΕΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΤΟΥΣ ΗΘΟΠΟΙΟΥΣ ΝΑ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΓΕΛΟΙΟΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΝΕ. ΑΝΑΙΡΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΑ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. ΟΙ ΗΘΟΠΟΙΟΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΤΟ ΡΟΛΟ ΤΟΥΣ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ, ΟΠΩΣ ΠΑΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΟΜΩΣ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΠΑΙΖΟΥΝ.

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από NATALITSA_LOUKITSA Παρ Φεβ 05, 2010 1:13 pm

συμφωνω δε τον αγαπαει τον στεφανο τοσο ωστε να τον παντρευτει και το παιδι της μπορει να εχει τον πατερα του με ολα του τα μεγαλεια αν θελει δε χρειαζεται ολο αυτο.
και με το μανο δε μπορει να ειναι ο ερωτας του εκανε το κυκλο του και τελειωσε ας κρατησουν τα καλα για να μη ξεθωριασουν και αυτα......
παμε για αλλα και θα ηθελα να τους δω και τους δυο με αλλα.

η μαριλια ειναι πληγωμενη και λογικο να αντιδρασει ετσι γιατι δε γνωρισε τον πατερα της δε το ηξερε και εκεινος για να σταθει απο την αρχη οπως θα επρεπε.......

εγω πηγα με την πεθερα μου το αστειο ειναι οτι η κουνιαδα μου επεμβαινε πολυ περισοτερο στυλ αντιγονης αλλα καθοτι εγω εχω ωροσκοπο σκορπιο εγινα λιγο νταιζουλινιι και πηρα αυτο που ηθελα .........χιχι

μια απορια ,,,,η μελιτα εχει και ενα παιδιι λεω εγω τωρα ξεχασμενο απο μανα πατερα γιαγια οικιακη βοηθο μεγαλωνει μονο του??? βραδυ ζει τη ζωη που δε εζησε στη συρο το πρωι σερνεται απο καναπε σε καναπε ...και τωρα τι?? παλια βλεπαμε να το πηγαινει και σχολειο να παιζειι κατι τωρα τιιι εχει βαλει αυτοματο πιλοτο μεγαλωματος

δε ξερω αν η παπα σε αλλα σηριαλ αν την ειχατε δει πως ηταν .,...προσωπικα δε με πειθει και μου ειναι αδιαφορη περισσοτερο απο την δαφνη που προσπαθει εντονα να υψωσει αναστημα και να γεμισει τις σκηνες τις


κανουμε κοιλια η μου φαινεται???
NATALITSA_LOUKITSA
NATALITSA_LOUKITSA
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : στη δικη μου εδεμ με τον Αιμιλιο μουυυ και σε στιγμες χαλαρωσης και σκεψης στο λουκικοπετρακικο κοσμο μου, Πολυχρονίδη,Πετρακης και ever
Ασχολίες : το μωρο μου πανω απο ολα ,η δικη μας παρεουλα facebook και φυσικα τα παιδια μας και το μαριαννακιιι

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από Jennifer Παρ Φεβ 05, 2010 1:19 pm

Clarabelle έγραψε:
Ας σχολιάσω κι εγώ.

Σήμερα το επεισόδιο ήταν Μάνος Εύα και οι πέριξ. Ευτυχώς γλιτώσαμε το μελό.

Ο Μάνος για πρώτη φορά εβαλε την Εύα και τα θέλω της πάνω απ τα δικά του θέλω. Ο Μπουγιούρης στη σκηνή ήταν απίστευτος. Όμορφη σκηνή με ενθουσίασε. Έδειχνε να πονάει και να πιστεύει όσα έλεγε. Έλεγε σ αγαπάω Εύα μ όλη μου τη δύναμη και η ασυνήθιστη αντίδρασή του ξάφνιασε ακόμη και την Εύα.

Στο ατελιέ της Δάφνης η Νόρα με το που άκουσε την αντίδραση του Μάνου βόγκηξε η Δάφνη πάλι στον κόσμο της όπως συνήθως. Η Εύα με έκανε να λυπηθώ για άλλη μια φορά. Αγάπησε το Μάνο και του τα έδωσε όλα και πήρε πίσω μόνο πίκρα, αλλά ακόμη και τώρα πονάει με τον πόνο του. Όταν της είπε η Νόρα να ζήσει κανονικά όλες τις προετοιμασίες του γάμου, ο μορφασμός της μου έφερε στο μυαλό τις περσυνές ετοιμασίες. Ήταν πίκρα και μελαγχολία μαζί.

Στο διαμέρισμα του Νικόλα τα αγόρια όλα εξαιρετικά. Μου άρεσε η σκηνή γιατί της έδωσαν μια ελαφριά νότα που δεν ακύρωσε καθόλου την απελπισία του Μάνου αλλά την κράτησε μακριά απ το να καταλήξει μελό. Ο καημένος ο Νικόλας έναν πήγε να παρηγορήσει με δύο έμπλεξε. Έτρεχε απ τον έναν στον άλλον και πότε παρηγορούσε πότε συχτίρηζε.

Ο Μάνος στην παραλία με χαλί ένα καταπληκτικό τραγούδι έριξε αυλαία στην σχέση του με την Εύα. Το βιντεάκι υπέροχο μου θύμισε στιγμές του ζευγαριού και τα μάτια του Μπουγιούρη ακόμη ωραιότερα και εκφραστικά. Αν ξαναδούμε κάποια στιγμή Μάνο και Εύα μαζί όλα θα ειναι διαφορετικά. Νομίζω αυτό ήταν το νόημα της σκηνής.

Μέχρι εδώ όλα καλά κι όλα ωραία. Το κακό είναι οτι παρακολούθησα τη σειρά απ το πρώτο της επεισόδιο. Η σχέση του Μάνου και της Εύας δεν ήταν αυτή η τρυφερή ιστορία που διηγείτο το βιντεάκι. Είχε μέσα πολύ πόνο που δεν τον είδα πουθενά. Δεν είδα το βιασμό, την απελπισία της όταν την έδιωχνε, δεν είδα πουθενά την ψυχική και σωματική της κακοποίηση, δεν είδα την Εύα να τρώει μια σφαίρα για χάρη του και τον Μάνο να την ξεπουλάει στα πατώματα με τη Μελίτα. Αυτά ήθελα να δω το Μάνο να σκέπτεται γι αυτά ήθελα να τον δω να μετανοιώνει και να απελπίζεται. Συγνώμη Μάνο μου αλλά και στην απελπισία σου λίγος μου φαίνεσαι.

Ο κύριος Καρτάλης σήμερα με εκνεύρισε για άλλη μια φορά. Έκλεισε στο κουτί τη ζωή που ήθελε να ζήσει και περιμένει τη ζωή που αναγκάζεται να ζήσει. Αυτο που δεν μας είπε είναι ποιός τον αναγκάζει. Απ όσο είδα εγώ κανένας δεν του έβαλε το μαχαίρι στο λαιμό. Ακόμη και σήμερα η Εύα του έδωσε την ευκαιρία να της πει την αλήθεια. Μήπως λοιπόν για να είναι τίμιος με τον εαυτό του έπρεπε να πει τη ζωή που επέλεξα να ζήσω; Τον βρίσκω επίσης λίγο σαν άντρα. Το να κάνεις τις επιλογές σου και να τις χρεώνεις στους άλλους το θεωρώ μάλλον ανέντιμο. Άλλος ένας στη σειρά που διαλύει δυό γυναίκες και φέρετε και στις δύο ανέντιμα. Τουλάχιστον η Μελίτα είναι γνώστης της κατάστασης και τη δέχτηκε θα έπρεπε όμως να δώσει το ίδιο δικαίωμα και στην Εύα και να την αφήσει να επιλέξει. Προσωπική μου γνώμη πάντοτε αλλά καθοριστικός παράγοντας στην απόφασή του είναι η αντιπαλότητά του με το Μάνο που εξακολουθεί να μου είναι ακατανόητη.

Η Μελίτα σήμερα ήταν παράδειγμα γυναικείου εξευτελισμού προς αποφυγήν. Κάποτε λυπήθηκα μεν κατηγόρησα δε την Εύα που στήθηκε έξω απ το σπίτι του Μάνου να διαπιστώσει αν γύρισε στη γυναίκα του ή της έλεγε αλήθεια. Τουλάχιστον αυτή στάθηκε στην απέναντι πλευρά του δρόμου και όταν είδε το αυτοκίνητο του Μάνου να μπαίνει στο σπίτι έφυγε. Η Μελίτα πάλι παρίστανε το κοριτσάκι με τα σπίρτα και κοιτούσε που έτρωγαν απ τις γρίλιες. Έλεος κοπέλα μου πόσο κάτω θα πέσεις και πόσο θα συρθείς για έναν άντρα που μαζί του δεν έχεις περάσει ούτε μια ολοκληρη μέρα; Φτάνει πια η κατανάλωση αλκοόλ και η μίρλα. Χαίρομαι που οι πληροφορίες μας έλεγαν οτι η Μελιτα θα σταθεί μόνη της και θα παει τη ζωή της παρακάτω. Εγώ μονο το χαρακτήρα της βλέπω να πηγαίνει τόσο κάτω που πιο πολύ δεν γίνεται. Αντί να δώσει πέντε φάσκελα στον τύπο που ούτε λίγο ούτε πολύ της είπε συγνώμη μωρό μου αλλά εγώ θα παντρευτώ τη μάνα του παιδιού μου ρίχνει πάλι τις ευθύνες στον πατέρα της. Τι να κάνουμε αυτός ειναι το εύκολο θύμα.

Η Αγγέλα ποτέ δεν ήταν απ τους αγαπημένους μου χαρακτήρες, ίσως επειδή πιστεύω οτι έχει κάνει τραγικά λάθη με το παιδί της. Σήμερα όμως κατάφερε να με εκνευρίσει. Φαίρεται στην Αντιγόνη με έναν τρόπο που δεν τον καταλαβαίνω. Μπορεί εμείς να έχουμε αντιληφθεί οτι η κυρία δεν είναι αυτο που φαίνεται αλλά η Αγγέλα δεν έχει ακούσει απ το στόμα της παρά μόνο καλά λογια για το παιδί της, οπότε την αντίδρασή της δεν την καταλαβαίνω. Θα μπορούσε τουλάχιστον να κρατάει απέναντί της τη στάση που κρατάει με τον Ηλία, που ξέρει οτι έχει απειλήσει την Εύα και με το Μάνο που ξέρει τι έχει υποφέρει στα χέρια του το παιδί της. Άσχετο αλλά η καρφίτσα στην μπλουζα της Αντιγόνης μου άρεσε πολύ

Άφησα τελευταία τη Νόρα γιατί σήμερα είμαι θυμωμένη με τη σκηνή ξεκατινιάσματος που παρακολούθησα. Που πήγε η Νόρα που ήξερα; Αυτή που είχε μεν κοφτερή γλώσσα αλλά είχε πνεύμα εύστροφο και εξουδετέρωνε κάθε αντίπαλο με ατάκες που τσάκιζαν κόκκαλα χωρίς καν να χρειαστεί να σηκώσει τον τόνο της φωνής της; Δεν θέλω να βλέπω τέτοιες σκηνές με νευριάζουν και με κάνουν να σκέπτομαι οτι αλλοιώνουν το χαρακτήρα που αγαπούσα.

Καταλήξαμε να παρακολουθούμε θέατρο του παραλόγου κι εγώ ακόμη περιμένω οτι θα αρχίσει να τρέχει κάτι στην πλοκή γιατί αν περιμένουμε απ τους έρωτες πάρε τον καρμικό και χτύπα τον πάνω στον απόλυτο και τους δύο μαζί πάνω στον φιλικό.

Για ακόμη μια φορά συμφωνώ σε όλα μαζί σου! :)
Jennifer
Jennifer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από nikidanis Παρ Φεβ 05, 2010 1:19 pm

Να σχολιασω και γω αφου το ξαναζητησατε και ειπατε οτι το κατεχω λιγακι !!! lol!

και ξεκινάω απο Μανος-Ευα
δεν το περιμενα αφου ξερω το Μανο ολο αυτο με ξιαφνιασε..... περιμενα να πω Μανο put the Eua down!!!! αν απο δω και περα αλλαξει ο Μανος ετσι τον θελω με την Ευα...αλλα θα βαλει μυαλο το λαμογιο?????

σκηνη αμαλια-μελιτα
κατσε ρε κοπελια και μεις ερωτευτηκαμε αλλα δεν πεσαμε ουτε στα πατωματα ουτε τα αρχισαμε τα τσαγακια ουτε να καθομαστε στα καναπεδακια με σεντονακια (εκανα και ποιηματακι) gelio
αυτο το Νεφελακι το δυσμοιρο λυπαμαι !!!

σκηνη κοριτσιων και αγοριων (ελπιζω να καταλαβετε)
το μονο που κραταω απο τα κοριτσια ειναι οτι η Ευα νοιαζετε ακομη για το Μανο και το βγαλε ολο σε μια φραση: να μη μου παθει τιποτα
οσο για Μανο -Νικολας -Λουκας
εναν πηγαν να συμπαρασταθουν δυο γιναν τα χωματα !!!!
παντως λαμογιο λαμογιο τελικα καταλαβα χθες οτι την αγαπαει με τον τροπο του οχι σαν κτημα αλλα μ ενα δικο του ξεχωριστο τροπο!!! λουκας νικολας : respect : ειδικα ο Νικολας κραταει το επιπεδο μπας και γελασει το χειλακι μας τις τελευταιες μερες : respect :

ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΡΕ ΜΟΥ ΣΕ ΜΕΝΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΡΘΕΙΣ ΧΘΕΣ ΤΙΣ ΗΡΕΜΙΣΤΙΚΕΣ ΑΛΛΟΣ ΤΙΣ ΗΘΕΛΕ ΟΧΙ Ο ΜΑΝΟΣ!

ΓΙΑ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΜΟΥ Ο ΜΗΤΡΟΠΑΝΟΣ
ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΣΚΗΝΗ ΑΥΤΗ ΚΑΙ Η ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ ΠΟΙΗΜΑ ΘΑΛΑΣΣΑ ΟΥΡΑΝΟΣ ΑΝΑΜΗΝΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗ !!!!
(ΟΣΟ ΓΑΙ ΤΙΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΚΑΠΟΥ ΤΟ ΧΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΙΑ ΤΟ ΓΡΑΨΕ ΟΤΑΝ ΠΟΝΑΝΕ ΛΟΓΙΚΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΘΥΜΟΜΑΣΤΕ ΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΚΕΣ ΠΡΑΞΕΙΣ ΝΑ ΤΙΣ ΞΕΧΑΣΟΥΜΕ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΒΑΛΟΥΜΕ ΜΥΑΛΟ).....


ΤΖΙΝΑΑΑΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ ΗΤΑΝ ΧΘΕΣ ΑΠΟΘΕΩΣΗ !!!!!!!!! : respect :

Οσο για το πρωτο τραπειζι πιστα αφου τον αγαπαει τον Χρηστο οπως λεει γιατι παει με τον Λουκα????????????????
ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΧΤΥΠΑΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΤΟΙΧΟ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΩ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΗΡΩΕΣ wall ΤΙ ΜΕΤΑΛΑΞΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΟΥΤΕ ΣΤΑ X-FΙLES NA ΠΑΙΖΑΝ!!

Νορα-Λουκας γενικως (συνονοματη!!!)
η σκηνη στο γραφειο με τις κακιουλες προς τη Νταιζη μ αρεσε
αντιθετως παροτι γελασα η σκηνη στο σπιτι δεν μ αρεσε καθολου οχι αλλες κατινιες η Νορα δεν το ζητω το Α-Π-Α-Ι-Τ-Ω!!!!
Και ο Λουκας ηδη απο τωρα σε εχει βαλει τα δυο ποδια σε ενα παπουτσι το Νταιζουλινι αγορι μου !! δωστης κανα δυο ξαναστροφες τις ηθελε πολυ χθες μπας και ισιωσει ..... xastouki

Δαφνηηηη Στον πλανητη Goofy κανεις δεν κλεινει ματι!!!
ολη μερα κι αλλο παρτυ!!! κεραιες δεν εχετε εκει μπας και συνδεθεις με τον πλανητη ΓΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ


Πετρος -Μελιτα
τι καθετε και συγκρινει τωρα η Μελιτα το ονειρο του με τον ερωτα της ποιο απ τα δυο ξεχαστηκε γρηγοροτερα ???
για να καταλαβω...οταν μεγαλωνε ομως μεσα στα πουπουλα και να χει τωρα την ευκαιρια να κατεβαζει δεκα δεκα τις περδικες ....αιντε μην τα παρω Grrr gmt Αυτο Μελιτα θυσια δεν ειναι ?????
και μετα πας και κανεις τον αστυνομο σαινη βραδυατικα κατα τ αλλα δεν ειναι Ευα πρωτου κυκλου lol!
εχεις αρχισει να παιρνεις την κατηφορα προσεχε μην βρεις πουθενα οχι τιποτα αλλα τις ζημιες θα τις πληρωσει ο μπαμπακας οχι εσυ...gelio


Στην Αγγελα : respect : με δυο επισκεψεις ψυχολογησε την Αντιγονη
(αλλοι εχουν το ονομα και αλλοι εχουν την χαρη σ αυτη τη σειρα)..

ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΗΤΑΝ ΥΠΕΡΟΧΟ ....ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΠΙΜΕΛΕΙΑ : respect :
Το μονο που με χαλασε ηταν στο τελος που πηγε ο Στεφανος στη Μελιτα οτι και να της πει σημερα θελω απο κατω μουσικη επιμελεια : ΣΤΑ ΙΔΙΑ ΜΕΡΗ ΘΑ ΞΑΝΑΒΡΕΘΟΥΜΕ Τα χέρια θα περάσουμε στους ώμους Παλιά ΠΑΤΩΜΑΤΑ ΝΑ ΘΥΜΗΘΟΥΜΕ xaxa (το αλλαξα λιγο χιχι)!!!


ΥΓ περασα καποιες σκηνες δεν με βγαζαν και κατι να σχολιασω.
ΥΓ 2 Μετα απο νευρα χθεσινα και ξενυχτι αυτα με βγηκαν τωρα αν σας αρεσε περιμενω σχολιακια μονο να μην βαρεσετε ολοι μαζι ενας-ενας !!!
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Παρ Φεβ 05, 2010 1:19 pm

Για την Μελίτα δεν θα το ξαναανοίξω το το θέμα έχω πει χίλιες φορές την άποψή μου.Αυτό που θέλω να τονίσω είναι ότι τα ψυχολογικά του παιδιού προέρχονται από τον Μάνο και μόνο κατά την άποψή μου.Η διαλυμένη οικογένεια είναι δικό του δημιούργημα.Επίσης κατά την γνώμη μου όσον αφορά το ότι κλαίει δικαιολογημένα ο Μάνος,ενώ η Μελίτα όχι,δεν θα πω πάλι ότι πόσο αγαπάς κάποιον δεν έχει να κάνει με τις μέρες που είσαι μαζί του,αλλά με τη δύναμη των συναισθημάτων και μόνο.Ο Μάνος είναι ο γελοίος και αδικαιολόγητος να κλαίει!Αυτός τώρα ενοχλήθηκε και πόνεσε επειδή η Εύα παντρεύεται άλλον?Τις άπειρες φορές που την πέταξε στα σκουπίδια χωρίς καμία τύψη το σκέφτηκε ποτέ?Και αν η Μελίτα δεν τον είχε χωρίσει τότε ίσως ποτέ και να μην χώριζε,όπως είπε και ο ίδιος.Ντροπή του να το παίζει κλαμένος τώρα,όταν ενώ είχε υπάρξει τόσες φορές με την Εύα την είχε χωρίσει καμιά εκατοσταριά φορές χωρίς κανένα ουσιαστικό λόγο,απλά και μόνο επειδή δεν περνούσε και πολύ καλά.Αγάπη είναι αυτή?Να τον ρωτάει η Δάφνη αν είναι ευτυχισμένος όταν ζούσε με την Εύα και η Μελίτα δεν τον ήθελε και να λέει αυτός "ευτυχισμένος είναι μεγάλη κουβέντα...απλά είμαι καλά και αρκεί για την ώρα".Συγνώμη αλλά αυτός ο άνθρωπος δεν με πείθει!
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης