Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Στέφανος - Εύα

+56
fanlouknor
filitsa
ntinafer
margaret10
xristinaki_noraloukofan
sarita
Foulitsa
almaresi
maeveline
kelly
sunrise
alkisti
NATALITSA_LOUKITSA
panpetrakatsi
maria_sab
sifantid
feggaropetra
Pennaki.......!!
masoul
l_aquila
iloveeva+manos!!
angel_patra
manos 4 ever!!
Χρύσα
ΤΖΕΛΑ
ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ
Eleftheria Nora-Loukas
elena-7-
ioulieta
Danah
soso
T2eNnh
hionati
konstantina
ΡΕΓΓΙΝΑ
elli
Καρ-Mik
Doris_
Jennifer
KatsaroYpotheto
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
mimi
xristina79
evanna
stefanos-melita
loukasnora
loukitsa
Artemis
aggeliki
anastasia20
KonstantinaA
donakon
DESPOINA
anna90
Clarabelle
jim7
60 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 4 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από Καρ-Mik Δευ Ιαν 11, 2010 10:17 am

Εμένα πάλι, δεν μου βγάζει χημεία ο Στέφανος με την Ευα. Ούτε με την Μελίτα για να είμαι ειλικρινης. Οταν ακομα η Μελίτα με τον Στέφανο μισούσε ο ενας τον άλλον- η εστω υπήρχε μια αντιπάθεια, τοτε μου έβγαζε κάτι.Τωρα πια όχι...

Ισως φταίω εγω, που δεν μπορώ να ξεκολλήσω απο Σταύρου-Τουμασατου...
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 4 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Ιαν 11, 2010 10:30 am

Mik έγραψε:Εμένα πάλι, δεν μου βγάζει χημεία ο Στέφανος με την Ευα. Ούτε με την Μελίτα για να είμαι ειλικρινης. Οταν ακομα η Μελίτα με τον Στέφανο μισούσε ο ενας τον άλλον- η εστω υπήρχε μια αντιπάθεια, τοτε μου έβγαζε κάτι.Τωρα πια όχι...

Ισως φταίω εγω, που δεν μπορώ να ξεκολλήσω απο Σταύρου-Τουμασατου...


Εμένα τότε που έδειχναν αντιπάθεια μου φαινόταν αστείο να τους βλέπω ίσως γιατί αυτό το παιχνίδι του ''σ αγαπώ και σε μισώ'' το είχα δει με την Τουμασάτου και ήταν τόσο υπέροχο, ώστε μου φαινόταν καρικατούρα να το βλέπω με την Παππά.
Απ την άλλη ίσως επειδή με την Ξυλά ο ρόλος ήταν εντελώς διαφορετικός, ίσως επειδή μαζί βγάζουν μια ζεστασιά ή ίσως επειδή ο τρόπος που παίζουν είναι παρεμφερής μου δένουν πολύ όμορφα μαζί.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 4 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Δευ Ιαν 11, 2010 12:37 pm

Clarabelle έγραψε:
Mik έγραψε:Εμένα πάλι, δεν μου βγάζει χημεία ο Στέφανος με την Ευα. Ούτε με την Μελίτα για να είμαι ειλικρινης. Οταν ακομα η Μελίτα με τον Στέφανο μισούσε ο ενας τον άλλον- η εστω υπήρχε μια αντιπάθεια, τοτε μου έβγαζε κάτι.Τωρα πια όχι...

Ισως φταίω εγω, που δεν μπορώ να ξεκολλήσω απο Σταύρου-Τουμασατου...


Εμένα τότε που έδειχναν αντιπάθεια μου φαινόταν αστείο να τους βλέπω ίσως γιατί αυτό το παιχνίδι του ''σ αγαπώ και σε μισώ'' το είχα δει με την Τουμασάτου και ήταν τόσο υπέροχο, ώστε μου φαινόταν καρικατούρα να το βλέπω με την Παππά.
Απ την άλλη ίσως επειδή με την Ξυλά ο ρόλος ήταν εντελώς διαφορετικός, ίσως επειδή μαζί βγάζουν μια ζεστασιά ή ίσως επειδή ο τρόπος που παίζουν είναι παρεμφερής μου δένουν πολύ όμορφα μαζί.

θα συμφωνήσω απολυτά σε αυτο που λες Clarabelle....!!
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 4 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από Jennifer Δευ Ιαν 11, 2010 12:42 pm

ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Mik έγραψε:Εμένα πάλι, δεν μου βγάζει χημεία ο Στέφανος με την Ευα. Ούτε με την Μελίτα για να είμαι ειλικρινης. Οταν ακομα η Μελίτα με τον Στέφανο μισούσε ο ενας τον άλλον- η εστω υπήρχε μια αντιπάθεια, τοτε μου έβγαζε κάτι.Τωρα πια όχι...

Ισως φταίω εγω, που δεν μπορώ να ξεκολλήσω απο Σταύρου-Τουμασατου...


Εμένα τότε που έδειχναν αντιπάθεια μου φαινόταν αστείο να τους βλέπω ίσως γιατί αυτό το παιχνίδι του ''σ αγαπώ και σε μισώ'' το είχα δει με την Τουμασάτου και ήταν τόσο υπέροχο, ώστε μου φαινόταν καρικατούρα να το βλέπω με την Παππά.
Απ την άλλη ίσως επειδή με την Ξυλά ο ρόλος ήταν εντελώς διαφορετικός, ίσως επειδή μαζί βγάζουν μια ζεστασιά ή ίσως επειδή ο τρόπος που παίζουν είναι παρεμφερής μου δένουν πολύ όμορφα μαζί.

θα συμφωνήσω απολυτά σε αυτο που λες Clarabelle....!!

Κι εγώ συμφωνώ με Clarabelle
Jennifer
Jennifer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 4 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Δευ Ιαν 11, 2010 12:57 pm

Ακριβώς Clarabelle! Εμένα αυτό το γουτσου γουτσου που βγάζουν μου αρέσει πολύ! Δεν θέλω πατώματα και τραπέζια για να δεχτώ μια αγάπη, θέλω να βλέπω ευτυχισμένα πρόσωπα και αγαλιασμένες καρδιές!!!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 4 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Ιαν 11, 2010 1:00 pm


Εμένα κυρίως για να είμαι ειλικρινής με ξετρελαίνει η διαφορετικότητα του ρόλου του.
Ο άνθρωπος είναι άρχοντας υποκριτικά, θέλω να τον δω σε όσο περισσότερους διαφορετικούς ρόλους μπορώ.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 4 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Δευ Ιαν 11, 2010 1:07 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Ακριβώς Clarabelle! Εμένα αυτό το γουτσου γουτσου που βγάζουν μου αρέσει πολύ! Δεν θέλω πατώματα και τραπέζια για να δεχτώ μια αγάπη, θέλω να βλέπω ευτυχισμένα πρόσωπα και αγαλιασμένες καρδιές!!!


Ποσο δίκαιο εχεις δεν λέγεται!! Wink
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 4 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από KonstantinaA Δευ Ιαν 11, 2010 1:11 pm

Clarabelle έγραψε:
Εγώ βλέπω έναν άντρα που ακόμη και τώρα συνυπολογίζει την Εύα.
Επιφυλάτομαι να δω αντιδράσεις στο θέμα της εγκυμοσύνης.
Πάντως αν άκουγα μια φίλη μου να λέει αυτά που έλεγε η Μελίτα στον πατέρα της περί αγάπης και έρωτα θα την ταρακουνούσα να έρθει στα ίσια της. Είναι τουλάχιστον αστείο μια ερωτευμένη γυναίκα να λέει για τον άντρα που ερωτεύτηκε οτι αγαπάει και αυτή αλλά με μένα είναι ερωτευμένος.
ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ, ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟ ΕΚΑΨΑΝ ΟΙ ΣΕΝΑΡΙΟΓΡΑΦΟΙ ΟΜΩΣ, ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΕΒΑΛΑΝ ΝΑ ΠΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΕΚΕΙΝΟΙ ΤΟ ΕΚΑΝΑΝ. ΕΦΕΡΑΝ ΤΑ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΑΓΑΡΜΠΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΗΡΘΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ, ΧΩΡΙΣ ΒΑΣΗ. ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΜΑΣ ΔΕΙΞΟΥΝ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΠΙΑ.

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 4 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από evanna Δευ Ιαν 11, 2010 3:28 pm

Mik έγραψε:Εμένα πάλι, δεν μου βγάζει χημεία ο Στέφανος με την Ευα. Ούτε με την Μελίτα για να είμαι ειλικρινης. Οταν ακομα η Μελίτα με τον Στέφανο μισούσε ο ενας τον άλλον- η εστω υπήρχε μια αντιπάθεια, τοτε μου έβγαζε κάτι.Τωρα πια όχι...
Εγω συμφωνω με τη Βασιλικη με την Ευα ο Στεφανος δεν μου αρεσε ποτε,μαζι δεν μου εβγαζαν τιποτα!Με τη Μελιτα θεωρω οτι ταιριαζε περισσοτερο,ειδικα τοτε που ηταν στα μαχαιρια εβλεπα τρομερη χημεια,τωρα πια οχι τοσο για να μη πω καθολου...!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 4 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από Jennifer Δευ Ιαν 11, 2010 3:35 pm

evanna έγραψε:
Mik έγραψε:Εμένα πάλι, δεν μου βγάζει χημεία ο Στέφανος με την Ευα. Ούτε με την Μελίτα για να είμαι ειλικρινης. Οταν ακομα η Μελίτα με τον Στέφανο μισούσε ο ενας τον άλλον- η εστω υπήρχε μια αντιπάθεια, τοτε μου έβγαζε κάτι.Τωρα πια όχι...
Εγω συμφωνω με τη Βασιλικη με την Ευα ο Στεφανος δεν μου αρεσε ποτε,μαζι δεν μου εβγαζαν τιποτα!Με τη Μελιτα θεωρω οτι ταιριαζε περισσοτερο,ειδικα τοτε που ηταν στα μαχαιρια εβλεπα τρομερη χημεια,τωρα πια οχι τοσο για να μη πω καθολου...!

Πιστεύω πως ο λόγος που βλέπατε τότε χημεία μεταξύ Στέφανου-Μελίτας, ενώ τώρα όχι, είναι γιατί τότε τους βοηθούσαν πάρα πολύ οι διαλόγοι που είχαν. Οι ατάκες που τους είχαν γράψει ήταν πραγματικά πολύ πετυχημένες. Τώρα που δεν έχουν τις ατάκες με το μέρος τους (και επαναλαμβάνουν συνεχώς τα ίδια και τα ίδια κουλά) φάνηκε οτι πραγματικά δεν υπάρχει χημεία μεταξύ τους.
Jennifer
Jennifer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 4 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από evanna Δευ Ιαν 11, 2010 3:48 pm

Ισως Jennifer να εχεις δικιο και να ειναι ετσι τα πραγματα! :)
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 4 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Ιαν 28, 2010 2:17 am


Πάντως τις δύο τελευταίες ημέρες είχαν πολύ όμορφες σκηνές.
Έριξα τρελό γέλιο στο ζαχαροπλαστείο και λιγουρεύτηκα και τα καταίφια η λαίμαργη.
Η αλήθεια είναι οτι βγάζουν την οικιότητα δυό ανθρώπων που γνωρίζονται καλά πολύ όμορφα.
Μου αρέσει ο Σταύρου _γιατί να το κρύψωμεν άλλωστε _ και χαμογελαστός είναι όλα τα λεφτά.
Και η Ξυλά μαζί του είναι εξαιρετική.
Έχουν έναν παρόμοιο τρόπο να υποδύονται, λίγο πιο εσωτερικο και αυτό ίσως τους κάνει να δένουν όμορφα
Στα του ρόλου τώρα ο Στέφανος σαν να ζορίστηκε που του είπε η Μελίτα να αφήσει την Εύα και το παιδί με το Μάνο.
Καλά αυτή για να ζήσει τον έρωτά της και το δικό της το παιδί χάριζε όχι μόνο του Στεφανου.gelio
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 4 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από DESPOINA Πεμ Ιαν 28, 2010 2:35 am

Υπέροχες σκηνές είχαν! Αυτο το αγαπησιάρικο που με τρελαίνει!! Ταιριάζουν πολύ! Με την Μελίτα είναι καλοί μονο στις ερωτικές σκηνές,όταν μιλάνε θέλω να αλλάξω κανάλι! wall
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 4 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από elli Πεμ Ιαν 28, 2010 10:13 am

Ο Στέφανος ταιριάζει μόνο με τη Μελίτα και πρέπει να είναι μαζί..ΤΕΛΟΣ....

elli
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 4 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από Jennifer Πεμ Ιαν 28, 2010 11:10 am

Clarabelle έγραψε:
Πάντως τις δύο τελευταίες ημέρες είχαν πολύ όμορφες σκηνές.
Έριξα τρελό γέλιο στο ζαχαροπλαστείο και λιγουρεύτηκα και τα καταίφια η λαίμαργη.
Η αλήθεια είναι οτι βγάζουν την οικιότητα δυό ανθρώπων που γνωρίζονται καλά πολύ όμορφα.
Μου αρέσει ο Σταύρου _γιατί να το κρύψωμεν άλλωστε _ και χαμογελαστός είναι όλα τα λεφτά.
Και η Ξυλά μαζί του είναι εξαιρετική.
Έχουν έναν παρόμοιο τρόπο να υποδύονται, λίγο πιο εσωτερικο και αυτό ίσως τους κάνει να δένουν όμορφα
Στα του ρόλου τώρα ο Στέφανος σαν να ζορίστηκε που του είπε η Μελίτα να αφήσει την Εύα και το παιδί με το Μάνο.
Καλά αυτή για να ζήσει τον έρωτά της και το δικό της το παιδί χάριζε όχι μόνο του Στεφανου.gelio

Αλήθεια αυτοί οι δύο είναι πολύ γλύκες μαζί. Σε κάποιο σχολιασμό χτες κάποια είπε οτι ο Στέφανος όταν είναι με την Μελίτα είναι πολύ "σκοτεινός". Το πρόσεξα κι εγώ αυτό. Στην χτεσινή τους σκηνή με την Μελίτα ο Στέφανος όχι μόνο ήταν σκοτεινός, αλλά σαν να βαριόταν κιόλας. Σε αντίθεση, όταν είναι με την Ευα χαμογελάει και λάμπει ολόκληρος. Τι ίδιο και η Ευα, ακτινοβολεί το προσωπάκι της μαζί του Love!
Jennifer
Jennifer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 4 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από ΡΕΓΓΙΝΑ Πεμ Φεβ 11, 2010 2:36 am

ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΙ Ν ΠΩ?ΔΕΝ ΘΕΛΩ Ν ΠΡΟΣΒΑΛΛΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΠΟΨΕΙΣ Κ ΓΟΥΣΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ...Κ ΔΕΝ ΘΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΦΑΝΣ ΣΤΕΦΑΝΟΥ-ΜΕΛΙΤΑΣ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ Ν ΕΠΙΒΛΗΘΕΙ Κ Σ'ΕΣΑΣ ΓΙΑ ΣΩΣΤΟ..ΑΛΛΑ ΗΜΑΡΤΟΝ Faint Wow Faint Wow ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΙΔΑΤΕ ΤΗΝ ΧΗΜΕΙΑ ΣΤΕΦ-ΕΥΑ Κ ΣΤΑΥΡΟΥ-ΞΥΛΑ???!!!ΜΑΛΛΟΝ ΑΛΛΟ ΕΡΓΟ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ...Τ Ν ΠΩ?ΠΑΝΤΩΣ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΤΟ ΞΕΡΟΥΜΕ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΟΙ ΠΩΣ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΧΑΠΥ ΕΝΤ ΜΕ ΤΑ ΕΞΗΣ ΩΡΑΙΑ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΑ:ΣΤΕΦ-ΜΕΛ Love ΕΥΑ-ΜΑΝΟΣ Κ ΝΟΡΑ-ΛΟΥΚΑΚΟΣ ΑΥΤΑ!ΤΕΛΟΣ.
ΡΕΓΓΙΝΑ
ΡΕΓΓΙΝΑ
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου κοσμο...οπου ολα τα ονειρα γινονται πραγματικοτητα κ οι αγαπες δεν τελειωνουν ζουν παντα κ για παντα!!!
Ασχολίες : Σπουδες-Χορος-Μουσικη-Θεατρο-Α!Κ ΝΑ ΖΩ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 4 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από DESPOINA Πεμ Φεβ 11, 2010 3:03 am

καταρχήν oι φανς Στεφανου-Μελίτας είναι μετρημένοι στα δάκτυλα άρα δεν είστε περισσότεροι! Όπως λες κ εσύ γούστα είναι αυτά! Θεώρω ότι η Ξυλά έχει χημεία με όλους κ με τον Σταυρου!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 4 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από ΡΕΓΓΙΝΑ Πεμ Φεβ 11, 2010 3:42 am

DESPOINA έγραψε:καταρχήν oι φανς Στεφανου-Μελίτας είναι μετρημένοι στα δάκτυλα άρα δεν είστε περισσότεροι! Όπως λες κ εσύ γούστα είναι αυτά! Θεώρω ότι η Ξυλά έχει χημεία με όλους κ με τον Σταυρου!

DEAPOINA ΣΟΡΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΙ ΦΑΝΣ ΣΤΕΦΑΝΟΥ-ΜΕΛΙΤΑΣ Ν ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΡΗΜΕΝΟΙ ΣΤΑ ΔΑΧΤΥΛΑ!!!ΕΣΕΝΑ ΔΕΝ Σ'ΑΡΕΣΟΥΝ Κ ΟΚ ΔΕΚΤΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΟΥΤΕ ΨΕΥΤΡΑ ΟΥΤΕ ΤΡΕΛΗ Ν Τ ΒΓΑΖΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ!ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΠΕΡΑΣΗ ΔΕΝ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΤΑΝ ΟΛΟ ΑΥΤΟ Κ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΑΚΟΜΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΔΡΟΜΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΑΣ....Η ΣΕΙΡΑ ΕΞΑΛΛΟΥ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕΙ Κ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ...ΠΩΣ Ν Τ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΡΕΠΕΙ Κ ΟΙ ΣΕΝΑΡΙΟΓΡΑΦΟΙ ΚΑΠΩΣ Ν Τ ΤΡΑΒΗΞΟΥΝ...ΟΛΟΙ ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΕΡΩΤΕΣ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΝΑΝΕ ΑΠΟ ΣΑΡΑΝΤΑ ΚΥΜΑΤΑ ΜΕΧΡΙ Ν ΞΑΝΑΚΑΤΑΛΗΞΟΥΝ ΜΑΖΙ Κ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ!Κ ΕΠΙΣΗΣ ΣΤΑ ΤΟΠΙΚ ΕΔΩ Κ ΣΤΑ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ ΤΟΥ ΓΙΟΥΤΙΟΥΜΠ ΟΙ ΣΤΕΦΑΝΟΜΕΛΙΤΙΚΟΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΟΙ Κ ΤΑ VIEWS ΕΧΟΥΝ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ Τ 10.000 ΑΛΛΑ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΜΕ Κ ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΠΟΤΟΞΙΝΩΣΗΣ ΕΤΣΙ ΚΟΛΛΗΜΕΝΟΙ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕΣΑ ΣΕ 2 ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΕΧΟΥΝ ΓΡΑΦΤΕΙ ΤΑ ΠΟΙΗΜΑΤΑ,ΟΙ ΣΤΙΧΟΙ,ΤΑ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΣΕΝΑΡΙΑ!!!ΑΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΛΕΩ ΜΠΟΥΡΔΕΣ Κ ΑΝΥΠΟΣΤΑΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΠΕΣ Ν ΔΕΙΣ Σ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΠΟΣΑ ΤΟΠΙΚ ΕΧΟΥΝ ΑΝΟΙΧΤΕΙ ΓΙΑ ΣΤΕΦΑΝΟ-ΜΕΛΙΤΑ...ΑΥΤΟΙ Κ ΛΟΥΚΑΣ-ΝΟΡΑ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ Κ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΑΝΑΓΝΩΣΕΙΣ...ΜΕΧΡΙ Κ ΟΙ ΦΑΝΣ ΤΗΣ ΕΥΑΣ ΜΕΤΑ ΑΠ'ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΥΑ-ΜΑΝΟ ΘΕΛΟΥΝ ΠΑΛΙ..ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΑΚΟΥΩ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΕΥΑ-ΣΤΕΦΑΝΟ Κ ΜΑΝΟ-ΜΕΛΙΤΑ(ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΩΡΑ)ΟΠΟΤΑ ΜΗΝ Μ ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕΤΡΗΜΕΝΟΙ ΣΤΑ ΔΑΧΤΥΛΑ Impatient ΕΔΩ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΡΧΙΣΑΣ Ν ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΑ "ΜΥΣΤΙΚΑ" ΜΟΝΟ Κ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΣΤΕΦΑΝΟ-ΜΕΛΙΤΑ Κ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΧΗΜΕΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥ-ΠΑΠΠΑ!!!ΑΥΤΟ ΝΟΜΙΖΩ ΔΙΧΝΕΙ ΠΟΛΛΑ lol! Κ ΟΠΩΣ ΓΙΑ ΣΕΝΑ Η ΞΥΛΑ ΕΧΕΙ ΧΗΜΕΙΑ Μ ΟΛΟΥΣ Κ Σ'ΑΡΕΣΕΙ Κ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΤΣΙ Κ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΟΣΟ Κ Ν ΑΔΙΚΟΥΝ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Η ΠΑΠΠΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΑ Κ ΕΧΕΙ ΧΗΜΕΙΑ Μ'ΟΛΟΥΣ ΕΙΔΙΚΑ ΜΕ ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗ-ΣΤΑΥΡΟΥ...ΜΕΧΡΙ ΚΑΤΡΑΝΙΔΗ ΠΟΥ ΘΑ ΣΥΝΕΡΓΑΣΤΟΥΝ Κ ΣΤΟ ΘΕΑΤΡΟ Κ ΠΟΛΥ ΤΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ.... Palamakia ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ Ν ΜΗΝ ΠΑΩ Ν ΤΟΥΣ ΔΩ!!! : juhu : Hugg
ΡΕΓΓΙΝΑ
ΡΕΓΓΙΝΑ
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου κοσμο...οπου ολα τα ονειρα γινονται πραγματικοτητα κ οι αγαπες δεν τελειωνουν ζουν παντα κ για παντα!!!
Ασχολίες : Σπουδες-Χορος-Μουσικη-Θεατρο-Α!Κ ΝΑ ΖΩ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 4 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από DESPOINA Πεμ Φεβ 11, 2010 4:12 am

Kαλά κάνεις κ υπερασπίζεσαι το ζευγάρι σου κ μακάρι να πάνε όλα καλά με Στέφανο-Μελίτα αν κ εμένα μου είναι εντελώς αδιάφορο!! Εγώ μίλησα μόνο για Ξυλά κ όχι ότι θέλω Στέφανο-Εύα είναι γνωστό ότι θέλω Εύα-Μάνο τους λατρευω! Αυτό όμως δεν σημαίνει ότι δεν βλέπω την χημεία που έχουν ο Στέφανος με την Εύα!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 4 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από ΡΕΓΓΙΝΑ Πεμ Φεβ 11, 2010 4:24 am

ΝΑΙ Κ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ Η ΕΥΑ ΑΝΗΚΕΙ ΣΤΟΝ ΜΑΝΟ Κ Ο ΜΑΝΟΣ ΣΤΗΝ ΕΥΑ...ΑΝ Κ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Κ ΟΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ ΜΟΥ Κ ΕΠΕΙΔΗ ΕΝΤΑΞΕΙ ΛΕΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΑ ΑΛΛΑ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΑΝΟΣ ΔΕΝ ΤΗΣ ΑΞΙΖΕΙ!ΔΕΝ ΥΠΟΦΕΡΕΤΑΙ ΤΟ 🐷 ΜΕ ΤΟΣΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΤΟΥ..ΘΑ Μ ΠΕΙΣ ΜΕ ΤΟΟΟΟΟΣΟΟΟΟΟ ΕΓΩΙΣΜΟ ΧΩΡΑΕΙ ΧΩΡΟΣ Κ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΟΝ?ΠΩΣ Ν ΑΓΑΠΗΣΕΙ ΣΩΣΤΑ Κ ΔΟΤΙΚΑ?ΠΑΝΤΩΣ ΜΑΚΑΡΙ Ν ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Κ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΖΕΥΓΑΡΙ!ΤΩΡΑ Η ΞΥΛΑ ΩΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΔΕΝ Μ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΠΤ Κ ΟΥΤΕ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΚΙΣΤΗ ΗΘΟΠΟΙΟΣ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΘΕΙ..ΤΕΣΠΑ ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΟ ΘΕΜΑ. Flkia
ΡΕΓΓΙΝΑ
ΡΕΓΓΙΝΑ
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου κοσμο...οπου ολα τα ονειρα γινονται πραγματικοτητα κ οι αγαπες δεν τελειωνουν ζουν παντα κ για παντα!!!
Ασχολίες : Σπουδες-Χορος-Μουσικη-Θεατρο-Α!Κ ΝΑ ΖΩ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 4 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από jim7 Πεμ Φεβ 11, 2010 2:26 pm

Το forum είναι μια μικρογραφία της κοινωνίας και των τηλεθεατών που βλέπουν τα μυστικά, επομένως οι προτιμήσεις τους εκφράζονται στις αντίστοιχες ψηφοφορίες, οι οποίες παρεπιπτόντως είναι αληθινές μιας και κανείς δεν μπορεί να διπλοψηφίσει ή να αλλάξει την ψήφο. Εκεί μπορεί οποιοσδήποτε μπορεί να δει όλα όσα συζητάτε, όλα τα άλλα δεν αφορούν το forum. Ευχαριστώ.
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 4 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από KonstantinaA Παρ Φεβ 12, 2010 12:31 am

VASIA έγραψε:
DESPOINA έγραψε:καταρχήν oι φανς Στεφανου-Μελίτας είναι μετρημένοι στα δάκτυλα άρα δεν είστε περισσότεροι! Όπως λες κ εσύ γούστα είναι αυτά! Θεώρω ότι η Ξυλά έχει χημεία με όλους κ με τον Σταυρου!

DEAPOINA ΣΟΡΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΙ ΦΑΝΣ ΣΤΕΦΑΝΟΥ-ΜΕΛΙΤΑΣ Ν ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΡΗΜΕΝΟΙ ΣΤΑ ΔΑΧΤΥΛΑ!!!ΕΣΕΝΑ ΔΕΝ Σ'ΑΡΕΣΟΥΝ Κ ΟΚ ΔΕΚΤΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΟΥΤΕ ΨΕΥΤΡΑ ΟΥΤΕ ΤΡΕΛΗ Ν Τ ΒΓΑΖΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ!ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΠΕΡΑΣΗ ΔΕΝ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΤΑΝ ΟΛΟ ΑΥΤΟ Κ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΑΚΟΜΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΔΡΟΜΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΑΣ....Η ΣΕΙΡΑ ΕΞΑΛΛΟΥ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕΙ Κ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ...ΠΩΣ Ν Τ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΡΕΠΕΙ Κ ΟΙ ΣΕΝΑΡΙΟΓΡΑΦΟΙ ΚΑΠΩΣ Ν Τ ΤΡΑΒΗΞΟΥΝ...ΟΛΟΙ ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΕΡΩΤΕΣ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΝΑΝΕ ΑΠΟ ΣΑΡΑΝΤΑ ΚΥΜΑΤΑ ΜΕΧΡΙ Ν ΞΑΝΑΚΑΤΑΛΗΞΟΥΝ ΜΑΖΙ Κ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ!Κ ΕΠΙΣΗΣ ΣΤΑ ΤΟΠΙΚ ΕΔΩ Κ ΣΤΑ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ ΤΟΥ ΓΙΟΥΤΙΟΥΜΠ ΟΙ ΣΤΕΦΑΝΟΜΕΛΙΤΙΚΟΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΟΙ Κ ΤΑ VIEWS ΕΧΟΥΝ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ Τ 10.000 ΑΛΛΑ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΜΕ Κ ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΠΟΤΟΞΙΝΩΣΗΣ ΕΤΣΙ ΚΟΛΛΗΜΕΝΟΙ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕΣΑ ΣΕ 2 ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΕΧΟΥΝ ΓΡΑΦΤΕΙ ΤΑ ΠΟΙΗΜΑΤΑ,ΟΙ ΣΤΙΧΟΙ,ΤΑ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΣΕΝΑΡΙΑ!!!ΑΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΛΕΩ ΜΠΟΥΡΔΕΣ Κ ΑΝΥΠΟΣΤΑΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΠΕΣ Ν ΔΕΙΣ Σ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΠΟΣΑ ΤΟΠΙΚ ΕΧΟΥΝ ΑΝΟΙΧΤΕΙ ΓΙΑ ΣΤΕΦΑΝΟ-ΜΕΛΙΤΑ...ΑΥΤΟΙ Κ ΛΟΥΚΑΣ-ΝΟΡΑ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ Κ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΑΝΑΓΝΩΣΕΙΣ...ΜΕΧΡΙ Κ ΟΙ ΦΑΝΣ ΤΗΣ ΕΥΑΣ ΜΕΤΑ ΑΠ'ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΥΑ-ΜΑΝΟ ΘΕΛΟΥΝ ΠΑΛΙ..ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΑΚΟΥΩ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΕΥΑ-ΣΤΕΦΑΝΟ Κ ΜΑΝΟ-ΜΕΛΙΤΑ(ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΩΡΑ)ΟΠΟΤΑ ΜΗΝ Μ ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕΤΡΗΜΕΝΟΙ ΣΤΑ ΔΑΧΤΥΛΑ Impatient ΕΔΩ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΡΧΙΣΑΣ Ν ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΑ "ΜΥΣΤΙΚΑ" ΜΟΝΟ Κ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΣΤΕΦΑΝΟ-ΜΕΛΙΤΑ Κ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΧΗΜΕΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥ-ΠΑΠΠΑ!!!ΑΥΤΟ ΝΟΜΙΖΩ ΔΙΧΝΕΙ ΠΟΛΛΑ lol! Κ ΟΠΩΣ ΓΙΑ ΣΕΝΑ Η ΞΥΛΑ ΕΧΕΙ ΧΗΜΕΙΑ Μ ΟΛΟΥΣ Κ Σ'ΑΡΕΣΕΙ Κ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΤΣΙ Κ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΟΣΟ Κ Ν ΑΔΙΚΟΥΝ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Η ΠΑΠΠΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΑ Κ ΕΧΕΙ ΧΗΜΕΙΑ Μ'ΟΛΟΥΣ ΕΙΔΙΚΑ ΜΕ ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗ-ΣΤΑΥΡΟΥ...ΜΕΧΡΙ ΚΑΤΡΑΝΙΔΗ ΠΟΥ ΘΑ ΣΥΝΕΡΓΑΣΤΟΥΝ Κ ΣΤΟ ΘΕΑΤΡΟ Κ ΠΟΛΥ ΤΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ.... Palamakia ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ Ν ΜΗΝ ΠΑΩ Ν ΤΟΥΣ ΔΩ!!! : juhu : Hugg
ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΙΔΑΤΕ ΒΡΕ ΤΗΝ ΑΠΟΛΥΤΗ ΧΗΜΕΙΑ ΣΤΕΦΑΝΟΥ - ΜΕΛΙΤΑΣ? ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΖΕΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ, ΑΥΤΗ ΑΓΚΟΜΑΧΑΕΙ, ΠΑΡΑΚΑΛΑΕΙ ΚΑΙ ΒΑΖΕΙ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΠΩΣ ΚΛΑΙΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΛΑΨΕΙ ΣΤ' ΑΛΗΘΕΙΑ.

ΝΑ ΤΑ ΓΡΑΦΕΤΑΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΑΥΤΑ. ΑΝ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ Η ΕΝΤΟΝΗ ΧΗΜΕΙΑ ΛΥΠΑΜΑΙ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙΤΑΙ ΣΤΗ ΣΕΙΡΑ ΤΟ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ SUPER.

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 4 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από ΡΕΓΓΙΝΑ Παρ Φεβ 12, 2010 5:19 pm

[quote="alexandra 35"]
VASIA έγραψε:
DESPOINA έγραψε:καταρχήν oι φανς Στεφανου-Μελίτας είναι μετρημένοι στα δάκτυλα άρα δεν είστε περισσότεροι! Όπως λες κ εσύ γούστα είναι αυτά! Θεώρω ότι η Ξυλά έχει χημεία με όλους κ με τον Σταυρου!

DEAPOINA ΣΟΡΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΙ ΦΑΝΣ ΣΤΕΦΑΝΟΥ-ΜΕΛΙΤΑΣ Ν ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΡΗΜΕΝΟΙ ΣΤΑ ΔΑΧΤΥΛΑ!!!ΕΣΕΝΑ ΔΕΝ Σ'ΑΡΕΣΟΥΝ Κ ΟΚ ΔΕΚΤΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΟΥΤΕ ΨΕΥΤΡΑ ΟΥΤΕ ΤΡΕΛΗ Ν Τ ΒΓΑΖΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ!ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΠΕΡΑΣΗ ΔΕΝ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΤΑΝ ΟΛΟ ΑΥΤΟ Κ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΑΚΟΜΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΔΡΟΜΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΑΣ....Η ΣΕΙΡΑ ΕΞΑΛΛΟΥ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕΙ Κ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ...ΠΩΣ Ν Τ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΡΕΠΕΙ Κ ΟΙ ΣΕΝΑΡΙΟΓΡΑΦΟΙ ΚΑΠΩΣ Ν Τ ΤΡΑΒΗΞΟΥΝ...ΟΛΟΙ ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΕΡΩΤΕΣ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΝΑΝΕ ΑΠΟ ΣΑΡΑΝΤΑ ΚΥΜΑΤΑ ΜΕΧΡΙ Ν ΞΑΝΑΚΑΤΑΛΗΞΟΥΝ ΜΑΖΙ Κ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ!Κ ΕΠΙΣΗΣ ΣΤΑ ΤΟΠΙΚ ΕΔΩ Κ ΣΤΑ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ ΤΟΥ ΓΙΟΥΤΙΟΥΜΠ ΟΙ ΣΤΕΦΑΝΟΜΕΛΙΤΙΚΟΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΟΙ Κ ΤΑ VIEWS ΕΧΟΥΝ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ Τ 10.000 ΑΛΛΑ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΜΕ Κ ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΠΟΤΟΞΙΝΩΣΗΣ ΕΤΣΙ ΚΟΛΛΗΜΕΝΟΙ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕΣΑ ΣΕ 2 ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΕΧΟΥΝ ΓΡΑΦΤΕΙ ΤΑ ΠΟΙΗΜΑΤΑ,ΟΙ ΣΤΙΧΟΙ,ΤΑ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΣΕΝΑΡΙΑ!!!ΑΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΛΕΩ ΜΠΟΥΡΔΕΣ Κ ΑΝΥΠΟΣΤΑΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΠΕΣ Ν ΔΕΙΣ Σ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΠΟΣΑ ΤΟΠΙΚ ΕΧΟΥΝ ΑΝΟΙΧΤΕΙ ΓΙΑ ΣΤΕΦΑΝΟ-ΜΕΛΙΤΑ...ΑΥΤΟΙ Κ ΛΟΥΚΑΣ-ΝΟΡΑ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ Κ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΑΝΑΓΝΩΣΕΙΣ...ΜΕΧΡΙ Κ ΟΙ ΦΑΝΣ ΤΗΣ ΕΥΑΣ ΜΕΤΑ ΑΠ'ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΥΑ-ΜΑΝΟ ΘΕΛΟΥΝ ΠΑΛΙ..ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΑΚΟΥΩ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΕΥΑ-ΣΤΕΦΑΝΟ Κ ΜΑΝΟ-ΜΕΛΙΤΑ(ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΩΡΑ)ΟΠΟΤΑ ΜΗΝ Μ ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕΤΡΗΜΕΝΟΙ ΣΤΑ ΔΑΧΤΥΛΑ Impatient ΕΔΩ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΡΧΙΣΑΣ Ν ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΑ "ΜΥΣΤΙΚΑ" ΜΟΝΟ Κ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΣΤΕΦΑΝΟ-ΜΕΛΙΤΑ Κ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΧΗΜΕΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥ-ΠΑΠΠΑ!!!ΑΥΤΟ ΝΟΜΙΖΩ ΔΙΧΝΕΙ ΠΟΛΛΑ lol! Κ ΟΠΩΣ ΓΙΑ ΣΕΝΑ Η ΞΥΛΑ ΕΧΕΙ ΧΗΜΕΙΑ Μ ΟΛΟΥΣ Κ Σ'ΑΡΕΣΕΙ Κ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΤΣΙ Κ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΟΣΟ Κ Ν ΑΔΙΚΟΥΝ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Η ΠΑΠΠΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΑ Κ ΕΧΕΙ ΧΗΜΕΙΑ Μ'ΟΛΟΥΣ ΕΙΔΙΚΑ ΜΕ ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗ-ΣΤΑΥΡΟΥ...ΜΕΧΡΙ ΚΑΤΡΑΝΙΔΗ ΠΟΥ ΘΑ ΣΥΝΕΡΓΑΣΤΟΥΝ Κ ΣΤΟ ΘΕΑΤΡΟ Κ ΠΟΛΥ ΤΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ.... Palamakia ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ Ν ΜΗΝ ΠΑΩ Ν ΤΟΥΣ ΔΩ!!! : juhu : Hugg
ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΙΔΑΤΕ ΒΡΕ ΤΗΝ ΑΠΟΛΥΤΗ ΧΗΜΕΙΑ ΣΤΕΦΑΝΟΥ - ΜΕΛΙΤΑΣ? ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΖΕΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ, ΑΥΤΗ ΑΓΚΟΜΑΧΑΕΙ, ΠΑΡΑΚΑΛΑΕΙ ΚΑΙ ΒΑΖΕΙ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΠΩΣ ΚΛΑΙΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΛΑΨΕΙ ΣΤ' ΑΛΗΘΕΙΑ.

ΝΑ ΤΑ ΓΡΑΦΕΤΑΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΑΥΤΑ. ΑΝ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ Η ΕΝΤΟΝΗ ΧΗΜΕΙΑ ΛΥΠΑΜΑΙ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙΤΑΙ ΣΤΗ ΣΕΙΡΑ ΤΟ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ SUPER.
[/


ΑLEXANDRA MOY,ΚΑΤ'ΑΡΧΗΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΝΩΜΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕΒΑΣΤΕΣ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΑΝΑΦΕΡΕΣΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ Κ ΕΜΜΕΣΑ ΜΕ ΨΙΛΟΠΡΟΣΒΑΛΛΕΣ ΛΙΓΟ(ΕΤΣΙ ΤΟ ΕΚΛΑΜΒΑΝΩ ΕΓΩ)Ν Σ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΝΟΗΜΩΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ Κ ΤΗΛΕΘΕΑΤΗΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΧΑΖΟΧΑΡΟΥΜΕΝΗ Η' ΕΛΛΕΙΠΗΣ ΣΕ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΓΙΑ Ν ΜΗΝ ΜΠΟΡΩ Ν ΔΙΑΚΡΙΝΩ Κ Ν ΚΡΙΝΩ ΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ Ν Μ ΠΛΑΣΑΡΟΥΝ ΩΣ ΤΗΛΕΘΕΑΤΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΨΕΥΤΙΚΟ Κ ΧΩΡΙΣ ΧΗΜΕΙΑ...ΕΙΜΑΙ 19 Κ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΙΚΡΗ Κ ΕΧΩ Ν ΖΗΣΩ ΑΚΟΜΑ ΑΛΛΑ ΤΟΣΑ...ΑΛΛΑ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΝΙΩΘΩ ΤΥΧΕΡΗ Κ ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΗ ΓΙΑΤΙ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ -ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Κ ΜΕΓΑΛΗ-ΕΧΩ ΖΗΣΕΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΝΤΟΝΕΣ Π Μ ΩΡΙΜΑΣΑΝ Κ ΕΧΩ ΖΗΣΕΙ Κ ΖΩ ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ Κ ΤΗΝ ΑΠΟΛΥΤΗ ΧΗΜΕΙΑ Κ ΕΙΔΙΚΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΕΣ ΕΝΤΑΣΕΙΣ Κ ΠΟΛΛΑ ΕΜΠΟΔΙΑ...ΜΕΧΡΙ Κ Ν ΠΕΘΑΝΕΙ ΚΙΝΔΥΝΕΥΕ ΜΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ....ΟΧΙ ΟΤΙ ΣΕ ΑΦΟΡΑ ΟΥΤΕ ΘΕΛΩ Ν ΣΤΟ ΠΑΙΞΩ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΟΤΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΣΡΕΦ-ΜΕΛ ΦΑΝΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΖΗΣΕΙ Κ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΟΡΘΗ ΚΡΙΣΗ ΓΙΑ Ν ΚΑΤΑΛΗΓΟΥΜΕ Ν ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ Κ Ν Τ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ ΣΟΥΠΕΡ...ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΔΥΟ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΟΠΤΙΚΑ,ΜΟΥ ΒΓΑΖΟΥΝ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΕΡΩΤΙΣΜΟ Κ ΓΕΝΙΚΩΣ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΔΕΝΟΥΝ ΚΑΛΑ Κ ΗΤΑΝ ΣΩΣΤΗ Η ΕΙΛΟΓΗ ΤΗΣ Κ.ΑΚΡΙΤΑ ΕΞΑΛΛΟΥ ΔΟΚΙΜΑΖΟΥΝ ΠΡΩΤΑ ΠΟΙΟΙ ΗΘΟΠΟΙΟΙ ΕΧΟΥΝ ΧΗΜΕΙΑ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ Κ ΑΡΕΣΟΥΝ ΣΤΟ ΚΟΙΝΟ Κ ΜΕΤΑ ΔΙΑΛΕΓΟΥΝ ΤΗΝ ΣΕΝΑΡΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ Π ΣΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΑΥΤΟ ΕΓΙΝΕ!(ΒΛ. ΣΤΗ "ΒΕΡΑ" ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΗΘΕΛΑΝ ΣΤΡΑΤΟ-ΡΕΓΓΙΝΑ Κ ΕΤΣΙ ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ ΣΕΝΑΡΙΟ)ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΙΣΩΣ Ν Μ ΕΧΕΙ ΕΠΗΡΕΑΣΕΙ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΠΩΣ Κ Μ'ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΡΕΛΑ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΔΥΟ ΗΘΟΠΟΙΟΙ ΤΟΣΟ ΜΑΖΙ ΟΣΟ Κ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΤΟΥΣ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ Κ ΥΠΟΚΡΙΤΙΚΑ Κ ΣΑΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΕΣ..ΕΙΔΙΚΑ Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΟΥ!!ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΥΦΗ!!!ΠΑΝΤΩΣ ΘΑ ΤΗΝ ΔΩ ΤΗΝ ΠΑΠΠΑ Κ ΣΤΟ ΘΕΑΤΡΟ Κ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ-ΑΝ Κ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΗΝ ΔΙΑΛΕΞΕ Ο ΘΕΟΣ Κ.ΚΑΤΡΑΝΙΔΗΣ ΤΑ ΛΕΕΙ ΟΛΑ ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΔΕΙΣ ΕΝΑΝ ΗΘΟΠΟΙΟ ΣΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ Ν ΚΡΙΝΕΙΣ Κ ΕΚΕΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ Μ Κ ΤΟ ΠΟΣΟ ΚΑΛΟΣ Η' ΚΑΚΟΣ ΗΘΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ...Κ Η ΠΑΠΠΑ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΕΧΕΙ ΘΕΑΤΡΙΚΟ ΠΑΙΞΙΜΟ Κ ΙΣΩΣ ΚΑΠΟΙΟΕΣ ΦΟΡΕΣ Ν ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΑ ΑΛΛΑ Κ ΑΥΤΗ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ Κ ΑΨΟΓΕΣ ΣΚΗΝΕΣ(ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΟΝ Α ΚΥΚΛΟ Κ ΣΤΗΝ ΑΠΑΓΩΓΗ ΤΗΣ ΝΕΦΕΛΗΣ ΚΕΝΤΗΣΕ Η ΓΥΝΑΙΚΑ)Κ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΔΑΚΡΥΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΗΘΟΠΟΙΟΥΣ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟΥΣ ΒΓΑΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΟΧΙ ΔΕΝ ΤΡΕΧΕΙ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΔΑΚΡΥ ΚΟΡΟΜΗΛΟ!ΓΙ'ΑΥΤΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ Κ ΚΑΤΙ ΕΙΔΙΚΑ ΚΟΛΛΥΡΙΑ...ΤΕΣΠΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑΜΕ ΓΟΥΣΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ Κ ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΠΟΨΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕΒΑΣΤΕΣ!ΔΕΝ ΘΑ ΣΦΑΧΤΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ :wink2:
ΡΕΓΓΙΝΑ
ΡΕΓΓΙΝΑ
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου κοσμο...οπου ολα τα ονειρα γινονται πραγματικοτητα κ οι αγαπες δεν τελειωνουν ζουν παντα κ για παντα!!!
Ασχολίες : Σπουδες-Χορος-Μουσικη-Θεατρο-Α!Κ ΝΑ ΖΩ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 4 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από konstantina Δευ Φεβ 15, 2010 4:09 pm

Σήμερα σκέφτηκα κάποια πράγματα για το ζευγάρι και είπα να τα γράψω να μου πείτε τη γνώμη σας.
Αυτές τις μέρες ήμουν έτοιμη.δηλαδή στο παρά πέντε να ξανακολλήσω με το <<Στέφανος-Εύα>> αλλά τελικά μου είπε η μητέρα μου τη γνώμη της (άλλη κολλημένη από κει) και μου άλλαξε τα ''πιστεύω'' που είχα ώς τότε.
Άς τα πάρω ένα,ένα.
Από άποψη χημείας είναι τέλιοι μαζί δεν το συζητώ!
Αλλά δυστηχώς υπάρχει και το στόρυ.Εγώ προσωπικά δεν έιχα κολλήσει ποτέ σε έργο με ζευγάρι.Με το Στέφανος & Έυα ήμουν τρελή και παλαβή.Όμως από τη στιγμή που μου δείχνουν ένα Στέφανο να είναι ερωτεύμενος με άλλη και να παντρεύεται την Εύα απο αγάπη και ακόμα περισσότερο απο υποχρέωση για το παιδί εγώ προσωπικά εκεί και ξενέρωσα.Δυστηχώς κατ'εμέ ο έρωτας συνήθς υπερισχύει της αγάπης,γιατί το συναίσθημα είναι πιό δυνατό και υπερτερεί.
Από τη στιγμή λοιπόν που την παραμονή του γάμου,που η Εύα φιλιέται με το Μάνο και του λέει ότι πάντα θα τον κουβαλάει μέσα της,και από τη στιγμή που ο Στέφανος φιλιέται με τη Μελίτα και της λέει πως δεν θα την ξεχάσει και γενικά αντι να χαίρεται,πίνει κτλπ εγώ λοιπόν νιώθω πώς εξεφτελίχουν το ζευγάρι.Υπερισχύει και για τους δυό η υποχρέωση για το παιδί παρά η αγάπη που νιώθει ο ένας για τον άλλο.Τέτοια μούτρα παράμονή του γάμου σίγουρα δεν είναι μούτρα ευτυχισμένου ανθρώπου που παντρέυεται την επόμενη μέρα.
Αν ήθελαν να προωθήσουν λοιπόν τον απόλυτο μεταξεί Στέφανου και Μελίτας άς εβρισκαν άλλο τρόπο,όχι εξεφτελλίζοντας την αγάπη που μας έδειχναν τόσο καιρό μεταξεί Στέφανου και Εύας!!

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 4 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από hionati Δευ Φεβ 15, 2010 4:43 pm

konstantina έγραψε:Σήμερα σκέφτηκα κάποια πράγματα για το ζευγάρι και είπα να τα γράψω να μου πείτε τη γνώμη σας.
Αυτές τις μέρες ήμουν έτοιμη.δηλαδή στο παρά πέντε να ξανακολλήσω με το <<Στέφανος-Εύα>> αλλά τελικά μου είπε η μητέρα μου τη γνώμη της (άλλη κολλημένη από κει) και μου άλλαξε τα ''πιστεύω'' που είχα ώς τότε.
Άς τα πάρω ένα,ένα.
Από άποψη χημείας είναι τέλιοι μαζί δεν το συζητώ!
Αλλά δυστηχώς υπάρχει και το στόρυ.Εγώ προσωπικά δεν έιχα κολλήσει ποτέ σε έργο με ζευγάρι.Με το Στέφανος & Έυα ήμουν τρελή και παλαβή.Όμως από τη στιγμή που μου δείχνουν ένα Στέφανο να είναι ερωτεύμενος με άλλη και να παντρεύεται την Εύα απο αγάπη και ακόμα περισσότερο απο υποχρέωση για το παιδί εγώ προσωπικά εκεί και ξενέρωσα.Δυστηχώς κατ'εμέ ο έρωτας συνήθς υπερισχύει της αγάπης,γιατί το συναίσθημα είναι πιό δυνατό και υπερτερεί.
Από τη στιγμή λοιπόν που την παραμονή του γάμου,που η Εύα φιλιέται με το Μάνο και του λέει ότι πάντα θα τον κουβαλάει μέσα της,και από τη στιγμή που ο Στέφανος φιλιέται με τη Μελίτα και της λέει πως δεν θα την ξεχάσει και γενικά αντι να χαίρεται,πίνει κτλπ εγώ λοιπόν νιώθω πώς εξεφτελίχουν το ζευγάρι.Υπερισχύει και για τους δυό η υποχρέωση για το παιδί παρά η αγάπη που νιώθει ο ένας για τον άλλο.Τέτοια μούτρα παράμονή του γάμου σίγουρα δεν είναι μούτρα ευτυχισμένου ανθρώπου που παντρέυεται την επόμενη μέρα.
Αν ήθελαν να προωθήσουν λοιπόν τον απόλυτο μεταξεί Στέφανου και Μελίτας άς εβρισκαν άλλο τρόπο,όχι εξεφτελλίζοντας την αγάπη που μας έδειχναν τόσο καιρό μεταξεί Στέφανου και Εύας!!

σε αλλα συμφωνω και σε αλλα διαφωνω απο αυτα που λες...συμφωνω οτι η ευα παντα θα ειναι κολλημενη με το μανο,ετσι δειχνει τουλαχιστον και ο στεφανος παντα θα σκεφτεται τη μελιτα...η παραμονη του γαμου τους ειναι ενα παραδειγμα γιατι αντι να χαιρεται,που θα ηταν το φυσικο αν την αγαπουσε πραγματικα,επινε και ηταν χαλια...εδειχνε ποσο δυστυχης ειναι που παντρευεται την ευα,ασχετα αν μπροστα της προσποιειται το χαρουμενο...το δηθεν χαμογελο του για μενα φαινεται σα παγωμενο...οσο για τη χημεια και την αγαπη που λες διαφωνω...εγω προσωπικα δεν ειδα ποτε χημεια μεταξυ τους,παντα εβλεπα μια παγωμαρα και δεν με επειθαν μαζι...και η αγαπη τους θεωρω οτι μαλλον ηταν επιφανειακη...η ευα παντα τον χρησιμοποιουσε για να ξεπερασει το μανο,για κεινη ηταν ενα λιμανακι που ομως οταν πηγε να σοβαρεψει το πραγμα μεταξυ τους τον παρατησε...αν τον αγαπουσε τοσο θα δεχοταν να τον παντρευτει την πρωτη φορα...οσο για το στεφανο πιο πολυ μου κανει οτι ηθελε να την προστατεψει επειδη τη συνεκρινε με τη μητερα του παρα οτι την αγαπουσε τοσο...φαινοταν οτι επαιζε παιχνιδια εις βαρος της,για νατην κερδισει και συνεχισε την εκδικηση του ενω εκεινη του ζητουσε το αντιθετο...ενας αντρας που αγαπαει αληθινα δε θελει τη γυναικα διπλα του ουτε απο τα κολπα που εκανε για να την κερδισει ουτε απο εκδικηση...ο στεφ παντα ηξερε οτι η ευα αγαπα το μανο αλλα δεν εδειχνε να ζηλευει ή να τον νοιαζει...για ολα τα παραπανω λοιπον ποτε δε με επεισε η αγαπη στεφανου-ευας...και δεν ηθελα ποτε το στεφανο με την ευα γιατι ακομη και στην αρχη που δεν υπηρχε η μελιτα,ηταν αδικο ο στεφ να ειναι με μια γυναικα που συνεχως θελει να ειναι με αλλον...
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης