Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

+33
PrincessRachel
Mafalda
mimi_loukas+nora
zimotari
jim7
loukasnora
NATALITSA_LOUKITSA
CineFreak
DESPOINA
loukitsa
FieryRed
ΡΕΓΓΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Jennifer
vs116117
panda
KonstantinaA
soso
Ntinaki1
nikidanis
Καρ-Mik
konstantina
xristina79
kikialex
Izabella29
aggeliki
hionati
evanna
$ofi@ loukakos + nora
anna90
filitsa
KatsaroYpotheto
Clarabelle
37 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap14%Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 14% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap20%Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 20% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap23%Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 23% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap20%Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 20% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap16%Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 16% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap7%Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 7% 
[ 3 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 44
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Παρ Φεβ 05, 2010 1:23 pm

nikidanis έγραψε:Να σχολιασω και γω αφου το ξαναζητησατε και ειπατε οτι το κατεχω λιγακι !!! lol!

και ξεκινάω απο Μανος-Ευα
δεν το περιμενα αφου ξερω το Μανο ολο αυτο με ξιαφνιασε..... περιμενα να πω Μανο put the Eua down!!!! αν απο δω και περα αλλαξει ο Μανος ετσι τον θελω με την Ευα...αλλα θα βαλει μυαλο το λαμογιο?????

σκηνη αμαλια-μελιτα
κατσε ρε κοπελια και μεις ερωτευτηκαμε αλλα δεν πεσαμε ουτε στα πατωματα ουτε τα αρχισαμε τα τσαγακια ουτε να καθομαστε στα καναπεδακια με σεντονακια (εκανα και ποιηματακι) gelio
αυτο το Νεφελακι το δυσμοιρο λυπαμαι !!!

σκηνη κοριτσιων και αγοριων (ελπιζω να καταλαβετε)
το μονο που κραταω απο τα κοριτσια ειναι οτι η Ευα νοιαζετε ακομη για το Μανο και το βγαλε ολο σε μια φραση: να μη μου παθει τιποτα
οσο για Μανο -Νικολας -Λουκας
εναν πηγαν να συμπαρασταθουν δυο γιναν τα χωματα !!!!
παντως λαμογιο λαμογιο τελικα καταλαβα χθες οτι την αγαπαει με τον τροπο του οχι σαν κτημα αλλα μ ενα δικο του ξεχωριστο τροπο!!! λουκας νικολας : respect : ειδικα ο Νικολας κραταει το επιπεδο μπας και γελασει το χειλακι μας τις τελευταιες μερες : respect :

ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΡΕ ΜΟΥ ΣΕ ΜΕΝΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΡΘΕΙΣ ΧΘΕΣ ΤΙΣ ΗΡΕΜΙΣΤΙΚΕΣ ΑΛΛΟΣ ΤΙΣ ΗΘΕΛΕ ΟΧΙ Ο ΜΑΝΟΣ!

ΓΙΑ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΜΟΥ Ο ΜΗΤΡΟΠΑΝΟΣ
ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΣΚΗΝΗ ΑΥΤΗ ΚΑΙ Η ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ ΠΟΙΗΜΑ ΘΑΛΑΣΣΑ ΟΥΡΑΝΟΣ ΑΝΑΜΗΝΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗ !!!!
(ΟΣΟ ΓΑΙ ΤΙΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΚΑΠΟΥ ΤΟ ΧΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΙΑ ΤΟ ΓΡΑΨΕ ΟΤΑΝ ΠΟΝΑΝΕ ΛΟΓΙΚΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΘΥΜΟΜΑΣΤΕ ΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΚΕΣ ΠΡΑΞΕΙΣ ΝΑ ΤΙΣ ΞΕΧΑΣΟΥΜΕ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΒΑΛΟΥΜΕ ΜΥΑΛΟ).....


ΤΖΙΝΑΑΑΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ ΗΤΑΝ ΧΘΕΣ ΑΠΟΘΕΩΣΗ !!!!!!!!! : respect :

Οσο για το πρωτο τραπειζι πιστα αφου τον αγαπαει τον Χρηστο οπως λεει γιατι παει με τον Λουκα????????????????
ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΧΤΥΠΑΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΤΟΙΧΟ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΩ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΗΡΩΕΣ wall ΤΙ ΜΕΤΑΛΑΞΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΟΥΤΕ ΣΤΑ X-FΙLES NA ΠΑΙΖΑΝ!!

Νορα-Λουκας γενικως (συνονοματη!!!)
η σκηνη στο γραφειο με τις κακιουλες προς τη Νταιζη μ αρεσε
αντιθετως παροτι γελασα η σκηνη στο σπιτι δεν μ αρεσε καθολου οχι αλλες κατινιες η Νορα δεν το ζητω το Α-Π-Α-Ι-Τ-Ω!!!!
Και ο Λουκας ηδη απο τωρα σε εχει βαλει τα δυο ποδια σε ενα παπουτσι το Νταιζουλινι αγορι μου !! δωστης κανα δυο ξαναστροφες τις ηθελε πολυ χθες μπας και ισιωσει ..... xastouki

Δαφνηηηη Στον πλανητη Goofy κανεις δεν κλεινει ματι!!!
ολη μερα κι αλλο παρτυ!!! κεραιες δεν εχετε εκει μπας και συνδεθεις με τον πλανητη ΓΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ


Πετρος -Μελιτα
τι καθετε και συγκρινει τωρα η Μελιτα το ονειρο του με τον ερωτα της ποιο απ τα δυο ξεχαστηκε γρηγοροτερα ???
για να καταλαβω...οταν μεγαλωνε ομως μεσα στα πουπουλα και να χει τωρα την ευκαιρια να κατεβαζει δεκα δεκα τις περδικες ....αιντε μην τα παρω Grrr gmt Αυτο Μελιτα θυσια δεν ειναι ?????
και μετα πας και κανεις τον αστυνομο σαινη βραδυατικα κατα τ αλλα δεν ειναι Ευα πρωτου κυκλου lol!
εχεις αρχισει να παιρνεις την κατηφορα προσεχε μην βρεις πουθενα οχι τιποτα αλλα τις ζημιες θα τις πληρωσει ο μπαμπακας οχι εσυ...gelio


Στην Αγγελα : respect : με δυο επισκεψεις ψυχολογησε την Αντιγονη
(αλλοι εχουν το ονομα και αλλοι εχουν την χαρη σ αυτη τη σειρα)..

ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΗΤΑΝ ΥΠΕΡΟΧΟ ....ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΠΙΜΕΛΕΙΑ : respect :
Το μονο που με χαλασε ηταν στο τελος που πηγε ο Στεφανος στη Μελιτα οτι και να της πει σημερα θελω απο κατω μουσικη επιμελεια : ΣΤΑ ΙΔΙΑ ΜΕΡΗ ΘΑ ΞΑΝΑΒΡΕΘΟΥΜΕ Τα χέρια θα περάσουμε στους ώμους Παλιά ΠΑΤΩΜΑΤΑ ΝΑ ΘΥΜΗΘΟΥΜΕ xaxa (το αλλαξα λιγο χιχι)!!!


ΥΓ περασα καποιες σκηνες δεν με βγαζαν και κατι να σχολιασω.
ΥΓ 2 Μετα απο νευρα χθεσινα και ξενυχτι αυτα με βγηκαν τωρα αν σας αρεσε περιμενω σχολιακια μονο να μην βαρεσετε ολοι μαζι ενας-ενας !!!



Δεν συμφωνώ στα περισσότερα...οι μουσική επιμέλεια όντως ήταν υπέροχη!Το άβατάρ σου είναι τέλειο!Δεν έχω λόγια!Που τις βρίσκεις τις συγκεκριμένες φωτογραφίες?Είναι από την παράσταση που ετοιμάζουν?
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από loukasnora Παρ Φεβ 05, 2010 1:25 pm

nikidanis έγραψε:Να σχολιασω και γω αφου το ξαναζητησατε και ειπατε οτι το κατεχω λιγακι !!! lol!

και ξεκινάω απο Μανος-Ευα
δεν το περιμενα αφου ξερω το Μανο ολο αυτο με ξιαφνιασε..... περιμενα να πω Μανο put the Eua down!!!! αν απο δω και περα αλλαξει ο Μανος ετσι τον θελω με την Ευα...αλλα θα βαλει μυαλο το λαμογιο?????

σκηνη αμαλια-μελιτα
κατσε ρε κοπελια και μεις ερωτευτηκαμε αλλα δεν πεσαμε ουτε στα πατωματα ουτε τα αρχισαμε τα τσαγακια ουτε να καθομαστε στα καναπεδακια με σεντονακια (εκανα και ποιηματακι) gelio
αυτο το Νεφελακι το δυσμοιρο λυπαμαι !!!

σκηνη κοριτσιων και αγοριων (ελπιζω να καταλαβετε)
το μονο που κραταω απο τα κοριτσια ειναι οτι η Ευα νοιαζετε ακομη για το Μανο και το βγαλε ολο σε μια φραση: να μη μου παθει τιποτα
οσο για Μανο -Νικολας -Λουκας
εναν πηγαν να συμπαρασταθουν δυο γιναν τα χωματα !!!!
παντως λαμογιο λαμογιο τελικα καταλαβα χθες οτι την αγαπαει με τον τροπο του οχι σαν κτημα αλλα μ ενα δικο του ξεχωριστο τροπο!!! λουκας νικολας : respect : ειδικα ο Νικολας κραταει το επιπεδο μπας και γελασει το χειλακι μας τις τελευταιες μερες : respect :

ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΡΕ ΜΟΥ ΣΕ ΜΕΝΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΡΘΕΙΣ ΧΘΕΣ ΤΙΣ ΗΡΕΜΙΣΤΙΚΕΣ ΑΛΛΟΣ ΤΙΣ ΗΘΕΛΕ ΟΧΙ Ο ΜΑΝΟΣ!

ΓΙΑ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΜΟΥ Ο ΜΗΤΡΟΠΑΝΟΣ
ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΣΚΗΝΗ ΑΥΤΗ ΚΑΙ Η ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ ΠΟΙΗΜΑ ΘΑΛΑΣΣΑ ΟΥΡΑΝΟΣ ΑΝΑΜΗΝΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗ !!!!
(ΟΣΟ ΓΑΙ ΤΙΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΚΑΠΟΥ ΤΟ ΧΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΙΑ ΤΟ ΓΡΑΨΕ ΟΤΑΝ ΠΟΝΑΝΕ ΛΟΓΙΚΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΘΥΜΟΜΑΣΤΕ ΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΚΕΣ ΠΡΑΞΕΙΣ ΝΑ ΤΙΣ ΞΕΧΑΣΟΥΜΕ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΒΑΛΟΥΜΕ ΜΥΑΛΟ).....


ΤΖΙΝΑΑΑΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ ΗΤΑΝ ΧΘΕΣ ΑΠΟΘΕΩΣΗ !!!!!!!!! : respect :

Οσο για το πρωτο τραπειζι πιστα αφου τον αγαπαει τον Χρηστο οπως λεει γιατι παει με τον Λουκα????????????????
ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΧΤΥΠΑΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΤΟΙΧΟ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΩ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΗΡΩΕΣ wall ΤΙ ΜΕΤΑΛΑΞΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΟΥΤΕ ΣΤΑ X-FΙLES NA ΠΑΙΖΑΝ!!

Νορα-Λουκας γενικως (συνονοματη!!!)
η σκηνη στο γραφειο με τις κακιουλες προς τη Νταιζη μ αρεσε
αντιθετως παροτι γελασα η σκηνη στο σπιτι δεν μ αρεσε καθολου οχι αλλες κατινιες η Νορα δεν το ζητω το Α-Π-Α-Ι-Τ-Ω!!!!
Και ο Λουκας ηδη απο τωρα σε εχει βαλει τα δυο ποδια σε ενα παπουτσι το Νταιζουλινι αγορι μου !! δωστης κανα δυο ξαναστροφες τις ηθελε πολυ χθες μπας και ισιωσει ..... xastouki

Δαφνηηηη Στον πλανητη Goofy κανεις δεν κλεινει ματι!!!
ολη μερα κι αλλο παρτυ!!! κεραιες δεν εχετε εκει μπας και συνδεθεις με τον πλανητη ΓΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ


Πετρος -Μελιτα
τι καθετε και συγκρινει τωρα η Μελιτα το ονειρο του με τον ερωτα της ποιο απ τα δυο ξεχαστηκε γρηγοροτερα ???
για να καταλαβω...οταν μεγαλωνε ομως μεσα στα πουπουλα και να χει τωρα την ευκαιρια να κατεβαζει δεκα δεκα τις περδικες ....αιντε μην τα παρω Grrr gmt Αυτο Μελιτα θυσια δεν ειναι ?????
και μετα πας και κανεις τον αστυνομο σαινη βραδυατικα κατα τ αλλα δεν ειναι Ευα πρωτου κυκλου lol!
εχεις αρχισει να παιρνεις την κατηφορα προσεχε μην βρεις πουθενα οχι τιποτα αλλα τις ζημιες θα τις πληρωσει ο μπαμπακας οχι εσυ...gelio


Στην Αγγελα : respect : με δυο επισκεψεις ψυχολογησε την Αντιγονη
(αλλοι εχουν το ονομα και αλλοι εχουν την χαρη σ αυτη τη σειρα)..

ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΗΤΑΝ ΥΠΕΡΟΧΟ ....ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΠΙΜΕΛΕΙΑ : respect :
Το μονο που με χαλασε ηταν στο τελος που πηγε ο Στεφανος στη Μελιτα οτι και να της πει σημερα θελω απο κατω μουσικη επιμελεια : ΣΤΑ ΙΔΙΑ ΜΕΡΗ ΘΑ ΞΑΝΑΒΡΕΘΟΥΜΕ Τα χέρια θα περάσουμε στους ώμους Παλιά ΠΑΤΩΜΑΤΑ ΝΑ ΘΥΜΗΘΟΥΜΕ xaxa (το αλλαξα λιγο χιχι)!!!


ΥΓ περασα καποιες σκηνες δεν με βγαζαν και κατι να σχολιασω.
ΥΓ 2 Μετα απο νευρα χθεσινα και ξενυχτι αυτα με βγηκαν τωρα αν σας αρεσε περιμενω σχολιακια μονο να μην βαρεσετε ολοι μαζι ενας-ενας !!!


Πολυ ωραιος σχολιασμος συνονοματη!!!!!!Και αυριο εναν τετοιο.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από NATALITSA_LOUKITSA Παρ Φεβ 05, 2010 1:25 pm

Για την Μελίτα δεν θα το ξαναανοίξω το το θέμα έχω πει χίλιες φορές την άποψή μου.Αυτό που θέλω να τονίσω είναι ότι τα ψυχολογικά του παιδιού προέρχονται από τον Μάνο και μόνο κατά την άποψή μου

ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΦΤΑΙΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΑΠΛΑ ΙΣΩΣ ΝΑΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ, ΓΙΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΦΤΑΙΝΕ ΟΛΟΙ ΚΑΙ Ο ΡΟΥΣΟΣ ΚΑΙ Η ΑΜΑΛΙΑ ΚΑΙ Η ΜΕΛΙΤΑ ΕΧΕΙ ΤΑ ΛΑΘΗ ΤΗΣ ΜΕ ΤΟ ΜΑΝΟ ΤΗ ΝΕΦΕΛΗ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕ ΤΟ ΝΟΙΑΖΕΤΑΙ ΠΡΑΜΑΤΙΚΑ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΔΕ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΙ ΑΝ ΤΗΝ ΝΟΙΑΖΟΤΑΝ ΚΑΙ ΦΤΑΙΕΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΑΣ ΣΤΑΘΕΙ ΕΚΕΙΝΗ ΣΩΣΤΑ ΔΙΠΛΑ ΤΗΣ

ΑΣ ΤΑ ΑΦΗΣΕΙ ΟΛΑ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑ ΠΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΚΛΕΜΕΝΑ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΣΕΛΙΔΑ ΣΕ ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ ΑΝΤΙ ΝΑ ΤΡΙΓΥΡΝΑΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΨΑΧΝΕΙ ΕΥΘΥΝΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΖΩΗ ΠΥ ΔΕ ΕΖΗΣΕ
NATALITSA_LOUKITSA
NATALITSA_LOUKITSA
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : στη δικη μου εδεμ με τον Αιμιλιο μουυυ και σε στιγμες χαλαρωσης και σκεψης στο λουκικοπετρακικο κοσμο μου, Πολυχρονίδη,Πετρακης και ever
Ασχολίες : το μωρο μου πανω απο ολα ,η δικη μας παρεουλα facebook και φυσικα τα παιδια μας και το μαριαννακιιι

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από zimotari Παρ Φεβ 05, 2010 1:41 pm

Παντως Ξυλα -Μπουγιουρης για να λεμε και του στραβου το δικιο εχουν τρομερη χημεια ανεξαρτητα απο το αν καποιοι θελουμε απο πλευρας εξελιξεων να βρεθουν μαζι μονο αν ο Μανος μετανοησει και αλλαξει ριζικα.Ισως δεν ειναι τυχαιο τελικα οτι η πλειοψηφια τους θελει μαζι ως ζευγαρι.Οι ανθρωποι απο τον πρωτο κυκλο της σειρας εβγαζαν αυτο που επρεπε.Τους εβλεπες και σου εβγαζαν αυτο που λεμε ακραιο παθος και ερωτας.Και αυτο μονο με το βλεμμα τους οχι απαραιτητα με ερωτικες σκηνες οι οποιες και αυτες που ειχαν ηταν περιεκτικες και λιτες.Και προσωπικα παντα επειδη ο ερωτας Μελιτα-Στεφανου με εχει ξενερωσει και δεν μου βγαζει κανενα ενδιαφερον και παθος εχω αρχισει και μπαινω σε σκεψεις μηπως τελικα ειναι προτιμοτερο Μανος και Ευα να βρεθουν παλι μαζι.Μηπως πρεπει ο Μανος να "βελτιωθει" επειγοντως και να βρεθει παλι με την Ευα (δεν πιστευα οτι θα εκανα ποτε τετοια σκεψη).



Ξυλα : respect : : respect : : respect :

zimotari
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από KonstantinaA Παρ Φεβ 05, 2010 1:44 pm

NATALITSA_LOUKITSA έγραψε:Για την Μελίτα δεν θα το ξαναανοίξω το το θέμα έχω πει χίλιες φορές την άποψή μου.Αυτό που θέλω να τονίσω είναι ότι τα ψυχολογικά του παιδιού προέρχονται από τον Μάνο και μόνο κατά την άποψή μου

ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΦΤΑΙΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΑΠΛΑ ΙΣΩΣ ΝΑΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ, ΓΙΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΦΤΑΙΝΕ ΟΛΟΙ ΚΑΙ Ο ΡΟΥΣΟΣ ΚΑΙ Η ΑΜΑΛΙΑ ΚΑΙ Η ΜΕΛΙΤΑ ΕΧΕΙ ΤΑ ΛΑΘΗ ΤΗΣ ΜΕ ΤΟ ΜΑΝΟ ΤΗ ΝΕΦΕΛΗ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕ ΤΟ ΝΟΙΑΖΕΤΑΙ ΠΡΑΜΑΤΙΚΑ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΔΕ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΙ ΑΝ ΤΗΝ ΝΟΙΑΖΟΤΑΝ ΚΑΙ ΦΤΑΙΕΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΑΣ ΣΤΑΘΕΙ ΕΚΕΙΝΗ ΣΩΣΤΑ ΔΙΠΛΑ ΤΗΣ

ΑΣ ΤΑ ΑΦΗΣΕΙ ΟΛΑ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑ ΠΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΚΛΕΜΕΝΑ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΣΕΛΙΔΑ ΣΕ ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ ΑΝΤΙ ΝΑ ΤΡΙΓΥΡΝΑΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΨΑΧΝΕΙ ΕΥΘΥΝΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΖΩΗ ΠΥ ΔΕ ΕΖΗΣΕ
ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ POST ΣΟΥ. ΘΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΛΑΝΟΥΝ.

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από mimi_loukas+nora Παρ Φεβ 05, 2010 1:44 pm

Ας σχολιάσω κι εγώ λοιπόν!
Γενικα:Αισθάνομαι ότι η εξέλιξη έχει βαλτώσει και εδώ και πάρα πολύ καιρό παρακολουθούμε τα ίδια και τα ίδια με ακόμη και τους διαλόγους να επαναλαμβάνονται...Η Νόρα χτυπίεται για το Λουκα.Ο Λουκάς είναι στα πατώματα για τη Νόρα. Η Νόρα κλαίγεται στη Δάφνη. Ο Λουκάς κλαίγεται στο Νικόλα. Ο Λουκάς την προξενεύει στον Μπέλλο. Η Νταίζη κάνει το παιχνιδάκι της. Η Μελίτα αποχαορετά το Στεφανο και περνούν μια(ή 12324435345) τελευταία νύχτα μαζί. Ο Μάνος κάνει προσπάθειες για την Εύα. Η Εύα τον αγαπάει αλλά προχωράει μπροστά!
Ναι-ναι τα είδαμε και σε αυτό το επεισόδιο και σε πόοοοοοσα προηγούμενα...Κρίμα!

Νόρα:Τι κατινιές είναι αυτες?Με ποιο δικαιωμα πας στο σπιτι του αλλου και προσβάλλεις αυτη που καλως ή κακως(προφανώς κακώς) έχει σπιτώσει?Οκ,το χάσαμε το κορμί(και τι κορμί Miam ) πατριώτη!Λίγη αξιοπρέπεια που σου ταιριάζει κιόλας Νόρα μου!Πρώτη φορά που έδωσα δικια στη Νταιζη...Το σωστό να λέγεται...Καλά για τον άλλο το χαλβά που παρακολουθούσε τον catfight και δεν έκανε τίποτα τι να πω...

Λουκάς:Ναι ρε φίλε δε θα χεις τίποτα να θυμάσαι και ποιος σου φταίει σε αυτό?Δεν ξέρω τι διεργασίες γίνονται στο δικό μου τον εγκέφαλο αλλά από πού και ως πού είναι λύση ο γάμος του με το γαρύφαλλο?Αφού το παιδί φεύγει!Τι πανε να μας πουλήσουν οι σεναριογράφοι??? Synelthe Γιατί νιώθω ότι υποτιμάται η νοημοσύνη μου?

Νταιζη:Θα το πω!ΜΑΓΚΙΑ ΤΗΣ!Το μόνο θυλικό της σειράς που δε σέρνεται αλλά σέρνει!Εξαιρετική και η ηθοποιός που την υποδύεται!

Δάφνη:Στην καρακοσμάρα της αλλά τι φταίει??Για μένα μακάρι να της βγει και το όνειρο!Μανος και Μελίτα και Λουκας και Νόρα...Αυτούς θέλω...Αλλά κριμα δεν είναι να την έχουν στα σκοτάδια?Μπορώ να πω όμως πως με διασκεδάζει η ματιά της και έτσι που δαγκώνονται ολοι λέγοντας πράγματα καθώς αγνοεί κάτι πολύ σημαντικό...

Νικόλας:Τον λατρεύω!Κάθε σκηνή του με διασκεδάζει και λέω:Πες τα ρε Νικόλα!

Αντιγονάρα:Μαγκια της και αυτηνης που τους κάνει ό,τι θέλει...Δώσε θάρρος στο χωριάτη...Έτσι παίξ' τους όλους Αντιγονάρα!

Μάνος:Δεν τον αντέχω αυτόν τον παράφορο έρωτα για την Εύα...Πότε του προέκυψε?Καταπληκτικός ο Μπουγιούρης αλλά εγώ θέλω το Μάνο το λαμόγιο όχι τον Μάνο τον καρμήρι...Μπορώ?

Εύα:Ξειγήθηκε πολύ σωστά στον Εγω-Δεν-Ειμαι-Μάνος!Αλλά αυτός πουυυυυ!!κατα τα αλλα αδιάφορη όπως πάντα

Στέφανος:Πολύ αντιπαθητικός ρόλος τελικά...Καμία τσίπα!Να πάρει τη σπαστικοψηφισμένη να πάνε στο Παρίσι να μας αδειάσουν τη γωνιά! Προτιμώ το αρχιλαμόγιο απο το κρυφο-λαμόγιο!

Μελίτα:ΓΙΑΤΙ ΚΟΥΚΛΑΡΑ ΜΟΥ???ΓΙΑΤΙ??ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΙΣ ΕΤΣΙ????Τι ξεφτιλίκια είναι αυτα!Να πονεσεις!Να κλάψεις!Το δέχομαι!Αν και διαφωνώ και θα προτιμούσα να θυμώσεις το δέχομαι!Αλλά όχι να πηγαίνεις στο σπιτι του βραδιατικα να παρακολουθεις τις ευτυχισμενες του στιγμες με τη μελλουσα κυρία Καρτάλη!Χάρισμα της!Σιγα το κελεπούρι! Συμπεριφορές που δεν αρμόζουν σε μια κυρια!Και ΝΑΙ εισαι ΚΥΡΙΑ!Γιατί το ξεχνάς?Που θα κάθεσαι να κλαίγεσαι για τον πόνο σου στον καθένα?Synelthe Τι θέλουν να μας δείξουν οι σεναριογράφοι?Ότι όλοι πεφτουν χαμηλά για τον έρωτα?Ωραίο δίδαγμα!

Χρήστος:Μου άρεσε πάρα πολύ σήμερα σε όλες τις σκηνές του!Και με τη Νταίζη(που όμως δεν με πέιθουν για το μεγάλο έρωτα τους) και με το Στέφανο και με τη Μελίτα!Ειδικά σε αυτήν μίλησε πολύ σωστά!Μπράβο Χρηστάκη!
mimi_loukas+nora
mimi_loukas+nora
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη...Και 7-8 στην κοσμάρα της Δάφνης!!
Ασχολίες : Biology

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Παρ Φεβ 05, 2010 1:48 pm

mimi_loukas+nora έγραψε:Ας σχολιάσω κι εγώ λοιπόν!
Γενικα:Αισθάνομαι ότι η εξέλιξη έχει βαλτώσει και εδώ και πάρα πολύ καιρό παρακολουθούμε τα ίδια και τα ίδια με ακόμη και τους διαλόγους να επαναλαμβάνονται...Η Νόρα χτυπίεται για το Λουκα.Ο Λουκάς είναι στα πατώματα για τη Νόρα. Η Νόρα κλαίγεται στη Δάφνη. Ο Λουκάς κλαίγεται στο Νικόλα. Ο Λουκάς την προξενεύει στον Μπέλλο. Η Νταίζη κάνει το παιχνιδάκι της. Η Μελίτα αποχαορετά το Στεφανο και περνούν μια(ή 12324435345) τελευταία νύχτα μαζί. Ο Μάνος κάνει προσπάθειες για την Εύα. Η Εύα τον αγαπάει αλλά προχωράει μπροστά!
Ναι-ναι τα είδαμε και σε αυτό το επεισόδιο και σε πόοοοοοσα προηγούμενα...Κρίμα!

Νόρα:Τι κατινιές είναι αυτες?Με ποιο δικαιωμα πας στο σπιτι του αλλου και προσβάλλεις αυτη που καλως ή κακως(προφανώς κακώς) έχει σπιτώσει?Οκ,το χάσαμε το κορμί(και τι κορμί Miam ) πατριώτη!Λίγη αξιοπρέπεια που σου ταιριάζει κιόλας Νόρα μου!Πρώτη φορά που έδωσα δικια στη Νταιζη...Το σωστό να λέγεται...Καλά για τον άλλο το χαλβά που παρακολουθούσε τον carfight και δεν έκανε τίποτα τι να πω...

Λουκάς:Ναι ρε φίλε δε θα χεις τίποτα να θυμάσαι και ποιος σου φταίει σε αυτό?Δεν ξέρω τι διεργασίες γίνονται στο δικό μου τον εγκέφαλο αλλά από πού και ως πού είναι λύση ο γάμος του με το γαρύφαλλο?Αφού το παιδί φεύγει!Τι πανε να μας πουλήσουν οι σεναριογράφοι??? Synelthe Γιατί νιώθω ότι υποτιμάται η νοημοσύνη μου?

Νταιζη:Θα το πω!ΜΑΓΚΙΑ ΤΗΣ!Το μόνο θυλικό της σειράς που δε σέρνεται αλλά σέρνει!Εξαιρετική και η ηθοποιός που την υποδύεται!

Δάφνη:Στην καρακοσμάρα της αλλά τι φταίει??Για μένα μακάρι να της βγει και το όνειρο!Μανος και Μελίτα και Λουκας και Νόρα...Αυτούς θέλω...Αλλά κριμα δεν είναι να την έχουν στα σκοτάδια?Μπορώ να πω όμως πως με διασκεδάζει η ματιά της και έτσι που δαγκώνονται ολοι λέγοντας πράγματα καθώς αγνοεί κάτι πολύ σημαντικό...

Νικόλας:Τον λατρεύω!Κάθε σκηνή του με διασκεδάζει και λέω:Πες τα ρε Νικόλα!

Αντιγονάρα:Μαγκια της και αυτηνης που τους κάνει ό,τι θέλει...Δώσε θάρρος στο χωριάτη...Έτσι παίξ' τους όλους Αντιγονάρα!

Μάνος:Δεν τον αντέχω αυτόν τον παράφορο έρωτα για την Εύα...Πότε του προέκυψε?Καταπληκτικός ο Μπουγιούρης αλλά εγώ θέλω το Μάνο το λαμόγιο όχι τον Μάνο τον καρμήρι...Μπορώ?

Εύα:Ξειγήθηκε πολύ σωστά στον Εγω-Δεν-Ειμαι-Μάνος!Αλλά αυτός πουυυυυ!!κατα τα αλλα αδιάφορη όπως πάντα

Στέφανος:Πολύ αντιπαθητικός ρόλος τελικά...Καμία τσίπα!Να πάρει τη σπαστικοψηφισμένη να πάνε στο Παρίσι να μας αδειάσουν τη γωνιά! Προτιμώ το αρχιλαμόγιο απο το κρυφο-λαμόγιο!

Μελίτα:ΓΙΑΤΙ ΚΟΥΚΛΑΡΑ ΜΟΥ???ΓΙΑΤΙ??ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΙΣ ΕΤΣΙ????Τι ξεφτιλίκια είναι αυτα!Να πονεσεις!Να κλάψεις!Το δέχομαι!Αν και διαφωνώ και θα προτιμούσα να θυμώσεις το δέχομαι!Αλλά όχι να πηγαίνεις στο σπιτι του βραδιατικα να παρακολουθεις τις ευτυχισμενες του στιγμες με τη μελλουσα κυρία Καρτάλη!Χάρισμα της!Σιγα το κελεπούρι! Συμπεριφορές που δεν αρμόζουν σε μια κυρια!Και ΝΑΙ εισαι ΚΥΡΙΑ!Γιατί το ξεχνάς?Που θα κάθεσαι να κλαίγεσαι για τον πόνο σου στον καθένα?Synelthe Τι θέλουν να μας δείξουν οι σεναριογράφοι?Ότι όλοι πεφτουν χαμηλά για τον έρωτα?Ωραίο δίδαγμα!

Χρήστος:Μου άρεσε πάρα πολύ σήμερα σε όλες τις σκηνές του!Και με τη Νταίζη(που όμως δεν με πέιθουν για το μεγάλο έρωτα τους) και με το Στέφανο και με τη Μελίτα!Ειδικά σε αυτήν μίλησε πολύ σωστά!Μπράβο Χρηστάκη!



Συμφωνώ 100%!!!!Χώστα!!!Πραγματικά η Νταίζη είναι η μόνη που σέρνει και παρ'ότι μου την δίνει πολύ,μαγκιά της!
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από NATALITSA_LOUKITSA Παρ Φεβ 05, 2010 1:53 pm

σε γενικες γραμμες συμφωνω.................ζουμε τα ιδια και τα ιδια με αλλους ρολους ...


Νόρα δε θελω ουτε εγω να την βλεπω ετσι..θελω την παλια δυναμικη νορα......και ο λουκας στο ιδιο εργο θεατης ..η νταιζη διεκδικει τα αδιεκδικητα και απαιτει και καλα κανει για κεινη ....της δωσαν το δικαιωμα και το εχει παρει μια χαρα ....την αφηνει και καλα το παιζει........το θεμα ειναι ο χαλβας τι κανει?? και να πω οτι εχει ασχοληθει περισσοτερο τωρα με τον αρη απο οτι πριν οτι κατι αλλαξε αλλα τιποτα ενα ζευγαρακι παπουτσακια ξερει και μια αληθεια τιποτα αλλο........

Λουκάς:δε θελω να πω τιποτα ο ρολος με κουρασε ποσο λουκουμας πια???

Νταιζη:απλα η πολυχρονιδη γραφει τιποτα αλλο .......

Δάφνη: στο γκουφη της κανε με το νου της ζευγαρια το μονο σωστο ειναι λουκας νορα αλλα κοντευουμε να κανουμε κηδεια στο ερωτα

Νικόλας:τον αγαπω τα λεει μια χαρα αλλα ποιος τον ακουει τον πρωην ταριφα νυν γιατρο και πατεραααααααααα

Αντιγονάρα:η πεθερα σε ολο της το μεγαλειοοοο
NATALITSA_LOUKITSA
NATALITSA_LOUKITSA
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : στη δικη μου εδεμ με τον Αιμιλιο μουυυ και σε στιγμες χαλαρωσης και σκεψης στο λουκικοπετρακικο κοσμο μου, Πολυχρονίδη,Πετρακης και ever
Ασχολίες : το μωρο μου πανω απο ολα ,η δικη μας παρεουλα facebook και φυσικα τα παιδια μας και το μαριαννακιιι

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Φεβ 05, 2010 1:58 pm

mimi_loukas+nora έγραψε:Ας σχολιάσω κι εγώ λοιπόν!
Γενικα:Αισθάνομαι ότι η εξέλιξη έχει βαλτώσει και εδώ και πάρα πολύ καιρό παρακολουθούμε τα ίδια και τα ίδια με ακόμη και τους διαλόγους να επαναλαμβάνονται...Η Νόρα χτυπίεται για το Λουκα.Ο Λουκάς είναι στα πατώματα για τη Νόρα. Η Νόρα κλαίγεται στη Δάφνη. Ο Λουκάς κλαίγεται στο Νικόλα. Ο Λουκάς την προξενεύει στον Μπέλλο. Η Νταίζη κάνει το παιχνιδάκι της. Η Μελίτα αποχαορετά το Στεφανο και περνούν μια(ή 12324435345) τελευταία νύχτα μαζί. Ο Μάνος κάνει προσπάθειες για την Εύα. Η Εύα τον αγαπάει αλλά προχωράει μπροστά!
Ναι-ναι τα είδαμε και σε αυτό το επεισόδιο και σε πόοοοοοσα προηγούμενα...Κρίμα!

Νόρα:Τι κατινιές είναι αυτες?Με ποιο δικαιωμα πας στο σπιτι του αλλου και προσβάλλεις αυτη που καλως ή κακως(προφανώς κακώς) έχει σπιτώσει?Οκ,το χάσαμε το κορμί(και τι κορμί Miam ) πατριώτη!Λίγη αξιοπρέπεια που σου ταιριάζει κιόλας Νόρα μου!Πρώτη φορά που έδωσα δικια στη Νταιζη...Το σωστό να λέγεται...Καλά για τον άλλο το χαλβά που παρακολουθούσε τον catfight και δεν έκανε τίποτα τι να πω...

Λουκάς:Ναι ρε φίλε δε θα χεις τίποτα να θυμάσαι και ποιος σου φταίει σε αυτό?Δεν ξέρω τι διεργασίες γίνονται στο δικό μου τον εγκέφαλο αλλά από πού και ως πού είναι λύση ο γάμος του με το γαρύφαλλο?Αφού το παιδί φεύγει!Τι πανε να μας πουλήσουν οι σεναριογράφοι??? Synelthe Γιατί νιώθω ότι υποτιμάται η νοημοσύνη μου?

Νταιζη:Θα το πω!ΜΑΓΚΙΑ ΤΗΣ!Το μόνο θυλικό της σειράς που δε σέρνεται αλλά σέρνει!Εξαιρετική και η ηθοποιός που την υποδύεται!

Δάφνη:Στην καρακοσμάρα της αλλά τι φταίει??Για μένα μακάρι να της βγει και το όνειρο!Μανος και Μελίτα και Λουκας και Νόρα...Αυτούς θέλω...Αλλά κριμα δεν είναι να την έχουν στα σκοτάδια?Μπορώ να πω όμως πως με διασκεδάζει η ματιά της και έτσι που δαγκώνονται ολοι λέγοντας πράγματα καθώς αγνοεί κάτι πολύ σημαντικό...

Νικόλας:Τον λατρεύω!Κάθε σκηνή του με διασκεδάζει και λέω:Πες τα ρε Νικόλα!

Αντιγονάρα:Μαγκια της και αυτηνης που τους κάνει ό,τι θέλει...Δώσε θάρρος στο χωριάτη...Έτσι παίξ' τους όλους Αντιγονάρα!

Μάνος:Δεν τον αντέχω αυτόν τον παράφορο έρωτα για την Εύα...Πότε του προέκυψε?Καταπληκτικός ο Μπουγιούρης αλλά εγώ θέλω το Μάνο το λαμόγιο όχι τον Μάνο τον καρμήρι...Μπορώ?

Εύα:Ξειγήθηκε πολύ σωστά στον Εγω-Δεν-Ειμαι-Μάνος!Αλλά αυτός πουυυυυ!!κατα τα αλλα αδιάφορη όπως πάντα

Στέφανος:Πολύ αντιπαθητικός ρόλος τελικά...Καμία τσίπα!Να πάρει τη σπαστικοψηφισμένη να πάνε στο Παρίσι να μας αδειάσουν τη γωνιά! Προτιμώ το αρχιλαμόγιο απο το κρυφο-λαμόγιο!

Μελίτα:ΓΙΑΤΙ ΚΟΥΚΛΑΡΑ ΜΟΥ???ΓΙΑΤΙ??ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΙΣ ΕΤΣΙ????Τι ξεφτιλίκια είναι αυτα!Να πονεσεις!Να κλάψεις!Το δέχομαι!Αν και διαφωνώ και θα προτιμούσα να θυμώσεις το δέχομαι!Αλλά όχι να πηγαίνεις στο σπιτι του βραδιατικα να παρακολουθεις τις ευτυχισμενες του στιγμες με τη μελλουσα κυρία Καρτάλη!Χάρισμα της!Σιγα το κελεπούρι! Συμπεριφορές που δεν αρμόζουν σε μια κυρια!Και ΝΑΙ εισαι ΚΥΡΙΑ!Γιατί το ξεχνάς?Που θα κάθεσαι να κλαίγεσαι για τον πόνο σου στον καθένα?Synelthe Τι θέλουν να μας δείξουν οι σεναριογράφοι?Ότι όλοι πεφτουν χαμηλά για τον έρωτα?Ωραίο δίδαγμα!

Χρήστος:Μου άρεσε πάρα πολύ σήμερα σε όλες τις σκηνές του!Και με τη Νταίζη(που όμως δεν με πέιθουν για το μεγάλο έρωτα τους) και με το Στέφανο και με τη Μελίτα!Ειδικά σε αυτήν μίλησε πολύ σωστά!Μπράβο Χρηστάκη!

Mπορεί για μένα η Εύα μόνο αδιαφορη να μην είναι αλλα συμφωνώ γενικότερα σε όσα λες! Βλέπω ότι πολλοί συμφωνούν τελικά μαζί μου που έγραψα ότι χτες με λυπήθηκα την τηλεθεάτρια...
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Παρ Φεβ 05, 2010 2:01 pm

mimi_loukas+nora έγραψε:Ας σχολιάσω κι εγώ λοιπόν!
Γενικα:Αισθάνομαι ότι η εξέλιξη έχει βαλτώσει και εδώ και πάρα πολύ καιρό παρακολουθούμε τα ίδια και τα ίδια με ακόμη και τους διαλόγους να επαναλαμβάνονται...Η Νόρα χτυπίεται για το Λουκα.Ο Λουκάς είναι στα πατώματα για τη Νόρα. Η Νόρα κλαίγεται στη Δάφνη. Ο Λουκάς κλαίγεται στο Νικόλα. Ο Λουκάς την προξενεύει στον Μπέλλο. Η Νταίζη κάνει το παιχνιδάκι της. Η Μελίτα αποχαορετά το Στεφανο και περνούν μια(ή 12324435345) τελευταία νύχτα μαζί. Ο Μάνος κάνει προσπάθειες για την Εύα. Η Εύα τον αγαπάει αλλά προχωράει μπροστά!
Ναι-ναι τα είδαμε και σε αυτό το επεισόδιο και σε πόοοοοοσα προηγούμενα...Κρίμα!

Νόρα:Τι κατινιές είναι αυτες?Με ποιο δικαιωμα πας στο σπιτι του αλλου και προσβάλλεις αυτη που καλως ή κακως(προφανώς κακώς) έχει σπιτώσει?Οκ,το χάσαμε το κορμί(και τι κορμί Miam ) πατριώτη!Λίγη αξιοπρέπεια που σου ταιριάζει κιόλας Νόρα μου!Πρώτη φορά που έδωσα δικια στη Νταιζη...Το σωστό να λέγεται...Καλά για τον άλλο το χαλβά που παρακολουθούσε τον catfight και δεν έκανε τίποτα τι να πω...

Λουκάς:Ναι ρε φίλε δε θα χεις τίποτα να θυμάσαι και ποιος σου φταίει σε αυτό?Δεν ξέρω τι διεργασίες γίνονται στο δικό μου τον εγκέφαλο αλλά από πού και ως πού είναι λύση ο γάμος του με το γαρύφαλλο?Αφού το παιδί φεύγει!Τι πανε να μας πουλήσουν οι σεναριογράφοι??? Synelthe Γιατί νιώθω ότι υποτιμάται η νοημοσύνη μου?

Νταιζη:Θα το πω!ΜΑΓΚΙΑ ΤΗΣ!Το μόνο θυλικό της σειράς που δε σέρνεται αλλά σέρνει!Εξαιρετική και η ηθοποιός που την υποδύεται!

Δάφνη:Στην καρακοσμάρα της αλλά τι φταίει??Για μένα μακάρι να της βγει και το όνειρο!Μανος και Μελίτα και Λουκας και Νόρα...Αυτούς θέλω...Αλλά κριμα δεν είναι να την έχουν στα σκοτάδια?Μπορώ να πω όμως πως με διασκεδάζει η ματιά της και έτσι που δαγκώνονται ολοι λέγοντας πράγματα καθώς αγνοεί κάτι πολύ σημαντικό...

Νικόλας:Τον λατρεύω!Κάθε σκηνή του με διασκεδάζει και λέω:Πες τα ρε Νικόλα!

Αντιγονάρα:Μαγκια της και αυτηνης που τους κάνει ό,τι θέλει...Δώσε θάρρος στο χωριάτη...Έτσι παίξ' τους όλους Αντιγονάρα!

Μάνος:Δεν τον αντέχω αυτόν τον παράφορο έρωτα για την Εύα...Πότε του προέκυψε?Καταπληκτικός ο Μπουγιούρης αλλά εγώ θέλω το Μάνο το λαμόγιο όχι τον Μάνο τον καρμήρι...Μπορώ?

Εύα:Ξειγήθηκε πολύ σωστά στον Εγω-Δεν-Ειμαι-Μάνος!Αλλά αυτός πουυυυυ!!κατα τα αλλα αδιάφορη όπως πάντα

Στέφανος:Πολύ αντιπαθητικός ρόλος τελικά...Καμία τσίπα!Να πάρει τη σπαστικοψηφισμένη να πάνε στο Παρίσι να μας αδειάσουν τη γωνιά! Προτιμώ το αρχιλαμόγιο απο το κρυφο-λαμόγιο!

Μελίτα:ΓΙΑΤΙ ΚΟΥΚΛΑΡΑ ΜΟΥ???ΓΙΑΤΙ??ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΙΣ ΕΤΣΙ????Τι ξεφτιλίκια είναι αυτα!Να πονεσεις!Να κλάψεις!Το δέχομαι!Αν και διαφωνώ και θα προτιμούσα να θυμώσεις το δέχομαι!Αλλά όχι να πηγαίνεις στο σπιτι του βραδιατικα να παρακολουθεις τις ευτυχισμενες του στιγμες με τη μελλουσα κυρία Καρτάλη!Χάρισμα της!Σιγα το κελεπούρι! Συμπεριφορές που δεν αρμόζουν σε μια κυρια!Και ΝΑΙ εισαι ΚΥΡΙΑ!Γιατί το ξεχνάς?Που θα κάθεσαι να κλαίγεσαι για τον πόνο σου στον καθένα?Synelthe Τι θέλουν να μας δείξουν οι σεναριογράφοι?Ότι όλοι πεφτουν χαμηλά για τον έρωτα?Ωραίο δίδαγμα!

Χρήστος:Μου άρεσε πάρα πολύ σήμερα σε όλες τις σκηνές του!Και με τη Νταίζη(που όμως δεν με πέιθουν για το μεγάλο έρωτα τους) και με το Στέφανο και με τη Μελίτα!Ειδικά σε αυτήν μίλησε πολύ σωστά!Μπράβο Χρηστάκη!

Θα συμφωνήσω απολυτα σε όσα λες.!!! : respect :
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από nikidanis Παρ Φεβ 05, 2010 2:05 pm

mimi_loukas+nora έγραψε:Ας σχολιάσω κι εγώ λοιπόν!
Γενικα:Αισθάνομαι ότι η εξέλιξη έχει βαλτώσει και εδώ και πάρα πολύ καιρό παρακολουθούμε τα ίδια και τα ίδια με ακόμη και τους διαλόγους να επαναλαμβάνονται...Η Νόρα χτυπίεται για το Λουκα.Ο Λουκάς είναι στα πατώματα για τη Νόρα. Η Νόρα κλαίγεται στη Δάφνη. Ο Λουκάς κλαίγεται στο Νικόλα. Ο Λουκάς την προξενεύει στον Μπέλλο. Η Νταίζη κάνει το παιχνιδάκι της. Η Μελίτα αποχαορετά το Στεφανο και περνούν μια(ή 12324435345) τελευταία νύχτα μαζί. Ο Μάνος κάνει προσπάθειες για την Εύα. Η Εύα τον αγαπάει αλλά προχωράει μπροστά!
Ναι-ναι τα είδαμε και σε αυτό το επεισόδιο και σε πόοοοοοσα προηγούμενα...Κρίμα!

Νόρα:Τι κατινιές είναι αυτες?Με ποιο δικαιωμα πας στο σπιτι του αλλου και προσβάλλεις αυτη που καλως ή κακως(προφανώς κακώς) έχει σπιτώσει?Οκ,το χάσαμε το κορμί(και τι κορμί Miam ) πατριώτη!Λίγη αξιοπρέπεια που σου ταιριάζει κιόλας Νόρα μου!Πρώτη φορά που έδωσα δικια στη Νταιζη...Το σωστό να λέγεται...Καλά για τον άλλο το χαλβά που παρακολουθούσε τον catfight και δεν έκανε τίποτα τι να πω...

Λουκάς:Ναι ρε φίλε δε θα χεις τίποτα να θυμάσαι και ποιος σου φταίει σε αυτό?Δεν ξέρω τι διεργασίες γίνονται στο δικό μου τον εγκέφαλο αλλά από πού και ως πού είναι λύση ο γάμος του με το γαρύφαλλο?Αφού το παιδί φεύγει!Τι πανε να μας πουλήσουν οι σεναριογράφοι??? Synelthe Γιατί νιώθω ότι υποτιμάται η νοημοσύνη μου?

Νταιζη:Θα το πω!ΜΑΓΚΙΑ ΤΗΣ!Το μόνο θυλικό της σειράς που δε σέρνεται αλλά σέρνει!Εξαιρετική και η ηθοποιός που την υποδύεται!

Δάφνη:Στην καρακοσμάρα της αλλά τι φταίει??Για μένα μακάρι να της βγει και το όνειρο!Μανος και Μελίτα και Λουκας και Νόρα...Αυτούς θέλω...Αλλά κριμα δεν είναι να την έχουν στα σκοτάδια?Μπορώ να πω όμως πως με διασκεδάζει η ματιά της και έτσι που δαγκώνονται ολοι λέγοντας πράγματα καθώς αγνοεί κάτι πολύ σημαντικό...

Νικόλας:Τον λατρεύω!Κάθε σκηνή του με διασκεδάζει και λέω:Πες τα ρε Νικόλα!

Αντιγονάρα:Μαγκια της και αυτηνης που τους κάνει ό,τι θέλει...Δώσε θάρρος στο χωριάτη...Έτσι παίξ' τους όλους Αντιγονάρα!

Μάνος:Δεν τον αντέχω αυτόν τον παράφορο έρωτα για την Εύα...Πότε του προέκυψε?Καταπληκτικός ο Μπουγιούρης αλλά εγώ θέλω το Μάνο το λαμόγιο όχι τον Μάνο τον καρμήρι...Μπορώ?

Εύα:Ξειγήθηκε πολύ σωστά στον Εγω-Δεν-Ειμαι-Μάνος!Αλλά αυτός πουυυυυ!!κατα τα αλλα αδιάφορη όπως πάντα

Στέφανος:Πολύ αντιπαθητικός ρόλος τελικά...Καμία τσίπα!Να πάρει τη σπαστικοψηφισμένη να πάνε στο Παρίσι να μας αδειάσουν τη γωνιά! Προτιμώ το αρχιλαμόγιο απο το κρυφο-λαμόγιο!

Μελίτα:ΓΙΑΤΙ ΚΟΥΚΛΑΡΑ ΜΟΥ???ΓΙΑΤΙ??ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΙΣ ΕΤΣΙ????Τι ξεφτιλίκια είναι αυτα!Να πονεσεις!Να κλάψεις!Το δέχομαι!Αν και διαφωνώ και θα προτιμούσα να θυμώσεις το δέχομαι!Αλλά όχι να πηγαίνεις στο σπιτι του βραδιατικα να παρακολουθεις τις ευτυχισμενες του στιγμες με τη μελλουσα κυρία Καρτάλη!Χάρισμα της!Σιγα το κελεπούρι! Συμπεριφορές που δεν αρμόζουν σε μια κυρια!Και ΝΑΙ εισαι ΚΥΡΙΑ!Γιατί το ξεχνάς?Που θα κάθεσαι να κλαίγεσαι για τον πόνο σου στον καθένα?Synelthe Τι θέλουν να μας δείξουν οι σεναριογράφοι?Ότι όλοι πεφτουν χαμηλά για τον έρωτα?Ωραίο δίδαγμα!

Χρήστος:Μου άρεσε πάρα πολύ σήμερα σε όλες τις σκηνές του!Και με τη Νταίζη(που όμως δεν με πέιθουν για το μεγάλο έρωτα τους) και με το Στέφανο και με τη Μελίτα!Ειδικά σε αυτήν μίλησε πολύ σωστά!Μπράβο Χρηστάκη!


συμφωνω απολυτως : respect : : respect : !!!! ας μας μοιραζουν αμα ειναι και δυο λεξοτανιλ στην ερημη τηλεθεατρια
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από Mafalda Παρ Φεβ 05, 2010 2:18 pm

hionati έγραψε:Σκηνη ευα-μανος
Ή πιο σωστα η αλικη στη χωρα των θαυματων…καλε αυτος δεν είναι μανος,δεν είναι κροταλιας είναι η μαιρη ποπινς…πολύ ανωτεροτητα… να πω ότι ο μπουγιουρης ηταν κουκλιιιι σε αυτή σκηνη…το σοβαρο και το πονεμενο του παει ενώ το παθιαρικο όχι και τοσο…
Αρχιζουν να μου αρεσουν σα ζευγαρι ο μανος και η ευα…και ο μανος αρχιζει να με πειθει ότι την αγαπαει απλα δεν το χε καταλαβει…

Σκηνη νορα-δαφνη –λουκας
1 σχολιο…ευα=αν μου παθει κατι…(δηλαδη ο μανος μου…)

Σκηνη αντιγονης-στεφανου…
Καλα στην καρακοσμαρα της η λαιδη…τι εβαλε λεει μεσα στο κουτι…τι να βαλε μαρη…ειπε να σουφρωσει κανα χρυσαφικο,να του μεινει του ανθρωπου τιποτα ετσι πως τα μοιραζεις αβερτα εσυ…
<<κλεινω τη ζωη που ηθελα να ζησω…>>τι ειπες τωρα ρε θεε??

Σκηνη λουκας-νικολας-μανος
Καλα φωναξτε ένα γιατρο ο μανος πεθανε…ή μαλλον του δωσανε κατι στη χωρα τον θαυματων και λιποθυμισε…
Καλα ρε νικολα δεν εχεις κλειδια,δε σου κοψε…
Επαναλαμβανω…αυτος δεν είναι ο μανος…
Η ευα μου,η νορα μου…..μανο παρε και το λουκα στη χωρα των θαυματων με την αλικη…
Νικολα=θεος…να και ενας σωστος αντρας σε αυτή τη σειρα…
Ο μανος εφυγε…μαλλον τον φωναξε η αλικη …ουπς ξαναγυρισε…
Και μετα το παραληρημα ο λουκας επανηλθε…η ευα πηρε τη σωστη αποφαση λεει…

Και τωρα η τραγουδαρα…για ολους τους πονεμενους που ερωτευτηκαν και προδωθηκαν…οπα..οπα…οπα…
Ρε παιδια τοσα μαναρια σε αυτή τη σειρα ένας να ριξει ζεμπεκια δεν υπαρχει…κακως…ωραιες σκηνες ευας-μανου παντως…

Σκηνη Νταιζη- χρηστος
Καλε τον επιασαν οι ευαισθησιες το χρηστακι…καλε αγαπιουνται τα παιδια…και δεν τους φαινοταν…καλε αυτά τα πρεπη παλι…καλε γιατι δεν μπορουν να είναι μαζι τα παιδια…καλε με συγκινησαν παλι…χρηστακης ερωτευμενος…

Λουκας-νορα
Η προφορα της νορας …όλα τα λεφτα…
Η μελιτα λεει ποναει αλλα θα το ξεπερασει…νορα νομιζειιιιςςς
Χαζουλα σκηνη…το μονο καλο=το σαρκοφαγο…

Μελιτα-δαφνη
Η κολλητη της λορα ειπε να γυρισει από το μικρο σπιτι στο λιβαδι και να παει στο σπιτι της μελιτας…καλα αυτή η δαφνη είναι η μονη σε αυτή τη σειρα χαρουμενη επι 24ωρου βασεως και για τα τελευταια …και εγω δεν ξερω επεισοδια…καλε μηπως καπνιζει τιποτα κρυφα…
Λεει η δαφνη=να σου πω,η νορα παντρευεται…
Δε μας λες τα καλαντα λεω εγω δαφνη…
Μας επρηξε με τη μελιτα και το μανο η δαφνη…ελεος…δεν τελειωνουν αυτές οι αγαπες λεει…
Καλα και η μελιτα θα ηθελε η ευα να μην προχωρουσε και να γυρνουσε στο μανο…θα μας βολευε είναι η αληθεια…
Ααα και η μελιτα το ειπε=ο ερωτας με το μανο μας τελειωσε…αλλα καλε τον αγαπαει το μανο…
Ξαφνικα πολύ αγαπη βρε αδερφια…ολοι αγαπανε ολους και είναι ερωτευμενη με αλλους…τελειαααα

Ευα-αντιγονη…
Πολλες γλυκιες…δε μας βλεοω να μας βγαινουν σε καλο…ευα προσεχε το μπουλντοκ δαγκωνει…

Μανος-λιακουρας…
Μανος=πως θα περασει η ζωη χωρις την ευα…
Αααα μανο θα σε μαλωσω …κλεβεις ατακες…εσυ βολεψου με τις σκιες και τα λοιπα…η άλλη είναι ατακα του στεφανου προς μελιτα
Ευα-στεφανος…

Κατι καταλαβε η ευα στον αερα…
Τελεια η ατακα του ατεφανου=η μανα μου σε λατρευει αλλα δε θα σε παντρευτει αυτή αλλα εγω…
Τα ψεματακια συνεχιζονται…

Πετρος-μελιτα
Μου αρεσουν πολύ οι σκηνες τους…
Τωρα αυτό το πηγαινα και εβλέπα τη θαλασσα(στεφανος)του πετρου να το παρω προφητικα???

Στεφανος-χρηστος=Μαναρια εν δραση…
Στεφανος=καποτε ηθελα να την παντρευτω…καποτε…καποτε…
Τη μελιτα την αγαπαω…την ευα την αγαπαω…αλλα η μελιτα μου ξυπνησε πρωτογνορα συναισθηματα,τι να τα κανω ,να τα κοιμισω…ειμαι ερωτευμενος…
Καλα ποσο μου αρεσει ο στεφανακος ερωτευμενος…τρελα μου αρεσει…
Καλε ο στεφανος εχει αδερφο το χρηστακι…καλε τα παιδια αγαπιουνται …και αυτά… ελπιζω όχι όπως οι αλλοι…
Καλα φοβερη σκηνη…αγορια μου…βασικα εγω θελω το στεφανο…ειπαμε ο χρηστος είναι της τζινας…

Το τραπεζι…
Καλα η αντιγονη…μεχρι και τα μουστακια της γελανε
Το καλυτερο ηταν το σχολιο του στεφανου=αν συνεχισει να τρωει ετσι θα γινει δυο κουκλες…καλα καζαν ντιπι…που της μυρισε…ασε που είναι και ψιλοχαλια το γλυκο…
Μια απορια…με το καρταλης και το λαζαριδης τι γινεται???
Το στεφ τον λενε καρταλη και τη μανα του λαζαριδη???τι γινεται τελικα…

Μελιτα
Καλα την λυπαμαι την καημενη…σε απογνωση…είναι ερωτευμενη και ποναει…
Μελιτα-χρηστος

Ωραια σκηνη…ο χρηστος της μιλησε σωστα…
Τον αγαπαει λεει…και αυτος σε αγαπαει λεει και ο χρηστος…
Εισαι κυρια της ειπε ,σταματα να βασανιζεις τον εαυτο σου…μπραβο χρηστο…μπραβο αγορινα να αγιασει το στομα σου…ρε μελιτακι παρατα τον…
- Λουκας νταιζη-νορα

Η παρακρουση συνεχιζεται…
Την νταιζη δεν τη πιστευω=τον αντρα μου…και το σπιτι μου…

Μελιτα-αμαλια
Πολύ πινει…πολύ πινει…αλκοολικη τη βλεπω στο τελος τη μελιτα…

Δαφνη-νορα
Νορα βενετη φωκα…το καλυτερο

Στεφανος και οικογενεια χαριτου
Ευτυχως τα φιλια ευα-στεφ μεινανε ακομη στα μαγουλα….
Μπραβο βρε αγγελα…τη μυριστηκε τη δουλεια…
Η αντιγοναρα εχει μια μυτουλα,και τη χωνει παντου
Προοικονομια=βλεπω να φευγουν συντομα οι αγαπες με την αντιγονιτσα

Τραγουδαρα δευτερη…φοβερο…απιστευτο..μανοδικο…ενας στιχο μια ζωη…<<και εγω που ζω για παντα εγω,και ολο φευγω το τελος πριν να δω…..κάθε νυχτα που περναει>>
Η τετρας εν δραση…μελιτα,στεφανος,μανος,ευα…ααα αγαπιουνται πολιυυυυυ…αλλα δυστυχως είναι ερωτευμενοι στο χιαστο…παντως αυτόν το γαμο δεν τον θελει κανενας από τους 4…υπαρχει λυση όμως …προχωρημενοι ανθρωπο ημαστε…να το κανουν κοινοβιο…να μενουν και οι τεσσερις σε ένα σπιτι,να μεγαλωσουν μαζι τα παιδια τους και να κοιμουνται εκαστος με αυτόν που θελει ρε αδερφε…να ρωτησω κατι, στο συμβολαιο συμβιωσης πρεπει να υπογραφουν 2 μονο??4 δε γινεται…
Και ο λουκας με τη νορα μπηκαν στο σχημα……λουκα πολύ πινεις αγορι μου…δεν πας στη μελιτα να γινετε πολύ οι ανωνυμοι αλκοολικοι…

Στεφανος-μελιτα
Πολύ ωραια εικονα με τους δυο στο τζαμι…η συνεχεια στο επομενο…

Μια απορια=ο χρηστος προλαβε και ειπε στο στεφ για τη μελ ή όχι…γιατι αλλιως γιατι να παει σπιτι της νυχτιατηκα…για να της πει τελειωσαμε παλι…



Δεν προλαβαινω να γράψω , την καντεμιά μου wall wall αλλα συμφωνώ σε όλα Thumbs up
2 πολύ μικρά σχολιάκια
Οι ατάκες του Στεφανου σε όλο το επεισόδιο θεικές : Klap
Γενικά για μένα ήταν ενα επεισόδιο που με στενοχώρησε :( όλοι ήταν για κλάματα με την τροπή που πέρνει η ζωή τους
Mafalda
Mafalda
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από loukitsa Παρ Φεβ 05, 2010 2:29 pm

NATALITSA_LOUKITSA έγραψε:να τον παρεις να πατε αλλου και την νταιζη και σε λιγο θα σας στειλω και τον λουκακο μου το χαλβαδολουκουμααααααααααα


επ επ Ναταλακι το Λουκακο δεν το αγγιζει άλλη εκτος απ το νυχτεριδακι Tsanties Tigania cinefreak έλιωσα με το σχολιασμό σου Penguin
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από PrincessRachel Παρ Φεβ 05, 2010 2:35 pm

CineFreak έγραψε:Καταρχήν, πριν ανοίξω το στόμα μου, πρέπει να πω ότι δεν έχω ΚΑΝΕΝΑ παράπονο από τους ηθοποιούς και τις ερμηνείες τους ... είναι ΟΛΟΙ άψογοι στους ρόλους τους και παλεύουν παλικαρίσια να δώσουν υπόσταση και συναίσθημα στα λόγια τους ... τους αγαπώ και τους εκτιμώ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ και τους εύχομαι να μας δίνουν πάντα ωραίες στιγμές ...Flkia

τώρα μπορώ να εκτονωθώ άνετα και να βγάλω το ρατσιστικό και σνομπέ που με διακρίνει (πες με Αμαλία).. nteni

ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ μία κόρη Ρούσου-Θανάσουλα, ΒΠ girl μεγαλωμένο στα παλάτια, με τα γαλλικά της και τα πιάνα της, να πίνει το Βόσπορο και την Ερυθρά θάλασσα μαζί βιώνοντας τον "απόλυτο" πόνο, να κάθεται τρέμοντας σαν το κοριτσάκι με τα σπίρτα έξω από τη Καρταλο-βίλα και να παρακολουθεί τον "απόλυτο" κρεβατο-έρωτα να ταίζει στο στόμα τη γκαστρωμένη μονδέλα καζάν-ντιπί, ταουκιοξού, εκμέκ καταίφ και λοιπά πολίτικα ???? και σα να μην έφτανε το μέγεθος της ξεφτίλας, να πέφτει μούρη με μούρη με το Χρήστο, να του κλαουνιάζει "γιατίιιΙΙΙΙΙ σε μένα αυτό γιατίιιιιιιι????" και ο Χρήστος να την αντιμετωπίζει "συγκαταβατικά" να το πώ ? "ώ ρε μπλέξαμε με σάικα-άντε να την στείλω σιγά σιγά σπίτι της μη μας πάρουν χαμπάρι" να το πω ? "πρέπει να τον ξεχάσεις Μελίτα και αδειάσέ μας τη γωνιά γιατί μου χαλάει και το ντελίβερυ γλυκό" να το πω ?? BadMood Kotsides

ΕΝΑ ΘΑ ΠΩ : "Αφεντικά και δούλοι, σκ*τά γινήκαμ' ούλοι !!!" - που θα μας κάνουν και υποδείξεις τα τσιράκια που έκαναν κ*λος την οικογένεια μας για τα μάτια της Καρταλο-μέγαιρας ... xastouki

τα είπα και ξεθύμανα ...!!! Grrr

για τη θέα του Μάνου να παραδέρνει σε ραχούλες, βραχάκια, παραλίες, ενθυμούμενος τον καρμικό του έρωτα δε θα σχολιάσω ... vomit

για τη θέα της Νόρας να ξεκατινιάζεται και να ακούσει βρισιές από το τσόκαρο, με την ανοχή του λουκουμά, δε θα σχολιάσω επίσης ... vomit

και όπως έχουμε ΟΛΟΙ ξαναπει, το έργο απευθύνεται σε αυτούς που δεν έχουν δει ποτέ τους Α κύκλο ...

Υ.Γ. τί είπε ο Στέφανος σε μάνα και κόρη ? μη με ενοχλείτε, θέλω να ζήσω τη ζωή μου με την Εύα και το παιδί μας ??? μη σώσουμε και σε ξαναδούμε ρε χαμένε ... slap

HOW LOW CAN YOU GO ????? (Που λέει και ο Ludacris!!)
[b]
Fskl
ποπο..τι 9εικος σχολιασμος??????συμφωνω απολυτα σε ολα...ΑΠΟΛΥΤΑ!
ΥΓφοβερο το πρωτο σκελος του σχολιασμου σου με τα πολιτικα και το κοριτσακι με σπιρτα!
gelio gelio
PrincessRachel
PrincessRachel
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δασος των γαλαζιων ονειρων..
Ασχολίες : θεατρο ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από KonstantinaA Παρ Φεβ 05, 2010 2:39 pm

Mafalda έγραψε:
hionati έγραψε:Σκηνη ευα-μανος
Ή πιο σωστα η αλικη στη χωρα των θαυματων…καλε αυτος δεν είναι μανος,δεν είναι κροταλιας είναι η μαιρη ποπινς…πολύ ανωτεροτητα… να πω ότι ο μπουγιουρης ηταν κουκλιιιι σε αυτή σκηνη…το σοβαρο και το πονεμενο του παει ενώ το παθιαρικο όχι και τοσο…
Αρχιζουν να μου αρεσουν σα ζευγαρι ο μανος και η ευα…και ο μανος αρχιζει να με πειθει ότι την αγαπαει απλα δεν το χε καταλαβει…

Σκηνη νορα-δαφνη –λουκας
1 σχολιο…ευα=αν μου παθει κατι…(δηλαδη ο μανος μου…)

Σκηνη αντιγονης-στεφανου…
Καλα στην καρακοσμαρα της η λαιδη…τι εβαλε λεει μεσα στο κουτι…τι να βαλε μαρη…ειπε να σουφρωσει κανα χρυσαφικο,να του μεινει του ανθρωπου τιποτα ετσι πως τα μοιραζεις αβερτα εσυ…
<<κλεινω τη ζωη που ηθελα να ζησω…>>τι ειπες τωρα ρε θεε??

Σκηνη λουκας-νικολας-μανος
Καλα φωναξτε ένα γιατρο ο μανος πεθανε…ή μαλλον του δωσανε κατι στη χωρα τον θαυματων και λιποθυμισε…
Καλα ρε νικολα δεν εχεις κλειδια,δε σου κοψε…
Επαναλαμβανω…αυτος δεν είναι ο μανος…
Η ευα μου,η νορα μου…..μανο παρε και το λουκα στη χωρα των θαυματων με την αλικη…
Νικολα=θεος…να και ενας σωστος αντρας σε αυτή τη σειρα…
Ο μανος εφυγε…μαλλον τον φωναξε η αλικη …ουπς ξαναγυρισε…
Και μετα το παραληρημα ο λουκας επανηλθε…η ευα πηρε τη σωστη αποφαση λεει…

Και τωρα η τραγουδαρα…για ολους τους πονεμενους που ερωτευτηκαν και προδωθηκαν…οπα..οπα…οπα…
Ρε παιδια τοσα μαναρια σε αυτή τη σειρα ένας να ριξει ζεμπεκια δεν υπαρχει…κακως…ωραιες σκηνες ευας-μανου παντως…

Σκηνη Νταιζη- χρηστος
Καλε τον επιασαν οι ευαισθησιες το χρηστακι…καλε αγαπιουνται τα παιδια…και δεν τους φαινοταν…καλε αυτά τα πρεπη παλι…καλε γιατι δεν μπορουν να είναι μαζι τα παιδια…καλε με συγκινησαν παλι…χρηστακης ερωτευμενος…

Λουκας-νορα
Η προφορα της νορας …όλα τα λεφτα…
Η μελιτα λεει ποναει αλλα θα το ξεπερασει…νορα νομιζειιιιςςς
Χαζουλα σκηνη…το μονο καλο=το σαρκοφαγο…

Μελιτα-δαφνη
Η κολλητη της λορα ειπε να γυρισει από το μικρο σπιτι στο λιβαδι και να παει στο σπιτι της μελιτας…καλα αυτή η δαφνη είναι η μονη σε αυτή τη σειρα χαρουμενη επι 24ωρου βασεως και για τα τελευταια …και εγω δεν ξερω επεισοδια…καλε μηπως καπνιζει τιποτα κρυφα…
Λεει η δαφνη=να σου πω,η νορα παντρευεται…
Δε μας λες τα καλαντα λεω εγω δαφνη…
Μας επρηξε με τη μελιτα και το μανο η δαφνη…ελεος…δεν τελειωνουν αυτές οι αγαπες λεει…
Καλα και η μελιτα θα ηθελε η ευα να μην προχωρουσε και να γυρνουσε στο μανο…θα μας βολευε είναι η αληθεια…
Ααα και η μελιτα το ειπε=ο ερωτας με το μανο μας τελειωσε…αλλα καλε τον αγαπαει το μανο…
Ξαφνικα πολύ αγαπη βρε αδερφια…ολοι αγαπανε ολους και είναι ερωτευμενη με αλλους…τελειαααα

Ευα-αντιγονη…
Πολλες γλυκιες…δε μας βλεοω να μας βγαινουν σε καλο…ευα προσεχε το μπουλντοκ δαγκωνει…

Μανος-λιακουρας…
Μανος=πως θα περασει η ζωη χωρις την ευα…
Αααα μανο θα σε μαλωσω …κλεβεις ατακες…εσυ βολεψου με τις σκιες και τα λοιπα…η άλλη είναι ατακα του στεφανου προς μελιτα
Ευα-στεφανος…

Κατι καταλαβε η ευα στον αερα…
Τελεια η ατακα του ατεφανου=η μανα μου σε λατρευει αλλα δε θα σε παντρευτει αυτή αλλα εγω…
Τα ψεματακια συνεχιζονται…

Πετρος-μελιτα
Μου αρεσουν πολύ οι σκηνες τους…
Τωρα αυτό το πηγαινα και εβλέπα τη θαλασσα(στεφανος)του πετρου να το παρω προφητικα???

Στεφανος-χρηστος=Μαναρια εν δραση…
Στεφανος=καποτε ηθελα να την παντρευτω…καποτε…καποτε…
Τη μελιτα την αγαπαω…την ευα την αγαπαω…αλλα η μελιτα μου ξυπνησε πρωτογνορα συναισθηματα,τι να τα κανω ,να τα κοιμισω…ειμαι ερωτευμενος…
Καλα ποσο μου αρεσει ο στεφανακος ερωτευμενος…τρελα μου αρεσει…
Καλε ο στεφανος εχει αδερφο το χρηστακι…καλε τα παιδια αγαπιουνται …και αυτά… ελπιζω όχι όπως οι αλλοι…
Καλα φοβερη σκηνη…αγορια μου…βασικα εγω θελω το στεφανο…ειπαμε ο χρηστος είναι της τζινας…

Το τραπεζι…
Καλα η αντιγονη…μεχρι και τα μουστακια της γελανε
Το καλυτερο ηταν το σχολιο του στεφανου=αν συνεχισει να τρωει ετσι θα γινει δυο κουκλες…καλα καζαν ντιπι…που της μυρισε…ασε που είναι και ψιλοχαλια το γλυκο…
Μια απορια…με το καρταλης και το λαζαριδης τι γινεται???
Το στεφ τον λενε καρταλη και τη μανα του λαζαριδη???τι γινεται τελικα…

Μελιτα
Καλα την λυπαμαι την καημενη…σε απογνωση…είναι ερωτευμενη και ποναει…
Μελιτα-χρηστος

Ωραια σκηνη…ο χρηστος της μιλησε σωστα…
Τον αγαπαει λεει…και αυτος σε αγαπαει λεει και ο χρηστος…
Εισαι κυρια της ειπε ,σταματα να βασανιζεις τον εαυτο σου…μπραβο χρηστο…μπραβο αγορινα να αγιασει το στομα σου…ρε μελιτακι παρατα τον…
- Λουκας νταιζη-νορα

Η παρακρουση συνεχιζεται…
Την νταιζη δεν τη πιστευω=τον αντρα μου…και το σπιτι μου…

Μελιτα-αμαλια
Πολύ πινει…πολύ πινει…αλκοολικη τη βλεπω στο τελος τη μελιτα…

Δαφνη-νορα
Νορα βενετη φωκα…το καλυτερο

Στεφανος και οικογενεια χαριτου
Ευτυχως τα φιλια ευα-στεφ μεινανε ακομη στα μαγουλα….
Μπραβο βρε αγγελα…τη μυριστηκε τη δουλεια…
Η αντιγοναρα εχει μια μυτουλα,και τη χωνει παντου
Προοικονομια=βλεπω να φευγουν συντομα οι αγαπες με την αντιγονιτσα

Τραγουδαρα δευτερη…φοβερο…απιστευτο..μανοδικο…ενας στιχο μια ζωη…<<και εγω που ζω για παντα εγω,και ολο φευγω το τελος πριν να δω…..κάθε νυχτα που περναει>>
Η τετρας εν δραση…μελιτα,στεφανος,μανος,ευα…ααα αγαπιουνται πολιυυυυυ…αλλα δυστυχως είναι ερωτευμενοι στο χιαστο…παντως αυτόν το γαμο δεν τον θελει κανενας από τους 4…υπαρχει λυση όμως …προχωρημενοι ανθρωπο ημαστε…να το κανουν κοινοβιο…να μενουν και οι τεσσερις σε ένα σπιτι,να μεγαλωσουν μαζι τα παιδια τους και να κοιμουνται εκαστος με αυτόν που θελει ρε αδερφε…να ρωτησω κατι, στο συμβολαιο συμβιωσης πρεπει να υπογραφουν 2 μονο??4 δε γινεται…
Και ο λουκας με τη νορα μπηκαν στο σχημα……λουκα πολύ πινεις αγορι μου…δεν πας στη μελιτα να γινετε πολύ οι ανωνυμοι αλκοολικοι…

Στεφανος-μελιτα
Πολύ ωραια εικονα με τους δυο στο τζαμι…η συνεχεια στο επομενο…

Μια απορια=ο χρηστος προλαβε και ειπε στο στεφ για τη μελ ή όχι…γιατι αλλιως γιατι να παει σπιτι της νυχτιατηκα…για να της πει τελειωσαμε παλι…



Δεν προλαβαινω να γράψω , την καντεμιά μου wall wall αλλα συμφωνώ σε όλα Thumbs up
2 πολύ μικρά σχολιάκια
Οι ατάκες του Στεφανου σε όλο το επεισόδιο θεικές : Klap
Γενικά για μένα ήταν ενα επεισόδιο που με στενοχώρησε :( όλοι ήταν για κλάματα με την τροπή που πέρνει η ζωή τους
ΚΑΛΑ ΜΕ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ gelio gelio gelio ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟ ΣΟΥ. ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΧΘΕΣ ΠΟΛΥ ΠΙΚΡΑ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ.

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από NATALITSA_LOUKITSA Παρ Φεβ 05, 2010 3:14 pm

ΟΚ ΚΡΑΤΑ ΤΟΝ ΛΟΥΚΙΤΣΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΝΤΟΛΜΑ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΤΑ ΧΟ ΠΑΡΕΙ ΕΛΕΟΣ

ΑΝΤΕ ΚΡΑΤΑ ΤΟΝ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΚΟΙΤΑΖΩ ΤΟΝ ΜΠΕΛΟ ΤΕΛΟΣ
NATALITSA_LOUKITSA
NATALITSA_LOUKITSA
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : στη δικη μου εδεμ με τον Αιμιλιο μουυυ και σε στιγμες χαλαρωσης και σκεψης στο λουκικοπετρακικο κοσμο μου, Πολυχρονίδη,Πετρακης και ever
Ασχολίες : το μωρο μου πανω απο ολα ,η δικη μας παρεουλα facebook και φυσικα τα παιδια μας και το μαριαννακιιι

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Φεβ 05, 2010 3:19 pm

Aς σχολιάσω κι εγώωωωωωω...

Καταρχήν να ξεκαθαρίσω οτι χτες τουλάχιστον δεν είχα κάποιο θέμα με τους ηθοποιούς, αντιθέτως ορισμένοι με εξέπληξαν ιδιαίτερα ευχάριστα.

Μάνος & Εύα
Ο Μπουγιούρης με έπεισε! Ο Μάνος πάλι ..ΟΧΙ!!!

Την σκηνή -αν και μικρή- την βρήκα εκπληκτική, ο Μάνος παγωμένος και η Εύα κατάλαβε ότι όλη αυτή η παγωμάρα είναι πολύ χειρότερη αντίδραση απο ότι τα κλασσικά του Μάνου, καταλαβε οτι πόνεσε πολύ.

Δεν ξέρω για την Εύα αλλα εγώ δεν πίστεψα δευτερόλεπτο ότι ο Μάνος το εννοεί ότι θέλει να τη δει ευτυχισμένη πλάι στο Στέφανο, ούτε βέβαια και ότι θα την αφήσει στην ησυχία της.. Θελω να τον πιστέψω γιατί βλέπω οτι η σειρά κατα κει βαδίζει (είπαμε με λυπάμαι) αλλά δεν μπορώ! ΘΥΜΑΜΑΙ!!!

Ο κλασσικός Μανος που ποναει επειδή έχασε τα κεκτημένα του και τίποτα παραπάνω είναι.. μέχρι πριν 3 μέρες την εκμεταλευόσουν βρε αθλιο πλάσμα που θα μας το παίξεις και πονεμένος απο αγάπη.. έχασες την γλάστρα που ήθελες να κοσμεί το σπίτι σου και κάτι τρέχει στα γύφτικα..αντε να σε δω ποσο θα κρατήσει η αναλαμπή!

+++

Στέφανος - Αντιγονάρα
Εξηγείστε μου ποιος τον αναγκάζει να ζήσει τη ζωή του δίπλα στην Εύα σας παρακαλώ πολύ γιατί θα τρελαθω!

ΚΑΝΕΙΣ! ΜΑ ΚΑΝΕΙΣ! Μόνο το γεγονός ότι δεν θέλει να χαλάσει το image του! Είσαι για γέλια, για κλάμματα, για τα σκουπίδια, για το βόθρο..διάλεξε και πάρε μη λες οτι σε αναγκάζουμε και σε αυτό!

+++

Αμαλία - Μελίτα
Η Μελίτα και ο Μάνος αραδιασμένοι στους καναπέδες μου έβγαλαν το εξής σχόλιο: Όχι άλλες σταγόνες έλεος! Είχαμε την Εύα, μετά τη Μελίτα και τώρα πάλι τη Μελίτα και μετά το Μάνο? Τουλάχιστον αυτοί είναι πλούσιοι ρε παιδιά! Ας πάνε κανα ταξιδάκι για shopping & clubbing therapy ή σε κανα κέντρο αποτοξίνωσης απο αυτά που είναι σαν ακριβά σπα (τους χρειάζεται δεν έχω να πω) γιατί δεν τους αντέχω! Ειδικά τη Μελίτα!

+++

Κοριτσοπαρέα
Δαφνούλα απο τον πλανήτη Goofy μετοίκησες στον πλανήτη "Τα καλά και συμφέροντα"? Το ότι δεν της φάνηκε παράξενη η συμπεριφορά του Μάνου το θεωρώ γελοίο και εγωιστικό από πλευράς της! Ούτε η ίδια δεν πίστευε τα λεγόμενά της και φάνηκε, το έλεγε απλά για να καθησυχάσει την Εύα να την τραβήξει μακριά του!

Ακούγοντας την Εύα να λέει "μην ΜΟΥ πάθει τίποτα" ξεκίνησε η αποκαθήλωση των κάδρων ΚΑΙ εχθες! Εγώ ξέρω ότι όταν θες να ξεπεράσεις κάποιον, το ΑΛΦΑ και το ΩΜΕΓΑ είναι να μην μιλάς για αυτόν! Η ευκολία που συζητάνε για το Μάνο με την Εύα με στέλνει!

Το μεταφράζω ως τυράκι για τους Μανο-Ευικούς και τους Στεφανο-Μελιτικούς του τέστιν "Μην ξενερώνετε που χωρίσανε εδω είναι ακόμα η αγάπη της καντε υπομονη και σε λίγο καιρό πάλι θα είναι μαζί, δεν πα να'ναι ο χειρότερος άνθρωπος του κόσμου η κοπέλα ειναι άρρωστη και θέλει αυτόν! Αρα μόλις τον χωρίσει ο Στέφανος θα γυρίσει στη Μελίτα"
- Πρέπει να σώσουμε ότι κοινό μας απέμεινε και ελπίζει σωστά αγαπητοί σεναριογράφοι? (Οι υπόλοιποι έχουμε χάσει την ελπίδα μας, μας παρασέρνει το ρεύμα και το αφήνουμε να δούμε που θα πάει - κατα διαόλου μεριά όπως το κόβω...)
- Πρέπει να βάλουμε αυτούς που θέλουν την Εύα μόνη της ή έστω με τον Στέφανο να πούνε από τον ηλίθιο τον Στέφανο προτιμώ το λαμόγιο Μάνο σωστα?
- Πρέπει να της κανει τόσα ο Στέφανος που να φτάσουμε να πάρουμε το μέρος του Μάνου ως το μη χείρον βέλτιστο σωστά?

Ε ΟΧΙ!!! Αρνούμαι να το παίξω αυτό το παιχνίδι! Αν δεν θέλει ο Στέφανος μη σωσει να την παντρευτεί, έχω κι άλλη λύση για εκείνον και την αγαπητικιά του → ΝΙΚΗΤΑΣ!!! Όσο για το Μάνο μπορώ να προτείνω ανετότατα την ίδια λύση! Καλύτερα μόνη της η Εύα παρά με έναν παρτάκια σαν το Μάνο που κλαίει ένα επεισόδιο για να μας συγκινήσει και ξανά προς τη δόξα τραβά!

+++

Αντροπαρέα
Λουκάς και Νικόλας όλα τα λεφτά! Το όρθιο πτώμα παρακαλείται να παραμείνει σε αυτή την κατάσταση καμμια 10αριά χρόνια ακόμα και βλέπουμε... ΘΥΜΑΜΑΙ!!!

Καλα ο Νικόλας που δεν ήθελε να σπάσουν την πόρτα ΤΟΥ τι σας λέει? Έλιωσα στο γέλιο! Για να μην πω για το Λουκά που βρήκε ευκαιρία και έλεγε κι αυτός τον πόνο του! Πάαααααααρα πολυ διασκεδαστικοί!

Λουκάς: Μπράβο! Εύγε αγόρι μου! Έτσι κάνουν οι άντρες οι σωστοί, οι ζόρικοι! Πάρτου την πίεση! gelio

Μανος: Παντρεμένη με το Στέφανο, θα γίνει η μάνα του παιδιού του... (Mε χρονοκαθυστέρηση άρχισε να φαντάζεται τα πράγματα και ο Μάνος μετά τη Μελίτα! Έχω και εικόνα Μανο!!! Ο Στέφανος με την Εύα ντυμένοι στα άσπρα να παίζουν στο γύρο στην παιδική χαρά με ένα μικρό ξανθό κοριτσάκι! gelio)

Εγώ πάντως ψηφίζω Νικόλα! ΣΑΝ ΠΟΛΥ ΔΕΝ ΚΡΑΤΗΣΕ ΑΥΤΗ Η ΑΝΩΜΑΛΙΑ??? Πες τα ρε ταρίφααααααααααα!!!

+++

Το τραγουδάκι και οι σκηνές κονσέρβα πολύ καλές δεν έχω να πω, έλα μου όμως που ΞΕΡΩ ότι αυτες οι ευτυχισμένες σκηνές που έβλεπα ήταν όταν ο Μάνος κουτούπωνε ταυτόχρονα ΚΑΙ τη Μελίτα και από τότε δεν έχει αλλάξει μία! Αλλά ΜΙΑ! Επαναλαμβάνω.. ΘΥΜΑΜΑΙ!!!

Η ζωή -άκουσα- είναι ένα ψηφιδωτό που κάθε πετραδάκι είναι και μια ανάμνηση, η Εύα και ο Μάνος τι έχουν να θυμούνται? Βόλτες και σεξ στο Παρίσι και στην κατασκήνωση? Ιουυυ..

Ενώ ο Μάνος με τη Μελίτα έχουν να θυμηθούν πολλά! Πάρα πολλά! Αυτά που έχουν ζήσει και θα ζήσουν (αν ζήσουν) ο Στέφανος με την Εύα.. Βόλτες, τραπέζια, ευχάριστες οικογενειακές στιγμές, χαρές και λύπες, ηρεμία και νεύρα μέσα στην καθημερινότητά τους, μια εγκυμοσύνη, η γέννηση και το μεγάλωμα ενος παιδιού.. Πολλές στιγμές πλεγμένες με αγάπη και αυτό είναι που δένει τους ανθρώπους!

Όλα τα ψηφιδωτά είναι ανολοκλήρωτα ακόμα, όμως σε μέγεθος -για μένα- κάποια ξεπερνούν αυτούς τους καρμικούς και απόλυτους έρωτες της πλάκας!

Θα του συγχωρούσα πολλά του Μάνου ειλικρινά αν την αγαπούσε αλλα...δεν! ΘΥΜΑΜΑΙ!!! Δεν τον θέλω με την Εύα!

Και προχωράμε..

+++

Χρήστος - Νταίζη
Από τη μία ήθελα να τη μαδίσω και από την άλλη να τους πιάσω από το αυτί να τους ξεμπροστιάσω! Θέλω να είναι μαζί στο τέλος αυτοί οι δύο! Snif

Ο Χρήστος με συγκίνησε απίστευτα χτες! Έτοιμη ήμουν να τα μπήξω.. Την αγαπάει τη Νταίζη δεν νομίζω πια να το αμφισβητεί κανείς! Την αγαπάει και θέλει το καλύτερο για εκείνη! Την άφησε να φύγει μακριά του για να έχει μια καλύτερη ζωή!

Χρήστος: Ωραία άσε να πάει το παιδί με τον πατέρα του και κάνε κι εσύ εδώ μια οικογένεια με το Λουκά να έχει να μένει κάπου το παιδί όταν θα είναι με τη μητέρα του, απο μένα είσαι ελεύθερη!

Και η Νταίζη κατεβάζει το κεφάλι κι εγω δάκρυσα! Α ρε Χρήστο μου, μανάρι μου...

Και η άλλη αμέσως να δεχτεί την ελευθερία που τη προσφέρει..ατιμήηηη!!!

Εκεί που της είπε "Θα με ξεχάσεις" ήθελα να τον κανω αγκαλίτσα! Snif

+++

Νόρα - Λουκάς
Ειλικρινά δεν θέλω να στεναχωρώ τους φανς αλλά δεν αντέχω άλλο με αυτή την ιστορία.. έχει παρατραβήξει το αστείο!

Στη σκηνή στο γραφείο πάντως ήταν τέλοιοι! Εκεί που έλεγε η Νόρα για το νυφικό της Νταίζης έλιωσα λέμε!
Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 4 NoraNyfikoNtaizis

+++

Δάφνη - Μελίτα
Σταματήστε τη γη να κατέβω!

Μελίτα: Δεν ξέρω τι θα κάνεις με τη Νόρα και το Λουκά μακάρι να κάτσει αυτός ο συνδυασμός.. (Αιντε χαιντε αμα φτάσανε οι ίδιοι να μιλάνε για συνδυασμούς....)

Δεν θα συγκρίνω το τριγωνο της Δάφνης με το τετράγωνο της Μελίτας, θεωρώ οτι δεν έχουν καμμία σχέση, αλλά από τη Δάφνη βγάζεις ακρη? Μπαααα... Και δεν έχουν καμμία σχέση γιατί ακόμα και στην ακυρότητά του ο Νικόλας ήταν σωστός σε αντίθεση με τον Μάνο και τον Στέφανο που θέλουν μια με απόλα!

Μελίτα: Δε φοβάμαι τίποτα.. (Δεν ελπίζω τίποτα.. είμαι ελεύθερη... - κολλάει)

+++

Εύα - Αντιγόνη
Δεν μου έφτανε η απογοήτευσή μου από τα γεγονότα, η σύγχυσή μου που μου στεναχωρήσαν το Χρήστο μου, βλέπω και την Εύα με τον σκούφο και μου ανεβαίνει η πίεση!!!

Η Εύα μου δίνει την εντύπωση ότι την Αντιγόνη τη φοβάται χιχιχι Εύα σε θέλω πιο δυναμική!

+++

Μάνος - Ηλίας
Δεν το ξαναβλέπω που να χτυπιέστε, δεν τον μπορώ τον μπαρμπαλιάκουρα με τίποτα!!!

+++

Εύα - Στέφανος
Αγαπητοι σεναριογράφοι τον Στέφανο-γαϊδουρογάιδαρο που μας παρουσιάσατε εχθες φαντάζομαι τον βάλατε να κάνει τέτοιες αψυχολόγητες μπουρδες (από τη μια μπηχτες και από τηνάλλη σε ταϊζω στο στόμα μανα του παιδιού μου) με στόχο να τον μειώσετε ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ στα μάτια μας? Gongrats βρε τότε!

Καλύτερα μια ώρα με την tv κλειστή, παρά για τρία χρόνια ΜανοΣτεφανική! (κι αυτό κολλάει, μη ρωτήσετε που, στην αγανάκτησή μου! -_-)

+++

Πέτρος - Μελίτα
Μετα απο όλα όσα έχουν γίνει ακόμα υπερασπίζεται το Στέφανο, βοηθήστε με σας παρακαλώ!!! wall

Κατηγορεί τον πατέρα της για ποιο πράγμα ακριβώς? Οτι αν δεν τους είχαν φέρει αντίρρηση θα το είχαν ανακοινώσει νωρίτερα και δεν θα τους είπε προλάβει η Εύα? Δηλαδή το έχουμε χάσει? Εντελώς? Παντελώς?

+++

Στέφανος - Χρήστος

Στέφανος: Τη Μελίτα την αγαπάω!
Χρήστος: Και την Εύα την αγαπάς!
Στέφανος: Πολύ! (Πόσα θες να μας τρελάνεις? Πόσα???)

Στέφανος: Με τη Μελίτα ένιωσα πρωτογνωρα συναισθήματα..

Μου πήρε λίγα επεισόδια παραπάνω αλλά πλέον κατάλαβα τι εννοούν ο Στέφανος και η Μελίτα όταν λένε ότι πήραν ο ένας από τον άλλον πρωτόγνωρα συναισθήματα σε όσα έζησαν μαζί.. Δυστυχώς δεν μπορώ να σας το αποκαλύψω γιατί είμαι διαχειρίστρια και δεν λέει να αυτο-αποκλειστώ.. Απλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν είχε πάει εκεί το μυαλό μου τόσο καιρό.. εδώ της αγελάδας έγινε ταινία..

Τα περι Χρήστου δεν τα κατάλαβα... με κάλυψε η Clarabelle σε όσα είπε.. κάτι βρωμάει εδώ..

Ο Χρήστος μου πονάει καλέεεεεεεεεεεε... Κάντε κάτι!!! Snif

Λατρεύω Χρήστο! Heart2

+++

Το τραπέζι το αφήνω ασχολίαστο, η Αγγέλα υπέρ του δέοντως ξινή και απόμακρη, μου έβγαλε κόμπλεξ κατωτερότητας, σύνελθε Αγγέλα!

Η Μαριλού όλα τα λεφτά δεν έχω λόγια!

+++

Μελίτα - Αμαλία - Βόσπορος
Η Ακρίτα δεν είχε πει ότι θέλει να μην πίνουν πολύ οι πρωταγωνιστές της?

+++

Ο Χρήστος και το κοριτσάκι με τα σπίρτα!
Δεν έχω να σχολιάσω τίποτε ημι μόνο ότι ο Χρήστος ήταν ΘΕΟΣ - ΚΟΥΚΛΟΣ - ΜΑΝΑΡΙ - ΣΟΥΠΕΡ ΝΤΟΥΠΕΡ ΣΕΞΥ σε αυτή τη σκηνή και ένα καλό πλάνο δεν μας έδωσαν!!!

Η Μελίτα πάλι που λέει τον πόνο της στον πάσα ένα που ξέρει την ιστορία απλά κόβεται!!! Κλαίγεσαι σε όλους μπας και κάποιος δεήσει να το μεταφέρει στο Στέφανο? Έλεος ρε Μελίτα, συγκεντρώσου, μαζεψε τα κομμάτια σου και δείξε λίγο (οχι πολύ, λίγο) αξιοπρέπεια! Φτου σου!

+++

Νόρα - Λουκάς - Νταίζη
Δεν θέλω να σκεφτομαι καν όσο χαμηλά έπεσε χθες η Νόρα, πόσο πάνω βγήκε το Νταιζουλίνι και πόσο χαλβάς είναι ο Λουκάς που τον έχει πιάσει από....το αυτί και τον τραβάει η Νταιζούλα!

Απλά ασχολίαστο και παρακαλώ να μην το δω να επαναλαμβάνεται σαν σκηνικό!

+++

Αμαλία - Μελίτα - Βόσπορος (δεύτερος γύρος)
Το εχουμε χάσει τελείως? Η Αμαλία που της ελεγε να παλέψει, που της έδινε ελπίδες τώρα την μπρογκάει που πήγε στο Στέφανο? Ε πάει χάζεψαν όλοι κι έλεγα ότι τουλάχιστον οι τρελοί θα ήταν σταθεροί...

+++

Δάφνη - Η τρελή του χωριού!
Το παραλήρημα της Νόρας καλό αλλα..δεν αντέχω άλλο! Charmie κανε κάνα τέλειο βιντεάκι από τα δικά σου ακόμα να σώσεις την κατάσταση σε παρακαλώ!

Νοράκι ή ξεκίνα να ανεβαίνεις την ανηφόρα και διεκδίκησέ τον ή τράβα χειρόφρενο! Μια φορά η κατηφόρα που έχεις πάρει είναι ο λάθος δρόμος!

+++

Οικογένεια Χαρίτου
Οτι άξιζε από τη σκηνή ήταν η εμφάνιση της Εύας που ήταν ΤΕΛΕΙΑ!!! και η Μαριλού χιχιχι

"Mind Controller η Αντιγονάρα" Palamakia

+++

Για το τέλος να σχολιάσω ότι το δεύτερο μουσικό διάλειμμα αντί για σκηνές κονσέρβα ήταν για διαφήμιση κατά της καψούρας! Έπρεπε να έχει και σλόγκαν "Για να μάθεις πριν να πάθεις!"

Πάντως οι σκηνές στη θάλασσα ήταν πάρα πολύ ωραίες! Οι άλλες...έτσι κι έτσι... ένας αχταρμας όλοι οι πληγέντες!

Περιμένω (δίχως ανυπομονησία πλέον) το σημερινό...

Και εις άλλα με υγεία!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Παρ Φεβ 05, 2010 3:40 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Aς σχολιάσω κι εγώωωωωωω...
Μάνος & Εύα
Ο Μπουγιούρης με έπεισε! Ο Μάνος πάλι ..ΟΧΙ!!!

Εμένα πάλι, ούτε ο Μπουγιούρης αλλα τελος πάντων.....


Στέφανος - Αντιγονάρα
Εξηγείστε μου ποιος τον αναγκάζει να ζήσει τη ζωή του δίπλα στην Εύα σας παρακαλώ πολύ γιατί θα τρελαθω!

ΚΑΝΕΙΣ! ΜΑ ΚΑΝΕΙΣ! Μόνο το γεγονός ότι δεν θέλει να χαλάσει το image του! Είσαι για γέλια, για κλάμματα, για τα σκουπίδια, για το βόθρο..διάλεξε και πάρε μη λες οτι σε αναγκάζουμε και σε αυτό!

Την ίδια απορία έχουμε όλοι. Μαλλον νομίζει οτι ακόμα είναι στο νηπιαγωγίο και τον τραβάει απο το αυτί η δασκαλα....


Κοριτσοπαρέα
Ακούγοντας την Εύα να λέει "μην ΜΟΥ πάθει τίποτα" ξεκίνησε η αποκαθήλωση των κάδρων ΚΑΙ εχθες! Εγώ ξέρω ότι όταν θες να ξεπεράσεις κάποιον, το ΑΛΦΑ και το ΩΜΕΓΑ είναι να μην μιλάς για αυτόν! Η ευκολία που συζητάνε για το Μάνο με την Εύα με στέλνει!


Και γω εκείνη την στιγμή έψαχνα τοίχο να κουτουλήσω...Αλλα επειδη μια φορά το κανα μικρή σε φανάρι απο φορτηγο και το ....εσπασα, το αποφευγω!!!!


Αντροπαρέα
Λουκάς και Νικόλας όλα τα λεφτά! Το όρθιο πτώμα παρακαλείται να παραμείνει σε αυτή την κατάσταση καμμια 10αριά χρόνια ακόμα και βλέπουμε... ΘΥΜΑΜΑΙ!!!

Καλα ο Νικόλας που δεν ήθελε να σπάσουν την πόρτα ΤΟΥ τι σας λέει? Έλιωσα στο γέλιο! Για να μην πω για το Λουκά που βρήκε ευκαιρία και έλεγε κι αυτός τον πόνο του! Πάαααααααρα πολυ διασκεδαστικοί!

Λουκάς: Μπράβο! Εύγε αγόρι μου! Έτσι κάνουν οι άντρες οι σωστοί, οι ζόρικοι! Πάρτου την πίεση! gelio


Η Ατάκα ήταν τελειως Λουκάς!!!! ΧΑ-ΧΑ-Χα!!




Χρήστος - Νταίζη
Από τη μία ήθελα να τη μαδίσω και από την άλλη να τους πιάσω από το αυτί να τους ξεμπροστιάσω! Θέλω να είναι μαζί στο τέλος αυτοί οι δύο! Snif

Ο Χρήστος με συγκίνησε απίστευτα χτες! Έτοιμη ήμουν να τα μπήξω.. Την αγαπάει τη Νταίζη δεν νομίζω πια να το αμφισβητεί κανείς! Την αγαπάει και θέλει το καλύτερο για εκείνη! Την άφησε να φύγει μακριά του για να έχει μια καλύτερη ζωή!

Χρήστος: Ωραία άσε να πάει το παιδί με τον πατέρα του και κάνε κι εσύ εδώ μια οικογένεια με το Λουκά να έχει να μένει κάπου το παιδί όταν θα είναι με τη μητέρα του, απο μένα είσαι ελεύθερη!

Και η Νταίζη κατεβάζει το κεφάλι κι εγω δάκρυσα! Α ρε Χρήστο μου, μανάρι μου...

Και η άλλη αμέσως να δεχτεί την ελευθερία που τη προσφέρει..ατιμήηηη!!!

Εκεί που της είπε "Θα με ξεχάσεις" ήθελα να τον κανω αγκαλίτσα! Snif


Ολος δικός σου! Να τον χαίρεσαι Τζινάκι μου...Δρακυσε κιολας το μανούλι!!!


Νόρα - Λουκάς
Ειλικρινά δεν θέλω να στεναχωρώ τους φανς αλλά δεν αντέχω άλλο με αυτή την ιστορία.. έχει παρατραβήξει το αστείο!

Στη σκηνή στο γραφείο πάντως ήταν τέλοιοι! Εκεί που έλεγε η Νόρα για το νυφικό της Νταίζης έλιωσα λέμε!
Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 4 NoraNyfikoNtaizis


Σαν το προφιτερόλ με τον Κωνσταντίνου ένα πράγμα....


Καλύτερα μια ώρα με την tv κλειστή, παρά για τρία χρόνια ΜανοΣτεφανική! (κι αυτό κολλάει, μη ρωτήσετε που, στην αγανάκτησή μου! -_-)
ΧΑχαχαχαχαχαχα!!!


Πέτρος - Μελίτα
Μετα απο όλα όσα έχουν γίνει ακόμα υπερασπίζεται το Στέφανο, βοηθήστε με σας παρακαλώ!!! wall

Κατηγορεί τον πατέρα της για ποιο πράγμα ακριβώς? Οτι αν δεν τους είχαν φέρει αντίρρηση θα το είχαν ανακοινώσει νωρίτερα και δεν θα τους είπε προλάβει η Εύα? Δηλαδή το έχουμε χάσει? Εντελώς? Παντελώς?

Μα παντελώς ομως....


Ο Χρήστος και το κοριτσάκι με τα σπίρτα!
Δεν έχω να σχολιάσω τίποτε ημι μόνο ότι ο Χρήστος ήταν ΘΕΟΣ - ΚΟΥΚΛΟΣ - ΜΑΝΑΡΙ - ΣΟΥΠΕΡ ΝΤΟΥΠΕΡ ΣΕΞΥ σε αυτή τη σκηνή και ένα καλό

Μονο και μόνο για τον Χρηστάρα άξιζε η σκηνη....Κοριτσάκι με τα σπίρτα!!! ΧΙΧΙΧΙΙΧΙΙΧ
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από ermioni2 Παρ Φεβ 05, 2010 3:41 pm

Καλησπέρα σας. Έχω καιρό να γράψω. Ωστόσο, διάβασα κάποια σχόλια σχετικά με το ότι αυτό που έκανε ο Νικόλας στη Δάφνη ήταν λιγότερο χειρότερο από αυτό που έκανε ο Μάνος στην Εύα και τη Μελίτα. Δε θέλω να θίξω κανέναν, αλλά μου κάνει εντύπωση που ενώ είμαστε γυναίκες δικαιολογούμε μία πράξη σαν αυτή του Νικόλα.
Καταρχάς, η Δάφνη δεν αναφέρθηκε χθες σε τρίγωνο, γιατί η Δάφνη(ως η πιο ψυχικά υγειής) δε ήταν ποτέ μέλος τριγώνου. Ξεχνάμε ότι 6 χρόνια σχέσης για τη Δάφνη αποδείχτηκαν ψέμμα. Για μένα η πράξη του Νικόλα ήταν ψυχολογικός βιασμός της Δάφνης. Τη διέλυσε για ένα απωθημένο, την ταπείνωσε. Η Δάφνη υπήρξε το απόλυτο θύμα του.

ermioni2


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Παρ Φεβ 05, 2010 3:42 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Aς σχολιάσω κι εγώωωωωωω...

Καταρχήν να ξεκαθαρίσω οτι χτες τουλάχιστον δεν είχα κάποιο θέμα με τους ηθοποιούς, αντιθέτως ορισμένοι με εξέπληξαν ιδιαίτερα ευχάριστα.

Μάνος & Εύα
Ο Μπουγιούρης με έπεισε! Ο Μάνος πάλι ..ΟΧΙ!!!

Την σκηνή -αν και μικρή- την βρήκα εκπληκτική, ο Μάνος παγωμένος και η Εύα κατάλαβε ότι όλη αυτή η παγωμάρα είναι πολύ χειρότερη αντίδραση απο ότι τα κλασσικά του Μάνου, καταλαβε οτι πόνεσε πολύ.

Δεν ξέρω για την Εύα αλλα εγώ δεν πίστεψα δευτερόλεπτο ότι ο Μάνος το εννοεί ότι θέλει να τη δει ευτυχισμένη πλάι στο Στέφανο, ούτε βέβαια και ότι θα την αφήσει στην ησυχία της.. Θελω να τον πιστέψω γιατί βλέπω οτι η σειρά κατα κει βαδίζει (είπαμε με λυπάμαι) αλλά δεν μπορώ! ΘΥΜΑΜΑΙ!!!

Ο κλασσικός Μανος που ποναει επειδή έχασε τα κεκτημένα του και τίποτα παραπάνω είναι.. μέχρι πριν 3 μέρες την εκμεταλευόσουν βρε αθλιο πλάσμα που θα μας το παίξεις και πονεμένος απο αγάπη.. έχασες την γλάστρα που ήθελες να κοσμεί το σπίτι σου και κάτι τρέχει στα γύφτικα..αντε να σε δω ποσο θα κρατήσει η αναλαμπή!

+++

Στέφανος - Αντιγονάρα
Εξηγείστε μου ποιος τον αναγκάζει να ζήσει τη ζωή του δίπλα στην Εύα σας παρακαλώ πολύ γιατί θα τρελαθω!

ΚΑΝΕΙΣ! ΜΑ ΚΑΝΕΙΣ! Μόνο το γεγονός ότι δεν θέλει να χαλάσει το image του! Είσαι για γέλια, για κλάμματα, για τα σκουπίδια, για το βόθρο..διάλεξε και πάρε μη λες οτι σε αναγκάζουμε και σε αυτό!

+++

Αμαλία - Μελίτα
Η Μελίτα και ο Μάνος αραδιασμένοι στους καναπέδες μου έβγαλαν το εξής σχόλιο: Όχι άλλες σταγόνες έλεος! Είχαμε την Εύα, μετά τη Μελίτα και τώρα πάλι τη Μελίτα και μετά το Μάνο? Τουλάχιστον αυτοί είναι πλούσιοι ρε παιδιά! Ας πάνε κανα ταξιδάκι για shopping & clubbing therapy ή σε κανα κέντρο αποτοξίνωσης απο αυτά που είναι σαν ακριβά σπα (τους χρειάζεται δεν έχω να πω) γιατί δεν τους αντέχω! Ειδικά τη Μελίτα!

+++

Κοριτσοπαρέα
Δαφνούλα απο τον πλανήτη Goofy μετοίκησες στον πλανήτη "Τα καλά και συμφέροντα"? Το ότι δεν της φάνηκε παράξενη η συμπεριφορά του Μάνου το θεωρώ γελοίο και εγωιστικό από πλευράς της! Ούτε η ίδια δεν πίστευε τα λεγόμενά της και φάνηκε, το έλεγε απλά για να καθησυχάσει την Εύα να την τραβήξει μακριά του!

Ακούγοντας την Εύα να λέει "μην ΜΟΥ πάθει τίποτα" ξεκίνησε η αποκαθήλωση των κάδρων ΚΑΙ εχθες! Εγώ ξέρω ότι όταν θες να ξεπεράσεις κάποιον, το ΑΛΦΑ και το ΩΜΕΓΑ είναι να μην μιλάς για αυτόν! Η ευκολία που συζητάνε για το Μάνο με την Εύα με στέλνει!

Το μεταφράζω ως τυράκι για τους Μανο-Ευικούς και τους Στεφανο-Μελιτικούς του τέστιν "Μην ξενερώνετε που χωρίσανε εδω είναι ακόμα η αγάπη της καντε υπομονη και σε λίγο καιρό πάλι θα είναι μαζί, δεν πα να'ναι ο χειρότερος άνθρωπος του κόσμου η κοπέλα ειναι άρρωστη και θέλει αυτόν! Αρα μόλις τον χωρίσει ο Στέφανος θα γυρίσει στη Μελίτα"
- Πρέπει να σώσουμε ότι κοινό μας απέμεινε και ελπίζει σωστά αγαπητοί σεναριογράφοι? (Οι υπόλοιποι έχουμε χάσει την ελπίδα μας, μας παρασέρνει το ρεύμα και το αφήνουμε να δούμε που θα πάει - κατα διαόλου μεριά όπως το κόβω...)
- Πρέπει να βάλουμε αυτούς που θέλουν την Εύα μόνη της ή έστω με τον Στέφανο να πούνε από τον ηλίθιο τον Στέφανο προτιμώ το λαμόγιο Μάνο σωστα?
- Πρέπει να της κανει τόσα ο Στέφανος που να φτάσουμε να πάρουμε το μέρος του Μάνου ως το μη χείρον βέλτιστο σωστά?

Ε ΟΧΙ!!! Αρνούμαι να το παίξω αυτό το παιχνίδι! Αν δεν θέλει ο Στέφανος μη σωσει να την παντρευτεί, έχω κι άλλη λύση για εκείνον και την αγαπητικιά του → ΝΙΚΗΤΑΣ!!! Όσο για το Μάνο μπορώ να προτείνω ανετότατα την ίδια λύση! Καλύτερα μόνη της η Εύα παρά με έναν παρτάκια σαν το Μάνο που κλαίει ένα επεισόδιο για να μας συγκινήσει και ξανά προς τη δόξα τραβά!

+++

Αντροπαρέα
Λουκάς και Νικόλας όλα τα λεφτά! Το όρθιο πτώμα παρακαλείται να παραμείνει σε αυτή την κατάσταση καμμια 10αριά χρόνια ακόμα και βλέπουμε... ΘΥΜΑΜΑΙ!!!

Καλα ο Νικόλας που δεν ήθελε να σπάσουν την πόρτα ΤΟΥ τι σας λέει? Έλιωσα στο γέλιο! Για να μην πω για το Λουκά που βρήκε ευκαιρία και έλεγε κι αυτός τον πόνο του! Πάαααααααρα πολυ διασκεδαστικοί!

Λουκάς: Μπράβο! Εύγε αγόρι μου! Έτσι κάνουν οι άντρες οι σωστοί, οι ζόρικοι! Πάρτου την πίεση! gelio

Μανος: Παντρεμένη με το Στέφανο, θα γίνει η μάνα του παιδιού του... (Mε χρονοκαθυστέρηση άρχισε να φαντάζεται τα πράγματα και ο Μάνος μετά τη Μελίτα! Έχω και εικόνα Μανο!!! Ο Στέφανος με την Εύα ντυμένοι στα άσπρα να παίζουν στο γύρο στην παιδική χαρά με ένα μικρό ξανθό κοριτσάκι! gelio)

Εγώ πάντως ψηφίζω Νικόλα! ΣΑΝ ΠΟΛΥ ΔΕΝ ΚΡΑΤΗΣΕ ΑΥΤΗ Η ΑΝΩΜΑΛΙΑ??? Πες τα ρε ταρίφααααααααααα!!!

+++

Το τραγουδάκι και οι σκηνές κονσέρβα πολύ καλές δεν έχω να πω, έλα μου όμως που ΞΕΡΩ ότι αυτες οι ευτυχισμένες σκηνές που έβλεπα ήταν όταν ο Μάνος κουτούπωνε ταυτόχρονα ΚΑΙ τη Μελίτα και από τότε δεν έχει αλλάξει μία! Αλλά ΜΙΑ! Επαναλαμβάνω.. ΘΥΜΑΜΑΙ!!!

Η ζωή -άκουσα- είναι ένα ψηφιδωτό που κάθε πετραδάκι είναι και μια ανάμνηση, η Εύα και ο Μάνος τι έχουν να θυμούνται? Βόλτες και σεξ στο Παρίσι και στην κατασκήνωση? Ιουυυ..

Ενώ ο Μάνος με τη Μελίτα έχουν να θυμηθούν πολλά! Πάρα πολλά! Αυτά που έχουν ζήσει και θα ζήσουν (αν ζήσουν) ο Στέφανος με την Εύα.. Βόλτες, τραπέζια, ευχάριστες οικογενειακές στιγμές, χαρές και λύπες, ηρεμία και νεύρα μέσα στην καθημερινότητά τους, μια εγκυμοσύνη, η γέννηση και το μεγάλωμα ενος παιδιού.. Πολλές στιγμές πλεγμένες με αγάπη και αυτό είναι που δένει τους ανθρώπους!

Όλα τα ψηφιδωτά είναι ανολοκλήρωτα ακόμα, όμως σε μέγεθος -για μένα- κάποια ξεπερνούν αυτούς τους καρμικούς και απόλυτους έρωτες της πλάκας!

Θα του συγχωρούσα πολλά του Μάνου ειλικρινά αν την αγαπούσε αλλα...δεν! ΘΥΜΑΜΑΙ!!! Δεν τον θέλω με την Εύα!

Και προχωράμε..

+++

Χρήστος - Νταίζη
Από τη μία ήθελα να τη μαδίσω και από την άλλη να τους πιάσω από το αυτί να τους ξεμπροστιάσω! Θέλω να είναι μαζί στο τέλος αυτοί οι δύο! Snif

Ο Χρήστος με συγκίνησε απίστευτα χτες! Έτοιμη ήμουν να τα μπήξω.. Την αγαπάει τη Νταίζη δεν νομίζω πια να το αμφισβητεί κανείς! Την αγαπάει και θέλει το καλύτερο για εκείνη! Την άφησε να φύγει μακριά του για να έχει μια καλύτερη ζωή!

Χρήστος: Ωραία άσε να πάει το παιδί με τον πατέρα του και κάνε κι εσύ εδώ μια οικογένεια με το Λουκά να έχει να μένει κάπου το παιδί όταν θα είναι με τη μητέρα του, απο μένα είσαι ελεύθερη!

Και η Νταίζη κατεβάζει το κεφάλι κι εγω δάκρυσα! Α ρε Χρήστο μου, μανάρι μου...

Και η άλλη αμέσως να δεχτεί την ελευθερία που τη προσφέρει..ατιμήηηη!!!

Εκεί που της είπε "Θα με ξεχάσεις" ήθελα να τον κανω αγκαλίτσα! Snif

+++

Νόρα - Λουκάς
Ειλικρινά δεν θέλω να στεναχωρώ τους φανς αλλά δεν αντέχω άλλο με αυτή την ιστορία.. έχει παρατραβήξει το αστείο!

Στη σκηνή στο γραφείο πάντως ήταν τέλοιοι! Εκεί που έλεγε η Νόρα για το νυφικό της Νταίζης έλιωσα λέμε!
Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 4 NoraNyfikoNtaizis

+++

Δάφνη - Μελίτα
Σταματήστε τη γη να κατέβω!

Μελίτα: Δεν ξέρω τι θα κάνεις με τη Νόρα και το Λουκά μακάρι να κάτσει αυτός ο συνδυασμός.. (Αιντε χαιντε αμα φτάσανε οι ίδιοι να μιλάνε για συνδυασμούς....)

Δεν θα συγκρίνω το τριγωνο της Δάφνης με το τετράγωνο της Μελίτας, θεωρώ οτι δεν έχουν καμμία σχέση, αλλά από τη Δάφνη βγάζεις ακρη? Μπαααα... Και δεν έχουν καμμία σχέση γιατί ακόμα και στην ακυρότητά του ο Νικόλας ήταν σωστός σε αντίθεση με τον Μάνο και τον Στέφανο που θέλουν μια με απόλα!

Μελίτα: Δε φοβάμαι τίποτα.. (Δεν ελπίζω τίποτα.. είμαι ελεύθερη... - κολλάει)

+++

Εύα - Αντιγόνη
Δεν μου έφτανε η απογοήτευσή μου από τα γεγονότα, η σύγχυσή μου που μου στεναχωρήσαν το Χρήστο μου, βλέπω και την Εύα με τον σκούφο και μου ανεβαίνει η πίεση!!!

Η Εύα μου δίνει την εντύπωση ότι την Αντιγόνη τη φοβάται χιχιχι Εύα σε θέλω πιο δυναμική!

+++

Μάνος - Ηλίας
Δεν το ξαναβλέπω που να χτυπιέστε, δεν τον μπορώ τον μπαρμπαλιάκουρα με τίποτα!!!

+++

Εύα - Στέφανος
Αγαπητοι σεναριογράφοι τον Στέφανο-γαϊδουρογάιδαρο που μας παρουσιάσατε εχθες φαντάζομαι τον βάλατε να κάνει τέτοιες αψυχολόγητες μπουρδες (από τη μια μπηχτες και από τηνάλλη σε ταϊζω στο στόμα μανα του παιδιού μου) με στόχο να τον μειώσετε ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ στα μάτια μας? Gongrats βρε τότε!

Καλύτερα μια ώρα με την tv κλειστή, παρά για τρία χρόνια ΜανοΣτεφανική! (κι αυτό κολλάει, μη ρωτήσετε που, στην αγανάκτησή μου! -_-)

+++

Πέτρος - Μελίτα
Μετα απο όλα όσα έχουν γίνει ακόμα υπερασπίζεται το Στέφανο, βοηθήστε με σας παρακαλώ!!! wall

Κατηγορεί τον πατέρα της για ποιο πράγμα ακριβώς? Οτι αν δεν τους είχαν φέρει αντίρρηση θα το είχαν ανακοινώσει νωρίτερα και δεν θα τους είπε προλάβει η Εύα? Δηλαδή το έχουμε χάσει? Εντελώς? Παντελώς?

+++

Στέφανος - Χρήστος

Στέφανος: Τη Μελίτα την αγαπάω!
Χρήστος: Και την Εύα την αγαπάς!
Στέφανος: Πολύ! (Πόσα θες να μας τρελάνεις? Πόσα???)

Στέφανος: Με τη Μελίτα ένιωσα πρωτογνωρα συναισθήματα..

Μου πήρε λίγα επεισόδια παραπάνω αλλά πλέον κατάλαβα τι εννοούν ο Στέφανος και η Μελίτα όταν λένε ότι πήραν ο ένας από τον άλλον πρωτόγνωρα συναισθήματα σε όσα έζησαν μαζί.. Δυστυχώς δεν μπορώ να σας το αποκαλύψω γιατί είμαι διαχειρίστρια και δεν λέει να αυτο-αποκλειστώ.. Απλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν είχε πάει εκεί το μυαλό μου τόσο καιρό.. εδώ της αγελάδας έγινε ταινία..

Τα περι Χρήστου δεν τα κατάλαβα... με κάλυψε η Clarabelle σε όσα είπε.. κάτι βρωμάει εδώ..

Ο Χρήστος μου πονάει καλέεεεεεεεεεεε... Κάντε κάτι!!! Snif

Λατρεύω Χρήστο! Heart2

+++

Το τραπέζι το αφήνω ασχολίαστο, η Αγγέλα υπέρ του δέοντως ξινή και απόμακρη, μου έβγαλε κόμπλεξ κατωτερότητας, σύνελθε Αγγέλα!

Η Μαριλού όλα τα λεφτά δεν έχω λόγια!

+++

Μελίτα - Αμαλία - Βόσπορος
Η Ακρίτα δεν είχε πει ότι θέλει να μην πίνουν πολύ οι πρωταγωνιστές της?

+++

Ο Χρήστος και το κοριτσάκι με τα σπίρτα!
Δεν έχω να σχολιάσω τίποτε ημι μόνο ότι ο Χρήστος ήταν ΘΕΟΣ - ΚΟΥΚΛΟΣ - ΜΑΝΑΡΙ - ΣΟΥΠΕΡ ΝΤΟΥΠΕΡ ΣΕΞΥ σε αυτή τη σκηνή και ένα καλό πλάνο δεν μας έδωσαν!!!

Η Μελίτα πάλι που λέει τον πόνο της στον πάσα ένα που ξέρει την ιστορία απλά κόβεται!!! Κλαίγεσαι σε όλους μπας και κάποιος δεήσει να το μεταφέρει στο Στέφανο? Έλεος ρε Μελίτα, συγκεντρώσου, μαζεψε τα κομμάτια σου και δείξε λίγο (οχι πολύ, λίγο) αξιοπρέπεια! Φτου σου!

+++

Νόρα - Λουκάς - Νταίζη
Δεν θέλω να σκεφτομαι καν όσο χαμηλά έπεσε χθες η Νόρα, πόσο πάνω βγήκε το Νταιζουλίνι και πόσο χαλβάς είναι ο Λουκάς που τον έχει πιάσει από....το αυτί και τον τραβάει η Νταιζούλα!

Απλά ασχολίαστο και παρακαλώ να μην το δω να επαναλαμβάνεται σαν σκηνικό!

+++

Αμαλία - Μελίτα - Βόσπορος (δεύτερος γύρος)
Το εχουμε χάσει τελείως? Η Αμαλία που της ελεγε να παλέψει, που της έδινε ελπίδες τώρα την μπρογκάει που πήγε στο Στέφανο? Ε πάει χάζεψαν όλοι κι έλεγα ότι τουλάχιστον οι τρελοί θα ήταν σταθεροί...

+++

Δάφνη - Η τρελή του χωριού!
Το παραλήρημα της Νόρας καλό αλλα..δεν αντέχω άλλο! Charmie κανε κάνα τέλειο βιντεάκι από τα δικά σου ακόμα να σώσεις την κατάσταση σε παρακαλώ!

Νοράκι ή ξεκίνα να ανεβαίνεις την ανηφόρα και διεκδίκησέ τον ή τράβα χειρόφρενο! Μια φορά η κατηφόρα που έχεις πάρει είναι ο λάθος δρόμος!

+++

Οικογένεια Χαρίτου
Οτι άξιζε από τη σκηνή ήταν η εμφάνιση της Εύας που ήταν ΤΕΛΕΙΑ!!! και η Μαριλού χιχιχι

"Mind Controller η Αντιγονάρα" Palamakia

+++

Για το τέλος να σχολιάσω ότι το δεύτερο μουσικό διάλειμμα αντί για σκηνές κονσέρβα ήταν για διαφήμιση κατά της καψούρας! Έπρεπε να έχει και σλόγκαν "Για να μάθεις πριν να πάθεις!"

Πάντως οι σκηνές στη θάλασσα ήταν πάρα πολύ ωραίες! Οι άλλες...έτσι κι έτσι... ένας αχταρμας όλοι οι πληγέντες!

Περιμένω (δίχως ανυπομονησία πλέον) το σημερινό...

Και εις άλλα με υγεία!





Δεν συμφωνώ σε όλα αλλά οφείλω να πω πως γελάω πολύ με τον τρόπο που τα θέτεις!!Μπράβο για τον χρόνο σου γιατί είναι και ολόκληρο σεντόνι κακά τα ψέματα Razz
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από nikidanis Παρ Φεβ 05, 2010 3:46 pm

ΤΖΙΝΑ ΩΡΑΙΟΣ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΣΥΜΦΩΝΩ Agree : respect : !!!

ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΣΥΛΛΟΓΙΣΜΟ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΗΝ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕ Η ΑΝΤΙΓΟΝΗ....
Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΠ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΟ ΑΡΝΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΑΛΛΑ ΕΨΑΞΕ ΝΑ ΔΕΙ ΠΟΙΟΣ ΤΟ ΚΑΝΕ???? ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΜΩΣ ΕΙΠΩΘΕΙ ΜΕΤΑΞΥ ΧΡΗΣΤΟΥ-ΑΝΤΙΓΟΝΗΣ ΟΤΙ ΞΕΡΕΙ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΝΕ Η ΑΝΤΙΓΟΝΗ...
ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΧΘΕΣΙΝΟ ΔΙΑΛΟΓΟ ΣΕΤΦΑΝΟΥ-ΧΡΗΣΤΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΡΟΤΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟΥΣ ΕΔΕΝΕ Η ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΠΕΤΑΞΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟΝ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΘΕΙ ...
ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΤΟ ΠΗΡΑ


Έχει επεξεργασθεί από τον/την nikidanis στις Παρ Φεβ 05, 2010 3:48 pm, 1 φορά
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Φεβ 05, 2010 3:47 pm

ermioni2 έγραψε:Καλησπέρα σας. Έχω καιρό να γράψω. Ωστόσο, διάβασα κάποια σχόλια σχετικά με το ότι αυτό που έκανε ο Νικόλας στη Δάφνη ήταν λιγότερο χειρότερο από αυτό που έκανε ο Μάνος στην Εύα και τη Μελίτα. Δε θέλω να θίξω κανέναν, αλλά μου κάνει εντύπωση που ενώ είμαστε γυναίκες δικαιολογούμε μία πράξη σαν αυτή του Νικόλα.
Καταρχάς, η Δάφνη δεν αναφέρθηκε χθες σε τρίγωνο, γιατί η Δάφνη(ως η πιο ψυχικά υγειής) δε ήταν ποτέ μέλος τριγώνου. Ξεχνάμε ότι 6 χρόνια σχέσης για τη Δάφνη αποδείχτηκαν ψέμμα. Για μένα η πράξη του Νικόλα ήταν ψυχολογικός βιασμός της Δάφνης. Τη διέλυσε για ένα απωθημένο, την ταπείνωσε. Η Δάφνη υπήρξε το απόλυτο θύμα του.

Καλησπέρα

Να μιλήσω για μένα αποκλειστικά, σε καμμία περίπτωση δεν θέλησα να μειώσω αυτό που έπαθε η Δάφνη.

Απλώς ο Νικόλας από τη στιγμή που της την έκανε της Δάφνης, ήταν με την Εύα και τέλος, δεν την παραμύθιασε ούτε προσπάθησε να την κρατήσει κολλημένη επάνω του και έτσι απέφυγε και η Δάφνη να πέσει χαμηλά!

Απο αυτή την άποψη για μένα δεν συγκρίνονται οι δύο αυτές πράξεις! Ο Νικόλας και στο λάθος του ήταν "καθαρός" ενώ οι άλλοι δύο θέλουν και την πίτα ολόκληρη και το σκύλο χορτάτο!

Αν απλά συγκρίνουμε τη διάλυση ενός γάμου με το να παρατάει ο άλλος την κοπέλα στα σκαλιά της εκκλησίας σαφέστατα θεωρώ ότι αν και η δεύτερη περίπτωση έχει λιγότερες απώλειες, πονάει πολύ περισσότερο!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από ermioni2 Παρ Φεβ 05, 2010 3:52 pm

Η διαφορά είναι ότι η Εύα, η Μελίτα, ο Μάνος και ο Νικόλας ως ένα βαθμό συνειδητά αποτέλεσαν μέρος αρρωστημένης κατάστασης. Ήξεραν που πήγαιναν. Η Δάφνη ήταν απόλυτα ξεκάθαρη και σταθερή. Ο Νικόλας τη θυσίασε για ένα απωθημένο.

ermioni2


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Φεβ 05, 2010 3:54 pm

Κοιταξε η Μελίτα στην αρχή δεν ήξερε οτι ο Μάνος ειχε και γκόμενα. Ούτε και η Εύα ήξερε οτι οσο ο Μάνος ήταν στην Ελλάδα και τα ειχαν αυτός ετοίμαζε αρραβωνιάσματα! Απο εκεί και πέρα έχουν ευθύνες ναι!

Και συμφωνω ότι η Δάφνη ήταν εντελώς ξεκάθαρη!

Άλλωστε για μένα αυτό που συνέβη στη Δάφνη είναι πάνω απο όλα τόσο εξευτελιστικό που δύσκολα το συγκρίνεις με ένα διαζύγιο.. είναι πώς αποτυπώνονται κάποια πράγματα..


Έχει επεξεργασθεί από τον/την KatsaroYpotheto στις Παρ Φεβ 05, 2010 3:55 pm, 1 φορά
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Παρ Φεβ 05, 2010 3:54 pm

ermioni2 έγραψε:Καλησπέρα σας. Έχω καιρό να γράψω. Ωστόσο, διάβασα κάποια σχόλια σχετικά με το ότι αυτό που έκανε ο Νικόλας στη Δάφνη ήταν λιγότερο χειρότερο από αυτό που έκανε ο Μάνος στην Εύα και τη Μελίτα. Δε θέλω να θίξω κανέναν, αλλά μου κάνει εντύπωση που ενώ είμαστε γυναίκες δικαιολογούμε μία πράξη σαν αυτή του Νικόλα.
Καταρχάς, η Δάφνη δεν αναφέρθηκε χθες σε τρίγωνο, γιατί η Δάφνη(ως η πιο ψυχικά υγειής) δε ήταν ποτέ μέλος τριγώνου. Ξεχνάμε ότι 6 χρόνια σχέσης για τη Δάφνη αποδείχτηκαν ψέμμα. Για μένα η πράξη του Νικόλα ήταν ψυχολογικός βιασμός της Δάφνης. Τη διέλυσε για ένα απωθημένο, την ταπείνωσε. Η Δάφνη υπήρξε το απόλυτο θύμα του.


Κοίταξε επειδή και γω είχα εκφέρει γνώμη για το συγκεκριμένο θέμα,δεν αντιλέγω ότι ο Νικόλας φερθηκε φρικτά!Και ως γυναίκα έχω πεί πολλάκις πως δεν θα τον συγχωρούσα στον αιώνα τον άπαντα!Και όσο σκέφτομαι πως είχε ψιλονευριάσει και στο τέλος επειδή η Δάφνη δεν ήθελε γάμο γιατί είχε αμφιβολίες τρελαίνομαι!Θίχτηκε κιόλας!Άντε γειά Νικολάκη!!!
Απλά λέμε πως είναι χειρότερη η συμπεριφορά του Μάνου,διότι συνειδητά κορόιδευε και εξεφτέλιζε.Δεν είχε ούτε την ελάχιστη τιμιότητα απέναντι σε μια γυναίκα που τον αγάπησε πολύ και του στάθηκε σωστά.Ο Νικόλας αγαπούσε την Δάφνη και η Εύα αποτελούσε το απωθημένο του,το οποίο είχε θάψει βαθιά μέσα του και λάθος του που ενώ ένιωθε έρωτα για την Εύα δεν έλεγε λέξη,αλλά το άφησε για την τελευταία στιγμή.Τουλάχιστον όμως είχε και αυτή την τιμιότητα να το πεί.Ο Μάνος φλόμωνε με πολύ θράσος στο ψέμα και αυτό ως γυναίκα με εξοργίζει!Από το ένα κρβάτι στο άλλο και από το ένα ψέμα στο άλλο.Βιασμοί ψυχικοί και σωματικοί!Δεν είναι παιχνίδια μας οι άνθρωποι και δεν το έχει μάθει ακόμα δυστυχώς!Για μένα δεν τίθεται σύγκριση.
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης