Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

+37
loukasnora
ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ
Καρ-Mik
stefanos-melita
DESPOINA
tinaki18
elli
verile_mistika
soso
almaresi
annaki
panda
prwto_trapezi_pista
Petrinaki
Izabella29
hionati
PrincessRachel
LIBRA
Dorina <3 Πέτρος
FieryRed
KonstantinaA
aggeliki
Penny
Pennaki.......!!
anna90
evanna
Ntinaki1
$ofi@ loukakos + nora
loukitsa
xristina79
konstantina
mimi_loukas+nora
nikidanis
filitsa
KatsaroYpotheto
anastasia20
Clarabelle
41 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap10%Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 10% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap21%Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 21% 
[ 11 ]
Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap17%Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 17% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap27%Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 27% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap23%Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 23% 
[ 12 ]
Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap2%Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 52
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Σαβ Φεβ 06, 2010 2:53 am

δηλαδή αφαιρούμε από τους ανθρώπους το δικαιωμα να προσπαθήσουν κάτι και απλά να μην τους πετύχει;;;
λάθος της μελίτας αυτό που έκανε με το μάνο αλλά τουλάχιστον φρόντισε να ξεκαθαρίσει με τον οδυσσέα αμέσως μετά....
δεν τον κράτησε για καβάτζα για να μη μείνει μόνη...αυτό νομίζω ό,τι λέει πολλά...


Δεν ξέρω πως καταλήγουμε πάντοτε να μιλάμε για την Εύα. Νόμιζα οτι η συζήτηση γινόταν για τη Νόρα.
Αλλά ακόμη κι αν το πηγαίνουμε εκεί αρέσει ή όχι οι δύο κοπελιές εξομειώνονται.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από mimi_loukas+nora Σαβ Φεβ 06, 2010 2:54 am

KatsaroYpotheto έγραψε:
mimi_loukas+nora έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Μπορεί η Νόρα να μην θέλει το Μπέλλο όμως ούτε ελπίδες του δίνει ούτε τον έχει αφήσει να την αγγίξει παρακαλώ! Μη συγκρίνουμε ανόμοια πράγματα! Η Μελίτα με τον Οδυσσέα είχε κανονικότατη σχέση!

Για να μη σχολιάσω ότι το σημερινο φιλί ήταν κέρατο κανονικό, ή μήπως πιάνετε το κεράτωμα αφού πει ο παπάς τα λόγια???

Συμφωνώ για τη Νόρα...Και ναι ήταν κέρατο κανονικότατο!Μην κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλό μας!Για μένα η Μελίτα να ρίξει όσα φιλιά γουστάρει..Η Εύα πως ******* με τον άντρα της?Ο Στεφανούκος πάλι ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΝΟΣ!!!!! TutTut

Ετσι μπράβο! Να λέμε τα πράγματα με το όνομά τους, απόλυτος έρωτας και αηδίες! Της Μελίτας δεν της έφτασε που σκούπισε τα πατώματα με το Μάνο θέλει κι άλλη εκδίκηση από την Εύα, μην παραπονιέται όμως μετά ότι την βρίσκει μπροστά της! Ετσι ναι! Το δέχομαι! Η κακίστρω και κατίνα Μελίτα παίρνει την εκδίκησή της! Μαζί σοy mimi!!!
Δε νομλιζω πως ήταν εκδίκιση...Μάλιστα το ΑΠΟΡΙΠΤΩ!!!!
Με το Μανο εκανε ο,τι γουσταρε και τιποτα δε χρωσταγε σε καμια Ευα!Δηλαδη τι??Θα σκεφτόταν μην κερατώσει ο πρώην αντρούλης μου αυτή με την οποία με κεράτωνε??Εσείς θα τη σκεφτόσασταν δηλαδή???Και εσύ το λές σκούπισε τα πατώματα και εγώ το λέω ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ κάνανε αυτό που θέλανε τη δεδομένη στιγμή!Λογαριασμό από το Μανωλάκη όχι από τη Μελίτα!
Όσο για το Στέφανο ούτε εγώ το βλέπω σαν απόλυτο έρωτα!Σαν απόλυτη καψούρα το βλέπω που αυτή τη στιγμή μεταφράζεται έτσι στα μυαλά τους...Και όχι δε νιώθω πως θέλει εκδίκιση από την Εύα που ΑΝ ήθελε και πάλι θα έλεγα πως έχει καθε δικαίωμα!Εγώ τουλάχιστον δε θα ήμουν τόσο υπεράνω με αυτή που-με τη βοήθεια του λαμόγιου του αντρούλη μου- μου διέλησε το σπίτι!
mimi_loukas+nora
mimi_loukas+nora
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη...Και 7-8 στην κοσμάρα της Δάφνης!!
Ασχολίες : Biology

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Σαβ Φεβ 06, 2010 2:56 am

Δηλαδή αν η Νόρα κοιμόταν με το Μήτσουλα θα λέγαμε οτι είναι καλύτερα απο τώρα που ξεκαθάρισε τη θέση της γιατί θα κέρδιζε και ο Δημήτρης κάτι?

Θα πηδήχτω από το παράθυρτο πάει..

Α ρε Γιωργάκη με τις φράσεις σου τι μας κάνεις... όλο να τις επαναλαμβάνουμε θέλουμε!!!

Όσο για τη Μελίτα σήμερα είναι νωρίς και δεν μπορεί να συγκρατηθεί, να δω την εγκράτεια πότε θα την εντάξει στο καθημερινό της μενού γιατί ως τότε μια χαρά Εύα είναι κι ας δηλώνει το αντίθετο!!!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Σαβ Φεβ 06, 2010 2:56 am


Η ΜΕΛΙΤΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΙΧΕ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΕΣΤΩ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΟΔΥΣΣΕΑ, ΤΟΥ ΕΔΩΣΕ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΤΗ ΖΩΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΗΣ. ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ, ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ. Η ΝΟΡΑ ΜΟΝΟ ΠΑΙΡΝΕΙ, Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΥΝΗΔΗΤΑ. ΤΕΤΟΙΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ, ΔΕΝ ΑΞΙΖΟΥΝ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ.

Τι να πω;
Πιστεύεις δηλαδή οτι έκανε λάθος που δεν κοιμήθηκε με τον Δημήτρη για να του δώσει κι αυτή κάτι σαν ανταμοιβή για την υπομονή του;
Απόψεις βέβαια αλλά εγώ μ αυτές διαφωνώ εντελώς και παρόλα αυτά θεωρώ τον εαυτό μου αρκετά σοβαρό.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Σαβ Φεβ 06, 2010 2:56 am

Clarabelle έγραψε:
δηλαδή αφαιρούμε από τους ανθρώπους το δικαιωμα να προσπαθήσουν κάτι και απλά να μην τους πετύχει;;;
λάθος της μελίτας αυτό που έκανε με το μάνο αλλά τουλάχιστον φρόντισε να ξεκαθαρίσει με τον οδυσσέα αμέσως μετά....
δεν τον κράτησε για καβάτζα για να μη μείνει μόνη...αυτό νομίζω ό,τι λέει πολλά...


Δεν ξέρω πως καταλήγουμε πάντοτε να μιλάμε για την Εύα. Νόμιζα οτι η συζήτηση γινόταν για τη Νόρα.
Αλλά ακόμη κι αν το πηγαίνουμε εκεί αρέσει ή όχι οι δύο κοπελιές εξομειώνονται.

μα δεν μίλησα για την εύα εγώ...από που έβγαλες αυτό το συμπέρασμα;;;...
μίλαω καθαρά για τη μελίτα...και μόνο αυτή τη στιγμή...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Σαβ Φεβ 06, 2010 2:58 am

mimi_loukas+nora έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:
mimi_loukas+nora έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Μπορεί η Νόρα να μην θέλει το Μπέλλο όμως ούτε ελπίδες του δίνει ούτε τον έχει αφήσει να την αγγίξει παρακαλώ! Μη συγκρίνουμε ανόμοια πράγματα! Η Μελίτα με τον Οδυσσέα είχε κανονικότατη σχέση!

Για να μη σχολιάσω ότι το σημερινο φιλί ήταν κέρατο κανονικό, ή μήπως πιάνετε το κεράτωμα αφού πει ο παπάς τα λόγια???

Συμφωνώ για τη Νόρα...Και ναι ήταν κέρατο κανονικότατο!Μην κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλό μας!Για μένα η Μελίτα να ρίξει όσα φιλιά γουστάρει..Η Εύα πως ******* με τον άντρα της?Ο Στεφανούκος πάλι ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΝΟΣ!!!!! TutTut

Ετσι μπράβο! Να λέμε τα πράγματα με το όνομά τους, απόλυτος έρωτας και αηδίες! Της Μελίτας δεν της έφτασε που σκούπισε τα πατώματα με το Μάνο θέλει κι άλλη εκδίκηση από την Εύα, μην παραπονιέται όμως μετά ότι την βρίσκει μπροστά της! Ετσι ναι! Το δέχομαι! Η κακίστρω και κατίνα Μελίτα παίρνει την εκδίκησή της! Μαζί σοy mimi!!!
Δε νομλιζω πως ήταν εκδίκιση...Μάλιστα το ΑΠΟΡΙΠΤΩ!!!!
Με το Μανο εκανε ο,τι γουσταρε και τιποτα δε χρωσταγε σε καμια Ευα!Δηλαδη τι??Θα σκεφτόταν μην κερατώσει ο πρώην αντρούλης μου αυτή με την οποία με κεράτωνε??Εσείς θα τη σκεφτόσασταν δηλαδή???Και εσύ το λές σκούπισε τα πατώματα και εγώ το λέω ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ κάνανε αυτό που θέλανε τη δεδομένη στιγμή!Λογαριασμό από το Μανωλάκη όχι από τη Μελίτα!
Όσο για το Στέφανο ούτε εγώ το βλέπω σαν απόλυτο έρωτα!Σαν απόλυτη καψούρα το βλέπω που αυτή τη στιγμή μεταφράζεται έτσι στα μυαλά τους...Και όχι δε νιώθω πως θέλει εκδίκιση από την Εύα που ΑΝ ήθελε και πάλι θα έλεγα πως έχει καθε δικαίωμα!Εγώ τουλάχιστον δε θα ήμουν τόσο υπεράνω με αυτή που-με τη βοήθεια του λαμόγιου του αντρούλη μου- μου διέλησε το σπίτι!

mimi όταν λες οτι καλά έκανε και τον φίλησε μια και η Εύα έκανε άλλα με το Μάνο δεν εννοείς μια σου και μία μου? Κάνει ότι της έκαναν! Αυτό λέμε τοσον καιρό! Δε λέω ότι το Στέφανο τον εκμεταλλεύεται αλλά μια χαρά της έκατσε που την γλυκοκοίταξε ο φίλος της Εύας, παίρνει το αίμα της πίσω και το ευχαριστιέται!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από mimi_loukas+nora Σαβ Φεβ 06, 2010 3:00 am


Η ΜΕΛΙΤΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΙΧΕ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΕΣΤΩ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΟΔΥΣΣΕΑ, ΤΟΥ ΕΔΩΣΕ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΤΗ ΖΩΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΗΣ. ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ, ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ. Η ΝΟΡΑ ΜΟΝΟ ΠΑΙΡΝΕΙ, Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΥΝΗΔΗΤΑ. ΤΕΤΟΙΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ, ΔΕΝ ΑΞΙΖΟΥΝ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ.
Μα η Νόρα του πε "Ρε φίλε εγώ τώρα δε γουστάρω" και αυτός κάθεται!Τι φταίει η κοπέλα????Και είναι τραγικό που κάθεστε και κατηγορείτε τη Μελίτα και τη κάθε Μελίτα και όχι τους άντρες που φταίνε μακράν παραπάνω...Γυναικία αλληλεγγύη...Δε λέω να μη λέμε πότε έχει μια γυναίκα άδικο αλλά εδώ φταίει ο Μάνος 90 η Μελίτα 10 και καθεστε και ασχολείστε με τη Μελίτα...Ο Στεφανος 70 η Μελίτα 30 πάλι τη Μελίτα στολίζετε...
mimi_loukas+nora
mimi_loukas+nora
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη...Και 7-8 στην κοσμάρα της Δάφνης!!
Ασχολίες : Biology

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Σαβ Φεβ 06, 2010 3:02 am

Ο Μάνος Mimi είναι κατεστραμένος πλέον! Αναφερόμαστε μόνο σε αυτούς που ίσως μπορούσαν να σωθούν! Τι να πεις για τον Μάνο και τον κάθε Μάνο? Στα σκουπίδια γρήγορα γιατί εκεί ανηκει!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από mimi_loukas+nora Σαβ Φεβ 06, 2010 3:02 am

KatsaroYpotheto έγραψε:
mimi_loukas+nora έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:
mimi_loukas+nora έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Μπορεί η Νόρα να μην θέλει το Μπέλλο όμως ούτε ελπίδες του δίνει ούτε τον έχει αφήσει να την αγγίξει παρακαλώ! Μη συγκρίνουμε ανόμοια πράγματα! Η Μελίτα με τον Οδυσσέα είχε κανονικότατη σχέση!

Για να μη σχολιάσω ότι το σημερινο φιλί ήταν κέρατο κανονικό, ή μήπως πιάνετε το κεράτωμα αφού πει ο παπάς τα λόγια???

Συμφωνώ για τη Νόρα...Και ναι ήταν κέρατο κανονικότατο!Μην κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλό μας!Για μένα η Μελίτα να ρίξει όσα φιλιά γουστάρει..Η Εύα πως ******* με τον άντρα της?Ο Στεφανούκος πάλι ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΝΟΣ!!!!! TutTut

Ετσι μπράβο! Να λέμε τα πράγματα με το όνομά τους, απόλυτος έρωτας και αηδίες! Της Μελίτας δεν της έφτασε που σκούπισε τα πατώματα με το Μάνο θέλει κι άλλη εκδίκηση από την Εύα, μην παραπονιέται όμως μετά ότι την βρίσκει μπροστά της! Ετσι ναι! Το δέχομαι! Η κακίστρω και κατίνα Μελίτα παίρνει την εκδίκησή της! Μαζί σοy mimi!!!
Δε νομλιζω πως ήταν εκδίκιση...Μάλιστα το ΑΠΟΡΙΠΤΩ!!!!
Με το Μανο εκανε ο,τι γουσταρε και τιποτα δε χρωσταγε σε καμια Ευα!Δηλαδη τι??Θα σκεφτόταν μην κερατώσει ο πρώην αντρούλης μου αυτή με την οποία με κεράτωνε??Εσείς θα τη σκεφτόσασταν δηλαδή???Και εσύ το λές σκούπισε τα πατώματα και εγώ το λέω ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ κάνανε αυτό που θέλανε τη δεδομένη στιγμή!Λογαριασμό από το Μανωλάκη όχι από τη Μελίτα!
Όσο για το Στέφανο ούτε εγώ το βλέπω σαν απόλυτο έρωτα!Σαν απόλυτη καψούρα το βλέπω που αυτή τη στιγμή μεταφράζεται έτσι στα μυαλά τους...Και όχι δε νιώθω πως θέλει εκδίκιση από την Εύα που ΑΝ ήθελε και πάλι θα έλεγα πως έχει καθε δικαίωμα!Εγώ τουλάχιστον δε θα ήμουν τόσο υπεράνω με αυτή που-με τη βοήθεια του λαμόγιου του αντρούλη μου- μου διέλησε το σπίτι!

mimi όταν λες οτι καλά έκανε και τον φίλησε μια και η Εύα έκανε άλλα με το Μάνο δεν εννοείς μια σου και μία μου? Κάνει ότι της έκαναν! Αυτό λέμε τοσον καιρό! Δε λέω ότι το Στέφανο τον εκμεταλλεύεται αλλά μια χαρά της έκατσε που την γλυκοκοίταξε ο φίλος της Εύας, παίρνει το αίμα της πίσω και το ευχαριστιέται!
Πιο πολύ στο βλέπω πως δε θα καθήσει να σεβαστεί άτομα που δεν τη σεβάστηκαν και την έβλαψαν..Πιο πολύ ότι έχει το δικαίωμα να βλάψει την Εύα και το δικαίωμα αυτό της το έδωσε η ίδια η Εύα...
mimi_loukas+nora
mimi_loukas+nora
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη...Και 7-8 στην κοσμάρα της Δάφνης!!
Ασχολίες : Biology

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Σαβ Φεβ 06, 2010 3:05 am

Το θέμα είναι οτι πέρισυ καταστράφηκαν 2 γάμοι και τώρα πάμε για τον τρίτο, μήπως παραπήρε φόρα η Μελίτα και βάλθηκε να ξεπεράσει την Εύα?

Και η Εύα είχε και το ελαφρυντικό ότι ο Μάνος την παραμύθιαζε και ήταν φίλος της παιδιώθεν, η Μελίτα τώρα τον Στέφανο τον ξέρει 2 μήνες μόνο! Άσε που δήλωνε κυρία!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Σαβ Φεβ 06, 2010 3:06 am

mimi_loukas+nora έγραψε:

Η ΜΕΛΙΤΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΙΧΕ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΕΣΤΩ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΟΔΥΣΣΕΑ, ΤΟΥ ΕΔΩΣΕ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΤΗ ΖΩΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΗΣ. ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ, ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ. Η ΝΟΡΑ ΜΟΝΟ ΠΑΙΡΝΕΙ, Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΥΝΗΔΗΤΑ. ΤΕΤΟΙΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ, ΔΕΝ ΑΞΙΖΟΥΝ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ.
Μα η Νόρα του πε "Ρε φίλε εγώ τώρα δε γουστάρω" και αυτός κάθεται!Τι φταίει η κοπέλα????Και είναι τραγικό που κάθεστε και κατηγορείτε τη Μελίτα και τη κάθε Μελίτα και όχι τους άντρες που φταίνε μακράν παραπάνω...Γυναικία αλληλεγγύη...Δε λέω να μη λέμε πότε έχει μια γυναίκα άδικο αλλά εδώ φταίει ο Μάνος 90 η Μελίτα 10 και καθεστε και ασχολείστε με τη Μελίτα...Ο Στεφανος 70 η Μελίτα 30 πάλι τη Μελίτα στολίζετε...


Εγώ καμία αντίρηση δεν έχω. Κακώς κατηγορούνται πάντοτε οι γυναίκες. Προσωπικά σε κάθε περίπτωση αποδίδω τις ευθύνες και στους δύο. Αν παρατηρήσεις τους σχολιασμούς μου θα διαπιστώσεις οτι κάθε φορά ρίχνω το άδικο και στους δύο. Κατηγόρησα και το Μάνο και το Στέφανο και δεν έριξα το ανάθεμα μόνο στις κυρίες. Αντίθετα από κάποιους άλλους μοιράζω τις ευθύνες.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από mimi_loukas+nora Σαβ Φεβ 06, 2010 3:08 am

KatsaroYpotheto έγραψε:Το θέμα είναι οτι πέρισυ καταστράφηκαν 2 γάμοι και τώρα πάμε για τον τρίτο, μήπως παραπήρε φόρα η Μελίτα και βάλθηκε να ξεπεράσει την Εύα?

Και η Εύα είχε και το ελαφρυντικό ότι ο Μάνος την παραμύθιαζε και ήταν φίλος της παιδιώθεν, η Μελίτα τώρα τον Στέφανο τον ξέρει 2 μήνες μόνο! Άσε που δήλωνε κυρία!
Αν θέλουμε να το δούμε τελείως ψυχρά και ηθικά καμία δεν έχει ελαφρυντικό...Και οι δύο οδηγούνται από το πάθος τους...Και σύγκριση μπορεί να γίνει μόνο στο θέμα Στέφανος-Εύα Μάνος-Μελίτα που είναι ανάλογα...
mimi_loukas+nora
mimi_loukas+nora
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη...Και 7-8 στην κοσμάρα της Δάφνης!!
Ασχολίες : Biology

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από hionati Σαβ Φεβ 06, 2010 3:09 am

hionati έγραψε:
mimi_loukas+nora έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Μπορεί η Νόρα να μην θέλει το Μπέλλο όμως ούτε ελπίδες του δίνει ούτε τον έχει αφήσει να την αγγίξει παρακαλώ! Μη συγκρίνουμε ανόμοια πράγματα! Η Μελίτα με τον Οδυσσέα είχε κανονικότατη σχέση!

Για να μη σχολιάσω ότι το σημερινο φιλί ήταν κέρατο κανονικό, ή μήπως πιάνετε το κεράτωμα αφού πει ο παπάς τα λόγια???

Συμφωνώ για τη Νόρα...Και ναι ήταν κέρατο κανονικότατο!Μην κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλό μας!Για μένα η Μελίτα να ρίξει όσα φιλιά γουστάρει..Η Εύα πως ******* με τον άντρα της?Ο Στεφανούκος πάλι ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΝΟΣ!!!!! TutTut

συμφωνω...δε νομιζω οτι η μελιτα χρωσταει κατι στην ευα...καλα κανει και φιλιεται,ο στεφ που παει για γαμο επρεπε να κρατηθει...εγω ουτε γιατι κατηγορησαν τη μελιτα που πηγε με το μανο πριν το γαμο του με την ευα καταλαβα...ο μανος επρεπε να φερθει εντιμα στην ευα που θα γινοταν γυναικα του...η μελιτα και παλι δεν της χρωστουσε τιποτα...και η ευα δεν πηγαινε τοσα χρονια με τον αντρα της...δηλαδη η μελιτα δεν ειχε φαει κερατο...ουτε η ευα εφταιγε βεβαια αλλα ο μανος που δεν μπορουσε να φερθει σαν αντρας...

με το κατηγορησαν εννοουσα οτι η παρεα κατηγορησε τη μελιτα...οκ δεν μπορουσαν να της πουν και μπραβο...αλλα ο μανος ηταν αντρας της και η μελιτα παραδεχτηκε οτι το εκανε για αντιποινα στη σχεση ευας -μανου οσο εκεινοι ηταν παντρεμενοι...η μελιτα χρωσταει στον εαυτο της να κανει πισω επειδη αυτο ειναι το σωστο...ο στεφανος την πληγωσε και αυτος ειανι ο θυτης και οι δυο γυναικες τα θυματα...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την hionati στις Σαβ Φεβ 06, 2010 3:10 am, 1 φορά
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Σαβ Φεβ 06, 2010 3:10 am

Μα όπως καταστράφηκε το Μάνος - Μελίτα από τον Μάνο και την Εύα, έτσι καταστράφηκε και το Μάνος - Εύα από τον Μάνο και τη Μελίτα. Και φέτος προχωράμε σταθερά σε καταστροφή του Στέφανος - Εύα από τον Στέφανο και τη Μελίτα, γιατί να αφήσουμε την περσινή πράξη της Μελίτας απέξω! Τότε υπήρχε και ένας Οδυσσέας στο προσκύνιο μην ξεχνιόμαστε!


KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Σαβ Φεβ 06, 2010 3:13 am

stefanos-melita έγραψε:
ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΜΕ ΕΣΑΣ, ΕΓΩ ΘΕΩΡΩ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΣΗ ΤΟΥ ΧΕΙΡΙΣΤΟΥ ΕΙΔΟΥΣ, ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΕΝΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥ, ΝΑ ΤΟΥ ΛΕΣ, "ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΑΝ ΘΕΣ, ΜΗΠΩΣ ΚΑΑΑΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΑΠΟΦΑΣΙΣΩ ΟΤΙ ΣΕ ΑΓΑΠΩ", Κ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ,ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΤΟΥ, "ΕΙΜΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΜΕ ΑΛΛΟΝ Κ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ" ΒΛΕΠΩ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ, ΠΟΥ ΕΝΨ ΞΕΚΑΘΑΡΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΙΑΘΕΣΗ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙ ΕΡΩΤΙΚΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ, ΔΕΝ ΤΟΥ ΤΟ ΞΕΚΟΒΕΙ ΚΙΟΛΑΣ, ΑΛΛΑ ΤΟΝΕ ΧΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΓΙΑ ΡΕΖΕΡΒΑ/ΣΤΗΡΙΓΜΑ/ΚΟΡΟΙΔΟ, ΓΙΑ ΑΝΤΙΔΟΤΟ ΣΤΗ ΜΟΝΑΞΙΑ, Κ ΟΛΑ ΑΥΤΑ, ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΑΝΤΑΛΛΑΓΜΑ, ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΦΙΛΙ, ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΙΟ, ΤΟΥ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕ..ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΘΕΛΕΙ, ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΜΟΙΡΟΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΤΡΕΧΕΙ, ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟΥ ΔΙΝΕΙ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ, ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΨΙΧΟΥΛΑ.

Η ΜΕΛΙΤΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΙΧΕ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΕΣΤΩ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΟΔΥΣΣΕΑ, ΤΟΥ ΕΔΩΣΕ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΤΗ ΖΩΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΗΣ. ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ, ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ. Η ΝΟΡΑ ΜΟΝΟ ΠΑΙΡΝΕΙ, Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΥΝΗΔΗΤΑ. ΤΕΤΟΙΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ, ΔΕΝ ΑΞΙΖΟΥΝ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ..ΚΕΡΑΤΟ, ΝΑΙ, ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟΝ ΦΙΛΗΣΕΙ, ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ, 1 ΜΕΡΑ ΠΕΡΑΣΕ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΗ ΣΧΕΣΗ..ΕΔΩ Η ΝΟΡΑ ΑΔΥΝΑΤΕΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΤΟΝ ΛΟΥΚΑ, ΜΟΝΟ ΜΕ ΕΝΑ ΦΙΛΙ, ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΤΕ?? Η ΕΥΑ, ΕΙΧΕ ΧΡΟΝΙΑ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΝΑ ΔΕΙ ΤΟ ΜΑΝΟ, Κ ΜΟΛΙΣ ΤΗΝ ΠΛΗΣΙΑΣΕ, ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΜΑΖΙ ΤΟΥ! ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΤΕ ΟΤΙ Η ΜΕΛΙΤΑ, ΜΟΛΙΣ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΕΤΑ, ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΝΙΩΘΕΙ ΠΟΘΟ Κ ΠΟΝΟ ΠΛΕΟΝ?? ΑΣ ΣΟΒΑΡΕΥΤΟΥΜΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!!
ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕ, ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΝΑ ΠΩ.

Ας του δώσει ένα φιλί ή κανα κρεβατάκι τότε η Νόρα του Μήτσουλα, να μην έχει να λέει έτσι?Aς του ΄δωσουμε τα ψίχουλα, και ας μην μας αρέσει-δεν πειράζει........!!!!!
wall

Νόρα: Νιωθω οτι σε δεσμεύω χωρίς αντίκρυσμα και αυτό δεν μαρεσει...
Μπελλος: οχι-οχι-οχι δεν με δεσμευεις καθόλου. Μόνος μου άλλωστε μπήκα στην αναμονη.
Νόρα:Περναω μια πολυ περιεργη φάση δημήτρη
Μπελλος: Νομιζεις δεν το χω καταλάβει?
Νόρα:΅ΕΙμαι σίγουρη οτι καταλαβαίνεις πολλα περισσότερα απο όσα λες.Νιωθω πολυ ασχημα γιαυτο
Μπελλος: οχι δεν υπάρχει λόγος
Νόρα: υπάρχει..Θέλω να σου ζητήσω παράταση.Αορίστου χρόνου.
Μπέλλος: αορίστου χρόνου, οκ, μπορω να το αντιμετωπίσω, η μονιμοποιηση, ειναι αυτή που φοβάμαι
Νόρα: δεν μπορω να εγγυηθώ οτι θα αλλάξει κάτι Δημητρη.Λυπάμαι
....
Τωρα, σε αυτή την στιχομυθιά, δεν μπορώ να καταλάβω που φαίνεται η εκμετάλευση


Η Νόρα είναι απολύτως ξεκάθαρη, και κυρίως ΚΥΡΙΑ. Το οτι κάνει υστερίες που και που, δεν σημαίνει οτι θα την συγκρίνουμε με την Μελίτα ή την Ευα...
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από stefanos-melita Σαβ Φεβ 06, 2010 3:14 am

Clarabelle έγραψε:

Η ΜΕΛΙΤΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΙΧΕ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΕΣΤΩ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΟΔΥΣΣΕΑ, ΤΟΥ ΕΔΩΣΕ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΤΗ ΖΩΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΗΣ. ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ, ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ. Η ΝΟΡΑ ΜΟΝΟ ΠΑΙΡΝΕΙ, Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΥΝΗΔΗΤΑ. ΤΕΤΟΙΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ, ΔΕΝ ΑΞΙΖΟΥΝ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ.

Τι να πω;
Πιστεύεις δηλαδή οτι έκανε λάθος που δεν κοιμήθηκε με τον Δημήτρη για να του δώσει κι αυτή κάτι σαν ανταμοιβή για την υπομονή του;
Απόψεις βέβαια αλλά εγώ μ αυτές διαφωνώ εντελώς και παρόλα αυτά θεωρώ τον εαυτό μου αρκετά σοβαρό.

ΜΗΝ ΚΑΝΕΤΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ. ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΙ ΕΝΝΟΩ! ΟΧΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΝΤΑΜΟΙΒΕΙ ΜΕ ΣΕΞ, ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΞΕΚΑΘΑΡΑ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΛΕΓΟΝΤΑ ΣΤΟΥ"ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ, ΔΕΝ ΣΕ ΘΕΛΩ." ΑΝΤΙΘΕΤΑ, ΤΟΥ ΑΦΗΝΕΙ ΜΙΑ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ! ΔΙΟΤΕ ΠΩΣ ΜΕΤΑΦΡΑΖΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΤΟ"ΔΩΣΕ ΜΟΥ ΧΡΟΝΟ, ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ??" ΓΙΑΤΙ ΕΝΑΣ ΝΟΗΜΩΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ, ΤΟ ΜΕΤΑΦΡΑΖΕΙ "ΔΕΝ ΤΗΣ ΕΙΜΑΙ ΑΔΙΑΦΟΡΟΣ, ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΣΑΝ ΑΝΔΡΑ, ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ!"ΤΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΗ ΡΩΤΗΣΕ ΓΙΣ ΤΟ ΛΟΥΚΑ, ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΙΖΕΙ ΑΣΧΕΤΗ, ΤΟΝ ΦΛΩΜΩΝΕΙ ΣΤΟ ΨΕΜΑ. ΑΝ ΤΟΥ ΕΛΕΓΕ ΚΑΘΑΡΑ "ΘΕΛΩ ΑΛΛΟΝ, ΤΟ ΛΟΥΚΑ, ΟΧΙ ΕΣΕΝΑ" Κ ΑΥΤΟΣ ΣΥΝΕΧΙΖΕ ΝΑ ΤΗΝ ΚΥΝΗΓΑΕΙ, ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΑΛΟΓΙΖΑ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΗ ΝΟΡΑ. ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ, ΤΟΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ,ΑΚΟΜΗ Κ ΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΗ ΧΑΛΚΙΔΑ, ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ, ΤΟ ΔΕΙΠΝΟ ΠΡΟΧΘΕΣ,ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΛΟΥΚΑ. Κ ΤΟΝ ΚΡΑΤΑΕΙ ΓΙΑ ΚΑΒΑΝΤΖΑ, ΜΗΝ ΤΥΧΟΝ Κ ΜΕΙΝΕΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ, ΟΠΩΣ ΤΗ ΣΥΜΒΟΥΛΕΨΕ..ΟΡΘΩΣ ΦΥΣΙΚΑ Η ΔΑΦΝΗ.

ΑΥΤΟ ΕΝΝΟΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΔΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ..ΔΕΝ ΔΙΝΕΙ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ, ΓΡΑΜΜΕΝΟ ΤΟΝ ΕΧΕΙ. ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΑΝΑΓΑΓΕΤΕ ΟΛΑ ΣΤΟ ΣΕΞ, ΑΔΥΝΑΤΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ, ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ.
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από mimi_loukas+nora Σαβ Φεβ 06, 2010 3:17 am

Ας τα πάρουμε ένα ένα:
Όσο ανήθικο και αν ακούγεται και γω θα πήγαινα με έναν μεγάλο μου έρωτα έστω κι αν είχα σχέση με κάποιον άλλο για τον οποίο ένιθα πολύ λιγότερα...Θα φρόντιζα βέβαια αμέσως να το ξεκαθαρίσω στον άλλον μετά και να είμαι σωστή απέναντι του...Ετσι θα αντιδούσα εγω...Αυτό έκανε η Μελίτα για αυτό λοιπόν δε τη βρίσκω κανένα φάουλ εδώ!
Η Εύα όντως κατάστρεψε το Μάνος-Μελίτα ούσα η ερωμένη,το τρίτο πρόσωπο...Η Μελίτα τα κεκτημένα της διεκδίκησε!Ποιο το λάθος.Αν διαλύθηκαν Εύα-Μάνος εξαιτίας της-που έτσι έγιναν τα πράγματα- δε φταίει αυτή!Δε χρωστούσε πουθενά,ούτε ηθικά ούτε με άλλον τροπο...Στο θέμα Στέφανος-Εύα αν τους καταστρέψει ο παράφορος έρωτας θα έχει ευθύνες μεγάλες η Μελίτα!Δεν εθελοτυφλώ...
mimi_loukas+nora
mimi_loukas+nora
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη...Και 7-8 στην κοσμάρα της Δάφνης!!
Ασχολίες : Biology

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Σαβ Φεβ 06, 2010 3:17 am

Δηλαδή εσύ από το παραπάνω λογίδριο που πόσταρε η Mik και απο αυτά που είπε η Νόρα στον Δημήτρη θα συνέχιζες να τρέφεις ελπίδες και να θεωρήσεις τον άλλο υπαίτιο αν δεν γίνει ποτέ τίποτα μεταξύ σας? :evil:

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Σαβ Φεβ 06, 2010 3:19 am

stefanos-melita έγραψε:
ΜΗΝ ΚΑΝΕΤΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ. ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΙ ΕΝΝΟΩ! ΟΧΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΝΤΑΜΟΙΒΕΙ ΜΕ ΣΕΞ, ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΞΕΚΑΘΑΡΑ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΛΕΓΟΝΤΑ ΣΤΟΥ"ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ, ΔΕΝ ΣΕ ΘΕΛΩ." ΑΝΤΙΘΕΤΑ, ΤΟΥ ΑΦΗΝΕΙ ΜΙΑ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ! ΔΙΟΤΕ ΠΩΣ ΜΕΤΑΦΡΑΖΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΤΟ"ΔΩΣΕ ΜΟΥ ΧΡΟΝΟ, ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ??" ΓΙΑΤΙ ΕΝΑΣ ΝΟΗΜΩΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ, ΤΟ ΜΕΤΑΦΡΑΖΕΙ "ΔΕΝ ΤΗΣ ΕΙΜΑΙ ΑΔΙΑΦΟΡΟΣ, ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΣΑΝ ΑΝΔΡΑ, ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ!"ΤΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΗ ΡΩΤΗΣΕ ΓΙΣ ΤΟ ΛΟΥΚΑ, ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΙΖΕΙ ΑΣΧΕΤΗ, ΤΟΝ ΦΛΩΜΩΝΕΙ ΣΤΟ ΨΕΜΑ. ΑΝ ΤΟΥ ΕΛΕΓΕ ΚΑΘΑΡΑ "ΘΕΛΩ ΑΛΛΟΝ, ΤΟ ΛΟΥΚΑ, ΟΧΙ ΕΣΕΝΑ" Κ ΑΥΤΟΣ ΣΥΝΕΧΙΖΕ ΝΑ ΤΗΝ ΚΥΝΗΓΑΕΙ, ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΑΛΟΓΙΖΑ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΗ ΝΟΡΑ. ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ, ΤΟΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ,ΑΚΟΜΗ Κ ΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΗ ΧΑΛΚΙΔΑ, ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ, ΤΟ ΔΕΙΠΝΟ ΠΡΟΧΘΕΣ,ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΛΟΥΚΑ. Κ ΤΟΝ ΚΡΑΤΑΕΙ ΓΙΑ ΚΑΒΑΝΤΖΑ, ΜΗΝ ΤΥΧΟΝ Κ ΜΕΙΝΕΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ, ΟΠΩΣ ΤΗ ΣΥΜΒΟΥΛΕΨΕ..ΟΡΘΩΣ ΦΥΣΙΚΑ Η ΔΑΦΝΗ.

ΑΥΤΟ ΕΝΝΟΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΔΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ..ΔΕΝ ΔΙΝΕΙ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ, ΓΡΑΜΜΕΝΟ ΤΟΝ ΕΧΕΙ. ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΑΝΑΓΑΓΕΤΕ ΟΛΑ ΣΤΟ ΣΕΞ, ΑΔΥΝΑΤΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ, ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ.

Ενας νοημων άνθρωπος, απο την παραπάνω στιχομυθία που ανέφερα, καταλαβαίνει οτι πρέπει να τζάσει. Οτι η κοπέλα του ρίχνει μια διακριτική χυλόπιτα.
Αν παλι, το ''δεν μπορω να εγγυωθω οτι θα αλλαξει κάτι'', μαζί με το ''αοριστου χρόνου'', δίνει ελπίδες, τι να πω...
Εγω, αν μου λέγανε ποτέ κατι τέτοιο, θα εξαφανιζόμουν απο την ντροπή της χυλόπιτας...
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από mimi_loukas+nora Σαβ Φεβ 06, 2010 3:21 am

Mik έγραψε:
stefanos-melita έγραψε:
ΜΗΝ ΚΑΝΕΤΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ. ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΙ ΕΝΝΟΩ! ΟΧΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΝΤΑΜΟΙΒΕΙ ΜΕ ΣΕΞ, ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΞΕΚΑΘΑΡΑ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΛΕΓΟΝΤΑ ΣΤΟΥ"ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ, ΔΕΝ ΣΕ ΘΕΛΩ." ΑΝΤΙΘΕΤΑ, ΤΟΥ ΑΦΗΝΕΙ ΜΙΑ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ! ΔΙΟΤΕ ΠΩΣ ΜΕΤΑΦΡΑΖΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΤΟ"ΔΩΣΕ ΜΟΥ ΧΡΟΝΟ, ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ??" ΓΙΑΤΙ ΕΝΑΣ ΝΟΗΜΩΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ, ΤΟ ΜΕΤΑΦΡΑΖΕΙ "ΔΕΝ ΤΗΣ ΕΙΜΑΙ ΑΔΙΑΦΟΡΟΣ, ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΣΑΝ ΑΝΔΡΑ, ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ!"ΤΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΗ ΡΩΤΗΣΕ ΓΙΣ ΤΟ ΛΟΥΚΑ, ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΙΖΕΙ ΑΣΧΕΤΗ, ΤΟΝ ΦΛΩΜΩΝΕΙ ΣΤΟ ΨΕΜΑ. ΑΝ ΤΟΥ ΕΛΕΓΕ ΚΑΘΑΡΑ "ΘΕΛΩ ΑΛΛΟΝ, ΤΟ ΛΟΥΚΑ, ΟΧΙ ΕΣΕΝΑ" Κ ΑΥΤΟΣ ΣΥΝΕΧΙΖΕ ΝΑ ΤΗΝ ΚΥΝΗΓΑΕΙ, ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΑΛΟΓΙΖΑ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΗ ΝΟΡΑ. ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ, ΤΟΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ,ΑΚΟΜΗ Κ ΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΗ ΧΑΛΚΙΔΑ, ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ, ΤΟ ΔΕΙΠΝΟ ΠΡΟΧΘΕΣ,ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΛΟΥΚΑ. Κ ΤΟΝ ΚΡΑΤΑΕΙ ΓΙΑ ΚΑΒΑΝΤΖΑ, ΜΗΝ ΤΥΧΟΝ Κ ΜΕΙΝΕΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ, ΟΠΩΣ ΤΗ ΣΥΜΒΟΥΛΕΨΕ..ΟΡΘΩΣ ΦΥΣΙΚΑ Η ΔΑΦΝΗ.

ΑΥΤΟ ΕΝΝΟΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΔΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ..ΔΕΝ ΔΙΝΕΙ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ, ΓΡΑΜΜΕΝΟ ΤΟΝ ΕΧΕΙ. ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΑΝΑΓΑΓΕΤΕ ΟΛΑ ΣΤΟ ΣΕΞ, ΑΔΥΝΑΤΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ, ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ.

Ενας νοημων άνθρωπος, απο την παραπάνω στιχομυθία που ανέφερα, καταλαβαίνει οτι πρέπει να τζάσει. Οτι η κοπέλα του ρίχνει μια διακριτική χυλόπιτα.
Αν παλι, το ''δεν μπορω να εγγυωθω οτι θα αλλαξει κάτι'', μαζί με το ''αοριστου χρόνου'', δίνει ελπίδες, τι να πω...
Εγω, αν μου λέγανε ποτέ κατι τέτοιο, θα εξαφανιζόμουν απο την ντροπή της χυλόπιτας...
ΑΚΡΙΒΩΣ!!!!! Agree Πόσο πιο βαριά να ήταν η χυλόπιτα για να το αντιληφθεί ο αγαπούλης πάντα Μπέλλος?( Heart2 )
Και μήν ξεχνάμε πως προσεχώς θα του πει κιόλας πως είναι ερωτευμένη με άλλον...
mimi_loukas+nora
mimi_loukas+nora
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη...Και 7-8 στην κοσμάρα της Δάφνης!!
Ασχολίες : Biology

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Σαβ Φεβ 06, 2010 3:22 am

Η ΕΥΑ, ΕΙΧΕ ΧΡΟΝΙΑ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΝΑ ΔΕΙ ΤΟ ΜΑΝΟ, Κ ΜΟΛΙΣ ΤΗΝ ΠΛΗΣΙΑΣΕ, ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΜΑΖΙ ΤΟΥ!


Αν θέλεις μου εξηγείς σε παρακαλώ απο ποιό επεισόδιο έβγαλες αυτά τα συμπεράσματα γιατί έχω δει όλα τα επεισόδια της σειράς και δεν έχει πέσει στην αντίληψή μου αυτό που γράφεις.
Εκτός κι αν εννοείς για τότε που ο Μάνος παντρεύτηκε και η Εύα που ουδολως την θεωρείς κυρία τον έδιωξε μέχρι που γύρισε και την παραμύθιασε οτι χωρίζει δυό χρόνια μετά το γάμο του.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από stefanos-melita Σαβ Φεβ 06, 2010 3:23 am

KatsaroYpotheto έγραψε:Δηλαδή εσύ από το παραπάνω λογίδριο που πόσταρε η Mik και απο αυτά που είπε η Νόρα στον Δημήτρη θα συνέχιζες να τρέφεις ελπίδες και να θεωρήσεις τον άλλο υπαίτιο αν δεν γίνει ποτέ τίποτα μεταξύ σας? :evil:


ΝΑΙ. ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΗΔΗ, ΔΕΝ ΤΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΞΕΚΑΘΑΡΑ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΛΕΓΟΝΤΑ ΣΤΟΥ"ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ, ΔΕΝ ΣΕ ΘΕΛΩ." ΑΝΤΙΘΕΤΑ, ΤΟΥ ΑΦΗΝΕΙ ΜΙΑ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ! ΔΙΟΤΕ ΠΩΣ ΜΕΤΑΦΡΑΖΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΤΟ"ΔΩΣΕ ΜΟΥ ΧΡΟΝΟ, ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ??" ΓΙΑΤΙ ΕΝΑΣ ΝΟΗΜΩΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ, ΤΟ ΜΕΤΑΦΡΑΖΕΙ "ΔΕΝ ΤΗΣ ΕΙΜΑΙ ΑΔΙΑΦΟΡΟΣ, ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΣΑΝ ΑΝΔΡΑ, ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ!"ΤΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΗ ΡΩΤΗΣΕ ΓΙΣ ΤΟ ΛΟΥΚΑ, ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΙΖΕΙ ΑΣΧΕΤΗ, ΤΟΝ ΦΛΩΜΩΝΕΙ ΣΤΟ ΨΕΜΑ. ΑΝ ΤΟΥ ΕΛΕΓΕ ΚΑΘΑΡΑ "ΘΕΛΩ ΑΛΛΟΝ, ΤΟ ΛΟΥΚΑ, ΟΧΙ ΕΣΕΝΑ" Κ ΑΥΤΟΣ ΣΥΝΕΧΙΖΕ ΝΑ ΤΗΝ ΚΥΝΗΓΑΕΙ, ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΑΛΟΓΙΖΑ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΗ ΝΟΡΑ. ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ, ΤΟΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ,ΑΚΟΜΗ Κ ΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΗ ΧΑΛΚΙΔΑ, ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ, ΤΟ ΔΕΙΠΝΟ ΠΡΟΧΘΕΣ,ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΛΟΥΚΑ. Κ ΤΟΝ ΚΡΑΤΑΕΙ ΓΙΑ ΚΑΒΑΝΤΖΑ, ΜΗΝ ΤΥΧΟΝ Κ ΜΕΙΝΕΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ, ΟΠΩΣ ΤΗ ΣΥΜΒΟΥΛΕΨΕ..ΟΡΘΩΣ ΦΥΣΙΚΑ Η ΔΑΦΝΗ.
ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ, ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΡΩΤΗΣΕΙ 500 ΦΟΡΕΣ, ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΟΣ, ΚΑΙ ΤΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΜΕ ΥΠΕΚΦΥΓΕΣ, ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΟΡΘΑ ΚΟΦΤΑ "ΘΕΛΩ ΤΟ ΛΟΥΚΑ" ΤΟΥ ΑΦΗΝΕΙ ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΑΝΟΙΧΤΟ, Κ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΦΩΡΗ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΣΗ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΛΥΣΩ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ ΛΥΠΑΜΑΙ, ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ.
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από aggeliki Σαβ Φεβ 06, 2010 3:23 am

ΕΓΩ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ Η ΝΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΗΘΙΚΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΣΤΟ ΜΠΕΛΟ ΓΙΑ ΛΟΥΚΑ Κ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ Ο ΣΩΣΤΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΣΤΗΝ ΕΥΑ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΜΕΛΙΤΑ?
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από mimi_loukas+nora Σαβ Φεβ 06, 2010 3:24 am

aggeliki έγραψε:ΕΓΩ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ Η ΝΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΗΘΙΚΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΣΤΟ ΜΠΕΛΟ ΓΙΑ ΛΟΥΚΑ Κ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ Ο ΣΩΣΤΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΣΤΗΝ ΕΥΑ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΜΕΛΙΤΑ?
Αυτά τα 2 πώς συνδυάζονται τώρα και γιατί πάνε πακετάκι??Λες και δεν τα είχαμε μπλέξει αρκετά...
mimi_loukas+nora
mimi_loukas+nora
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη...Και 7-8 στην κοσμάρα της Δάφνης!!
Ασχολίες : Biology

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Σαβ Φεβ 06, 2010 3:25 am

stefanos-melita έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Δηλαδή εσύ από το παραπάνω λογίδριο που πόσταρε η Mik και απο αυτά που είπε η Νόρα στον Δημήτρη θα συνέχιζες να τρέφεις ελπίδες και να θεωρήσεις τον άλλο υπαίτιο αν δεν γίνει ποτέ τίποτα μεταξύ σας? :evil:


ΝΑΙ. ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΗΔΗ, ΔΕΝ ΤΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΞΕΚΑΘΑΡΑ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΛΕΓΟΝΤΑ ΣΤΟΥ"ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ, ΔΕΝ ΣΕ ΘΕΛΩ." ΑΝΤΙΘΕΤΑ, ΤΟΥ ΑΦΗΝΕΙ ΜΙΑ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ! ΔΙΟΤΕ ΠΩΣ ΜΕΤΑΦΡΑΖΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΤΟ"ΔΩΣΕ ΜΟΥ ΧΡΟΝΟ, ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ??" ΓΙΑΤΙ ΕΝΑΣ ΝΟΗΜΩΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ, ΤΟ ΜΕΤΑΦΡΑΖΕΙ "ΔΕΝ ΤΗΣ ΕΙΜΑΙ ΑΔΙΑΦΟΡΟΣ, ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΣΑΝ ΑΝΔΡΑ, ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ!"ΤΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΗ ΡΩΤΗΣΕ ΓΙΣ ΤΟ ΛΟΥΚΑ, ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΙΖΕΙ ΑΣΧΕΤΗ, ΤΟΝ ΦΛΩΜΩΝΕΙ ΣΤΟ ΨΕΜΑ. ΑΝ ΤΟΥ ΕΛΕΓΕ ΚΑΘΑΡΑ "ΘΕΛΩ ΑΛΛΟΝ, ΤΟ ΛΟΥΚΑ, ΟΧΙ ΕΣΕΝΑ" Κ ΑΥΤΟΣ ΣΥΝΕΧΙΖΕ ΝΑ ΤΗΝ ΚΥΝΗΓΑΕΙ, ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΑΛΟΓΙΖΑ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΗ ΝΟΡΑ. ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ, ΤΟΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ,ΑΚΟΜΗ Κ ΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΗ ΧΑΛΚΙΔΑ, ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ, ΤΟ ΔΕΙΠΝΟ ΠΡΟΧΘΕΣ,ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΛΟΥΚΑ. Κ ΤΟΝ ΚΡΑΤΑΕΙ ΓΙΑ ΚΑΒΑΝΤΖΑ, ΜΗΝ ΤΥΧΟΝ Κ ΜΕΙΝΕΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ, ΟΠΩΣ ΤΗ ΣΥΜΒΟΥΛΕΨΕ..ΟΡΘΩΣ ΦΥΣΙΚΑ Η ΔΑΦΝΗ.
ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ, ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΡΩΤΗΣΕΙ 500 ΦΟΡΕΣ, ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΟΣ, ΚΑΙ ΤΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΜΕ ΥΠΕΚΦΥΓΕΣ, ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΟΡΘΑ ΚΟΦΤΑ "ΘΕΛΩ ΤΟ ΛΟΥΚΑ" ΤΟΥ ΑΦΗΝΕΙ ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΑΝΟΙΧΤΟ, Κ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΦΩΡΗ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΣΗ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΛΥΣΩ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ ΛΥΠΑΜΑΙ, ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ.


Ίσως μας θεωρείς άτομα χαμηλού IQ αλλά μια προσπάθεια να σε καταλάβουμε την κάναμε.
Μάλλον ασυμφωνία θα το έλεγα γιατί έχω την εντύπωση οτι δεν είμαστε ανεπίδεκτες αντίληψης.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης