Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010

+38
Cancoon
spy
CineFreak
lizzie
Penny
laoura
Materialgirl
konst@ntin@
nat
KonstantinaA
masoul
jim7
annaki
sifantid
jo8
nikidanis
Alexia-Sofia
Mary
xristina79
ioulieta
Ezantakou
soso
konstantina
anastasia20
KatsaroYpotheto
Ntinaki Agapaei Petraki
$ofi@ loukakos + nora
evanna
sousami7
Καρ-Mik
Ntinaki1
Foulitsa
filitsa
Izabella29
Dorina <3 Πέτρος
anna90
loukitsa
Clarabelle
42 απαντήσεις

Σελίδα 5 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap14%Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 14% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap38%Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 38% 
[ 28 ]
Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap35%Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 35% 
[ 26 ]
Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap12%Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 12% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap1%Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap0%Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 74
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Μαρ 12, 2010 4:05 pm

Εγώ εκτός του ότι δεν το συζήτησε, διαφωνώ κάθετα/οριζόνται και πλαγίως με όλη αυτή τη χολή που έβγαλε χτες επειδή ο Νικόλας της πήγε κόντρα και διαφωνώ και με την ξεροκεφαλιά όταν όλοι, γνωστοί και μη, εμπλεκόμενοι και μή (Παρέα / Πέτρος / Μπέλλος) της λένε ότι άδικος κόπος, ακόμα και ο Μάνος και εκείνη επιμένει!

Και βέβαια δεν μου άρεσε καθόλου που πήγε στο Μάνο να του πει τι σκοπεύει να κάνει και να τον γεμίσει τύψεις ότι δεν φτάνει που τα έχει κάνει μαντάρα παίρνει στο λαιμό του και το γάμο της αδερφής του! Απαράδεκτη! Ας την πούλαγε να πήγαινε με τα λεφτά, εκ των προτέρων τι πήγε να κάνει?

Αυτό επειδή ξέχασα να το πω πριν! Και μου άρεσε πολύ η αντίδραση του Μάνου που φάνηκε ότι δεν θέλει τα λεφτά αλλα οτι χάρηκε με την υποστήριξη!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010

Δημοσίευση από spy Παρ Μαρ 12, 2010 4:07 pm

Δεν νομίζω ότι πήγε να γεμίσει τύψεις το Μάνο, αλλα να τον ενημερώσει για τις προθέσεις της και να ανακουφιστεί που θα έχει τη βοήθειά της
spy
spy
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Παρ Μαρ 12, 2010 4:08 pm

Εγώ έχω μια απορία....
Οταν η Δάφνη μιλούσε με την παρέα δεν είπε οτι ο Μανος δεμ θα μάθει τίποτα???? Μετά γιατί πήγε να του το πει?????
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Παρ Μαρ 12, 2010 4:10 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Εγώ εκτός του ότι δεν το συζήτησε, διαφωνώ κάθετα/οριζόνται και πλαγίως με όλη αυτή τη χολή που έβγαλε χτες επειδή ο Νικόλας της πήγε κόντρα και διαφωνώ και με την ξεροκεφαλιά όταν όλοι, γνωστοί και μη, εμπλεκόμενοι και μή (Παρέα / Πέτρος / Μπέλλος) της λένε ότι άδικος κόπος, ακόμα και ο Μάνος και εκείνη επιμένει!

Και βέβαια δεν μου άρεσε καθόλου που πήγε στο Μάνο να του πει τι σκοπεύει να κάνει και να τον γεμίσει τύψεις ότι δεν φτάνει που τα έχει κάνει μαντάρα παίρνει στο λαιμό του και το γάμο της αδερφής του! Απαράδεκτη! Ας την πούλαγε να πήγαινε με τα λεφτά, εκ των προτέρων τι πήγε να κάνει?

Αυτό επειδή ξέχασα να το πω πριν! Και μου άρεσε πολύ η αντίδραση του Μάνου που φάνηκε ότι δεν θέλει τα λεφτά αλλα οτι χάρηκε με την υποστήριξη!


Και μένα μου φάνηκε πως ο Μάνος την χάρηκε την υποστήριξη!Επίσης αν θυμάσαι πριν κάποια επεισόδια είχε ξαναπάει η Δάφνη να του πει πως θα πουλήσει για χάρη του την Εδέμ,όταν είχε μάθει πρώτη φορά ότι ο Μάνος οδεύει προς την καταστροφή.Τότε είχε πάει με πολλά νεύρα η Δάφνη και νομίζω του φώναζε και του έλεγε κάτι του στυλ "Πάρε και την Εδέμ και ό,τι έχουμε να δούμε πως θα τα καταφέρεις".Φαινόταν δηλαδή σαν του το λέει για να τον κάνει να νιώσει άσχημα πως τους τα έχει πάρει όλα πλέον και ότι όλα τα έχει κάνει σαν τα μούτρα του.Τώρα τι άλλαξε και θέλει οπωσδήποτε να πουλήσει τα πάντα,χωρίς να λογαριάζει το παιδί της και παρ'ότι όλοι της λένε πως δεν θα έχει αποτέλεσμα?
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010

Δημοσίευση από evanna Παρ Μαρ 12, 2010 4:11 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Και βέβαια δεν μου άρεσε καθόλου που πήγε στο Μάνο να του πει τι σκοπεύει να κάνει και να τον γεμίσει τύψεις ότι δεν φτάνει που τα έχει κάνει μαντάρα παίρνει στο λαιμό του και το γάμο της αδερφής του! Απαράδεκτη! Ας την πούλαγε να πήγαινε με τα λεφτά, εκ των προτέρων τι πήγε να κάνει?

Αυτό επειδή ξέχασα να το πω πριν! Και μου άρεσε πολύ η αντίδραση του Μάνου που φάνηκε ότι δεν θέλει τα λεφτά αλλα οτι χάρηκε με την υποστήριξη!
Αυτο ειναι ακομα κατι που με πειραξε και ξεχασα και εγω να το αναφερω!Ο Μανος ειναι εγκλωβισμενος σε μια πολυ δυσκολη κατασταση και τωρα θα πρεπει να νοιωθει τυψεις που η Δαφνη και ο Νικολας χωριζουν εξαιτιας του!Μπορει να ειχε καλες προθεσεις αλλα νομιζω οτι αφου η Δαφνη ειναι αποφασισμενη να το κανει θα ηταν καλυτερα να μην τον ενημερωσει!
Και επισης ενα συν απο μεν στο Μανο που αντιμετωπισε ετσι το ολο θεματακι!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010

Δημοσίευση από spy Παρ Μαρ 12, 2010 4:13 pm

Foulitsa έγραψε:Εγώ έχω μια απορία....
Οταν η Δάφνη μιλούσε με την παρέα δεν είπε οτι ο Μανος δεμ θα μάθει τίποτα???? Μετά γιατί πήγε να του το πει?????

Επειδή την ξαναείδα τη σκηνή δεν είπε η Δάφνη κάτι τέτοιο.
spy
spy
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010

Δημοσίευση από glgs Παρ Μαρ 12, 2010 4:29 pm

η Γεωργόνη μ' άρεσε πάρα πολύ χθες στον τρόπο με τον οποίο έπαιξε τον ρόλο της....από εκεί και πέρα όμως η Δάφνη ήταν απαράδεκτη από την αρχή μέχρι το τέλος του χθεσινού επεισοδίου...
όταν σε μια σχέση (είτε είναι γάμος είτε όχι) λειτουργούμε λες και είμαστε μόνοι μας υπάρχει προφανώς πρόβλημα..κάνω οικογένεια σημαίνει ότι πλέον παύω να χρησιμοποιώ πρώτο ενικό αλλά πλέον πρώτο πληθυντικό...γι' αυτό δεν θα σχολιάσω καν την φράση "Νικόλα αποφάσισα", λες και θα του έλεγε αποφάσισα τι φαΐ θα κάνει το μεσημέρι....
Δεν δέχομαι επίσης το επειχήρημα ότι το οικόπεδο είναι της Δάφνης και θα κάνει αυτή στην τελική ότι θέλει...δεν πάει έτσι το παιχνίδι...όταν αποφασίζεις να μοιραστείς την ζωή σου με κάποιον σημαίνει ότι μοιράζεσαι ότι έχεις και δεν έχεις μαζί του..δείχνει άκρως εγωιστικό και εγωκεντρικό
Τα λόγια που είπε στον Νικόλα θα δεχτώ ότι ήταν πάνω στο θυμό της (στην τελική ποιος δεν έχει πει χοντράδες πάνω στα νεύρα του) απλά έδειξε ότι ακόμα υπάρχουν πράγματα που την τρώνε και δεν έχουμε δει τους δυο τους να κάθονται να ασχολούνται με αυτά...
Όλα στη ζωή είναι θέμα προτεραιοτήτων (σοφές διαφημίσεις!!!!). ο καθένας καθορίζει τις δικές του και ανάλογα πράττει....έτσι και η Δάφνη ξεκαθάρισε χθες τις δικές της προτεραιότητες για μένα..και κάποια στιγμή πρέπει να σταματήσει όλο αυτό το ντάντεμα προς τον Μάνο...έλεος δλδ
το σκηνικό που η Δάφνη πάει στον Μάνο και όλη γενικά η κουβέντα τους εκεί είναι πιστεύω σεναριακό λάθος...δλδ δεν πιστεύω ότι ήθελε να τον κάνει να νιώσει τύψεις αλλά θέλουν να μας δίνουν μασημένη τροφή...μπορούμε όμως να σκεφτου΄με και 2 πράγματα μόνοι μας..(εκτός και αν θέλει να του βάλει μυαλό λέγοντας του ότι εγώ πετάω την ζωή μου για σένα κοίτα μην πετάξεις και αυτήν την ευκαιρία)

το ζεύγος έχει πρόβλημα επικοινωνίας μεγάλο (μην ξεχνάμε το σκηνικό με την Αμερική που δεν το συζήτησαν καθόλου μα καθόλου)
glgs
glgs
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Ασχολίες : Ύπνος-Καφές κλπ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Παρ Μαρ 12, 2010 4:42 pm

spy έγραψε:
Foulitsa έγραψε:Εγώ έχω μια απορία....
Οταν η Δάφνη μιλούσε με την παρέα δεν είπε οτι ο Μανος δεμ θα μάθει τίποτα???? Μετά γιατί πήγε να του το πει?????

Επειδή την ξαναείδα τη σκηνή δεν είπε η Δάφνη κάτι τέτοιο.

Λάθοσ δικο μου τοτε,κάτι τέτοιο κατάλαβα... Βέβαι πιστευτω πως ακόμα και που το αποφάσισε δεν έπρεπε να του το πει...Ας του εδινε τα χρήματα κατευθειαν..
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010

Δημοσίευση από spy Παρ Μαρ 12, 2010 4:51 pm

glgs έγραψε:η Γεωργόνη μ' άρεσε πάρα πολύ χθες στον τρόπο με τον οποίο έπαιξε τον ρόλο της....από εκεί και πέρα όμως η Δάφνη ήταν απαράδεκτη από την αρχή μέχρι το τέλος του χθεσινού επεισοδίου...
όταν σε μια σχέση (είτε είναι γάμος είτε όχι) λειτουργούμε λες και είμαστε μόνοι μας υπάρχει προφανώς πρόβλημα..κάνω οικογένεια σημαίνει ότι πλέον παύω να χρησιμοποιώ πρώτο ενικό αλλά πλέον πρώτο πληθυντικό...γι' αυτό δεν θα σχολιάσω καν την φράση "Νικόλα αποφάσισα", λες και θα του έλεγε αποφάσισα τι φαΐ θα κάνει το μεσημέρι....
Δεν δέχομαι επίσης το επειχήρημα ότι το οικόπεδο είναι της Δάφνης και θα κάνει αυτή στην τελική ότι θέλει...δεν πάει έτσι το παιχνίδι...όταν αποφασίζεις να μοιραστείς την ζωή σου με κάποιον σημαίνει ότι μοιράζεσαι ότι έχεις και δεν έχεις μαζί του..δείχνει άκρως εγωιστικό και εγωκεντρικό
Τα λόγια που είπε στον Νικόλα θα δεχτώ ότι ήταν πάνω στο θυμό της (στην τελική ποιος δεν έχει πει χοντράδες πάνω στα νεύρα του) απλά έδειξε ότι ακόμα υπάρχουν πράγματα που την τρώνε και δεν έχουμε δει τους δυο τους να κάθονται να ασχολούνται με αυτά...
Όλα στη ζωή είναι θέμα προτεραιοτήτων (σοφές διαφημίσεις!!!!). ο καθένας καθορίζει τις δικές του και ανάλογα πράττει....έτσι και η Δάφνη ξεκαθάρισε χθες τις δικές της προτεραιότητες για μένα..και κάποια στιγμή πρέπει να σταματήσει όλο αυτό το ντάντεμα προς τον Μάνο...έλεος δλδ
το σκηνικό που η Δάφνη πάει στον Μάνο και όλη γενικά η κουβέντα τους εκεί είναι πιστεύω σεναριακό λάθος...δλδ δεν πιστεύω ότι ήθελε να τον κάνει να νιώσει τύψεις αλλά θέλουν να μας δίνουν μασημένη τροφή...μπορούμε όμως να σκεφτου΄με και 2 πράγματα μόνοι μας..(εκτός και αν θέλει να του βάλει μυαλό λέγοντας του ότι εγώ πετάω την ζωή μου για σένα κοίτα μην πετάξεις και αυτήν την ευκαιρία)

το ζεύγος έχει πρόβλημα επικοινωνίας μεγάλο (μην ξεχνάμε το σκηνικό με την Αμερική που δεν το συζήτησαν καθόλου μα καθόλου)

Στο ότι υπάρχει πρόβλημα επικοινωνίας δε νομίζω να έχει κανείς αντίρρηση. Και επειδή διάβασα ότι θα τα ξαναβρουν, είναι ευκαιρία να υπάρξει συζήτηση, αν και πολύ αμφιβάλλω.
spy
spy
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010

Δημοσίευση από loukasnora Παρ Μαρ 12, 2010 5:23 pm

Ας σχολιασω κι εγω......

Δαφνη-Νικολας γενικως
Το ειπα και χθες ειλικρινα δεν την καταλαβαινω αυτη την κοπελα.Δε γινεται να πηγαινει στον αντρα της και να του λεει οτι αποφασισε κατι και τωρα απλως τον ενημερωνει.Ο Νικολας ειχε καθε δικιο σε οτι της ειπε και εγω με το μερος του ειμαι.Μα ειναι δυνατον μολις ειδε οτι την στριμωχνει να του λεει οτι αυτος φταιει για την κατρακυλα του Μανου;Απο που κι ως που;Για την κατρακυλα του Μανου Δαφνουλα μου φταιει το ωραιοτατο ξεροκεφαλο του.Οχι ο Νικολας.Και ηταν και απαραδεκτη η συμπεριφορα της.Και καλα πες τον Νικολα δεν τον υπολογιζει.Το παιδακι της δεν το σκεφτηκε;Καλα για τον πατερα της δεν το συζητω.Προφανως το εχει σιγουρο οτι θα μπει φυλακη οταν με το καλο γινει η δικη του.Αληθεια ποτε ειπαμε οτι θα γινει αυτη η δικη;Δεν υποφερεται αλλο ο Ηλιας.

Ευα γενικως
Δεν καταλαβα για ποιο λογο να παει και να ζητησει απο τον Ρουσσο να βοηθησει τον Μανο αλλα μου αρεσε σαν κινηση.Εδειξε οτι αν μη τι αλλο νοιαζεται τον πατερα της κορης της.Οχι οπως η Μελιτα που το προηγουμενο βραδυ ελεγε οτι δεν την ενδιαφερει ο Μανος και το αμεσως επομενο βραδυ του επιανε το χερι και ''τι εχεις Μανο μου;''.Οι σκηνες με την Δαφνη μου αρεσαν πολυ και ακομα περισσοτερο που η Δαφνη δεν τολμησε να της πει οτι εριξε χολη και για εκεινη.Θα ηθελα να δω ομως πως θα αντιδρουσε.

Μπελλος γενικως
Οταν τον φωναξε η Νορα να μαθει τι γινεται με τον Μανο ειχε παρει το επιχειρηματικο μυστηριο εως και μαφιοζικο θα ελεγε κανεις υφος του.Στο σπιτι της Νορας-που ειλικρινα απορω τι δουλεια ειχε εκει πρωι πρωι-ειχε παλι το γνωστο πανηλιθιο υφος του.

Μητσουλας:Αν κοιμοταν ο Λουκας μαζι της και τωρα κοιμασαι εσυ εγω που το δικαιουμαι κιολας γιατι ειμαι στην απεξω ρε παιδια;

Απο που κι ως που το δικαιουσαι καμαρι μου;Δε σου το εδωσε πισω το δαχτυλιδι;Μην ακουω αηδιες και εφαγα και ωραιο φαγητο σημερα.

Λουκας-Νορα
Ολο μας κοβουν τα φιλια και γινομαι τρελη.Η καλη μου η Νορα δεν πιστευε στα αυτια της.Αλλα θα συμφωνησω με την Clarabelle.Η Νορα αρχισε να βλεπει ερωτικα τον Λουκα περσι οταν της ειπε οτι θα παει εκεινος να σκοτωσει τον Στελιο στην θεση της σε αντιθεση με τον Λουκα που την αγαπαει χρονια.Αυτο πιστευω και αυτο βλεπω δηλαδη.Ο Λουκας απ'την αλλη παλι μας εκανε ενα με τα πατωματα.

Λουκας:Σ'αγαπαω Νορα.

Και λιγο αργοτερα......

Λουκας:Θα τα καταφερουμε ηλιθια τενιστρια.Ειναι κριμα αυτη η αγαπη να παει χαμενη. Heart2

Λουκας γενικως
Ετσι Λουκακο μου ετσι.Παρε το αιμα σου πισω σταγονα σταγονα.Ο σκοπος ειναι ιερος.Να ξεφορτωθεις την Νταιζη και να εισαι με το Νορακι σου.Τιμωρησε την την παπια.

Λουκας:Α ωραιο φορεμα.
Νταιζη:Σε ευχαριστω.
Λουκας:Τωρα τι ντυθηκες;Λιβαδι;Κηπος;ΓΛΑΣΤΡΑ!!!!!!!
Νταιζη:Μη το ξαναπεις αυτο.Εμενα γλαστρα δε με εχει πει ποτε κανεις.
Λουκας:Καλα συγγνωμη.Εμενα μου αρεσουν οι γλαστρες.Και τα λιβαδια και οι κηποι και τα παρτερια...... gelio gelio gelio μονο και μονο για το υφος του.Και ναι ξαναβλεπω τα σεναρια μου να παιρνουν σαρκα και οστα.Ο Λουκας ζηλευει τον Νικολα που φοραγε τις πυτζαμες ΤΟΥ και κοιμηθηκε στον καναπε ΤΟΥ στο σπιτι της Νορας ΤΟΥ!!!!!!!!Το υφος του μολις ειδε τον Νικολα με τις πυτζαμες ΤΟΥ ηταν απολαυση.


Καλο το επεισοδιο απο εμενα.Αντε να δουμε τι θα δουμε σημερα.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Μαρ 12, 2010 5:34 pm

Λουκας-Νορα
Ολο μας κοβουν τα φιλια και γινομαι τρελη.Η καλη μου η Νορα δεν πιστευε στα αυτια της.Αλλα θα συμφωνησω με την Clarabelle.Η Νορα αρχισε να βλεπει ερωτικα τον Λουκα περσι οταν της ειπε οτι θα παει εκεινος να σκοτωσει τον Στελιο στην θεση της σε αντιθεση με τον Λουκα που την αγαπαει χρονια.Αυτο πιστευω και αυτο βλεπω δηλαδη.Ο Λουκας απ'την αλλη παλι μας εκανε ενα με τα πατωματα.


Πες τα βρε Νίκη μου γιατί νόμιζα οτι εγώ είμαι τρελή όταν τα λέω. Ο Λουκάς απ την αρχή σχεδόν έδινε δείγματα οτι θέλει τη Νόρα. Δεν έχω τρόπο να το αποδείξω αλλά εγώ απ την αρχή υποστήριζα οτι ήταν ερωτευμένος μαζί της. Η Νόρα απ την άλλη ένοιωθε βαθειά αγάπη γι αυτόν αλλά όχι ερωτική. Ερωτεύτηκε το Στέλιο και όταν η ιστορία της πήρε άσχημη τροπή, είδε οτι ο άνθρωπός της είναι ο Λουκάς και άρχισε να τον βλέπει διαφορετικά. Αυτό δεν κάνει την αγάπη της ούτε λιγότερη ούτε μικρότερη. Δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να διαγράψουμε ένα μεγάλο κομάτι απ αυτά που ξέρουμε για τη Νόρα.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010

Δημοσίευση από loukasnora Παρ Μαρ 12, 2010 5:40 pm

Clarabelle έγραψε:
Λουκας-Νορα
Ολο μας κοβουν τα φιλια και γινομαι τρελη.Η καλη μου η Νορα δεν πιστευε στα αυτια της.Αλλα θα συμφωνησω με την Clarabelle.Η Νορα αρχισε να βλεπει ερωτικα τον Λουκα περσι οταν της ειπε οτι θα παει εκεινος να σκοτωσει τον Στελιο στην θεση της σε αντιθεση με τον Λουκα που την αγαπαει χρονια.Αυτο πιστευω και αυτο βλεπω δηλαδη.Ο Λουκας απ'την αλλη παλι μας εκανε ενα με τα πατωματα.


Πες τα βρε Νίκη μου γιατί νόμιζα οτι εγώ είμαι τρελή όταν τα λέω. Ο Λουκάς απ την αρχή σχεδόν έδινε δείγματα οτι θέλει τη Νόρα. Δεν έχω τρόπο να το αποδείξω αλλά εγώ απ την αρχή υποστήριζα οτι ήταν ερωτευμένος μαζί της. Η Νόρα απ την άλλη ένοιωθε βαθειά αγάπη γι αυτόν αλλά όχι ερωτική. Ερωτεύτηκε το Στέλιο και όταν η ιστορία της πήρε άσχημη τροπή, είδε οτι ο άνθρωπός της είναι ο Λουκάς και άρχισε να τον βλέπει διαφορετικά. Αυτό δεν κάνει την αγάπη της ούτε λιγότερη ούτε μικρότερη. Δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να διαγράψουμε ένα μεγάλο κομάτι απ αυτά που ξέρουμε για τη Νόρα.


Συμφωνω.Η αγαπη της για τον Λουκα περσι ηταν καπως αδερφικη.Και αυτο ειναι κατι που του το ειχε πει πολλες φορες.Σε αντιθεση με τον Λουκα που απο τα πρωτα επεισοδια εδειχνε οτι δεν την βλεπει μονο φιλικα και αδερφικα.Τον Στελιο τον ερωτευτηκε η Νορα και μαλιστα πολυ.Οταν ειδε ομως οτι αυτος την πλησιασε για αλλους λογους καταλαβε οτι ο Λουκας ειναι το αλλο της μισο.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 321 - Ημερομηνία 11-03-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Παρ Μαρ 12, 2010 5:43 pm

Clarabelle έγραψε:
Λουκας-Νορα
Ολο μας κοβουν τα φιλια και γινομαι τρελη.Η καλη μου η Νορα δεν πιστευε στα αυτια της.Αλλα θα συμφωνησω με την Clarabelle.Η Νορα αρχισε να βλεπει ερωτικα τον Λουκα περσι οταν της ειπε οτι θα παει εκεινος να σκοτωσει τον Στελιο στην θεση της σε αντιθεση με τον Λουκα που την αγαπαει χρονια.Αυτο πιστευω και αυτο βλεπω δηλαδη.Ο Λουκας απ'την αλλη παλι μας εκανε ενα με τα πατωματα.


Πες τα βρε Νίκη μου γιατί νόμιζα οτι εγώ είμαι τρελή όταν τα λέω. Ο Λουκάς απ την αρχή σχεδόν έδινε δείγματα οτι θέλει τη Νόρα. Δεν έχω τρόπο να το αποδείξω αλλά εγώ απ την αρχή υποστήριζα οτι ήταν ερωτευμένος μαζί της. Η Νόρα απ την άλλη ένοιωθε βαθειά αγάπη γι αυτόν αλλά όχι ερωτική. Ερωτεύτηκε το Στέλιο και όταν η ιστορία της πήρε άσχημη τροπή, είδε οτι ο άνθρωπός της είναι ο Λουκάς και άρχισε να τον βλέπει διαφορετικά. Αυτό δεν κάνει την αγάπη της ούτε λιγότερη ούτε μικρότερη. Δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να διαγράψουμε ένα μεγάλο κομάτι απ αυτά που ξέρουμε για τη Νόρα.



Κορίτσια και εγώ στο ίδιο κλάμπ με σάς ανήκω.. Η Νόρα ερωτεύτηκε τον Στέλιο και δεν είναι απαραίτητα κακό, που να ήξερε η κοπέλα τι είδους ψυχοπαθής είναι.. Δε καταλαβαίνω γιατί οι σεναριογράφοι προσπαθούν να τροποποιήσουν αυτή την ιστορία αφού αυτό δεν αναιρεί την τεράστια και καθαρή αγάπη που νιώθει η Νόρα για τον Λουκά..
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 5 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης