Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μάνος - Μελίτα

+54
pythas2010
maeveline
MaryLoo
ouki_loukanorikhgiamiazwh
Black rose
evangeliap2808
mina
manos 4 ever!!
Foulitsa
corazon
marianna
Evelyn
Cancoon
ilaeira
ioulieta
ΤΖΕΛΑ
elli
stefanos-melita
ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ
T2eNnh
hionati
Alexitsa
kate93
mustikoula
margaret
soso
anastasia20
Izabella29
KonstantinaA
mimi_loukas+nora
eva-margarita
loukitsa
Mafalda
annamaria
zwi
konstantina
giouli_edem
lizzie
felia
ΕΥΑ
mimi
liza17
valia
Jennifer
evanna
manos+eva
anna90
Ntinaki1
Clarabelle
sketi_omorfia
madolato
KatsaroYpotheto
nana
jim7
58 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Μάνος - Μελίτα - Σελίδα 4 Empty Απ: Μάνος - Μελίτα

Δημοσίευση από anastasia20 Τρι Φεβ 23, 2010 10:20 pm

hionati τις προάλλες έβλεπα κάποια βιντεάκια με μάνο και μελίτα...και θυμήθηκα την χημεία που είχαν αυτοί οι 2...βέβαια οι σεναριογράφοι έφεραν τα πάντα τούμπα και διέλυσαν το ζευγάρι...έφεραν και το σταύρου...και εκεί κολλήσαμε όλες με στέφανο-μελίτα που και εκεί βλέπω τρελή χημεία,τρελό πάθος....
δεν θα με χαλούσε η μελίτα και ο μάνος να ξαναπροσπαθήσουν....βέβαια ο μάνος της έχει κάνει πάρα πολλά...και δεν ξέρω με ποιον τρόπο θα μπορούσαμε να δούμε επανασύνδεση...από τη στιγμή που η μελίτα έχει κλείσει την πόρτα της στο μάνο...
πάντως αν δω κάτι τέτοιο θέλω να δω να γίνεται κάτω από συγκεκριμένες συνθήκες και με προυποθέσεις...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μάνος - Μελίτα - Σελίδα 4 Empty Απ: Μάνος - Μελίτα

Δημοσίευση από T2eNnh Τρι Φεβ 23, 2010 10:26 pm

ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΕΞΩ ΝΑ ΤΟ ΔΩ ΑΥΤΟ ........... ΜΑΚΡΥΑ ΜΑΚΡΥΑ
T2eNnh
T2eNnh
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : opou na nai arkei na vlepw mustika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μάνος - Μελίτα - Σελίδα 4 Empty Απ: Μάνος - Μελίτα

Δημοσίευση από ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ Τρι Φεβ 23, 2010 10:38 pm

T2eNnh έγραψε:ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΕΞΩ ΝΑ ΤΟ ΔΩ ΑΥΤΟ ........... ΜΑΚΡΥΑ ΜΑΚΡΥΑ
συμφωνω και επαυξανω!!με τιποτααααα ομως!! wall wall
ο μανος την κοροιδευε οσα χρονια ηταν παντρεμενοι,την χτυπουσε και γενικα της ειχε κανει την ζωη μαρτυριο!!μπορει να εχουν καποια χημεια,δεν λεω αλλα δεν μου αρεσουν καθολου σαν ζευγαρι!!ο μανος να παει με τον καρμικο του ερωτα και να την αφησει ησυχη!ο μονος λογος που θα ηθελα να τους δω μαζι ειναι για να ζηλεψουν ο στεφ και η ευα και αυτο για πολυ λιγο!!μην παραγνωριζομαστε κιολας!! TutTut
ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ
ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μάνος - Μελίτα - Σελίδα 4 Empty Απ: Μάνος - Μελίτα

Δημοσίευση από stefanos-melita Τρι Φεβ 23, 2010 10:39 pm

ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΒΛΕΠΑ ΠΡΩΤΟ ΚΥΚΛΟ, ΩΣΤΟΣΟ ΠΛΕΟΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΚΟΜΜΑΤΙ, ΚΑΙ Η ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΧΗΜΕΙΑ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΑΝΟ Κ ΣΤΗ ΜΕΛΙΤΑ, ΟΙ ΣΚΗΝΕΣ ΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΙ ΑΚΟΜΗ Κ ΟΙ ΕΡΩΤΙΚΕΣ, ΜΕ ΑΦΗΣΑΝ ΠΑΓΕΡΑ ΑΔΙΑΦΟΡΗ.ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΣΚΗΝΗ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΜΕ ΣΥΝΕΠΗΡΑΝ. ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ Ο ΜΑΝΟΣ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΧΗΜΕΙΑ. ΕΠΙΣΗΣ Η ΠΕΡΙΦΗΜΗ ΕΡΩΤΙΚΗ ΣΚΗΝΗ ΤΗΣ 20 ΕΤΙΑΣ, ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΞΕΝΕΡΩΜΑ, ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ Κ-Α-Θ-Ο-Λ-Ο-Υ! vomit cake ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΒΓΗΚΕ! ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΑΝΤΙΘΕΤΑ, ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΓΝΩΡΙΜΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦ ΕΦΤΑΣΑΝ ΣΕ ΜΕΝΑ ΟΙ ΙΣΧΥΡΕΣ ΔΟΝΗΣΕΙΣ!! ΤΡΕΛΗ Κ ΑΝΥΠΕΡΒΛΗΤΗ ΧΗΜΕΙΑ! Love! ΜΑΝΟ-ΜΕΛΙΤΑ ΜΟΝΟ ΠΟΛΥ ΣΥΜΒΑΤΙΚΑ ΘΑ ΤΟΥΣ ΗΘΕΛΑ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΜΙΚΡΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ, ΜΠΑΣ Κ ΣΥΝΕΡΘΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ..
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μάνος - Μελίτα - Σελίδα 4 Empty Απ: Μάνος - Μελίτα

Δημοσίευση από elli Τρι Φεβ 23, 2010 10:50 pm

Εγώ δε θέλω να ξαναδώ Μάνο και Μελίτα, γιατί έκλεισε αυτός ο κύκλος και η Μελίτα είναι πλέον τρελά ερωτευμένη με το Στέφανο και ξέρει ότι ο Μάνος αγαπάει μόνο την Εύα και το έχει δείξει. Αν τώρα πρέπει να ζηλέψει κάποιος(δηλαδή ο Στέφανος) ας της φέρουν κάποιον άλλον με τον οποίο θα είναι φίλοι και θα τη βοηθήσει να ξαναχαμογελάσει και να σταθεί και πάλι δυνατή στα πόδια της...

elli
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μάνος - Μελίτα - Σελίδα 4 Empty Απ: Μάνος - Μελίτα

Δημοσίευση από ΤΖΕΛΑ Πεμ Φεβ 25, 2010 9:44 pm

ΜΕΛΙΤΑ ΜΑΝΟΣ ΑΥΤΟΣ Ο ΓΑΜΟΣ ΕΧΕΙ ΚΑΛΕΣ ΒΑΣΕΙΣ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΑΛΛΑ ΤΑ ΚΛΩΤΣΗΣΕ ΟΛΑ Ο ΑΚΥΡΟΣ.ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΔΙΕΛΥΣΕ ΚΑΙ ΣΩΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ .ΤΕΤΟΙΟΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΠΕΙΔΗ ΧΑΝΕΙ ΤΡΟΠΑΙΑ ΤΣΑΝΤΙΖΕΤΑΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΓΑΠΗΣΕ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΤΗΣ ΔΥΟ ΘΑ ΧΑΡΩ ΠΟΛΥ ΑΝ ΜΕΙΝΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ.ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΥΟ ΑΓΑΠΗΣΕ ΤΡΙΧΕΣ ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΑΓΑΠΑΕΙ
ΤΖΕΛΑ
ΤΖΕΛΑ
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΚΗΦΙΣΙΑ
Ασχολίες : ΠΟΛΛΕΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μάνος - Μελίτα - Σελίδα 4 Empty Απ: Μάνος - Μελίτα

Δημοσίευση από mimi_loukas+nora Παρ Φεβ 26, 2010 12:18 am

Το ξέρω δεν είμαι τίποτα παραπάνω παρά μια παραφωνία και αντίθετη στην πληοψηφία των τηλεθεατών αλλά θέλω Μάνο και Μελίτα!Γιατί επλα οι σκηνές τους με πείθουν!Αν το καλοσκεφτείς η ιστορία τους δεν είναι και τόσο σπουδαία αλλά αρκεί μια σκηνή για να καταλάβεις ότι αυτοί οι 2 πρέπει να είναι μαζί!Κρίμα που οι σεναριογράφοι μας το χαλάσανε!Κρίμα!!!
mimi_loukas+nora
mimi_loukas+nora
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη...Και 7-8 στην κοσμάρα της Δάφνης!!
Ασχολίες : Biology

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μάνος - Μελίτα - Σελίδα 4 Empty Απ: Μάνος - Μελίτα

Δημοσίευση από ΤΖΕΛΑ Σαβ Φεβ 27, 2010 3:17 pm

mimi_loukas+nora έγραψε:Το ξέρω δεν είμαι τίποτα παραπάνω παρά μια παραφωνία και αντίθετη στην πληοψηφία των τηλεθεατών αλλά θέλω Μάνο και Μελίτα!Γιατί επλα οι σκηνές τους με πείθουν!Αν το καλοσκεφτείς η ιστορία τους δεν είναι και τόσο σπουδαία αλλά αρκεί μια σκηνή για να καταλάβεις ότι αυτοί οι 2 πρέπει να είναι μαζί!Κρίμα που οι σεναριογράφοι μας το χαλάσανε!Κρίμα!!!
ΝΑΙ ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΧΗΜΕΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ ΚΑΙ ΕΓΩ
ΤΖΕΛΑ
ΤΖΕΛΑ
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΚΗΦΙΣΙΑ
Ασχολίες : ΠΟΛΛΕΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μάνος - Μελίτα - Σελίδα 4 Empty Απ: Μάνος - Μελίτα

Δημοσίευση από ioulieta Σαβ Φεβ 27, 2010 11:20 pm

ΑΝΤΙΠΑΘΩ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΜΕΛΙΤΑ ΜΑΝΟ. Η ΣΧΕΣΗ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΑ ΨΕΥΤΙΚΗ ΗΤΑΝ. ΘΑ ΜΕ ΞΕΝΕΡΩΝΕ ΤΕΛΕΙΩΣ ΣΑΝ ΖΕΥΓΑΡΙ. Ο ΜΑΝΟΣ ΤΗΝ ΕΥΑ ΑΓΑΠΑΕΙ ΠΑΡΑ ΤΑ ΛΑΘΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΕΡΩΤΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΚΑΙΩΝΟΝΤΑΙ.

ioulieta
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μάνος - Μελίτα - Σελίδα 4 Empty Απ: Μάνος - Μελίτα

Δημοσίευση από ioulieta Σαβ Φεβ 27, 2010 11:25 pm

ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ Η ΧΗΜΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΙΚΗ. ΤΕΛΕΙΑ ΧΗΜΕΙΑ ΕΧΟΥΝ ΜΑΝΟΣ ΕΥΑ. Ο ΜΑΝΟΣ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΤΗΝ ΠΗΡΕ ΓΙΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΤΟΥΣ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ ΜΕ ΜΕΓΑΛΟ ΕΡΩΤΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΓΟΥΝ ΜΑΖΙ. ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΜΑΖΙ.

ioulieta
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μάνος - Μελίτα - Σελίδα 4 Empty Απ: Μάνος - Μελίτα

Δημοσίευση από ioulieta Σαβ Φεβ 27, 2010 11:30 pm

ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ Ο ΓΑΜΟΣ ΜΕΛΙΤΑΣ ΜΑΝΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΒΑΣΕΙΣ ΚΑΝ ΔΕΝ ΠΕΡΝΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ. Ο ΜΑΝΟΣ ΠΑΡΑ ΤΑ ΛΑΘΗ ΤΟΥ ΤΗΝ ΕΥΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΕΙ. ΕΙΝΑΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΟΥ. ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗΣΕ ΑΝΘΡΩΠΙΝΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ. ΑΝΑΠΟΔΟΣ ΚΑΘΡΕΥΤΗΣ ΕΙΝΑΙ. ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΤΗΣ ΑΠΟΨΗΣ Ο ΜΑΝΟΣ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΜΟΝΟΣ ΓΙΑΤΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΑΛΛΑΞΕ ΚΑΙ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟ. ΕΞΑΛΛΟΥ ΣΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΑΠΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΓΧΩΡΕΙΣ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΑΓΑΠΗΣΕΣ ΑΛΗΘΙΝΑ.

ioulieta
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μάνος - Μελίτα - Σελίδα 4 Empty Απ: Μάνος - Μελίτα

Δημοσίευση από ioulieta Σαβ Φεβ 27, 2010 11:39 pm

ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΙΝΗΤΡΟ ΑΛΛΑΖΕΙΣ. ΚΑΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΑΛΛΑΞΕ ΚΑΙ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΠΡΙΝ . ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΟΥΣΙΑ ΟΥΤΕ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΕΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ. ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΙΜΩΣ ΔΥΣΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ ΘΑ ΕΙΣΑΙ. Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΕΡΩΤΑΣ ΔΕΝ ΚΡΥΒΕΤΕ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΒΓΕΙ ΣΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΚΥΡΙΕΥΣΕΙ. ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΜΕΓΑΛΟ ΕΡΩΤΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗ. ΟΠΟΤΕ ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΝΟΣ ΕΥΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΕΛΙΤΑ ΛΟΥΚΑΣ ΝΟΡΑ. ΑΥΤΑ ΤΩΡΑ ΣΕ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΚΟΥΡΑΣΩ ΚΑΙΟΛΑΣ ΤΖΕΛΑ

ioulieta
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μάνος - Μελίτα - Σελίδα 4 Empty Απ: Μάνος - Μελίτα

Δημοσίευση από Clarabelle Κυρ Φεβ 28, 2010 12:01 am


Να κάνω το συνήγορο του διαβόλου.
Η Εύα αγάπησε το Μάνο και μάλιστα πολύ και το δέχομαι.
Ο Μάνος την αγάπησε;
Την κράτησε στο περιθώριο χρόνια ολόκληρα και ακόμη κι όταν έδωσε σχεδόν τη ζωή της την ξεπούλησε στο χαλαρό τη νύχτα πριν το γάμο του.
Όταν έγινε η απαγωγή σχεδόν δεν την ξεχώρισε απ τις υπόλοιπες κοπέλες.
Πριν λιγα ακόμη επεισόδια τη χρησιμοποίησε σαν μοχλό πίεσης για να δώσει ο Στέφανος τους πίνακες
Πιστεύω οτι η Εύα πρέπει κάποια στιγμή να ζήσει κατι ολόκληρο στη ζωή της και δυστυχώς και ο άντρας που διάλεξε να πάει παρακάτω κι αυτός μισά πράγματα της προσφέρει
Δεν ξέρω όμως τι είναι αυτό που μπορεί να κάνει ο Μάνος για να εξιλεωθεί για όλα αυτά που έχει κάνει.
Ωραία τα παραμύθια για τον έρωτα, αλλά αν δεν κατάφερε να γίνει αγάπη σε βάθος 15 χρόνων δεν ξέρω αν μπορεί να γίνει ποτε.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μάνος - Μελίτα - Σελίδα 4 Empty Απ: Μάνος - Μελίτα

Δημοσίευση από Jennifer Κυρ Φεβ 28, 2010 12:20 am

Clarabelle για ακόμη μια φορά συμφωνώ απόλυτα μαζί σου! Agree
Jennifer
Jennifer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μάνος - Μελίτα - Σελίδα 4 Empty Απ: Μάνος - Μελίτα

Δημοσίευση από ioulieta Κυρ Φεβ 28, 2010 12:23 am

ΜΑΝΟΣ ΜΕΛΙΤΑ ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΞΕΝΕΡΩΜΑ ΤΗΝ ΠΗΡΕ ΓΙΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ. Η ΜΕΛΙΤΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΕΞΑΛΛΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΑΓΑΠΗΣΕ ΕΤΣΙ ΔΥΝΑΤΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΕΞΑΛΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΠΕ ΣΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ

ioulieta
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μάνος - Μελίτα - Σελίδα 4 Empty Απ: Μάνος - Μελίτα

Δημοσίευση από ioulieta Κυρ Φεβ 28, 2010 12:28 am

1 Ο ΜΑΝΟΣ ΤΗΝ ΞΕΧΩΡΙΣΕ ΟΤΑΝ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Η ΕΥΑ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙ ΑΝ ΔΕΝ ΠΕΙ ΝΕΡΟ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΝΕΦΡΟΥ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ. Ο ΜΑΝΟΣ ΠΑΡΑ ΤΙΣ ΛΑΜΟΓΙΕΣ ΤΟΥ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΕΙ ΑΥΤΗ Η ΑΓΑΠΗ ΑΝΤΕΞΕ ΚΑΙ ΑΝΤΕΧΕΙ ΣΤΟ ΧΡΟΝΟ.2 Ο ΜΑΝΟΣ ΕΚΑΝΕ ΕΝΑ ΛΑΘΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΟ ΕΙΠΕ ΞΕΚΑΘΑΡΑ. 3 Ο ΜΑΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΨΥΧΙΚΑ. ΚΑΙ ΑΓΑΠΙΟΥΝΤΑΙ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΕΡΩΤΑ. ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ.4 Ο ΜΑΝΟΣ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ ΚΑΙ ΔΕΙΧΝΕΙ ΜΕ ΟΛΟ ΤΟ ΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΣΟ ΑΓΑΠΑΕΙ ΤΗΝ ΕΥΑ

ioulieta
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μάνος - Μελίτα - Σελίδα 4 Empty Απ: Μάνος - Μελίτα

Δημοσίευση από Clarabelle Κυρ Φεβ 28, 2010 12:29 am

ioulieta έγραψε:1 Ο ΜΑΝΟΣ ΤΗΝ ΞΕΧΩΡΙΣΕ ΟΤΑΝ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Η ΕΥΑ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙ ΑΝ ΔΕΝ ΠΕΙ ΝΕΡΟ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΝΕΦΡΟΥ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ. Ο ΜΑΝΟΣ ΠΑΡΑ ΤΙΣ ΛΑΜΟΓΙΕΣ ΤΟΥ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΕΙ ΑΥΤΗ Η ΑΓΑΠΗ ΑΝΤΕΞΕ ΚΑΙ ΑΝΤΕΧΕΙ ΣΤΟ ΧΡΟΝΟ.2 Ο ΜΑΝΟΣ ΕΚΑΝΕ ΕΝΑ ΛΑΘΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΟ ΕΙΠΕ ΞΕΚΑΘΑΡΑ. 3 Ο ΜΑΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΨΥΧΙΚΑ. ΚΑΙ ΑΓΑΠΙΟΥΝΤΑΙ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΕΡΩΤΑ. ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ.4 Ο ΜΑΝΟΣ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ ΚΑΙ ΔΕΙΧΝΕΙ ΜΕ ΟΛΟ ΤΟ ΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΣΟ ΑΓΑΠΑΕΙ ΤΗΝ ΕΥΑ


Είμαστε σε λάθος τοπικ
Σου απαντώ στο Μάνος Εύα
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μάνος - Μελίτα - Σελίδα 4 Empty Απ: Μάνος - Μελίτα

Δημοσίευση από ioulieta Κυρ Φεβ 28, 2010 12:43 am

την μελιτα την αντιπαθω

ioulieta
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μάνος - Μελίτα - Σελίδα 4 Empty Απ: Μάνος - Μελίτα

Δημοσίευση από ioulieta Κυρ Φεβ 28, 2010 12:46 am

παιδια απαντω γιατι λεει μανοςμελιτα. και εγω φαν του μανου ευας ειμαι

ioulieta
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μάνος - Μελίτα - Σελίδα 4 Empty Απ: Μάνος - Μελίτα

Δημοσίευση από ΤΖΕΛΑ Κυρ Φεβ 28, 2010 1:23 am

IOYΛΙΕΤΑ ΔΕΝ ΜΕ ΚΟΥΡΑΣΕΣ ΚΑΘΟΛΟΥ .Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ ΜΕ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΧΩ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΘΕΙ ΑΚΟΜΑ.
ΤΖΕΛΑ
ΤΖΕΛΑ
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΚΗΦΙΣΙΑ
Ασχολίες : ΠΟΛΛΕΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μάνος - Μελίτα - Σελίδα 4 Empty Απ: Μάνος - Μελίτα

Δημοσίευση από ioulieta Κυρ Φεβ 28, 2010 9:17 pm

Ο ΜΑΝΟΣ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗΣΕ ΚΑΘΑΡΑ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ. Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΕΥΑ ΤΟΥ ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΕΙΝΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΑΓΑΠΑΕΙ. ΞΕΝΕΡΩΜΑ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΜΑΝΟΣ ΜΕΛΙΤΑ. ΟΙ ΕΡΩΤΙΚΕΣ ΣΚΗΝΕΣ ΜΑΝΟΥ ΕΥΑΣ ΘΕΙΚΕΣ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ

ioulieta
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μάνος - Μελίτα - Σελίδα 4 Empty Απ: Μάνος - Μελίτα

Δημοσίευση από ilaeira Τρι Μαρ 02, 2010 9:37 pm

μανος -μελιτα μ+μ ολα τα λεφτα μαζι.κριμα που τους χωρισαν .η ευα παλι δενει πολυ με το στεφανο.απορω πως σκεφτηκαν να φορτωσουν στη μελιτα εναν κεραυνοβολο ερωτα των δυο μηνων και μαλιστα με καποιον παλι της ευας.οι ερωτικες σκηνες μανου-μελιτας ηταν θεικες και ταιριαζαν πολυ μαζι.

ilaeira


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μάνος - Μελίτα - Σελίδα 4 Empty Απ: Μάνος - Μελίτα

Δημοσίευση από Cancoon Τρι Μαρ 02, 2010 10:04 pm

ilaeira έγραψε:μανος -μελιτα μ+μ ολα τα λεφτα μαζι.κριμα που τους χωρισαν .η ευα παλι δενει πολυ με το στεφανο.απορω πως σκεφτηκαν να φορτωσουν στη μελιτα εναν κεραυνοβολο ερωτα των δυο μηνων και μαλιστα με καποιον παλι της ευας.οι ερωτικες σκηνες μανου-μελιτας ηταν θεικες και ταιριαζαν πολυ μαζι.

Τόσο μαλθακό και κατώτερο των περιστάσεων που έχουν καταντήσει τον Στέφανο στα επόμενα της εγκυμοσύνης επεισόδια, τείνω να συμφωνήσω μαζί σου. Ίσως ο Μάνος να είναι καλύτερος για την Μελίτα.
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μάνος - Μελίτα - Σελίδα 4 Empty Απ: Μάνος - Μελίτα

Δημοσίευση από ΤΖΕΛΑ Τετ Μαρ 03, 2010 10:29 pm

ilaeira Cancoon ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ. ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΟΜΑΝΟΣ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΦΑΝ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΤΡΟΜΕΡΗ ΧΗΜΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΕΥΑ ΚΑΙ ΜΕ ΜΕΛΙΤΑ
ΤΖΕΛΑ
ΤΖΕΛΑ
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΚΗΦΙΣΙΑ
Ασχολίες : ΠΟΛΛΕΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μάνος - Μελίτα - Σελίδα 4 Empty Απ: Μάνος - Μελίτα

Δημοσίευση από jim7 Τετ Μαρ 03, 2010 11:02 pm

Αν το καλοσκεφτήτε το Μάνος-Μελίτα είναι ένα ζευγάρι που αγαπήθηκε, άρεσε, έχει πολλούς funs και έτσι όπως έχουν έρθει τα πράγματα είναι το πιο βατό αφού δεν μπλέκονται τα παιδιά.
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης