Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010

+48
sarita
anna90
F.P.A.
ebelina2007
Ezantakou
Goofy!
nikidanis
KonstantinaA
Fona
katerinakii93
almaresi
hionati
Paparazzi
LIBRA
ch-bl
sifantid
Doris_
Lyn
Vasouli
rachel
jim7
aggeliki
PrincessRachel
irini
$ofi@ loukakos + nora
sofia
Καρ-Mik
νοριτσα
tinaki18
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
mariannitaki
loukasnora
Cancoon
elena-7-
st@cy
verile_mistika
edem4ever
Black rose
evanna
pasxalitsa
anastasia20
ksanthi
DESPOINA
giouli_edem
KatsaroYpotheto
Foulitsa
loukitsa
Clarabelle
52 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap17%Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 17% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap20%Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 20% 
[ 15 ]
Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap7%Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 7% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap13%Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 13% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap28%Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 28% 
[ 21 ]
Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap15%Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 15% 
[ 11 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 75
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010

Δημοσίευση από giouli_edem Παρ Ιουν 11, 2010 8:35 pm

Μόλις ξαναείδα κι εγώ τη σκηνή Μάνου - Εύας και τώρα άκουσα τις ζητωκραυγές !!!! Καλά, ήταν τέλειες !! Κι εγώ έτσι θα έκανα !! Palamakia Palamakia
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010

Δημοσίευση από evanna Παρ Ιουν 11, 2010 8:36 pm

Το ιδιο σκεφτομουν Τζινα μου!Δεν περιμενα οτι θα φταναμε σε αυτη την κατασταση!Κριμα γιατι η σειρα ειχε ξεικινησει με τους καλυτερους οιωνους! -_-

Ντινα μου πολυ καλος σχολιασμος!Συμφωνω! Thumbs up
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010

Δημοσίευση από evanna Παρ Ιουν 11, 2010 8:37 pm

giouli_edem έγραψε:Μόλις ξαναείδα κι εγώ τη σκηνή Μάνου - Εύας και τώρα άκουσα τις ζητωκραυγές !!!! Καλά, ήταν τέλειες !! Κι εγώ έτσι θα έκανα !! Palamakia Palamakia
Που την ξαναειδες ατιμη εσυ την σκηνη!? Razz
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010

Δημοσίευση από Black rose Παρ Ιουν 11, 2010 8:38 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
Black rose έγραψε:Σήμερα ψηφίζω...άσχημο.

Μάνος-Λουκάς-Νόρα:
Δεν μάθαμε και τίποτα καινούριο...Ζηλίτσες Λουκάκο??

Λ:Με τον αστυνόμο μας λέτε τα ίδια πράγματα...Ειναι τυχαίο αυτό?
Μ:-Όχι διαβαζω τη σκέψη του! gelio

Νικόλας-Δάφνη:
Να τα τα καλά του Στέφανου με τα παράθυρα!!! lol!
Εντάξει παιδιά...Το εμπεδώσαμε...Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΕΧΕΙ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΝΟ.
ΟΚ.

Χρήστος-Στέφανος:
Αρχίζει να ανοίγει τα ματια του ο Στέφανος...΄

Νταίζη-Μπέλλος:
ΑΜΑΝ ΠΙΑ!!! Κύριοι βαρεθήκαμε,το έχετε καταλάβει?
Βαρεθήκαμε το Νταιζουλίνι να κάνει τα κολπάκια του και ο IQ περδικιού να τα χάφτει με θέρμη και να νομίζει ότι είναι Ο άντρας.Έλεος.

Αμαλία-Μελίτα-Ρούσσος:
Ρε Μελίτα άκου!Η Αμαλία είναι φανερή σύμμαχος σου.Για να μιλάει κάτι ξέρει.Όπως και ο Ρούσσος.Δεν το κάνουν για να "σου δηλητηριάσουν τη ζωή".Σκέψου και λίγο!

Μάνος-Εύα:
Γλύκες!!! Πολύ μου άρεσαν...κι εκεί που πήγα να τους χαρώ ανάβει με νέον στο μυαλό μου (μή σας πω και με παλαιόν gelio ) η απόφαση των συγγραφέων για την κατάληξη του ζευγαριού...

Έτσι ρε Μάνο.Πάλεψε!

ΦΙΛΙ,ΦΙΛΙ,ΦΙΛΙ,ΦΙΛΙ! Opados1

Νόρα-Λουκάς:
Σεμνάααα!! Μου αρέσουν όταν ζουζουνίζουν αλλά σήμερα μου φάνηκε υπερβολικό και δη με το θέμα που είχε πέσει στο τραπέζι.

Νταίζη-Ανθοκομική έκθεση Κηφισιάς:

vomit

Άσε Νταιζουλίνι...Δεν είναι για το δοντάκια σου η εδεμ...

Εύα-Νόρα-Δάφνη-Άγγελος:
Τι γλυκό μωλάκι!Τι μπέμπης!
Πολύ ωραία σκηνη!Και ναι είναι γνωστό:Θέλουμε μπέμπα.΄

Στέφανος-Αμαλία:
Γιατί η Αμαλία δεν μίλησε??
scratch


υ.γ.Αυτό θεωρείται επεισόδιο τώρα?Πρέπει να είμαι ικανοποιημένη τηλεθεάτρια?

Ένα oscar στο σχολιασμό σου! Πολύ πιο πετυχημένος απο το επεισόδιο! Όταν είδα το Νικόλα στο παράθυρο σχολιασα ακριβώς το ίδιο με σένα περι Στέφανου! Και περιμενα σοβαρή κουβέντα για τα οικονομικά της οικογένειας αλλα πουυυυυυυυυυυυυ!!! Το έχουμε ξεφτιλίσει το ζήτημα!!!

Αλλο ενα oscar κι αν απαντήσεις όχι στο ΥΓ!

ΘΕΑ!!!

Eυχαριστώ Τζίνα μου.

Όχι.Δεν είμαστε ικανοποιημένες.
ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΜΑΣ!
Black rose
Black rose
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Aθήνα -7-

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010

Δημοσίευση από giouli_edem Παρ Ιουν 11, 2010 8:38 pm

evanna έγραψε:
giouli_edem έγραψε:Μόλις ξαναείδα κι εγώ τη σκηνή Μάνου - Εύας και τώρα άκουσα τις ζητωκραυγές !!!! Καλά, ήταν τέλειες !! Κι εγώ έτσι θα έκανα !! Palamakia Palamakia
Που την ξαναειδες ατιμη εσυ την σκηνη!? Razz

Στο Mega Ευαννάκι μου έχει πέσει αμέσως το επεισόδιο !! Thumbs up
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010

Δημοσίευση από evanna Παρ Ιουν 11, 2010 8:39 pm

giouli_edem έγραψε:
evanna έγραψε:
giouli_edem έγραψε:Μόλις ξαναείδα κι εγώ τη σκηνή Μάνου - Εύας και τώρα άκουσα τις ζητωκραυγές !!!! Καλά, ήταν τέλειες !! Κι εγώ έτσι θα έκανα !! Palamakia Palamakia
Που την ξαναειδες ατιμη εσυ την σκηνη!? Razz

Στο Mega Ευαννάκι μου έχει πέσει αμέσως το επεισόδιο !! Thumbs up
Αααα....τρεχω! Razz

-Ντινα πες τα!ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΜΑΣ!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010

Δημοσίευση από Black rose Παρ Ιουν 11, 2010 8:43 pm

Nαι βρε Ευαννάκι...Τα μυστικά που μυρίζουν μπαρούτι και ΟΧΙ ΣΑΠΟΥΝΙ!
Black rose
Black rose
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Aθήνα -7-

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010

Δημοσίευση από edem4ever Παρ Ιουν 11, 2010 8:45 pm

Black rose έγραψε:Nαι βρε Ευαννάκι...Τα μυστικά που μυρίζουν μπαρούτι και ΟΧΙ ΣΑΠΟΥΝΙ!

Εμενα παλι μου μυριζει καμενο....
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010

Δημοσίευση από evanna Παρ Ιουν 11, 2010 8:47 pm

edem4ever έγραψε:
Black rose έγραψε:Nαι βρε Ευαννάκι...Τα μυστικά που μυρίζουν μπαρούτι και ΟΧΙ ΣΑΠΟΥΝΙ!

Εμενα παλι μου μυριζει καμενο....
Εντελως ομως Γιαννα μου! :x Και τωρα θυμηθηκα οτι η σημερινη περιληψη ελεγε για μια συζητηση μεταξυ Νορας-Λουκα που δεν ειδαμε ποτε!Παρα μονο κατι γελοια σκηνικα στο γραφειο!Ειναι δυνατον? Kotsides
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010

Δημοσίευση από verile_mistika Παρ Ιουν 11, 2010 8:47 pm

ΚΑΛΑ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑΣΟΥΝ ...

ΡΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ Η ΑΚΡΙΤΑ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΝΑ ΤΑΛΕΝΤΟ...(ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ....) ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ...

ΑΝ ΞΑΝΑΚΟΥΣΩ ΤΟ ''ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΜΩΡΟ '' ΟΧΙ ΘΑ ΠΗΔΗΧΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΑΠΟ ΟΥΡΑΝΟΞΥΣΤΗ..(ΓΕΛΑΓΑ ΑΠΟ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ )

ΔΕΝ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑΑ


Έχει επεξεργασθεί από τον/την verile_mistika στις Παρ Ιουν 11, 2010 8:48 pm, 1 φορά
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010

Δημοσίευση από st@cy Παρ Ιουν 11, 2010 8:47 pm

και εγω καρβουνο μυριζω!!!!!!!!αφου δε θα τη βαλεις τη σκηνη,γιατι ανακοινωνεις οτι θα μπει στην περιληψη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
st@cy
st@cy
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : In one of all the gon joints in all the towns in all the world...
Ασχολίες : Σινεμα,θεατρο,φωτογραφια,tango

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010

Δημοσίευση από Black rose Παρ Ιουν 11, 2010 8:49 pm

evanna έγραψε:
edem4ever έγραψε:
Black rose έγραψε:Nαι βρε Ευαννάκι...Τα μυστικά που μυρίζουν μπαρούτι και ΟΧΙ ΣΑΠΟΥΝΙ!

Εμενα παλι μου μυριζει καμενο....
Εντελως ομως Γιαννα μου! :x Και τωρα θυμηθηκα οτι η σημερινη περιληψη ελεγε για μια συζητηση μεταξυ Νορας-Λουκα που δεν ειδαμε ποτε!Παρα μονο κατι γελοια σκηνικα στο γραφειο!Ειναι δυνατον? Kotsides

Όταν λέω σαπούνι εννοώ ότι φέρνει σε σαπουνόπερα το σκηνικό...
Και το καμένο ταιριάζει γάντι....
Black rose
Black rose
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Aθήνα -7-

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010

Δημοσίευση από elena-7- Παρ Ιουν 11, 2010 8:50 pm

μαλλον θα επρεπε να συνεχισω να βλεπω τα επεισοδια απο το youtube!!!Η Μελιτα το θυμα....ελεος ας την βγαλει καποιος απο τον κοσμο της....
Ποσο ακομα θα μας δειχνουν οτι ο Μπελλος πιστευει οτι του λεει η Νταιζη????ερωτας με την οχια? τοσο γρηγορα ξεπερασε την Νορα
και το γαρυφαλλο ενα στυλακι αηδια¨Ολα για το παιδι μου΄¨..... wall
Ελπιζω του χρονου ο Νικολακης να το εχει λυσει το θεμα με τον υπνο δεν τον ειδα καλα εχει αγριεψει το ματι του ο Λουκας και η Νορα κινδυνευουν!!!
Μανος-Ευα τι ωραια σκηνη!!!τι γλυκο αλλα τωρα? μα τωρα...
elena-7-
elena-7-
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : athina
Ασχολίες : ta mustikaaa tis edemmmmm:-pppp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Ιουν 11, 2010 8:51 pm

Χαίρομαι που δεν μου θυμώσατε Λουκανοράκια μου! Δεν είναι έτσι η Νόρα με το Λουκά που ξέραμε! Η Νόρα με το Λουκά που αγαπήσαμε!!! Δεν ήταν ξεμωραμένοι, ίσα ίσα ήταν φουλ ερωτευμένοι και πάντα στο πλευρό των φίλων τους!!!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Ιουν 11, 2010 8:56 pm


Χαίρομαι που συμφωνείτε.
Αυτό το πράγμα που επιμένουν να καίνε ολους όσους μας σύστησαν σαν πρωταγωνιστές και να μας μπουκώνουν εμετικές σκηνές Νταίζης Μπέλλου και την πονεμένη ιστορία της Μελιτζούλιας είναι για γέλια και για κλάματα.
Κανένας απ τους τρείς δεν ανήκει στην παρέα που μας σύστησαν
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010

Δημοσίευση από verile_mistika Παρ Ιουν 11, 2010 9:01 pm

ΕΓΩ ΟΤΙ ΚΑΙ ΔΙΟΡΘΩΣΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΙΣΤΕΕΥΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΙΠΟΠΑ ...ΠΛΕΟΝ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΕΧΟΥΝ ΧΑΣΕΙ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΟΗΤΕΙΑ ΤΟΥΣ

ΟΤΑΝ ΕΝΑΣ ΤΗΛΕΘΕΑΤΗΣ ΦΤΑΝΕΙ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΕΠΙΣΟΔΙΟ ΤΟΤΕ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛΛΗΜΑ ...

ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΣΑΡΟΥΝ ΤΩΡΑ ΤΟΝ ΜΠΕΛΛΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΝΤΑΙΖΗ ΝΙΩΘΩ ΛΕΣ ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΜΕ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΟΥΝ ...
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010

Δημοσίευση από Cancoon Παρ Ιουν 11, 2010 9:02 pm

Το επεισόδιο ήταν κακόγουστο με Νόρα, Εύα, Δάφνη να ξεκατινιάζονται σαν τις κουτσομπόλες κυρίες της αυλής και να πετάνε μπηχτές για τον Στέφανο και τη Μελίτα. Μικρότητα, κομπλεξισμός και απωθημένα. Τι θέαμα κι αυτό.
Νόρα και Λουκάς να χουφτώνονται μπροστά στο Νικόλα και τη Δάφνη τους οποίους οι ίδιοι είχαν καλέσει για να ενημερώσουν για το δικαστήριο της έξωσής τους: και μόνο η παράθεση του γεγονότος αρκεί, δεν χρειάζεται σχολιασμός.
Επίσης ήταν εκνευριστικό: Καλά παιδιά αυτά είχατε να πείτε στο Μάνο; Το ότι δεν τα αποκάλυψε όλα αυτά έγκαιρα και σας άφησε να ψάχνετε στο σκοτάδι μπουσουλώντας, να προσπαθείτε δε να προσπατέψετε με εντελώς ερασιτεχνικό τρόπο την Εύα από έναν άγνωστο κίνδυνο, το βρίσκετε νορμάλ;;;;
Έπειτα, στην πολύ σωστή κίνηση της Μελίτας να πει στον Ρούσσο να σταματήσει αυτό το παιχνίδι - να τα λέει αυτός στην Αμαλία για να τα πει η Αμαλία στη Μελίτα - και, κυρίως να ξεκαθαρίσει τα πράγματα μαζί του, ποια ήταν η ανταπόκριση; Ο πατέρας της κατέφυγε στα συγκλονιστικά επιχειρήματα του ενστίκτου και του προαισθήματος και περίμενε μετά τον τρόπο που έχει φερθεί στην Μελίτα (για να μην πω καλύτερα, που έχει χειριστεί την Μελίτα) τόσα χρόνια αυτή να τα πιστέψει τυφλά. Μας είπε κιόλας ότι δεν έχει υπερασπιστεί τον εαυτό του τόσα χρόνια που η Αντιγόνη του φορτώνει τον άδικο εγκλεισμό της στη φυλακή, διότι περιμένει την κατάλληλη στιγμή (!) και επίσης συνέχισε να κάνει αυτό που του είπε η Μελίτα: να προσπαθεί να δηλητηριάσει την σχέση της με τον άνθρωπό της. Α ρε Μελίτα πόσα ακόμα θα τραβήξεις.

Νορα-Λουκάς-Δάφνη-Νικόλας: κακοπαιγμένος ο καβγάς στο κλείσιμο της σκηνής.
Μελίτα-Ρούσσος: πολύ καλογυρισμένη σκηνή με δυο ανθρώπους που εκρήγνυνται υπογείως γιατί δεν θέλουν να ξαναξεφύγουν από τα όρια.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Cancoon στις Παρ Ιουν 11, 2010 9:03 pm, 1 φορά
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010

Δημοσίευση από loukasnora Παρ Ιουν 11, 2010 9:02 pm

Ας σχολιασω κι εγω......καπως διαφορετικα σημερα.


ΔΕΝ ΘΕΛΩ

Να βλεπω την Νταιζη και τον Μπελλο να γινονται πρωταγωνιστικο ζευγαρι την στιγμη που οι ρολοι τους στην πραγματικοτητα ειναι τριτοδευτεροι.

Να βλεπω την Μελιτα να το παιζει μαγκας.

Να βλεπω την Μελιτα γενικως.

Να καιτε τον Λουκα και την Νορα.Καλες οι ζουζουνιες αλλα ολα εχουν και ενα μετρο.

Να κλεινετε τοσο προχειρα μια τοσο ιδιαιτερη ερωτικη ιστορια -αν και δεν ειμαι και τοσο φαν- οπως του Μανου και της Ευας.


Και τωρα αυτα που θελω ειναι μονο δυο πολυ απλα πραγματα.


ΘΕΛΩ ΠΙΣΩ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΦΕΓΓΑΡΟΠΕΤΡΑΣ!!!!!!!!!!!

Απο ασχημο εως αθλιο το επεισοδιο σημερα.Δεν εχω αποφασισει.Οταν αποφασισω θα σας πω.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010

Δημοσίευση από Cancoon Παρ Ιουν 11, 2010 9:05 pm

anastasia20 έγραψε:μπέλλος-νταίζη:ο greek lover.... gelio <έχω δουλειά ρε μωρό>gelio θα πεθάνω από τα γέλια σήμερα....δεν μπορώώώ.... gelio

μελίτα-πέτρος:μια χαρά του μίλησε η μελίτα....τι θα γίνει τώρα....τη χαρτορίχτρα θα παίζουμε;;;;αν έχεις αποδείξεις μίλα...αν όχι τι να κάνει και η άλλη;;;;να του πει<στέφανε χωρίζουμε...ο πατέρας μου διαισθάνεται ότι δεν είσαι αυτός που φαίνεσαι>
πάντως ρούσσος-λιάκουρας και το νεφελάκι μπορούσαν να κάνουν οικογενειακή επιχείρηση....<ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΤΑΡΩ 24ωρες το 24 ώρο>
με τόσο ένστικτο πια.....

εύα-μάνος:ρε εύα....να σου πω....να σε φιλήσει θέλει ο άνθρωπος όχι να σε δείρει....τι φάτσα ήταν αυτή που είχες;;;;;
και τώρα που το θυμήθηκα....άκαρδη μάνα η εύα...σα δε ντρέπεται που παράτησε το νεογέννητο και πήγε ραντεβουδάκι...φτου σου εύα....

εύα-δάφνη-νόρα ή αλλιώς οι 3 χάριτες(μπεμπεκα η αγγέλα gelio ):ρε η δάφνη υποσυνείδητα γουστάρει το στέφανο....τέτοια χολή προς τι μελίτα δεν εξηγείται διαφορετικά...και αν συνδέσω το <να δει και η εύα τη γλύκα>τον γλυκοκοιτούσε από τότε....
ε....πια...τι σε νοίαζει μαρή εσένα αν θα τον παρηγορήσει η μελίτα....που αν τον παρηγορούσε καλά θα ήταν...αλλά που....ακόμα και ο μπέλλος.....και εμείς τίποτα.....
άντε κοίτα εσύ τον άνδρα σου που το μόνο που έχει στο μυαλό του είναι ο ύπνος και άσε τη μελίτα με το στέφανο....δάφνη.... Fskl


στέφανος-αντιγόνη:
πάντως αν ήταν μητέρα μου η καρτάλω-μακρυά από εμένα τέτοιο κακό-και άκουγα όσα του έλεγε σήμερα αν είχε πειστεί ότι δεν ξέρει τίποτα τότε θα ήμουν σίγουρη ότι πρόκειται για τρελή....
ό,τι της κατέβαινε του το έλεγε....

νόρα-λουκάς:απορώ κάθε μέρα μαζί είναι.....από το πρωί μέχρι το βράδυ..δεν μπορούν να συγκρατηθούν λίγο μπροστά στους άλλους;;;;;
όσο με τη διαθήκη μου αρέσει που ακόμα το ψάχνουν....το πάνε από εδώ το πάνε από εκεί δεν καταλήγουν και πουθενά και μαζί με αυτούς και εμείς....

στέφανος:εντάξει δεν ξέρει τίποτα...βεβαιώθηκα...ούτε κρύβει κάτι...μετά τις αποκαλύψεις όμως ποιος είδε το θεό...(κυριολεκτώ τώρα :Heart1) και δεν τον φοβήθηκε...
υγ.τι κούκλος που ήταν στη σκηνή με το χρήστο.... inlove

στέφανος-μελίτα-αμαλία
:γιατί ρε αμαλία;;;;;ΓΙΑΤΙ;;;;; Synelthe πες του τι ξέρεις.....μίλααααα....μίλααα και εσύ μελίτα....βρε κακό που πάθαμε....τους κόλλησε η μουγγή...το αμίλητο νερό ήπιαν οικογενειακώς.... slap

Αναστασία υιοθετώ πλήρως τον σχολιασμό σου!
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010

Δημοσίευση από mariannitaki Παρ Ιουν 11, 2010 9:05 pm

Νορα-λουκας.Ξετρελαθικα με σκηνη στο γραφειο!!!!!!!Η ποιο τελια σκηνη του επισοδιου!!!!!!!!

Σιχαθικα-να βλεπω το νταιζουλινι και τον μητουλα σε ακαταλληες στιγμες!!!!!!Δεν μπορουσαν να της αντικαταστησουν με στιγμες νορα λουκα??????Αφου μου ηρθε ξερασμα!!!!!!Ουτε να τα δω δεν μπορουσα!!!!!!!

Ευα-Δαφνη-Νορα-Τελια σκηνη που κοιταγαν το φασολακι!!!!!Ειδικα οταν η νορα ειπε πως θελει και αυτη ενα!!!!Τι γλυκο.......
Ειδικα η απαντηση της Ευας ηταν ολα τα λεφτα!!!!!!!

Τελος-Σκηνη με νικολα δαφβη και νορα λουκα που ο νικολας τους περιμενε κολημενος στο παραθιρο σαν να του ειχε γινει συνιθειο μετα χτυπαει την πορτα λουκας νορα ενω ο νικολας πιγενε για υπμο και στο τελος ο λουκας με την νορα βγηκαν και απο πανω!!!!!!LoL!!!!
mariannitaki
mariannitaki
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Ονειρούπολη
Ασχολίες : Να ζω την κάθε στιγμή της ζωής :)

https://www.youtube.com/user/MrLoulou6930

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Ιουν 11, 2010 9:05 pm

Cancoon έγραψε:Το ότι δεν τα αποκάλυψε όλα αυτά έγκαιρα και σας άφησε να ψάχνετε στο σκοτάδι μπουσουλώντας, να προσπαθείτε δε να προσπατέψετε με εντελώς ερασιτεχνικό τρόπο την Εύα από έναν άγνωστο κίνδυνο, το βρίσκετε νορμάλ;;;;.

Ερασιτεχνικό που με τη μία πήγε στην αστυνομία? Η ξεχνάμε ότι ήταν ο πρώτος που πήγε στην αστυνομία με τη μία??

Επιπλεον τα κορίτσια έθαβαν αυτούς που τους παριστάνους τους αθώους ενώ δεν είναι, εσύ με τις φίλες σου δεν κουτσομπολεύεις! Ήταν πολύ όμορφη και ανθρώπινη σκηνή!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010

Δημοσίευση από elena-7- Παρ Ιουν 11, 2010 9:06 pm

Και ολα αυτα τι ειναι μια μεγαλη προικονομια για του χρονου τα μυστικα θα ειναι δηλαδη η Νταιζη να κανει την ζωη δυσκολη στην Νορα και τον Λουκα να και ο Στεφανος με την Μελιτα???οχιιιιιι δεν μπορω να το φανταστω δεν θελω!!!!
elena-7-
elena-7-
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : athina
Ασχολίες : ta mustikaaa tis edemmmmm:-pppp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Ιουν 11, 2010 9:07 pm

loukasnora έγραψε:Ας σχολιασω κι εγω......καπως διαφορετικα σημερα.


ΔΕΝ ΘΕΛΩ

Να βλεπω την Νταιζη και τον Μπελλο να γινονται πρωταγωνιστικο ζευγαρι την στιγμη που οι ρολοι τους στην πραγματικοτητα ειναι τριτοδευτεροι.

Να βλεπω την Μελιτα να το παιζει μαγκας.

Να βλεπω την Μελιτα γενικως.

Να καιτε τον Λουκα και την Νορα.Καλες οι ζουζουνιες αλλα ολα εχουν και ενα μετρο.

Να κλεινετε τοσο προχειρα μια τοσο ιδιαιτερη ερωτικη ιστορια -αν και δεν ειμαι και τοσο φαν- οπως του Μανου και της Ευας.


Και τωρα αυτα που θελω ειναι μονο δυο πολυ απλα πραγματα.


ΘΕΛΩ ΠΙΣΩ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΦΕΓΓΑΡΟΠΕΤΡΑΣ!!!!!!!!!!!

Απο ασχημο εως αθλιο το επεισοδιο σημερα.Δεν εχω αποφασισει.Οταν αποφασισω θα σας πω.

Πες τα βρε Νίκη! Συμφωνώ ΑΠΟΛΥΤΑ μαζί σου!!! ΕΛΕΟΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΠΟΛΥΤΟΥΣ! Δεν αντέχω άλλο Στέφανο και Μελίτα! Και Μπέλλο με Νταίζη μαζί! Τίποτα δεν αντισταθμίζει τέτοια αηδία!!! Απαλλάξτε μας!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Ιουν 11, 2010 9:08 pm

loukasnora έγραψε:Ας σχολιασω κι εγω......καπως διαφορετικα σημερα.


ΔΕΝ ΘΕΛΩ

Να βλεπω την Νταιζη και τον Μπελλο να γινονται πρωταγωνιστικο ζευγαρι την στιγμη που οι ρολοι τους στην πραγματικοτητα ειναι τριτοδευτεροι.

Να βλεπω την Μελιτα να το παιζει μαγκας.

Να βλεπω την Μελιτα γενικως.

Να καιτε τον Λουκα και την Νορα.Καλες οι ζουζουνιες αλλα ολα εχουν και ενα μετρο.

Να κλεινετε τοσο προχειρα μια τοσο ιδιαιτερη ερωτικη ιστορια -αν και δεν ειμαι και τοσο φαν- οπως του Μανου και της Ευας.


Και τωρα αυτα που θελω ειναι μονο δυο πολυ απλα πραγματα.


ΘΕΛΩ ΠΙΣΩ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΦΕΓΓΑΡΟΠΕΤΡΑΣ!!!!!!!!!!!

Απο ασχημο εως αθλιο το επεισοδιο σημερα.Δεν εχω αποφασισει.Οταν αποφασισω θα σας πω.


Μαζί σου με χίλια
Θέλω τους πέντε που μας απόμειναν απ την παρέα πρωταγωνιστές και με δικές τους ιστορίες
Αδιαφορώ αν η Μελίτα υστεριάζει επειδή δεν την αφήνουν να σφουγγαρίσει
Δεν με ενδιαφέρει να παρακολουθήσω απ τη Νταίζη μαθήματα εξασκήσεως του αρχαιότερου επαγγέλματος
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010

Δημοσίευση από evanna Παρ Ιουν 11, 2010 9:10 pm

Νικη φανταστικος σχολιασμος!Συμφωνω και επαυξανω! : respect : : respect : : respect :
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης