Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010

+38
Cancoon
spy
CineFreak
lizzie
Penny
laoura
Materialgirl
konst@ntin@
nat
KonstantinaA
masoul
jim7
annaki
sifantid
jo8
nikidanis
Alexia-Sofia
Mary
xristina79
ioulieta
Ezantakou
soso
konstantina
anastasia20
KatsaroYpotheto
Ntinaki Agapaei Petraki
$ofi@ loukakos + nora
evanna
sousami7
Καρ-Mik
Ntinaki1
Foulitsa
filitsa
Izabella29
Dorina <3 Πέτρος
anna90
loukitsa
Clarabelle
42 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 5 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010 Vote_lcap14%Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010 Vote_rcap 14% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010 Vote_lcap38%Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010 Vote_rcap 38% 
[ 28 ]
Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010 Vote_lcap35%Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010 Vote_rcap 35% 
[ 26 ]
Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010 Vote_lcap12%Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010 Vote_rcap 12% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010 Vote_lcap1%Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010 Vote_lcap0%Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 74
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010 Empty Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Μαρ 11, 2010 6:47 pm


Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010

Δημοσίευση από loukitsa Πεμ Μαρ 11, 2010 8:04 pm

Τι να πω για τη Δάφνη?ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ και ο Νικόλας 1000000000 δικια.....όχι άλλα δάκρυα πάρτε Johnson sampoo να φυγουν και οι κομποι απ τα μαλλια.H Δάφνη δεν συζητα απλα δίνει τελεσιγραφα...αυτη ήταν η αγάπη της για τον Νικόλα???...Λατρευω Ρούσσο Λατρευω Ρούσσο Λατρευω Ρούσσο Λατρευω Ρούσσο Λατρευω Ρούσσο Λατρευω Ρούσσο : jump : Το σχεδιο του ήδη αποδίδει καρπούς.....καλα εκει που την αποκάλεσε γλάστρα την οχιά πέθανα στα γέλια xaxa xaxa Η σκηνη τους ήταν τέλεια..θα τα καταφερετε παιδια μην μου ανησυχείτε Heart2 Opados1 Μ άρεσε γενικα ο ρόλος του Ρούσσου σήμερα!Στο τελος η οχι που ειπε δυο δυο τους μπάζει τα πήρα στο σκάλπ....και ο Λουκάς έτοιμος να παιξει ξυλο για τον καναπε της Νόρας...καλα για το Μπέλλο μη μιλησω...εσυ αγορι μου ζητημα είναι αν ξαναπατησεις το ποδι σου στης Νόρας TutTut Penguin Ψηφίζω τέλειο
Με αγάπη loukitsa
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010

Δημοσίευση από anna90 Πεμ Μαρ 11, 2010 8:09 pm

Απαράδεκτη η Δάφνη...!!!Πως μίλησε έτσι στο Νικόλα ο οποίος από την αρχή είχε δίκιο..Πολύ λογική η αντίδραση του..Σαν οικογένεια και ζευγάρι πρέπει να παίρνουν ΜΑΖΙ τις αποφάσεις και να συνυπολογίζονται οι γνώμες και οι απόψεις...Ο Νικόλας άφησε το όνειρο του για να είναι μαζί...
Η Δάφνη μια συζήτηση δεν μπορεί να κάνει???
ΛΟΥΚΑΚΟΣ..!!! : respect : Για ακόμη μια φορά...!Και στη συζήτηση και σκηνή με τη Νταίζη και για την ετοιμότητα του για καβγά με το λαμόγιο-Νικόλα για το καναπέ και τις πυτζάμες ΤΟΥ...!!!
Ρούσσος.. : respect :
Αμαλία:Ήμουν σίγουρη ότι θα τα έλεγε όλα χαρτί και καλαμάρι στη κορούλα της...Σιγά μη κρατούσε το στόμα της κλειστό...
Μελίτα-Μάνος-Νεφέλη: Μ άρεσε πολύ η σκηνή τους..Ήταν πολύ ζεστή..
Μελίτα επιτέλους φέρθηκες σαν "άνθρωπος"...
Δάφνη-Εύα: Άλλη μια παρείστικη σκηνή..!!Με πολύ ζεστασιά...
Γενικά ένα ΚΑΛΟ επεισόδιο...
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Πεμ Μαρ 11, 2010 8:11 pm

[b]Η ΣΚΗΝΗ ΜΑΝΟΥ ΝΕΦΕΛΗΣ ΜΕΛΙΤΑΣ ΑΠΛΑ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!! : respect : ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΤΟΥ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ!!! ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΑΚΡΥΣΑ ΜΕ ΤΟ ΜΑΝΟ!!! Love! ΑΝΑΛΙΤΙΚΟΤΕΡΑ ΣΕ ΛΙΓΟ!!! +ΦΩΝΩ ΛΟΥΚΙΤΣΑ ΑΓΑΠΩ ΡΟΥΣΣΟ ΑΓΑΠΩ ΡΟΥΣΣΟ!!!! gelio Love
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Πεμ Μαρ 11, 2010 8:12 pm

Καλό το επεισοδιάκι...Λοιπόν :
1)Η Δάφνη πολύ φάουλ ρε παιδιά.Από τις περιλήψεις είχα βγάλει μια τελείως διαφορετική εικόνα των πραγμάτων.Τελικά δίνω δίκια στον Νικόλα.Η Δάφνη κρατάει πολλά απωθημένα και αυτό είναι μέγα λάθος.
2)Η ατάκα που περιγράφει το επεισόδιο είναι "κοίτα που θα βγεί ο Μάνος λάδι"!!Πραγματικά είναι κωμικοτραγικό πως προσπάθησε η Δάφνη να μας πείσει πως ο Νικόλας φταίει για την κατρακύλα του Μάνου!! Kotsides
3)Η Εύα οκ δέχομαι πως αγαπάει τον Μάνο,αλλά φταίω που το θεωρώ άρρωστο?Όχι να παρακαλάει και τον Ρούσσο για χάρη του Μάνου!!Καλά που δεν έφτασε στο σημείο να πάει και στον Στέφανο!
4)Ο Λουκάς δίνει μια νότα αστείου σε όλα αυτά που συμβαίνουν,αλλά νομίζω πως είναι λάθος που το παίζει,κρύβεται πίσω από την αμνησία και δεν παίρνει θέση.
5)Η ειρωνία του αιώνα!!!Η Δάφνη λέει τον πόνο της στην Εύα!!Αν είναι ποτέ δυνατόν!
6)Νικόλας: "όποτε δεν την παίρνει θα μου πετάει αυτή την καραμέλα?" Του δίνω δίκιο πολύ.Ναι έκανε τραγικά λάθη με την Εύα τότε και εγώ το έχω πει χιλιάδες φορές πως δεν θα μπορούσα να ξεχάσω,αλλά από τη στιγμή που η Δάφνη συγχώρεσε δεν πρέπει να αναμασάει τα παλιά.Αν είναι να το κραταέι ως κακία μέσα της και να το πετάει στην δύσκολη φάση,τότε δεν λέει.Σε εκείνη ρίχνω άκυρο όχι στον Νικόλα.
7)Απορία άμοιρης τηλεθεάτριας: Με μαλλί κομμωτηρίου συνηθίζει να ξυπνάει η Νόρα??Πρόκα κανονική! lol!
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Μαρ 11, 2010 8:12 pm


Moυ φαίνεται οτι κάθε μέρα γράφει τους διαλόγους κάποιος άλλος. Άλλα έλεγε καλέ χθες ο Ηλίας και άλλα σήμερα θα τρελαθώ θα πηδηχτώ απ το παράθυρο lol!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Πεμ Μαρ 11, 2010 8:13 pm

i love petros\danis έγραψε:[b]Η ΣΚΗΝΗ ΜΑΝΟΥ ΝΕΦΕΛΗΣ ΜΕΛΙΤΑΣ ΑΠΛΑ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!! : respect : ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΤΟΥ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ!!! ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΑΚΡΥΣΑ ΜΕ ΤΟ ΜΑΝΟ!!! Love! ΑΝΑΛΙΤΙΚΟΤΕΡΑ ΣΕ ΛΙΓΟ!!! +ΦΩΝΩ ΛΟΥΚΙΤΣΑ ΑΓΑΠΩ ΡΟΥΣΣΟ ΑΓΑΠΩ ΡΟΥΣΣΟ!!!! gelio Love


Ναι ξέχασα να το σχολιάσω αυτό!Όντως φοβερή σκηνή.Και μένα ήταν η αγαπημένη μου του επεισοδίου Heart2
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010

Δημοσίευση από filitsa Πεμ Μαρ 11, 2010 8:15 pm

loukitsa έγραψε:Τι να πω για τη Δάφνη?ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ και ο Νικόλας 1000000000 δικια.....όχι άλλα δάκρυα πάρτε Johnson sampoo να φυγουν και οι κομποι απ τα μαλλια.H Δάφνη δεν συζητα απλα δίνει τελεσιγραφα...αυτη ήταν η αγάπη της για τον Νικόλα???...Λατρευω Ρούσσο Λατρευω Ρούσσο Λατρευω Ρούσσο Λατρευω Ρούσσο Λατρευω Ρούσσο Λατρευω Ρούσσο : jump : Το σχεδιο του ήδη αποδίδει καρπούς.....καλα εκει που την αποκάλεσε γλάστρα την οχιά πέθανα στα γέλια xaxa xaxa Η σκηνη τους ήταν τέλεια..θα τα καταφερετε παιδια μην μου ανησυχείτε Heart2 Opados1 Μ άρεσε γενικα ο ρόλος του Ρούσσου σήμερα!Στο τελος η οχι που ειπε δυο δυο τους μπάζει τα πήρα στο σκάλπ....και ο Λουκάς έτοιμος να παιξει ξυλο για τον καναπε της Νόρας...καλα για το Μπέλλο μη μιλησω...εσυ αγορι μου ζητημα είναι αν ξαναπατησεις το ποδι σου στης Νόρας TutTut Penguin Ψηφίζω τέλειο
Με αγάπη loukitsa
συμφωνω με τον σχολιασμο
filitsa
filitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Μαρ 11, 2010 8:15 pm

3)Η Εύα οκ δέχομαι πως αγαπάει τον Μάνο,αλλά φταίω που το θεωρώ άρρωστο?Όχι να παρακαλάει και τον Ρούσσο για χάρη του Μάνου!!Καλά που δεν έφτασε στο σημείο να πάει και στον Στέφανο!


Επειδή δεν ξέρω τα συναισθήματα να έχουν διακόπτη η συμπεριφορά της Εύας μου φάνηκε πολύ πιο υγιής απ τη χθεσινή συμπεριφορά της Μελίτας που δεν την ένοιαξε καν τι θα απογίνει αυτός που μέχρι προχθές τον διεκδικούσε αποκαλώντας τον ο πατέρας του παιδιού μου
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Πεμ Μαρ 11, 2010 8:19 pm

Καλησπερα!!!!
Το επεισοδιο σημερα ητανε πολυ καλο!!! Αρχικα καταχαρηκα το Νικολα που εβαλε τις φωνες στη Δαφνη με το που του είπε για την πώληση..Μα καλα έλεος είναι δυνατόν να πουλάς το σπιτι σου και να μην το συζητάς καν με τον άντρα σου???? οσον αφορά τα υπόλοιπα...
Λουκάς-Νόρα: Σωστότατη η Νόρα,καλά του τα πε,γιατί κλέβει φιλάκια ο Λουκάς και εμείς χαιρόμαστε αλλα μην ξεχνάμε οτι υποτίθεται πως έχει αμνησία η τουλάχιστον έτσι ξέρει η Νόρα..Μπράβο κορίτσι μου!!! Πολύ την χάρηκα!!
Ηλίας-Δάφνη : Δαφνούλα μέχρι και ο τελευταίος υποστηρικτής του Μάνου σου λέει να υποχωρήσεις εσύ εκεί...το δικό σου να περάσει!!Έλεος κούκλα μου ακου και καμια γνώμη!!
Νόρα-Λουκάς-Νικόλας : Μια ατάκα μου έμεινε "Πρέπει να ναι πολύ ερωτευμένοι αυτοι.."... gelio
Δάφνη-Νικόλας : Εδώ εκνευρίστηκα, και εκνευρίστηκα πολυ...Την αγαπάω την εκτιμάω τη Δάφνη άλλα το παράκανε.. Σε λίγο θα μας πει οτι ο Νικόλας φταίει για την τρύπα του όζοντος,μονο αυτό δεν του καταλόγισε του χριστιανού... και ο Νικολάκης καλα έκανε και έφυγε... γιατί ητανε για σφαλιάρες η Δαφνούλα σήμερα!!
Πέτρος-Αμαλία : Σοφότατος ο Πέτρος...είναι πολυ μπροστά πάντα... : respect :
Μάνος-κλάμα?-Μελίτα : Ο Μάνος δεν με πολυέπεισε...άλλα αυτοι οι δλυο (Μάνος-Μελίτα) πάντα μου άρεσαν μαζί και μου αρέσουν ακόμα...πολυυυ!!!!!
Έυα-Δάφνη : Η Έυα πήγε για καλό,και στο τέλος έκλαιγε πιο πολύ απο τη Δάφνη....και η μακαρονάδα στο τέλος όλα τα λεφτα!!!!!!
Νταίζη _Λουκάς : παραλίγο να το ξεχασω!!και δεν ξεχνιουνται τέτοιες σκηνές!!! Μα καλα απίθανος ο Λουκάς???Σαν πεντάχρονο έκανε!!!!! Τέτοιο γέλιο που έριξα..Αλλα και η Νταιζη,φοβερή σε αυτην τη σκηνή!!Πόλυ καλός συνδιασμός!!!!
Νικόλας-Νόρα και ολος ο συρφετος!!: Ο Νικόλας να χαμογελάει μέχρι τα αυτιά και να λέει στο Μήτσο φτιαχνω καφεδάκι,Ο Μήτσος να αναρωτιεται γιατι δεν κοιμάται με τη Νορα και η Νταιζη πρωι πρωι με το Λουξά πακετάκι να λέει τα δικά της... gelio Και ο Λουκάς...που είδε τις πιτζάμες και τισ θυμηθηκε?????Πολύ καλός!!!!!!!!
Στα προσεχώς έπεσε βόμβα μεγατόνων απο Χατζηβασιλείου για διαθήκες και ξεκινάει το πάρτυ με την Αντιγονάρα απο δω και πέρα!!!!
Κατι ακόμα...μήπως την έκταση την πάρει ο Στέφανος??? Τον είδα καπως....Δεν θέλει να στεναχωρηθεί και το Ευακι..και δεν θελει να ναι μαζι της κατα τα αλλα...καλα,μας έπεισε!!
Αυτά...αναμονή για το αυριανό!!!!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Πεμ Μαρ 11, 2010 8:19 pm

Μου άρεσε σήμερα. Η Δάφνη μου έσπασε τα νεύρα μου γιατί ο Νικόλας είχε δίκιο! Αφού ρε πουλάκι μου δεν θα σωθεί η κατάσταση με τίποτα, είναι δυνατόν να αφήσει το παιδί της έτσι για να σώσει τον Μάνο; Και δεν θα τον σώσει κιόλας. Από την άλλη μου αρέσει που υπερασπίζεται τον αδερφό της αλλά ο Νικόλας είχε δίκιο. Ειδικά εκεί που του είπε για το εργοστάσιο.... ΕΛΕΟΣ ΡΕ ΔΑΦΝΗ.
Μου άρεσε τρελλά η σκηνή Μάνου-Μελίτας πάνω από την Νεφέλη. Αν και πολύ σύντομη μου άρεσαν! Ειδικά ο Μάνος νομίζω μετά την Νεφέλη είναι η πρώτη φορά που κλαίει έτσι με λυγμούς. Έχει αρχίσει να αλλάζει .Καταλαβαίνει τι έχει κάνει. Μου άρεσε και η Μελίτα που ενώ της έχει κάνει ΤΑ ΤΕΡΑΤΑ του έπιασε το χέρι!!! : respect :

Ρούσσος: Τι λες αγόρι μου;; Η Εύα θα γυρίσει πολύ σύντομα στον Μάνο μόλις πιάσει πάτο αυτός. Και τι θα γίνει; Με το παιδί του Στέφανου θα γυρίσει στον Μάνο; Γι΄αυτό γελούσαν πονηρά Αμαλία Πέτρος! Έτσι Αμαλία!! Καλά έκανε και δεν είπε τίποτα στην Μελίτα για να μην την ξεσηκώσει. Θα έρθει η ώρα που ο Στέφανος θα μουτζώνεται! Και πολύ καλά να πάθει!

Όσο για την Εύα έβαλε το χεράκι της να φτάσει εδώ που έφτασε ο Μάνος. Άσχετο ότι μετά επέστρεψε τα χρήματα με τον οποία φρόντισε πρώτα να τον φτάσει στον πάτο. Ό,τι έκανε και ο Μάνος που πρώτα πήρε τον πίνακα και μετά τον επέστρεψε.Μοιάζουν τελικά τα δυό τους. Και καλά έκανε και πήγε να βρει τον Ρούσσο για τον Μάνο!!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Πεμ Μαρ 11, 2010 8:22 pm

Σε γενικές γραμμές

•Αν και θεωρούσα την Δάφνη φάουλ, καταλάβαινα τον λόγο που το έκανε....ΟΜΩΣ με την σημερινή συμπεριφορά της KKarta
Το μόνο που δεν με πείραξε ήταν που ανέφερε την Ευα,κατα τ'άλλα, πολύ χοντράδες και κακίες. Δάφνη, είσαι ο πιο αδύναμος κρίκος....

•Πειράζει που λιώνω με σκηνούλες τιτανομέγιστων?? Αμαλία να λέει :κατάλαβα γιατι σε αγάπησα (κάπως έτσι) και Ρούσσο να της χαμογελάει?? Love

•Και γω λατρευω Ρούσσο!!! Είναι Λουκανορικός και με την βούλα!!! Και βλέπει πολύ μπροστά !!! Ευγε!!! Ηδη απο την πρώτη μέρα, πιάνει το κολπάκι!!!! Αλλα και ο Λουκάκος '' γλάστρα'' gelio

♥️''Σ'αγαπώ ΝΟΡΑ!!!!'' Τι να πώ, έλιωσα και ...ένιωσα..... Heart2

•Ευα KKarta (τι θα γίνει, με εννιά παίχτες θα μείνουμε? -αν και της Ευας είναι κίτρινη, της Δάφνης κόκκινη) . Οκ, καταλαβαίνω οτι τον αγαπάει ακόμα, αλλα να τρέχει και στον Ρούσσο? Δεν είναι ολίγον too much?

•Μπέλλςς και τα γύρω-γύρω...Σο γραφείο οταν μίλαγε, πως γίνεται και βγάζει την μάσκα του ηληθιου και όταν πάει απο την Νόρα, την ξαναφοράει????
Γέλασα πολύ πάντως, με τον Λουκά που την είδε καράτε kid και ήθελε να δείρει τον Νικόλα!!! gelio

Προσεχώς: Διαθήκη άκουσα....
Μυρίζομαι διαθήκη Λαζαρίδη, για τον απόγονο γένος αρσενικού.!!!! Αν ο μάρτυρας απο Χατζημπούκλας γίνει Χατζηπτώμας- δεν διευκολύνει την κατάσταση? Λεω γω τώρα....
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Πεμ Μαρ 11, 2010 8:22 pm

Clarabelle έγραψε:
3)Η Εύα οκ δέχομαι πως αγαπάει τον Μάνο,αλλά φταίω που το θεωρώ άρρωστο?Όχι να παρακαλάει και τον Ρούσσο για χάρη του Μάνου!!Καλά που δεν έφτασε στο σημείο να πάει και στον Στέφανο!


Επειδή δεν ξέρω τα συναισθήματα να έχουν διακόπτη η συμπεριφορά της Εύας μου φάνηκε πολύ πιο υγιής απ τη χθεσινή συμπεριφορά της Μελίτας που δεν την ένοιαξε καν τι θα απογίνει αυτός που μέχρι προχθές τον διεκδικούσε αποκαλώντας τον ο πατέρας του παιδιού μου

Clarabelle σύμφωνω απόλυτα μαζί σου!!!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010

Δημοσίευση από loukitsa Πεμ Μαρ 11, 2010 8:25 pm

Mik έγραψε:

Προσεχώς: Διαθήκη άκουσα....
Μυρίζομαι διαθήκη Λαζαρίδη, για τον απόγονο γένος αρσενικού.!!!! Αν ο μάρτυρας απο Χατζημπούκλας γίνει Χατζηπτώμας- δεν διευκολύνει την κατάσταση? Λεω γω τώρα....

Μικακι μου με κάλυψες! Thumbs up
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010

Δημοσίευση από sousami7 Πεμ Μαρ 11, 2010 8:26 pm


Τελικά η Δάφνη ειναί τρελή παιδιά δεν γινεται...Πάνω στα νεύρα της λέει τρελές μ......(αντε λερώνω και το χώρο) 👅

Ο Νικόλας έχει όλα τα δίκια με το μέρος του αυτή τη φορά!

ΡΟΥΣΟΣ, ΡΟΥΣΟΣ, ΡΟΥΣΟΣ Opados Αυτές οι ιδέες του είναι όλα τα ευρώ Klap

ΝΑΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΜΑΝΑΡΙΑ ΜΟΥ Love (ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΕΜΑΣ ΑΛΛΩΣΤΕ... Opados )Τα πήρε και στο κρανίο που βρήκε το Νικολα με τις πυτζάμες του. Τώρα ο Μπέλλος ήταν εκεί για να γίνει μπούγιο μάλλον...

Η Ευα λίγο ακόμα θέλει και τον εχει αφήσει το Στέφανο αμανάτι...με την Αντιγονάρα Scandal

ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΣΕΧΩΣ:Τον Χατζημπούκλα αυτή θα τον φάει μάλλον...Η Νόρα με το Λουκά που είναι στο αυριανό οεο?
sousami7
sousami7
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : KERATSINI, PIRAEUS

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010

Δημοσίευση από evanna Πεμ Μαρ 11, 2010 8:26 pm

Πολυ ωραιο το επεισοδιο με αρκετη ενταση!
Δαφνη-Νικολας....κατανοω απολυτα οτι η Δαφνη θελει να βοηθησει τον αδερφο της και εχει καλες προθεσεις ομως δεν μπορω να αγνοησω το δικιο του Νικολα!Αυτη η αποφαση κρινει το μελλον τους και ηταν λαθος της Δαφνης να παει απλως και να του το ανακοινωσει χωρις πρωτα να το συζητησουν!Ολοι της μιλησαν πολυ σωστα γι'αυτο το θεμα αλλα οταν της κολλησει κατι της Δαφνουλας δεν της φευγει με τιποτα!Ο καθενας για μενα απο τη δικη του πλευρα εχει τα δικια του αλλα τασσομαι υπερ του Νικολα!

Ρουσσος γενικως...η φωνη της λογικης στο σημερινο επεισοδιο!Μιλησε πολυ σωστα και προσπαθησε να βρει λυσεις για τα παντα!Και οσο γι'αυτα που ελεγε για Μανο-Ευα εγω αυτο που κραταω ειναι οτι τα λογια του οπως και του Ηλια αποτελουν προοικονομιες στο εργο και εχω ελπιδες!Παντως μπραβο του μου αρεσε πολυ σημερα! : respect :

Νορα-Λουκας...τη καημενη τη Νορα βρισκεται σε πολυ δυσκολη θεση!Ολα αυτα που ηθελε τοσο καιρο να ακουσει απο το Λουκακο,τα ακουει τωρα και δεν μπορει να χαρει και να το απολαυσει!Τουλαχιστον ξερω οτι ερχονται καλυτερες μερες και δεν στεναχωριεμαι!

Λουκας-Νταιζη...το πως την ευχαριστηθηκα τη συμπεριφορα του Λουκακου απεναντι της δε λεγεται!Το ενα του ξινιζε το αλλο του βρωμουσε και το νευρικο συστημα της Νταιζης να βαραει διαλυση και εγω να μην τη λυπαμαι καθολου! :twisted:

Πολυ ομορφη η σκηνουλα Δαφνης-Ευας οπως και η αντιστοιχη Νορας-Νικολα! Hug

Αντιγονη γενικως...καλα η γυναικα δεν παιζεται!Δεν τη μπορω αλλο που θα πει και ποτε θα συνανταει η Ευα τους φιλους της!Λες και πρεπει να παρει την αδεια της!Ελεος ας τη μαζεψει καποιος! Tigania

Η τελευταια σκηνη με Μπελλο-Νικολα-Νορα-Λουκα-Νταιζη πολυ φαση!Ειναι αυτο που λεμε ''Αλλα λεει η θεια μου,αλλα ακουν τα αυτια μου''!Ο καθενας τα δικα του! :lol:

Και τελος Μανος γενικως....κατ'αρχην μπραβο του που δεν δεχεται τα χρηματα(το περιμενα αλλωστε),κατα δευτερον η σκηνη με τη Νεφελη και αυτον να κλαιει ηταν μοναδικη!Με αγγιξε παρα πολυ!!! Snif Ο Μανος ειναι εγκλωβισμενος πια στα ιδια του τα λαθη και δεν ξερει πως να ξεφυγει,κανει και εναν απολογισμο και βλεπει οτι τελικα δεν εχει τιποτα!Η σκηνη η καλυτερη του επεισοδιου για μενα! : respect :

Και επισης με χαλασε παρα πολυ να ακουω να λενε οτι ο Μανος τους διωχνει απο την ''Εδεμ''!Ναι εχει κανει τα τερατα,ναι δεν χρησιμοποιησε σωστα τα χρηματα που του δοθηκαν και εφτασε εδω που εφτασε αλλα στην προκειμενη περιπτωση δεν ζητησε τιποτα και απο κανεναν!Και αν καποιος πρεπει να κατηγορηθει οτι τους διωχνει απο την ''Εδεμ'' δεν ειναι αλλος απο τη Δαφνη!

Υ.Γ Τι ηταν αυτο που ειπε ο Χατζηβασιλειου στα προσεχως!?Οτι ηταν μαρτυρας στη διαθηκη!Πολυ υποπτα τα πραγματα και ανυπομονω!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την evanna στις Πεμ Μαρ 11, 2010 8:33 pm, 1 φορά
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Πεμ Μαρ 11, 2010 8:28 pm

μονο και μονο για το "σ'αγαπω νορα" του λουκα το επεισοδιο ειναι τελειο
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην χώρα του CINEMA!
Ασχολίες : cinema, θεατρο,

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Πεμ Μαρ 11, 2010 8:30 pm

τι ειναι αυτα ρε παιδια???δεν μου αρεσε και πολυ σημερα αλλα θα σχολιασω κατι που με εκανε να αλλαξω γνωμη....ο λουκακος και το νορακι μου ειναι φοβεροι καλα το τι γελιο και κλαμα μαζι εριξα δηλαδη εχω καταντησει ελεος
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Μαρ 11, 2010 8:31 pm

Ntinaki1 έγραψε:
Ρούσσος: Τι λες αγόρι μου;; Η Εύα θα γυρίσει πολύ σύντομα στον Μάνο μόλις πιάσει πάτο αυτός. Και τι θα γίνει; Με το παιδί του Στέφανου θα γυρίσει στον Μάνο; Γι΄αυτό γελούσαν πονηρά Αμαλία Πέτρος! Έτσι Αμαλία!! Καλά έκανε και δεν είπε τίποτα στην Μελίτα για να μην την ξεσηκώσει. Θα έρθει η ώρα που ο Στέφανος θα μουτζώνεται! Και πολύ καλά να πάθει!

Όσο για την Εύα έβαλε το χεράκι της να φτάσει εδώ που έφτασε ο Μάνος. Άσχετο ότι μετά επέστρεψε τα χρήματα με τον οποία φρόντισε πρώτα να τον φτάσει στον πάτο. Ό,τι έκανε και ο Μάνος που πρώτα πήρε τον πίνακα και μετά τον επέστρεψε.Μοιάζουν τελικά τα δυό τους. Και καλά έκανε και πήγε να βρει τον Ρούσσο για τον Μάνο!!

Ασχέτως με τα όσα λέει ο Ρούσσος εγω βλέπω ότι η Εύα προχωράει μπροστά και στα προσεχώς στο Μάνο του είπε εμείς τελειώσαμε αλλα σε πονάω! Εγω αυτό το βρίσκω εντέλως φυσιολογικό όχι σαν τη Μελίτα που δεν την νοιάζει κι αν πεθάνει ο πατέρας του παιδιού της! Δεν νομίζω ότι θα άφηνε τον Στέφανο για το Μάνο εκτός βέβαια αν πάρει πρέφα ότι ο μη Μάνος έχει ξεπεράσει τον original κατά πολλάααααααα χιλιόμετρα παρκέ!!!

Και καλά του έκανε όσα του έκανε του Μάνου τότε, συγνώμη, αλλα κανείς δεν μπορεί να την κατηγορήσει ότι φταίει αυτή για την κατάντια του μια και τόσο ή ζωή όσο και η παρέα έδωσαν στον Μάνο άπειρες ευκαιρίες!!!

Όσο για την επίσκεψή της στο Ρούσσο την βρίσκω πολύ φυσιολογική σε αντίθεση με τη χαρά της Αμαλίας που χέστηκε για όλους πέραν από τα συμφέροντά της, χάρηκε μόλις έμαθε ότι η χρεωκοπία (αφού σώθηκε το σπιτάκι μας) ίσως οδηγήσει στο να μείνει ελεύθερο το κελεπούρι!

Έχει κάτσει να σκεφτεί θα θελα να ξέρω αν το κελεπούρι θέλει να μείνει ελεύθερο? Δεν τον βλέπω να δυσανασχετεί και πολύ στη "φυλακή?" του μέσα άλλωστε!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Πεμ Μαρ 11, 2010 8:37 pm

$ofi@ loukakos + nora έγραψε:μονο και μονο για το "σ'αγαπω νορα" του λουκα το επεισοδιο ειναι τελειο
Αυτό το ξέχασα!!! Και πάνω που έπαθα το σοκ και λέω θα της τα πεί όλα και θα την πάρει να φύγουνε συνεχίζει με τα Μαργαρίτα μου και παγώνει το χαμόγελο στα χείλη.....
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Πεμ Μαρ 11, 2010 8:38 pm

λίγα λόγια για σήμερα...

η σκηνή μάνου-νεφέλης-μελίτα μου άρεσε πάρα πολύ... Love!
ο μάνος τώρα συνειδητοποιεί τι έχει κάνει...αλλά είναι πλέον αργά νομίζω...και ακόμα δεν ξέρω αν μπορώ να τον εμπιστευτώ...

μου άρεσε που η αμαλία δεν είπε τίποτα στη μελίτα... gelio
η σκηνή με τον ρούσσο πολύ καλή...επιτέλους μίλησαν μια φορά χωρίς φωνές και εντάσεις...

η δάφνη ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ....είμαι με το νικόλα...δεν είναι δυνατόν όποτε τσακώνονται να του χτυπάει όλα όσα έχουν συμβεί...όπως και να τον θεωρεί υπεύθυνο το νικόλα για την κατρακύλα του μάνου...
και επίσης πρέπει να μάθει να συζητάει...όχι αποφασίζουμε και διατάζουμε...δάφνη...KKarta

αυτά για σήμερα....
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010

Δημοσίευση από konstantina Πεμ Μαρ 11, 2010 8:41 pm

anastasia20 έγραψε:λίγα λόγια για σήμερα...

η σκηνή μάνου-νεφέλης-μελίτα μου άρεσε πάρα πολύ... Love!
ο μάνος τώρα συνειδητοποιεί τι έχει κάνει...αλλά είναι πλέον αργά νομίζω...και ακόμα δεν ξέρω αν μπορώ να τον εμπιστευτώ...

μου άρεσε που η αμαλία δεν είπε τίποτα στη μελίτα... gelio
η σκηνή με τον ρούσσο πολύ καλή...επιτέλους μίλησαν μια φορά χωρίς φωνές και εντάσεις...

η δάφνη ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ....είμαι με το νικόλα...δεν είναι δυνατόν όποτε τσακώνονται να του χτυπάει όλα όσα έχουν συμβεί...όπως και να τον θεωρεί υπεύθυνο το νικόλα για την κατρακύλα του μάνου...
και επίσης πρέπει να μάθει να συζητάει...όχι αποφασίζουμε και διατάζουμε...δάφνη...KKarta

αυτά για σήμερα....

αναστασία μου λίγα και καλά!συμφωνώ απόλυτα στα περισσότερα!

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010

Δημοσίευση από soso Πεμ Μαρ 11, 2010 8:50 pm

Foulitsa έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
3)Η Εύα οκ δέχομαι πως αγαπάει τον Μάνο,αλλά φταίω που το θεωρώ άρρωστο?Όχι να παρακαλάει και τον Ρούσσο για χάρη του Μάνου!!Καλά που δεν έφτασε στο σημείο να πάει και στον Στέφανο!


Επειδή δεν ξέρω τα συναισθήματα να έχουν διακόπτη η συμπεριφορά της Εύας μου φάνηκε πολύ πιο υγιής απ τη χθεσινή συμπεριφορά της Μελίτας που δεν την ένοιαξε καν τι θα απογίνει αυτός που μέχρι προχθές τον διεκδικούσε αποκαλώντας τον ο πατέρας του παιδιού μου

Clarabelle σύμφωνω απόλυτα μαζί σου!!!

Και συμφωνώ και συνεχίζω..

Η Δάφνη μου φάνηκε απαραδεκτη κι όπως οι περισσότεροι είπατε κυρίως για τον αυταρχικό και απόλυτο τρόπο της..Φανταζομαι,πως όταν κάνουμε οικογενεια,ΣΥΝαποφασίζουμε και ΣΥΝενεργούμε με τον άλλον..
Επίσης,θα το ξαναπώ,αρκετά του χαριστηκαν όλοι του Κοσμαγαπητου,ήρθε ο καιρός να μηδενισει το κοντέρ και να αποδείξει,χωρίς τις πλάτες του πεθερού του/της αδελφής του/του καρμικού του,πόσο μαγκας είναι..
Προσωπικώς έχω ήδη πονταρει πάνω του..Το υλικό το χει..

Ο Ρούσσος έδωσε ρέστα σήμερα,αυτή η λίστα των Λουκονορικων,τέλος δεν έχει και επανέλαβε και τρις,για όσους δεν καταλαβαν-ξερω μία,μη ρωτησετε ποια,τι πρόκειται ακριβώς να συμβεί!Να δω την Ευαρα με την κοιλιά τούρλα στον πάτο με τον Μανο,και τι στον κόσμο.. Ωστόσο,συμφερουσα-οικονομικώς- τροπή δεν τη λες,γιατί τα λεφτα της Εδέμ θα του φύγουν σε μακαροναδες..

Ο Μανος φετος έχει κλάψει παντου στο απουσιολόγιο/στο σπίτι του/στην Εδεμ ολονυκτία σκούζοντας/απαιτούνταν και στο κρεβατι της κόρης του..Που παλι καλά από παππού σκίζει και δε θα μείνει άστεγη..

Ο Στεφανούκος όσο πάει και μ εκνευρίζει με την καλοσύνη του,κι ο Μπέλος-Τελος ειναι ένα χαρμόσυνο μήνυμα κινούμενο πως και οι χαζοί μπορούν να γίνουν κροίσσοι!

Υγ.α.Ο Ηλίας πώς το 'παθε είπε μια ολόκληρη σωστή πρόταση!(αυτήν την ύποπτη εποχή σαμπανιες δεν ανοίγω)

β. Σ αγαπάω,ΝΟΡΑ. Gioupi
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Πεμ Μαρ 11, 2010 9:00 pm

Clarabelle έγραψε:
3)Η Εύα οκ δέχομαι πως αγαπάει τον Μάνο,αλλά φταίω που το θεωρώ άρρωστο?Όχι να παρακαλάει και τον Ρούσσο για χάρη του Μάνου!!Καλά που δεν έφτασε στο σημείο να πάει και στον Στέφανο!


Επειδή δεν ξέρω τα συναισθήματα να έχουν διακόπτη η συμπεριφορά της Εύας μου φάνηκε πολύ πιο υγιής απ τη χθεσινή συμπεριφορά της Μελίτας που δεν την ένοιαξε καν τι θα απογίνει αυτός που μέχρι προχθές τον διεκδικούσε αποκαλώντας τον ο πατέρας του παιδιού μου


Κι όμως δεν την θεωρώ καθόλου υγιή αυτή την συμπεριφορά εγώ.Ναι είπα πως δέχομαι πως τον αγαπάει,οπότε αυτό για τον διακόπτη είναι άκυρο.Κανείς δεν την κακολόγησε που δεν μπορεί να τον ξεχάσει,αν και προσωπικά θεωρώ πολύ παράδοξο που μετά από όλα αυτά δεν τον έχει ήδη ξεγράψει.Για μένα είναι άρρωστο σαν γεγονός αυτό,αλλά κάποιοι είναι δεκτό να το θεωρούν φυσιολογικό,απόψεις είναι αυτές.
Τώρα σχετικά με την σύγκριση προς Μελίτα που κάνεις,θεωρώ πιο υγιές μετά από όλα όσο έχει περάσει να μην τρέχει να πεθάνει κιόλας επειδή κινδύνεψε ο Μάνος.Ευτυχώς που δεν είναι κολλημένη ακόμα,αν και υποτίθεται πως είχε πληροφορηθεί πως χαίρει άκρας υγείας.Εγώ πάντως και πολύ τρυφερή την είδα σήμερα μαζί του,ενώ κατά την γνώμη μου δεν του αξίζει μετά τα τέρατά του.Μόνος του έφτασε εδώ και ευτυχώς που το παραδέχεται κιόλας και δεν ρίχνει αλλού πάλι τις ευθύνες του.
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Μαρ 11, 2010 9:02 pm


Επειδή εγώ έχω μνήμη λίγο καλύτερη απ του χρυσόψαρου, και ακόμη δεν με έχει χτυπήσει άνοια, να σημειώσω.
Ας θυμόμαστε τι έχουμε πει όταν συνεχίζουμε μια ιστορία. Στο επεισόδιο 49 ο Μάνος στο λέει στο γραφείο του Ρούσσου πάνω στη συζήτηση για το διαζύγιο, το σπίτι είναι γραμμένο στο όνομα της Μελίτας.
Στο επεισόδιο 58 έρχεται η Μελίτα στο γραφείο του να του ζητήσει να πάρει την Εύα και της αδειάσει το σπίτι της και ο Μάνος της απαντάει οτι μπορεί να εχεις εσύ την υψηλή κυριότητα αλλά εγώ εχω την επικαρπεία.
Όλος αυτός ο σαματάς έγινε για να μη χάσει η χλωμή κλαίουσα πριγκήπισα την επικαρπία;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 5 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης