Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

+37
loukasnora
ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ
Καρ-Mik
stefanos-melita
DESPOINA
tinaki18
elli
verile_mistika
soso
almaresi
annaki
panda
prwto_trapezi_pista
Petrinaki
Izabella29
hionati
PrincessRachel
LIBRA
Dorina <3 Πέτρος
FieryRed
KonstantinaA
aggeliki
Penny
Pennaki.......!!
anna90
evanna
Ntinaki1
$ofi@ loukakos + nora
loukitsa
xristina79
konstantina
mimi_loukas+nora
nikidanis
filitsa
KatsaroYpotheto
anastasia20
Clarabelle
41 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap10%Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 10% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap21%Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 21% 
[ 11 ]
Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap17%Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 17% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap27%Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 27% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap23%Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 23% 
[ 12 ]
Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap2%Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 52
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Φεβ 05, 2010 8:38 pm

anna90 έγραψε:Μελίτα-Στέφανος:
Την κάρφωσε την Μελίτα ο Χρηστάρας τελικά..
Είσαι γελοίος Στεφανούκο...Είσαι γελοίος...Καρδιά μου και ματώνω..και..και..και..Η μία μπούρδα μετά την άλλη..
Πως μπορείς ρε Στέφανε και καλά να πονάς για κάτι που έχασες ενώ ήταν στο χέρι σου να είναι δικό σου.. !!!
Μελιτάκι:Τα παράνομα φιλιά στους γάμους της Εύας μπροστά σε πορτοπαράθυρα θα τα κόψεις ποτέ?
Εσύ δεν θα φερόσουν ως κιουρία και θα έκανες πίσω??Γιατί εσύ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΕΥΑ..
Λουκάς-Εύα:
Μ' αρέσουν οι παρείστικες σκηνές του Λουκά και της Εύας...
Τελικά το Νταιζουλλλλλίνννιιι καθιερώθηκε...
Αυτά τα είμαι υποχρεωμένος μας έχουν φάει σ' αυτή τη σειρά...
Κοτομήτσουλας-Νόρα:
Το χασε ο Μήτσουλας από χέρι...Αφού είπε καλό λόγο για τη Νταίζη τελείωσε για το Νοράκι...!!!!Έτοιμη να τον φάει ήταν...
Από αυτή τη συζήτηση προκύπτει και το bachelor στο σκυλάδικο του Νταιζουλινιού?
Πέτρος-Αμαλία:
Α, ρε Πετράκη με τις πλάκες...Την έστειλες την τιτανομέγιστη...
Άκαρδη και αυτή όμως...Εκεί να επιμένει...Θα τον στείλει στα αλήθεια τον άνθρωπο στο τέλος..
Πάντως ΠΡΟΣΚΥΝΩ...!!Η καλύτερη σκηνή σήμερα για μένα..
Αντιγονάρα-Στεφανούκος:
Θα συμφωνήσω με την Αντιγονάρα στο :"το παιδί αυτό είναι θείο δώρο".
Μάνος-Πέτρος:
Μεγάλες δηλώσεις από το Μάνο...Θα την αφήσει λέει ήσυχη..Και σέβεται, λέει, την επιλογή της Εύας...Για να δούμε...!!!
Αμαλία-Χρηστάρας:
Αυτή η γυναίκα πια έλεος...Ρεζιλεύεται και ρεζιλεύει και το παιδί της...
Τι παρακαλάει το κάθε άκυρο για την ευτυχία του παιδιού της...
Η απόφαση του Στέφανου ήταν ΔΙΚΗ του απόφαση..
Μελίτα-Αμαλία:
Έχει τακτ λέει η Αμαλία... gelio
Σώπα καλέ, νοιάστηκε η αχάριστη για το μπαμπά της...
Τον υπερασπίστηκε κιόλας η χλωμή πριγκίπισσα...Μετάλλαξη μέσα σε μια μέρα..
Αντιγονάρα-Εύα:
Τι θα πει :"Άσε το Στέφανο"..Αυτός δεν είναι ο γαμπρός??Λέμε τώρα..
Στον κύκλο ΜΑΣ, με τη βίλα ΜΑΣ, με τα λεφτά ΜΑΣ...
Είπε και φτηνά ετοιματζίδικα τα ρούχα της Αγγέλας..? Τουλάχιστον η Αγγέλα τα ρούχα της τα πληρώνει με δικά της λεφτά καλή μου...!!Που είναι και πεντακάθαρα...Αι από δω...
Νόρα-Λουκάς:
Γιατί οδύρειται η Νόρα, αντί να ζητήσει συγγνώμη για το χθεσινό ξεκατίνιασμα??Νομίζει ότι έχει δίκιο?
Και ο άλλος ο καημένος προσπαθεί να δικαιολογηθεί...
Χαδάκια...Τρυφερότητα..Και το Νοράκι να λιώνει..
Φοβερή η σκηνή που τον Λουκά να την χαιδεύει...Τους θέλουμε ζευγάρι λέμε...
Πέτρος-Ηλίας:
Ηλία μου δεν τον λυπομαστε τον γιο σου, φτάνει πια...
Πρώτη φορά που δεν συμφωνούν αυτοί οι δύο...Λόγω διαφορετικών συμφερόντων...Ο ένας θέλει να μην στεναχωριέται ο Μανωλάκης ο άγιος και ο άλλος θέλει να ξεμπλέξει η κόρη του από το Στέφανο..
Στέφανος-Χρήστος:
Για ακόμα μια φορά συμφωνώ απόλυτα με το Χρηστάρα...
Δεν μ αρέσουν αυτές οι προοικονομίες...Λέτε να την κάνει η Αμαλία την βλακεία??Και να αποβάλει η Εύα??
Μελίτα-Δάφνη:
Χο,χο,χο...Ας γελάσω αλά Κυριάκος..!!!Θα πάει στο παιδί της...Ας ξανα γελάσω χο,χο,χο..!!
Κλασική Μελίτα..Μέσα στην απελπίσια και τον πόνο της είπε να ψαρέψει και λίγο να δει τι γινεται..
Νικόλας-Μάνος:
Παράτησε ο Μανωλάκης την καρέκλα, την δουλειά??
Μου την πήρε λέει ο χειρότερος εχθρός μου...Α, αυτό ήταν το πρόβλημα και αναρωτιόμουν τι αλλαγή είναι αυτή??
Και συνεχίζει να επιμένει..Αυτός τα έκανε λέει όλα...Αυτός σφουγγάριζε αγόρι μου παραμονή του γάμου σου με την Μελίτα?
Αντιγονάρα-Δάφνη-Νόρα-Εύα:
Τι γυναίκα είναι αυτή μωρέ???
Κακόψυχη?Πανούργα?Δεν βρίσκω την κατάλληλη λέξη...
Μελίτα-νυφικό:
Δεν περίμενα ότι θα το πω...Αλλά στη σκηνή με το νυφικό με συγκίνησε η Μελίτα..Ειδικά όταν έγινε η εναλλαγή από την ευτυχία με το Στέφανο στο τώρα με τα δάκρυα...
Για το νυφικό:
Ε, ρε κόλλημα με το κόσμημα και τη φινέτσα...
Το καταλάβαμε καλή μου, έχεις λεφτά..ΦΤΑΝΕΙ...
Αμαλία-Στέφανος:
Σώθηκε και αυτός τώρα που επικαλείται τη λογική της Αμαλίας..
Ποια λογική???Που να τη βρεί??
Δάφνη-Νόρα-Δάφνη:
Κοριτσοπαρέα,συμβουλές, γέλιο...
Για ακόμα μια φορά μ άρεσαν οι σκηνές της...
Δεν μ άρεσει αυτό που είπε η Νόρα ότι δηλαδή η Δαφνη καταφέρνει αυτό που θέλει..Λέτε να καταφέρει και Μάνο+Μελίτα?
Λουκάς-Αρούλης:
Τι του έκανε του παιδιού??Εξομολόγηση???
Από το πουθενά?
wall Αρχισε τα σ αγαπάω και τις υποσχέσεις θαρρείς και το παιδί του είχε ζητήσει ποτέ τίποτα...
Καλό από μένα...!!
Αύριο ο Στέφανος ΓΕΛΟΙΟΣ...!!!Η μαμά του του στέλνει λέει μήνυμα για να τους θυμίσει να μην πιει η Εύα..
Τώρα πες μου δηλαδή, όλη αυτή τη μπούρδα για συνειρμό μόνο σου την έκανες??!! cake
Μήπως σου στέλνει μηνυματάκια η μανούλα για να σου θυμίσει να πας τουαλέτα?Η μήπως της στέλνεις εσύ τότε, για να της ζητήσεις την άδεια?


Αννούλα μου τσουυυυυυυυυυυυυυπ
Τελικά δεν είχαμε άδικο. Απλά άλλαξε ο Μανωλιός κι έβαλε τα ρούχα του αλλιώς.
Πάντως αν είναι κατι σταθερό σ αυτή τη σειρά είναι το τακτ της Αμαλίας και του Κυριάκου χοχοχοχο
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Φεβ 05, 2010 8:41 pm

anna90 έγραψε:Μελίτα-Στέφανος:
Την κάρφωσε την Μελίτα ο Χρηστάρας τελικά..
Είσαι γελοίος Στεφανούκο...Είσαι γελοίος...Καρδιά μου και ματώνω..και..και..και..Η μία μπούρδα μετά την άλλη..
Πως μπορείς ρε Στέφανε και καλά να πονάς για κάτι που έχασες ενώ ήταν στο χέρι σου να είναι δικό σου.. !!!
Μελιτάκι:Τα παράνομα φιλιά στους γάμους της Εύας μπροστά σε πορτοπαράθυρα θα τα κόψεις ποτέ?
Εσύ δεν θα φερόσουν ως κιουρία και θα έκανες πίσω??Γιατί εσύ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΕΥΑ..
Λουκάς-Εύα:
Μ' αρέσουν οι παρείστικες σκηνές του Λουκά και της Εύας...
Τελικά το Νταιζουλλλλλίνννιιι καθιερώθηκε...
Αυτά τα είμαι υποχρεωμένος μας έχουν φάει σ' αυτή τη σειρά...
Κοτομήτσουλας-Νόρα:
Το χασε ο Μήτσουλας από χέρι...Αφού είπε καλό λόγο για τη Νταίζη τελείωσε για το Νοράκι...!!!!Έτοιμη να τον φάει ήταν...
Από αυτή τη συζήτηση προκύπτει και το bachelor στο σκυλάδικο του Νταιζουλινιού?
Πέτρος-Αμαλία:
Α, ρε Πετράκη με τις πλάκες...Την έστειλες την τιτανομέγιστη...
Άκαρδη και αυτή όμως...Εκεί να επιμένει...Θα τον στείλει στα αλήθεια τον άνθρωπο στο τέλος..
Πάντως ΠΡΟΣΚΥΝΩ...!!Η καλύτερη σκηνή σήμερα για μένα..
Αντιγονάρα-Στεφανούκος:
Θα συμφωνήσω με την Αντιγονάρα στο :"το παιδί αυτό είναι θείο δώρο".
Μάνος-Πέτρος:
Μεγάλες δηλώσεις από το Μάνο...Θα την αφήσει λέει ήσυχη..Και σέβεται, λέει, την επιλογή της Εύας...Για να δούμε...!!!
Αμαλία-Χρηστάρας:
Αυτή η γυναίκα πια έλεος...Ρεζιλεύεται και ρεζιλεύει και το παιδί της...
Τι παρακαλάει το κάθε άκυρο για την ευτυχία του παιδιού της...
Η απόφαση του Στέφανου ήταν ΔΙΚΗ του απόφαση..
Μελίτα-Αμαλία:
Έχει τακτ λέει η Αμαλία... gelio
Σώπα καλέ, νοιάστηκε η αχάριστη για το μπαμπά της...
Τον υπερασπίστηκε κιόλας η χλωμή πριγκίπισσα...Μετάλλαξη μέσα σε μια μέρα..
Αντιγονάρα-Εύα:
Τι θα πει :"Άσε το Στέφανο"..Αυτός δεν είναι ο γαμπρός??Λέμε τώρα..
Στον κύκλο ΜΑΣ, με τη βίλα ΜΑΣ, με τα λεφτά ΜΑΣ...
Είπε και φτηνά ετοιματζίδικα τα ρούχα της Αγγέλας..? Τουλάχιστον η Αγγέλα τα ρούχα της τα πληρώνει με δικά της λεφτά καλή μου...!!Που είναι και πεντακάθαρα...Αι από δω...
Νόρα-Λουκάς:
Γιατί οδύρειται η Νόρα, αντί να ζητήσει συγγνώμη για το χθεσινό ξεκατίνιασμα??Νομίζει ότι έχει δίκιο?
Και ο άλλος ο καημένος προσπαθεί να δικαιολογηθεί...
Χαδάκια...Τρυφερότητα..Και το Νοράκι να λιώνει..
Φοβερή η σκηνή που τον Λουκά να την χαιδεύει...Τους θέλουμε ζευγάρι λέμε...
Πέτρος-Ηλίας:
Ηλία μου δεν τον λυπομαστε τον γιο σου, φτάνει πια...
Πρώτη φορά που δεν συμφωνούν αυτοί οι δύο...Λόγω διαφορετικών συμφερόντων...Ο ένας θέλει να μην στεναχωριέται ο Μανωλάκης ο άγιος και ο άλλος θέλει να ξεμπλέξει η κόρη του από το Στέφανο..
Στέφανος-Χρήστος:
Για ακόμα μια φορά συμφωνώ απόλυτα με το Χρηστάρα...
Δεν μ αρέσουν αυτές οι προοικονομίες...Λέτε να την κάνει η Αμαλία την βλακεία??Και να αποβάλει η Εύα??
Μελίτα-Δάφνη:
Χο,χο,χο...Ας γελάσω αλά Κυριάκος..!!!Θα πάει στο παιδί της...Ας ξανα γελάσω χο,χο,χο..!!
Κλασική Μελίτα..Μέσα στην απελπίσια και τον πόνο της είπε να ψαρέψει και λίγο να δει τι γινεται..
Νικόλας-Μάνος:
Παράτησε ο Μανωλάκης την καρέκλα, την δουλειά??
Μου την πήρε λέει ο χειρότερος εχθρός μου...Α, αυτό ήταν το πρόβλημα και αναρωτιόμουν τι αλλαγή είναι αυτή??
Και συνεχίζει να επιμένει..Αυτός τα έκανε λέει όλα...Αυτός σφουγγάριζε αγόρι μου παραμονή του γάμου σου με την Μελίτα?
Αντιγονάρα-Δάφνη-Νόρα-Εύα:
Τι γυναίκα είναι αυτή μωρέ???
Κακόψυχη?Πανούργα?Δεν βρίσκω την κατάλληλη λέξη...
Μελίτα-νυφικό:
Δεν περίμενα ότι θα το πω...Αλλά στη σκηνή με το νυφικό με συγκίνησε η Μελίτα..Ειδικά όταν έγινε η εναλλαγή από την ευτυχία με το Στέφανο στο τώρα με τα δάκρυα...
Για το νυφικό:
Ε, ρε κόλλημα με το κόσμημα και τη φινέτσα...
Το καταλάβαμε καλή μου, έχεις λεφτά..ΦΤΑΝΕΙ...
Αμαλία-Στέφανος:
Σώθηκε και αυτός τώρα που επικαλείται τη λογική της Αμαλίας..
Ποια λογική???Που να τη βρεί??
Δάφνη-Νόρα-Δάφνη:
Κοριτσοπαρέα,συμβουλές, γέλιο...
Για ακόμα μια φορά μ άρεσαν οι σκηνές της...
Δεν μ άρεσει αυτό που είπε η Νόρα ότι δηλαδή η Δαφνη καταφέρνει αυτό που θέλει..Λέτε να καταφέρει και Μάνο+Μελίτα?
Λουκάς-Αρούλης:
Τι του έκανε του παιδιού??Εξομολόγηση???
Από το πουθενά?
wall Αρχισε τα σ αγαπάω και τις υποσχέσεις θαρρείς και το παιδί του είχε ζητήσει ποτέ τίποτα...
Καλό από μένα...!!
Αύριο ο Στέφανος ΓΕΛΟΙΟΣ...!!!Η μαμά του του στέλνει λέει μήνυμα για να τους θυμίσει να μην πιει η Εύα..
Τώρα πες μου δηλαδή, όλη αυτή τη μπούρδα για συνειρμό μόνο σου την έκανες??!! cake
Μήπως σου στέλνει μηνυματάκια η μανούλα για να σου θυμίσει να πας τουαλέτα?Η μήπως της στέλνεις εσύ τότε, για να της ζητήσεις την άδεια?

Βρε Αννα μου πώς τα λες έτσι? Τρομερός σχολιασμός!!! Μπραβο κοπέλα μου!

Εμενα η Μελίτα στο νυφικό μου άρεσε στο τέλος με τον Μάνο μόνο.
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από anna90 Παρ Φεβ 05, 2010 8:41 pm

Δυστυχώς clarabelle είχαμε δίκιο...Δεν ήταν ότι ξαφνικά κατάλαβε ότι αγαπάει την Εύα...Απλά χάνει κάτι ΔΙΚΟ ΤΟΥ και του το παίρνει ο ΕΧΘΡΟΣ.
Αυτό ήταν όλο...
Και εκτός από αυτό..Συνεχίζει να κατηγορεί το Στέφανο για δικές του πράξεις..!
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Φεβ 05, 2010 8:43 pm

evanna έγραψε:Λοιπον σημερα δεν μπορω να πω οτι ενθουσιαστηκα με το επεισοδιο και εχουμε και λεμε....
Μελιτα γενικως..ΒΑΡΕΘΗΚΑ!!! Sleep Να μυξοκλαιει συνεχως,να σουρνεται απο την κουζινα στο σαλονι και τουμπαλιν!Με αποκορυφωμα το σκηνικο με το νυφικο...μα ειναι δυνατον να ονειρευεται οτι παντρευεται το Στεφανο κρατωντας αγκαλια το νυφικο που φορεσε στο γαμο της με το Μανο!Δηλαδη Kotsides

Μελιτα-Στεφανος...τι κατασταση ειναι αυτη με το συνδρομο της ανοιχτης πορτας!?Για χιλιοστη φορα αποχαιρετιστηκαν αν δεν το καταλαβατε γιατι δεν το κανουν και συχνα και μπορει να μπερδευτηκατε! lol! Η Παπα για αλλη μια φορα δεν με επεισε καθολου στο ρολο της πονεμενης και ερωτευμενης!

Λουκας-Ευα....τελεια σκηνη!Οπως και με τη Νορα ετσι και με το Λουκα η Ευα μου αρεσει παρα πολυ!Το 'χουν αυτο το παρεϊστικο!Καταπληκτικη η ταινια που επελεξαν! Thumbs up

Το μουσικο χαλι με τους στιχους να περνανε απο κατω πολυ μου αρεσε! Love!

Πετρος-Αμαλια...νομιζω η καλυτερη σκηνη του επεισοδιου νομιζω!Εριξα πολυ γελιο!Και οι δυο τους φοβεροι αλλα ειδικα ο Κατρανιδης εδωσε ρεστα!Απλα : respect :

Αντιγονη γενικως....ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗ ΣΚΟΤΩΣΩΩΩ!!!!!! Threat Δεν τη μπορω αλλο Παναγια μου!Δεν σταματησε να μιλαει δευτερολεπτο,χωνοταν και επεμβαινε παντου,ειχε αποψη για ολα και γενικως μου εσπασε τα νευρα!Λυσσαξε να πανε να ραφτουνε!Ελεος! wall
Στο ατελιε νυφικων η Νορα ηταν φανταστικη...τα εχωνε με το γαντι στην ''Αντιγονιτσα''!Οι δε γκριματσες της ηταν απιθανες!!!Παντως απο τα νυφικα που φορεσε η Ευα προτιμουσα το δευτερο αν και κανενα δεν με τρελανε!

Μανος γενικως....κλασσικα τον πονο του!Παρ'ολα αυτα το παιδι του πηγε να το δει!Πιο συχνα μου φαινεται βλεπει αυτον η Νεφελη παρα τη μανα της!

Αμαλια-Στεφανος...ωραια σκηνη αλλα ο Στεφανος συνεχιζει να ειναι για πολλες FsklΠολυ γελοιος ο τυπος!

Λουκας-Αρης.. επισης καλη σκηνη αλλα λιγο υπερβολικη νομιζω!Καταλαβαινω ως ενα βαθμο τον πονο του Λουκα αλλα αυτος κανει λες και καθε μερα ηταν 24 ωρες το εικοσιτετραωρο με τον Αρη!

Με τη Νορα μονο μια σκηνη ειχε και οχι κατι ιδιαιτερο εκτος απο το σημειο που την πλησιασε και τη χαϊδεψε!Κατα τ'αλλα στασιμοτητα!

Αυτα απο εμενα για σημερα!Σχεδον μηδεν εξελιξεις σημερα! :D

Ευαννά μου όπως πάντα λίγα και καλά!

Εγω πειράζει να πω ότι μου άρεσαν και τα 4 νυφικά (2 σήμερα, 1 του γάμου της και 1 πέρισυ) αλλα σαν το περσινο ΚΑΝΕΝΑ! ΤΟ νυφικό το περσινό φύσαγε αν και το μαλλί της δεν μου άρεσε καθόλου, το νυφικό ήταν απλά

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από aggeliki Παρ Φεβ 05, 2010 8:45 pm

ΑΣΧΗΜΟ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!

ΟΧΙ ΑΛΛΗ ΚΛΑΨΑ!!!! wall ΠΕΡΥΣΙ ΕΙΧΑΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ,ΦΕΤΟΣ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ!! ΒΑΡΕΘΗΚΑ!!

Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΕΡΙΕΡΓΟΣ Κ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΓΑΜΟ,ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΖΕΙ ΕΔΩ!! ΚΑΙ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΠΑΛΙ ΜΕ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΟ! ΑΝΤΕ ΜΗΠΩΣ ΔΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΓΙΑΤΙ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΕΡΩΤΕΣ!!!!
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από evanna Παρ Φεβ 05, 2010 8:46 pm

Ε ειδες Τζινακι ειμαι περιεκτικη!Σαν τα δικα σου σεντονακια κανενα!Χιχι! lol!
Οσο γαι τα νυφικα συμφωνω απολυτα...το περσινο ηταν καταπληκτικο!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από KonstantinaA Παρ Φεβ 05, 2010 8:47 pm

ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΤΟ ΨΗΦΙΣΑ ΜΕΤΡΙΟ. Η ΣΚΗΝΗ ΜΕΛΙΤΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΙΣΧΡΗ. Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΠΑΓΟΜΑΡΑ ΣΤΟ ΠΡΩΣΟΠΟ ΤΗΣ ΜΕΛΙΤΑΣ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΜΙΛΟΥΣΕ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΝΕΚΦΡΑΣΤΗ. ΤΗΝ ΑΔΕΙΑΣΕ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΗΓΕ ΝΑ ΦΥΓΕΙ Η ΗΛΙΘΙΑ ΕΠΕΣΕ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥ ΜΙΞΟΚΛΑΙΓΟΝΤΑΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΕ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ. Fskl ΑΡΧΙΚΑΤΙΝΑ, ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΣΑΙ ΚΥΡΙΑ ΕΣΥ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΚΑΠΟΙΟΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ. ΚΑΛΕ ΜΕ "Κ" ΚΕΦΑΛΑΙΟ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ.

ΒΡΕ ΣΗΚΩΘΗΚΕ ΤΟ ΠΡΩΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΜΑ ΤΙ ΑΞΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΑΡΟΛΟ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΗΣ Η ΕΡΓΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΗΣ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ. ΠΟΥ ΕΠΕΣΕ ΟΜΩΣ ΠΑΛΙ? ΣΤΗ ΔΑΦΝΗ ΚΑΙ ΤΗ ΝΟΡΑ ΠΟΥ ΗΡΘΕ ΝΑ ΠΑΝΕ ΓΙΑ ΤΟ ΝΥΦΙΚΟ ΤΗΣ ΕΥΑΣ!!!!!!!!!!! ΑΧ ΜΕΛΙΤΑΚΙ ΤΙ ΚΑΗΜΟΣ? ΜΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΗΓΕΣ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΕΙΣ ΤΗ ΜΑΜΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ? ΘΑ ΧΑΙΡΟΤΑΝ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΕΒΛΕΠΕ BlackEye

ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΗΓΕΣ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΠΗΡΕΣ ΤΟ ΝΥΦΙΚΟ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΜΕ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΙΧΕΣ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ ΤΟ ΜΑΝΟ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΕΥΟΣΟΥΝ ΟΤΙ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΕΣ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ. "ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΠΛΑΝΕΥΤΡΑ ΕΙΣΑΙ Η ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΗ ΨΕΥΤΡΑ" ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΣΜΑ ΚΑΙ ΤΣΟΥΠ Ο ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΝΑ ΣΕ ΒΛΕΠΕΙ ΝΑ ΣΟΥΡΝΕΣΑΙ ΣΤΑ ΠΑΤΩΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ ΝΥΦΙΚΟ. ΘΑ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΑΚΟΜΑ ΚΛΑΙΣ ΓΙ΄ΑΥΤΟΝ ΚΑΛΕ ΕΜΕΙΝΕ ΚΟΚΚΑΛΟ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΟΤΑΝ ΣΕ ΕΙΔΕ.

ΑΛΛΑ ΘΑ ΜΑΘΕΙ ΤΟ ΓΑΤΟΝΙ, ΑΦΗΝΕΙ ΑΥΤΟΣ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΤΟΥ ΞΕΦΥΓΕΙ? ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΛΑΜΟΓΙΑ ΚΑΙ ΜΥΣΤΙΚΑ ΠΑΝΤΑ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΑΥΤΑ ΕΧΕΙ ΦΟΡΤΕ Ο ΜΑΝΟΣ.

Η ΕΥΑ ΠΗΓΕ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗ ΠΕΘΕΡΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ. ΤΙ ΧΑΡΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΟΥ ΕΙΔΕ ΤΗ ΜΕΛΛΟΥΣΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ, ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΦΙΛΑΚΙ ΔΕΝ ΕΔΩΣΑΝ. ΤΗΣ ΕΚΟΨΕ ΕΚΕΙ ΜΙΑ ΕΠΙΤΑΓΗ, ΑΝΟΙΞΕ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΠΙΣΩ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΞΕ. ΚΑΛΕ ΛΑΜΠΕΙ ΑΠΟ ΕΥΤΥΧΙΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΑΜΟ ΤΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ.

Η ΑΝΤΙΓΟΝΑΡΑ ΑΡΧΙΣΕ ΤΑ ΤΡΕΛΛΑ ΤΗΣ ΔΕΝ ΣΑΣ ΤΑ ΕΙΠΑ ΕΓΩ? ΝΑ ΡΑΨΕΙ ΝΥΦΙΚΟ, ΕΧΟΥΝ ΛΕΦΤΑ ΑΥΤΟΙ , ΝΑ ΡΑΦΤΕΙ ΚΑΙ Η ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕΤΑΚΙ ΟΙ ΣΥΜΠΕΘΕΡΕΣ ΜΗΝ ΠΑΕΙ Η ΜΙΑ ΑΡΧΟΝΤΙΣΣΑ ΚΑΙ Η ΑΛΛΗ ΚΟΥΡΕΛΟΥ. ΨΩΝΑΡΑ!!!!!!!!!!!!! lol!

ΚΑΙ ΠΗΓΑΝΕ ΚΑΙ ΣΤΑ ΝΥΦΙΚΑ, ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΑ ΤΗΣ ΒΡΟΜΑΓΕ ΤΟ ΑΛΛΟ ΤΗΣ ΜΥΡΙΖΕ ΕΚΕΙ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΣΕΙΡΕΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑΡΙΑ, ΕΚΕΙ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΜΙΑ ΕΣΑΡΠΑ ΜΕ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΚΑΡΦΙΤΣΑ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΕΝΑ PRESTIGE, ΝΑ ΡΙΞΟΥΜΕ ΤΟ ΜΑΛΛΙ ΣΤΟ ΠΛΑΙ, ΠΟΛΥ ΕΞΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΩΜΟΙ ΑΝΤΕ ΜΟΥ ΣΤΟ ΓΕΡΟ Δ****Ο ΚΑΡΤΑΛΩ ΠΟΥ ΘΕΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΓΝΩΜΗ ΣΕ ΟΛΑ. ΤΑ ΕΙΠΕ Η ΑΓΓΕΛΑ, ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΕΣ ΕΣΥ ΕΥΑ ΜΟΥ ΑΣΕ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΣΥΜΦΩΝΕΙ ΟΙ ΔΥΟ ΜΑΣ ΘΑ ΤΑ ΒΡΟΥΜΕ ΟΛΑ.

ΠΩ ΠΩ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΣΕ ΦΥΛΑΕΙ ΑΠΟ ΤΕΤΟΙΑ ΠΕΘΕΡΑ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΑΡΧΙΘΑΝΑΣΙΜΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ. ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΘΕΛΕΙ ΑΝΟΙΧΤΟ ΓΑΜΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΤΟ ΜΑΤΙ ΤΟΥ ΕΧΘΡΟΥ, ΤΟ ΕΡΙΞΕ ΣΤΟ ΟΤΙ ΘΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΣΤΗΝ ΚΑΡΙΕΡΑ ΤΗΣ ΕΥΑΣ, ΤΗ ΠΟΝΗΡΗ ΚΑΛΕ.........

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΝΑ ΠΙΠΙΛΙΖΕΙ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ. ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ? ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΜΕΝΟΣ? ΕΣΥ ΠΑΝΤΡΕΥΕΣΑΙ. ΝΑΙ ΒΡΕ ΠΑΝΤΡΕΥΕΤΑΙ ΤΟ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙ ΑΛΛΑ ΜΕ ΜΙΣΗ ΚΑΡΔΙΑ ΑΦΟΥ ΑΓΑΠΑΕΙ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ Ο ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ(ΤΩΡΑ ΠΟΤΕ ΠΡΟΛΑΒΕ ΕΚΕΙΝΟΣ ΞΕΡΕΙ). ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΥΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΖΗΣΕΙ ΚΑΛΗ ΖΩΗ ΜΑΖΙ ΤΗΣ , ΤΟ ΞΕΡΕΙ ΑΛΛΩΣΤΕ. ΤΩΡΑ ΒΓΑΛΤΕ ΕΣΕΙΣ ΑΚΡΗ ΑΠΟ ΑΥΤΑ.

ΝΟΡΑ ΕΥΑ ΚΑΙ ΔΑΦΝΗ ΩΡΑΙΑ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΡΩΓΑΝΕ ΚΑΙ ΠΙΝΑΝΕ ΚΑΙ Η ΝΟΡΑ ΤΑ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΑΛΛΑ Η ΕΥΑ Η ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΧΑΖΗ Η ΕΥΚΟΛΟΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ? "ΚΑΛΕ ΜΙΑ ΓΝΩΜΗ ΕΙΠΕ Η ΓΥΝΑΙΚΑ" ΜΟΝΟ ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΤΟΥΡΗΣΕΙΣ ΚΑΛΕ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΑΚΟΜΑ. Synelthe ΕΥΑΚΙ ΞΥΠΝΑ!!!!!!!!!!!!! ΚΑΛΗ ΚΑΙ Η ΝΟΡΑ Ε? ΑΝΤΙΓ: "ΕΣΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΡΑΦΤΕΙΤΕ?" ΝΟΡΑ: " ΕΜΕΙΣ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΨΩΝΙΖΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΑ ΕΤΟΙΜΑΤΖΙΔΙΚΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΣΤΟΚΑΔΙΚΑ ΕΝΙΟΤΕ" ΥΨΩΣΕ ΤΗ ΜΥΤΗ Η ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ. ΑΝΤΙΓ:" ΕΣΥ ΔΑΦΝΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΣΧΕΔΙΑΖΕΙΣ ΚΙΟΛΑΣ?" ΔΑΦΝΗ: " ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΡΑΦΤΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΓΑΜΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΜΕΙΝΕ". ΛΥΘΗΚΑ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ ΜΙΛΑΜΕ.

Ο ΜΑΝΟΣ ΕΙΠΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΑΡΥΓΔΟΥΠΟ ΣΤΟ ΝΙΚΟΛΑ ΟΤΑΝ ΕΚΕΙΝΟΣ ΠΕΡΑΣΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΜΙΛΟ ΝΑ ΔΕΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙ." ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΝΙΚΟΛΑ ΠΟΥ ΣΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ, Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΙΑΤΡΕΙΑ" ΑΧ ΜΑΝΟ ΜΟΥ ΤΙ ΣΕ ΒΡΗΚΕ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ, ΣΠΑΡΑΖΕΙ Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΝΑ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΛΙΩΜΑ.ΚΑΛΑ ΟΜΩΣ ΣΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΕΣΥ ΦΤΑΙΣ ΠΟΥ ΕΧΑΣΕΣ ΤΗΝ ΕΥΑ, ΤΩΡΑ ΤΙ ΘΕΣ ΜΑΝΩΛΑΚΗ?

ΛΟΥΚΑΣ ΚΑΙ ΕΥΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΤΡΕΛΛΗ ΧΑΡΑ, ΚΛΑΙΝΕ ΜΑΖΙ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΟΥΣ ΤΡΩΝΕ ΚΑΙ ΠΑΤΑΤΑΚΙΑ, ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΑΙΝΙΟΥΛΑ. ΚΑΛΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΔΥΟ. ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΒΑΖΟΥΝ ΥΠΟΤΙΤΛΟΥΣ ΣΤΑ ΞΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ? ΤΙ ΒΛΑΚΕΙΑ?

ΝΟΡΑ ΚΑΙ ΜΗΤΣΟΥΛΑΣ ΠΩΣ ΒΡΕΘΗΚΑΝ ΜΑΖΙ ΝΑ ΤΑ ΠΙΝΟΥΝ? ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΕΦΥΓΕ Ο ΜΗΤΣΟΥΛΑΣ Η ΝΟΡΑ ΚΛΕΙΝΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΕΔΕΙΞΕ ΣΑΝ ΝΑ ΤΗΣ ΕΦΥΓΕ ΕΝΑ ΒΑΡΟΣ ΠΟΥ ΞΕΦΟΡΤΩΘΗΚΕ ΤΟ ΜΗΤΣΟΥΛΑ. ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕ ΜΠΟΥΡΛΟΤΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ , ΕΠΛΕΞΕ ΤΟ ΕΓΚΩΜΙΟ ΤΗΣ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑΡΑΣ, ΝΑΤΑ ΣΤΑ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙΑ Ο ΜΗΤΣΟΥΛΑΣ ΝΑ ΤΑ ΣΠΑΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΝΤΑΙΖΟΥΛΙΝΙ. ΓΥΡΙΣΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΤΗΣ ΝΟΡΑΣ, ΗΠΙΕ ΤΟ ΒΟΣΠΟΡΟ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙ.

ΜΕ ΤΟΝ ΛΟΥΚΑ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΟΛΟ ΤΟΥ ΤΗΝ ΕΛΕΓΕ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΜΠΑΜ ΑΠΟ ΤΗ ΖΗΛΙΑ ΤΗΣ, ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΚΕΙΝΟΣ ΤΗΝ ΠΛΗΣΙΑΣΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΙΑΣΕ ΚΟΝΤΕΨΕ ΝΑ ΛΙΠΟΘΥΜΗΣΕΙ ΣΤΟ ΑΓΓΙΓΜΑ ΤΟΥ, ΕΧΑΣΕ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΠΕΤΑΧΤΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΕΚΛΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΧΑΝ ΒΑΛΕΙ ΚΑΡΦΙΤΣΕΣ. ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΣΟ ΘΑ ΠΑΙΔΕΥΕΣΤΕ ΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔΕΥΕΤΕ ΚΑΙ ΕΜΑΣ.

Ο ΛΟΥΚΑΣ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΗ, ΣΥΓΚΙΝΗΤΙΚΗ ΣΚΗΝΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΓΥΡΙΣΤΕΙ ΣΚΗΝΗ ΕΝΟΣ ΗΘΟΠΟΙΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ. ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΤΡΥΦΕΡΟΣ ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΣ.

ΑΜΑΛΙΑ+ΠΕΤΡΟΣ : respect : : respect : : respect : ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΙ, ΝΑΙ ΤΟ ΒΡΗΚΕΣ ΤΟ ΚΟΥΜΠΑΚΙ ΠΕΤΡΟ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ Η ΑΜΑΛΙΤΣΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΧΑΖΗ ΘΑ ΣΕ ΠΙΑΣΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΤΑ ΔΙΠΛΑΣΙΑ. : curse :

Ο ΧΡΗΣΤΑΡΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΕΙ ΤΗΝ ΑΜΑΛΙΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΑ ΦΕΡΕΙ ΟΛΑ ΤΟΥΜΠΑ. Η ΠΟΝΗΡΗ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΤΟΝ ΚΑΛΕΣΕ ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΥ ΨΑΧΝΕΙ ΑΚΡΕΣ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΟΛΠΟ ΔΕΝ ΕΠΙΑΣΕ ΣΤΟ ΧΡΗΣΤΟ.

ΠΗΓΕ ΚΑΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΕ ΥΦΟΣ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΝ ΤΗ ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΛΟΓΙΚΗΣ, ΝΑ ΤΟΝ ΑΦΗΣΕΙ ΝΑ ΖΗΣΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΣΗ. ΒΡΕ ΑΜΑΛΙΑ ΕΙΠΑΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΣΟΥ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗΣΕ ΑΛΛΑ ΑΓΑΠΑΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΥΑ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΔΙΓΑΜΟ ΤΟ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙ, ΤΙ ΘΕΣ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΟΥΡΔΙΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΥΠΟΦΕΡΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ. ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΧΕΙ ΒΟΥΛΩΜΕΝΑ ΑΥΤΙΑ,ΑΝΤΕ ΜΑΖΕΨΕ ΤΗΝ ΠΡΙΓΚΙΠΕΣΣΑ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ, ΜΑΖΕΨΟΥ ΚΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΙΑ.

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από FieryRed Παρ Φεβ 05, 2010 8:47 pm

Μία ήταν η ατάκα σήμερα:
Ν: Ε, δεν πάτε στον διάολο και οι δύο
Λ: όπα, πρώτη φορά με στέλνεις στον διάολο με παρέα
Ν: δεν παίρνετε και την άλλη μαζί να κάνετε τρίο?

Αχαχαχαχαχαχααχαχα!!! lol! lol! lol!

- Γενικά «μέτριο» έδωσα μόνο για αυτή την ατάκα και το ράψιμο του στόματος που είπε η Νόρα!! Έχει βαλτώσει στη μιζέρια το σιριαλ… Κάντε και κάτι άλλο???!!! Μια ένεση αδρεναλίνης καλέ γιατί είναι σε ημικωματώδη κατάσταση το έργο.
- Επίσης οι φανς της σειράς δεν έχουν αμνησία πάψτε να βάζετε τις ίδιες σκηνές με άλλους χαρακτήρες!!! Δε λέω όμορφη η Μελίτα με το νυφικό , γλυκιά σκηνή αλλά θα ήθελα κάτι πιο πρωτότυπο???!!!!
- Ε! ρε αν την είχα πεθερά την Αντιγονάρα!!! Αχ Παναγιά μου την βλέπω και σκιάζομαι… Αν κάνει έτσι από τώρα φαντάζομαι τι θα επακολουθήσει και έχουμε ακόόόόόμα εκκλησίες, στολισμούς, δεξιώσεις κτλ κτλ… θα ξεφράξει τελείως η κυριούλα!
- Δεν ξέρω για σας ρε παιδιά μα πια η λογική να φύγει το παιδί 500 χλμ μακριά και να παντρευτεί ο Λουκάς τη Νταίζει που αποσκοπεί αυτό τι σκ**α λύση δίνει? Πέρα από την σεναριακή τρύπα που πρέπει να κλείσει και τα νεύρα μας που τα κάνει κρόσσια! Γιατί δεν μας πιστεύεται όταν λέμε ότι έχουμε κοινή λογική και η πρώτη μας σκέψη ΔΕΝ είναι αυτή
- Τες πάντων αδιάφορο το επεισόδιο σήμερα αναμοχλεύουμε τα ίδια και τα ίδια μέχρι που θα γίνουν ανούσια….

Υ.Γ: η πρώτη ατάκα δεν πάει ακριβώς έτσι αλλά δεν την καλοθυμάμαι sorry!!


FieryRed
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Φεβ 05, 2010 8:49 pm

aggeliki έγραψε:ΑΣΧΗΜΟ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!

ΟΧΙ ΑΛΛΗ ΚΛΑΨΑ!!!! wall ΠΕΡΥΣΙ ΕΙΧΑΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ,ΦΕΤΟΣ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ!! ΒΑΡΕΘΗΚΑ!!

Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΕΡΙΕΡΓΟΣ Κ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΓΑΜΟ,ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΖΕΙ ΕΔΩ!! ΚΑΙ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΠΑΛΙ ΜΕ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΟ! ΑΝΤΕ ΜΗΠΩΣ ΔΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΓΙΑΤΙ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΕΡΩΤΕΣ!!!!


Συμφωνώ και επαυξάνω. Πολύ κλάψα παιδάκι μου.
Πάντως αν δεις πως όρισε ο Καπουτζίδης τι είναι δράμα αν όταν είναι τρείς παρέα είναι δράμα όταν είναι τέσσερις όπως εδώ φυσικό είναι να πνιγόμστε στο κλάμα.
Μόνο που εγώ αν συνεχιστεί αυτό το πράγμα να γίνονται διάφορα και μεις να παρακολουθούμε τη Μελίτα να κλαίει το μακαρίτη τον απόλυτο την έκανα.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Φεβ 05, 2010 8:50 pm

FieryRed έγραψε:Μία ήταν η ατάκα σήμερα:
Ν: Ε, δεν πάτε στον διάολο και οι δύο
Λ: όπα, πρώτη φορά με στέλνεις στον διάολο με παρέα
Ν: δεν παίρνετε και την άλλη μαζί να κάνετε τρίο?

Αχαχαχαχαχαχααχαχα!!! lol! lol! lol!

- Γενικά «μέτριο» έδωσα μόνο για αυτή την ατάκα και το ράψιμο του στόματος που είπε η Νόρα!! Έχει βαλτώσει στη μιζέρια το σιριαλ… Κάντε και κάτι άλλο???!!! Μια ένεση αδρεναλίνης καλέ γιατί είναι σε ημικωματώδη κατάσταση το έργο.
- Επίσης οι φανς της σειράς δεν έχουν αμνησία πάψτε να βάζετε τις ίδιες σκηνές με άλλους χαρακτήρες!!! Δε λέω όμορφη η Μελίτα με το νυφικό , γλυκιά σκηνή αλλά θα ήθελα κάτι πιο πρωτότυπο???!!!!
- Ε! ρε αν την είχα πεθερά την Αντιγονάρα!!! Αχ Παναγιά μου την βλέπω και σκιάζομαι… Αν κάνει έτσι από τώρα φαντάζομαι τι θα επακολουθήσει και έχουμε ακόόόόόμα εκκλησίες, στολισμούς, δεξιώσεις κτλ κτλ… θα ξεφράξει τελείως η κυριούλα!
- Δεν ξέρω για σας ρε παιδιά μα πια η λογική να φύγει το παιδί 500 χλμ μακριά και να παντρευτεί ο Λουκάς τη Νταίζει που αποσκοπεί αυτό τι σκ**α λύση δίνει? Πέρα από την σεναριακή τρύπα που πρέπει να κλείσει και τα νεύρα μας που τα κάνει κρόσσια! Γιατί δεν μας πιστεύεται όταν λέμε ότι έχουμε κοινή λογική και η πρώτη μας σκέψη ΔΕΝ είναι αυτή
- Τες πάντων αδιάφορο το επεισόδιο σήμερα αναμοχλεύουμε τα ίδια και τα ίδια μέχρι που θα γίνουν ανούσια….

Υ.Γ: η πρώτη ατάκα δεν πάει ακριβώς έτσι αλλά δεν την καλοθυμάμαι sorry!!


FieryRed

Kαταρχήν καλωσόρισες!

Κατα δεύτερον η αμνησία είναι προσόν των σεναριογράφων και όχι των τηλεθεατών θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου!

Και τρίτον και τελευταίον, η ατάκα όλα τα λεφτα και το ύφος του Λουκά επίσης! gelio
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Παρ Φεβ 05, 2010 8:50 pm

FieryRed έγραψε:Μία ήταν η ατάκα σήμερα:
Ν: Ε, δεν πάτε στον διάολο και οι δύο
Λ: όπα, πρώτη φορά με στέλνεις στον διάολο με παρέα
Ν: δεν παίρνετε και την άλλη μαζί να κάνετε τρίο?




FieryRed
ειπε θα κανετε ενα τριο κολαση..να μην ακουστει και προστυχο! Wink
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Παρ Φεβ 05, 2010 8:53 pm

ΑΜΑΛΙΑ-ΠΕΤΡΟΣ:
ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΠΩΣ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΥΕ ΑΛΛΑΞΑ 20 ΧΡΩΜΑΤΑ!!!!
ΕΝΑ ΣΑΣ ΛΕΩ ΕΤΡΩΓΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ Κ ΜΟΥ ΕΚΑΤΣΕ ΤΟ ΚΟΚΑΛΟ!!!! ΑΡΕ ΠΕΤΡΟ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΑ???? ΚΟΝΤΕΨΑ ΝΑ ΜΕΙΝΩ!!!!!
ΚΑΤΡΑΝΙΔΗΣ-ΠΕΦΑΝΗ!!!!! ΘΕΟΙ!!!!! : respect : : respect : ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ!!!!!! ΜΟΝΟ Κ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΚΗΝΗ ΤΟ ΕΠΙΣΟΔΙΟ ΤΕΛΕΙΟ!!!
Η ΑΜΑΛΙΑ ΜΗ ΜΑΣ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΗΡΕΜΕΙ!!! ΑΝΤΕ!!! ΜΟΛΙΣ ΕΙΔΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΑΣΠΡΗΣΕ!!!! ΚΑΚΑ ΤΑ ΨΕΜΑΤΑ ΠΕΤΡΟ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΜΟΝΟ ΣΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕΣ Η ΑΜΑΛΙΑ ΠΙΑΝΕΙ ΠΟΥΛΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ!!! ΑΜΑ ΣΕ ΠΑΡΕΙ ΧΑΜΠΑΡΕΙ..... ΤΗΝ ΕΒΑΨΕΣ!!!! ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΡΗΚΕΣ ΤΟ ΚΟΛΠΟ ΑΛΛΑ ΜΕ ΡΕΓΟΥΛΑ!!! ΤΗ ΦΤΕΩ Κ ΕΓΩ Η ΑΜΟΙΡΗ???!!!
ΠΑΝΤΩΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΑΣ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ!!! ΤΕΤΟΙΕΣ ΣΚΗΝΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΓΡΑΨΕΙ ΣΤΑ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΣΕΝΑΡΙΑ Κ ΕΓΩ Κ Η anastasia20!!!
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από LIBRA Παρ Φεβ 05, 2010 8:53 pm

ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΕΠΕΙΔΗ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΝ ΝΑ ΤΗ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΤΡΙΤΗ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΝΑ ΜΑΣ ΣΠΑΝΕ ΕΜΑΣ ΤΑ ΝΕΥΡΑ!!!ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΕ ΦΕΤΟΣ!!!Η ΣΕΙΡΑ ΠΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΗΘΟΠΟΙΟΥΣ ΠΟΥ ΞΑΦΝΙΚΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΟΥΜΕ ΝΑ ΑΝΤΑΛΛΑΣΟΥΝ ΡΟΛΟΥΣ.Ο ΚΑΚΟΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΛΟΣ,Η ΚΥΡΙΑ-ΚΑΤΙΝΑ,Η ΚΛΑΜΕΝΗ-ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ,ΤΟ ΛΑΜΟΓΙΟ-ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ κ.α!!ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ ΕΤΣΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΧΤΥΠΙΕΤΑΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΡΕΒΒΑΤΙ!!ΕΛΕΟΣ ΚΥΡΙΑ ΑΚΡΙΤΑ ΜΟΥ!!ΑΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΛΑΨΩ ΕΒΑΖΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΤΕΡ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΩΡΑ ΝΑ ΚΛΑΨΩ ΜΕ ΤΑ ΑΛΗΘΙΝΑ ΜΑΣ ΧΑΛΙΑ!!ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΜΕΙΝΕ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΓΚΥΟΣ ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΕΜΙΣΟΥΜΕ ΤΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ!!nteni



LIBRA
LIBRA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από PrincessRachel Παρ Φεβ 05, 2010 8:54 pm

λλλλοοοιιπον...
9υματα της ραχηλ μετα το σημερινο επεισοδιο
1ο.καρταλαινα...ποποπο!γλυστριδα εφαγε πριν παει για γυρισμα?γλωσσα δεν εβαλε μεσα της!μου9υμισε την διαφημιση του connex που μιλαει το τηλεφωνο και λεει εμενα ποτε 9α μου βαλεις connex?κουκου!εγω ειμαι παλι!κτλκτλκτλ... slap μια ταπα,ενα μηλο κατι ρε παιδια να της βουλωσω το στομα!μου πηρε τα αυτια!

2ο.νταιζουλλιννννι?πες αλευρι!ο δημητρακης σε γυρευει!αντε βρε!και στα δικα μας!αφου την 9ες τι μας το παιζεις ψοφιος κορεος[κοριος]βρε δημητρακη μας?

3ο.φον δημητρακης...ματο 9εο 9α τον κρεμασω αναποδα στην πλατεια συνταγματος αν ξαναπει αυτα που ελεγε σημερα στη νορα!πιπερι στο στομα δημητρακη ακους?

4ο.ημιτελες ζευγαρι της κακομοιριας Νο1..βρε μελιτα μου πρεπει να ομολογησω οτι ησουν πολυ ομορφη με το νυφικο και τα μαλια επανω αλλα μου φανηκε πολυ χαζοχαρουμενο το γελιο σου [στην φαντασιωση παντα μιλωντας..σιγα μην ξαναχαμογελασει... μετα τα 9μερα της ευας 9α τη δουμε να γελαει παλι..[παρακαλω μουσικο χαλι σατανικα γελακια... :twisted: ]
στεφανακο αγορι μου...αφου εισαι βουτηρομπεμπες και φαινεται μη κανεις το νταη στην αμαλια!μου την σπαει...

5ο.ανιδιοτελες-καρμικο-σπασονευρικο ζευγαρι της χρονιας Νο2
...νορα μου,νορα μου, νορα μου..μην κανεις φανερη την ζηλεια σου ,ζηλεια σου,ζηλεια σου[τα λεω τρεις μπας και τα καταλαβουν! sss ]παντως κανατε ενα βημα βρε...κι εσυ το πηρες πισω...παρακαλω πολυ μπορειτε να ανεβασετε τα χαδακια του λουκα στη νορα?αξιζαν...αλλα γιατι εφυγες?φοβη9ηκες μηπως παει''παρακατω''το 9εμα? red

6ο.κατρανιδης-πεφανη 9εοι!τα 9ερμα μου συγχαρητηρια..

Congrats

7ο.μανος...γαλαζοματης.9ερμοαιμος,φωνακλας[μεχρι προτεινως τωρα ακολου9ει τα χναρια της αντιγονης -την 9αυμαζει πολυ ξερετε-...]τωρα τοεχει γυρισει στην περισυλλογη και τη σιωπη..μανος της σιωπης!ειδε ποσο επιτυχια ειχε το μονοπρακτο κερα καρταλαινα -η επιστρατευση-και αποφασισε να μιμη9ει!τεσπα...ζητα απεγνωσμενα νυφη..καταπροτιμηση γαλαζοματα για να διαιωνισει το ειδος του....ξεφτιλας με περικεφαλαια!

8ο.ευα..μπραβο κοριτσι μου!προσκυνω στην αντοχη των νευρων σου...εγω 9α βουλωνα το στομα της αντιγοναρας με το τουλι απο την 1η ατακα της!ετσι για το welcome...
Threat

9ο.νικολας-δαφνη σημερα απαρατηρητοι...αυτο το τσαντακι του γιατρου...πολυ μου αρεσε..δερμα η δερματινη?[ειπαμε ειμαστε και οικολογοι η αλλιως ζωοφιλοι Tongue !]

αυτα απο μενα...
PrincessRachel
PrincessRachel
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δασος των γαλαζιων ονειρων..
Ασχολίες : θεατρο ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Φεβ 05, 2010 9:01 pm

Στο μουσικό διάλλειμα μόνο εγω έπαθα έμφραγμα που Νόρα και Μπέλλος πήγαιναν προς το δωμάτιό της??? Μέχρι να δω ότι πήγαιναν να πάρουν το μπουφάν άλλαξα 7 χρώματα!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από hionati Παρ Φεβ 05, 2010 9:01 pm

anastasia20 έγραψε:Μελίτα-στέφανος:ωραία σκηνή…αλλά βρε μελίτα ασ’τον να φύγει…πάλι με χρόνια με καιρούς πάλι δκός σου θα’ναι…

Νικόλας-δάφνη-μάνος:πώς η δάφνη δεν ανέφερε τη μελίτα στο μάνο και ανέφερε μόνο τη δουλεία…απορίας άξιο είναι….
αυτόν τον έρημο το νικόλα τον λυπάμαι πάντως…μία ο λουκάς που τον ξυπνάει μέσα στα άγρια χαράματα μία ο μάνος να τον κρατάει μέσα στο κρύο και το αγιάζι…α..βρε..νικόλα που έμπλεξες…

Νόρα-μήτσουλας:δεν τον βλέπω καλά το μήτσουλα…θα τον καθαρίσει η νόρα…ζήλεψε η νόρα ή μου φαίνεται;;;…

Πέτρος-αμαλία:θεός ο πέτρος…χαχα…αλλά πρέπει να μας διαβάζουν παιδιά…το είχαμε γράψει αυτό στα φανταστικά σενάρια..

Στέφανος-καρτάλω:κασέτα έχουν βάλει στην γκεστάμπο και λέει συνέχως τα ίδια;;;

Αμαλία-χρήστος:η αμαλία βάζει τα μεγάλα μέσα…αλλά ο χρήστος δε μασάει δυστυχώς…

Εύα-στέφανος:τι να πω;;;αν αυτό είναι ζευγάρι που πάει για γάμο...τότε ο μάνος είναι η μετενσάρκωση της μητέρας τερέζας και δεν το ξέρουμε…

Εύα-καρτάλω:δε μπορώ την καρτάλω τόόόόσο γλυκιά….θα κάνω εμετό…
καλά η εύα θα καταριέται την ώρα και τη στιγμή που αποφάσισε να παντρευτεί…πωπω…καλέ τι είναι τούτη;;;ούτε ψύλος στο κόρφο της εύας…λέτε η μελίτα να γλίτωσε τελικά;;; gelio

νόρα-λουκάς:θα συνεχίσει το εργάκι…ή θα λέμε συνεχώς τα ίδια;;;ειλικρινά έχω βαρεθεί…

ηλίας-πέτρος:καιρό είχαμε να τους δούμε αυτούς τους δύο μαζί…<αυτός ο γάμος δεν θα κρατήσει>είπε και ελάλησε η πυθία…και είχαμε και πρόβλεψη…<ησυχία και καρτάλης δεν πάνε μαζί>…θα ξεσπάσει και η καταιγίδα…

μελίτα-δάφνη:η μελίτα αρχίζει και αμφιβάλλει για το στέφανο…<και αυτός ό,τι θέλει εκείνη ε;;;>και έχουμε και τη δάφνη μέσα στην άγνοια της να κάνει τα πράγματα χειρότερα…

μάνος-νικόλας:ο μάνος μπορεί να σταματήσει να κάνει τον ξανθόπουλο;;;δεν τον αντέέέχωωω....

αναζητώντας το κατάλληλο νυφικό:καλά η καρτάλω θα τους σπάσει τα νεύρα…και στο τέλος θα γίνει το δικό της…αχαχαχαχα…

μελίτα:η μελίτα τα χάνει σιγά σιγά…μετά τη νόρα φαντάζεται και εκείνη το γάμο της με το στέφανο….δίκλινη η σουίτα στο δαφνή κορίτσια…
πάντως τέλειο ζευγάρι ως νύφη και γαμπρός η μελίτα με το στέφανο…

στέφανος-αμαλία:μου άρεσε πολύ η σκηνή τους… η αμαλία μια χαρά τα είπε και στέφανε επικαλούμενη τη λογική και εγώ Fskl

νόρα-εύα-δάφνη:αχαχαχαχα…η δάφνη μοιάζει στην
καρτάλω…αχαχαχα….

Άρης-λουκάς:πολύ γλυκιά η σκηνή…

Μελιτα-μάνος:ο μάνος τα έπαιξε εντελώς όμως…

ΣΤΑ ΠΡΟΣΕΧΩΣ:ΚΑΛΑ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ Η ΚΑΡΤΑΛΩ ΤΟΥ ΣΤΕΛΝΕΙ ΜΗΝΥΜΑΤΑ…ΑΧΑΧΑΧΑ…ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΙ FACEBOOK;;; xaxa

τελειος ο σχολιασμος σου οπως παντα...με εστειλες με την τελευταια ατακα για το φεισμπουκ...συμφωνω 100% Agree
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από nikidanis Παρ Φεβ 05, 2010 9:04 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Στο μουσικό διάλλειμα μόνο εγω έπαθα έμφραγμα που Νόρα και Μπέλλος πήγαιναν προς το δωμάτιό της??? Μέχρι να δω ότι πήγαιναν να πάρουν το μπουφάν άλλαξα 7 χρώματα!

εγω καταλαβα οτι εφευγε αλλα νομιζα οτι ζηλεψε και ευχαριστηθηκε τη βραδια
και λεω πηρε μπρος η πολιορκια !!
αλλα ειδα το υφακι μετα της Νορας και vomit
μ αρεσε εστω και ψευτικα που γελουσε καιρο ειχα να τη δω ετσιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Παρ Φεβ 05, 2010 9:30 pm

Λίγα γρήγορα σχόλια και από μένα :
1)Μ'άρεσε που ο Μάνος ανέφερε πως σέβεται την επιλογή της Εύας,νόμιζα πως η λέξη "σεβασμός" δεν υπάρχει στο λεξιλόγιό του!
2)Παρατήρησα πολύ ωριμότητα από πλευράς Χρήστου και δεν του το 'χα!Μπράβο του!!
3)Η Αμαλία ανακατεύεται πολύ και αυτό δεν είναι καλό.Είναι από τις κλασικες μαμάδες που νομίζουν πως τα ξέρουν όλα και το αποτέλεσμα είναι να προκαλούν πολύ κακό στα παιδία τους.
4)Παράξενο επίσης μου φάνηκε που η Εύα λέει δεν θέλει ανοιχτό γάμο.Και καλά λέει "εμένα δεν μου αρέσουν αυτά".Εγώ την θυμάμαι όταν πήγαινε σε events με τον Μάνο και έβγαινε στα κοσμικα να το καταευχαριστιέται!!
5)Καλά για Αντιγόνη νομίζω είναι περιττό να πω πόσο άθλια πεθερά είναι.Είναι κλασική ύπουλη και μουλοχτή που προσπαθεί να περάσει υπογείως τις απόψεις τις και να τις επιβάλλει.
6)Το γούστο της Εύας φρίκηηηηηη!!Τι νυφικά ήταν αυτά καλέ???
7)Ο Μάνος η κλαίουσα ιτιά μου έδωσε στα νεύρα με τις βαρύγδουπες δηλώσεις του, τύπου "φεύγει η ζωή από μέσα μου", "ο δικός μου πόνος δεν έχει γιατρειά"!!!Είναι το λιγότερο αστείος!
CoolΗ σκηνή με το νυφικό την Μελίτα και τον Στέφανο απλά θεική!!!Ήταν υπέροχοι μαζί και το νυφικό μ'άρεσε πολύ!!!Αχ μακάρι να το δούμε αυτό όχι απλά στις φαντασιώσεις!!!
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από Petrinaki Παρ Φεβ 05, 2010 9:31 pm

Μέτριο έως χάλια!!!Το έσωσαν οι ατάκες τις Νόρας κ το χάνομαι,σβήνω,λιώνω του Κ.Ρούσσου φοβερός τα είδε όλα η Αμαλίσα αλλά επειδή τις κάνει κ αυτή τις λαμογιές αυτές άρχισε να τον πέρνει χαμπάρι.Η Νόρα σήμερα έγραψε με την κυρα συμπεθέρα αλλά κ αυτή έδωσε ρεσιτάλ της υπέρτατης πεθεράς που οτι θέλει η νύφη της εκείνη δεν ανακατεύετε,προς Θεού πάνω απ'ολα είναι διακριτική.Στην Μελίτα δε θα αναφερθώ άδικος κόπος κρίμα κ πάλι κρίμα!!!
Petrinaki
Petrinaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Vampire world!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Φεβ 05, 2010 9:32 pm

Petrinaki έγραψε:Μέτριο έως χάλια!!!Το έσωσαν οι ατάκες τις Νόρας κ το χάνομαι,σβήνω,λιώνω του Κ.Ρούσσου φοβερός τα είδε όλα η Αμαλίσα αλλά επειδή τις κάνει κ αυτή τις λαμογιές αυτές άρχισε να τον πέρνει χαμπάρι.Η Νόρα σήμερα έγραψε με την κυρα συμπεθέρα αλλά κ αυτή έδωσε ρεσιτάλ της υπέρτατης πεθεράς που οτι θέλει η νύφη της εκείνη δεν ανακατεύετε,προς Θεού πάνω απ'ολα είναι διακριτική.Στην Μελίτα δε θα αναφερθώ άδικος κόπος κρίμα κ πάλι κρίμα!!!

Με τρεις σειρές τα είπες όλα!!! Απλά : respect : : respect : : respect : : respect : : respect :
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από prwto_trapezi_pista Παρ Φεβ 05, 2010 9:38 pm

Petrinaki έγραψε:Μέτριο έως χάλια!!!Το έσωσαν οι ατάκες τις Νόρας κ το χάνομαι,σβήνω,λιώνω του Κ.Ρούσσου φοβερός τα είδε όλα η Αμαλίσα αλλά επειδή τις κάνει κ αυτή τις λαμογιές αυτές άρχισε να τον πέρνει χαμπάρι.Η Νόρα σήμερα έγραψε με την κυρα συμπεθέρα αλλά κ αυτή έδωσε ρεσιτάλ της υπέρτατης πεθεράς που οτι θέλει η νύφη της εκείνη δεν ανακατεύετε,προς Θεού πάνω απ'ολα είναι διακριτική.Στην Μελίτα δε θα αναφερθώ άδικος κόπος κρίμα κ πάλι κρίμα!!!


Έτσι! Agree kyma

edit by Jim7
1η προειδοποίηση
2.12 Όλες οι απαντήσεις πρέπει να περιέχουν τουλάχιστον 3 λέξεις και να είναι επoικοδομητικές για το θέμα συζήτησης. Λιγότερες λέξεις θα θεωρούνται σπαμ και θα προειδοποιούνται. Εξαίρεση αποτελεί ο τομέας ΣΠΑΜ.
1.2 Μετά από τρεις (3) προειδοποιήσεις ένας λογαριασμός μπορεί να αποκλειστεί προσωρινά για διάρκεια, ανάλογη της σοβαρότητας της παράβασης. Η παράκαμψη του αποκλεισμού με τη δημιουργία δεύτερου λογαριασμού δεν επιτρέπεται. Αν ένας χρήστης έχει αποκλειστεί πολλαπλά αλλά εξακολουθεί να παραβιάζει τους κανόνες, τότε μπορεί να αποκλειστεί μόνιμα, ανάλογα το ‘βάρος’ των κατά καιρούς παραβιάσεών του.
prwto_trapezi_pista
prwto_trapezi_pista
Τουρίστας
Τουρίστας

Άντρας

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από panda Παρ Φεβ 05, 2010 9:55 pm

Clarabelle έγραψε:
Συγνώμη αλλά τελευταία έχει αρχίζει και τα παίζει το νευρικό μου σύστημα.
Στο μισό επεισόδιο βλέπαμε τη Μελίτα να κλαουρίζει και να ονειρεύεται τον απόλυτο.
Ευτυχώς που υπήρχε ο Πέτρος και η Αμαλία και έσωσαν το επεισόδιο.
Καλά το ανέκδοτο της Αμαλίας το ακούσατε; Έχει τακτgelio

Σαν δεν ντρέπεσαι Clarabelle μου έκλεψες την ατάκα gelio . Όντως αυτό με το τακτ της Αμαλίας ήταν το καλύτερο ανέκδοτο που έχει ακουστεί μέχρι στιγμής στην σειρά (καλύτερο και από τον απόλυτο έρωτα) .

Παραδόξως σήμερα μου άρεσε το επεισόδιο . ΝΑΙ μεν ήταν μια από τα ίδια και καμιά εξέλιξη αλλά παραδόξως έβγαζε κάτι το διαφορετικό από το τίποτα που είχαν τα προηγούμενα επεισόδια :

* Λίγο η σκηνή με τις λιποθυμίες του Ρούσσου και την Αμαλία να πηγαίνει κάπως έτσι runaround .

* Λίγο το εγκώμιο που έπλεξε για την Νταίζη ο σοκολάτος με το ονοματεπώνυμο και η άλλη ήταν έτοιμη να φουντάρει από το παράθυρο (μπορείς εξερευνήτρια μπορείς do it now Tongue ) .

* Λίγο η Καρτάλαινα : respect : που ήταν στα φόρτε της σήμερα .

* Λίγο η σκηνή με Λουκά-Εύα "Τα Καλύτερά μας χρόνια" .

Τα αρνητικά ευτυχώς σήμερα ήταν λίγα :

* Κατίνος Ρούσσος που πήγε για καφέ στον ψυχολιάκουρα και έλεγε τα κατορθώματά του σαν καμιά κουτσομπόλα της γειτονίας .

* Το ας μιλήσουν τα τραγούδια BadMood απλά ΕΛΕΟΣ wall ΟΧΙ άλλο ΚΑΡΒΟΥΝΟ maaaad .

* Το πόσο καλή φίλη φίλη είναι η εξερευνήτρια :wink2: .

* Η σκηνή με το αγκυλωμένο κατσαρό υπόθετο και το νυφικό Grrr .

Ψήφισα καλό σήμερα

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Φεβ 05, 2010 10:06 pm

panda έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Συγνώμη αλλά τελευταία έχει αρχίζει και τα παίζει το νευρικό μου σύστημα.
Στο μισό επεισόδιο βλέπαμε τη Μελίτα να κλαουρίζει και να ονειρεύεται τον απόλυτο.
Ευτυχώς που υπήρχε ο Πέτρος και η Αμαλία και έσωσαν το επεισόδιο.
Καλά το ανέκδοτο της Αμαλίας το ακούσατε; Έχει τακτgelio

Σαν δεν ντρέπεσαι Clarabelle μου έκλεψες την ατάκα gelio . Όντως αυτό με το τακτ της Αμαλίας ήταν το καλύτερο ανέκδοτο που έχει ακουστεί μέχρι στιγμής στην σειρά (καλύτερο και από τον απόλυτο έρωτα) .

Παραδόξως σήμερα μου άρεσε το επεισόδιο . ΝΑΙ μεν ήταν μια από τα ίδια και καμιά εξέλιξη αλλά παραδόξως έβγαζε κάτι το διαφορετικό από το τίποτα που είχαν τα προηγούμενα επεισόδια :

* Λίγο η σκηνή με τις λιποθυμίες του Ρούσσου και την Αμαλία να πηγαίνει κάπως έτσι runaround .

* Λίγο το εγκώμιο που έπλεξε για την Νταίζη ο σοκολάτος με το ονοματεπώνυμο και η άλλη ήταν έτοιμη να φουντάρει από το παράθυρο (μπορείς εξερευνήτρια μπορείς do it now Tongue ) .

* Λίγο η Καρτάλαινα : respect : που ήταν στα φόρτε της σήμερα .

* Λίγο η σκηνή με Λουκά-Εύα "Τα Καλύτερά μας χρόνια" .

Τα αρνητικά ευτυχώς σήμερα ήταν λίγα :

* Κατίνος Ρούσσος που πήγε για καφέ στον ψυχολιάκουρα και έλεγε τα κατορθώματά του σαν καμιά κουτσομπόλα της γειτονίας .

* Το ας μιλήσουν τα τραγούδια BadMood απλά ΕΛΕΟΣ wall ΟΧΙ άλλο ΚΑΡΒΟΥΝΟ maaaad .

* Το πόσο καλή φίλη φίλη είναι η εξερευνήτρια :wink2: .

* Η σκηνή με το αγκυλωμένο κατσαρό υπόθετο και το νυφικό Grrr .

Ψήφισα καλό σήμερα


Με συγχωρείς αγαπητέ που σου το χάλασα αλλά οταν άκουσα την Αμαλία να το λέει έφυγα απ την πολυθρόνα απ τα γέλια.
Ναι θα συμφωνήσω οτι η Καρτάλαινα αρχίζει να συναγωνίζεται επάξια την Αμαλίτσα.
Ναι ξεσηκώθηκα και μπορεί να κάνω κι εγώ μια επαναληψούλα στα καλύτερά μας χρόνια να θυμηθώ.......γοητευτική ταινία απ τα παλιά.
Ναι συμφωνώ δεν αντέχω άλλα τραγουδάκια και τους ήρωες να κοιτούν το υπερπέραν.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από annaki Παρ Φεβ 05, 2010 10:15 pm

1. Αντιγόνη 4 ever!!! Αν ήξερε η ηλίθια η Μελίτα από τί πακέτο γλίτωσε δε θα χτυπιόταν έτσι. Ευάκι μου όλα εδώ πληρώνονται, απ' τη πεθερά θα το βρεις...
2. Καλά, για Μελίτα δε σχολιάζω, γνωστό και χιλιοειπωμένο ότι απ' την ώρα που τα έφτιαξε με τον ''μάνα κουράγιο'' με αναγουλιάζει. Ευτυχώς βλέπω ότι δεν είμαι η μόνη. Μια απορία έχω μόνο: Στο Νεφελάκι φενεργκάν δίνει η ημίτρελη η μάνα του για να μπορεί να σούρνεται σα το γυμνοσάλιαγκα ανενόχλητη; Και σε κώμα να είχε πέσει το καημένο, έστω και μια φορά θα την είχε πετύχει είτε να βγάζει τα μάτια της είτε να οδύρεται για τη ζωή που δεν έζησε. Δε μπορεί να 'ναι τόσο τυχερό! Μόνο εμείς είμαστε οι γκαντέμηδες δηλαδή που τρώμε στη μάπα τον κοπερτό της Ιφιγένειας κάθε μέρα;
3. Ο Μάνος όντος τα 'παιξε! Να δω τι θα του πει τώρα, ότι άπλωσε το νυφικό κατάχαμα για να βγάλει πατρόν που της το ζήτησε η Εύα για να πάρει ιδέες;
4. Νομίζω η Νόρα ζήλεψε που άκουσε καλά λόγια για τη Νταίζη, όχι που τα 'πε ο Μπέλλος. Κι εγώ να τα 'λεγα το ίδιο θα ζήλευε. Κι αυτός όχι ότι γουστάρει το Νταιζουλινι, απλά είναι ηλίθιος και δε ξέρει πότε να κλείσει το στόμα του. Βλέπεις δεν έχουμε όλοι το τακτ της Αμαλίας!
5. Το Λουκάκο τον λυπήθηκε η ψυχή μου με το μικρό αν και δε τη πολυκαταλαβαίνω τόση συγκίνηση! Μην είναι που δεν είμαι μάνα; Τί να πω;! Πάντως τουλάχιστον τώρα ας κάνει η Νόρα την υπέρβαση να του σταθεί λίγο...
6. Ο Μάνος γιατί δε τη βγάζει με τη Νόρα όπως ο Λουκάς με την Εύα; Το ίδιο ζόρι τραβάνε!

Σε γενικές γραμμές μέτριο γιατί είχε και χιουμοριστικές σκηνές αλλά ψιλοβαρέθηκα. Δε το τρέχουμε λίιιιγο;;

annaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από almaresi Παρ Φεβ 05, 2010 10:28 pm

annaki έγραψε:1. Αντιγόνη 4 ever!!! Αν ήξερε η ηλίθια η Μελίτα από τί πακέτο γλίτωσε δε θα χτυπιόταν έτσι. Ευάκι μου όλα εδώ πληρώνονται, απ' τη πεθερά θα το βρεις...
2. Καλά, για Μελίτα δε σχολιάζω, γνωστό και χιλιοειπωμένο ότι απ' την ώρα που τα έφτιαξε με τον ''μάνα κουράγιο'' με αναγουλιάζει. Ευτυχώς βλέπω ότι δεν είμαι η μόνη. Μια απορία έχω μόνο: Στο Νεφελάκι φενεργκάν δίνει η ημίτρελη η μάνα του για να μπορεί να σούρνεται σα το γυμνοσάλιαγκα ανενόχλητη; Και σε κώμα να είχε πέσει το καημένο, έστω και μια φορά θα την είχε πετύχει είτε να βγάζει τα μάτια της είτε να οδύρεται για τη ζωή που δεν έζησε. Δε μπορεί να 'ναι τόσο τυχερό! Μόνο εμείς είμαστε οι γκαντέμηδες δηλαδή που τρώμε στη μάπα τον κοπερτό της Ιφιγένειας κάθε μέρα;
3. Ο Μάνος όντος τα 'παιξε! Να δω τι θα του πει τώρα, ότι άπλωσε το νυφικό κατάχαμα για να βγάλει πατρόν που της το ζήτησε η Εύα για να πάρει ιδέες;
4. Νομίζω η Νόρα ζήλεψε που άκουσε καλά λόγια για τη Νταίζη, όχι που τα 'πε ο Μπέλλος. Κι εγώ να τα 'λεγα το ίδιο θα ζήλευε. Κι αυτός όχι ότι γουστάρει το Νταιζουλινι, απλά είναι ηλίθιος και δε ξέρει πότε να κλείσει το στόμα του. Βλέπεις δεν έχουμε όλοι το τακτ της Αμαλίας!
5. Το Λουκάκο τον λυπήθηκε η ψυχή μου με το μικρό αν και δε τη πολυκαταλαβαίνω τόση συγκίνηση! Μην είναι που δεν είμαι μάνα; Τί να πω;! Πάντως τουλάχιστον τώρα ας κάνει η Νόρα την υπέρβαση να του σταθεί λίγο...
6. Ο Μάνος γιατί δε τη βγάζει με τη Νόρα όπως ο Λουκάς με την Εύα; Το ίδιο ζόρι τραβάνε!

Σε γενικές γραμμές μέτριο γιατί είχε και χιουμοριστικές σκηνές αλλά ψιλοβαρέθηκα. Δε το τρέχουμε λίιιιγο;;
gelio gelio gelio
Από το 1 ως το 6... και ειδικά το 5 (μην είναι που δεν είμαι μάνα; )
almaresi
almaresi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης