Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010

+48
sarita
anna90
F.P.A.
ebelina2007
Ezantakou
Goofy!
nikidanis
KonstantinaA
Fona
katerinakii93
almaresi
hionati
Paparazzi
LIBRA
ch-bl
sifantid
Doris_
Lyn
Vasouli
rachel
jim7
aggeliki
PrincessRachel
irini
$ofi@ loukakos + nora
sofia
Καρ-Mik
νοριτσα
tinaki18
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
mariannitaki
loukasnora
Cancoon
elena-7-
st@cy
verile_mistika
edem4ever
Black rose
evanna
pasxalitsa
anastasia20
ksanthi
DESPOINA
giouli_edem
KatsaroYpotheto
Foulitsa
loukitsa
Clarabelle
52 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap17%Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 17% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap20%Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 20% 
[ 15 ]
Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap7%Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 7% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap13%Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 13% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap28%Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 28% 
[ 21 ]
Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap15%Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 15% 
[ 11 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 75
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Παρ Ιουν 11, 2010 9:11 pm

Αθλιο πλήρης απογοητεύεσαι εγω δεν βλεπω Μυστικα της Εδεμ αλλα σειρα βλεπω δεν εξηγειτε αλλιως η σειρα ¨Τα Μυστικα της Εδεμ" πρεπει να εχει τελειωσει εδω και καιρο απλα δεν το πηραμε χαμπαρι λυπαμαι εχω ξενερωσει απιστευτα και τωρα καταστρέφουν και το ζευγάρι που λατρεψα απ την πρωτη στιγμη.......
Κατα αλλα θα συμφωνησω με την Τζινα και την Μαρια
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Ιουν 11, 2010 9:14 pm

Το συνειδητοποιείτε αγαπητοί σεναριογράφοι ότι τα τριγωνάκια Νταίζη-Μπέλλος-θα στα φάω όλα και Στέφανος-Μελίτα-ανυπαρκτα προβλήματα δεν τραβάνε? Βλέπετε πόσες ψήφους άσχημο έχετε?? ΝΤΡΟΠΗ!!!

ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΠΑΡΕΑ??? Να έχουν ιστορία! Να είναι ΟΛΟΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ!!!



KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010

Δημοσίευση από tinaki18 Παρ Ιουν 11, 2010 9:14 pm

ΑΘΛΙΟΟΟΟΟ ΘΕΩΡΩ

η σκηνη μανου ευας ΚΑΙ ΝΟΡΑΣ ΛΟΥΚΑ ηταν η καλητερη σε ολο το επιοσοδιο !!

ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ Η ΣΚΗΝΗ ΠΟΥ ΠΙανουνε την νταιζηηη ποσο το ευχαριστιθικα δεν λεγετα!
σηχαθικα με σκηνες δημητρη νταιζαρας !!ΔΗΜΗΤΡΗ ΞΥΠΝΑ ΘΑ ΣΟΥ ΦΑΕΕΙ ΛΕΕΦΤΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΔΕΜΜ ΕΚΙΝΗ!!!!!!!!!!!

Η ΣΚΗΝΗ ΝΙΚΟΛΑ ΔΑΦΝΗΣ ΚΟΥΡΑΣΕ ΠΟΛΥ!!!!!!!!!ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΠΙΑ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΕΜΟΝΗ !!!!!!!!!!

ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ
tinaki18
tinaki18
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΣΤΟΝ ΔΙΚΟ Μ !:)
Ασχολίες : -μουσικη -βολτεσ με φιλουσ- υπολογιστη- και φυσικα να βλεπω οποτε προλαβενω μυστικα της εδεμ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Παρ Ιουν 11, 2010 9:16 pm

Δεν πρόκειται να μας ακούσει κανείς...
Που φτάσαμε...Να σχολιαζουμε έτσι μια σειρά που λατρέψαμε..
Γιατί μας το κάνανε αυτό φέτος???Ποιός θα αντέξει να δει τρίτο κύκλο????
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Παρ Ιουν 11, 2010 9:18 pm

Foulitsa έγραψε:Δεν πρόκειται να μας ακούσει κανείς...
Που φτάσαμε...Να σχολιαζουμε έτσι μια σειρά που λατρέψαμε..
Γιατί μας το κάνανε αυτό φέτος???Ποιός θα αντέξει να δει τρίτο κύκλο????

Εγω παντως δεν θα αντέξω να βλεπω της πατσαβούρες που μου εφεραν και εφεραν τους ηρωες που αγάπησα σε τελευταία μοίρα
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Παρ Ιουν 11, 2010 9:19 pm

Cancoon έγραψε:Το επεισόδιο ήταν κακόγουστο με Νόρα, Εύα, Δάφνη να ξεκατινιάζονται σαν τις κουτσομπόλες κυρίες της αυλής και να πετάνε μπηχτές για τον Στέφανο και τη Μελίτα. Μικρότητα, κομπλεξισμός και απωθημένα. Τι θέαμα κι αυτό.
Νόρα και Λουκάς να χουφτώνονται μπροστά στο Νικόλα και τη Δάφνη τους οποίους οι ίδιοι είχαν καλέσει για να ενημερώσουν για το δικαστήριο της έξωσής τους: και μόνο η παράθεση του γεγονότος αρκεί, δεν χρειάζεται σχολιασμός.
Επίσης ήταν εκνευριστικό: Καλά παιδιά αυτά είχατε να πείτε στο Μάνο; Το ότι δεν τα αποκάλυψε όλα αυτά έγκαιρα και σας άφησε να ψάχνετε στο σκοτάδι μπουσουλώντας, να προσπαθείτε δε να προσπατέψετε με εντελώς ερασιτεχνικό τρόπο την Εύα από έναν άγνωστο κίνδυνο, το βρίσκετε νορμάλ;;;;
Έπειτα, στην πολύ σωστή κίνηση της Μελίτας να πει στον Ρούσσο να σταματήσει αυτό το παιχνίδι - να τα λέει αυτός στην Αμαλία για να τα πει η Αμαλία στη Μελίτα - και, κυρίως να ξεκαθαρίσει τα πράγματα μαζί του, ποια ήταν η ανταπόκριση; Ο πατέρας της κατέφυγε στα συγκλονιστικά επιχειρήματα του ενστίκτου και του προαισθήματος και περίμενε μετά τον τρόπο που έχει φερθεί στην Μελίτα (για να μην πω καλύτερα, που έχει χειριστεί την Μελίτα) τόσα χρόνια αυτή να τα πιστέψει τυφλά. Μας είπε κιόλας ότι δεν έχει υπερασπιστεί τον εαυτό του τόσα χρόνια που η Αντιγόνη του φορτώνει τον άδικο εγκλεισμό της στη φυλακή, διότι περιμένει την κατάλληλη στιγμή (!) και επίσης συνέχισε να κάνει αυτό που του είπε η Μελίτα: να προσπαθεί να δηλητηριάσει την σχέση της με τον άνθρωπό της. Α ρε Μελίτα πόσα ακόμα θα τραβήξεις.

Νορα-Λουκάς-Δάφνη-Νικόλας: κακοπαιγμένος ο καβγάς στο κλείσιμο της σκηνής.
Μελίτα-Ρούσσος: πολύ καλογυρισμένη σκηνή με δυο ανθρώπους που εκρήγνυνται υπογείως γιατί δεν θέλουν να ξαναξεφύγουν από τα όρια.

και εγώ υιοθετώ το δικό σου και είμαστε κομπλέ.... gelio
πέρα από την πλάκα...συμφωνώ για μια ακόμα φορά μαζί σου....
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Παρ Ιουν 11, 2010 9:20 pm

ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ έγραψε:
Foulitsa έγραψε:Δεν πρόκειται να μας ακούσει κανείς...
Που φτάσαμε...Να σχολιαζουμε έτσι μια σειρά που λατρέψαμε..
Γιατί μας το κάνανε αυτό φέτος???Ποιός θα αντέξει να δει τρίτο κύκλο????

Εγω παντως δεν θα αντέξω να βλεπω της πατσαβούρες που μου εφεραν και εφεραν τους ηρωες που αγάπησα σε τελευταία μοίρα

Απορώ ποιός το ευχαριστιεται αυτό το πράγμα..Και ναι μεν ξέρω οτι υπάρχουν αρκετοι φαν Στεφανου Μελίτας αλλά και Νταίζης Μπελλου??? και μας το σερβίρουν έτσι απογευματιάτικα?????
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010

Δημοσίευση από mariannitaki Παρ Ιουν 11, 2010 9:20 pm

Αυτο λεω και εγω!!!
Φτασαμε σε τετοιο σημειο να σχολιαζουμε με αρνιτικα σχολεια την σειρα!!!!
Για να γανταστιτε σε μια φαση ελεγα αμαν να τελιωση!!!
Τοσο πολυ βαριομαρα!!!!!!
mariannitaki
mariannitaki
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Ονειρούπολη
Ασχολίες : Να ζω την κάθε στιγμή της ζωής :)

https://www.youtube.com/user/MrLoulou6930

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010

Δημοσίευση από Cancoon Παρ Ιουν 11, 2010 9:21 pm

anastasia20 έγραψε:
Cancoon έγραψε:Το επεισόδιο ήταν κακόγουστο με Νόρα, Εύα, Δάφνη να ξεκατινιάζονται σαν τις κουτσομπόλες κυρίες της αυλής και να πετάνε μπηχτές για τον Στέφανο και τη Μελίτα. Μικρότητα, κομπλεξισμός και απωθημένα. Τι θέαμα κι αυτό.
Νόρα και Λουκάς να χουφτώνονται μπροστά στο Νικόλα και τη Δάφνη τους οποίους οι ίδιοι είχαν καλέσει για να ενημερώσουν για το δικαστήριο της έξωσής τους: και μόνο η παράθεση του γεγονότος αρκεί, δεν χρειάζεται σχολιασμός.
Επίσης ήταν εκνευριστικό: Καλά παιδιά αυτά είχατε να πείτε στο Μάνο; Το ότι δεν τα αποκάλυψε όλα αυτά έγκαιρα και σας άφησε να ψάχνετε στο σκοτάδι μπουσουλώντας, να προσπαθείτε δε να προσπατέψετε με εντελώς ερασιτεχνικό τρόπο την Εύα από έναν άγνωστο κίνδυνο, το βρίσκετε νορμάλ;;;;
Έπειτα, στην πολύ σωστή κίνηση της Μελίτας να πει στον Ρούσσο να σταματήσει αυτό το παιχνίδι - να τα λέει αυτός στην Αμαλία για να τα πει η Αμαλία στη Μελίτα - και, κυρίως να ξεκαθαρίσει τα πράγματα μαζί του, ποια ήταν η ανταπόκριση; Ο πατέρας της κατέφυγε στα συγκλονιστικά επιχειρήματα του ενστίκτου και του προαισθήματος και περίμενε μετά τον τρόπο που έχει φερθεί στην Μελίτα (για να μην πω καλύτερα, που έχει χειριστεί την Μελίτα) τόσα χρόνια αυτή να τα πιστέψει τυφλά. Μας είπε κιόλας ότι δεν έχει υπερασπιστεί τον εαυτό του τόσα χρόνια που η Αντιγόνη του φορτώνει τον άδικο εγκλεισμό της στη φυλακή, διότι περιμένει την κατάλληλη στιγμή (!) και επίσης συνέχισε να κάνει αυτό που του είπε η Μελίτα: να προσπαθεί να δηλητηριάσει την σχέση της με τον άνθρωπό της. Α ρε Μελίτα πόσα ακόμα θα τραβήξεις.

Νορα-Λουκάς-Δάφνη-Νικόλας: κακοπαιγμένος ο καβγάς στο κλείσιμο της σκηνής.
Μελίτα-Ρούσσος: πολύ καλογυρισμένη σκηνή με δυο ανθρώπους που εκρήγνυνται υπογείως γιατί δεν θέλουν να ξαναξεφύγουν από τα όρια.

και εγώ υιοθετώ το δικό σου και είμαστε κομπλέ.... gelio
πέρα από την πλάκα...συμφωνώ για μια ακόμα φορά μαζί σου....

Congrats Χαίρομαι χρυσή μου!!
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010

Δημοσίευση από mariannitaki Παρ Ιουν 11, 2010 9:21 pm

Foulitsa έγραψε:
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ έγραψε:
Foulitsa έγραψε:Δεν πρόκειται να μας ακούσει κανείς...
Που φτάσαμε...Να σχολιαζουμε έτσι μια σειρά που λατρέψαμε..
Γιατί μας το κάνανε αυτό φέτος???Ποιός θα αντέξει να δει τρίτο κύκλο????

Εγω παντως δεν θα αντέξω να βλεπω της πατσαβούρες που μου εφεραν και εφεραν τους ηρωες που αγάπησα σε τελευταία μοίρα

Απορώ ποιός το ευχαριστιεται αυτό το πράγμα..Και ναι μεν ξέρω οτι υπάρχουν αρκετοι φαν Στεφανου Μελίτας αλλά και Νταίζης Μπελλου??? και μας το σερβίρουν έτσι απογευματιάτικα?????

Ελα μου ντε!!!!!!
Καθολου σεβασμος στον απλο τηλεθεατη πια!!!!!
Τιποτα δεν σεβονται σεβονται πια!!!!!!
Ελεος δηλαδη!!!!!!!!!!!!!!!
mariannitaki
mariannitaki
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Ονειρούπολη
Ασχολίες : Να ζω την κάθε στιγμή της ζωής :)

https://www.youtube.com/user/MrLoulou6930

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Παρ Ιουν 11, 2010 9:22 pm

Foulitsa έγραψε:
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ έγραψε:
Foulitsa έγραψε:Δεν πρόκειται να μας ακούσει κανείς...
Που φτάσαμε...Να σχολιαζουμε έτσι μια σειρά που λατρέψαμε..
Γιατί μας το κάνανε αυτό φέτος???Ποιός θα αντέξει να δει τρίτο κύκλο????

Εγω παντως δεν θα αντέξω να βλεπω της πατσαβούρες που μου εφεραν και εφεραν τους ηρωες που αγάπησα σε τελευταία μοίρα

Απορώ ποιός το ευχαριστιεται αυτό το πράγμα..Και ναι μεν ξέρω οτι υπάρχουν αρκετοι φαν Στεφανου Μελίτας αλλά και Νταίζης Μπελλου??? και μας το σερβίρουν έτσι απογευματιάτικα?????

Αφου το εκαναν δεν ειναι ανάγκη να τους βλέπουμε σε καθε επεισοδιο και στην επομενη σκηνή ελεος
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010

Δημοσίευση από tinaki18 Παρ Ιουν 11, 2010 9:23 pm

ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΑΝΤΕΞΟΥΝ ΠΟΛΥ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟ 3Ο ΚΥΚΛΟ ...ΠΡΩΣΟΠΙΚΑ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΒΛΕΠΩ ΟΛΑ ΤΑ ΕΠΙΣΟΔΙΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΑΝΑ ΟΥΤΕ ΕΝΑ!!!ΙΣΩΣ ΦΤΑΙΕΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΙΑΡΕΟΥΝ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ ΟΙ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ !!!!!!!!!!!!!1ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΟΟΦ ΤΟΠΙΚ!!!!!
tinaki18
tinaki18
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΣΤΟΝ ΔΙΚΟ Μ !:)
Ασχολίες : -μουσικη -βολτεσ με φιλουσ- υπολογιστη- και φυσικα να βλεπω οποτε προλαβενω μυστικα της εδεμ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Παρ Ιουν 11, 2010 9:25 pm

ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ έγραψε:
Foulitsa έγραψε:
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ έγραψε:
Foulitsa έγραψε:Δεν πρόκειται να μας ακούσει κανείς...
Που φτάσαμε...Να σχολιαζουμε έτσι μια σειρά που λατρέψαμε..
Γιατί μας το κάνανε αυτό φέτος???Ποιός θα αντέξει να δει τρίτο κύκλο????

Εγω παντως δεν θα αντέξω να βλεπω της πατσαβούρες που μου εφεραν και εφεραν τους ηρωες που αγάπησα σε τελευταία μοίρα

Απορώ ποιός το ευχαριστιεται αυτό το πράγμα..Και ναι μεν ξέρω οτι υπάρχουν αρκετοι φαν Στεφανου Μελίτας αλλά και Νταίζης Μπελλου??? και μας το σερβίρουν έτσι απογευματιάτικα?????

Αφου το εκαναν δεν ειναι ανάγκη να τους βλέπουμε σε καθε επεισοδιο και στην επομενη σκηνή ελεος


Γιατί δεν ίναι πολύ ενδιαφέρον για τον τηλεθεατή να παρακολουθει μια γυναίκα διχως φραγμούς να υποκινέι τα πάντα και να εδραιώνεται παντού σιγά σιγά..????
Σημερα χάζευε και το τρόπαιο ( το βραχίολι).. Αθλια η συμπεριφορά της και οταν πήρε την ανθοδέσμη..Είναι δυνατόν να μας πασσάρουν αυτό το πράγμα για κεντρικό ρόλο?????
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Ιουν 11, 2010 9:25 pm

Απαράδεκτο απλά το επεισόδιο! Μας εμπαίζουν! Και πάλι το τρέιλερ έδειχνε Μάνο και Εύα και πάλι μόνο αυτά του τρέιλερ ήταν! Γιατί μας κοροιδεύουν???

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010

Δημοσίευση από tinaki18 Παρ Ιουν 11, 2010 9:26 pm

ΕΛΑ ΜΟΥ ΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ????
tinaki18
tinaki18
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΣΤΟΝ ΔΙΚΟ Μ !:)
Ασχολίες : -μουσικη -βολτεσ με φιλουσ- υπολογιστη- και φυσικα να βλεπω οποτε προλαβενω μυστικα της εδεμ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Ιουν 11, 2010 9:28 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Απαράδεκτο απλά το επεισόδιο! Μας εμπαίζουν! Και πάλι το τρέιλερ έδειχνε Μάνο και Εύα και πάλι μόνο αυτά του τρέιλερ ήταν! Γιατί μας κοροιδεύουν???



Γιατί ξέρουν οτι Μπέλλος Νταίζη και Στέφανος Μελίτα αφήνουν το κοινό παγερά αδιάφορο οπότε δείχνουν ότι νομίζουν οτι θα κρατήσει το κοινό.
Περιμένω πια να τα δώ όλα. Μέχρι τη Νταίζη και τη Μελιτζούλια γκαστρωμένες
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Παρ Ιουν 11, 2010 9:29 pm

Clarabelle έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Απαράδεκτο απλά το επεισόδιο! Μας εμπαίζουν! Και πάλι το τρέιλερ έδειχνε Μάνο και Εύα και πάλι μόνο αυτά του τρέιλερ ήταν! Γιατί μας κοροιδεύουν???



Γιατί ξέρουν οτι Μπέλλος Νταίζη και Στέφανος Μελίτα αφήνουν το κοινό παγερά αδιάφορο οπότε δείχνουν ότι νομίζουν οτι θα κρατήσει το κοινό.
Περιμένω πια να τα δώ όλα. Μέχρι τη Νταίζη και τη Μελιτζούλια γκαστρωμένες

Οχιιι...Αυτό είναι εφιάλτης...Καλύτερα να βλέπω κάρμα..
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010

Δημοσίευση από νοριτσα Παρ Ιουν 11, 2010 9:29 pm

Ας πω και γω δυο λογια για το σημερινο τερατουργημα γιατι επεισοδιο απο τα μυστικα που αγαπησαμε δεν το λες με τιποτα! οσο και να προσπαθησεις! οσο πλησιαζει ο καιρος για το φιναλε τοσο πιο πολυ απογοητευομαι απο τα επεισοδια!!! εβλεπα το επεισοδιο και ελεγα ΤΙ ΑΜΑΡΤΙΕΣ ΠΛΗΡΩΝΩ!!!!!?? ειμαι Λουκονορικη μεχρι κόκκαλο και αυτο δεν θα αλλαξει, αλλα ΔΕΝ ΘΕΛΩ να βλεπω τους χαρακτηρες που αγαπησα να ειναι καρικατούρες του παλιου ευατου τους!!!! θελω τους ιδιους ανθρωπους, τους εξυπνους, δυναμικους που ηξεραν να ξεχωριζουν τις στιγμες και δεν τα ισοπεδωναν ολα!!!! λατρευω νορα- λουκα αλλα δεν θελω να τους βλεπω να κανουν σαν 15χρονα! εχετε 2 υπεροχους ηθοποιους με πολλες δυνατοτητες γιατι τους αναλώνετε σε σκηνες που δεν προσφερουν τιποτα????? η νορα και ο λουκας που ηξερα εγω οταν ο νικολας κ η δαφνη θα ηταν στο γραφειο τους θα προσπαθουσαν να βρουν λυσεις για τους φιλους τους!! και δεν θα εκαναν σαν να ειχαν να ιδωθούν καμια δεκαετια! ελεος ΜΗΝ ΚΑΙΤΕ ΑΛΛΟ ΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΠΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΣΤΗ ΣΕΙΡΑ!!!!!!!!!!!! και εχει δυνατοτητες εξελιξης!!!!!!! pleeease pleeease ΤΙ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΕΜΕΝΑ το πατσοζευγαρο ας του τα φαει ολα το νταιζουλινι του χαπατου τετοιος που ειναι του αξιζει!!! γιατι πρεπει να τρωω στη μαπα σκηνες που μου προκαλούν vomit? οχι αλλο καρβουνο pleeease

Υ.Γ: ΣΩΣΤΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΣΩΣΕΤΕ!!!!! ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΔΩ! ΑΠΑΙΤΩ ΟΜΩΣ ΤΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟΜΕΙΝΕΙ ΝΑ ΒΛΕΠΟΝΤΑΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ!!!!!! ΔΩΣΤΕ ΜΑΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΕΣ ΣΚΗΝΕΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΤΟΥΣ 6 ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ......... θα εχουμε ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΑΠΟΛΥΤΟΥ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!
νοριτσα
νοριτσα
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010

Δημοσίευση από mariannitaki Παρ Ιουν 11, 2010 9:31 pm

νοριτσα έγραψε:Ας πω και γω δυο λογια για το σημερινο τερατουργημα γιατι επεισοδιο απο τα μυστικα που αγαπησαμε δεν το λες με τιποτα! οσο και να προσπαθησεις! οσο πλησιαζει ο καιρος για το φιναλε τοσο πιο πολυ απογοητευομαι απο τα επεισοδια!!! εβλεπα το επεισοδιο και ελεγα ΤΙ ΑΜΑΡΤΙΕΣ ΠΛΗΡΩΝΩ!!!!!?? ειμαι Λουκονορικη μεχρι κόκκαλο και αυτο δεν θα αλλαξει, αλλα ΔΕΝ ΘΕΛΩ να βλεπω τους χαρακτηρες που αγαπησα να ειναι καρικατούρες του παλιου ευατου τους!!!! θελω τους ιδιους ανθρωπους, τους εξυπνους, δυναμικους που ηξεραν να ξεχωριζουν τις στιγμες και δεν τα ισοπεδωναν ολα!!!! λατρευω νορα- λουκα αλλα δεν θελω να τους βλεπω να κανουν σαν 15χρονα! εχετε 2 υπεροχους ηθοποιους με πολλες δυνατοτητες γιατι τους αναλώνετε σε σκηνες που δεν προσφερουν τιποτα????? η νορα και ο λουκας που ηξερα εγω οταν ο νικολας κ η δαφνη θα ηταν στο γραφειο τους θα προσπαθουσαν να βρουν λυσεις για τους φιλους τους!! και δεν θα εκαναν σαν να ειχαν να ιδωθουν καμια δεκαετια! ελεος ΜΗΝ ΚΑΙΤΕ ΑΛΛΟ ΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΠΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΣΤΗ ΣΕΙΡΑ!!!!!!!!!!!! και εχει δυνατοτητες εξελιξης!!!!!!! pleeease pleeease ΤΙ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΕΜΕΝΑ το πατσοζευγαρο ας του τα φαει ολα το νταιζουλινι του χαπατου τετοιος που ειναι του αξιζει!!! γιατι πρεπει να τρωω στη μαπα σκηνες που μου προκαλούν vomit? οχι αλλο καρβουνο pleeease

Υ.Γ: ΣΩΣΤΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΣΩΣΕΤΕ!!!!! ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΔΩ! ΑΠΑΙΤΩ ΟΜΩΣ ΤΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟΜΕΙΝΕΙ ΝΑ ΒΛΕΠΟΝΤΑΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ!!!!!! ΔΩΣΤΕ ΜΑΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΕΣ ΣΚΗΝΕΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΤΟΥΣ 6 ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ......... θα εχουμε ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΑΠΟΛΥΤΟΥ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!

Συμφονο και επαφξανω νοριτσα!!!!!Δηλαδη τετοιο τερατουργημα δεν υπαρχει!!!!!!!!!!!!!!!!
mariannitaki
mariannitaki
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Ονειρούπολη
Ασχολίες : Να ζω την κάθε στιγμή της ζωής :)

https://www.youtube.com/user/MrLoulou6930

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Ιουν 11, 2010 9:33 pm

Μα είναι ποτέ δυνατόν να νομίζουν οτι επειδή αγαπάμε Νόρα-Λουκα και Μάνο-Εύα θα μας άρεσε το σημερινο?

Η μήπως νομίζουν ότι ο Στέφανος με μια απειλή καθάρισε? Σήμερα φάνηκε σα να ξύπνησε λιγακι αλλα αυτό δνε μου φτάνει! Τι να τον κάνω αν είναι ενας ερψτοχτυπημένος έστω και ξύπνιος??? ΤΟ έχω δει το εργο ερωτευτηκα και σταμάτησα την εκδίκηση! Θέλω να δω τον Στέφανο μακρια απο τη Μελίτα επιτέλους και θέλω την παρέα στο προσκύνιο!

Δυο επεισόδια στη σειρά ήταν μεγάλο λάθος να είναι τόσο άσχημα!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010

Δημοσίευση από tinaki18 Παρ Ιουν 11, 2010 9:37 pm

ΣΥΝΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΤΖΙΝΑ ΜΕ ΟΣΑ ΛΕΣ !!!!!!!!!ΑΠΛΑ ΕΛΕΟΣ ....!ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΠΑΡΕΑ ΣΤΟ ΠΑΡΑΣΚΙΝΙΟ ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΡΑΣΙΤΑ ΟΣ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΤΗΣ ΣΕΙΡΑΣ ΠΟΥ ΛΑΤΡΕΨΑΜΕ ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ !!!!!!!!!!
tinaki18
tinaki18
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΣΤΟΝ ΔΙΚΟ Μ !:)
Ασχολίες : -μουσικη -βολτεσ με φιλουσ- υπολογιστη- και φυσικα να βλεπω οποτε προλαβενω μυστικα της εδεμ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Παρ Ιουν 11, 2010 9:37 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Μα είναι ποτέ δυνατόν να νομίζουν οτι επειδή αγαπάμε Νόρα-Λουκα και Μάνο-Εύα θα μας άρεσε το σημερινο?

Η μήπως νομίζουν ότι ο Στέφανος με μια απειλή καθάρισε? Σήμερα φάνηκε σα να ξύπνησε λιγακι αλλα αυτό δνε μου φτάνει! Τι να τον κάνω αν είναι ενας ερψτοχτυπημένος έστω και ξύπνιος??? ΤΟ έχω δει το εργο ερωτευτηκα και σταμάτησα την εκδίκηση! Θέλω να δω τον Στέφανο μακρια απο τη Μελίτα επιτέλους και θέλω την παρέα στο προσκύνιο!

Δυο επεισόδια στη σειρά ήταν μεγάλο λάθος να είναι τόσο άσχημα!!!

Τα δυο επεισόδια ειναι ακομη η αρχη έχουμε κι ενα τρίτο κύκλο ακόμη και πολυ λυπαμαι που το λεω αλλα δυστυχώς αυτη ειναι η αλήθεια ((
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010

Δημοσίευση από loukasnora Παρ Ιουν 11, 2010 9:38 pm

Αποφασισα τελικα.Ψηφισα ασχημο.Το αθλιο του δινει αξια.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Παρ Ιουν 11, 2010 9:39 pm

Κια απο τι ξεκίνησαν όλα???Απο αλλαγή ρωτας με την αποχωρηση ένος μέλους της παρέας..Τουλάχιστον ας δούνε κρατάει τους τηλεθεατές...
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Παρ Ιουν 11, 2010 9:44 pm

Eπιεικώς απαίσιο το επεισόδιο για τους εξής λόγους:

-Για τον άκυρο εκνευρισμό του Νικόλα όταν πήγανε το βράδυ η Νόρα και ο Λουκάς να τους πουν τα περι διαθήκης

-Για τα σαλιαρίσματα της Νόρας και του Λουκά μπροστα στην Δάφνη και στον Νικόλα (μας αρέσει το ζευγάρι και τα σκονταματάκια αλλα ΣΤΙΣ ΣΩΣΤΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ) (...-> και ναι, το λέω εγω σαν φανατική Λουκονορική)

-Για την άκυρη κίνηση της Μελίτας. Που δεν θέλει να της υποδικνύουν τίποτα και πάει να πει στον πατέρα της.....τι θαλέει στην γυναίκα του!!!!! Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 - Σελίδα 3 397896

-Για το εμετικό ζευγάρι Νταίζη-Μπέλλος
(Να σας γράψω τα σχόλια του μπαμπά μου? Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 - Σελίδα 3 610665 )

-Για την σκηνή με την συζήτηση Νόρας-Λουκά που μας έκοψαν Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 - Σελίδα 3 102533 (αντι να κόψουν τα του γραφείου)
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης