Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

+37
loukasnora
ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ
Καρ-Mik
stefanos-melita
DESPOINA
tinaki18
elli
verile_mistika
soso
almaresi
annaki
panda
prwto_trapezi_pista
Petrinaki
Izabella29
hionati
PrincessRachel
LIBRA
Dorina <3 Πέτρος
FieryRed
KonstantinaA
aggeliki
Penny
Pennaki.......!!
anna90
evanna
Ntinaki1
$ofi@ loukakos + nora
loukitsa
xristina79
konstantina
mimi_loukas+nora
nikidanis
filitsa
KatsaroYpotheto
anastasia20
Clarabelle
41 απαντήσεις

Σελίδα 5 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap10%Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 10% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap21%Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 21% 
[ 11 ]
Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap17%Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 17% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap27%Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 27% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap23%Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 23% 
[ 12 ]
Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap2%Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 52
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Σαβ Φεβ 06, 2010 3:27 am

stefanos-melita έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Δηλαδή εσύ από το παραπάνω λογίδριο που πόσταρε η Mik και απο αυτά που είπε η Νόρα στον Δημήτρη θα συνέχιζες να τρέφεις ελπίδες και να θεωρήσεις τον άλλο υπαίτιο αν δεν γίνει ποτέ τίποτα μεταξύ σας? :evil:


ΝΑΙ. ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΗΔΗ, ΔΕΝ ΤΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΞΕΚΑΘΑΡΑ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΛΕΓΟΝΤΑ ΣΤΟΥ"ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ, ΔΕΝ ΣΕ ΘΕΛΩ." ΑΝΤΙΘΕΤΑ, ΤΟΥ ΑΦΗΝΕΙ ΜΙΑ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ! ΔΙΟΤΕ ΠΩΣ ΜΕΤΑΦΡΑΖΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΤΟ"ΔΩΣΕ ΜΟΥ ΧΡΟΝΟ, ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ??" ΓΙΑΤΙ ΕΝΑΣ ΝΟΗΜΩΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ, ΤΟ ΜΕΤΑΦΡΑΖΕΙ "ΔΕΝ ΤΗΣ ΕΙΜΑΙ ΑΔΙΑΦΟΡΟΣ, ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΣΑΝ ΑΝΔΡΑ, ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ!"ΤΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΗ ΡΩΤΗΣΕ ΓΙΣ ΤΟ ΛΟΥΚΑ, ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΙΖΕΙ ΑΣΧΕΤΗ, ΤΟΝ ΦΛΩΜΩΝΕΙ ΣΤΟ ΨΕΜΑ. ΑΝ ΤΟΥ ΕΛΕΓΕ ΚΑΘΑΡΑ "ΘΕΛΩ ΑΛΛΟΝ, ΤΟ ΛΟΥΚΑ, ΟΧΙ ΕΣΕΝΑ" Κ ΑΥΤΟΣ ΣΥΝΕΧΙΖΕ ΝΑ ΤΗΝ ΚΥΝΗΓΑΕΙ, ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΑΛΟΓΙΖΑ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΗ ΝΟΡΑ. ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ, ΤΟΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ,ΑΚΟΜΗ Κ ΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΗ ΧΑΛΚΙΔΑ, ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ, ΤΟ ΔΕΙΠΝΟ ΠΡΟΧΘΕΣ,ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΛΟΥΚΑ. Κ ΤΟΝ ΚΡΑΤΑΕΙ ΓΙΑ ΚΑΒΑΝΤΖΑ, ΜΗΝ ΤΥΧΟΝ Κ ΜΕΙΝΕΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ, ΟΠΩΣ ΤΗ ΣΥΜΒΟΥΛΕΨΕ..ΟΡΘΩΣ ΦΥΣΙΚΑ Η ΔΑΦΝΗ.
ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ, ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΡΩΤΗΣΕΙ 500 ΦΟΡΕΣ, ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΟΣ, ΚΑΙ ΤΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΜΕ ΥΠΕΚΦΥΓΕΣ, ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΟΡΘΑ ΚΟΦΤΑ "ΘΕΛΩ ΤΟ ΛΟΥΚΑ" ΤΟΥ ΑΦΗΝΕΙ ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΑΝΟΙΧΤΟ, Κ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΦΩΡΗ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΣΗ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΛΥΣΩ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ ΛΥΠΑΜΑΙ, ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ.

Καταρχήν ο νοήμων άνθρωπος θα εισέπραττε τη χυλοπιτα γιατί αν ο άλλος δεν σε θέλει και σου λέει μπορεί να μην σε θελήσω ποτέ, αν έχεις ελπίδες κακό του κεφαλιού σου!

Επιπλέον θεωρείς οτι τον κρατάει καβάτζα και το θέτεις σαν κίνηση "Ορθή"???

Πληρης ταύτιση με την ηρωίδα σου! τι άλλο να πω..
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από aggeliki Σαβ Φεβ 06, 2010 3:30 am

ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ, ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΡΩΤΗΣΕΙ 500 ΦΟΡΕΣ, ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΟΣ, ΚΑΙ ΤΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΜΕ ΥΠΕΚΦΥΓΕΣ, ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΟΡΘΑ ΚΟΦΤΑ "ΘΕΛΩ ΤΟ ΛΟΥΚΑ" ΤΟΥ ΑΦΗΝΕΙ ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΑΝΟΙΧΤΟ, Κ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΦΩΡΗ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΣΗ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΛΥΣΩ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ ΛΥΠΑΜΑΙ, ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ


Σ ΑΥΤΟ ΠΑΝΕ! ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ Κ Η ΕΥΑ ΕΧΕΙ ΡΩΤΗΣΕΙ 100 ΦΟΡΕΣ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΑΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙ!
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από mimi_loukas+nora Σαβ Φεβ 06, 2010 3:32 am

KatsaroYpotheto έγραψε:

Καταρχήν ο νοήμων άνθρωπος θα εισέπραττε τη χυλοπιτα γιατί αν ο άλλος δεν σε θέλει και σου λέει μπορεί να μην σε θελήσω ποτέ, αν έχεις ελπίδες κακό του κεφαλιού σου!

Επιπλέον θεωρείς οτι τον κρατάει καβάτζα και το θέτεις σαν κίνηση "Ορθή"???

Πληρης ταύτιση με την ηρωίδα σου! τι άλλο να πω..
Μα ποιον κράτησε η Μελίτα καβάντζα...τον Οδυσσέα?Από πού και ως πού?Επειδή πήγε να κάνει μια σχέση χωρίς να έιναι ο έρωτας ο απόλυτος και δεν της κάθισε??
mimi_loukas+nora
mimi_loukas+nora
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη...Και 7-8 στην κοσμάρα της Δάφνης!!
Ασχολίες : Biology

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Σαβ Φεβ 06, 2010 3:34 am

mimi_loukas+nora έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:

Καταρχήν ο νοήμων άνθρωπος θα εισέπραττε τη χυλοπιτα γιατί αν ο άλλος δεν σε θέλει και σου λέει μπορεί να μην σε θελήσω ποτέ, αν έχεις ελπίδες κακό του κεφαλιού σου!

Επιπλέον θεωρείς οτι τον κρατάει καβάτζα και το θέτεις σαν κίνηση "Ορθή"???

Πληρης ταύτιση με την ηρωίδα σου! τι άλλο να πω..
Μα ποιον κράτησε η Μελίτα καβάντζα...τον Οδυσσέα?Από πού και ως πού?Επειδή πήγε να κάνει μια σχέση χωρίς να έιναι ο έρωτας ο απόλυτος και δεν της κάθισε??


Όχι μπερδεμα είναι αυτό. Βλεπεις συζητάμε τρία διαφορετικά πράγματα ταυτόχρονα.
Έλεγε η κοπελιά οτι η Νόρα κρατάει τον Μπέλλο καβάτζα και είναι ορθό.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Σαβ Φεβ 06, 2010 3:35 am

stefanos-melita έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Δηλαδή εσύ από το παραπάνω λογίδριο που πόσταρε η Mik και απο αυτά που είπε η Νόρα στον Δημήτρη θα συνέχιζες να τρέφεις ελπίδες και να θεωρήσεις τον άλλο υπαίτιο αν δεν γίνει ποτέ τίποτα μεταξύ σας? :evil:


ΝΑΙ. ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΗΔΗ, ΔΕΝ ΤΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΞΕΚΑΘΑΡΑ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΛΕΓΟΝΤΑ ΣΤΟΥ"ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ, ΔΕΝ ΣΕ ΘΕΛΩ." ΑΝΤΙΘΕΤΑ, ΤΟΥ ΑΦΗΝΕΙ ΜΙΑ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ! ΔΙΟΤΕ ΠΩΣ ΜΕΤΑΦΡΑΖΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΤΟ"ΔΩΣΕ ΜΟΥ ΧΡΟΝΟ, ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ??" ΓΙΑΤΙ ΕΝΑΣ ΝΟΗΜΩΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ, ΤΟ ΜΕΤΑΦΡΑΖΕΙ "ΔΕΝ ΤΗΣ ΕΙΜΑΙ ΑΔΙΑΦΟΡΟΣ, ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΣΑΝ ΑΝΔΡΑ, ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ!"ΤΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΗ ΡΩΤΗΣΕ ΓΙΣ ΤΟ ΛΟΥΚΑ, ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΙΖΕΙ ΑΣΧΕΤΗ, ΤΟΝ ΦΛΩΜΩΝΕΙ ΣΤΟ ΨΕΜΑ. ΑΝ ΤΟΥ ΕΛΕΓΕ ΚΑΘΑΡΑ "ΘΕΛΩ ΑΛΛΟΝ, ΤΟ ΛΟΥΚΑ, ΟΧΙ ΕΣΕΝΑ" Κ ΑΥΤΟΣ ΣΥΝΕΧΙΖΕ ΝΑ ΤΗΝ ΚΥΝΗΓΑΕΙ, ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΑΛΟΓΙΖΑ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΗ ΝΟΡΑ. ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ, ΤΟΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ,ΑΚΟΜΗ Κ ΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΗ ΧΑΛΚΙΔΑ, ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ, ΤΟ ΔΕΙΠΝΟ ΠΡΟΧΘΕΣ,ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΛΟΥΚΑ. Κ ΤΟΝ ΚΡΑΤΑΕΙ ΓΙΑ ΚΑΒΑΝΤΖΑ, ΜΗΝ ΤΥΧΟΝ Κ ΜΕΙΝΕΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ, ΟΠΩΣ ΤΗ ΣΥΜΒΟΥΛΕΨΕ..ΟΡΘΩΣ ΦΥΣΙΚΑ Η ΔΑΦΝΗ.
ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ, ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΡΩΤΗΣΕΙ 500 ΦΟΡΕΣ, ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΟΣ, ΚΑΙ ΤΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΜΕ ΥΠΕΚΦΥΓΕΣ, ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΟΡΘΑ ΚΟΦΤΑ "ΘΕΛΩ ΤΟ ΛΟΥΚΑ" ΤΟΥ ΑΦΗΝΕΙ ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΑΝΟΙΧΤΟ, Κ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΦΩΡΗ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΣΗ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΛΥΣΩ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ ΛΥΠΑΜΑΙ, ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ.

Μάλλον δεν καταλαβαίνουμε, ναι.....
Εγώ βλέπω μια πεντακάθαρη χυλόπιτα απο την πλευρά της Νόρας.Εγώ βλέπω τον απελπισμένο Δημήτρη, να κάνει οτι δεν καταλαβαίνει.
Οποιοσδήποτε άνθρωπος-με λίγη αξιοπρέπεια, και IQ υψηλότερο του Tζώρτζ Μπους, θα το καταλάβαινε.
τι θά πρεπε να του πει δηλαδη?
''Δημήτρη δεν σε θέλω.Βάλτο καλά στο μυαλό σου. Θέλω τον Λουκά.Ναι-ναι τον Λουκά, που σου λέει τι βιβλίο να μου πάρεις και τι στιχάκι να μου γράψεις. Μη νομίζεις, τα κόλπα του πιάσανε, αλλα για τον ίδιο.''
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από almaresi Σαβ Φεβ 06, 2010 3:35 am

Εμένα πάντως αυτό που με ξενερώνει πιο πολύ είναι ότι τα πρώτα "μου" και "τον/την αγαπώ" έπεσαν πολύ νωρίς για Στέφανο-Μελίτα. Μου άρεσε η δυναμική που γεννιόταν, αλλά η εξέλιξη της ιστορίας με απογοήτευσε πολύ. Από κάποια στιγμή και έπειτα όλα έμοιαζαν ψεύτικα...
Ένα βράδυ, ένα "τον αγαπώ", ένα τέλος, ένα βράδυ, ένα "μου", ένα τέλος, ένα φιλί, ένα τέλος, ένα "μόνο να σε δω", ένα τέλος, ένα "αγάπη" μου, ένα "δεν μπορούμε να 'μαστε μαζί", ένα "να το πούμε σε όλους", ένα "η Εύα είναι έγγυος", ένα βράδυ, ένα τέλος, ένα φιλί κ.ο.κ.
Δηλαδή, τι ακριβώς έζησαν και δεν μπορούν να συγκρατηθούν???

Το ότι σε μια σειρά θα χαλά ο ένας τον γάμο του άλλου ή ότι οι ήρωες δεν θα φέρονται πάντα κατά τα χρηστά ήθη λίγο πολύ το ανέμενα. Αλλά κάποιες ιστορίες μπάζουν από παντού. Αυτό με εκνευρίζει περισσότερο.
almaresi
almaresi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από mimi_loukas+nora Σαβ Φεβ 06, 2010 3:37 am

Clarabelle έγραψε:
mimi_loukas+nora έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:

Καταρχήν ο νοήμων άνθρωπος θα εισέπραττε τη χυλοπιτα γιατί αν ο άλλος δεν σε θέλει και σου λέει μπορεί να μην σε θελήσω ποτέ, αν έχεις ελπίδες κακό του κεφαλιού σου!

Επιπλέον θεωρείς οτι τον κρατάει καβάτζα και το θέτεις σαν κίνηση "Ορθή"???

Πληρης ταύτιση με την ηρωίδα σου! τι άλλο να πω..
Μα ποιον κράτησε η Μελίτα καβάντζα...τον Οδυσσέα?Από πού και ως πού?Επειδή πήγε να κάνει μια σχέση χωρίς να έιναι ο έρωτας ο απόλυτος και δεν της κάθισε??


Όχι μπερδεμα είναι αυτό. Βλεπεις συζητάμε τρία διαφορετικά πράγματα ταυτόχρονα.
Έλεγε η κοπελιά οτι η Νόρα κρατάει τον Μπέλλο καβάτζα και είναι ορθό.

Χαχαχα!Το ξερα οτι θα μπλεχτούμε!!Ασε που έχω καταμπερδευτεί με τα θέματα...Αλλού νόμιζα πως σχολιάζω!
Τι λέτε ρε παιδιά???Απο οπυ και ως που ειναι ορθο???Σόρρυ κιόλας αλλά Synelthe
mimi_loukas+nora
mimi_loukas+nora
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη...Και 7-8 στην κοσμάρα της Δάφνης!!
Ασχολίες : Biology

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από mimi_loukas+nora Σαβ Φεβ 06, 2010 3:38 am

almaresi έγραψε:Εμένα πάντως αυτό που με ξενερώνει πιο πολύ είναι ότι τα πρώτα "μου" και "τον/την αγαπώ" έπεσαν πολύ νωρίς για Στέφανο-Μελίτα. Μου άρεσε η δυναμική που γεννιόταν, αλλά η εξέλιξη της ιστορίας με απογοήτευσε πολύ. Από κάποια στιγμή και έπειτα όλα έμοιαζαν ψεύτικα...
Ένα βράδυ, ένα "τον αγαπώ", ένα τέλος, ένα βράδυ, ένα "μου", ένα τέλος, ένα φιλί, ένα τέλος, ένα "μόνο να σε δω", ένα τέλος, ένα "αγάπη" μου, ένα "δεν μπορούμε να 'μαστε μαζί", ένα "να το πούμε σε όλους", ένα "η Εύα είναι έγγυος", ένα βράδυ, ένα τέλος, ένα φιλί κ.ο.κ.
Δηλαδή, τι ακριβώς έζησαν και δεν μπορούν να συγκρατηθούν???

Το ότι σε μια σειρά θα χαλά ο ένας τον γάμο του άλλου ή ότι οι ήρωες δεν θα φέρονται πάντα κατά τα χρηστά ήθη λίγο πολύ το ανέμενα. Αλλά κάποιες ιστορίες μπάζουν από παντού. Αυτό με εκνευρίζει περισσότερο.
Με έχεις καλύψει απολύτως!Δε λέω ότι είμαι κατά Στεφ-Μελ αλλά ότι μπάζει το θεματάκι μπάζει...
mimi_loukas+nora
mimi_loukas+nora
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη...Και 7-8 στην κοσμάρα της Δάφνης!!
Ασχολίες : Biology

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από almaresi Σαβ Φεβ 06, 2010 3:40 am

Νομίζω το "ορθώς" η stefanos-melita το είπε ειρωνικά... Ότι επειδή ήταν συμβουλή της Δάφνης προς τη Νόρα, θα τη θεωρούσαν οι fans της παρέας σωστή συμβουλή
-παίζει και να μην έχω αντιληφθεί τι λέτε βέβαια, so...
almaresi
almaresi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Σαβ Φεβ 06, 2010 3:44 am

αχ...έχω μπερδευτεί...δεν καταλαβαίνω τι λέμε... scratch

λοιπόν:εγώ θεωρώ ότι ούτε η νόρα είναι ανήθικη σε σχέση με το μπέλλο ούτε η μελίτα ήταν ανήθικη σε σχέση με τον οδυσσέα...

δεύτερον:το ότι η μελίτα φιλήθηκε σήμερα με το στέφανο εντάξει βρε κορίτσια ερωτευμένη είναι..δε βλέπει καθαρά,χτες χώρισε,παρασύρθηκε..αυτό από που και ως που συγκρίνεται με την επί χρόνια σχέση του μάνου με την εύα,όταν ο μάνος ήταν παντρεμένος με τη μελίτα;;;

και τρίτον...το μεγαλύτερο μερίδιο ευθύνης το έχουν ο μάνος και ο στέφανος...στο κάτω κάτω δεν έχουν σχέση η μελίτα με την εύα αναμεταξύ τους...οι κύριοι τα έχουν κάνει...μην πω καλύτερα...

όσο για το αν μοιάζουν εύα-μελίτα εγώ θεωρώ πως η μελίτα δεν έχει φτάσει στο σημείο να κάνει όσα έκανε η εύα πέρυσι...και που εγώ δεν έχω ξεχάσει ακόμα...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από mimi_loukas+nora Σαβ Φεβ 06, 2010 3:49 am

anastasia20 έγραψε:αχ...έχω μπερδευτεί...δεν καταλαβαίνω τι λέμε... scratch

λοιπόν:εγώ θεωρώ ότι ούτε η νόρα είναι ανήθικη σε σχέση με το μπέλλο ούτε η μελίτα ήταν ανήθικη σε σχέση με τον οδυσσέα...

δεύτερον:το ότι η μελίτα φιλήθηκε σήμερα με το στέφανο εντάξει βρε κορίτσια ερωτευμένη είναι..δε βλέπει καθαρά,χτες χώρισε,παρασύρθηκε..αυτό από που και ως που συγκρίνεται με την επί χρόνια σχέση του μάνου με την εύα,όταν ο μάνος ήταν παντρεμένος με τη μελίτα;;;

και τρίτον...το μεγαλύτερο μερίδιο ευθύνης το έχουν ο μάνος και ο στέφανος...στο κάτω κάτω δεν έχουν σχέση η μελίτα με την εύα αναμεταξύ τους...οι κύριοι τα έχουν κάνει...μην πω καλύτερα...

όσο για το αν μοιάζουν εύα-μελίτα εγώ θεωρώ πως η μελίτα δεν έχει φτάσει στο σημείο να κάνει όσα έκανε η εύα πέρυσι...και που εγώ δεν έχω ξεχάσει ακόμα...
: respect : : respect : Συμφωνώ 99%Παρασύρθηκε η Μελίτα αλλά μην το χ*σουμε κιόλας...οχι δεν είναι Εύα αλλά τα βηματάκια της προς τα εκεί τα κάνει δειλά-δειλά...Να είμαστε δίκαιοι...
mimi_loukas+nora
mimi_loukas+nora
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη...Και 7-8 στην κοσμάρα της Δάφνης!!
Ασχολίες : Biology

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Σαβ Φεβ 06, 2010 3:51 am

mimi_loukas+nora έγραψε:
anastasia20 έγραψε:αχ...έχω μπερδευτεί...δεν καταλαβαίνω τι λέμε... scratch

λοιπόν:εγώ θεωρώ ότι ούτε η νόρα είναι ανήθικη σε σχέση με το μπέλλο ούτε η μελίτα ήταν ανήθικη σε σχέση με τον οδυσσέα...

δεύτερον:το ότι η μελίτα φιλήθηκε σήμερα με το στέφανο εντάξει βρε κορίτσια ερωτευμένη είναι..δε βλέπει καθαρά,χτες χώρισε,παρασύρθηκε..αυτό από που και ως που συγκρίνεται με την επί χρόνια σχέση του μάνου με την εύα,όταν ο μάνος ήταν παντρεμένος με τη μελίτα;;;

και τρίτον...το μεγαλύτερο μερίδιο ευθύνης το έχουν ο μάνος και ο στέφανος...στο κάτω κάτω δεν έχουν σχέση η μελίτα με την εύα αναμεταξύ τους...οι κύριοι τα έχουν κάνει...μην πω καλύτερα...

όσο για το αν μοιάζουν εύα-μελίτα εγώ θεωρώ πως η μελίτα δεν έχει φτάσει στο σημείο να κάνει όσα έκανε η εύα πέρυσι...και που εγώ δεν έχω ξεχάσει ακόμα...
: respect : : respect : Συμφωνώ 99%Παρασύρθηκε η Μελίτα αλλά μην το χ*σουμε κιόλας...οχι δεν είναι Εύα αλλά τα βηματάκια της προς τα εκεί τα κάνει δειλά-δειλά...Να είμαστε δίκαιοι...

mimi μου να είσαι σίγουρη πως αν δω τη μελίτα να κάνει όσα έκανε η εύα ή τουλάχιστον κάτι που δεν θα μου αρέσει...θα το πω..όσο και αν μου αρέσει η μελίτα ως χαρακτήρας...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Σαβ Φεβ 06, 2010 3:52 am

mimi_loukas+nora έγραψε:
anastasia20 έγραψε:αχ...έχω μπερδευτεί...δεν καταλαβαίνω τι λέμε... scratch

λοιπόν:εγώ θεωρώ ότι ούτε η νόρα είναι ανήθικη σε σχέση με το μπέλλο ούτε η μελίτα ήταν ανήθικη σε σχέση με τον οδυσσέα...

δεύτερον:το ότι η μελίτα φιλήθηκε σήμερα με το στέφανο εντάξει βρε κορίτσια ερωτευμένη είναι..δε βλέπει καθαρά,χτες χώρισε,παρασύρθηκε..αυτό από που και ως που συγκρίνεται με την επί χρόνια σχέση του μάνου με την εύα,όταν ο μάνος ήταν παντρεμένος με τη μελίτα;;;

και τρίτον...το μεγαλύτερο μερίδιο ευθύνης το έχουν ο μάνος και ο στέφανος...στο κάτω κάτω δεν έχουν σχέση η μελίτα με την εύα αναμεταξύ τους...οι κύριοι τα έχουν κάνει...μην πω καλύτερα...

όσο για το αν μοιάζουν εύα-μελίτα εγώ θεωρώ πως η μελίτα δεν έχει φτάσει στο σημείο να κάνει όσα έκανε η εύα πέρυσι...και που εγώ δεν έχω ξεχάσει ακόμα...
: respect : : respect : Συμφωνώ 99%Παρασύρθηκε η Μελίτα αλλά μην το χ*σουμε κιόλας...οχι δεν είναι Εύα αλλά τα βηματάκια της προς τα εκεί τα κάνει δειλά-δειλά...Να είμαστε δίκαιοι...


Κάντε λίγη υπομονή γιατί μέχρι τώρα έχει βάλλει ένα χεράκι να διαλυθεί ο περσυνός γάμος τώρα κάνει φιλότιμες προσπάθειες να διαλύσει και τον άλλον. Ας περιμένουμε λίγο.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από stefanos-melita Σαβ Φεβ 06, 2010 3:54 am

KatsaroYpotheto έγραψε:
stefanos-melita έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Δηλαδή εσύ από το παραπάνω λογίδριο που πόσταρε η Mik και απο αυτά που είπε η Νόρα στον Δημήτρη θα συνέχιζες να τρέφεις ελπίδες και να θεωρήσεις τον άλλο υπαίτιο αν δεν γίνει ποτέ τίποτα μεταξύ σας? :evil:


ΝΑΙ. ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΗΔΗ, ΔΕΝ ΤΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΞΕΚΑΘΑΡΑ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΛΕΓΟΝΤΑ ΣΤΟΥ"ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ, ΔΕΝ ΣΕ ΘΕΛΩ." ΑΝΤΙΘΕΤΑ, ΤΟΥ ΑΦΗΝΕΙ ΜΙΑ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ! ΔΙΟΤΕ ΠΩΣ ΜΕΤΑΦΡΑΖΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΤΟ"ΔΩΣΕ ΜΟΥ ΧΡΟΝΟ, ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ??" ΓΙΑΤΙ ΕΝΑΣ ΝΟΗΜΩΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ, ΤΟ ΜΕΤΑΦΡΑΖΕΙ "ΔΕΝ ΤΗΣ ΕΙΜΑΙ ΑΔΙΑΦΟΡΟΣ, ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΣΑΝ ΑΝΔΡΑ, ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ!"ΤΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΗ ΡΩΤΗΣΕ ΓΙΣ ΤΟ ΛΟΥΚΑ, ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΙΖΕΙ ΑΣΧΕΤΗ, ΤΟΝ ΦΛΩΜΩΝΕΙ ΣΤΟ ΨΕΜΑ. ΑΝ ΤΟΥ ΕΛΕΓΕ ΚΑΘΑΡΑ "ΘΕΛΩ ΑΛΛΟΝ, ΤΟ ΛΟΥΚΑ, ΟΧΙ ΕΣΕΝΑ" Κ ΑΥΤΟΣ ΣΥΝΕΧΙΖΕ ΝΑ ΤΗΝ ΚΥΝΗΓΑΕΙ, ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΑΛΟΓΙΖΑ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΗ ΝΟΡΑ. ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ, ΤΟΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ,ΑΚΟΜΗ Κ ΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΗ ΧΑΛΚΙΔΑ, ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ, ΤΟ ΔΕΙΠΝΟ ΠΡΟΧΘΕΣ,ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΛΟΥΚΑ. Κ ΤΟΝ ΚΡΑΤΑΕΙ ΓΙΑ ΚΑΒΑΝΤΖΑ, ΜΗΝ ΤΥΧΟΝ Κ ΜΕΙΝΕΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ, ΟΠΩΣ ΤΗ ΣΥΜΒΟΥΛΕΨΕ..ΟΡΘΩΣ ΦΥΣΙΚΑ Η ΔΑΦΝΗ.
ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ, ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΡΩΤΗΣΕΙ 500 ΦΟΡΕΣ, ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΟΣ, ΚΑΙ ΤΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΜΕ ΥΠΕΚΦΥΓΕΣ, ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΟΡΘΑ ΚΟΦΤΑ "ΘΕΛΩ ΤΟ ΛΟΥΚΑ" ΤΟΥ ΑΦΗΝΕΙ ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΑΝΟΙΧΤΟ, Κ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΦΩΡΗ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΣΗ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΛΥΣΩ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ ΛΥΠΑΜΑΙ, ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ.

Καταρχήν ο νοήμων άνθρωπος θα εισέπραττε τη χυλοπιτα γιατί αν ο άλλος δεν σε θέλει και σου λέει μπορεί να μην σε θελήσω ποτέ, αν έχεις ελπίδες κακό του κεφαλιού σου!

Επιπλέον θεωρείς οτι τον κρατάει καβάτζα και το θέτεις σαν κίνηση "Ορθή"???

Πληρης ταύτιση με την ηρωίδα σου! τι άλλο να πω..

ΤΟ ΟΡΘΩΣ ΗΤΑΝ ΕΙΡΩΝΙΚΟΤΑΤΟ..ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΠΑΣΙΦΑΝΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΒΑΛΑ ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΑ...ΤΕΛΙΚΑ ΟΝΤΩΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.. ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΕΞΗΓΗΣΩ...
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Σαβ Φεβ 06, 2010 4:02 am

Καταρχήν δεν σου επιτρέπω να μιλάς με αυτόν τον τόνο! Παρακαλώ να μην επαναληφθεί!

Επιπλέον όταν λες ότι το "Δεν μπορω να εγγυηθώ οτι θα αλλάξει κάτι Δημητρη" για σένα του αφήνει μια πόρτα ανοιχτή το οποίο για μένα είναι παράλογο δεν μου κάνει αίσθηση το ορθώς που γράφεις και λογικα το εξέλαβα ότι το εννοείς!

Τέλος αναφορικα με το ότι δεν καταλαβαίνουμε, ο γραπτός λόγος δεν είναι το ίδιο με τον προφορικό και επειδή δεν γνωριζόμαστε τα εισαγωγικά θεωρούνται απαραίτητα κατα την ταπεινή μου γνώμη! Όταν η θέση απο ένα κόμμα μπορεί να αλλάξει ολόκληρο το νόημα μιας πρότασης μην κατηγορείς τον άλλον για έλλειψη εξυπνάδας επειδή δεν εκφράστηκες εσύ σωστά.

Καλό βράδυ και τέλος συζήτησης.





KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από stefanos-melita Σαβ Φεβ 06, 2010 4:09 am

KatsaroYpotheto έγραψε:Καταρχήν δεν σου επιτρέπω να μιλάς με αυτόν τον τόνο! Παρακαλώ να μην επαναληφθεί!

Επιπλέον όταν λες ότι το "Δεν μπορω να εγγυηθώ οτι θα αλλάξει κάτι Δημητρη" για σένα του αφήνει μια πόρτα ανοιχτή το οποίο για μένα είναι παράλογο δεν μου κάνει αίσθηση το ορθώς που γράφεις και λογικα το εξέλαβα ότι το εννοείς!

Τέλος αναφορικα με το ότι δεν καταλαβαίνουμε, ο γραπτός λόγος δεν είναι το ίδιο με τον προφορικό και επειδή δεν γνωριζόμαστε τα εισαγωγικά θεωρούνται απαραίτητα κατα την ταπεινή μου γνώμη! Όταν η θέση απο ένα κόμμα μπορεί να αλλάξει ολόκληρο το νόημα μιας πρότασης μην κατηγορείς τον άλλον για έλλειψη εξυπνάδας επειδή δεν εκφράστηκες εσύ σωστά.

Καλό βράδυ και τέλος συζήτησης.





ΑΝ ΘΕΩΡΕΙΣ ΤΗΝ ΕΚΦΡΑΣΗ "ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ" ΣΥΝΩΝΥΜΗ ΤΟΥ ΕΧΕΤΕ ΧΑΜΗΛΟ ΙQ ΠΑΩ ΠΑΣO. ΤΗ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΕΚΦΡΑΣΗ ΕΣΕΙΣ ΤΗ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑΤΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΑΣ ΟΧΙ ΕΓΩ. Κ ΕΝ ΠΑΣΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙ, Κ ΕΓΩ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΩ ΝΑ ΜΟΥ ΒΑΖΕΙΣ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΕΚΦΡΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΟΥΔΕΠΟΤΕ ΞΕΣΤΟΜΙΣΑ, ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΧΘΕΙ ΑΠΕΙΡΕΣ ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΕΣ ΕΚΦΡΑΣΕΙΣ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΟΥ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑ ΜΕ ΥΠΕΡΑΣΠΙΖΕΤΑΙ, ΠΑΡΑΜΟΝΟ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΑ ΜΕΛΗ!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Σαβ Φεβ 06, 2010 4:19 am

Καταρχήν μην ομαδοποιείς τη μέλη κατά όπως νόμιζεις, εγω μιλάω μόνο για μένα (όταν εκπροσωπώ το φόρουμ το δηλώνω). Χρησιμοποιείς πρώτο πληθυντικό για να απαντήσεις στο μήνυμά μου ενώ εγώ χρησιμοποίησα δεύτερο ενικό, οπότε ας δηλώσω πέραν πάσης αμφιβολίας οτι κανείς δεν με όρισε αρχηγό των υποστηρικτών της Νόρας! Μιλώ για τη δική μου άποψη και μόνο και αναφέρομαι στα δικά σου λόγια και μόνο! Αν πάλι είναι πληθυντικός ευγενείας δεν χρειάζεται (τουλάχιστον προς εμέ) γιατί όπως βλέπεις είναι παρεξηγίσιμος.

Επίσης είπες "ΤΕΛΙΚΑ ΟΝΤΩΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ" το όντως λοιπόν εγώ δεν το εκλαμβάνω ως ευγενικό! Είναι σαν να μου λες μιλάω μιλάω και δεν με καταλαβαίνεις.. οπότε με θίγει! Όσο για τα κεφαλαία στο ίντερνετ δηλώνουν φωνή και ένταση!

Ξέρω πολύ καλά τι διαβάζω, ποιος προκαλεί και ποιος όχι (εχω πολλα χρόνια στην πλάτη μου σε διαχείρηση φόρουμ) και δεν είμαι διατεθειμένη να το ξαναπιάσω αυτό το ζήτημα. Έχει λήξει προ πολλού! Απλώς σου συνιστώ για να μην "παρεξηγήσαι" να χρησιμοποιείς εισαγωγικά όπου χρειάζεται!

Ότιδήποτε περαιτέρω σε παρακαλώ με προσωπικό μήνυμα καθώς αρκετά σπαμμάραμε το σχολιασμό!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Σαβ Φεβ 06, 2010 6:21 am

stefanos-melita έγραψε:
elli έγραψε:Δεν ξέρω αν αναφερόμαστε όλοι στην ίδια σειρά, αλλά η σκηνή του Στέφανου και της Μελίτας είχε τόση ένταση που δεν μπόρεσα να συγκρατηθώ και να μην κλάψω..
Η Μελίτα είναι η γυναίκα που υποφέρει και που δείχνει ότι πονάει...δεν ξέρω για εσάς αλλά κάθε φορά που τη βλέπω συγκινούμαι..
Η σκηνή που η Μελίτα ήταν νυφούλα δίπλα στο Στέφανο πραγματικά δεν χαρακτηρίζεται..ήταν και οι δύο κουκλιά ζωγραφιστά, αλλά το πιο σημαντικό είναι ότι μαζί δείχνουν ακόμα πιο υπέροχοι...
Προσωπικά το μόνο που με ενδιαφέρει είναι πως θα εξελιχθεί η σχέση Στέφανου-Μελίτας και είμαι σίγουρη ότι η σημερινή σκηνή θα αποτελεί μια μέρα ένα αυτοτελές επεισόδιο...Στέφανος+Μελίτα Gamos Gamos Gamos και πολλά παιδάκια...

ΕΛΛΗ ΜΟΥ, ΝΤΙΝΑ ΜΟΥ, ΙΖΑΜΠΕΛΛΑ ΜΟΥ Κ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ, ΜΕ ΕΚΦΡΑΖΕΤΕ ΟΛΕΣ! ΔΥΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ...Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ, ΕΙΝΑΙ ΑΝΔΡΑΣ, Κ ΕΧΕΙ..ΑΝΔΡΙΚΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ! ΠΟΝΑΕΙ, ΔΑΚΡΥΖΕΙ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ(ΟΧΙ ΑΚΟΜΗ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ, ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΣΤΕΡΗΣΗ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ). ΠΗΡΕ ΜΙΑ ΑΠΟΦΑΣΗ, ΘΑ ΤΗΝ ΤΥΡΗΣΕΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΣΤΗΝ ΑΜΑΛΙΑ. ΟΣΟ Κ ΝΑ ΠΟΝΑΕΙ, ΘΑ ΤΗΝ ΤΗΡΗΣΕΙ. ΜΙΛΗΣΕ ΣΚΛΗΡΑ ΣΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΑΠΟΨΕ, ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΟ ΕΚΑΝΕ, ΣΕ ΜΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΝΑ ΤΗ ΣΥΝΕΦΕΡΕΙ. ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΗ ΔΩ ΝΑ ΛΥΓΙΖΕΙ..ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ, ΕΧΘΕΣ ΧΩΡΙΣΑΝ. ΜΕ ΑΠΟΖΗΜΕΙΩΣΕ ΜΟΝΟ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ Κ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΛΥΓΙΣΕ, Κ ΕΝΩ ΠΗΓΕ ΝΑ ΦΥΓΕΙ, ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΕ, ΓΥΡΙΣΕ Κ ΤΗΣ ΕΔΩΣΕ ΔΕΥΤΕΡΟ, ΠΟΛΥΥ ΠΑΘΙΑΣΜΕΝΟ ΦΙΛΙ..

Η ΣΚΗΝΗ ΠΟΥ ΣΠΑΡΑΖΕ ΜΕ ΤΟ ΝΥΦΙΚΟ, ΜΕ ΣΥΓΚΛΟΝΗΣΕ..Η ΚΟΠΕΛΑ ΤΟ ΖΕΙ!! ΜΠΡΑΒΟ ΧΡΥΣΑ!!! ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗ ΣΚΗΝΗ ΤΟΥΣ ΣΑΝ ΓΑΜΠΡΟΣ Κ ΝΥΦΗ..ΜΟΝΟ ΑΥΤΗ Η ΣΚΗΝΗ ΜΟΥ ΦΤΑΝΕΙ, ΓΙΑ ΝΑ ΘΕΩΡΗΣΩ ΛΕΙΞΑΝ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ, ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ! ΕΙΝΑΙ ΦΤΑΙΑΓΜΕΝΟΙ Ο ΕΝΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ, ΤΕΛΟΣ!! ΤΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ Η ΧΡΥΣΑ..ΚΟΥΚΛΑ, ΘΕΑ, ΜΕ ΤΟ ΜΑΛΛΙ ΠΙΑΣΜΕΝΟ..Κ ΑΥΤΟΣ, ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΠΛΗΣΙΑΣΕ, ΤΟ ΦΙΛΙ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ..ΤΙ ΑΓΑΠΗ, ΤΙ ΕΡΩΤΑΣ..ΑΛΗΘΙΝΟΣ, ΧΩΡΙΣ ΨΕΜΜΑΤΑ, ΜΙΣΗ, ΦΙΛΙΕΣ, Κ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΚΟΜΑΤΑ..ΕΠΕΙΤΕΛΟΥΣ, ΕΝΑ ΓΝΗΣΙΟ, ΚΑΘΑΡΟ ΑΙΣΘΗΜΑ, ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ!

ΕΠΙΣΗΣ, ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΤΙΣ ΥΣΤΕΡΙΕΣ ΤΗΣ ΝΟΡΑΣ Κ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ, ΑΣ ΤΟΥΣ ΜΑΖΕΨΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ. ΑΣ ΤΟΥΣ ΠΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ 15, ΑΛΛΑ 35, ΕΛΕΟΣ!! ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΗΡΕΜΗ, ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΑΠΑΙΤΕΙ ΚΙΟΛΑΣ, ΕΝΩ ΕΧΕΙ ΧΩΡΙΣΕΙ ΠΡΙΝ ΑΠΟ 24 ΩΡΕΣ, ΕΝΩ Η ΙΔΙΑ, ΠΑΕΙ Κ ΟΥΡΛΙΑΖΕΙ ΣΑΝ ΤΡΕΛΗ, ΔΙΧΩΣ ΑΦΟΡΜΗ ΣΤΟ ΛΟΥΚΑ. ΤΟΣΗ ΥΣΤΕΡΙΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΝΤΕΧΩ ΠΛΕΟΝ..ΣΤΟ ΒΟΥΒΟ!
ΕΠΙΣΗΣ, ΒΡΙΣΚΩ ΑΝΕΠΙΤΡΕΠΤΟ Ι ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ, ΟΤΙ ΕΝΩ ΕΧΕΙ ΚΑΤΗΓΟΡΗΘΕΙ Η ΜΕΛΙΤΑ ΟΤΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕ ΤΟΝ ΟΔΥΣΣΕΑ, ΠΟΥ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ, ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΤΟΝ ΑΓΑΠΗΣΕΙ, ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΟΤΙ ΔΕΝ..ΣΤΑΘΗΚΕ ΤΙΜΙΑ, Κ ΔΕΝ ΤΟΝ ΚΡΑΤΗΣΕ ΓΙΑ ΡΕΖΕΡΒΑ, ΟΥΔΕΙΣ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΟΤΙ Η ΝΟΡΑ, ΚΑΝΕΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΥΤΟ.ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΓΑΠΑΕΙ ΤΟΝ ΜΠΕΛΛΟ, Κ ΟΜΩΣ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΕΤΑΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΟΥ, ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΡΕΖΕΡΒΑ, ΟΤΑΝ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΛΟΥΚΑ.. ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΜΕΙΝΕΙ ΜΟΝΗ..ΚΑΤΑΠΤΥΣΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ. ΝΑ ΑΦΗΣΕΙ ΤΙΣ ΗΘΙΚΟΛΟΓΙΕΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ, ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΕΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΗΣ.
ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.




Συμφωνώ μ'αυτά που γράφεις και κυρίως ελπίζω αν βγουν αληθινές οι εικασίες σου!!!Όντως ήταν θεική η σημερινή σκηνή,δεν υπάρχουν λόγια!!!!! ❤
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ Σαβ Φεβ 06, 2010 12:18 pm

για μενα η λεξη απιστια δεν περιοριζεται μονο στην σωματικη επαφη και στα φιλια.η εγκεφαλικη απιστια ειναι πολυ χειροτερη.το να εισαι με καποιον σε μια σχεση η σε εναν γαμο και το μυαλο σου και η καρδια σου να βρισκεται αλλου και καθε φορα που τον αγκαλιαζεις να σκεφτεσαι τον αλλο ανθρωπο ειναι το μεγαλυτερο κερατωμα και κανενας εκει μεσα δεν προκειται να το αποφυγει γιατι τα εχουν κανει κουλουβαχατα!με το να κρατας απλως τα προσχηματα δεν νομιζω οτι αλλαζει κατι!!
ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ
ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από mimi_loukas+nora Σαβ Φεβ 06, 2010 12:31 pm

ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ έγραψε:για μενα η λεξη απιστια δεν περιοριζεται μονο στην σωματικη επαφη και στα φιλια.η εγκεφαλικη απιστια ειναι πολυ χειροτερη.το να εισαι με καποιον σε μια σχεση η σε εναν γαμο και το μυαλο σου και η καρδια σου να βρισκεται αλλου και καθε φορα που τον αγκαλιαζεις να σκεφτεσαι τον αλλο ανθρωπο ειναι το μεγαλυτερο κερατωμα και κανενας εκει μεσα δεν προκειται να το αποφυγει γιατι τα εχουν κανει κουλουβαχατα!με το να κρατας απλως τα προσχηματα δεν νομιζω οτι αλλαζει κατι!!
Δε διαφωνώ αλλά το να κρατάς τα προσχήματα είναι η ελάχιστη ένδειξη σεβασμού...Αφού αυτοί οι δύο στο μυαλό τους πρέπει να είναι μαζί το οφείλουν αυτό ο ένας στον άλλον...Δε νομίζω πως καμία σωματική απιστία δεν μπορεί να δικαιολογηθεί από τη σκέψη "Μα όπως και να χει την/τον απατούσα με το μυαλό μου"
Δε λέω πως λες αυτό,απλά το προεκτείνω...
mimi_loukas+nora
mimi_loukas+nora
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη...Και 7-8 στην κοσμάρα της Δάφνης!!
Ασχολίες : Biology

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ Σαβ Φεβ 06, 2010 12:41 pm

γιαυτον τον λογο ο κυριος υπευθυνος ειναι ο στεφανος με την σταση του!!αν ηταν ξεκαθαρος απο την αρχη δεν θα ειχαν φτασει ως εδω τα πραγματα!και γενικως οι αντρες της σειρας τα εχουν κανει σαν τα μουτρα τους μη πω τιποτα χειροτερο!
ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ
ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από hionati Σαβ Φεβ 06, 2010 1:11 pm

Clarabelle έγραψε:
mimi_loukas+nora έγραψε:
anastasia20 έγραψε:αχ...έχω μπερδευτεί...δεν καταλαβαίνω τι λέμε... scratch

λοιπόν:εγώ θεωρώ ότι ούτε η νόρα είναι ανήθικη σε σχέση με το μπέλλο ούτε η μελίτα ήταν ανήθικη σε σχέση με τον οδυσσέα...

δεύτερον:το ότι η μελίτα φιλήθηκε σήμερα με το στέφανο εντάξει βρε κορίτσια ερωτευμένη είναι..δε βλέπει καθαρά,χτες χώρισε,παρασύρθηκε..αυτό από που και ως που συγκρίνεται με την επί χρόνια σχέση του μάνου με την εύα,όταν ο μάνος ήταν παντρεμένος με τη μελίτα;;;

και τρίτον...το μεγαλύτερο μερίδιο ευθύνης το έχουν ο μάνος και ο στέφανος...στο κάτω κάτω δεν έχουν σχέση η μελίτα με την εύα αναμεταξύ τους...οι κύριοι τα έχουν κάνει...μην πω καλύτερα...

όσο για το αν μοιάζουν εύα-μελίτα εγώ θεωρώ πως η μελίτα δεν έχει φτάσει στο σημείο να κάνει όσα έκανε η εύα πέρυσι...και που εγώ δεν έχω ξεχάσει ακόμα...
: respect : : respect : Συμφωνώ 99%Παρασύρθηκε η Μελίτα αλλά μην το χ*σουμε κιόλας...οχι δεν είναι Εύα αλλά τα βηματάκια της προς τα εκεί τα κάνει δειλά-δειλά...Να είμαστε δίκαιοι...


Κάντε λίγη υπομονή γιατί μέχρι τώρα έχει βάλλει ένα χεράκι να διαλυθεί ο περσυνός γάμος τώρα κάνει φιλότιμες προσπάθειες να διαλύσει και τον άλλον. Ας περιμένουμε λίγο.

μα αυτος ο γαμος ειναι κατεστραμενος απο την αρχη...με ενα γαμπρο που ειναι αλλου για αλλου,σκεφτεται μονο την πρωην του που χωρισε επειδη η νυν του ειναι εγκυος και μια νυφη που παντρευεται απο χρεος και αυτη γιατι αν δεν ηταν εγκυος την εβλεπα να γυρναει σιγα σιγα στον πρωην της...αρα τζαμπα γαμος και τζαμπα και τα εξoδα της καρταλως...τουλαχιστον η ευα του ειπε δεν ειμαι ερωτευμενη μαζι σου,θελω να ειματσε μαζι για το παιδι...ο στεφανος φταιει που δεν της ειπε οτι ειναι ερωτευμενος με αλλη...οσο για τα περι απιστιας και μελιτα θα συμφωνησω απολυτα με τη mimi...η μελιτα πρεπει οσο και αν ποναει να κρατηθει εξω απο το γαμο...το τι θα γινει μεταξυ τους και το αν χωρισουν στη συνεχεια δικη τους δουλεια...απο τη στιγμη που¨"αποφασισανε" να χωρισουν τελος...οκ να πονεσει αλλα τελος η περιοδος χαριτος στο στεφ...την αδειασε και το να τον βλεπει ως θυμα δεν εχει λογικη...και ο στεφ υποφερει αλλα εκεινος τα προκαλεσε ολα...θα μπορουσε να πει στην ευα οχι για το γαμο...να της πει οτι ειναι αλλου και θα ειναι διπλα της αλλα οχι σαν αντρας της...παντως πιστευω ωρες ωρες οτι οι ηρωες χαντακωνονται απλα για να εχουμε μερικα παραπανω επεισοδια..μια γυναικα οπως η μελιτα που εχει βιωσει την απιστια,ακομη και στις ιδιαιτερες συνθηκες που αρχισε και τελειωσε η σχεση της με τον στεφ,οσο ερωτευμενη και αν ειναι θα εβαζε τελος εφοσον ο στεφ παει για γαμο...ακομη και αν ξερει οτι εκεινος τηςν αγαπαει...τωρα για τι τι θα γινει θα το δουμε επι της οθονης...
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από mimi_loukas+nora Σαβ Φεβ 06, 2010 1:25 pm

Λοιπόν ας σχολιάσω και γω το χθεσινό....

Νόρα-Λουκας:ΠΕΤΑΞ' ΤΕ ΜΟΥ ΚΙ ΑΛΛΑ ΨΙΧΟΥΛΑ!!ΘΕΛΩ ΨΙΧΟΥΛΑ!!ΝΑΙ ΝΑΙ!!ΜΟΥ ΦΤΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΨΙΧΟΥΛΑΚΙΑ ΣΑΣ αγαπητοί κύριοι σεναριογράφοι!Αφού η άμοιρη τηλεθεάτρια κάτι έπαθα που αυτός της χάιδεψε το μάγουλο και αυτή τα 'χασε και δεν μπορούσε να συνεχίσει να χώνει...Είμαι άξια της μοίρας μου,το ξέρω αλλά μου άρεσε τόσο αυτή η σκηνή...

Νόρα:Οι χθεσινές οι υστερίες πλάκα είχαν μωρέ...Μου αρέσει πολύ έτσι όπως παίζει η Δρακουλάκη...Μην το παρακάνουμε όμως...Αλλά ψέματα να πω?Το διασκέδασα!Μην αναφερθώ στις σκηνές με την Αντιγονάρα...Πέθανα στα γέλια...Πολύ μου άρεσε έτσι όπως της την έλεγε...χιχιχιχι

Λουκάς:Έτσι αγορίνα μου!Άπλωνε εσύ τα χεράκια σου και κάπου θα μας βγάλει..που θα πάει...
Η σκηνή με τον Αρούλη συγκινητική μωρέ...Και το παιδάκι αστεράκι!

ΑΝΤΙΓΟΝΑΡΑ:Και ναι τα κεφαλαία δεν είναι τυχαία...Πόσο προβληματική είμαι που το 'φχαρστήθηκα έτσι που τους χειραγωγούσε όλους??Αφού τη θαύμασα..."Ό,τι θες εσύ Εύα μου...." ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!
Εμπρός στο δρόμο που χάραξε η τιτανομέγιστη!!!!

Πετράν:'Αλλος άξιος μαθητής!!Κατά τη ταπεινή μου γνώμη το highlight του επεισοδίου...

ΙΕΚ ΡΑΔΙΟΥΡΓΙΑΣ ΑΜΑΛΙΑ

Μελίτα: Kotsides Scandal Μα γιατί κύριοι σεναριογράφοι τόση βλακεία σε μία μόνο σκηνούλα???Λίγη λίγη παρακαλώ γιατί αλλιώς δεν μπορώ να τη μεταβολίσω (θυμίστε μου κάποιος να κόψω το δίαβασμα με χαλάει). Θα περιγράψω απλά τη σκηνή..Οποιοδήποτε άλλο σχόλιο είναι περιττό..
Πιστεύω η καθεμία από σας που ντύθηκε νύφη έχει εύκαιρο στην ντουλάπα της το νυφικό της...Τι πιο απλό και καθημερινό!Έτσι λοιπόν και το Μελιτάκι μας έβγαλε το νυφικό που το είχε και εύκαιρο και άρχισε να χτυπιέται.Έκλαιγε με το νυφικό που παντρεύτηκε το Μανο για τον Στεφανούκο.Και φανταζόταν το γάμο της με τον Εγω-Δεν-Ειμαι-Μάνος με το νυφικό που φορούσε στο γάμο με τον Εγώ-Είμαι-Μάνος...Κάτι πάει στραβά με τις συνάψεις στους νευρώνες του εγκεφάλου των σεναριογράφων(εκείνο με το διάβασμα επείγει) lol!
Να πω όμως εδώ πως κουκλάρα η Παπά στην φαντασίωση!!

Στέφανος:
:Banned:

Εύα:Πόσο πρέπει να ανησυχώ για το γούστο μου?Εμένα τα νυφικά γιατί μου άρεσαν??

Μάνος:Ρε Μανώλη ΠΟΣΑ ΘΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΝΕΙΣ!Αυτό που τριγυρνάει πέρα δώθε μεσα στο κρύο και το αγιάζι και αναπολεί τη χαμένη του αγαπη γιατι δεν με πειθει???Ε??Ακους Μάνο μου έχω να σου κάνω μια πρόταση!Όχι όχι μη με απορρίπτεις έτσι!Άσε με την άμοιρη wannabe βιολόγο να μελετήσω την μετάλλαξη σου!Μέχρι και για Nobel πάμε!Ναι-ναι ρε Μάνο θα τα μοιραστούμε τα λεφτά!ΑΡΧΙΛΑΜΟΓΙΟ...
Ααααααα...Ασε που είμαι έτοιμη να κάνω ομάδα στο facebook(Μπορεί να μπει και η Αντιγονάρα αν θέλει) "Βοηθήστε να γίνει ο Μάνος το παλιό καλό καθίκι και όχι ο καρμοίρης που είναι τώρα με ένα κλικ"

Δαφνούλα:Χθες ανακάλυψα ότι κρύβω μια Δάφνη μέσα μου...Αφού τα ίδια θέλουμε...Άσε που και εγώ κατηγορούμε πως τυχαία αυτό που θέλω εγώ θα γίνει

Αν βγάλετε κάποια άκρη από τα παραπάνω πολύ χαίρομαι...Τώρα πόσο πρέπει να ανησυχείτε είναι άλλο θέμα...
lol!
mimi_loukas+nora
mimi_loukas+nora
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη...Και 7-8 στην κοσμάρα της Δάφνης!!
Ασχολίες : Biology

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από anna90 Σαβ Φεβ 06, 2010 1:30 pm

hionati μου συμφωνώ απόλυτα μαζί σου...
Ο Στέφανος φταίει για όλα..Στο δικό του χέρι είναι, να είναι με τη Μελίτα και φυσικά να μη χάσει το παιδί...Μόνος κάθεται και βασανίζει τον εαυτό του..Και φυσικά είναι για πολλές μπούφλες που λέει ότι αναγκάστηκε να κάνει αυτό το γάμο γιατί κανένας δεν τον αναγκασε...
Αν δω τη Μελίτα να μην ασχολείται με το Στέφανο θα πω ότι είναι σωστή η στάση της..Δεν φορτώνω πράγματα που δεν υπάρχουν επειδή δεν συμπαθώ κάποιον..
Αλλά η Μελίτα δεν είχε καμία δουλειά να φιλήσει το Στέφανο ουτε να στείλει μηνυμάτα :"Σ αγαπω" που θα στείλει τη Δευτέρα...
Έτσι δεν σέβεται κανεναν..Ούτε καν τον εαυτό της...
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από hionati Σαβ Φεβ 06, 2010 1:40 pm

anna90 έγραψε:hionati μου συμφωνώ απόλυτα μαζί σου...
Ο Στέφανος φταίει για όλα..Στο δικό του χέρι είναι, να είναι με τη Μελίτα και φυσικά να μη χάσει το παιδί...Μόνος κάθεται και βασανίζει τον εαυτό του..Και φυσικά είναι για πολλές μπούφλες που λέει ότι αναγκάστηκε να κάνει αυτό το γάμο γιατί κανένας δεν τον αναγκασε...
Αν δω τη Μελίτα να μην ασχολείται με το Στέφανο θα πω ότι είναι σωστή η στάση της..Δεν φορτώνω πράγματα που δεν υπάρχουν επειδή δεν συμπαθώ κάποιον..
Αλλά η Μελίτα δεν είχε καμία δουλειά να φιλήσει το Στέφανο ουτε να στείλει μηνυμάτα :"Σ αγαπω" που θα στείλει τη Δευτέρα...
Έτσι δεν σέβεται κανεναν..Ούτε καν τον εαυτό της...

συμφωνω αλλα πιστευω οτι αυτα που κανει η μελιτα ειναι σπασμωδικες κινησεις απο το σοκ του χωρισμου...μολις μια μερα περασε που χωρισε...νομιζω οτι γρηγορα θα συνειδοποιησει τις στραβες του στεφανου και θα τον αδειασει και αυτητα με τη σειρα της...απλως με νευριαζει που κανει ο στεφ τα πραγματα τοσο δυσκολα...ουτε την ευα προστατευει ετσι...αντιθετα την κοροιδευει και στο τελος θα πληγωσει και τις δυο...εχει καλες προθεσεις αλλα δεν εμαθε ακομη οτι με τα ψεματα δε γινεται δουλεια...μια φορα ειπε η ευα να κανει αυτο που θεωρει σωστο και να λειτουργησει με τη λογικη αλλα δεν τη θελει..κι η αληθεια ειναι οτι του δινει πασες συνεχεια για να της πει την αληθεια αλλα αυτος απτοητος...οταν τις χασει και τις δυο στο μελλον να δουμε τι θα λεει...γιατι η μελιτα να δεις που θα φερθει σωστα και θα ξυπνησει αλλα και η ευα εχει πλεον αρχισει να σκεφτεται και να μην επιτρεπει να την κακομεταχειριζονται...
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 5 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης