Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

+37
loukasnora
ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ
Καρ-Mik
stefanos-melita
DESPOINA
tinaki18
elli
verile_mistika
soso
almaresi
annaki
panda
prwto_trapezi_pista
Petrinaki
Izabella29
hionati
PrincessRachel
LIBRA
Dorina <3 Πέτρος
FieryRed
KonstantinaA
aggeliki
Penny
Pennaki.......!!
anna90
evanna
Ntinaki1
$ofi@ loukakos + nora
loukitsa
xristina79
konstantina
mimi_loukas+nora
nikidanis
filitsa
KatsaroYpotheto
anastasia20
Clarabelle
41 απαντήσεις

Σελίδα 7 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 7 Vote_lcap10%Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 7 Vote_rcap 10% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 7 Vote_lcap21%Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 7 Vote_rcap 21% 
[ 11 ]
Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 7 Vote_lcap17%Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 7 Vote_rcap 17% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 7 Vote_lcap27%Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 7 Vote_rcap 27% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 7 Vote_lcap23%Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 7 Vote_rcap 23% 
[ 12 ]
Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 7 Vote_lcap2%Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 7 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 52
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από mimi_loukas+nora Κυρ Φεβ 07, 2010 2:09 pm

loukasnora έγραψε:
Αμαλια-Μελιτα
Αμαλια:Γιατι εχω τακτ!!!!!!

gelio gelio Τι εγινε ρε παιδια ποτε το γυρισαμε σε κωμωδια και δε το πηρα χαμπαρι;

jim7 έγραψε:Καλά άλλη σειρά βλέπεις εσύ; Έχει γυρίσει σε φαρσοκωμωδία εδώ και πολύ καιρό. Σε λίγο θάρθει και η Εσμεράλντα (φίλη της Νταίζης) και η Χουανίτα (ξαδέλφη της Νόρας) για να γίνουν πιο σαλάτα τα πράγματα.
EΧΩ ΛΙΩΣΕΙ ΣΤΟ ΓΕΛΙΟ!!!!!!!!!ΠΕΣ' ΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!
mimi_loukas+nora
mimi_loukas+nora
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη...Και 7-8 στην κοσμάρα της Δάφνης!!
Ασχολίες : Biology

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από mimi_loukas+nora Κυρ Φεβ 07, 2010 2:11 pm

loukasnora έγραψε:Ας σχολιασω κι εγω......



Στεφανος-Μελιτα
Ηταν αυτο βλεμμα ερωτευμενης γυναικας;Λες και εβλεπε φαντασμα ηταν.Ελεος δηλαδη.Και το χειροτερο τον παρακαλαει και απο πανω.Ο Στεφανος απο την αλλη ενω της ελεγε ομορφα και τρυφερα λογια οπως ''ματωνω οταν σε σκεφτομαι εκει εξω'' εγω δεν εβλεπα να τα πολυεννοει.Γιατι αραγε;Φανταζομαι θα μου λυθει η απορια καποια στιγμη.

Μανος-Νικολας-Δαφνη
Εγω τον καημενο τον Νικολα λυπαμαι.Τωρα θα τρεχει να κανει ψυχαναλυση σε δυο τρελους.Τουλαχιστον ομως ο Λουκας υποφερει πραγματικα γιατι δε μπορει -προς το παρον τουλαχιστον- να ειναι με την γυναικα που αγαπαει.Ο Μανος γιατι εξακολουθει να μη με πειθει οτι αγαπαει την Ευα;Αμ το αλλο;Που κανει βολτες μεσα στο κρυο;Εκεινος κανει τις βολτες εγω θα την παθω την πνευμονια αφου και μονο που τον βλεπω κρυωνω.

Πετρος-Αμαλια
Βρηκε το ευαισθητο σημειο της κι αυτο ειναι μειον της,κι αυτο ειναι μειον της που λεει και το ασμα.Θεικη σκηνη δε το συζητω.Κατρανιδης Θεος οπως παντα αλλωστε : respect : : respect :

Στεφανος-Ευα
Μικρη αλλα ωραια σκηνη.Περιμενω κι αλλες για να αποφασισω αν θα ξανακολλησω μαζι τους ή οχι.Παντως λαμπουν μαζι και δεν σηκωνω κουβεντα για αυτο.

Ευα-Αντιγονη-Νορα-Δαφνη
Απο τις καλυτερες σκηνες του επεισοδιου.Εκοβε η Αντιγονη εραβε η Νορα.Πολυ πλακα ειχαν οι τεσσερις τους.Παντως δε θα την τουμπαρει τελικα την Ευα για να ραψει νυφικο.Τα νυφικα και εμενα μου αρεσαν πολυ.Ειδικα το δευτερο.

Ευα-Δαφνη-Νορα
Μου αρεσει αυτη η κοριτσοπαρεα.Μου αρεσει πολυ.

Στεφανος-Αμαλια
Στεφανος:Αμαλια απευθυνομαι στη λογικη σου


gelio gelio gelio Να'σαι καλα αγορι μου ειχα να γελασω ετσι απο το επεισοδιο της Ορεινης Αρκαδιας.Παντα τετοια.

Αμαλια-Μελιτα
Αμαλια:Γιατι εχω τακτ!!!!!!

gelio gelio Τι εγινε ρε παιδια ποτε το γυρισαμε σε κωμωδια και δε το πηρα χαμπαρι;

Φαντασιωση Μελιτας
Κουκλος γαμπρος ο Σταυρου.Κουκλα νυφη και η Παππα.Με αλλους παρτενερ ομως.Το νυφικο στην ντουλαπα να υποθεσω το ειχε κρατησει για τις αποκριες;

Πετρος-Ηλιας
Γιατι οσο περναει ο καιρος αντιπαθω ολο και περισσοτερο τον Ηλια;Περσι σε οσα επεισοδια ειχα καταφερει να δω τον ειχα συμπαθησει.Ποτε θα γινει επιτελους αυτη η δικη;

Λουκας-Αρης
Πολυ γλυκεια σκηνη και τρυφερη.Ο πιτσιρικας ειναι πολυ καλος.Το'χει.

Λουκας-Νορα
Θα συμφωνησω με την mimi_loukas+nora.Θελουμε κι αλλα ψιχουλα.Ριξτε μας κι αλλα ψιχουλα.Ελιωσα μολις αρχισε να τη χαιδευει στο μαγουλο σαν κερακι της Λαμπρης.Μη τους δειχνετε συνεχεια να τσακωνονται κριμα ειναι.Ειναι το καλυτερο ζευγαρι. Heart2


Γενικα ενα αρκετα καλο επεισοδιο κι αυτο μονο και μονο για τις σκηνες Λουκα και Νορας και Πετρου-Αμαλιας.

Αυτα απο μενα.Αυριο παλι.
Πολύ καλός σχολιασμός Νίκη!Συμφωνώ ακόμη και σε αυτά που δεν μου αρέσουν...
Γέλασα πολύ με τις απόκριες...Να σου πω έτσι βγαίνει ένα νόημα..!!!Μα τι χαζοί να μην το σκεφτούμε νωρίτερα?????
mimi_loukas+nora
mimi_loukas+nora
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη...Και 7-8 στην κοσμάρα της Δάφνης!!
Ασχολίες : Biology

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από mimi Κυρ Φεβ 07, 2010 6:05 pm


Μελίτα-Στέφανος: συγνώμη μπαμπά δεν θα το ξανακάνω συγνώμη
ναι ρε φίλε εσύ τάιζες την Εύα καροτάκια και με πας να κάνεις ψιλο κήρυγμα στην Κατινάρα και η άλλη πριν δύο λεπτα του την έλεγε πλαγίως και μετά ''μην φύγεις μην φύγεις '' τι ακούω Θεέ μου !!!!!!!!!!!!και μετά φιλιούνται έλεος μην ξεράσωωωωωωω
Μάνος-Κύριος και Κυρία Λύτρα : εργασία και χαρααααααα
Λουκάς-Εύα : τα γυαλιά πάνω στο τραπεζάκι ποιανού ήταν ρε παιδιά ;;;;; αχ.........Μ'αρέσουν πάρα πολύ μαζί έχουν χημεία είναι super δεν είναι ανάγκη να την πάρεις ρε Λουκά την μάνα του πάντως η ταινία θεικήηηηη την έχω δει πάρα πολλές φορές
Νόρα-Μπέλλος : αχ θα φάει κανένα τηγάνι στο κεφάλι ο Μπέλλος και εγώ μαζί γιατί όντως φωνάρα έχει η κοπέλα αλλά ρε Νόρα μην ξεκατινιάζεσαι ........και εσύ Δημητράκη άνοιξες το σωστό θέμα μπράβο βρε
Αμαλία-Ρούσσος : γαμπρό θέλω τώρα τώρα τώρα τι είπε πάλι η τύπισσα το τραβάει ο οργανισμός της το δούλεμα τι να προσπαθήσετε μαρή ;;;;
δεν θα μιλάει γιούπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι
Μουσικό διάλειμμα : αυτό που με τρελένει είναι ότι βάζουν υπότιτλους Έ-Λ-Ε-Ο-Σ
Αντιγόνη-Στέφανος : η Εύα τι να πει ρε φίλε έλεος είσαι μεγάλος @#$#%#@%
Μάνος-Ρούσσος : βαριέμαι τα ίδια και τα ίδια η προηγούμενη σκηνή με διαφορετικό δίδυμο
Χρήστος-Αμαλία : αμάν ρε Αμαλία βαριέμαι
Εύα-Στέφανος: καλή σκηνή
Μελίτα-Αμαλία: βαριέμααιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι αλλά η ατάκα :γιατί έχω τακτ ήταν θεικήηη
Εύα-Αντιγόνη : ωραία σκηνή αχχχχ θα ραφτούνε ............στον κύκο τους χι χι χι χι χι χι χι χι να ραφτούνε αυτές και εμείς θα ράψουμε το στόμα μας που λέει και η Νόρα
Νόρα-Λουκάς : Νοράκι μου μήπως όντως πρέπει να το ράψεις λίγο το στόμα σου ξέφυγες αλλά στο όλοι άντρες τα ίδια σκατά είστε συμφωνώ απόλυτααα
Ρούσσος-Ηλίας : βαριέμαι τι σου φταίει η Εύα ρε Ηλία τι σου φταίει δεν μπορείς να νοιάζεσαι λίγο για την κόρη σου please ...............αλλά δίκιο έχει για το ησυχία και Καρτάλης
Τα αγόρια : μιλούν για την Αμαλία να τον ακούς τον Χρήστο δεν αφήνει έτσι τους πλούσιους γαμπρούς η Αμαλίιια
Δάφνη-Μελίτα: Δαφνούλα μαζέψου θα φας ξύλο
Νόρα-Μελίτα : ναι γιατί δεν πας ένα ταξιδάκι πέρσι που δεν πήγες τα είδαμε τα αποτελέσματα
Νικόλας-Μάνος: αμάν ρε Μάνο είπαμε εργασία και χαρά ......................
εσύ φταις που τελειώσαν όλα μ@#$%^& φαντάζεστε να πάει ο Μάνος με το άσπρο άλογο να αρπάξει την Εύα χι χι χι χι
Πρόβα Νυφικού: πέθανα φοβερές και η Ξυλά θεαααααααααααα Αντιγόνη: εσείς κορίτσια μου τι θα ράψετε ;;;; χα χα χα χα η Εύα μας και η Εύα μας
η πιο άκυρη σκηνή ever: μα είναι δυνατόν να κλαίει με το νυφικό από το γάμο της με τον Μάνο για τον Στέφανο τι πιο κουφό να το έκανε πέρσι όταν παντρευόταν ο Μάνος με την Εύα να πω αλλά τώρα ήταν Ά-Κ-Υ-ΡΗ
Στέφανος-Αμαλία: που απευθύνεται ;;; στην λογική της ;;;;; τώρα την έκανες λαχείο Στεφανάκο !!!!!
Τα κοριτσάκια : πολύ γλυκιές και πάλι τρώνε δεν μπορώ ρε παιδιά σταματήστε να τρώτε ζηλεύωωωωωωωωωωωω πάτα πόδι Ευούλα
Λουκάς-Άρης : ωραία σκηνή πάρα πολύ γλυκιά εσύ σε παρακαλώ να την αφήσεις την μάνα του κάτω σε παρακαλώ ναι θα την δέσει στην αυλήη
το σαν μου άρεσε
αυτααααααααααααααα
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από KonstantinaA Κυρ Φεβ 07, 2010 7:03 pm

ΣΥΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΣΥΓΚΡΙΝΕΤΑΙ ΤΗ ΝΟΡΑ ΜΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ? Η ΝΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΜΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ, ΣΤΕΚΕΤΑΙ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΗΣ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ. ΜΕΤΑ ΤΟ ΣΤΕΛΙΟ ΔΕΝ ΒΡΗΚΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑ ΚΥΛΙΣΤΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΧΑΣΕΙ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΗΣ, ΥΠΕΦΕΡΕ ΤΟ ΠΕΡΑΣΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ.

Η ΜΕΛΙΤΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΑΝΟ ΤΟΝ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΕ, ΕΚΛΑΙΓΕ, ΤΟΝ ΚΑΛΕΣΕ ΚΑΙ ΚΥΛΙΣΤΗΚΑΝ ΣΤΑ ΠΑΤΩΜΑΤΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΡΙΝ ΤΟ ΓΑΜΟ ΤΟΥ, ΕΦΤΑΙΓΕ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΤΟΤΕ ΕΤΣΙ. ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΟΔΥΣΣΕΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΚΡΑΤΗΣΕ ΣΑΝ ΦΙΛΟ ΝΑ ΣΥΖΗΤΟΥΝ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ ΝΑ ΞΕΧΝΙΕΤΑΙ? ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΟΛΟΥΣ Η ΚΥΡΙΑ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΠΙΑΝΕΙ. ΤΟΝ ΟΔΥΣΣΕΑ ΤΟΝ ΕΠΑΙΖΕ, ΟΛΟ" ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ" ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΑΥΤΗ ΚΟΛΛΗΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟ ΜΑΝΟ. ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΙΣΟΣ ΤΗΣ ΚΑΙ ΟΙ ΑΠΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΡΤΑΛΗ ΕΓΙΝΕ ΠΑΘΟΣ ΦΟΒΕΡΟ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗ ΠΟΥ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΖΗΣΕΙ ΠΙΑ. ΚΑΙ ΣΕΡΝΕΤΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΗΣ ΦΤΑΙΕΙ Η ΕΥΑ. ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΗΣ ΧΑΛΙΑ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΦΤΑΙΝΕ. ΒΓΑΛΤΕ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΤΩΡΑ.

Η ΝΟΡΑ ΜΕ ΤΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΝΑΙ ΜΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΑΦΗΣΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΑΓΓΙΞΕΙ ΕΡΩΤΙΚΑ ΟΥΤΕ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΕΛΠΙΔΕΣ, ΑΠΛΑ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΥΠΑΡΞΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΤΗΣ ΤΟΥ ΔΙΝΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΗ. ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΓΕΝΙΚΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙ. ΝΑΙ ΜΕΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕ ΑΛΛΑ ΜΕ ΓΛΥΚΟ ΤΡΟΠΟ, ΟΥΤΕ ΤΟΝ ΕΞΕΥΤΕΛΙΣΕ. ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ Ο ΙΔΙΟΣ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΛΛΟΝ ΜΕ ΤΗ ΝΟΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΧΑΖΟΣ ΑΛΛΑ ΕΛΠΙΖΕΙ ΚΑΙ ΑΦΗΝΕΙ ΕΝΑ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟ ΣΑΝ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ.

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Κυρ Φεβ 07, 2010 8:47 pm

Παρ'ότι εχω πει πως δεν θα απαντάω και θα δίνω γενικώς σημασία σε τέτοιου είδους ποστ και δεν θα συμμετέχω σε τέτοιες αντιπαραθέσεις,θέλω απλώς να τονίσω κάτι που μου κάνει εντύπωση.
Όχι ότι ζω σε άλλη πραγματικότητα και δεν ξέρω πως είμαστε εμείς οι γυναίκες,αλλά πάντα εντυπωσιάζομαι με το πόσο φτυάρι μπορούμε να βγάλουμε και φυσικά για να θάψουμε άλλες γυναίκες.Συγνώμη αλλά θεωρώ υποκριτικό να κάνουμε πως σοκαριζόμαστε επειδή μια άλλη γυναίκα μετά από ένα χωρισμό πηγαίνει με κάπιον άλλο και γενικά να την κρίνουμε με βάσει τα κρεβάτια που έχει κάνει.Δεν είναι αυτό που καθορίζει την ποιότητα ενός ανθρώπου,αλλά το βασικότερο για μένα είναι το πόσο εύκολα και αβίαστα οι άνθρωποι ενδιαφέρονται για το "φαίνεσαθαι" και όχι για το "είναι".Αλλά αυτό γινόταν πάντα,γιατί να αλλάξει τώρα?Η κατάσταση όσο θλιβερή και αν είναι,θα μείνει πάντα ως έχει.Δηλαδή οι γυναίκες(θέλω να ελπίζω ότι υπάρχουν και εξαιρέσεις) θα είναι πανέτοιμες να ορμήξουν και να καταθάψουν με την πρώτη ευκαιρία άλλες γυναίκες,αλλά ποτέ άντρες!
Το θέμα είναι δικό μου γιατί επειδή δεν είμαι και πολύ μεγάλη,ακόμα δεν έχω μάθει να μην επηρεάζομαι από της πολύ έντονη κακία όταν την βλέπω μαζεμένη.Απλώς χωρίς ιδιαίτερο λόγο σήμερα είπα να φιλοσοφήσω και να εξωτερικεύσω τις σκέψεις μου.

Edit by Vampirela

+1 προειδοποίηση για trolling

3η προειδοποίηση (1 ημέρας αποκλεισμός)

Σας παρακαλώ να σχολιάζετε τα της σειράς και μόνο και όχι τα άλλα μέλη. Ο όποιος εις το εξής κάνει ποστ με τέτοιο ύφος και τέτοιο περιεχόμενο που να θίγει άλλο μέλος θα αποκλείεται 1 ημέρα χωρίς περαιτέρω προειδοποίηση. Αν δεν σας αρέσουν οι γνώμες άλλων μελών απλά αγνοήστε τις ή παρουσιάστε τα δικά σας επιχειρήματα. Τέτοιες συμπεριφορές δεν είναι αποδεκτές.

Ευχαριστώ
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Κυρ Φεβ 07, 2010 9:03 pm

Mην ξαναπιάσουμε τέτοιες συζητήσεις παρακαλώ! Ο καθένας δικαιούται να έχει την άποψή του και να την εκφράζει κόσμια στο φόρουμ.

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από KonstantinaA Κυρ Φεβ 07, 2010 9:18 pm

ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΣΤΗ ΣΕΙΡΑ ΦΤΑΙΝΕ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΜΑΛΙΣΤΑ. Ο ΜΑΝΟΣ ΠΡΩΤΟΣ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΤΕΡΑΤΑ ΕΧΕΙ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΤΕΙ ΤΗΝ ΕΥΑ ΚΑΙ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΤΗΝ ΕΥΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΔΙΕΛΥΣΕΙ ΕΝΤΕΛΩΣ.

Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΟΛΟ ΝΑ ΜΗΝ ΠΛΗΓΩΝΕΙ ΑΘΩΟΥΣ ΘΕΛΕΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΚΡΑΤΑΕΙ ΚΛΕΙΣΤΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥ, ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΥΑ ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΡΥΓΥΡΝΑΕΙ ΣΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΠΟΥ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΧΩΡΙΖΟΥΝ.

Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΑΦΗΣΕ ΤΗΝ ΔΑΦΝΗ ΜΕ ΤΟ ΝΥΦΙΚΟ ΧΩΡΙΣ ΠΟΤΕ ΝΑ ΤΗΣ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΤΙ ΑΙΣΘΑΝΟΤΑΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΑ ΚΑΙ ΠΗΓΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΕ.

Ο ΡΟΥΣΣΟΣ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ, ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΥΡΙΑΚΟ ΜΗΝ ΣΥΖΗΤΗΣΩ.

ΑΛΛΑ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΜΕ ΤΟΣΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΑΘΕΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΒΑΛΕΙ ΜΥΑΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΞΕΥΤΕΛΙΖΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ. ΑΥΤΟ ΛΕΜΕ, ΑΥΤΕΣ ΕΚΕΙ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΠΕΦΤΟΥΝ ΜΕΣΑ ΣΤΑ Σ***Α. ΓΙ ' ΑΥΤΟ ΤΙΣ ΚΡΙΝΟΥΜΕ. ΟΧΙ ΟΤΙ ΡΙΧΝΟΥΜΕ ΤΟ ΑΝΑΘΕΜΑ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΤΗΣ ΣΕΙΡΑΣ.


Edit by KatsaroYpotheto

2η προειδοποίηση
Όταν λέμε τέρμα η συζήτηση παρακαλώ να ακολουθείτε τις υποδείξεις της ομάδας.

Ευχαριστώ


KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Κυρ Φεβ 07, 2010 11:06 pm

Ας σχολιάσω κι εγώ.. Αν μου επιτρέψει η Δέσποινα θα χρησιμοποιήσω τον καταπληκτικό και περιεκτικό σχολιασμό της και θα αναλύσω τα περαιτέρω..

DESPOINA έγραψε:Μελίτα-Στέφανος Η Μελίτα έκλαιγε!!
Και να προσθέσω, και σουρνόταν, και παρακάλαγε και.. λίγο νερό ρε παιδιάαααααααα!

Όσο για το φιλί το σχολίασα, δεν είναι Εύα προς Θεού! Αντε να δούμε..

Πάντως αν τα προσεχως διαδραματιστούν όπως συνηθίζουν μπροστά στην ανοιχτή πορτα θα γελάσει κάθε πικραμένος! Αχαχαχαχαχαχααχα

+++

Δάφνη - Ξεπαγιασμένοι
Σούπα ο Μάνος, χαμομήλι η Μελίτα, ευτυχώς που κάθε γιατρός περνάει από την γενική παθολογία πριν πάρει ειδικότητα γιατί ο Νικόλας προβλέπω να έχει πολύυυυυυ δουλειά!!!

Μανωλάκη να τον ακούς το ντόκτορα! Εργασιοθεραπεία και Άγιος ο Θεός! Δουλεύει λέμε!

+++

Λουκάς - Εύα
Το τι μου αρέσουν αυτοί οι δύο μαζί δεν λέγεται!

Ο Λουκάς τώρα που ξέρει ότι όλοι τους έχουν πάρει χαμπάρι άρχισε να ανοίγεται σε όλους! Πολύ τον χαίρομαι!!!

Το Νταιζουλλλιιίνι έμεινε πάντως χιχι

"Βαλε την ταινία να τη δούμε, να κλάψουμε με τα χάλια των άλλων μπας και ξεχάσουμε τα δικά μας" χαχαχα

Λουκάααα πες αλεύρι! Fskl

+++

Νόρα - Δημήτρης
Ρε παιδιά τον Δημήτρη να τον γνωρίσουμε στη Δάφνη! Πώς τα πετάει έτσι τα άκυρα καλέ???

Νόρα: Γιατί? Ντυμένη βγαίνει??? gelio

+++

Αμαλία - Πέτρος
Από τις καλύτερες σκηνές του επεισοδίου!

Η Αμαλία στην κοσμάαααααααρα της και ο Πέτρος α λα Βλαχοπούλου ΘΕΟΣ!!! ΘΕΟΣ!!! ΘΕΟΣ!!!

Αμαλία: Πέτρο μου!
Αμαλία: Τι παιδί μου?
Αμαλία: Καλά είσαι αγάπη μου?
Αμαλία: Έλα μωρό μου, έλα ψυχή μου!

Και τι δεν άκουσε ο Πετράκης ατσα!!!

Και το αποκορύφωμα..

Αμαλία: Εγώ δεν θα μιλάω! Πέτραααααν : respect :

+++

Στο μουσικό διάλειμμα η Barbra Streisand φωνάρα και οι σκηνούλες καλές. Χάρηκα που είδα το Νοράκι να χαμογελάει έτσι ανέμελα μετά απο καιρό..

Το "memories" βέβαια τι σχέση έχει με το Στέφανο και τη Μελίτα δεν έχω ιδέα αλλα να μου πεις γιατί να έχω ιδέα? Εχουν μήπως οι σεναριογράφοι?

Στο τέλος πάντως που είδα Νόρα και Δημήτρη να κατευθύνονται προς την κουζίνα ή το υπνοδωμάτιο έπαθα έμφραγμα μέχρι να δείξει ότι πήγαιναν προς τα εκεί για να πάρουν το μπουφάν του! Μήν μας κάνετε τέτοια ξαφνικά καλέ και πάθουμε τίποτα!!!

+++

Στέφανος - Αντιγόνη
Τι ουαου συζήτηση είναι αυτή Παναγία μου?

Η Αντιγόνη δηλώνει "Το μωρό είναι θείο δώρο!" Πές τα Αντιγονάρα!!!

Επίσης δηλώνει "Όποιος τολμήσει να πειράξει εσένα ή την Εύα θα έχει να κάνει μαζί μου!" Ατσα η Αντιγονούλα εξισώνει γιόκα και κορούλα! Έτσι Αντιγονάρα μου! Allez Στεφανάκο, πάρε την κατσαρομάλλα σου και πήγαινε στο Παρίσι αγόρι μου, δεν σε έχουμε ανάγκη! Θα κάνουν παιχνίδι οι γυναίκες! (Είπαμε βγάζω τα αποθημένα της Βέρας χιχι)

+++

Μάνος - Πέτρος
Ο Πέτρος θέλει ισορροπία.. σε τόσους ανισόρροπους μέσα τι ψάχνεις χρυσέ μου??

Ο Μάνος λέει σέβεται την απόφαση της Εύας? Καλό το ανέκδοτο! Πόσο ξέρουμε ότι θα κρατήσει αυτός ο σεβασμός? 3 επεισόδια ή λιγότερο! Μανωλάκηηηηηηη σε ποιον τα πουλάς αυτά βρε??? Fskl

+++

Χρήστος - Αμαλία
Χρηστάρα μου πολύ χαίρομαι που την έβαλες στη θέση της! Μπράβο!!! Μπράβο μανάρι μου!

+++

Εύα - Στέφανος
Στεφανάκο όσο και να πληρώνεις καμάρι μου οι τύψεις δεν θα φύγουν την έχεις κάνει τη @#$%^% σου οπότε...

+++

DESPOINA έγραψε:Μελίτα-Αμαλία Η Μελίτα έκλαιγε κ πάει κ για δουλειά! gelio

Και επίσης.. Η Αμαλία έχει ΤΑΚΤ! Αχ Παναγία μου!Χαχαχαχαχαχααχα

Αμαλία: Τι είπατε?
Μελίτα: Τα γνωστά! Ότι τελειώσαμε.. (Μέχρι κι αυτοί το βαρεθηκανε το εργάκι! Τα γνωστά λεει! Αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα Μπας σε καλό σου κατινάκι!)

Αμαλία: Ωραία! Το ντεκαπάζ κυρία σπίτι του κι εσύ να κοιτάς απο μακριά! (OMG Το έχω ξαναζήσει όλο αυτό, το έχω ξαναζήσει! Εντελώς dejavu όμως!!!)

+++

Αντιγόνη - Εύα
Η Αντιγόνη με έκανε και γέλασα! Και μου άρεσε που η Εύα προσπαθούσε ευγενικά να την αποφύγει χιχιχι

Όσο την άκουγα να λέει "η οικογένεια" κι "η οικογένεια" έλιωνα στη σκέψη του τι θα ειπωθεί όταν συναντηθεί με τον Κυριάκο! χαχαχαχαχαχαχα

+++

Νόρα - Λουκάς - Τα ψιχουλάκια (a la mimi)
Συγνώμη η Νόρα ζητάει και τα ρέστα για τα ρεζιλίκια της? Σας παρακαλώ αγαπητοί σεναριογράφοι να την επαναφέρετε πάραυτα!!! Άντε μην τα πάρω!!!

Όταν την πήρε αγκαλιά έλιωσααααα!!! Θέλω να παρασυρθούυυυυυυυυν!!!

"Το παιδί φεύγει, η μητέρα έρχεται" χαχαχα

Η ατάκα με το διάολο όλα τα λεφτά χιχι

+++

Πέτρος - Ηλίας
Πολύ γέλιο ο Πετράν.. ο Ηλίας πότε είπαμε ότι θα μπει φυλακή???

+++

Χρήστος - Στέφανος
Όλα τα μωρά στην πίστα!

Και πάλι καλά τα λέει ο Χρηστάκης μου! Την ξέρει καλά την Αμαλίτσα που έχει τάκτ χιχι!

+++

DESPOINA έγραψε:Μελίτα-Δάφνη-Νόρα Η Μελίτα χώμα!!

Η Δάφνη ως συνήθως στην κοσμάααααρα της!

Μου δημιουργήθηκε μια απορία πάντως.. Η Μελίτα έμεινε μόνη της στη βιοτεχνία, οκ το θεωρώ λογικό σαν συνεργάτης να έχει κλειδιά, αλλα αυτό δεν σημαίνει ότι έχει και κλειδιά για το σπίτι της Δάφνης? /S

+++

Μάνος - ο γιατρός του έρωτα
Ο Μανωλάκης δεν δουλεύει..γιατί ποτε δούλευε? Τότε που έκανε το ταξιτζή στην Εύα ή τότε που έπαιρνε στο κατώπι τον Χρήστο?

Τουλάχιστον ξέρουμε ότι είναι ο παλιός κακός Μάνος "Μου την πήρε ο χειρότερος εχθρός μου!" (Πες το ντε οτι αυτό σε καίει και είχα αρχίσει να ανησυχώ!!!)

Νικόλας: Την έχασες από δικό σου λάθος. Αν δεν είχες πάει εκείνο το βράδυ στη Μελίτα...
Μάνος: Αυτός την ειδοποίησε! (Θα τρελαθώωω, θα πηδηχτώ απο το παράθυρο! Μαζέψτε τον!!!)

+++

Στον οίκο νυφικών
Η γούνα της Αντιγόνης έκλεψε την παράσταση για μένα!

Το πρώτο νυφικο το βρήκα χάλια.. το δεύτερο κάπως καλύτερο.. νομίζω σαν το περσινο Καραβερβέρης κανένα!!!

Τα σχόλια της Νόρας και της Δάφνης με έστειλαν χαχαχα

Αντιγόνη: Εσείς κορίτσια τι θα ράψετε?
Νόρα: Το στόμα μας!

Αντιγόνη: Εσύ Δάφνη μου που ασχολείσαι και με τον σχεδιασμό ρούχων?
Δάφνη: Εγώ παιδικά σχεδιάζω! (Όχι συγνώμη, είδατε εσείς ποτέ τη Δάφνη να σχεδιάζει παιδικά? Για να μην πω ότι πέρισυ γυναικεία έραβε, υποτίθεται το άλλαξε μετά που έμεινε έγκυος! Ξεχνάτε αγαπητοί σεναριογράφοι, πολύ ξεχνάτε!!!)
Αντιγόνη: Ε για το γάμο κάτι θα φτιάξεις..
Δάφνη: Είχα ράψει κάτι για τον προηγούμενο αλλά μου έμεινε οπότε... gelio

Και ένα τελευταίο σχόλιο προς τη Νόρα! Νοράκι αμα βαριέσαι να φύγεις, δεν είναι συμπεριφορά φιλενάδας αυτή "αντε παρτο να φύγουμε"! Αυτές είναι ευτυχισμένες στιγμές και πρέπει να έχουν την ανάλογη υποστήριξη! Η συγκεκριμένη φράση με βίδωσε! -_-

+++

DESPOINA έγραψε:Μελίτα-τζαμαρία Η Μελίτα έκλαιγε!!

DESPOINA έγραψε:Μελίτα στο σπίτι αγκαλιά με το νυφικό...έκλαιγε!!

Τα βάζω μαζεμένα.. Νομίζω δεν μπορώ να σχολιάσω κατι παραπάνω για την ακυρότητα της σκηνής από αυτά που έχουν πει τα υπόλοιπα κορίτσια..

Η Μελίτα έκλαιγε αγκαλιά με το νυφικό με το οποίο παντρεύτηκε το Μάνο (ναι ναι αυτόν που ήταν ο πρώτος της έρωτας, που μοιράστηκαν τόσα χρόνια ευτυχίας και ένα παιδί) και σκεφτόταν τον Στέφανο (ναι ναι αυτόν που γνώρισε πριν 2 μήνες και απο τότε σέρνεται) Έ-Λ-Ε-Ο-Σ

Είναι ποτέ δυνατόν? Είναι?

Άθλιο και αυτό το νυφικό αλλα το έσωσε ο παίδαρος απο δίπλα!

+++

Αμαλία - Στέφανος
Ο Στέφανος απευθύνεται στη λογική (και στο τακτ βεβαίως βεβαίως) της τιτανομεγίστης! Τι άλλο θα ακούσουμε καλέ? Αχαχαχαχαχαχααχα

Αυτό που της λέει υποφέρουμε αλλα.. ήμαρτόοοοοοοον!!!

Αμαλία: Είστε πολυ νέοι για να περάσετε την υπόλοιπη ζωή σας με αναμνήσεις μόνο (Κι όχι τίποτε άλλο Αμαλίτσα μου αλλά αν αρχίσουμε να τους βλέπουμε να αναπολούν αυτές τις αναμνήσεις θα πρέπει να αλλάξουν και ώρα στο σήριαλ γιατί ένα πράγμα είναι όλο κι όλο..)

+++

Κοριτσοπαρέα και ουζάκι
Η συζήτηση γλυκιά και απολυτα φιλεναδίστικη! Όταν πείραζαν τη Δάφνη και έλεγε "αντε απο δω" χαζογελούσα! Πολύ τις χαίρομαι!!!

Δάφνη: Πάντως είναι κομματάκι επίμονη, έχει τον τρόπο της να επιβάλλεται.
Νόρα: Εδώ που τα λέμε σου μοιάζει λίγο Δάφνη! (Χαχαχαχαχαχαχα)

+++

Λουκάς - Άρης
Αν μη τι άλλο ο Λουκάς σιγουρεύτηκε ότι κάνει το σωστό, προσφέρει στο παιδί την ασφάλεια ότι η μαμά του δεν θα το εγκαταλείψει..

Πολύ συγκινητική σκηνή!

+++

Μάνος - Μελίτα
Είπαμε, η ΜΟΝΑΔΙΚΗ σκηνή που είναι αλήθεια το... "Δεν είναι αυτό που νομίζεις"!

Σε αυτή τη σκηνή μου άρεσε η Μελίτα! Και δεν θεωρώ υπερβολή τη μάσκαρα, μου άρεσε σαν λεπτομέρεια..

Και κάγκελο ο Μανωλάκης!

Τα υπόλοιπα με το αυριανό επεισόδιο!

Και εις άλλα με υγείαν!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από sarita Δευ Φεβ 08, 2010 12:07 am

KatsaroYpotheto έγραψε:Ας σχολιάσω κι εγώ.. Αν μου επιτρέψει η Δέσποινα θα χρησιμοποιήσω τον καταπληκτικό και περιεκτικό σχολιασμό της και θα αναλύσω τα περαιτέρω..

DESPOINA έγραψε:Μελίτα-Στέφανος Η Μελίτα έκλαιγε!!
Και να προσθέσω, και σουρνόταν, και παρακάλαγε και.. λίγο νερό ρε παιδιάαααααααα!

Όσο για το φιλί το σχολίασα, δεν είναι Εύα προς Θεού! Αντε να δούμε..

Πάντως αν τα προσεχως διαδραματιστούν όπως συνηθίζουν μπροστά στην ανοιχτή πορτα θα γελάσει κάθε πικραμένος! Αχαχαχαχαχαχααχα

+++

Δάφνη - Ξεπαγιασμένοι
Σούπα ο Μάνος, χαμομήλι η Μελίτα, ευτυχώς που κάθε γιατρός περνάει από την γενική παθολογία πριν πάρει ειδικότητα γιατί ο Νικόλας προβλέπω να έχει πολύυυυυυ δουλειά!!!

Μανωλάκη να τον ακούς το ντόκτορα! Εργασιοθεραπεία και Άγιος ο Θεός! Δουλεύει λέμε!

+++

Λουκάς - Εύα
Το τι μου αρέσουν αυτοί οι δύο μαζί δεν λέγεται!

Ο Λουκάς τώρα που ξέρει ότι όλοι τους έχουν πάρει χαμπάρι άρχισε να ανοίγεται σε όλους! Πολύ τον χαίρομαι!!!

Το Νταιζουλλλιιίνι έμεινε πάντως χιχι

"Βαλε την ταινία να τη δούμε, να κλάψουμε με τα χάλια των άλλων μπας και ξεχάσουμε τα δικά μας" χαχαχα

Λουκάααα πες αλεύρι! Fskl

+++

Νόρα - Δημήτρης
Ρε παιδιά τον Δημήτρη να τον γνωρίσουμε στη Δάφνη! Πώς τα πετάει έτσι τα άκυρα καλέ???

Νόρα: Γιατί? Ντυμένη βγαίνει??? gelio

+++

Αμαλία - Πέτρος
Από τις καλύτερες σκηνές του επεισοδίου!

Η Αμαλία στην κοσμάαααααααρα της και ο Πέτρος α λα Βλαχοπούλου ΘΕΟΣ!!! ΘΕΟΣ!!! ΘΕΟΣ!!!

Αμαλία: Πέτρο μου!
Αμαλία: Τι παιδί μου?
Αμαλία: Καλά είσαι αγάπη μου?
Αμαλία: Έλα μωρό μου, έλα ψυχή μου!

Και τι δεν άκουσε ο Πετράκης ατσα!!!

Και το αποκορύφωμα..

Αμαλία: Εγώ δεν θα μιλάω! Πέτραααααν : respect :

+++

Στο μουσικό διάλειμμα η Barbra Streisand φωνάρα και οι σκηνούλες καλές. Χάρηκα που είδα το Νοράκι να χαμογελάει έτσι ανέμελα μετά απο καιρό..

Το "memories" βέβαια τι σχέση έχει με το Στέφανο και τη Μελίτα δεν έχω ιδέα αλλα να μου πεις γιατί να έχω ιδέα? Εχουν μήπως οι σεναριογράφοι?

Στο τέλος πάντως που είδα Νόρα και Δημήτρη να κατευθύνονται προς την κουζίνα ή το υπνοδωμάτιο έπαθα έμφραγμα μέχρι να δείξει ότι πήγαιναν προς τα εκεί για να πάρουν το μπουφάν του! Μήν μας κάνετε τέτοια ξαφνικά καλέ και πάθουμε τίποτα!!!

+++

Στέφανος - Αντιγόνη
Τι ουαου συζήτηση είναι αυτή Παναγία μου?

Η Αντιγόνη δηλώνει "Το μωρό είναι θείο δώρο!" Πές τα Αντιγονάρα!!!

Επίσης δηλώνει "Όποιος τολμήσει να πειράξει εσένα ή την Εύα θα έχει να κάνει μαζί μου!" Ατσα η Αντιγονούλα εξισώνει γιόκα και κορούλα! Έτσι Αντιγονάρα μου! Allez Στεφανάκο, πάρε την κατσαρομάλλα σου και πήγαινε στο Παρίσι αγόρι μου, δεν σε έχουμε ανάγκη! Θα κάνουν παιχνίδι οι γυναίκες! (Είπαμε βγάζω τα αποθημένα της Βέρας χιχι)

+++

Μάνος - Πέτρος
Ο Πέτρος θέλει ισορροπία.. σε τόσους ανισόρροπους μέσα τι ψάχνεις χρυσέ μου??

Ο Μάνος λέει σέβεται την απόφαση της Εύας? Καλό το ανέκδοτο! Πόσο ξέρουμε ότι θα κρατήσει αυτός ο σεβασμός? 3 επεισόδια ή λιγότερο! Μανωλάκηηηηηηη σε ποιον τα πουλάς αυτά βρε??? Fskl

+++

Χρήστος - Αμαλία
Χρηστάρα μου πολύ χαίρομαι που την έβαλες στη θέση της! Μπράβο!!! Μπράβο μανάρι μου!

+++

Εύα - Στέφανος
Στεφανάκο όσο και να πληρώνεις καμάρι μου οι τύψεις δεν θα φύγουν την έχεις κάνει τη @#$%^% σου οπότε...

+++

DESPOINA έγραψε:Μελίτα-Αμαλία Η Μελίτα έκλαιγε κ πάει κ για δουλειά! gelio

Και επίσης.. Η Αμαλία έχει ΤΑΚΤ! Αχ Παναγία μου!Χαχαχαχαχαχααχα

Αμαλία: Τι είπατε?
Μελίτα: Τα γνωστά! Ότι τελειώσαμε.. (Μέχρι κι αυτοί το βαρεθηκανε το εργάκι! Τα γνωστά λεει! Αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα Μπας σε καλό σου κατινάκι!)

Αμαλία: Ωραία! Το ντεκαπάζ κυρία σπίτι του κι εσύ να κοιτάς απο μακριά! (OMG Το έχω ξαναζήσει όλο αυτό, το έχω ξαναζήσει! Εντελώς dejavu όμως!!!)

+++

Αντιγόνη - Εύα
Η Αντιγόνη με έκανε και γέλασα! Και μου άρεσε που η Εύα προσπαθούσε ευγενικά να την αποφύγει χιχιχι

Όσο την άκουγα να λέει "η οικογένεια" κι "η οικογένεια" έλιωνα στη σκέψη του τι θα ειπωθεί όταν συναντηθεί με τον Κυριάκο! χαχαχαχαχαχαχα

+++

Νόρα - Λουκάς - Τα ψιχουλάκια (a la mimi)
Συγνώμη η Νόρα ζητάει και τα ρέστα για τα ρεζιλίκια της? Σας παρακαλώ αγαπητοί σεναριογράφοι να την επαναφέρετε πάραυτα!!! Άντε μην τα πάρω!!!

Όταν την πήρε αγκαλιά έλιωσααααα!!! Θέλω να παρασυρθούυυυυυυυυν!!!

"Το παιδί φεύγει, η μητέρα έρχεται" χαχαχα

Η ατάκα με το διάολο όλα τα λεφτά χιχι

+++

Πέτρος - Ηλίας
Πολύ γέλιο ο Πετράν.. ο Ηλίας πότε είπαμε ότι θα μπει φυλακή???

+++

Χρήστος - Στέφανος
Όλα τα μωρά στην πίστα!

Και πάλι καλά τα λέει ο Χρηστάκης μου! Την ξέρει καλά την Αμαλίτσα που έχει τάκτ χιχι!

+++

DESPOINA έγραψε:Μελίτα-Δάφνη-Νόρα Η Μελίτα χώμα!!

Η Δάφνη ως συνήθως στην κοσμάααααρα της!

Μου δημιουργήθηκε μια απορία πάντως.. Η Μελίτα έμεινε μόνη της στη βιοτεχνία, οκ το θεωρώ λογικό σαν συνεργάτης να έχει κλειδιά, αλλα αυτό δεν σημαίνει ότι έχει και κλειδιά για το σπίτι της Δάφνης? /S

+++

Μάνος - ο γιατρός του έρωτα
Ο Μανωλάκης δεν δουλεύει..γιατί ποτε δούλευε? Τότε που έκανε το ταξιτζή στην Εύα ή τότε που έπαιρνε στο κατώπι τον Χρήστο?

Τουλάχιστον ξέρουμε ότι είναι ο παλιός κακός Μάνος "Μου την πήρε ο χειρότερος εχθρός μου!" (Πες το ντε οτι αυτό σε καίει και είχα αρχίσει να ανησυχώ!!!)

Νικόλας: Την έχασες από δικό σου λάθος. Αν δεν είχες πάει εκείνο το βράδυ στη Μελίτα...
Μάνος: Αυτός την ειδοποίησε! (Θα τρελαθώωω, θα πηδηχτώ απο το παράθυρο! Μαζέψτε τον!!!)

+++

Στον οίκο νυφικών
Η γούνα της Αντιγόνης έκλεψε την παράσταση για μένα!

Το πρώτο νυφικο το βρήκα χάλια.. το δεύτερο κάπως καλύτερο.. νομίζω σαν το περσινο Καραβερβέρης κανένα!!!

Τα σχόλια της Νόρας και της Δάφνης με έστειλαν χαχαχα

Αντιγόνη: Εσείς κορίτσια τι θα ράψετε?
Νόρα: Το στόμα μας!

Αντιγόνη: Εσύ Δάφνη μου που ασχολείσαι και με τον σχεδιασμό ρούχων?
Δάφνη: Εγώ παιδικά σχεδιάζω! (Όχι συγνώμη, είδατε εσείς ποτέ τη Δάφνη να σχεδιάζει παιδικά? Για να μην πω ότι πέρισυ γυναικεία έραβε, υποτίθεται το άλλαξε μετά που έμεινε έγκυος! Ξεχνάτε αγαπητοί σεναριογράφοι, πολύ ξεχνάτε!!!)
Αντιγόνη: Ε για το γάμο κάτι θα φτιάξεις..
Δάφνη: Είχα ράψει κάτι για τον προηγούμενο αλλά μου έμεινε οπότε... gelio

Και ένα τελευταίο σχόλιο προς τη Νόρα! Νοράκι αμα βαριέσαι να φύγεις, δεν είναι συμπεριφορά φιλενάδας αυτή "αντε παρτο να φύγουμε"! Αυτές είναι ευτυχισμένες στιγμές και πρέπει να έχουν την ανάλογη υποστήριξη! Η συγκεκριμένη φράση με βίδωσε! -_-

+++

DESPOINA έγραψε:Μελίτα-τζαμαρία Η Μελίτα έκλαιγε!!

DESPOINA έγραψε:Μελίτα στο σπίτι αγκαλιά με το νυφικό...έκλαιγε!!

Τα βάζω μαζεμένα.. Νομίζω δεν μπορώ να σχολιάσω κατι παραπάνω για την ακυρότητα της σκηνής από αυτά που έχουν πει τα υπόλοιπα κορίτσια..

Η Μελίτα έκλαιγε αγκαλιά με το νυφικό με το οποίο παντρεύτηκε το Μάνο (ναι ναι αυτόν που ήταν ο πρώτος της έρωτας, που μοιράστηκαν τόσα χρόνια ευτυχίας και ένα παιδί) και σκεφτόταν τον Στέφανο (ναι ναι αυτόν που γνώρισε πριν 2 μήνες και απο τότε σέρνεται) Έ-Λ-Ε-Ο-Σ

Είναι ποτέ δυνατόν? Είναι?

Άθλιο και αυτό το νυφικό αλλα το έσωσε ο παίδαρος απο δίπλα!

+++

Αμαλία - Στέφανος
Ο Στέφανος απευθύνεται στη λογική (και στο τακτ βεβαίως βεβαίως) της τιτανομεγίστης! Τι άλλο θα ακούσουμε καλέ? Αχαχαχαχαχαχααχα

Αυτό που της λέει υποφέρουμε αλλα.. ήμαρτόοοοοοοον!!!

Αμαλία: Είστε πολυ νέοι για να περάσετε την υπόλοιπη ζωή σας με αναμνήσεις μόνο (Κι όχι τίποτε άλλο Αμαλίτσα μου αλλά αν αρχίσουμε να τους βλέπουμε να αναπολούν αυτές τις αναμνήσεις θα πρέπει να αλλάξουν και ώρα στο σήριαλ γιατί ένα πράγμα είναι όλο κι όλο..)

+++

Κοριτσοπαρέα και ουζάκι
Η συζήτηση γλυκιά και απολυτα φιλεναδίστικη! Όταν πείραζαν τη Δάφνη και έλεγε "αντε απο δω" χαζογελούσα! Πολύ τις χαίρομαι!!!

Δάφνη: Πάντως είναι κομματάκι επίμονη, έχει τον τρόπο της να επιβάλλεται.
Νόρα: Εδώ που τα λέμε σου μοιάζει λίγο Δάφνη! (Χαχαχαχαχαχαχα)

+++

Λουκάς - Άρης
Αν μη τι άλλο ο Λουκάς σιγουρεύτηκε ότι κάνει το σωστό, προσφέρει στο παιδί την ασφάλεια ότι η μαμά του δεν θα το εγκαταλείψει..

Πολύ συγκινητική σκηνή!

+++

Μάνος - Μελίτα
Είπαμε, η ΜΟΝΑΔΙΚΗ σκηνή που είναι αλήθεια το... "Δεν είναι αυτό που νομίζεις"!

Σε αυτή τη σκηνή μου άρεσε η Μελίτα! Και δεν θεωρώ υπερβολή τη μάσκαρα, μου άρεσε σαν λεπτομέρεια..

Και κάγκελο ο Μανωλάκης!

Τα υπόλοιπα με το αυριανό επεισόδιο!

Και εις άλλα με υγείαν!


Πως και πως τον περιμενω το σχολιασμο σου καθε φορα.Για αλλη μια φορα με βρισκεις απολυτα συμφωνη. Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 7 195890
sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από loukasnora Δευ Φεβ 08, 2010 10:13 am

KatsaroYpotheto έγραψε:Ας σχολιάσω κι εγώ.. Αν μου επιτρέψει η Δέσποινα θα χρησιμοποιήσω τον καταπληκτικό και περιεκτικό σχολιασμό της και θα αναλύσω τα περαιτέρω..

DESPOINA έγραψε:Μελίτα-Στέφανος Η Μελίτα έκλαιγε!!
Και να προσθέσω, και σουρνόταν, και παρακάλαγε και.. λίγο νερό ρε παιδιάαααααααα!

Όσο για το φιλί το σχολίασα, δεν είναι Εύα προς Θεού! Αντε να δούμε..

Πάντως αν τα προσεχως διαδραματιστούν όπως συνηθίζουν μπροστά στην ανοιχτή πορτα θα γελάσει κάθε πικραμένος! Αχαχαχαχαχαχααχα

+++

Δάφνη - Ξεπαγιασμένοι
Σούπα ο Μάνος, χαμομήλι η Μελίτα, ευτυχώς που κάθε γιατρός περνάει από την γενική παθολογία πριν πάρει ειδικότητα γιατί ο Νικόλας προβλέπω να έχει πολύυυυυυ δουλειά!!!

Μανωλάκη να τον ακούς το ντόκτορα! Εργασιοθεραπεία και Άγιος ο Θεός! Δουλεύει λέμε!

+++

Λουκάς - Εύα
Το τι μου αρέσουν αυτοί οι δύο μαζί δεν λέγεται!

Ο Λουκάς τώρα που ξέρει ότι όλοι τους έχουν πάρει χαμπάρι άρχισε να ανοίγεται σε όλους! Πολύ τον χαίρομαι!!!

Το Νταιζουλλλιιίνι έμεινε πάντως χιχι

"Βαλε την ταινία να τη δούμε, να κλάψουμε με τα χάλια των άλλων μπας και ξεχάσουμε τα δικά μας" χαχαχα

Λουκάααα πες αλεύρι! Fskl

+++

Νόρα - Δημήτρης
Ρε παιδιά τον Δημήτρη να τον γνωρίσουμε στη Δάφνη! Πώς τα πετάει έτσι τα άκυρα καλέ???

Νόρα: Γιατί? Ντυμένη βγαίνει??? gelio

+++

Αμαλία - Πέτρος
Από τις καλύτερες σκηνές του επεισοδίου!

Η Αμαλία στην κοσμάαααααααρα της και ο Πέτρος α λα Βλαχοπούλου ΘΕΟΣ!!! ΘΕΟΣ!!! ΘΕΟΣ!!!

Αμαλία: Πέτρο μου!
Αμαλία: Τι παιδί μου?
Αμαλία: Καλά είσαι αγάπη μου?
Αμαλία: Έλα μωρό μου, έλα ψυχή μου!

Και τι δεν άκουσε ο Πετράκης ατσα!!!

Και το αποκορύφωμα..

Αμαλία: Εγώ δεν θα μιλάω! Πέτραααααν : respect :

+++

Στο μουσικό διάλειμμα η Barbra Streisand φωνάρα και οι σκηνούλες καλές. Χάρηκα που είδα το Νοράκι να χαμογελάει έτσι ανέμελα μετά απο καιρό..

Το "memories" βέβαια τι σχέση έχει με το Στέφανο και τη Μελίτα δεν έχω ιδέα αλλα να μου πεις γιατί να έχω ιδέα? Εχουν μήπως οι σεναριογράφοι?

Στο τέλος πάντως που είδα Νόρα και Δημήτρη να κατευθύνονται προς την κουζίνα ή το υπνοδωμάτιο έπαθα έμφραγμα μέχρι να δείξει ότι πήγαιναν προς τα εκεί για να πάρουν το μπουφάν του! Μήν μας κάνετε τέτοια ξαφνικά καλέ και πάθουμε τίποτα!!!

+++

Στέφανος - Αντιγόνη
Τι ουαου συζήτηση είναι αυτή Παναγία μου?

Η Αντιγόνη δηλώνει "Το μωρό είναι θείο δώρο!" Πές τα Αντιγονάρα!!!

Επίσης δηλώνει "Όποιος τολμήσει να πειράξει εσένα ή την Εύα θα έχει να κάνει μαζί μου!" Ατσα η Αντιγονούλα εξισώνει γιόκα και κορούλα! Έτσι Αντιγονάρα μου! Allez Στεφανάκο, πάρε την κατσαρομάλλα σου και πήγαινε στο Παρίσι αγόρι μου, δεν σε έχουμε ανάγκη! Θα κάνουν παιχνίδι οι γυναίκες! (Είπαμε βγάζω τα αποθημένα της Βέρας χιχι)

+++

Μάνος - Πέτρος
Ο Πέτρος θέλει ισορροπία.. σε τόσους ανισόρροπους μέσα τι ψάχνεις χρυσέ μου??

Ο Μάνος λέει σέβεται την απόφαση της Εύας? Καλό το ανέκδοτο! Πόσο ξέρουμε ότι θα κρατήσει αυτός ο σεβασμός? 3 επεισόδια ή λιγότερο! Μανωλάκηηηηηηη σε ποιον τα πουλάς αυτά βρε??? Fskl

+++

Χρήστος - Αμαλία
Χρηστάρα μου πολύ χαίρομαι που την έβαλες στη θέση της! Μπράβο!!! Μπράβο μανάρι μου!

+++

Εύα - Στέφανος
Στεφανάκο όσο και να πληρώνεις καμάρι μου οι τύψεις δεν θα φύγουν την έχεις κάνει τη @#$%^% σου οπότε...

+++

DESPOINA έγραψε:Μελίτα-Αμαλία Η Μελίτα έκλαιγε κ πάει κ για δουλειά! gelio

Και επίσης.. Η Αμαλία έχει ΤΑΚΤ! Αχ Παναγία μου!Χαχαχαχαχαχααχα

Αμαλία: Τι είπατε?
Μελίτα: Τα γνωστά! Ότι τελειώσαμε.. (Μέχρι κι αυτοί το βαρεθηκανε το εργάκι! Τα γνωστά λεει! Αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα Μπας σε καλό σου κατινάκι!)

Αμαλία: Ωραία! Το ντεκαπάζ κυρία σπίτι του κι εσύ να κοιτάς απο μακριά! (OMG Το έχω ξαναζήσει όλο αυτό, το έχω ξαναζήσει! Εντελώς dejavu όμως!!!)

+++

Αντιγόνη - Εύα
Η Αντιγόνη με έκανε και γέλασα! Και μου άρεσε που η Εύα προσπαθούσε ευγενικά να την αποφύγει χιχιχι

Όσο την άκουγα να λέει "η οικογένεια" κι "η οικογένεια" έλιωνα στη σκέψη του τι θα ειπωθεί όταν συναντηθεί με τον Κυριάκο! χαχαχαχαχαχαχα

+++

Νόρα - Λουκάς - Τα ψιχουλάκια (a la mimi)
Συγνώμη η Νόρα ζητάει και τα ρέστα για τα ρεζιλίκια της? Σας παρακαλώ αγαπητοί σεναριογράφοι να την επαναφέρετε πάραυτα!!! Άντε μην τα πάρω!!!

Όταν την πήρε αγκαλιά έλιωσααααα!!! Θέλω να παρασυρθούυυυυυυυυν!!!

"Το παιδί φεύγει, η μητέρα έρχεται" χαχαχα

Η ατάκα με το διάολο όλα τα λεφτά χιχι

+++

Πέτρος - Ηλίας
Πολύ γέλιο ο Πετράν.. ο Ηλίας πότε είπαμε ότι θα μπει φυλακή???

+++

Χρήστος - Στέφανος
Όλα τα μωρά στην πίστα!

Και πάλι καλά τα λέει ο Χρηστάκης μου! Την ξέρει καλά την Αμαλίτσα που έχει τάκτ χιχι!

+++

DESPOINA έγραψε:Μελίτα-Δάφνη-Νόρα Η Μελίτα χώμα!!

Η Δάφνη ως συνήθως στην κοσμάααααρα της!

Μου δημιουργήθηκε μια απορία πάντως.. Η Μελίτα έμεινε μόνη της στη βιοτεχνία, οκ το θεωρώ λογικό σαν συνεργάτης να έχει κλειδιά, αλλα αυτό δεν σημαίνει ότι έχει και κλειδιά για το σπίτι της Δάφνης? /S

+++

Μάνος - ο γιατρός του έρωτα
Ο Μανωλάκης δεν δουλεύει..γιατί ποτε δούλευε? Τότε που έκανε το ταξιτζή στην Εύα ή τότε που έπαιρνε στο κατώπι τον Χρήστο?

Τουλάχιστον ξέρουμε ότι είναι ο παλιός κακός Μάνος "Μου την πήρε ο χειρότερος εχθρός μου!" (Πες το ντε οτι αυτό σε καίει και είχα αρχίσει να ανησυχώ!!!)

Νικόλας: Την έχασες από δικό σου λάθος. Αν δεν είχες πάει εκείνο το βράδυ στη Μελίτα...
Μάνος: Αυτός την ειδοποίησε! (Θα τρελαθώωω, θα πηδηχτώ απο το παράθυρο! Μαζέψτε τον!!!)

+++

Στον οίκο νυφικών
Η γούνα της Αντιγόνης έκλεψε την παράσταση για μένα!

Το πρώτο νυφικο το βρήκα χάλια.. το δεύτερο κάπως καλύτερο.. νομίζω σαν το περσινο Καραβερβέρης κανένα!!!

Τα σχόλια της Νόρας και της Δάφνης με έστειλαν χαχαχα

Αντιγόνη: Εσείς κορίτσια τι θα ράψετε?
Νόρα: Το στόμα μας!

Αντιγόνη: Εσύ Δάφνη μου που ασχολείσαι και με τον σχεδιασμό ρούχων?
Δάφνη: Εγώ παιδικά σχεδιάζω! (Όχι συγνώμη, είδατε εσείς ποτέ τη Δάφνη να σχεδιάζει παιδικά? Για να μην πω ότι πέρισυ γυναικεία έραβε, υποτίθεται το άλλαξε μετά που έμεινε έγκυος! Ξεχνάτε αγαπητοί σεναριογράφοι, πολύ ξεχνάτε!!!)
Αντιγόνη: Ε για το γάμο κάτι θα φτιάξεις..
Δάφνη: Είχα ράψει κάτι για τον προηγούμενο αλλά μου έμεινε οπότε... gelio

Και ένα τελευταίο σχόλιο προς τη Νόρα! Νοράκι αμα βαριέσαι να φύγεις, δεν είναι συμπεριφορά φιλενάδας αυτή "αντε παρτο να φύγουμε"! Αυτές είναι ευτυχισμένες στιγμές και πρέπει να έχουν την ανάλογη υποστήριξη! Η συγκεκριμένη φράση με βίδωσε! -_-

+++

DESPOINA έγραψε:Μελίτα-τζαμαρία Η Μελίτα έκλαιγε!!

DESPOINA έγραψε:Μελίτα στο σπίτι αγκαλιά με το νυφικό...έκλαιγε!!

Τα βάζω μαζεμένα.. Νομίζω δεν μπορώ να σχολιάσω κατι παραπάνω για την ακυρότητα της σκηνής από αυτά που έχουν πει τα υπόλοιπα κορίτσια..

Η Μελίτα έκλαιγε αγκαλιά με το νυφικό με το οποίο παντρεύτηκε το Μάνο (ναι ναι αυτόν που ήταν ο πρώτος της έρωτας, που μοιράστηκαν τόσα χρόνια ευτυχίας και ένα παιδί) και σκεφτόταν τον Στέφανο (ναι ναι αυτόν που γνώρισε πριν 2 μήνες και απο τότε σέρνεται) Έ-Λ-Ε-Ο-Σ

Είναι ποτέ δυνατόν? Είναι?

Άθλιο και αυτό το νυφικό αλλα το έσωσε ο παίδαρος απο δίπλα!

+++

Αμαλία - Στέφανος
Ο Στέφανος απευθύνεται στη λογική (και στο τακτ βεβαίως βεβαίως) της τιτανομεγίστης! Τι άλλο θα ακούσουμε καλέ? Αχαχαχαχαχαχααχα

Αυτό που της λέει υποφέρουμε αλλα.. ήμαρτόοοοοοοον!!!

Αμαλία: Είστε πολυ νέοι για να περάσετε την υπόλοιπη ζωή σας με αναμνήσεις μόνο (Κι όχι τίποτε άλλο Αμαλίτσα μου αλλά αν αρχίσουμε να τους βλέπουμε να αναπολούν αυτές τις αναμνήσεις θα πρέπει να αλλάξουν και ώρα στο σήριαλ γιατί ένα πράγμα είναι όλο κι όλο..)

+++

Κοριτσοπαρέα και ουζάκι
Η συζήτηση γλυκιά και απολυτα φιλεναδίστικη! Όταν πείραζαν τη Δάφνη και έλεγε "αντε απο δω" χαζογελούσα! Πολύ τις χαίρομαι!!!

Δάφνη: Πάντως είναι κομματάκι επίμονη, έχει τον τρόπο της να επιβάλλεται.
Νόρα: Εδώ που τα λέμε σου μοιάζει λίγο Δάφνη! (Χαχαχαχαχαχαχα)

+++

Λουκάς - Άρης
Αν μη τι άλλο ο Λουκάς σιγουρεύτηκε ότι κάνει το σωστό, προσφέρει στο παιδί την ασφάλεια ότι η μαμά του δεν θα το εγκαταλείψει..

Πολύ συγκινητική σκηνή!

+++

Μάνος - Μελίτα
Είπαμε, η ΜΟΝΑΔΙΚΗ σκηνή που είναι αλήθεια το... "Δεν είναι αυτό που νομίζεις"!

Σε αυτή τη σκηνή μου άρεσε η Μελίτα! Και δεν θεωρώ υπερβολή τη μάσκαρα, μου άρεσε σαν λεπτομέρεια..

Και κάγκελο ο Μανωλάκης!

Τα υπόλοιπα με το αυριανό επεισόδιο!

Και εις άλλα με υγείαν!




Καλα για αλλη μια φορα εγραψες Τζινακι.Τελειος σχολιασμος!!!!!!
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από madolato Δευ Φεβ 08, 2010 2:30 pm

Τα πολλά λόγια είναι φτώχια...

GN2

Σας κάλυψα; geek
madolato
madolato
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Κατσαβίδια!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 7 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης