Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Στέφανος - Εύα

+56
fanlouknor
filitsa
ntinafer
margaret10
xristinaki_noraloukofan
sarita
Foulitsa
almaresi
maeveline
kelly
sunrise
alkisti
NATALITSA_LOUKITSA
panpetrakatsi
maria_sab
sifantid
feggaropetra
Pennaki.......!!
masoul
l_aquila
iloveeva+manos!!
angel_patra
manos 4 ever!!
Χρύσα
ΤΖΕΛΑ
ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ
Eleftheria Nora-Loukas
elena-7-
ioulieta
Danah
soso
T2eNnh
hionati
konstantina
ΡΕΓΓΙΝΑ
elli
Καρ-Mik
Doris_
Jennifer
KatsaroYpotheto
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
mimi
xristina79
evanna
stefanos-melita
loukasnora
loukitsa
Artemis
aggeliki
anastasia20
KonstantinaA
donakon
DESPOINA
anna90
Clarabelle
jim7
60 απαντήσεις

Σελίδα 9 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 9 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από loukitsa Πεμ Σεπ 09, 2010 1:36 pm

Και γω ειμαι της άποψης οτι θα πρεπει να παραμείνει με την Ευα ο Στεφανος.Νοσταλγω τις ατακες τους και τις υπέροχες σκηνες τους.ώρα να μεγαλωσει και ο Άγγελος μαζι με τον πατερα του σε μια ωραία οικογενεια.Το κυριότερο θα δουμε ερμηνείες και απο τους δυο ικανους ηθοποιούς! ainta
Για την Ευα τα σταματησε όλα αλλωστε...Τυχαίο δεν νομίζω ainta
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 9 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από NATALITSA_LOUKITSA Πεμ Σεπ 09, 2010 4:59 pm

δε συμφωνω η ευα ειναι του μανου τελος sm και η νορα του λουκα

ο στεφανος θα παραμεινει του λαου............
NATALITSA_LOUKITSA
NATALITSA_LOUKITSA
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : στη δικη μου εδεμ με τον Αιμιλιο μουυυ και σε στιγμες χαλαρωσης και σκεψης στο λουκικοπετρακικο κοσμο μου, Πολυχρονίδη,Πετρακης και ever
Ασχολίες : το μωρο μου πανω απο ολα ,η δικη μας παρεουλα facebook και φυσικα τα παιδια μας και το μαριαννακιιι

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 9 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από DESPOINA Παρ Σεπ 10, 2010 8:58 am

ΔΩΣΤΕ ΕΥΑ-ΣΤΕΦΑΝΟ ΣΤΟ ΛΑΟ!

Ξέπεσα η Μανοευικια! hihi Αλλά μ αρέσει πολύ η χημεία που έχουν ο Σταυρου με τη Ξυλά!
Άσε που αν δω τον Στέφανο να κάνει τα πάντα για την Εύα θα την κόψω την φλέβα!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 9 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από NATALITSA_LOUKITSA Παρ Σεπ 10, 2010 10:54 am

loipon επειδη υπαρχει ο αγγελουκος τον οποιο θα ελεγα καθοτι εγω ποτε θα γινω μανα?? κι επειδη δε θελω να εχει τη ατυχη καταληξη της καημενης της νεφελιτσας καλο θα ηταν αφου πρωτα τα βαλουν κατω η ευα με το σταφανο τα πουν ολα ολα ολα..........χωρις μελιτες αμαλιες μαριλιες κτλ χωρις μανους να κανουν ενα νεο ξεκινημα με το αγγελουκο και φυσικα με τη μαριλια που και αυτη αξιζει μια ενωμενη οικογενεια...ο μανος θα ειναι παντα μεσα τους παντα θα ειναι ο πατερας με τα λαθη του οποια και αν ειναι αυτα της μαριλιας αλλα και η ευα πρεπει πια να πιασει ενα λιμανι και να ευτηχησει..τοσα περασε......
NATALITSA_LOUKITSA
NATALITSA_LOUKITSA
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : στη δικη μου εδεμ με τον Αιμιλιο μουυυ και σε στιγμες χαλαρωσης και σκεψης στο λουκικοπετρακικο κοσμο μου, Πολυχρονίδη,Πετρακης και ever
Ασχολίες : το μωρο μου πανω απο ολα ,η δικη μας παρεουλα facebook και φυσικα τα παιδια μας και το μαριαννακιιι

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 9 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από filitsa Παρ Σεπ 10, 2010 12:23 pm

αφου η ευα δεν προκειται να ειναι με τον Μανο απο οτι εχω καταλαβει πισττευω πως πρεπει να ειναι με τον Στεφανο πρωτα απο ολα εχουν πολυ καλη χημεια και μου εχουν λειψει οι σκηνες τους .....επισης δεν θελω αλλο ενα παιδι να μεγαλωσει με την μανα του αλλα θελω σε μια φυσιολογικη οικογενεια με μητερα και πατερα επιτελους ....επισης ο Στεφανος οτι κι αν εκανε ολα ηταν για τηνν Ευα αυτη ειναι η γνωμη μου θελω Ευα-Στεφανο κι οχι Ευα-Λευτερη
filitsa
filitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 9 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από fanlouknor Παρ Σεπ 10, 2010 4:43 pm

Ο Στέφανος πρέπει να ξανακερδίσει την Εύα για χάρη του Άγγελου.Είναι το πιο σπουδαίο από όλα. Δε θέλω να βλέπω την Εύα με έναν άγνωστο και την Εριέττα που δεν τη ξέρω με τον Στέφανο. Μπορεί οι ηθοποιοί να είναι πολύ καλοί στις ερμηνείες τους αλλά οδηγούνε την ιστορία μακριά από την περέα που λατρεύουμε
fanlouknor
fanlouknor
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 9 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από ΦΕΝΙΑ Δευ Νοε 01, 2010 11:32 am

ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΔΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ...ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΒΓΑΖΟΥΝ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ...

ΦΕΝΙΑ


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 9 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από JESSIE Δευ Νοε 01, 2010 12:19 pm



Και μένα μου αρέσουν σαν ζευγάρι ο Στέφανος με την Εύα, αλλά αφήστε να δούμε τι έχουν στο μυαλό τους οι σεναριογράφοι... Η Εύα έζησε μαζί με το Στέφανο, έχουν το παιδί τους, αλλά δεν τους ενώνει ο πραγματικός έρωτας, οπότε γιατί να "ξεπέσουν" και οι δύο, όπως έγραψε πιό πάνω η Δέσποινα? Αν παίξει κάτι αληθινό μεταξύ Εύας και Λευτέρη, δηλαδή νοιώσουν και οι δύο πραγματικό έρωτα, δεν βλέπω γιατί δεν μπορεί να ευτυχίσουν μαζί, την Εύα έτσι κι αλλιώς δεν την ενδιαφέρουν ιδιαίτερα τα πλούτη, έναν σωστό άνθρωπο θέλει δίπλα της κι αυτό ίσως το βρεί στο Λευτέρη, Θεού θέλοντος και σεναρίου επιτρέποντος.... Θυμάμαι στη Βέρα πόσο καλός πατέρας έγινε ο Ανδρέας για το γιό της Ελσας και του (εκεί) Στέφανου, οπότε γιατί να μην γίνει το ίδιο κι εδώ, φυσικά χωρις να χάσει τα πατρικά του δικαιώματα και ο αληθινός μπαμπάς, ο (εδώ) Στέφανος....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 9 Empty Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από dorakith Δευ Νοε 01, 2010 7:57 pm

Καλησπέρα σας κι απο μένα . Είμαι καινουργιο μέλος και δεν έχω ξαναγράψει αλλα εδώ θέλω να πώ τη γνωμη μου .
Για μένα ο Στέφανος ποτέ δεν αγάπησε την Εύα , ούτε η Ευα το Στέφανο , νοιαζόταν ο ένας τον άλλον ναι αλλα δεν αγαπιόταν . Το χαν πει ο ένας στον αλλον ότι δεν ήταν ερωτευμένοι , και το ΄χαν αποδεχτεί και νόμιζαν ότι μπορουν να ζήσουν έτσι. Αλλά η ζωή έχει άλλα σχέδια κι αυτό κατά τη γνώμη μου ήθελαν να δώσουν οι σεναριογράφοι .
Ο Στέφανος αν και τότε έλεγε οτι δεν τον ενδιαφέρει ο έρωτας και άν ο έρωτας είναι όπως είναι του Μάνου για την Εύα που την πλήγωνε συνέχεια δεν τον θέλει , ερωτεύτηκε τη Μελίτα και πλέον η Εύα και η χαλαρή σχεδόν φιλική αγάπη που είχαν δεν του έφτανε . Τα υπόλοιπα όλα μετά ήταν αναμενόμενα . Και κατά τη γνώμη μου ήταν η πιο φυσιολογική εξέλιξη .Οσο και να τον αποφεύγουμε ό έρωτας έρχεται και κτυπάει την πόρτα χωρίς να ρωτήσει . Και ρωτάω τους υπέρμαχους της σχέσης Στέφανου-Εύας , θέλατε την Εύα να είναι με κάποιον που δεν είναι ερωτευμένος μαζί της , αλλά ούτε κι αυτή μαζίτου ? Αργά η γρήγορα κάποιος απ τους δύο θα ερωτευόταν . Η Εύα δεν μπορούσε να είναι γιατί και στις χειρότερες στιγμές της ήταν ερωτευμένη με το Μάνο , άρα σεναριακή ανάγκη έπρεπε να είναι ο Στέφανος .

dorakith
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 9 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από loukitsa Δευ Νοε 01, 2010 8:06 pm

Ερχεται σκηνουλα με το γιοκα τους
την Τεταρτη!!!!!!!!!!!! Love! Love! Love! : juhu :
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 9 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από Rafaella+Manos=EdemReee.G Σαβ Δεκ 18, 2010 4:48 pm

Δεν μ'αρεσει καθολου αυτο το ζευγαρι οκκ εχουν ενα παιδι αλλα μην το παρατραβηξουν....Θελω το ζευγαρι Ευα-Μανος ειναι καλυτερα και πιο τεριαστω ...
Rafaella+Manos=EdemReee.G
Rafaella+Manos=EdemReee.G
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : κυπρος ή Στην αγκαλιά του Λουκάκου..♥♥
Ασχολίες : Να βλέπω ΜΥΣΤΙΚΑ.. Τραγούδια κ.α

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 9 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από ΦΕΝΙΑ Τρι Δεκ 21, 2010 12:06 pm

κατι μου λεει οτι αυτο το ζευγαρι θα το ξαναδουμε μαζι..
δεν ξερω γιατι αλλα ετσι πιστευω...

ΦΕΝΙΑ


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 9 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης