Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010

+45
giouli_edem
stabatmater
roulitaki
maria*
maraki_ch
margaret10
MARINAKI_AGAPI_97
Vasouli
ebelina2007
l_aquila
artantzela
Antigoni!
verile_mistika
kelly
Ezantakou
sifantid
katerina--noraloukakos
glgs
katie007
stephanos13
tzibirdika
sarita
$ofi@ loukakos + nora
panpetrakatsi
stelinara
Cancoon
soso
NATALITSA_LOUKITSA
pruedens
ellileo
jim7
DESPOINA
Mikaella
pasxalitsa
νοριτσα
Lyn
JESSIE
tweetyedem
Καρ-Mik
Ntinaki Agapaei Petraki
FieryRed
anna_loukonoriki4ever!!
KatsaroYpotheto
loukitsa
Clarabelle
49 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap22%Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 22% 
[ 18 ]
Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap22%Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 22% 
[ 18 ]
Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap17%Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 17% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap17%Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 17% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap14%Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 14% 
[ 12 ]
Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap8%Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 8% 
[ 7 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 83
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010

Δημοσίευση από loukitsa Τρι Οκτ 05, 2010 8:58 pm

Παλι κανουν περικοπες στις σκηναρες? sfyr
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010

Δημοσίευση από panpetrakatsi Τρι Οκτ 05, 2010 9:01 pm

loukitsa έγραψε:Λουκας-Νόρα Τι τελεια σκηναρα ήταν αυτή στη βροχή? Πόσο ερωτισμο μου μετέδωσαν και οι δυο!!!!!!!! Αν μπορούσα να μπω μέσα στην οθόνη θα το έκανα ειλικρινά!Και μετα το ραψτο επιτελους και το φιλι χαρηκα η καψερουλα,….αλλα δεν ηξερα τα αλλα που θα επακολουθουσαν…..

Η Ευα αναπολεί την παρέα του καλοκαιριου, να σας πω ότι την ίδια αναπολώ και γώ? 1ο κορυφαίο ο Μανος είναι μια απλη γλυκια νοσταλγία……Ακουσα καλά? με γελουν τα αυτιά μου? Ee?

Λουκας και Νόρα (ερωτικη σκηνη μιση(?)) το μονο δωρακι είναι ο Λουκας με μπουρνουζάκι!
Τελικα ο Λουκας είναι Σούπερμαν σε κλάσματα δευτερολεπτου εκει που τα μαλλια του ηταν ανακατωμμενα από τη βροχη ή Το ντουζ? Σε κλασματα δευτερολεπτου τα μαλλια του εγιναν καρφακια…Λουκάκο εσυ Σουπερ-σταρ! Και μετα ξανα σε κλασματα δευτερολεπτου τα μαλλια του ξανα ανακατωμενα. Λεει η Νόρα <<Κοιτα με στα ματια! Τι βλέπεις>> και κανω εγω τωρα συνειρμο <<Κοιταξε τα ματια μου και πες μου τι σου λενε… Σ αγαπω σου φωναζουν…>> γραφειο η πρωτη ατυπη ερωτικη εξομολογηση της Νόρας στο Λουκά

Τα Λουλουδια στην κιουρια από μενα! Σε γνωριζω από την κόψη του καναπε την τρομερη!Ο Στεφανος στο παιδι του δεν εστειλε ουτε ένα παιχνιδακι, εστω ένα σετ φορμουλες για το θεα Αθηναι και στο Μπεκρουλιτακι εστειλε ολοκληρη μαναβική? ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ

Μεσα στην φούρια για την κληρονομια και τα διαδικαστικά τι μας νοιάζει η Μελίτα? ΑΚΥΡΟ να την κοτσαρουμε παντου και πάντα!

Στεφανος-Εριέττα:Το αιμα που τους χωριζει τελικα τους ενώνει και που τους χανεις που τους βρίσκεις πίτσι πίτσι…. Ιντριγκαδόρικος ρόλος

Η Αντιγοναρα εφτασε σημειο να κρεμεται από την Οχιά? Αχ Θεαρα που είναι οι εποχες που εκοβες και έραβες???

2ο κορυφαίο Νόρα-Μπεκρουλίτα: Και ξεκινα το θεατρο του παραλόγου, ειπε ένα ευχαριστω η μία και η άλλη αρχισε τα προξενιά στην Ανα-κομμένη! Η Ευα αποκαλει την Μελίτα <<κορίτσι>> η Μπεκρουλίτα την αποκαλεί <<αυτή>>. Η Νόρα μετα από λοβοτομή μάλλον, προξενεύει τον αντρα της φίλης της στην wanna be Φεγγαροπετρίτισσα ΚΟ-ΠΗ-ΚΑ Ee?

3ο κορυφαίο Η Δαφνη ουρλιάζει σαν παλαβο τα πηραμε τα λεφτα μας τα πήραμε!!!!!!
Που είναι η Δαφνουλα που ξέρουμε οεο? Ούτε ο Ιουστινιανος τετοια χαρα όταν αντικρυσε τη Αγια Σοφιά! Ee?

4ο κορυφαίο Και σαν να μην εφταναν όλα αυτά η Δαφνη μετα από λοβοτομη μάλλον κι αυτή λέει καθαρα και ξάστερα για την κληρονομια που πέρασε στα χερια της Ευας που??? Στην Όχιά??? Για ποιον λόγο ολο αυτό το αδειασμα στο χαρακτηρα της Δαφνης?

5ο κορυφαιο επειδη ο Στεφανος εκανε το νομιμο επρεπε συμφωνα με τη Νταίζη να τον βγαλουν από τη μεση…..! Ee?

6ο κορυφαιο αδειασμα ο Λουκας μετα από λοβοτομη κ αυτός βεβαιως βεβαίως…. ονειρευεται να αγορασει βίλα με τα λεφτα της κληρονομιας!!!!!!!!!
Αυτό ακομη και για πλακα δεν θα το έλεγε ποτε ο Λουκάς! Αδειαζουμε τους χαρακτηρες της παρεας και ΑΓΙΟΠΟΙΟΥΜΕ ΤΗΝ ΝΤΑΙΖΗ???

Μετα από την όλη παραζάλη να σου ένα πλάνο του Άγγελου να το χωνεψουμε αυτό που ειδαμε πιο ευκολα!

7ο Σούζα η Αμαλία τον εχει το Ρούσσο σούζα και μολις ακουσε για το παραδάκι έπαθε ένα εγκεφαλικό!

8ο κορυφαίο το Πατσοζευγαρο! Πότε σπάραζε η μάνα της??? Μπραβο ρε Μπέλλο την έσκισες τη γάτα! Θα σου πάρει άλλη γη βρε ο Κουνια-Μπέλλος! Δεν αντεχονται άλλο ΕΛΕΟΣ! Sleep Sleep

Στεφανος-Μελίτα: Σε γνωριζω από την κόψη του καναπε την τρομερη! Με τη γνωστη ξυνίλα και παγωμαρα ούτε οι πατατες που φαγα το μεσημερι δεν ηταν τόσο ξινες!

Θα ψηφιζα άθλιο αλλά ηταν και η Λουκονορική σκηνη με τη βροχη που εσωσε την κατάσταση, τα πλανα του Αγγελούκου και η σκηνη με τη ΘΕΑΡΑ Παπαδημητριου και ετσι ψηφίζω άσχημο γιατι δεν αντεχω άλλες λοβοτομες σε ηρωες που αγαπησαμε 2 χρονια και βάλε τωρα και τους βάλαμε στην καθημερινότητα μας!

Ένα όσκαρ στον Παναγιωτη Πετρακη , στην Αντιγονη Δρακουλάκη και στον Δανη Κατρανίδη και στη Στέλλα Παπαδημητριου!

Υγ1.Περισσότερη παρέα που αγαπάμε
Υγ.2Απαλλαγη από τους μετεξεταστέους στη χημεία Στεφανος-Μελίτα και το Πατσοζευγαρο

Καταρχήν love σου απονέμω oscar oscar oscar !!!
Και ήρθε η σειρά μου τώρα:
Καταρχήν να πω ότι κι εγώ σαν την loukitsa ψήφισα άσχημο και όχι άθλιο επειδή είδα μια υπέροχη-πολυαναμενόμενη λουκονορική σκηνή στη βροχή!
Λουκάς-Νόρα:Πόσο καιρό περίμενα μια ερωτική σκηνή στην βροχή!!!Και ιδού!!!Έγινε το θαύμα!Ο Λουκάς πιο sexy από ποτέ μέσα στη βροχή και φυσικά μετά με το μπουρνουζάκι πάνω στο κρεβάτι...spicy baby!(και μια πετσετούλα να φορούσε μόνο δε θα με χάλαγε καθόλου! inlove soutien )!!!Η Νόρα στο ''κοιτα με στα μάτια'' μου θύμισε το https://www.youtube.com/watch?v=v4Hmu-xORJI ...!!!
Το πιο κουλό που άκουσα στο σημερινό επεισόδιο είναι αυτό που είπε ο Λουκάς στον ''Λευτέρη-Λευτέρη σ'έχω γραμμένο στο παλιό μου το δευτέρι'' όταν πήγε να ανακοινώσει στην Εύα για την κληρονομιά: ''Θα αναλάβεις να γυμνάζεις κι εμένα;;;''!!!Έλεος!!!Έλεος!Έλεος!Μήπως πρέπει να γίνει το αντίστροφο;Το ότι βλέπουμε τον Λουκά(Παναγιώτη) κοστουμαρισμένο λόγω επαγγέλματος δεν αναιρεί το γεγονός ότι έχει απολλώνια κορμάρα!!!!Δείξε αγόρι μου στον Πολίτη τα μούσκουλα σου και αποστόμωσέ τον!!!Μήπως πρέπει ο Λουκάς να αναλάβει γυμναστής καλύτερα;Το κατέχει σίγουρα πολύ καλύτερα από τον Λευτέρη-Λευτέρη!Και επαναλαμβάνω:αυτή η ατάκα ήταν η πιο κουλή και η πιο αστεία που άκουσα στο σημερινό!Χαχαχα!Ξεκαρδίστηκα στα γέλια!Να'ναι καλά οι σεναριογράφοι!Χαχαχαχα!
Ένα άλλο που παρατήρησα όταν ''γυμναζόταν'' η Εύα ήταν το ότι σήκωνε ένα τόσοδούλικο βαράκι και ο ιδρώτας έρεε ποτάμι!χαχαχαχα!Τέτοια βάρη σηκώνει και ένα 10χρονο!χαχαχαχα!
Δεν υπήρχε κάτι άλλο που να μου τραβήξει την προσοχή σήμερα...
Η Μελοδραμίτα πάλι στο peak του δράματος....''εχω βαρεθει να βλεπω αλλο προσωπο του Στεφανου''....Κι εμεις βαρεθηκαμε εσενα!!! Tongue Tongue Tongue
Μου άρεσαν οι ερμηνείες των:Πετρακη,Δρακουλακη,Κατρανιδη,Παπαδημητριου
panpetrakatsi
panpetrakatsi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010

Δημοσίευση από νοριτσα Τρι Οκτ 05, 2010 9:02 pm

Καρ-Mik έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Συγνώμη το βλέπουν τα ματάκια μου??? Στο site του mega στο επεισόδιο στο 24:02 έχει σκηνή Εύα-Λουκάς που δεν μας την έδειξαν! Καλα μας δουτλεύουν εντελώς??? Κόβουν Πετράκη και Ξυλά? Γιατί για να βλέπουμε τα άσχετα???? Ελεος και ντροπή!!! Η σειρά εχει μπει εντελώς στον αυτόματο???

Εντελώς δεν λες τίποτα!!!! Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 3 735655 Κόβουν μια σκηνή με ένα υπέροχο δίδυμο, μια σκηνή που μάλιστα είναι στα προσεχως τις προηγούμενης μέρας.

ΕΛΕΟΣ Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 3 735655 Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 3 735655

ΥΓ Και εντελώς τυχαία η σκηνη είναι της πρωταγωνίστριας Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 3 571703
ξερω γιατι την κοψανε την σκηνη κοριτσια αν παρατηρησετε η Ευα δεν φοραει το ιδιο φορεμα για αυτο την κοψαν βρε γιατι δεν κολλαγε!
νοριτσα
νοριτσα
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Οκτ 05, 2010 9:04 pm

Και στο επεισόδιο γιατί την βάλανε στο net? Έχουν χάσει την μπάλα! Έλεος!!!!!!!!!!!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Τρι Οκτ 05, 2010 9:06 pm

λετε η εριετα να ειναι αδελφη του λουκα? και ο λουκας να ειναι υιοθετιμενος?
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην χώρα του CINEMA!
Ασχολίες : cinema, θεατρο,

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Οκτ 05, 2010 9:07 pm

Σοφάκι υπάρχει τόπικ στο "για τη σειρά" για αυτή τη συζήτηση που έχουν παρατεθεί πολλές απόψεις..
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010

Δημοσίευση από sarita Τρι Οκτ 05, 2010 9:11 pm

Περσι τετοια εποχη οι σχολιασμοι ηταν υπερδιπλα σεντονια.Φετος εχουν γινει σεντονακια για μωρουδιακο δωματιο.

Περσι τετοια εποχη περιμενα τις εξελιξεις της σειρας με ανυπομονησια.Φετος απλα περιμενω ποσο πατο εχει αυτο το πηγαδι και αντι για το καλυτερο περιμενω το χειροτερο.

Επιτελους ειδαμε μια ουσιωδη σκηνη λουκα-νορας στη βροχη.Υπεροχη και ελιωσα με παναγιωτη μεσα σε ασπρο μπουρνουζι.

Οι αντιδρασεις στα νεα για την κληρονομια ηταν αυτες ακριβως που περιμενα.Η δαφνη θελω να πιστευω οτι χαρηκε για τη φιλη της δεν θελω καν να φανταστω οτι ταξιδευει και αυτη στον κοσμο της μεταλλαξης.

Η νταιζη εφαγε τα μουτρα της
.
Ο λουκας ευτυχως που εκανε πλακα γιατι ετοιμη ημουν να με κλεισουν στου Σινουρι.

Ο νικολας ευτυχως ο νικολας που ολοι ξερουμε οσον αφορα το θεμα της ευας.Αλλα κουραστικος οσον αφορα το θεμα της γυναικας του.

Επισης σχετικα με ενα σχολιο για την περιουσια που πηρε η ευα.

Τουλαχιστον την πηρε αλλα δουλευει δεν μαθαινει ποσα μετρα ειναι ο καναπες.Και στο κατω κατω γιατι να τα δωσει?Του γιου της ειναι και ειναι η λιγοτερη αποζημιωση για αυτα που χει περασει.

ΜΑΝΟΣ.ΜΑΝΟΣ.ΜΑΝΟΣ.20 χρονια ευα-μανος ξαφνικα γυρναμε σελιδα.Ενταξει κυρια ακριτα το εμπεδωσαμε δεν ξαναγυριζει ο μανος.Αλλα ας την αφηνατε με τον στεφανο καλυτερα να μην τραβιομαστε τωρα.

Αθλια η σκηνη που πηγε η νορα να βρει την μελιτα.Απο κι ωσπου να βρει την μελιτα?Με ποια αφορμη?Κυρια ακριτα δεν την θελουμε στην παρεα.Τι αλλο να κανουμε για να το καταλαβετε?Διαδηλωση με πλακατ?
ΗΜΑΡΤΟΝ.
Και απαλλαξτε τον σταυρου απο σκηνες μαζι της γιατι τον βλεπω σιγα σιγα να παραιτειται.

ΘΕΑ Η πεφανη με τον λουκα και μετα η σκηνη της με τον πετρο.

ΕΡΩΤΗΣΗ:Πως βγαλαμε το συμπερασμα οτι δεν εχουν να κρυφτουν απο κανενα ο στεφανος με την θεα ερι?Αντιδικοι δεν ειναι?Δεν νομιζω οτι οι συναντησεις τους θα αρεσουν στους δικηγορους τους.Το ξερει αυτο ο στεφανος η μπα?
ΥΓ:ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΑΛΛΕΣ ΣΚΗΝΕΣ ΜΕΛΙΤΑ-ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΙΡ ΚΟΝΤΙΣΙΟΝ ΝΑ ΜΕ ΔΡΟΣΙΖΕΙ ΑΝ ΘΕΛΩ.
ΥΓ2:ΘΕΛΩ ΤΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ ΤΩΝ ΗΡΩΩΝ ΠΙΣΩ ΟΠΩΣ ΤΟΥΣ ΗΞΕΡΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕΤΑΛΛΑΓΜΕΝΟΥΣ.
ΥΓ3: ΟΧΙ ΑΛΛΑ ΑΔΕΡΦΙΑ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΜΕΤΡΗΜΑ.
ΥΓ4.ΜΑΚΡΙΑ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ.
sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010

Δημοσίευση από tzibirdika Τρι Οκτ 05, 2010 9:11 pm


1.) Γιατι μας εδειξαν το φλασμπακ της παρεας?

Α) Για να ακουσουμε και παλι αυτο το υπεροχο υπερθεικο τραγουδι?
Β)Για να θυμηθουμε οτι καποτε υπηρξε και ενας Μανος?
Γ)Ετσι....για να δωσει μια χαρουμενη νοτα στο επεισοδιο


2)Τι ειπε απο μεσα της η Νταιζη μολις εμαθε για κληρονομια και Ευα?

Α)Τα υπογλωσσια....που εχω τα υπογλωσσια...
Β)Μανα θυμιζε μου να σε σκοτωσω μετα
Γ)Θα τις σκισωωω...οχι θα κρατησω επιπεδο.....θα τις σκοτωσωωω...οχι συγκρατησου παιξτο αδιαφορη λα λα λα λα τι ωραια που κελαηδανε τα πουλακια


3.)Ποσες φορες ακουσαμε οτι η Ευα πηρε τα λεφτα?

Α)Οσες οτι η Μελιτα ειναι εγκυος?
Β)Οσες οτι η Νταιζη ειναι αδερφη του Στεφανου και του Νικολα?
Γ)Οσες οτι ο Ρενος εφυγε απο την εταιρια?
Δ)Που θες να ξερω...??? Αμα θες μπορω να σου πω ποσες φορες ειδα τα φιλια του Λουκα και της Νορας



4.)Γιατι μου το εκαναν αυτο σημερα με τα φιλια γιατι?

Α)Για να μην κοιμηθω το βραδυ?
Β)Εχουν στρατηγικο σχεδιο να με ξεκανουν?
Γ)Ναι μονο εσυ επαθες ταρακουλο νομιζεις..
.

5.)Ποιο ειναι το καλυτερο φαρμακο για να γινει καλα ο Λουκας?

Α)Εντριβες απο τα χερακια της Νορας?
Β)Κοψιμο βεντουζων απο τα χερακια της Νορας?
Γ)Κατι αλλο γενικα απο τη Νορα? ^^


6.)Ποσο βαρεθηκατε στο σημερινο επεισοδιο?

Α)Πολυ
Β)Παρα πολυ
Γ)Ποιο επεισοδιο?


Τελευταια bonus

7.)Γιατι ελειπε ο Χρηστος σημερα απο το επεισοδιο?


Α.)Για να σπαστει η Τζινα?
Β.)Για να σπαστει η Σμα?
Γ.)Επαθε λουμπαγκο απο την κουτα που κουβαλησε χθες?
Δ.)Ολα τα παραπανω



ΓΕΝΙΚΑ ΣΧΟΛΙΑ


@Δεν ειμαι καλα σημερα σας το ειπα? Τι σκηνες ηταν αυτες? Εχω κολλησει σα το χαζο μπροστα στην οθονη και βλεπω και ξαναβλεπω τα σλουρπατα Λουκανορικα φιλια.... inlove inlove inlove Τι να πω πια γι'αυτη τη χημεια και αυτο το παθος που εχουν???? Οτι και να πω ειναι λιγο..Η σκηνη στη βροχη υπεροχη....με το Λουκα να τη σκεπαζει με το σακακι για να μην κρυωσει.. inlove Και μετα στο σπιτι με τα μπουρνουζια Miam με χανετε λεμεεεε....Αν δεν ειχα το λαπτοπ στα ποδια μου θα ειχα πεσει παλι απο τον καναπε xaxa Μ'αρεσε που η Νορα εκανε το πρωτο βημα και επεσε πανω του...και μετα που της ειπε οτι δεν εχει ξεβαφτει καλα πεθανα στο γελιοοοοο....Κι ετσι οπως τη γυρισε και την εγκλωβισε στην αγκαλια του....και τα βλεμματα τους....και το φιλι.....τι φιλι φιλουμπα!!!!.Αχ παλι παρεκτρεπομαι και δεν κανει.....(Καποιες που γελανε αυτητη στιγμη μη νομιζουν οτι δεν τις βλεπω... Impatient )

@Καλε τι χοροπηδουσαν ολοι σημερα? Ουτε τα κατσικακια μου στο χωριο δεν κανουν ετσι....Τς τς τς


@Ποσες φορες θα δω ακομα το Στεφανο να παρακαλα τη Μελιτα??? Βαρεθηκα...

@Ευχαριστουμε για τις σκηνες κουμπαρακια!!!! Α κουμπαρα...που 'σαι...? Προσεχουμε λιγο...ειπαμε να σκονταφτεις αλλα πανω στον κουμπαρο...οχι στο γραφειο....Μη σε χασουμε και ψαχνομαστε...

@Ποσο θεα ειναι η Αμαλιααα????? Την αγαπωωωωωωωω!!!!!!

@Μμμμ τι αλλο ειδα? Σαμπως θυμαμαι??? Την αμαρτια μου θα τη πω...Με το που τελειωσαν οι Λουκανορικες σκηνες, κοιταζα την ωρα να δω ποτε θα τελειωσει για να ανεβει στο site....

Το ψηφιζω μετριο μονο για της 2 σκηνες Νορας Λουκα inlove

Υ1-->Special thankss to miss innocence 2010 για τη βοηθεια της!!


Υ2-->* Σμα παει να δει αλλες 500 φορες τις σκηνες για να λιωσει*
tzibirdika
tzibirdika
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : οδος ονειρων 15

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Τρι Οκτ 05, 2010 9:13 pm

Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 3 Hygtfrdeygtre-horz
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην χώρα του CINEMA!
Ασχολίες : cinema, θεατρο,

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010

Δημοσίευση από stephanos13 Τρι Οκτ 05, 2010 9:15 pm

To oνειρο της Ερριετας ειναι καποιο γεγονος που εχει γινει ή θα γινει στο μέλλον ?
stephanos13
stephanos13
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τρι Οκτ 05, 2010 9:19 pm

tzibirdika έγραψε:
1.) Γιατι μας εδειξαν το φλασμπακ της παρεας?

Α) Για να ακουσουμε και παλι αυτο το υπεροχο υπερθεικο τραγουδι?
Β)Για να θυμηθουμε οτι καποτε υπηρξε και ενας Μανος?
Γ)Ετσι....για να δωσει μια χαρουμενη νοτα στο επεισοδιο


2)Τι ειπε απο μεσα της η Νταιζη μολις εμαθε για κληρονομια και Ευα?

Α)Τα υπογλωσσια....που εχω τα υπογλωσσια...
Β)Μανα θυμιζε μου να σε σκοτωσω μετα
Γ)Θα τις σκισωωω...οχι θα κρατησω επιπεδο.....θα τις σκοτωσωωω...οχι συγκρατησου παιξτο αδιαφορη λα λα λα λα τι ωραια που κελαηδανε τα πουλακια

3.)Ποσες φορες ακουσαμε οτι η Ευα πηρε τα λεφτα?

Α)Οσες οτι η Μελιτα ειναι εγκυος?
Β)Οσες οτι η Νταιζη ειναι αδερφη του Στεφανου και του Νικολα?
Γ)Οσες οτι ο Ρενος εφυγε απο την εταιρια?
Δ)Που θες να ξερω...??? Αμα θες μπορω να σου πω ποσες φορες ειδα τα φιλια του Λουκα και της Νορας


---> Ολα τα παραπάνω????? Και Δ) είσαι σίγουρη οτι μπορείς να τις μετρήσεις?


4.)Γιατι μου το εκαναν αυτο σημερα με τα φιλια γιατι?

Α)Για να μην κοιμηθω το βραδυ?
Β)Εχουν στρατηγικο σχεδιο να με ξεκανουν?
Γ)Ναι μονο εσυ επαθες ταρακουλο νομιζεις..
.

5.)Ποιο ειναι το καλυτερο φαρμακο για να γινει καλα ο Λουκας?

Α)Εντριβες απο τα χερακια της Νορας?
Β)Κοψιμο βεντουζων απο τα χερακια της Νορας?
Γ)Κατι αλλο γενικα απο τη Νορα? Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 3 221877

6.)Ποσο βαρεθηκατε στο σημερινο επεισοδιο?

Α)Πολυ
Β)Παρα πολυ
Γ)Ποιο επεισοδιο?


Τελευταια bonus

7.)Γιατι ελειπε ο Χρηστος σημερα απο το επεισοδιο?


Α.)Για να σπαστει η Τζινα?
Β.)Για να σπαστει η Σμα?
Γ.)Επαθε λουμπαγκο απο την κουτα που κουβαλησε χθες?
Δ.)Ολα τα παραπανω



ΓΕΝΙΚΑ ΣΧΟΛΙΑ


@Δεν ειμαι καλα σημερα σας το ειπα? Τι σκηνες ηταν αυτες? Εχω κολλησει σα το χαζο μπροστα στην οθονη και βλεπω και ξαναβλεπω τα σλουρπατα Λουκανορικα φιλια.... Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 3 681539 Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 3 681539 Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 3 681539 Τι να πω πια γι'αυτη τη χημεια και αυτο το παθος που εχουν???? Οτι και να πω ειναι λιγο..Η σκηνη στη βροχη υπεροχη....με το Λουκα να τη σκεπαζει με το σακακι για να μην κρυωσει.. Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 3 681539 Και μετα στο σπιτι με τα μπουρνουζια Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 3 651762 με χανετε λεμεεεε....Αν δεν ειχα το λαπτοπ στα ποδια μου θα ειχα πεσει παλι απο τον καναπε Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 3 699144 Μ'αρεσε που η Νορα εκανε το πρωτο βημα και επεσε πανω του...και μετα που της ειπε οτι δεν εχει ξεβαφτει καλα πεθανα στο γελιοοοοο....Κι ετσι οπως τη γυρισε και την εγκλωβισε στην αγκαλια του....και τα βλεμματα τους....και το φιλι.....τι φιλι φιλουμπα!!!!.Αχ παλι παρεκτρεπομαι και δεν κανει.....(Καποιες που γελανε αυτητη στιγμη μη νομιζουν οτι δεν τις βλεπω... Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 3 163940 )



@Καλε τι χοροπηδουσαν ολοι σημερα? Ουτε τα κατσικακια μου στο χωριο δεν κανουν ετσι....Τς τς τς


@Ποσες φορες θα δω ακομα το Στεφανο να παρακαλα τη Μελιτα??? Βαρεθηκα...

@Ευχαριστουμε για τις σκηνες κουμπαρακια!!!! Α κουμπαρα...που 'σαι...? Προσεχουμε λιγο...ειπαμε να σκονταφτεις αλλα πανω στον κουμπαρο...οχι στο γραφειο....Μη σε χασουμε και ψαχνομαστε...

@Ποσο θεα ειναι η Αμαλιααα????? Την αγαπωωωωωωωω!!!!!!

@Μμμμ τι αλλο ειδα? Σαμπως θυμαμαι??? Την αμαρτια μου θα τη πω...Με το που τελειωσαν οι Λουκανορικες σκηνες, κοιταζα την ωρα να δω ποτε θα τελειωσει για να ανεβει στο site....

Το ψηφιζω μετριο μονο για της 2 σκηνες Νορας Λουκα Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 3 681539

Υ1-->Special thankss to miss innocence 2010 για τη βοηθεια της!!


Υ2-->* Σμα παει να δει αλλες 500 φορες τις σκηνες για να λιωσει*

ΥΓ: Περικαλώ!

ΥΓ2: Ναι δεν το ξέραμε!

(Καποιες που γελανε αυτητη στιγμη μη νομιζουν οτι δεν τις βλεπω... Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 3 163940 )

Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 3 77994
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010

Δημοσίευση από loukitsa Τρι Οκτ 05, 2010 9:20 pm

tzibirdika έγραψε:
1.) Γιατι μας εδειξαν το φλασμπακ της παρεας?

Α) Για να ακουσουμε και παλι αυτο το υπεροχο υπερθεικο τραγουδι?
Β)Για να θυμηθουμε οτι καποτε υπηρξε και ενας Μανος?
Γ)Ετσι....για να δωσει μια χαρουμενη νοτα στο επεισοδιο


2)Τι ειπε απο μεσα της η Νταιζη μολις εμαθε για κληρονομια και Ευα?

Α)Τα υπογλωσσια....που εχω τα υπογλωσσια...
Β)Μανα θυμιζε μου να σε σκοτωσω μετα

Γ)Θα τις σκισωωω...οχι θα κρατησω επιπεδο.....θα τις σκοτωσωωω...οχι συγκρατησου παιξτο αδιαφορη λα λα λα λα τι ωραια που κελαηδανε τα πουλακια


3.)Ποσες φορες ακουσαμε οτι η Ευα πηρε τα λεφτα?

Α)Οσες οτι η Μελιτα ειναι εγκυος?
Β)Οσες οτι η Νταιζη ειναι αδερφη του Στεφανου και του Νικολα?
Γ)Οσες οτι ο Ρενος εφυγε απο την εταιρια?
Δ)Που θες να ξερω...??? Αμα θες μπορω να σου πω ποσες φορες ειδα τα φιλια του Λουκα και της Νορας



4.)Γιατι μου το εκαναν αυτο σημερα με τα φιλια γιατι?

Α)Για να μην κοιμηθω το βραδυ?
Β)Εχουν στρατηγικο σχεδιο να με ξεκανουν?
Γ)Ναι μονο εσυ επαθες ταρακουλο νομιζεις..
.

5.)Ποιο ειναι το καλυτερο φαρμακο για να γινει καλα ο Λουκας?

Α)Εντριβες απο τα χερακια της Νορας?
Β)Κοψιμο βεντουζων απο τα χερακια της Νορας?
Γ)Κατι αλλο γενικα απο τη Νορα? ^^


6.)Ποσο βαρεθηκατε στο σημερινο επεισοδιο?

Α)Πολυ
Β)Παρα πολυ
Γ)Ποιο επεισοδιο?


Τελευταια bonus

7.)Γιατι ελειπε ο Χρηστος σημερα απο το επεισοδιο?


Α.)Για να σπαστει η Τζινα?
Β.)Για να σπαστει η Σμα?
Γ.)Επαθε λουμπαγκο απο την κουτα που κουβαλησε χθες?
Δ.)Ολα τα παραπανω



ΓΕΝΙΚΑ ΣΧΟΛΙΑ


@Δεν ειμαι καλα σημερα σας το ειπα? Τι σκηνες ηταν αυτες? Εχω κολλησει σα το χαζο μπροστα στην οθονη και βλεπω και ξαναβλεπω τα σλουρπατα Λουκανορικα φιλια.... inlove inlove inlove Τι να πω πια γι'αυτη τη χημεια και αυτο το παθος που εχουν???? Οτι και να πω ειναι λιγο..Η σκηνη στη βροχη υπεροχη....με το Λουκα να τη σκεπαζει με το σακακι για να μην κρυωσει.. inlove Και μετα στο σπιτι με τα μπουρνουζια Miam με χανετε λεμεεεε....Αν δεν ειχα το λαπτοπ στα ποδια μου θα ειχα πεσει παλι απο τον καναπε xaxa Μ'αρεσε που η Νορα εκανε το πρωτο βημα και επεσε πανω του...και μετα που της ειπε οτι δεν εχει ξεβαφτει καλα πεθανα στο γελιοοοοο....Κι ετσι οπως τη γυρισε και την εγκλωβισε στην αγκαλια του....και τα βλεμματα τους....και το φιλι.....τι φιλι φιλουμπα!!!!.Αχ παλι παρεκτρεπομαι και δεν κανει.....(Καποιες που γελανε αυτητη στιγμη μη νομιζουν οτι δεν τις βλεπω... Impatient )

@Καλε τι χοροπηδουσαν ολοι σημερα? Ουτε τα κατσικακια μου στο χωριο δεν κανουν ετσι....Τς τς τς


@Ποσες φορες θα δω ακομα το Στεφανο να παρακαλα τη Μελιτα??? Βαρεθηκα...

@Ευχαριστουμε για τις σκηνες κουμπαρακια!!!! Α κουμπαρα...που 'σαι...? Προσεχουμε λιγο...ειπαμε να σκονταφτεις αλλα πανω στον κουμπαρο...οχι στο γραφειο....Μη σε χασουμε και ψαχνομαστε...

@Ποσο θεα ειναι η Αμαλιααα????? Την αγαπωωωωωωωω!!!!!!

@Μμμμ τι αλλο ειδα? Σαμπως θυμαμαι??? Την αμαρτια μου θα τη πω...Με το που τελειωσαν οι Λουκανορικες σκηνες, κοιταζα την ωρα να δω ποτε θα τελειωσει για να ανεβει στο site....

Το ψηφιζω μετριο μονο για της 2 σκηνες Νορας Λουκα inlove

Υ1-->Special thankss to miss innocence 2010 για τη βοηθεια της!!


Υ2-->* Σμα παει να δει αλλες 500 φορες τις σκηνες για να λιωσει*

Υπογραμμισα τα σωστα Τέλος!!!!!!!!!!!!!
Τι κερδίζω? Πλιζ οχι τη μαναβικη της Μπεκρουλιτας απ το καλαθακι
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010

Δημοσίευση από tweetyedem Τρι Οκτ 05, 2010 9:21 pm

oscar ειστε θεεσ

tweetyedem
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010

Δημοσίευση από katie007 Τρι Οκτ 05, 2010 9:21 pm

Καλησπερα κοριτσια....τηλεγραφικα παντα γραφω ,λογω <αδυναμιας >απο μερους μου στον χειρισμο τυ υπολογιστη...αλλα καθημερινα σας διαβαζω ..απλα θελω να μεταφρασω διαφορετικα τα λογια τη ς Εριεττας καθοτι αυτη υποτειθεται πως δεν γνωριζει κατι για την Μελιτα παρα μονο για την Ευα ως πρωην συζυγο του Στεφανου ..γιατι λοιπον ,οταν του ελεγε πως ειναι <ανοιχτοχερης στον ερωτα >να μην ειχε κατα νου την Ευα και οχι την Μελιτα οπως καποιοι τα ερμηνευουν?ειδατε το υφος και το βλεμμα του Στεφ. οταν του μιλουσε σχετικα?μηπως στην ακρη του μυαλου του εχει αλλο σχεδιο ,σκοπομηπως τελικα τα λεφτα θα τα <καρπωθει >αφου θα ειναι της δικης του οικογενειας ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΥ ,ΝΑ ΦΙΑΞΕΙ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΣΩΣΤΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ> ?δηλ.Στεφ Ευα Αγγελος......

katie007
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010

Δημοσίευση από tweetyedem Τρι Οκτ 05, 2010 9:22 pm

ΌΤΑΝ ΜΙΛΑΓΑΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑ ΤΟΥ ΠΕΤΑΞΕ ΚΑΤΙ Η ΕΡΙΕΤΤΑ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΚΡΥΦΟΓΕΛΑΣΕ

tweetyedem
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010

Δημοσίευση από glgs Τρι Οκτ 05, 2010 9:23 pm

tzibirdika έγραψε:
1.) Γιατι μας εδειξαν το φλασμπακ της παρεας?

Α) Για να ακουσουμε και παλι αυτο το υπεροχο υπερθεικο τραγουδι?
Β)Για να θυμηθουμε οτι καποτε υπηρξε και ενας Μανος?
Γ)Ετσι....για να δωσει μια χαρουμενη νοτα στο επεισοδιο


2)Τι ειπε απο μεσα της η Νταιζη μολις εμαθε για κληρονομια και Ευα?

Α)Τα υπογλωσσια....που εχω τα υπογλωσσια...
Β)Μανα θυμιζε μου να σε σκοτωσω μετα
Γ)Θα τις σκισωωω...οχι θα κρατησω επιπεδο.....θα τις σκοτωσωωω...οχι συγκρατησου παιξτο αδιαφορη λα λα λα λα τι ωραια που κελαηδανε τα πουλακια


3.)Ποσες φορες ακουσαμε οτι η Ευα πηρε τα λεφτα?

Α)Οσες οτι η Μελιτα ειναι εγκυος?
Β)Οσες οτι η Νταιζη ειναι αδερφη του Στεφανου και του Νικολα?
Γ)Οσες οτι ο Ρενος εφυγε απο την εταιρια?
Δ)Που θες να ξερω...??? Αμα θες μπορω να σου πω ποσες φορες ειδα τα φιλια του Λουκα και της Νορας



4.)Γιατι μου το εκαναν αυτο σημερα με τα φιλια γιατι?

Α)Για να μην κοιμηθω το βραδυ?
Β)Εχουν στρατηγικο σχεδιο να με ξεκανουν?
Γ)Ναι μονο εσυ επαθες ταρακουλο νομιζεις..
.

5.)Ποιο ειναι το καλυτερο φαρμακο για να γινει καλα ο Λουκας?

Α)Εντριβες απο τα χερακια της Νορας?
Β)Κοψιμο βεντουζων απο τα χερακια της Νορας?
Γ)Κατι αλλο γενικα απο τη Νορα? ^^


6.)Ποσο βαρεθηκατε στο σημερινο επεισοδιο?

Α)Πολυ
Β)Παρα πολυ
Γ)Ποιο επεισοδιο?


Τελευταια bonus

7.)Γιατι ελειπε ο Χρηστος σημερα απο το επεισοδιο?


Α.)Για να σπαστει η Τζινα?
Β.)Για να σπαστει η Σμα?
Γ.)Επαθε λουμπαγκο απο την κουτα που κουβαλησε χθες?
Δ.)Ολα τα παραπανω



είναι ο πιο πρωτότυπος και θεϊκός σχολιασμός που έχω διαβάσει (ήθελα να το σχολιάσω και τις προηγούμενες μέρες αλλά..)
απλά θεά..τα σπας!!!! lmao lmao lmao (με κάτι τέτοιους σχολιασμούς ξεχνάω και το επεισόδιο!!!!!)
glgs
glgs
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Ασχολίες : Ύπνος-Καφές κλπ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Τρι Οκτ 05, 2010 9:24 pm

Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 3 Rrrrrrrrrrrrr

στην αρχη με μπλε φορεμα και μετα απο 3 δευτερολεπτα αλλαξε gelio
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην χώρα του CINEMA!
Ασχολίες : cinema, θεατρο,

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010

Δημοσίευση από katerina--noraloukakos Τρι Οκτ 05, 2010 9:24 pm

Απο το σημερινο μου αρεσαν....
Λουκας-Νορα στη βροχη.Η σκηνη τους απεπνεε εντονο ερωτισμο ηταν απλα υ π ε ρ ο χ η inlove Αλλα και η ερωτικη σκηνη τους με τα μπουρνουζια με ελιωσεεεε....
Αμαλια-Λουκας.Οι σκηνες τους ειναι παντα απολαυστικες,ειναι φοβεροι μαζι!
Ευα-Μαριλια-Αγγελα-Αγγελος.Ο ποκοπικος ειναι γλυκας!!!!!!!
Ευα-Λουκας.Μολις ειδα και την κομμενη σκηνη τους.Ειναι δυνατον να κοβουν σκηνες της πρωταγωνιστριας;;;; wall wall Ημαρτον!!!!!

Δε μου αρεσε...
Που η Νορα πηγε να ενημερωσει τη Μελιτα για την κληρονομια και που της ειπε να εχει στο μυαλο της οτι ο Στεφανος κρατησε το λογο του και δεν προσβαλε τη διαθηκη και να το σκεφτει.Οχι αλλο σπρωξιμο στη Μελιτα!!!Δεν εχει θεση στην παρεα,δεν ηταν ποτε διπλα στην παρεα οταν τη χρειαζοταν!
Η Νορα δεν ειχε καμια δουλεια να τρεξει στη Μελιτα και να την ενημερωσει!!
Οχι αλλη μεταλλαξη χαρακτηρων!!!
katerina--noraloukakos
katerina--noraloukakos
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010

Δημοσίευση από tzibirdika Τρι Οκτ 05, 2010 9:26 pm

Σας ευχαριστωωωω!!!! hihi

Αρια κερδιζεις..μμμ για να δουμε τι εχουμε για σενα...μμ το βρηκα! Κερδιζεις 10% απο τη περιουσια της Ευας! Καλοφαγωτα!!!

Βασσουυ μη γελας λεμεεε...και ναι μπορω να σου πω ποσες φορες τα ειδα...Απειρες Tongue
tzibirdika
tzibirdika
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : οδος ονειρων 15

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Οκτ 05, 2010 9:28 pm

@ kate007
Ο Στέφανος μπορεί να δήλωσε ότι χώρισε απο παρεξήγηση ( imarton ) αλλά θυμάμαι την Εριέττα να του μιλά για το ατύχημα της Μελίτας αρα δεν ξέρω αν ισχύει αυτό που λες. Η αλήθεια είναι ότι κι εγώ το εξέλαβα ότι μιλήσε για την Εύα δεδομένου ότι εκείνη ήταν στο τηλέφωνο πριν λίγο.

@Σμα - η σωστή απάντηση
7) Ε. Ε όχι και λουμπάγκο τέτοιο κορμί, για να σκάσουν οι γκιώσες που περιμένουν πώς και πώς σκηνή του! xoxo
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010

Δημοσίευση από tzibirdika Τρι Οκτ 05, 2010 9:31 pm

lmao lmao lmao

Καλα κι αυριο μερα ειναι... Matakia
tzibirdika
tzibirdika
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : οδος ονειρων 15

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010

Δημοσίευση από tweetyedem Τρι Οκτ 05, 2010 9:32 pm

ΣΩΣΤΟ!!! Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 3 191984


Εdit by Kαρ-Mik
1η προειδοποίηση

2.12Όλες οι απαντήσεις πρέπει να περιέχουν τουλάχιστον 3 λέξεις και ναείναι επoικοδομητικές για το θέμα συζήτησης. Λιγότερες λέξεις θαθεωρούνται σπαμ και θα προειδοποιούνται. Εξαίρεση αποτελεί ο τομέαςΣΠΑΜ.

1.2 Μετά από τρεις (3) προειδοποιήσεις ένας λογαριασμός μπορείνα αποκλειστεί προσωρινά για διάρκεια, ανάλογη της σοβαρότητας τηςπαράβασης. Η παράκαμψη του αποκλεισμού με τη δημιουργία δεύτερουλογαριασμού δεν επιτρέπεται. Αν ένας χρήστης έχει αποκλειστεί πολλαπλάαλλά εξακολουθεί να παραβιάζει τους κανόνες, τότε μπορεί να αποκλειστείμόνιμα, ανάλογα το ‘βάρος’ των κατά καιρούς παραβιάσεών του.

tweetyedem
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010

Δημοσίευση από stelinara Τρι Οκτ 05, 2010 9:33 pm

βασιληςςςςςςςςςςςςς μπισμπικηςςςςςςςςςςςςςςςςςςς για παντααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!σαγαπαμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε![

Εdit by Καρ-Mik

1η προειδοποίηση

2.2Απαντήσεις σε θέματα που δεν έχουν σχέση με το θέμα "Εκτός θέματος"είναι ανεπιθύμητες και μπορεί να οδηγήσουν σε προειδοποίηση.

1.2Μετά από τρεις (3) προειδοποιήσεις ένας λογαριασμός μπορεί νααποκλειστεί προσωρινά για διάρκεια, ανάλογη της σοβαρότητας τηςπαράβασης. Η παράκαμψη του αποκλεισμού με τη δημιουργία δεύτερουλογαριασμού δεν επιτρέπεται. Αν ένας χρήστης έχει αποκλειστεί πολλαπλάαλλά εξακολουθεί να παραβιάζει τους κανόνες, τότε μπορεί να αποκλειστείμόνιμα, ανάλογα το ‘βάρος’ των κατά καιρούς παραβιάσεών του
.

stelinara


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010

Δημοσίευση από sifantid Τρι Οκτ 05, 2010 9:37 pm

tzibirdika έγραψε:
1.) Γιατι μας εδειξαν το φλασμπακ της παρεας?


Γ)Ετσι....για να δωσει μια χαρουμενη νοτα στο επεισοδιο


2)Τι ειπε απο μεσα της η Νταιζη μολις εμαθε για κληρονομια και Ευα?


Β)Μανα θυμιζε μου να σε σκοτωσω μετα


3.)Ποσες φορες ακουσαμε οτι η Ευα πηρε τα λεφτα?


Δ)Που θες να ξερω...??? Αμα θες μπορω να σου πω ποσες φορες ειδα τα φιλια του Λουκα και της Νορας



4.)Γιατι μου το εκαναν αυτο σημερα με τα φιλια γιατι?


Γ)Ναι μονο εσυ επαθες ταρακουλο νομιζεις..
.

5.)Ποιο ειναι το καλυτερο φαρμακο για να γινει καλα ο Λουκας?


Γ)Κατι αλλο γενικα απο τη Νορα? ^^


6.)Ποσο βαρεθηκατε στο σημερινο επεισοδιο?

]
Γ)Ποιο επεισοδιο?


Τελευταια bonus

7.)Γιατι ελειπε ο Χρηστος σημερα απο το επεισοδιο?



Γ.)Επαθε λουμπαγκο απο την κουτα που κουβαλησε χθες?



ΓΕΝΙΚΑ ΣΧΟΛΙΑ


@Δεν ειμαι καλα σημερα σας το ειπα? Τι σκηνες ηταν αυτες? Εχω κολλησει σα το χαζο μπροστα στην οθονη και βλεπω και ξαναβλεπω τα σλουρπατα Λουκανορικα φιλια.... inlove inlove inlove Τι να πω πια γι'αυτη τη χημεια και αυτο το παθος που εχουν???? Οτι και να πω ειναι λιγο..Η σκηνη στη βροχη υπεροχη....με το Λουκα να τη σκεπαζει με το σακακι για να μην κρυωσει.. inlove Και μετα στο σπιτι με τα μπουρνουζια Miam με χανετε λεμεεεε....Αν δεν ειχα το λαπτοπ στα ποδια μου θα ειχα πεσει παλι απο τον καναπε xaxa Μ'αρεσε που η Νορα εκανε το πρωτο βημα και επεσε πανω του...και μετα που της ειπε οτι δεν εχει ξεβαφτει καλα πεθανα στο γελιοοοοο....Κι ετσι οπως τη γυρισε και την εγκλωβισε στην αγκαλια του....και τα βλεμματα τους....και το φιλι.....τι φιλι φιλουμπα!!!!.Αχ παλι παρεκτρεπομαι και δεν κανει.....(Καποιες που γελανε αυτητη στιγμη μη νομιζουν οτι δεν τις βλεπω... Impatient )

@Καλε τι χοροπηδουσαν ολοι σημερα? Ουτε τα κατσικακια μου στο χωριο δεν κανουν ετσι....Τς τς τς


@Ποσες φορες θα δω ακομα το Στεφανο να παρακαλα τη Μελιτα??? Βαρεθηκα...

@Ευχαριστουμε για τις σκηνες κουμπαρακια!!!! Α κουμπαρα...που 'σαι...? Προσεχουμε λιγο...ειπαμε να σκονταφτεις αλλα πανω στον κουμπαρο...οχι στο γραφειο....Μη σε χασουμε και ψαχνομαστε...

@Ποσο θεα ειναι η Αμαλιααα????? Την αγαπωωωωωωωω!!!!!!

@Μμμμ τι αλλο ειδα? Σαμπως θυμαμαι??? Την αμαρτια μου θα τη πω...Με το που τελειωσαν οι Λουκανορικες σκηνες, κοιταζα την ωρα να δω ποτε θα τελειωσει για να ανεβει στο site....

Το ψηφιζω μετριο μονο για της 2 σκηνες Νορας Λουκα inlove

Υ1-->Special thankss to miss innocence 2010 για τη βοηθεια της!!


Υ2-->* Σμα παει να δει αλλες 500 φορες τις σκηνες για να λιωσει*
Σμα τα ΣΠΑΕΙ κυριολεκτικά ο σχολιασμός σου με highlight την ερώτηση 5! soutien
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010

Δημοσίευση από stelinara Τρι Οκτ 05, 2010 9:52 pm

αν ειπα κατι κακο και κινδυνευω να αποκλειστω ζητω χιλια συγνωμη!!

stelinara


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης