Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Στέφανος - Εύα

+56
fanlouknor
filitsa
ntinafer
margaret10
xristinaki_noraloukofan
sarita
Foulitsa
almaresi
maeveline
kelly
sunrise
alkisti
NATALITSA_LOUKITSA
panpetrakatsi
maria_sab
sifantid
feggaropetra
Pennaki.......!!
masoul
l_aquila
iloveeva+manos!!
angel_patra
manos 4 ever!!
Χρύσα
ΤΖΕΛΑ
ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ
Eleftheria Nora-Loukas
elena-7-
ioulieta
Danah
soso
T2eNnh
hionati
konstantina
ΡΕΓΓΙΝΑ
elli
Καρ-Mik
Doris_
Jennifer
KatsaroYpotheto
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
mimi
xristina79
evanna
stefanos-melita
loukasnora
loukitsa
Artemis
aggeliki
anastasia20
KonstantinaA
donakon
DESPOINA
anna90
Clarabelle
jim7
60 απαντήσεις

Σελίδα 5 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 5 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από T2eNnh Δευ Φεβ 15, 2010 4:59 pm

Ο ΣΤΑΥΡΟΥ ΚΑΙ Η ΞΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΥΣ ΜΟΥ ΗΘΟΠΙΟΥΣ ..... ΑΛΛΑ ΜΑΖΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΟΛΛΑΝΕ ... ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΙΣΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΔΗ Η ΣΧΕΣΗ ΤΟΥΣ ΣΤΙΡΙΖΕΤΕ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΟΝ ΕΡΩΤΑ .... ΜΑΚΑΡΥ ΝΑ ΓΥΝΟΤΑΝ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΔΥΑΛΙΟΤΑΝ Ο ΓΑΜΟΣ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ... Η ΙΣΟΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΟΛΛΑΝΕ ΕΠΗΔΗ ΕΙΜΑΙ ΤΡΕΛΗΗΗΗΗΗΗ ΓΙΑ ΕΥΑ -ΜΑΝΟ !!!!!!!!!!!! ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΤΕΦΑΝΟ-ΜΕΛΙΤΑ !!!!!!! ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΖΕΥΑΡΙΑ ΕΧΟΥΝ ΜΙΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΧΕΙΜΙΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΑΙΔΟΥΡΙ ... ΑΛΛΑ ΛΑΤΡΕΥΕΙ ΤΟ ΕΥΑΚΙ .. ΜΕ... ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΤΡΟΠΟ .... ΕΙΜΑΙ ΣΥΓΟΥΡΗ ΟΜΟΣ ΟΤΙ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ......... ΜΑΚΑΡΥ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΝΑ ΧΟΡΙΣΟΥΝΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΥΑ -ΜΑΝΟ ΚΑΙ ΜΕΛΙΤΑ -ΣΤΕΦΑΝΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΙΔΙΚΑ ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ
T2eNnh
T2eNnh
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : opou na nai arkei na vlepw mustika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 5 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από konstantina Δευ Φεβ 15, 2010 5:25 pm

Κοίτα εγώ την Εύα δεν την θέλω με το Μάνο γιατί η Εύα του τα έδωσε ΌΛΑ μα όλα και εκείνος την πρόδωσε και όχι μόνο μία φορά.Δεν την σεβάστηκε.
Όσο για τη χημεία Εύας με Στέφανου,κατ'εμέ δεν τη βγάζει κανένα μα κανένα ζευγάρι στη σειρά.Ίσως να φταίει που οι ηθοποιοί αυτοί είναι τόσο ταλαντούχοι και δένουν απίστευτα μαζί!Κι αυτό το λέω χωρίς να είμαι ποιά φαν.

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 5 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από T2eNnh Δευ Φεβ 15, 2010 5:37 pm

ΕΙΣΟΥΝ ΦΑΝ ΣΤΕΦΑΝΟΥ -ΕΥΑΣ?? ΤΕΣΠΑ ΧΟΥΣΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ .... ΠΑΝΤΟΣ ΜΠΟΡΕΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΝΑ ΤΗΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ... ΚΑΤΑ ΒΑΘΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΖΗΣΕΙ ΜΑΚΡΥΑ ΤΗΣ ..... ΑΠΛΑ .. ΕΧΕΙ ΕΝΑΝ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΑΓΑΠΑΕΙ .. ΠΟΥ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ .. ΠΟΛΥ ΛΑΘΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΙΣΕΙ ΤΙΣ ΒΛΑΚΙΕΣ ..... Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΕΧΟΥΝ ΧΕΙΜΙΑ ΕΠΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΕΞΕΡΕΤΙΚΟΙ ΗΘΟΠΙΟΙ
T2eNnh
T2eNnh
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : opou na nai arkei na vlepw mustika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 5 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από konstantina Δευ Φεβ 15, 2010 5:40 pm

Κολλημένη για τα καλά!!Πάντως αν δεν δώ μεγάλη αλλαγή στο Μάνο δεν θα τον θέλω με την Εύα.

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 5 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από T2eNnh Δευ Φεβ 15, 2010 6:03 pm

ΕΝΩΕΙΤΕ ΚΑΛΕ ΟΤΙ ΠΡΟΤΑ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ
T2eNnh
T2eNnh
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : opou na nai arkei na vlepw mustika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 5 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από elli Δευ Φεβ 15, 2010 8:33 pm

T2eNnh έγραψε:Ο ΣΤΑΥΡΟΥ ΚΑΙ Η ΞΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΥΣ ΜΟΥ ΗΘΟΠΙΟΥΣ ..... ΑΛΛΑ ΜΑΖΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΟΛΛΑΝΕ ... ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΙΣΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΔΗ Η ΣΧΕΣΗ ΤΟΥΣ ΣΤΙΡΙΖΕΤΕ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΟΝ ΕΡΩΤΑ .... ΜΑΚΑΡΥ ΝΑ ΓΥΝΟΤΑΝ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΔΥΑΛΙΟΤΑΝ Ο ΓΑΜΟΣ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ... Η ΙΣΟΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΟΛΛΑΝΕ ΕΠΗΔΗ ΕΙΜΑΙ ΤΡΕΛΗΗΗΗΗΗΗ ΓΙΑ ΕΥΑ -ΜΑΝΟ !!!!!!!!!!!! ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΤΕΦΑΝΟ-ΜΕΛΙΤΑ !!!!!!! ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΖΕΥΑΡΙΑ ΕΧΟΥΝ ΜΙΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΧΕΙΜΙΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΑΙΔΟΥΡΙ ... ΑΛΛΑ ΛΑΤΡΕΥΕΙ ΤΟ ΕΥΑΚΙ .. ΜΕ... ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΤΡΟΠΟ .... ΕΙΜΑΙ ΣΥΓΟΥΡΗ ΟΜΟΣ ΟΤΙ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ......... ΜΑΚΑΡΥ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΝΑ ΧΟΡΙΣΟΥΝΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΥΑ -ΜΑΝΟ ΚΑΙ ΜΕΛΙΤΑ -ΣΤΕΦΑΝΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΙΔΙΚΑ ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ

Πες τα κοπέλα μου πες τα..έτσι πρέπει να γίνουν τα πράγματα..δεν έχω κανένα πρόβλημα με την Εύα, αλλά δεν μπορώ να τη βλέπω δίπλα στο Στέφανο...Στέφανος+Μελίτα Heart2 Heart2 Όσο για τους άλλους ναι ας είναι η Εύα με το Μάνο, γιατί μόνο με αυτόν ταιριάζει και αφού λέει ότι τον αγαπάει ας είναι με αυτόν.
Εμένα αυτό που με νοιάζει είναι να δω τη Μελίτα με το Στέφανο..και όταν στο μέλλον θα δούμε το δικό τους γάμο εκεί να δείτε χαρά, θα πετάνε και οι δύο.δείτε το επεισόδιο όπου η Μελίτα φαντασιωνόταν το δικό της γάμο με το Στέφανο...η ευτυχία ήταν ζωγραφισμένη στο πρόσωπό τους, όχι όπως εδώ....

elli
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 5 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από soso Σαβ Φεβ 20, 2010 1:38 am

KatsaroYpotheto έγραψε:Εμένα πάνω απο όλα με μάγεψε η γλύκα και η λάμψη που έβγαζε η Εύα όταν ήταν μαζί του mimi αλλα και τα απίστευτα χαμόγελα και η ευτυχία που έβγαζε ο Στέφανος μαζί με την Εύα!

Δεν θα ξεχάσω ποτέ στην απαγωγή όταν ανέφερε ο Μάνος ότι τα κορίτσια μπορεί να μην ζουν, πώς αντέδρασε ο Στέφανος, το βλέμα του ήταν ανατριχιαστικό, ήταν σαν να του έμπηγαν μαχαίρι στην καρδιά δες δες

Κι εγώ δε θα ξεχάσω ποτέ τη σύντομη στιχομυθία
Ε. Με πιέζεις
Σ Κι εσύ με πονάς

Εσύ που το κατέχεις το θέμα,αξίζει να (ξανα)δεις το υφος/βλέμμα του Στεφανου!Πολύ δυνατη σκηνη με δύο ρήματα όλα κι όλα! : respect :

Και φυσικά τον απόλυτο ορισμό του από μηχανής Θεού,όταν φευγουν μαζί και αφήνουν τον ανυπόληπτο πίσω!Το βλέμμα του,το χέρι που δίνει,ήταν και οι δύο ντυμένοι στα μαυρα/κουκλια,δεν υπάρχουν λόγια απλά!Αφού είχα πλαντάξει πρώτα,χοροπηδουσα στον καναπέ και ουρλιαζα περιχαρής!Σχιφζοφρενής τηλεθεάτρια,αλλά δικαιωμένη!
Palamakia

Βασικα η ζημιά μ αυτούς τους δύο (γιατί εγώ προτιμώ ιστορία με ερωτύλο λαμόγιο) έγκειται στ' ότι αφ ενός ειναι (να μην πω οι πιο)να πω απλά εξαιρετικά ταλαντούχοι (από τους μικρούς) και ότι αφ ετερου ως εικόνα είναι συγκλονιστικοί!(χόλιγουντ γίναμε)

Ήρθε και ο έρωτας dt,5 κρεβατια(όλα τα έπιπλα δεκτά),55 ατάκες αλλ'αντ'αλλων (προσωπικά γέλαγα τρελά),78 πρόχειρα αγκομαχητά (η Αθήνα βγηκε τη femme fatale που της έλειπε) και έγινε ακόμη πιο τραγική η σύγκριση..
Αυτά!
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 5 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από Clarabelle Σαβ Φεβ 20, 2010 1:56 am

soso έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Εμένα πάνω απο όλα με μάγεψε η γλύκα και η λάμψη που έβγαζε η Εύα όταν ήταν μαζί του mimi αλλα και τα απίστευτα χαμόγελα και η ευτυχία που έβγαζε ο Στέφανος μαζί με την Εύα!

Δεν θα ξεχάσω ποτέ στην απαγωγή όταν ανέφερε ο Μάνος ότι τα κορίτσια μπορεί να μην ζουν, πώς αντέδρασε ο Στέφανος, το βλέμα του ήταν ανατριχιαστικό, ήταν σαν να του έμπηγαν μαχαίρι στην καρδιά δες δες

Κι εγώ δε θα ξεχάσω ποτέ τη σύντομη στιχομυθία
Ε. Με πιέζεις
Σ Κι εσύ με πονάς

Εσύ που το κατέχεις το θέμα,αξίζει να (ξανα)δεις το υφος/βλέμμα του Στεφανου!Πολύ δυνατη σκηνη με δύο ρήματα όλα κι όλα! : respect :

Και φυσικά τον απόλυτο ορισμό του από μηχανής Θεού,όταν φευγουν μαζί και αφήνουν τον ανυπόληπτο πίσω!Το βλέμμα του,το χέρι που δίνει,ήταν και οι δύο ντυμένοι στα μαυρα/κουκλια,δεν υπάρχουν λόγια απλά!Αφού είχα πλαντάξει πρώτα,χοροπηδουσα στον καναπέ και ουρλιαζα περιχαρής!Σχιφζοφρενής τηλεθεάτρια,αλλά δικαιωμένη!
Palamakia

Βασικα η ζημιά μ αυτούς τους δύο (γιατί εγώ προτιμώ ιστορία με ερωτύλο λαμόγιο) έγκειται στ' ότι αφ ενός ειναι (να μην πω οι πιο)να πω απλά εξαιρετικά ταλαντούχοι (από τους μικρούς) και ότι αφ ετερου ως εικόνα είναι συγκλονιστικοί!(χόλιγουντ γίναμε)

Ήρθε και ο έρωτας dt,5 κρεβατια(όλα τα έπιπλα δεκτά),55 ατάκες αλλ'αντ'αλλων (προσωπικά γέλαγα τρελά),78 πρόχειρα αγκομαχητά (η Αθήνα βγηκε τη femme fatale που της έλειπε) και έγινε ακόμη πιο τραγική η σύγκριση..
Αυτά!


Δεν μπορώ παρα να συμφωνήσω απόλυτα.
Να προσθέσω σε όλο αυτό και εκείνο το πρώτο φιλί που αντάλλαξαν.
Ο τρόπος που δίστασε ο Στέφανος για να αφεθεί ακριβώς μετά και στη συνέχεια ο τρόπος που κοκάλωσε ήταν συγκλονιστικός.
Ταπεινή μου γνώμη το καλύτερο φιλί της σειράς κι ας έμεινε στη μέση.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 5 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από Danah Πεμ Φεβ 25, 2010 2:06 pm

κορίτσια τα μάθατε τα νέα? λενε στο blog oti σύμφωνα με το 'zapping ' η Ευα δεν θα αποβάλει ,αλλά θα γεννήσει αγόρι. Πως σας φαίνεται αυτό?

Danah


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 5 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από hionati Κυρ Φεβ 28, 2010 2:51 am

παντως ακομη και αν υποθεσουμε οτι ο στεφανος δεν ειχε ερωτευτει τη μελιτα και εξακολουθουσε να θελει να ειναι με την ευα...και παλι δε θα τους ηθελα μαζι για ενα και βασικο λογο...η ευα δειχνει να μην εχει ξεχασει το μανο...αν τον ειχε ξεχασει και ηθελε μονο το στεφανο ισως ελεγα οκ...αλλα θελει ακομη το μανο,για εκεινον χτυπαει η καρδουλα της ακομη και μετα απο οσα της εκανε...και φαινεται απο το γεγονος πως δεν μπορει να αδιαφορησει για εκεινον, οτι και να γινει τον σκεφτεται...αφου δεν μπορεσε να τον ξεπερασει μεχρι τωρα δεν προκειται ποτε να το κανει γι αυτο και δε θα μπορεσει να δωσει ποτε τελος στη σχεση τους...οποτε ακομη και αν ο στεφανος ηθελε την ευα και μονο και δεν υπηρχε η μελιτα στη ζωη του θα του αξιζε να συμβιβαζεται με τη μιση αγαπη που θα του εδινε η ευα αφου για εκεινη ο μανος θα εχει παντα πρωτη θεση στην καρδια της κακα τα ψεματα...θα αξιζε στο στεφανο να ειναι με μια γυναικα που δεν θελει αυτον και μονο???δε νομιζω ...γενικα δεν αξιζει σε κανενα να παιρνει μισα πραγματα...δεν μπορει να λειτουργησει ετσι μια σχεση...ποσο μαλλον οταν οπως ειπε ο στεφανος<<η ευα πρεπει να ξεπερασει το μανο και εγω τη μελιτα...>>
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 5 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από ioulieta Σαβ Μαρ 06, 2010 7:43 pm

ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΥΑ. ΜΙΑ ΜΙΑ ΦΡΑΣΗ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΑΠΛΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΕΛΕΟΣ ΔΗΛΑΔΗ. ΚΑΠΟΙΑ ΕΙΠΕ ΠΩΣ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΕΙ. ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΔΕ; ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑ ΚΑΘΑΡΑ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΑΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΑΜΦΙΒΑΛΩ ΣΟΒΑΡΑ. Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΗΡΘΕ ΜΕ ΣΤΟΧΟ ΝΑ ΕΚΔΙΚΗΘΕΙ ΤΟΝ ΜΑΝΟ. ΚΑΙ ΤΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΟΝΟΥΣΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΟΝ ΜΑΝΟ; ΜΑ ΦΥΣΙΚΑ Η ΕΥΑ. Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΤΑΒΑΘΟΣ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ Ο ΜΑΝΟΣ ΑΓΑΠΑΕΙ ΤΗΝ ΕΥΑ. ΤΟ ΕΙΠΑΝ ΕΞΑΛΟΥ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ. Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕ ΤΗΝ ΕΥΑ. 1 ΣΤΕΛΝΟΝΤΑΣ ΤΑ ΑΓΚΑΘΙΝΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΝΥΦΙΚΑ ΤΑ ΠΕΝΘΥΜΑ ΓΑΜΠΡΙΤΙΑΚΑ ΟΙ ΑΠΕΙΛΕΣ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ. Η ΔΗΘΕΝ ΑΠΕΙΛΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΕΞΑΛΛΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ Ο ΙΔΙΟΣ ΣΤΟΝ ΧΡΙΣΤΟ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΕΥΑ ΝΑ ΤΟΝ ΣΙΧΑΘΕΙ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΑΥΤΗ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΕΙ. ΚΑΙ Ο ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΕΓΩ ΣΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑ ΣΤΕΦΑΝΕ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΔΥΟ ΖΟΥΝ ΜΕΓΑΛΟ ΕΡΩΤΑ. ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΓΑΜΟ ΕΞΑΝΑΓΚΑΣΜΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΥΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ. ΔΗΛΑΔΗ ΕΛΕΟΣ ΝΑ ΧΩΡΙΣΟΥΝ ΕΥΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ. ΕΝΑΣ ΓΑΜΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ ΑΠΟ ΕΞΑΝΑΓΚΑΣΜΟ Η ΕΥΑ ΑΓΑΠΑΕΙ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΚΑΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ.

ioulieta
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 5 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από ΡΕΓΓΙΝΑ Κυρ Μαρ 07, 2010 1:41 pm

ioulieta έγραψε:ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΥΑ. ΜΙΑ ΜΙΑ ΦΡΑΣΗ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΑΠΛΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΕΛΕΟΣ ΔΗΛΑΔΗ. ΚΑΠΟΙΑ ΕΙΠΕ ΠΩΣ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΕΙ. ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΔΕ; ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑ ΚΑΘΑΡΑ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΑΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΑΜΦΙΒΑΛΩ ΣΟΒΑΡΑ. Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΗΡΘΕ ΜΕ ΣΤΟΧΟ ΝΑ ΕΚΔΙΚΗΘΕΙ ΤΟΝ ΜΑΝΟ. ΚΑΙ ΤΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΟΝΟΥΣΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΟΝ ΜΑΝΟ; ΜΑ ΦΥΣΙΚΑ Η ΕΥΑ. Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΤΑΒΑΘΟΣ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ Ο ΜΑΝΟΣ ΑΓΑΠΑΕΙ ΤΗΝ ΕΥΑ. ΤΟ ΕΙΠΑΝ ΕΞΑΛΟΥ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ. Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕ ΤΗΝ ΕΥΑ. 1 ΣΤΕΛΝΟΝΤΑΣ ΤΑ ΑΓΚΑΘΙΝΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΝΥΦΙΚΑ ΤΑ ΠΕΝΘΥΜΑ ΓΑΜΠΡΙΤΙΑΚΑ ΟΙ ΑΠΕΙΛΕΣ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ. Η ΔΗΘΕΝ ΑΠΕΙΛΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΕΞΑΛΛΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ Ο ΙΔΙΟΣ ΣΤΟΝ ΧΡΙΣΤΟ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΕΥΑ ΝΑ ΤΟΝ ΣΙΧΑΘΕΙ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΑΥΤΗ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΕΙ. ΚΑΙ Ο ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΕΓΩ ΣΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑ ΣΤΕΦΑΝΕ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΔΥΟ ΖΟΥΝ ΜΕΓΑΛΟ ΕΡΩΤΑ. ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΓΑΜΟ ΕΞΑΝΑΓΚΑΣΜΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΥΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ. ΔΗΛΑΔΗ ΕΛΕΟΣ ΝΑ ΧΩΡΙΣΟΥΝ ΕΥΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ. ΕΝΑΣ ΓΑΜΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ ΑΠΟ ΕΞΑΝΑΓΚΑΣΜΟ Η ΕΥΑ ΑΓΑΠΑΕΙ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΚΑΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ.


ΙΟΥΛΙΕΤΑ ΜΟΥ,ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ Ν ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΠΙΟ ΠΟΛΥ!!!ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΑΠΟΨΗΣ Κ ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ Ν ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ Ο ΣΤΕΦ Μ Τ ΜΕΛΙΤΑΚΙ Κ Η ΕΥΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΝΟ...ΑΝ ΘΕΣ Κ ΑΝ ΔΕΝ Τ ΧΕΙΣ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΗΔΗ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤ'ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ ΤΟΠΙΚΣ Ν ΔΕΙΣ Τ ΓΡΑΦΟΥΜΕ... AgreeΠΑΝΤΩΣ ΣΕ ΟΛΑ ΑΝ Κ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΕΙ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ Μ ΤΗΝ ΕΝΝΟΙΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΕΠΙΓΝΩΣΗ ΠΩΣ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΟΛΛΑ(ΑΝ Κ ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ Κ Η ΕΥΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΕΡΙΔΙΟ ΕΥΘΥΝΗΣ)Κ ΟΤΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΗΘΕΛΕ Ν ΠΑΘΕΙ ΚΑΚΟ ΠΟΥ ΑΥΤΟ Τ ΑΙΣΘΗΜΑ ΜΟΝΟ ΕΡΩΤΙΚΟ Κ ΑΓΑΠΗ ΤΡΕΛΗ Κ ΒΑΘΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ...ΑΛΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΤΡΕΛΟΙ ΕΡΩΤΕΣ ΣΤΗ ΣΕΙΡΑ Love
ΡΕΓΓΙΝΑ
ΡΕΓΓΙΝΑ
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου κοσμο...οπου ολα τα ονειρα γινονται πραγματικοτητα κ οι αγαπες δεν τελειωνουν ζουν παντα κ για παντα!!!
Ασχολίες : Σπουδες-Χορος-Μουσικη-Θεατρο-Α!Κ ΝΑ ΖΩ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 5 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από elena-7- Κυρ Μαρ 07, 2010 3:18 pm

ωραιο ζευγαρακι κανουν οι δυο τους ο στεφανος ειναι πολυ γλυκος με την ευα κ εκεινη τον αγαπαει κ προσπαθει απλως κακα τα ψεμματα η ευα ειναι για τον μανο κ η μελιτα για τον στεφανο εχουν περρισοτερη χημεια αυτα τα ζευγαρια!
elena-7-
elena-7-
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : athina
Ασχολίες : ta mustikaaa tis edemmmmm:-pppp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 5 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από Eleftheria Nora-Loukas Κυρ Μαρ 07, 2010 3:27 pm

έλεος εαν αυτοί είναι ταιριαστό ζευγάρι σε λίγο θα μας πείτε και ότι θα παντρευτούν Νταίζη κ Λουκάς!Στέφανος-Εύα είναι κάτι σαν Νταίζη-Λούκα το απόλυτο ξεπάγωμα...
Eleftheria Nora-Loukas
Eleftheria Nora-Loukas
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Στο σπίτι του Λουκάκου!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 5 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από hionati Κυρ Μαρ 07, 2010 4:24 pm

Eleftheria Nora-Loukas έγραψε:έλεος εαν αυτοί είναι ταιριαστό ζευγάρι σε λίγο θα μας πείτε και ότι θα παντρευτούν Νταίζη κ Λουκάς!Στέφανος-Εύα είναι κάτι σαν Νταίζη-Λούκα το απόλυτο ξεπάγωμα...

συμφωνω 100000000000000000000000000000000000000000000% και παραπανω μαζι σου...επιτελους δηλαδη...το στεφανος ευα απλα δεν αντεχεται...με τιποτα ομως....
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 5 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ Κυρ Μαρ 07, 2010 5:12 pm

Eleftheria Nora-Loukas έγραψε:έλεος εαν αυτοί είναι ταιριαστό ζευγάρι σε λίγο θα μας πείτε και ότι θα παντρευτούν Νταίζη κ Λουκάς!Στέφανος-Εύα είναι κάτι σαν Νταίζη-Λούκα το απόλυτο ξεπάγωμα...
θα συμφωνησω φυσικα και εγω!!χειροτερο ζευγαρι δεν εχω δει ποτε μου!!για ξαδερφακια η φιλαρακια καλοι ειναι!!σαν ζευγαρι ομως χαλια μαυρα!!
ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ
ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 5 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από ΤΖΕΛΑ Παρ Μαρ 12, 2010 8:10 pm

ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΗΝ ΕΔΕΜ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑΣΕ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΑ.ΑΡΑ ΧΛΩΜΟ ΩΣ ΑΔΥΝΑΤΟΝ ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΑΘΕΙ Η ΕΥΑ ΝΑ ΞΕΚΟΛΛΗΣΗ ΑΠΟ ΤΟ
ΣΤΕΦΑΝΟ
ΤΖΕΛΑ
ΤΖΕΛΑ
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΚΗΦΙΣΙΑ
Ασχολίες : ΠΟΛΛΕΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 5 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από ΤΖΕΛΑ Παρ Απρ 09, 2010 7:21 pm

ΣΤΕΦΑΝΕ ΤΗΝ ΞΕΚΑΝΕΣ ΤΗΝ ΕΥΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΝΒΟΛΗ ΤΗΣ ΜΕΛΙΤΑΣ. ΟΧΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΙΑΣΕ ΤΟΝ ΤΑΥΡΟ ΑΠΟ ΤΑ ΚΕΡΑΤΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΝΝΟΥΣΕΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΕΛΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ .ΚΑΤΣΕ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ .ΑΝ ΚΑΙ Η ΕΥΑ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΔΩΜΕΝΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΝΟ. ΑΝΤΡΕΣ ΠΕΤΑΜΕΝΑ ΛΕΦΤΑ ΕΥΑ nteni
ΤΖΕΛΑ
ΤΖΕΛΑ
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΚΗΦΙΣΙΑ
Ασχολίες : ΠΟΛΛΕΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 5 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από Χρύσα Παρ Απρ 09, 2010 9:01 pm

ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ έγραψε:
Eleftheria Nora-Loukas έγραψε:έλεος εαν αυτοί είναι ταιριαστό ζευγάρι σε λίγο θα μας πείτε και ότι θα παντρευτούν Νταίζη κ Λουκάς!Στέφανος-Εύα είναι κάτι σαν Νταίζη-Λούκα το απόλυτο ξεπάγωμα...
θα συμφωνησω φυσικα και εγω!!χειροτερο ζευγαρι δεν εχω δει ποτε μου!!για ξαδερφακια η φιλαρακια καλοι ειναι!!σαν ζευγαρι ομως χαλια μαυρα!!

Αυτό ακριβώς!!!!!!!!! Congrats

edit by Jim7
1η προειδοποίηση
2.12 Όλες οι απαντήσεις πρέπει να περιέχουν τουλάχιστον 3 λέξεις και να είναι επoικοδομητικές για το θέμα συζήτησης. Λιγότερες λέξεις θα θεωρούνται σπαμ και θα προειδοποιούνται. Εξαίρεση αποτελεί ο τομέας ΣΠΑΜ.
1.2 Μετά από τρεις (3) προειδοποιήσεις ένας λογαριασμός μπορεί να αποκλειστεί προσωρινά για διάρκεια, ανάλογη της σοβαρότητας της παράβασης. Η παράκαμψη του αποκλεισμού με τη δημιουργία δεύτερου λογαριασμού δεν επιτρέπεται. Αν ένας χρήστης έχει αποκλειστεί πολλαπλά αλλά εξακολουθεί να παραβιάζει τους κανόνες, τότε μπορεί να αποκλειστεί μόνιμα, ανάλογα το ‘βάρος’ των κατά καιρούς παραβιάσεών του.

Χρύσα
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 5 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από anastasia20 Παρ Απρ 23, 2010 9:34 pm

απαντάω εδώ για να μην βγούμε off topic...
εννοείται ότι τα έτρωγε δέκα δεκα τα φάσκελα και θα τα ξαναφάει αν κάνει τις ίδιες βλακείες...τι σημαίνει αυτό;;;
εδώ φέρθηκε επιτέλους όπως θέλαμε...διεκδίκησε αυτή που θέλει...να του ρίξω φάσκελα τώρα γιατί;;;;
όσο για το αν το ποστ με διαψεύδει για ποιο ακριβώς λόγο αυτοαναιρούμαι;;;;
εγώ είδα στην αντίδραση της εύας έναν υπέρμετρο εγωισμό...και ναι,είπε ότι δεν πιστεύει ότι θα γυρίσει ο στέφανος αλλά αφού το ήξερε γιατί του τόνισε ότι το μάνο τον ερωτεύτηκε αλλά εκείνον όχι;;;;
άραγε και για ποιο λόγο πήγε να φουντάρει;;;;για έναν που δεν τον αγαπάει;;;μα τόση ανώριμη και εγωίστρια αυτή η κοπέλα;;;;τόσο;;;
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 5 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από jim7 Παρ Απρ 23, 2010 10:20 pm

anastasia20 έγραψε:απαντάω εδώ για να μην βγούμε off topic...
εννοείται ότι τα έτρωγε δέκα δεκα τα φάσκελα και θα τα ξαναφάει αν κάνει τις ίδιες βλακείες...τι σημαίνει αυτό;;;
εδώ φέρθηκε επιτέλους όπως θέλαμε...διεκδίκησε αυτή που θέλει...να του ρίξω φάσκελα τώρα γιατί;;;;
όσο για το αν το ποστ με διαψεύδει για ποιο ακριβώς λόγο αυτοαναιρούμαι;;;;
εγώ είδα στην αντίδραση της εύας έναν υπέρμετρο εγωισμό...και ναι,είπε ότι δεν πιστεύει ότι θα γυρίσει ο στέφανος αλλά αφού το ήξερε γιατί του τόνισε ότι το μάνο τον ερωτεύτηκε αλλά εκείνον όχι;;;;
άραγε και για ποιο λόγο πήγε να φουντάρει;;;;για έναν που δεν τον αγαπάει;;;μα τόση ανώριμη και εγωίστρια αυτή η κοπέλα;;;;τόσο;;;

α) Δηλαδή τώρα έγινε σε χρόνο dt (κλεμμένο από κάποιο άλλο μέλος του forum) ο σωστός χαρακτήρας και ο άνδρας με @#%&@ να πούμε, έτσι;
β) Στο post σου γράφεις "αν παρατήρησες τη φάτσα της εύας <στο όλα τελείωσαν>όχι μόνο εγώ αλλά και η εύα το πήρε σαν χυλόπιτα" είναι ή δεν είναι μια έκφραση μέσα σε μια σκηνή.
γ) Δεν τούπε ψέμματα την αλήθεια τούπε, η Εύα τον Μάνο ερωτεύτηκε, με τον Στέφανο περνούσε καλά και ένοιωθε ηρεμία και σιγουριά μαζί του.
δ) Σίγουρα αυτά που γράφεις για το φουντάρισμα ούτε και εσύ τα πιστεύεις. Το πούλημα πούφαγε και από τους δύο την πόνεσε και τίποτε άλλο. Αλλά όταν όλα τα βλέπουμε μέσα από τα μάτια της Μελίτας αυτό δεν το καταλαβαίνουμε ή δεν θέλουμε να το καταλάβουμε, γιατί κατ' αυτην (την Μελίτα εννοώ) δεν υπήρξε ποτέ πούλημα της Εύας ούτε από τον Μάνο ούτε από τον Στέφανο.
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 5 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από manos 4 ever!! Παρ Απρ 23, 2010 10:35 pm

Τίποτα και καμία δεν διεκδίκησε ο Στέφανος!! Απών ήταν από τη ζωή του πάντα και απών παραμένει.. Η Έυα τον διαλόστειλε και αρίστως έπραξε! Της δίνω τα εύσημα!! oscar Η Έυα τον άφησε όχι εκείνος..Και τώρα θα ζήσουν μαζί με τη Μελίτα με τα λεφτά του Ρούσσου..Οποία κατάντια...... Tongue Tongue Όσο για τη ΘΕΑ, πήγε να φουντάρει από την τραγική συνειδητοποίηση ότι ΚΑΙ ο Στέφανος αποδείχτηκε σκάρτος και ανάξιος για την αγάπη και την εμπιστοσύνη της. Ε, πόσα ακόμα να αντέξει η γυναίκα πια, νυσάφι...
Υ.Γ. Σώπα ρε Μελίτα που δε σε αφήνει κανένας ήσυχη, μη μας το λες βρε παιδί μου...Σε συμπονούμε τρελά...!!!!!!!!!!!!!!! gelio gelio lol!
manos 4 ever!!
manos 4 ever!!
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Γη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 5 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από anastasia20 Παρ Απρ 23, 2010 10:51 pm

jim7 έγραψε:
anastasia20 έγραψε:απαντάω εδώ για να μην βγούμε off topic...
εννοείται ότι τα έτρωγε δέκα δεκα τα φάσκελα και θα τα ξαναφάει αν κάνει τις ίδιες βλακείες...τι σημαίνει αυτό;;;
εδώ φέρθηκε επιτέλους όπως θέλαμε...διεκδίκησε αυτή που θέλει...να του ρίξω φάσκελα τώρα γιατί;;;;
όσο για το αν το ποστ με διαψεύδει για ποιο ακριβώς λόγο αυτοαναιρούμαι;;;;
εγώ είδα στην αντίδραση της εύας έναν υπέρμετρο εγωισμό...και ναι,είπε ότι δεν πιστεύει ότι θα γυρίσει ο στέφανος αλλά αφού το ήξερε γιατί του τόνισε ότι το μάνο τον ερωτεύτηκε αλλά εκείνον όχι;;;;
άραγε και για ποιο λόγο πήγε να φουντάρει;;;;για έναν που δεν τον αγαπάει;;;μα τόση ανώριμη και εγωίστρια αυτή η κοπέλα;;;;τόσο;;;

α) Δηλαδή τώρα έγινε σε χρόνο dt (κλεμμένο από κάποιο άλλο μέλος του forum) ο σωστός χαρακτήρας και ο άνδρας με @#%&@ να πούμε, έτσι;
β) Στο post σου γράφεις "αν παρατήρησες τη φάτσα της εύας <στο όλα τελείωσαν>όχι μόνο εγώ αλλά και η εύα το πήρε σαν χυλόπιτα" είναι ή δεν είναι μια έκφραση μέσα σε μια σκηνή.
γ) Δεν τούπε ψέμματα την αλήθεια τούπε, η Εύα τον Μάνο ερωτεύτηκε, με τον Στέφανο περνούσε καλά και ένοιωθε ηρεμία και σιγουριά μαζί του.
δ) Σίγουρα αυτά που γράφεις για το φουντάρισμα ούτε και εσύ τα πιστεύεις. Το πούλημα πούφαγε και από τους δύο την πόνεσε και τίποτε άλλο. Αλλά όταν όλα τα βλέπουμε μέσα από τα μάτια της Μελίτας αυτό δεν το καταλαβαίνουμε ή δεν θέλουμε να το καταλάβουμε, γιατί κατ' αυτην (την Μελίτα εννοώ) δεν υπήρξε ποτέ πούλημα της Εύας ούτε από τον Μάνο ούτε από τον Στέφανο.

το χρόνο dt το είχα χρησιμοποιήσει και εγώ....
μα σου είπα εγώ ότι έγινε ο άνδρας ο σωστος;;;και ότι δεν έχει φερθεί βλακωδώς πολλές φορές;;;αυτή τη φορά όμως φέρθηκε σωστά....και εσύ το είπες ότι σταμάτησε να κρύβεται....και παραδέχτηκε την αλήθεια στην εύα....
ναι,μία σκηνή ήταν αλλά σημαντική σκηνή...εκεί φάνηκε η αντίδραση της εύας....και εμένα μου έδωσε την εντύπωση ότι την πείραξε ότι ο στέφανος δε γύρισε...από εγωισμό και μόνο...
για το φουντάρισμα και βέβαια τα πιστεύω....και ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω πως δικαιολόγουμε μια τέτοια πράξη;;;;;και δεν ήταν καν μόνη της...είχε και ενα παιδί μέσα της....αυτό δεν το σκέφτηκε;;;;αυτή η κοπέλα δεν μπορεί να φερθεί πιο ώριμα;;;;σε όποια δυσκολία και αν έχει περάσει η λύση είναι κλονισμοί και αυτοκτονίες....
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 5 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από angel_patra Σαβ Απρ 24, 2010 2:38 am

εμενα δεν μου αρεσε η συμπεριφορα της Ευας απεναντι στον Στεφανο..Το "με το μανο ημουν ερωτευμενη" κ το "αι στο διαολο" την εκαναν να χασει το οποιο δικιο ειχε.. Γιατι εντελει ο Στεφανος δεν εκανε κατι παραπανω απο την ευα.. Ο Στεφανος ηθελε την Μελιτα (με την οποια μπορουσαν να ειναι μαζι) και απο την αλλη η Ευα ηθελε το Μανο(με τον οποιο δεν μπορουσε να ειναι μαζι).. οποτε λιγο ακυρο το αι στο διαολο.. για ποιο ακριβως το λογο..;;;; ουσιαστικα κανενας δεν ηταν πιστος σε αυτον το γαμο.. Λαθος της Ευας να θεωρει οτι προδοθηκε απο το στεφανο.. οσο προδωσε, τοσο προδωθηκε...

Για μενα αυτος ο γαμος ηταν λαθος απο την αρχη..και του στεφανου για να μεγαλωσει το παιδι του αλλα και της ευας για την ασφαλεια κ την ηρεμια της..!!!
angel_patra
angel_patra
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Στο σπιτι του Στεφανου... (χιχι)

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 5 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από iloveeva+manos!! Σαβ Απρ 24, 2010 3:05 am

μπραβο στο στεφανο που διεκδικησε αυτο που ηθελε αλλα ετσι κιαλλιως δεν τον επαιρνε αλλο,να ξανακανει πισω δηλαδη κ κακως απο την αρχη τα θυσιασε ολα(λεμε τωρα).η ευα για καποιους το δικιο το εχει χαμενο ετσι κιαλλιως γιατι απλα ετσι πιστευουν!η συμπεριφορα της απεναντι στον στεφανο ηταν λογικη!!οχι λαθος!!δεν νομιζω οτι ενιωσε να τρωει χυλοπιτα απο τον στεφανο σε καμια περιπτωση!δεν την νοιαζει!!η αυτοκτονια ηταν ακραια αλλα ετσι ειναι η ευα ακραια κ ο χαρακτηρας που μας δειχνει το εργο δεν ειναι κατι ασυνηθιστο υπαρχουν τετοιοι ανθρωποι!κακως αλλα υπαρχουν!κ οχι εκεινη τη στιγμη δεν σκεφτηκε οτι εχει ενα παιδι μεσα της..οταν φτανεις σε ακραιες καταστασεις καταλαβαινουμε οτι δεν σκεφτεσε τιποτα!λαθος αλλα ετσι ειναι!!δεν μπορω να την κατηγορησω γιαυτο...επισης ποτε δεν εκρυψε τον ερωτα της για τον μανο αλλα δεν ηταν αυτη που ετρεχε μες τη νυχτα στο μανο για να συζητησουν τον χαμενο ερωτα τους!τελος θεωρω απαραδεκτο απο τη μελιτα να μην την ενδιαφερει η γνωμη των ανθρωπων που μεχρι χθες ελεγε φιλους της!!μπραβο τους που ειναι μαζι(στεφανος μελιτα)αλλα οχι να κατηγορουμε κ την ευα που το μονο π εκανε ειναι να αντιδρασει σε ολα αυτα που ακουγε τοσο καιρο κ ειδικα σε αυτο που της ειπε η αγια αμαλια συνηγορος της μελιτας κ φαντασμενη!!!δεν μπορει ακομα κ τωρα να ακουει οτι κατι σχεδιαζει για να κανει κακο!!α κ κατι αλλο η ευα δεν ειπε ποτε ψεματα στον στεφανο για τον μανο κ φυσικα κ προδωθηκε μην λεμε οτι θελουμε τωρα!!!θα καταληξουμε να πουμε οτι δεν εγινε κ τιποτα!!!ο στεφανος ζητησε απο την ευα να ειναι μαζι αρα επρεπε απεναντι της να εηταν ενταξει αλλιως να ομολογουσε τον ερωτα του με την μελιτα εξαρχης!!κ αφου δεν το εκανε ηξερε πολυ καλα οτι αυτο που κανει ειναι κατι σαν προδοσια!!
iloveeva+manos!!
iloveeva+manos!!
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΠΑΤΡΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 5 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης