Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

+33
PrincessRachel
Mafalda
mimi_loukas+nora
zimotari
jim7
loukasnora
NATALITSA_LOUKITSA
CineFreak
DESPOINA
loukitsa
FieryRed
ΡΕΓΓΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Jennifer
vs116117
panda
KonstantinaA
soso
Ntinaki1
nikidanis
Καρ-Mik
konstantina
xristina79
kikialex
Izabella29
aggeliki
hionati
evanna
$ofi@ loukakos + nora
anna90
filitsa
KatsaroYpotheto
Clarabelle
37 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap14%Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 14% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap20%Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 20% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap23%Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 23% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap20%Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 20% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap16%Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 16% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap7%Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 7% 
[ 3 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 44
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Πεμ Φεβ 04, 2010 9:28 pm

Χαχαχαχαχα ναι θα του ταίριαζε γάντι!Γιατί και η Νταίζη πάει κάποιες στιγμές να το παίξει ευαισθησία και "σ'αγαπώ Χρήστο",αλλά αυτή και αν είναι η επιτομή της γελοιότητας!Αν τον αγαπούσε όντως θα μπορούσε πολύ απλά να μείνει μαζί του.Το παιδί δεν θα το έχει ούτως ή άλλως!Δεν κάνει κάποια θυσία,απλά την βολή της σκέφτεται και αυτό δεν είναι αγάπη.Δεν το περίμενα να το πω αυτό αλλά ο Χρήστος δεν της αξίζει καθόλου,είναι κλάσεις ανώτερος!
Το ίδιο και ο Μάνος για μένα.Μόνο ο εαυτούλης του είναι πάνω απ'όλους και ο εγωισμός του.Δεν θυμάμαι νομίζετε όταν και καλά είχε αλλάξει μετά την αρρώστεια της Νεφέλης και έλεγε πως αν γίνει το παιδί καλά θα γίνει ένας διαφορετικός άνθρωπος?!?!?! Και όμως ούτε καν στο ελάχιστο δεν άλλαξε.Τη επόμενη μέρα πήγαινε στην Μελίτα και έλεγε "η Εύα τελείωσε για μένα ας προσπαθήσουμε" και την παραεπόμενη μέρα σταμάταγε την Εύα και της έλεγε πως θα είναι μαζί γιατί χωρίζει.Τρια πουλάκια κάθονταν και έπλεκαν πουλόβερ είναι ο Μάνος!!
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από anna90 Πεμ Φεβ 04, 2010 9:30 pm

Izabella29 έγραψε:Θα συμφωνήσω πως ο χαρακτήρας της παρ'ότι δεν μου είναι και ο πιο συμπαθής είναι ο μόνος που και γω νίωθω πως έχει αλλάξει αρκετά από πέρισυ που απλά δεν αντεχόταν!Και όπως είπε και η Άννα δεν θα χαρώ να την δω με τον Μάνο γιατί πραγματικά δεν του αξίζει καμία καλή γυναίκα και η Εύα παρ'ότι δεν ήταν καλή και άξια έχει τώρα αρχίσει να μην έχει σχέση με τον Μάνο και τις λαμογιές που συνεχίζει να κάνει.Ναι και σιγά μην τον λυπηθώ που κλαίει και καλά και οδύρεται!Σε μας αυτά???Δεν περνάνε φίλε...
Έχει κάνει ΛΑΘΗ η Εύα..Και δεν την θεωρώ αγία...!!!
Αλλά στο Μάνο έδωσε τα πάντα...Για το Μάνο έδωσε τη ζωή της....
Και φυσικά του Μάνου δεν του αξίζει και δεν του άξιζε ποτέ μια τέτοια γυναίκα...
Γιατί ΔΕΝ αγαπάει...Του λείπει βέβαια και το κατάλληλο όργανο...
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Πεμ Φεβ 04, 2010 9:31 pm

"Γιατί ΔΕΝ αγαπάει...Του λείπει βέβαια και το κατάλληλο όργανο..."


Του λείπει και του παραλείπει.Οι πράξεις του στο σύνολο είναι σοκαριστικές!!Υπήρξαν κάποιες αναλαμπές ευαισθησίας στη ζωή του,αλλά ήταν τόσο μικρές και λίγες που δεν μπορώ ούτε γω να τον δω με καμία συμπόνια.
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Πεμ Φεβ 04, 2010 9:53 pm

Λοιπόν:

Εύα-Μάνος: Δεν της άρεσε της Εύας που ο Μάνος της είπε ούτε λίγο ούτε πολύ ότι καλά έκανε και παντρεύεται. Περίμενε παρακάλια και ένταση κτλ. Εγώ τον ευχαριστήθηκα τον άκυρο. Αλλά αυτό το "μη μου πάθει τίποτα" wall ...όταν τον γονάτισες για ένα κέρατο που το έτρωγες χρόνια ολόκληρα, και τον ήθελες νεκρό δεν φοβόσουν να μη σου πάθει τίποτα!

Βλέπω τον Μάνο ξαπλωμένο στο καναπέ, και λέω πάει έπαθε την γρίπη των χοίρων. Αλλά δεν μπορεί να αντέξει τον πόνο. cake Όλα αυτά πάντα για την Εύα που 15 χρόνια την απέρριπτε και τώρα θυμήθηκε ότι την αγαπάει. Την πλήγωνα αλλά την λάτρευα! Δεν της το έδειξες. Εκεί που άρχισε τον μονόλογο του Φώσκολου δε.. όλα τα λεφτά. Ο Λουκάς είχε πλάκα και ο Νικόλας. Ο Μάνος τα έλεγε αλλά δεν έπειθε. Και φυσικά καλά έκανε και δεν με έπεισε γιατί με το που έδειξε για το αυριανό πάλι ανέφερε τον εχθρό. Δεν μπορώ να την σκέφτομαι στη αγκαλιά του... λες και τόσο καιρό που συζούσαν έπαιζαν τις κουμπάρες. Πως έμεινε έγκυος τότε ρε; Που τώρα το θυμήθηκες;

Η Νόρα πάλι 15 χρόνια ονειρευόταν να γίνει Νόρα-Βενέτη-Φωκά! Εγώ πάλι γιατί θυμάμαι πέρυσι την Νόρα να ονειρεύεται να γίνει κυρία Μωρίδη και να είναι τρελλή και παλαβή με τον Στέλιο; Και να σχεδιάζει ,πριν μάθει ποιος ήταν ,την κοινή τους ζωή και μάλιστα να θέλει και παιδιά από αυτόν;

Ψήφισα τέλειο μόνο και μόνο για την σκηνή Χρήστου και Μελίτας. Και όμως ο Χρήστος, ένας ξένος παρακαλώ, φέρθηκε στην Μελίτα πιο φίλος από όλους τους δήθεν φίλους της. Και έδειξε πραγματικό ενδιαφέρον και στεναχωρήθηκε που την είδε έτσι. Ανέβηκε στην εκτίμησή μου. Και ναι, ο Χρήστος έχει πιο μπέσα απο μερικούς μερικούς.... Μπράβο Χρήστο! : respect : Και άλλο ένα μπράβο που δεν την έδωσες!!

Η Μελίτα έκανε σήμερα αυτό που της είπε ο Ρούσσος που για να ξεπεράσει το πάθος του για την Θάλασσα την κοιτούσε από μακριά κάθε μέρα...ε αυτό έκανε και η Μελίτα. Την λυπήθηκα πάρα πολύ. Ελπίζω τα λόγια του Χρήστου να την ταρακουνήσουν λίγο. Δεν αξίζει να κάνει κακό στον εαυτό της. TutTut

Ο Στέφανος έκλεισε την ζωή του στο κουτί. Την ζωή που θα ήθελε να ζήσει. Και σε αυτό το σπίτι θα ζήσει την ζωή που αναγκάζεται να ζήσει. Βέβαια, δεν χρειαζόταν καν να γίνει όλο αυτό κύριε Στέφανε. Αλλά είπαμε σε αυτήν την σειρά τα εύκολα τα κάνουν δύσκολα.
Τι ήταν αυτό που πέταξε στην Εύα καλέ; Εκεί που του είπε αυτή ότι η μάνα του την αγαπάει πιο πολύ από αυτόν.... " ναι αλλά δεν σε παντρεύεται αυτή" gelio ! Σαν να λέει " εγώ την πάτησα"!
Μέχρι και η Εύα το κατάλαβε... αλλά μιας και ήξερε απο χτες την απάντησή του ότι θα της πει το ναι, δεν ξέρει ότι όσο και να την διαβεβαιώνει ότι δεν υπάρχει τίποτα στην ζωή του, κάτι υπάρχει και της λέει ψέμματα επειδή έδωσε τον λόγο του; Ξέρει και υποψιάζεται ότι υπάρχει κάτι στην ζωή του αλλά δεν κάνει πίσω.Παρόλο που δεν τον αγαπάει και σκέφτεται τον Μάνο. Όχι, δεν υποχρέωσε κανείς τον Στέφανο να την παντρευτεί, αλλά ούτε και την Εύα να τον παντρευτεί. Ας κάνει πίσω αφού καταλαβαίνει ότι κάτι παίζει... αλλά που...

Μου άρεσε η σκηνή Στέφανου και Χρήστου πάρα πολύ. Ο Χρήστος είπε την Μελίτα εξαιρετικό πλάσμα και ναι, είναι! : respect : Ο Στέφανος είπε τα αισθήματά του για την Μελίτα στον φίλο του, και φυσικά είναι ένας γάμος συμβατικός αυτός που θα γίνει. Μου άρεσε και ο Χρήστος που του μίλησε για την Νταίζη. Κοίτα που την αγαπάει τελικά την Νταίζη....
Μου άρεσε που ο Στέφανος θεωρεί φίλο τον Χρήστο και δεν του κρατάει κακία. Και αύριο θα κάνει αυτό που έκανε και ο Χρήστος. Θα πάει να πεί στην Μελίτα να συνεχίσει την ζωή της ακριβώς όπως έκανε και ο Χρήστος και άφησε την Νταίζη.

Καλά εκεί που είπε η Καρτάλω ότι η νύφη στην πεθερά θα μοιάσει... gelio
Μου έσπασε τα νεύρα η Καρτάλω πάντως. Θα γίνει αυτό που λέει η Αγγέλα. Η οποία Αγγέλα την έπιασε αμέσως την Καρτάλω. Θα της κάνει την ζωή της κόλαση της Εύας. Έχει αυτό ακριβώς αυτή η γυναίκα. Περνάει το δικό της στον άλλον χωρίς ο άλλος να το καταλαβαίνει. Όταν η Εύα χάσει το παιδί, και δεν θα έχει λόγο να της φέρεται καλά... θα περάσει δύσκολες στιγμές....

Τέλος η Δάφνη στον κόσμο της. Πάλι προοικονομία για Μάνο Μελίτα και επανασύνδεση... άντε να δούμε.
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από anna90 Πεμ Φεβ 04, 2010 9:59 pm

Ntinaki1 έγραψε:Λοιπόν:
Πως έμεινε έγκυος τότε ρε; Που τώρα το θυμήθηκες;

Και η Μελίτα πολύ μετά το θυμήθηκε ότι η Εύα με το Στέφανο κάνανε έρωτα και την αγκάλιαζε και τη φιλούσε...!!!
Άργουν λίγο αλλά τα πιάνουν....
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Φεβ 04, 2010 10:02 pm

anna90 έγραψε:
Ntinaki1 έγραψε:Λοιπόν:
Πως έμεινε έγκυος τότε ρε; Που τώρα το θυμήθηκες;

Και η Μελίτα πολύ μετά το θυμήθηκε ότι η Εύα με το Στέφανο κάνανε έρωτα και την αγκάλιαζε και τη φιλούσε...!!!
Άργουν λίγο αλλά τα πιάνουν....


Λειτουργούν με χρονοκαθυστέρηση σαν τα χρηματοκιβώτια στις τράπεζες lol!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από soso Πεμ Φεβ 04, 2010 10:03 pm

Μάνος
Με συγκίνησε..(και ο Μητροπάνος του πάει γάντι!) Πλάνταξα στο κλάμα!
Οι σεναριογράφοι χρωστάνε πολλά σ' αυτόν τον έρωτα και αρχής γεννομένης από σήμερα ελπίζω ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ να φανούν πιο γενναιόδωροι μαζί του..Βασικά να ανοικοδομήσουν ριζικά και απόλυτα τον πρωταγωνιστή του."Με μερεμέτια δε γίνεται τίποτα".(κολλάει κι εδώ,κ Ακρίτα)
Στέφανος
Γελοίος. Λίγος.Και καθαρά διχασμένος..Αλλού τα λόγια,αλλού οι πράξεις..Και τι απ τα δύο μετράει περισσότερο;; (γνωστό,χρόνια τώρα).Και πόσες πάσες της Ευας άφησε ανεκμετάλλευτες ξανά;;και ξανά;; Κληρονόμησε επιλεκτική αλαλία,προφανώς!! Αλλά ο Σταυρου,Σταυρου!
Ευα
Σωστή.Ξεκάθαρη.Κατά πολύ ευφυέστερη από πέρυσι.(!!!) Και γεννημένη για να 'ναι φωτεινή.(το δράμα βγάζει σταρ εν τέλει)
Μελίτα
"Πρέπει να μάθω να ζω χωρις το Στέφανο". Ρώτα την Ευα και το Μάνο που αντιστοίχως πρωτοείπαν ατάκα κανά εξάμηνο πριν.Η σωστή ατάκα σε λάθος χείλη γίνεται ανέκδοτο.Κλασικά.
Νόρα
Αγαπώ.Αλλά τη θέλω στα γνωστά πολλά και μεγάλα κυβικά της.Μήπως παρατράβηξε η κακόγουστη μετάλλαξη;;;
Λουκάς
Αγαπώ.Και γελασα πολύ με αντίδραση στις ατάκες Μάνου.

Νεφέλη αγνοείται.
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Πεμ Φεβ 04, 2010 10:06 pm

Με μια διαφορά! Η Μελίτα όσο συζούσαν Στέφανος και Εύα δεν είχε σχέσεις με τον Στέφανο( ναι ξέρουμε έπεσε ένα φιλί στο εξοχικό). Μετά που χώρισαν Στέφανος-Εύα έγινε ό,τι έγινε μεταξύ τους. Δεν υπολόγιζε η Μελίτα την εγκυμοσύνη που θα έσκαγε και φυσικά δεν είχε τύχει να φέρει στο μυαλό της την εικόνα ότι Στέφανος-Εύα κοιμόντουσαν μαζί. Το ήξερε εννοείται αλλά μετά το έφερε στο μυαλό της με όσα ακολούθησαν. Ο Μάνος από το καλοκαίρι δεν φανταζόταν ότι η Εύα κοιμόταν με τον Στέφανο; Ούτε στα νέα της εγκυμοσύνης της είδα να πεί κάτι τέτοιο. Τώρα το θυμήθηκε επειδή παντρεύεται; Τέλος πάντων έτσι και αλλιώς Μάνος Εύα πάντα μου ήταν αδιάφοροι.
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από KonstantinaA Πεμ Φεβ 04, 2010 10:07 pm

ΕΠΕΙΔΗ ΦΕΥΓΩ ΘΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΤΑ ΔΥΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΗΣ ΣΕΙΡΑΣ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ. ΕΚΟΨΑ ΦΛΕΒΑ ΜΗΤΡΟΠΑΝΟΣ ΚΑΙ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ.ΚΑΙ ΤΑΙΡΙΑΖΑΝ ΑΠΟΛΥΤΑ. ΠΟΛΥ ΠΟΝΟΣ ΠΑΝΤΩΣ ΣΗΜΕΡΑ. ΟΛΟΙ ΣΤΑ ΠΑΤΩΜΑΤΑ.

ΚΑΛΗ ΤΣΙΚΝΟΠΕΜΠΤΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ. Flkia

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Πεμ Φεβ 04, 2010 10:13 pm

Είδα τρειλερ λίγο στο τέλος και μάλλον θα γίνει παρεξήγηση με Μάνο Μελίτα...θα την δει να κλαίει με αγκαλιά το νυφικό της!!!!!Θεε μου μην βγει αληθινή η Δάφνη με τις προοικονομίες της γιατί αυτοκτονώ!!!
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από aggeliki Πεμ Φεβ 04, 2010 10:17 pm

ΚΑΛΑ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΓΕΛΑΣΩ ΠΟΛΥ ΜΕ ΜΕΛΙΤΑ!!! ΠΟΣΟ ΓΕΛΟΙΑ ΕΙΝΑΙ? gelio gelio
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από panda Πεμ Φεβ 04, 2010 10:30 pm

Το θέατρο του παραλόγου ήταν σήμερα :

* Από την σκηνή του δείπνου θα κρατήσω μόνο την στάση που κράτησε η Μαρίλια που ναι μεν κράτησε απόσταση από ότι γινόταν αλλά δεν είχε και την μόνιμη ξυνίλα της Αγγέλας Fskl . Ε ναι βρε Αγγέλα αν δεν πιάσει ο σμπέθερος να πνίξει την κόρη σου και αν ο γαμπρός δεν ρίξει ένα βιασμό στην νύφη από τα παλιά τί αξία έχουν τότε τα υπόλοιπα ;

* Να αγιάσει το στόμα της Νταιζάρας πολύ μου άρεσε σήμερα woohoo . Go go Νταιζη κάντην ρόμπα και ξεφτυλισέ την ακόμα πιο πολύ την μικρή εξερευνήτρια Tsanties .

* Έλεος με τις σκηνές ας μιλήσουν τα τραγούδια Grrr . Κάτι τέτοια σκηνικά μπορεί να μας άρεσαν και να τα δεχόμασταν στο Λόγω Τιμής ή στους Δύο Ξένους ή ακόμα και όταν χωρίσε η πεντάδα στο Παρά πέντε αλλά τώρα στην 12345670 φορά και σε καθημερινή σειρά καταντάει κουραστικό πια BadMood .

* Μικ θα συμφωνήσω με την πρόταση που έκανες :twisted: .

* Το κατσαρό υπόθετο βαριέμαι να το σχολιάσω σήμερα Siga... . Το μόνο που θα πω είναι ότι δεν το βλέπω το κερί να μένει για πολύ στο κουτί γιατί θα το φουντάρει η Αντιγονάρα πουθενά και θα το ψάχνει στα σκουπίδια μετά η αχ βαχ μάνα κουράγιο gelio .

Τέλος πάντων κάτι έγινε σήμερα και για αυτό ψήφισα μέτριο TV .

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από vs116117 Πεμ Φεβ 04, 2010 10:31 pm

Έκπληξη για μένα σήμερα η σκηνή Χρήστου - Στέφανου.
Πολύ καλή, ο Χρήστος μπορώ να πω με άγγιξε με αυτά που έλεγε
(μην με παρεξηγήσεις Τζίνα.... vomit ).
Τα υπόλοιπα....μαύρη μαυρίλα πλάκωσε, μαύρη σαν καλιακούδα...especially Μάνος, αλλά ακόμη δεν μπορώ να τον "λυπηθώ" με τόσα που έχει κάνει.
Αντί να χαλαρώνουμε με την τηλεόραση, μας ψυχοπλακώνει περισσότερο....
vs116117
vs116117
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από vs116117 Πεμ Φεβ 04, 2010 10:32 pm

panda έγραψε:* Να αγιάσει το στόμα της Νταιζάρας πολύ μου άρεσε σήμερα woohoo . Go go Νταιζη κάντην ρόμπα και ξεφτυλισέ την ακόμα πιο πολύ την μικρή εξερευνήτρια Tsanties .
.

Ποια ακριβώς είναι η μικρή εξερευνήτρια, γιατί δεν νομίζω ότι κατάλαβα καλά....;;
vs116117
vs116117
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από panda Πεμ Φεβ 04, 2010 10:36 pm

Η εικονιζόμενη που έχεις για avatar . Για αυτήν χτυπάει η κουδούνα . Είπαμε πολλά μπορεί να είναι η Νταίζη αλλά τον πάτο της μικρής εξερευνήτριας ούτε το κατσαρό υπόθετο τον φτάνει πια .

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από kikialex Πεμ Φεβ 04, 2010 10:54 pm

ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΓΕΛΑΣΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΑΥΡΙΟ aggeliki? ΑΝ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΛΟΙΑ Η ΜΕΛΙΤΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΥΑ.

kikialex
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΗ
Ασχολίες : MYΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ -ΛΑΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ - ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ &

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από Jennifer Πεμ Φεβ 04, 2010 11:03 pm

anna90 έγραψε:Μάνος-Εύα:
Αν τα εννοούσε αυτά που έλεγε ο Μάνος θα "έλιωνα"...Ξέρω όμως ότι είναι καθίκι και λαμόγιο και και και..Και νομίζω ότι τώρα πια το ξέρει και η Εύα..Θέλω να ελπίζω τουλάχιστον...
Αντιγόνη-Στέφανος:
Σαν φωνή από το υπερπέραν ακούγεται αυτή η γυναίκα...Με τρομάζει...
Στέφανε μου, καθίκι μου όμορφο ποιος σε αναγκάζει παληκάρι μου να παντρευτείς??
Δεν θυμάμαι να σου έβαλε η Εύα το μαχαίρι στο λαιμό..
Άμα εννοείς ότι σε αναγκάζει η έλλειψη ανδρισμού σου τότε ΝΑΙ, ΣΥΜΦΩΝΩ...
Μελίτα-Αμαλία:
"Πως να μάθω να ζω χωρίς το Στέφανο.." γιατί καλή μου πότε έζησες με το Στέφανο???
Όλο "Μελίτα τέλος" βλέπαμε..Μετά βλέπαμε "το πάλεψα αλλά δεν μπορώ" και μετά βλέπαμε τους δυο σας σε γυμναστικές επιδείξεις..
Πότε τον ΕΖΗΣΕΣ??Πότε τον αγάπησες??
Εύα-Δάφνη-Νόρα:
Ωχ ρε Δάφνη γύρνα από τον πλανήτη goofy επιτέλους...
Αυτή η κοπέλα ακόμα και σε ιστορίες που έχει ΟΛΑ τα δεδομένα απλά δεν λειτουργεί...
Το Νοράκι πολύ απογοητευμένο το είδα...
Νικόλας-Λουκάς-Μάνος:
Ζωνταντός-νεκρός ο Μανωλάκης...
Είπε αφού είναι Τσικνοπεμπτη να ντυθεί και αυτός κάτι...
"Σκάσε ρε, εσύ σε λίγο θα του φέρεις και το ξυραφάκι".. : respect :
Ειλικρινά ρε συ Μάνο...Εξήγησε μου πότε κατάλαβες ότι την λατρεύεις..
Πριν ή μετα το τελευταίο βράδυ με τη Μελίτα???
Η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία ...Και για σένα Μάνο μου πέθανε σήμερα...Δεν πειράζει όμως, θα βρεις άλλη να πληγώσεις..Μην αγχώνεσαι..
Ο Λουκάκος στο κόσμο του να μιλάει για το Νοράκι...
Ματάρες όμως....!!Ματάρες ο άνθρωπος...
Νταίζη-Χρήστος:
Α, θα μας τρελάνει η πάπια...
Ετοιμάζεται για γάμους και πανηγυρια και του το παίζει τρελίτσα του Χρήστου...
Στεναχωρήθηκε ο Χρηστάρας...Και στεναχώρησε και μένα...Το'χει ο άνθρωπος..Με έκανε και δάκρυσα...
Λουκάς-Νόρα:
"Ζαρτινιέρα στα μπουζούκια και μπομπονιέρα στο γάμο της?"...
Μελίτα-Δάφνη:
Αυτή η κοπέλα βαλτή είναι..Δεν παίζει...
Μη το ψάχνεις Δαφνούλα...Η Μελίτα ερωτεύεται τρελά κάθε 15 επεισόδια..
Εύα-Αντιγόνη:
Τι καλοσύνη είναι αυτή??Τι χαμόγελο??
Μου κάνει εντύπωση...Αυτή τόσο δεν αγαπάει ούτε το Στέφανο..
Μάνος-Ηλίας:
"Τη χανω και φταίω εγώ γι αυτό"...
Σώπα...Μήπως δεν άκουσα καλά???Ο Μάνος παραδέχτηκε ότι φταίει??
Αυτό που όταν πονάνε το ρίχνουν στις βόλτες...Με πνευμονία έπρεπε να είναι όλοι...
Στέφανος-Εύα:
"Έχουμε με το παρελθόν και δεν κρύβουμε ο ένας από τον άλλον τίποτα"..Α, ρε Εύα...Τα θες και τα λες???
Τον ξαναρώτησε η κοπέλα...Και αυτός τίποτα...
Δεν υπάρχει τίποτα άλλο, μόνο εσύ και το παιδί...
Η Μελίτα είναι τίποτα???
Πέσανε και αγκαλιές και χαμόγελα...Το καθίκι που είσαι ρε αγόρι μου?
Μελίτα-Πέτρος:
Όλα για τα πριγκίπισσα...Ταξίδια λεφτά, μόνο για να ξεχάσει...
Βρήκε η Μελίτα και το έριξε κάπου...
Ο Πέτρος φταίει...ΠΑΝΤΑ...Αυτός που κατηγορεί όμως, νοιάστηκε γι αυτήν..Όμως είσαι αχάριστη αγάπη μου, αχάριστη και θα μείνεις..
Χρήστος-Στέφανος:
"Εγώ ζούσα από τις ζωές των άλλων"...
Αχ, ρε Χρηστάρα...Να στείλουμε τη Τζίνα να σε παρηγορήσει...
Σήμερα πείστηκα ότι αγαπάει τη Νταίζη....
Ο κάθικος έχει φλομώσει από την πολύ αγάπη...Δεν ξέρω πια τι να πω γι αυτόν..Δεν τον λυπάμαι πάντως..Είναι ο μόνος που φταίει..
Τραπέζι
Γλώσσα δεν έβαλε η Καρτάλο μέσα...Γλώσσα...
Τι κομπλιμέντο ήταν αυτό...Σε λίγο θα είσαι 2 κούκλες...!!!Πρωτότυπο βρε...Και γλυκήτατο...
Μελίτα-Αμαλία:
Καλά η Αμαλία ακόμα δεν έμαθε τη κόρη της??
Κάθε φορά που "πονάει" για τους έρωτες της γύρναει σπόνσορας της πέρδικας....
Τραπέζι η συνέχεια-Χρήστος-ΚΑΤΙΝΑΡΑ:
Ο ορισμός της κατινάρας....Φτάνει κούκλα μου, λίγο αξιοπρέπεια...Λίγο...Ήθελα πολύ να τη δει η Εύα..Να δούμε τι θα έλεγε..
Νταίζη-Λουκάς-Νόρα:
Αν και η σκηνή ήταν προορισμένη για γέλιο, με ειρωνεία και ατάκες..
Εμένα με απογοήτευσε...Θέλω τη Νόρα δυναμική και κυρία όχι κατίνα..Δεν είχε καμιά δουλειά να πάει εκεί..Και να πέσει τόσο χαμηλά...
Το έχουμε ξεφτιλίσει πλέον το γυναικείο φύλο σ αυτή τη σειρά..
Μελίτα-Αμαλία:
Τι κλάψα, τι μελό...
Νόρα-Δάφνη:
Κοπέλα μου καλή 15 χρόνια τον ήθελες και εσύ...Τώρα βρήκες να το πάρεις απόφαση???Η μίλα στο Λουκά ή σώπασε...
Δεν ειναι κατάσταση αυτή.. Μας προέκυψες κατίνα και εσύ...
Εύα-Μαρίλια-Αγγέλα:
Γάτα η Αγγέλα...
Μαρίλια:"mind controller η Αντιγονάρα"...!!!Πολύ γέλιο..!!!
Πολύ γλυκιά η σκηνή της αγκαλιάς μάνας και κόρης...!!!!
Τζίνα...!!Που είναι το βραστα κλάφτα μούτζωτα??????

Anna τέλειος ο σχολιασμός σου, συμφωνώ μαζί σου σε όλα! : respect :
Jennifer
Jennifer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Πεμ Φεβ 04, 2010 11:17 pm

Αννα τελειος ο σχολιασμος σου και συμφωνώ σχεδον σε ολα μαζι σου

εγω ενα εχω να πω για το σημερινό επεισόδιο Χρηστος απλα υποκλίνομαι ομολογω πως με συγκίνησε το εχει το παλικάρι το εχει αλλα δεν του αξιζει η Νταιζη
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από vs116117 Πεμ Φεβ 04, 2010 11:20 pm

panda έγραψε:Η εικονιζόμενη που έχεις για avatar . Για αυτήν χτυπάει η κουδούνα . Είπαμε πολλά μπορεί να είναι η Νταίζη αλλά τον πάτο της μικρής εξερευνήτριας ούτε το κατσαρό υπόθετο τον φτάνει πια .

Δεν είμαι αυτής της άποψης, αλλά τέλος πάντων. Ό,τι χτυπάει η κουδούνα να το δεχτώ, γιατί όντως αντιδρά με τρόπο που δεν είναι αντάξιος του χαρακτήρα της, αλλά δεν είναι η Νόρα αυτή που έπιασε πάτο...Άλλες έχουν τα πρωτεία από την αρχή κιόλας του Β' κύκλου. Όχι άλλη, ΑΛΛΕΣ, το τονίζω.
Η μία ανέκαθεν πάτος και η άλλη ανερχόμενο αστέρι.
vs116117
vs116117
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από aggeliki Πεμ Φεβ 04, 2010 11:26 pm

kikialex έγραψε:ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΓΕΛΑΣΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΑΥΡΙΟ aggeliki? ΑΝ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΛΟΙΑ Η ΜΕΛΙΤΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΥΑ.


ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ Ο ΜΑΝΟΣ Κ Η ΜΕΛΙΤΑ ΚΑΤΩ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΕ ΤΟ ΝΥΦΙΚΟ? ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΕΛΟΙΟ ΑΥΤΟ? ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΔΕΙ?
ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ, Η ΕΥΑ ΕΧΕΙ ΑΚΟΥΣΕΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!! ΔΕΣ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΠΟΣΤ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ!!
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από ΡΕΓΓΙΝΑ Πεμ Φεβ 04, 2010 11:27 pm

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ Κ ΚΑΤΑ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΝ ΣΥΓΚΡΙΝΕΤΑΙ "ΒΕΡΑ" ΜΕ "ΜΥΣΤΙΚΑ" ΑΛΛΟΙ ΧΡΑΚΤΗΡΕΣ ΑΛΛΗ ΠΛΟΚΗ ΑΛΛΗ ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ ΑΛΛΑ Κ ΤΑ ΔΥΟ ΕΞΙΣΟΥ ΣΟΥΠΕΡ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ!ΠΑΝΤΩΣ ΣΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΜΕΛΙΤΑ ΑΠΛΑ ΥΠΕΡΟΧΟΙ-ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΟΙ-[color=red]ΑΝΕΠΑΝΑΛΗΠΤΟΙ ΟΙ ΣΚΗΝΕΣ ΤΟΥΣ ΜΕ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΑΝ Κ ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΑΝ ΠΟΛΥ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΑΛΛΩΣΤΕ...ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΠΑΛΙ ΜΑΖΙ ΘΑ ΕΙΣΤΕ Palamakia ΚΑΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΝΟΡΑ Κ ΛΟΥΚΑΚΟΣ ΜΟΝΑΔΙΚΟΙ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΙΣ ΑΣΤΕΙΕΣ ΣΚΗΝΕΣ Κ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΑΥΓΑΔΙΖΟΥΝ ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΝΤΑΙ !!ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ΜΙΛΑΜΕ :lol:
ΡΕΓΓΙΝΑ
ΡΕΓΓΙΝΑ
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου κοσμο...οπου ολα τα ονειρα γινονται πραγματικοτητα κ οι αγαπες δεν τελειωνουν ζουν παντα κ για παντα!!!
Ασχολίες : Σπουδες-Χορος-Μουσικη-Θεατρο-Α!Κ ΝΑ ΖΩ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Πεμ Φεβ 04, 2010 11:53 pm

VASIA έγραψε:ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ Κ ΚΑΤΑ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΝ ΣΥΓΚΡΙΝΕΤΑΙ "ΒΕΡΑ" ΜΕ "ΜΥΣΤΙΚΑ" ΑΛΛΟΙ ΧΡΑΚΤΗΡΕΣ ΑΛΛΗ ΠΛΟΚΗ ΑΛΛΗ ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ ΑΛΛΑ Κ ΤΑ ΔΥΟ ΕΞΙΣΟΥ ΣΟΥΠΕΡ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ!ΠΑΝΤΩΣ ΣΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΜΕΛΙΤΑ ΑΠΛΑ ΥΠΕΡΟΧΟΙ-ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΟΙ-[color=red]ΑΝΕΠΑΝΑΛΗΠΤΟΙ ΟΙ ΣΚΗΝΕΣ ΤΟΥΣ ΜΕ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΑΝ Κ ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΑΝ ΠΟΛΥ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΑΛΛΩΣΤΕ...ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΠΑΛΙ ΜΑΖΙ ΘΑ ΕΙΣΤΕ Palamakia ΚΑΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΝΟΡΑ Κ ΛΟΥΚΑΚΟΣ ΜΟΝΑΔΙΚΟΙ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΙΣ ΑΣΤΕΙΕΣ ΣΚΗΝΕΣ Κ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΑΥΓΑΔΙΖΟΥΝ ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΝΤΑΙ !!ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ΜΙΛΑΜΕ :lol:


Συμφωνώ μ'αυτά που γράφεις μα κυρίως μ'αρέσει πολύ η περιγραφή του τόπου όπου ζεις!Το βρίσκω πολύ ρομαντικό και όμορφο :)
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από kikialex Πεμ Φεβ 04, 2010 11:55 pm

aggeliki ΔΕΝ ΑΜΦΙΒΑΛΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΠΕΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΜΕ ΑΝΗΣΥΧΕΙ. VASIA ΓΕΙΑ ΣΟΥ & ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΣΥΜΦΩΝΩ ΣΕ ΟΤΙ ΛΕΣ ΓΙΑ ΣΤΕΦΑΝΟ ΜΕΛΙΤΑ

kikialex
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΗ
Ασχολίες : MYΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ -ΛΑΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ - ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ &

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από FieryRed Πεμ Φεβ 04, 2010 11:56 pm

filitsa έγραψε:αχ δε θελω η νορα να φτανει στο επιπεδο της κατσικας !!!!!!!το λυπαμαι το νορακι μου.

συμφωνώ!!! Δεν μας αρέση Κα Ακρίτα αυτή η "κατινίαση" που έχει πιάσει τη Νορα τελευταία!!
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 296 - Ημερομηνία 04-02-2010

Δημοσίευση από panda Πεμ Φεβ 04, 2010 11:59 pm


Για αρχή καλώς όρισες VASIA αλλά για να μην βγούμε εκτός θέματος στο άνωθεν θα βρεις αρκετά πράγματα που χρησιμοποιούνται και στα Μυστικά :wink2: .

Μωρέ και το σενάριο έχει πιάσει πάτο vs116117 απλά ψάχνουμε να βρούμε κάτι που να διακωμωδεί την κατάσταση γιατί δεν αντέχονται κάποια πράγματα πια .

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης