Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Στέφανος - Εύα

+56
fanlouknor
filitsa
ntinafer
margaret10
xristinaki_noraloukofan
sarita
Foulitsa
almaresi
maeveline
kelly
sunrise
alkisti
NATALITSA_LOUKITSA
panpetrakatsi
maria_sab
sifantid
feggaropetra
Pennaki.......!!
masoul
l_aquila
iloveeva+manos!!
angel_patra
manos 4 ever!!
Χρύσα
ΤΖΕΛΑ
ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ
Eleftheria Nora-Loukas
elena-7-
ioulieta
Danah
soso
T2eNnh
hionati
konstantina
ΡΕΓΓΙΝΑ
elli
Καρ-Mik
Doris_
Jennifer
KatsaroYpotheto
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
mimi
xristina79
evanna
stefanos-melita
loukasnora
loukitsa
Artemis
aggeliki
anastasia20
KonstantinaA
donakon
DESPOINA
anna90
Clarabelle
jim7
60 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 2 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από evanna Παρ Ιαν 08, 2010 3:58 pm

loukitsa έγραψε:Εγώ θέλω την Ευα με τον Μάνο δεν μου αρέσει με τον Καρτάλη Rolling Eyes
Μαζι σου Αριαδνη μου! Agree Θελω την παρεα της φεγγαροπετρας χωρισμενη σε τρια πανεμορφα και ευτυχισμενα ζευγαρακια! Love!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 2 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από KonstantinaA Παρ Ιαν 08, 2010 4:58 pm

ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ.

Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΒΑΣΕΙ ΤΟΥ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΤΟΥ ΑΝ ΜΑΘΕΙ ΟΤΙ Η ΕΥΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΙΣΩΣ ΚΑΤΑΠΙΕΣΕΙ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΚΑΙ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΤΙΣ ΕΥΘΥΝΕΣ ΤΟΥ, ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΑΦΗΣΕΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙ.

ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΑΝΤΕ ΝΑ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΣΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΙ? ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΗΤΑΝ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΠΟΥ ΝΑ ΗΞΕΡΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΑΝ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΝ ΜΠΛΕΞΕΙ ΜΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΑΡΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ΚΑΙ ΑΣΕ ΑΥΤΟΝ ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΕΣΚΑΣΕ.

ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΙ ΘΑ ΘΕΛΗΣΕΙ ΚΑΙ Η ΕΥΑ ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ Η ΚΑΡΤΑΛΩ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΥΣ ΦΑΕΙ ΤΑ ΣΥΚΩΤΙΑ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΟΥΝ. ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΡΕΨΕΙ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΑΥΤΗ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΘΥΜΗΘΕΙΤΑΙ.

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 2 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από evanna Παρ Ιαν 08, 2010 5:01 pm

Οντως Αλεξανδρα ετσι και το μαθει η Καρταλω θα λυσσαξει!!!
Θα το βαλει πεισμα να παντρευτουν...μη σου πω οτι θα αυτοπροταθει και για κουμπαρα!!! :lol:
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 2 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Ιαν 08, 2010 5:05 pm

alexandra 35 έγραψε:ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ.

Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΒΑΣΕΙ ΤΟΥ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΤΟΥ ΑΝ ΜΑΘΕΙ ΟΤΙ Η ΕΥΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΙΣΩΣ ΚΑΤΑΠΙΕΣΕΙ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΚΑΙ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΤΙΣ ΕΥΘΥΝΕΣ ΤΟΥ, ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΑΦΗΣΕΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙ.

ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΑΝΤΕ ΝΑ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΣΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΙ? ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΗΤΑΝ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΠΟΥ ΝΑ ΗΞΕΡΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΑΝ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΝ ΜΠΛΕΞΕΙ ΜΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΑΡΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ΚΑΙ ΑΣΕ ΑΥΤΟΝ ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΕΣΚΑΣΕ.

ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΙ ΘΑ ΘΕΛΗΣΕΙ ΚΑΙ Η ΕΥΑ ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ Η ΚΑΡΤΑΛΩ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΥΣ ΦΑΕΙ ΤΑ ΣΥΚΩΤΙΑ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΟΥΝ. ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΡΕΨΕΙ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΑΥΤΗ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΘΥΜΗΘΕΙΤΑΙ.


Aλεξάντρα εκεί είναι η δική μου αντίρηση
Ο Στέφανος πιστεύω πρέπει να πει στην Εύα την αλήθεια για τη Μελίτα και να την αφήσει να κάνει εκείνη την επιλογή για τη ζωή της
Ήδη μια φορά της έχει διαλύσει τη ζωή επειδή πήρε μόνος του τις αποφάσεις
Δεν είναι δεκαπεντάχρονο κοριτσάκι και οφείλει να της μιλησει ανοιχτά όπως έκανε κι εκείνη όταν πήγε να ζήσει μαζί του.
Νομίζω της το οφείλει.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 2 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από xristina79 Παρ Ιαν 08, 2010 5:31 pm

Clarabelle έγραψε:
alexandra 35 έγραψε:ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ.

Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΒΑΣΕΙ ΤΟΥ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΤΟΥ ΑΝ ΜΑΘΕΙ ΟΤΙ Η ΕΥΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΙΣΩΣ ΚΑΤΑΠΙΕΣΕΙ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΚΑΙ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΤΙΣ ΕΥΘΥΝΕΣ ΤΟΥ, ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΑΦΗΣΕΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙ.

ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΑΝΤΕ ΝΑ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΣΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΙ? ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΗΤΑΝ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΠΟΥ ΝΑ ΗΞΕΡΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΑΝ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΝ ΜΠΛΕΞΕΙ ΜΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΑΡΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ΚΑΙ ΑΣΕ ΑΥΤΟΝ ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΕΣΚΑΣΕ.

ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΙ ΘΑ ΘΕΛΗΣΕΙ ΚΑΙ Η ΕΥΑ ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ Η ΚΑΡΤΑΛΩ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΥΣ ΦΑΕΙ ΤΑ ΣΥΚΩΤΙΑ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΟΥΝ. ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΡΕΨΕΙ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΑΥΤΗ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΘΥΜΗΘΕΙΤΑΙ.


Aλεξάντρα εκεί είναι η δική μου αντίρηση
Ο Στέφανος πιστεύω πρέπει να πει στην Εύα την αλήθεια για τη Μελίτα και να την αφήσει να κάνει εκείνη την επιλογή για τη ζωή της
Ήδη μια φορά της έχει διαλύσει τη ζωή επειδή πήρε μόνος του τις αποφάσεις
Δεν είναι δεκαπεντάχρονο κοριτσάκι και οφείλει να της μιλησει ανοιχτά όπως έκανε κι εκείνη όταν πήγε να ζήσει μαζί του.
Νομίζω της το οφείλει.

Συμφωνώ απόλυτα!!!! Πάλι ψέματα? Άντε μισές αλήθειες αν προτιμάτε.... Η Εύα είναι μεγάλη γυναίκα, μπορεί και πρέπει να αποφασίσει για την ζωή της γνωρίζοντας όλη την αλήθεια όμως! Αν θέλει να είναι πραγματικά δίκαιος να της πει για την Μελίτα και φυσικά τι προτίθεται να κάνει ο ίδιος (π.χ. να παντρευτούμε και θα προσπαθήσω να ξεχάσω την Μελίτα!)

Αυτό που όλοι θυσιάζονται για κάποιον (χωρίς ο κάποιος να το ζητήσει... γιατί είμαστε "σωστοί" πάνω από όλα!) και κανένας δεν λέει τι αισθάνεται πραγματικά (για το καλό πάντα του άλλου!) με εκνευρίζει αφάνταστα! Και τις περισσότερες φορές είναι και ένα παιδί στη μέση.... εμπόδιο τα κάνανε τα περισσότερα παιδιά οι σεναριογράφοι....
xristina79
xristina79
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 2 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από KonstantinaA Παρ Ιαν 08, 2010 5:44 pm

ΝΑΙ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΙ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ, ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙ Η ΕΥΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ, ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΣΗ ΖΩΗΣ ΕΝΑΣ ΓΑΜΟΣ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ.

ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΣΟ ΔΙΚΑΙΟΣ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΞΕΣΤΟΜΙΣΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΓΥΝΑΙΚΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ. ΕΧΟΥΝ ΜΟΙΡΑΣΤΕΙ ΞΑΝΑ ΟΙ ΔΥΟ ΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΙΔΙΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ. ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΧΑΛΑΡΑ Η ΕΥΑ? ΑΝ ΤΟ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΑΡΝΗΘΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ.


ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΣΤΗ ΜΑΝΑ ΤΟΥ " ΕΓΩ ΩΣ ΤΙ ΘΑ ΣΥΣΤΗΝΟΜΑΙ ΤΩΡΑ ΩΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟ ΚΑΘΑΡΜΑ Η ΩΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Ο ΨΕΥΤΗΣ?" ΤΟΝ ΝΟΙΑΖΕΙ Η ΓΝΩΜΗ ΟΛΩΝ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΥΑΙΣΘΗΣΙΕΣ ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΑ ΦΑΣΗ ΤΙ ΝΑ ΠΡΩΤΟΜΑΖΕΨΕΙ? ΤΗΝ ΠΡΟΔΩΣΙΑ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ? ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙ ΤΟ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΒΡΕΘΟΥΝ ΟΙ ΠΙΝΑΚΕΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΝ Η ΜΠΑΛΑ, ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΤΗ ΘΕΛΕΙ ΑΛΛΑ ΕΚΤΟΣ ΟΤΙ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΛΑΝΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ ΤΗΣ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΩΡΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΥΑ ΕΓΚΥΟΣ.

ΗΜΑΡΤΟΝ!!!!!!!!!!! ΒΡΕΙΤΕ ΤΟΥ ΜΙΑ ΣΠΗΛΙΑ ΝΑ ΚΡΥΦΤΕΙ. ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΘΑ ΤΑ ΞΕΜΠΛΕΞΕΙΣ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ.
ΟΛΑ ΚΑΠΟΤΕ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΣΤΟ ΦΩΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟΥΜΑΣΤΕ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΟΥΜΕ ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΠΟΥ ΠΟΝΑΝΕ. ΤΩΡΑ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΤΗΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥ.

ΠΟΙΟ ΜΕΤΩΠΟ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙ ΠΡΩΤΟ? ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΝΑ ΠΕΙ ΤΙ? ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΠΛΕΓΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΟΣ ΟΣΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ.

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 2 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από xristina79 Παρ Ιαν 08, 2010 5:51 pm

Μπλεγμένος και μπερδεμένος είναι σίγουρα... αλλά μέσα σε όλα καλό θα ήταν να κάνει και μια αυτοκριτική! γιατί δεν βρέθηκε ξαφνικά μπλεγμένος μέσα σε μια μέρα.... έβαλε κι αυτός το χεράκι του! Ο Στέφανος πάντως δεν έχει καταλάβει τι έχει κάνει, πόσο έχει πληγώσει τόσους ανθρώπους, τα λάθη του.... καιρός του δεν είναι να τα συνειδητοποιήσει όλα αυτά?
xristina79
xristina79
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 2 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από Clarabelle Κυρ Ιαν 10, 2010 12:54 pm

xristina79 έγραψε:Μπλεγμένος και μπερδεμένος είναι σίγουρα... αλλά μέσα σε όλα καλό θα ήταν να κάνει και μια αυτοκριτική! γιατί δεν βρέθηκε ξαφνικά μπλεγμένος μέσα σε μια μέρα.... έβαλε κι αυτός το χεράκι του! Ο Στέφανος πάντως δεν έχει καταλάβει τι έχει κάνει, πόσο έχει πληγώσει τόσους ανθρώπους, τα λάθη του.... καιρός του δεν είναι να τα συνειδητοποιήσει όλα αυτά?


Εμένα σ αυτό ακριβώς το σημείο με παραξενεύει το σενάριο. Αν θέλεις είναι ο ένας απ τους λόγους που δεν μου κάθησε ποτέ καλά η σχέση του Στεφανου με τη Μελίτα.
Ο κύριος εκ Παρισίων έκανε μεθοδικές κινήσεις να διαλύσει το γάμο της Εύας. Ο ίδιος ισχυρίζεται οτι δεν είχε να κάνει με την εκδίκησή του στο Μάνο. Όμως μεθόδευσε μια σειρά από κινήσεις για να αποκτήσει την Εύα. Κανένας δεν κάνει όσα έκανε αυτός αν δεν έχει λόγους. Η δικαιολογία οτι το έκανε να προστατέψει την Εύα απ το Μάνο ήταν αστεία. Θα το καταλάβαινα αν το έκανε για να την εκδικηθεί επειδή τον άφησε πριν το γάμο τους. Θα το καταλάβαινα αν έλεγε οτι το έκανε γιατί ένοιωθε έντονο πάθος γι αυτή. Να μεθοδεύει κινήσεις έναν ολόκληρο χρόνο από αδελφική αγάπη μου φαίνεται τουλάχιστον χαζό.
Όταν άρχισαν να συζούν φαινόταν να το απολαμβάνει και δεν ξεχνάω οτι για να το πετύχει έβαλε να τον πυροβολήσουν. Μας τον έχουν δείξει να μονολογεί θα σε χάσω όταν οι κοπέλες είχαν απαχθεί. Άλλωστε επεδίωκε να κάνει μαζί της παιδί οπότε τώρα δεν του φταίει κανείς.
Αντίθετα αυτός είναι υπεύθυνος για πολλά που έχει υποστεί η Εύα. Αφου πρώτα τη διέλυσε στη συνέχεια την ξεπούλησε σε μια νύχτα. Όλο αυτό δεν έχει συνοχή. Θα δεχόμουν τον κεραυνοβόλο έρωτα αν τον έβλεπα να κάνει στροφή την πρώτη στιγμή που συνάντησε τη Μελίτα. Κεραυνοβόλο με χρονοκαθυστέρηση πρώτη φορά βλέπω.
Αντίθετα κάθε φορά που συναντά την Εύα βγάζει μια γλύκα μαζί της που δεν την έχω δει σε άλλες του σχέσεις
Ακριβώς την ίδια συμπεριφορά έχει η Εύα κάθε φορά που είναι μαζί του. Δείχνει αγάπη και τρυφερότητα. Ακόμη και στα ζόρια της τον σκέπτεται και τον λογαριάζει
Περιμένω να δω που το πάνε με μεγάλη περιέργεια ομολογώ.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 2 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από mimi Κυρ Ιαν 10, 2010 1:09 pm

Clarabelle έγραψε:
xristina79 έγραψε:Μπλεγμένος και μπερδεμένος είναι σίγουρα... αλλά μέσα σε όλα καλό θα ήταν να κάνει και μια αυτοκριτική! γιατί δεν βρέθηκε ξαφνικά μπλεγμένος μέσα σε μια μέρα.... έβαλε κι αυτός το χεράκι του! Ο Στέφανος πάντως δεν έχει καταλάβει τι έχει κάνει, πόσο έχει πληγώσει τόσους ανθρώπους, τα λάθη του.... καιρός του δεν είναι να τα συνειδητοποιήσει όλα αυτά?


Εμένα σ αυτό ακριβώς το σημείο με παραξενεύει το σενάριο. Αν θέλεις είναι ο ένας απ τους λόγους που δεν μου κάθησε ποτέ καλά η σχέση του Στεφανου με τη Μελίτα.
Ο κύριος εκ Παρισίων έκανε μεθοδικές κινήσεις να διαλύσει το γάμο της Εύας. Ο ίδιος ισχυρίζεται οτι δεν είχε να κάνει με την εκδίκησή του στο Μάνο. Όμως μεθόδευσε μια σειρά από κινήσεις για να αποκτήσει την Εύα. Κανένας δεν κάνει όσα έκανε αυτός αν δεν έχει λόγους. Η δικαιολογία οτι το έκανε να προστατέψει την Εύα απ το Μάνο ήταν αστεία. Θα το καταλάβαινα αν το έκανε για να την εκδικηθεί επειδή τον άφησε πριν το γάμο τους. Θα το καταλάβαινα αν έλεγε οτι το έκανε γιατί ένοιωθε έντονο πάθος γι αυτή. Να μεθοδεύει κινήσεις έναν ολόκληρο χρόνο από αδελφική αγάπη μου φαίνεται τουλάχιστον χαζό.
Όταν άρχισαν να συζούν φαινόταν να το απολαμβάνει και δεν ξεχνάω οτι για να το πετύχει έβαλε να τον πυροβολήσουν. Μας τον έχουν δείξει να μονολογεί θα σε χάσω όταν οι κοπέλες είχαν απαχθεί. Άλλωστε επεδίωκε να κάνει μαζί της παιδί οπότε τώρα δεν του φταίει κανείς.
Αντίθετα αυτός είναι υπεύθυνος για πολλά που έχει υποστεί η Εύα. Αφου πρώτα τη διέλυσε στη συνέχεια την ξεπούλησε σε μια νύχτα. Όλο αυτό δεν έχει συνοχή. Θα δεχόμουν τον κεραυνοβόλο έρωτα αν τον έβλεπα να κάνει στροφή την πρώτη στιγμή που συνάντησε τη Μελίτα. Κεραυνοβόλο με χρονοκαθυστέρηση πρώτη φορά βλέπω.
Αντίθετα κάθε φορά που συναντά την Εύα βγάζει μια γλύκα μαζί της που δεν την έχω δει σε άλλες του σχέσεις
Ακριβώς την ίδια συμπεριφορά έχει η Εύα κάθε φορά που είναι μαζί του. Δείχνει αγάπη και τρυφερότητα. Ακόμη και στα ζόρια της τον σκέπτεται και τον λογαριάζει
Περιμένω να δω που το πάνε με μεγάλη περιέργεια ομολογώ.


συμφωνώ ..................... Agree Agree
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 2 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από mimi Κυρ Ιαν 10, 2010 5:48 pm

Σαν ζευγάρι μ'άρεσαν πάρα πολύ έλαμπαν μαζί μιλούσαν με κινήσεις βλέμματα δεν χρειαζόντουσαν λέξεις ..........κεντούσαν.............
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 2 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Κυρ Ιαν 10, 2010 6:01 pm

Σαν ζευγαρι που αρεσουν αρκετα ......και τους προτιμω απο Μελιτα Στεφανο!!!
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 2 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Κυρ Ιαν 10, 2010 6:02 pm

Εμένα αυτό το ζευγάρι μου άρεσε πάααααααααααααρα πολύ εξαρχής!

Μέχρι το τελευταίο επεισόδιο της πρώτης σεζόν δεν είχα δει κανένα ζευγάρι στη σειρά να πιάνει κουβέντα με τα μάτια!

Η σκηνή στην παραλία που εμφανίζεται ο Μάνος ήταν καταπληκτική. Είπε ο Μάνος το όνομα της Εύας και μετά μας έδειξαν βουβές σκηνές τα πρόσωπα του Στέφανου και της Εύας όπου καταλάβαινες ακριβώς την συζήτηση που θα μπορούσε να γίνεται.

Ο Στέφανος με το βλέμμα ρώτησε την Εύα αν θέλει να φύγει και να την αφήσει να μιλήσει με το Μάνο και αν θα είναι εντάξει και η Εύα συγκατένευσε χωρίς καν να μιλήσουν! Τόσο απλά!

Αυτό για μένα είναι χημεία, είναι σωστό παίξιμο, δείχνει ηθοποιούς με αξία και ταλέντο!!!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 2 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από mimi Κυρ Ιαν 10, 2010 6:09 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Εμένα αυτό το ζευγάρι μου άρεσε πάααααααααααααρα πολύ εξαρχής!

Μέχρι το τελευταίο επεισόδιο της πρώτης σεζόν δεν είχα δει κανένα ζευγάρι στη σειρά να πιάνει κουβέντα με τα μάτια!

Η σκηνή στην παραλία που εμφανίζεται ο Μάνος ήταν καταπληκτική. Είπε ο Μάνος το όνομα της Εύας και μετά μας έδειξαν βουβές σκηνές τα πρόσωπα του Στέφανου και της Εύας όπου καταλάβαινες ακριβώς την συζήτηση που θα μπορούσε να γίνεται.

Ο Στέφανος με το βλέμμα ρώτησε την Εύα αν θέλει να φύγει και να την αφήσει να μιλήσει με το Μάνο και αν θα είναι εντάξει και η Εύα συγκατένευσε χωρίς καν να μιλήσουν! Τόσο απλά!

Αυτό για μένα είναι χημεία, είναι σωστό παίξιμο, δείχνει ηθοποιούς με αξία και ταλέντο!!!



μπορώ τώρα εγώ να μην συμφωνήσω
εγώ δεν τους πήγαινα και πολύ σαν ζευγάρι στην αρχή αλλά μετά ξετρελάθηκα όλο αυτό που έβγαζαν ήταν απίστευτο καθόλου υπερβολικό και απλά τέλειο δεν ξεχνάω βέβαια στο τέλος μετά την κουβέντα της με τον Μάνο που του δίνει του απλώνει το χέρι εκείνο το βλέμμα ήταν αξέχαστο και όλες οι υπόλοιπες σκηνές τους............................
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 2 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Κυρ Ιαν 10, 2010 6:19 pm

Εμένα πάνω απο όλα με μάγεψε η γλύκα και η λάμψη που έβγαζε η Εύα όταν ήταν μαζί του mimi αλλα και τα απίστευτα χαμόγελα και η ευτυχία που έβγαζε ο Στέφανος μαζί με την Εύα!

Δεν θα ξεχάσω ποτέ στην απαγωγή όταν ανέφερε ο Μάνος ότι τα κορίτσια μπορεί να μην ζουν, πώς αντέδρασε ο Στέφανος, το βλέμα του ήταν ανατριχιαστικό, ήταν σαν να του έμπηγαν μαχαίρι στην καρδιά δες δες

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 2 Stefanos26

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 2 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από mimi Κυρ Ιαν 10, 2010 6:25 pm

θυμάμαι γιατί εκεί που μιλούσε με την Στεφανομανούλα στην απαγωγή πραγματικά με πήραν τα ζουμιά
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 2 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από Clarabelle Κυρ Ιαν 10, 2010 6:27 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Εμένα πάνω απο όλα με μάγεψε η γλύκα και η λάμψη που έβγαζε η Εύα όταν ήταν μαζί του mimi αλλα και τα απίστευτα χαμόγελα και η ευτυχία που έβγαζε ο Στέφανος μαζί με την Εύα!

Δεν θα ξεχάσω ποτέ στην απαγωγή όταν ανέφερε ο Μάνος ότι τα κορίτσια μπορεί να μην ζουν, πώς αντέδρασε ο Στέφανος, το βλέμα του ήταν ανατριχιαστικό, ήταν σαν να του έμπηγαν μαχαίρι στην καρδιά δες δες

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 2 Stefanos26



Ακριβώς αυτό λέω κι εγώ.
Οτι φαινόταν να πονάει απίστευτα και να μην ξέρει τι να κάνει. Μη ξεχνάς οτι πήγε στη μάνα του και της έλεγε μπορεί να μην την ξαναδώ.
Δεν τον είδα να λέει τα ίδια για όλες τις κοπέλες. Αυτή που τον έκαιγε ήταν η Εύα.
Αν όπως ισχυρίζονται είχε νοιώσει τον κεραυνοβόλο έρωτα για τη Μελίτα θα σκεπτόταν λίγο κι αυτή ή έστω τις κοπέλες στο σύνολό τους.
Αρα μάλλον έχω δίκιο όταν λέω οτι ο κεραυνοβόλος έρωτας του ήρθε με χρονοκαθυστέρηση. Σαν τα χρηματοκιβώτια στις τράπεζες ένα πράγμα
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 2 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από Jennifer Κυρ Ιαν 10, 2010 6:30 pm

mimi έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Εμένα αυτό το ζευγάρι μου άρεσε πάααααααααααααρα πολύ εξαρχής!

Μέχρι το τελευταίο επεισόδιο της πρώτης σεζόν δεν είχα δει κανένα ζευγάρι στη σειρά να πιάνει κουβέντα με τα μάτια!

Η σκηνή στην παραλία που εμφανίζεται ο Μάνος ήταν καταπληκτική. Είπε ο Μάνος το όνομα της Εύας και μετά μας έδειξαν βουβές σκηνές τα πρόσωπα του Στέφανου και της Εύας όπου καταλάβαινες ακριβώς την συζήτηση που θα μπορούσε να γίνεται.

Ο Στέφανος με το βλέμμα ρώτησε την Εύα αν θέλει να φύγει και να την αφήσει να μιλήσει με το Μάνο και αν θα είναι εντάξει και η Εύα συγκατένευσε χωρίς καν να μιλήσουν! Τόσο απλά!

Αυτό για μένα είναι χημεία, είναι σωστό παίξιμο, δείχνει ηθοποιούς με αξία και ταλέντο!!!



μπορώ τώρα εγώ να μην συμφωνήσω
εγώ δεν τους πήγαινα και πολύ σαν ζευγάρι στην αρχή αλλά μετά ξετρελάθηκα όλο αυτό που έβγαζαν ήταν απίστευτο καθόλου υπερβολικό και απλά τέλειο δεν ξεχνάω βέβαια στο τέλος μετά την κουβέντα της με τον Μάνο που του δίνει του απλώνει το χέρι εκείνο το βλέμμα ήταν αξέχαστο και όλες οι υπόλοιπες σκηνές τους............................

Συμφωνώ, συμφωνώ, συμφωνώ!
Εμένα μου άρεσαν απο την πρώτη τους σκηνή στην παραλία! Ο Στέφανος την κοιτούσε με ένα βλέμμα που φώναζε Σ'ΑΓΑΠΑΩ. Έδειχνε πόσο συγκινημένος ήταν που την έβλεπε μετά απο τόσο καιρό.... ήταν απίστευτη η σκηνή τους!
Εκείνο που είχα σκεφτεί τότε ήταν οτι ο Μάνος ποτέ δεν κοίταξε την Ευα με αυτό τον τρόπο. Θα μου πείτε ίσως είναι και η ερμηνεία των ηθοποιών, αλλά πιστεύω πως και ο Μπουγιούρης μπορεί να δείξει πολλά μόνο με το βλέμμα του όπως και ο Σταύρου. Απο εκείνη την πρώτη σκηνή κόλλησα με αυτό το ζευγάρι :(
Jennifer
Jennifer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 2 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Κυρ Ιαν 10, 2010 6:30 pm

Ο Στέφανος ταξίδεψε από το Παρίσι με μια φωτογραφία της Εύας ανα χείρας, αυτό δεν το ξεχνάω!

Και βέβαια την αγαπάει πολύ! Την ήθελε πάντα στο πλευρό του και τη φρόντιζε απίστευτα!

Αλλα και η Εύα δίπλα του έλαμπε απο χαρά και ηρεμία! Αυτοί οι άνθρωποι ταιριάζουν πολύ!!!

Όσο για το πρώτο τους φιλί, δεν έχω λόγια! Για μένα αυτό το φιλί ήταν μακράν η καλύτερη ερωτική σκηνή της σειράς!!! Είχε τόσα συναισθήματα τα οποία έβγαιναν από το τέλειο παίξιμο των δύο ηθοποιών! Δεν χρειάζονται πολλές λέξεις να περιγράψεις αυτό το φιλί, μια αρκεί.

Απλά ΤΕΛΕΙΟ!!!!!!!!!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 2 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από evanna Κυρ Ιαν 10, 2010 6:32 pm

Βρε παιδια μισο λεπτο...η απαγωγη δεν εγινε πριν το φιλι Στεφανου-Μελιτας!?Γιατι εγω ετσι θυμαμαι!Αρα λογικο δεν ηταν ο Στεφανος να σκεφτεται μονο την Ευα και να μην αναφερει καθολου τη Μελιτα με την οποια τοτε ηταν στα μαχαιρια?
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 2 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από Jennifer Κυρ Ιαν 10, 2010 6:32 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Ο Στέφανος ταξίδεψε από το Παρίσι με μια φωτογραφία της Εύας ανα χείρας, αυτό δεν το ξεχνάω!

Και βέβαια την αγαπάει πολύ! Την ήθελε πάντα στο πλευρό του και τη φρόντιζε απίστευτα!

Αλλα και η Εύα δίπλα του έλαμπε απο χαρά και ηρεμία! Αυτοί οι άνθρωποι ταιριάζουν πολύ!!!

Όσο για το πρώτο τους φιλί, δεν έχω λόγια! Για μένα αυτό το φιλί ήταν μακράν η καλύτερη ερωτική σκηνή της σειράς!!! Είχε τόσα συναισθήματα τα οποία έβγαιναν από το τέλειο παίξιμο των δύο ηθοποιών! Δεν χρειάζονται πολλές λέξεις να περιγράψεις αυτό το φιλί, μια αρκεί.

Απλά ΤΕΛΕΙΟ!!!!!!!!!


Αχ και πάλι συμφωνώ... Agree
Jennifer
Jennifer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 2 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από mimi Κυρ Ιαν 10, 2010 6:32 pm

συμφωνώ ........................και μην ξεχνάμε ότι δάκρυσε καθώς κοιτούσε τη φωτό
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 2 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από mimi Κυρ Ιαν 10, 2010 6:34 pm

evanna έγραψε:Βρε παιδια μισο λεπτο...η απαγωγη δεν εγινε πριν το φιλι Στεφανου-Μελιτας!?Γιατι εγω ετσι θυμαμαι!Αρα λογικο δεν ηταν ο Στεφανος να σκεφτεται μονο την Ευα και να μην αναφερει καθολου τη Μελιτα με την οποια τοτε ηταν στα μαχαιρια?

Evanna μου όταν λέμε κεραυνοβόλο έρωτα δεν εννοούμε με την πρώτη ματιά
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 2 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από Jennifer Κυρ Ιαν 10, 2010 6:35 pm

evanna έγραψε:Βρε παιδια μισο λεπτο...η απαγωγη δεν εγινε πριν το φιλι Στεφανου-Μελιτας!?Γιατι εγω ετσι θυμαμαι!Αρα λογικο δεν ηταν ο Στεφανος να σκεφτεται μονο την Ευα και να μην αναφερει καθολου τη Μελιτα με την οποια τοτε ηταν στα μαχαιρια?

Ναι evanna μου. Αλλά υποτίθεται ο έρωτας του Στέφανου και της Μελίτας ήταν κεραυνοβόλος. Άρα, αφού ήταν κεραυνοβόλος, θα έπρεπε να την έχει στο μυαλό του απο την πρώτη στιγμή που την είδε μπροστά του. Σωστά?
Jennifer
Jennifer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 2 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από Clarabelle Κυρ Ιαν 10, 2010 6:35 pm

evanna έγραψε:Βρε παιδια μισο λεπτο...η απαγωγη δεν εγινε πριν το φιλι Στεφανου-Μελιτας!?Γιατι εγω ετσι θυμαμαι!Αρα λογικο δεν ηταν ο Στεφανος να σκεφτεται μονο την Ευα και να μην αναφερει καθολου τη Μελιτα με την οποια τοτε ηταν στα μαχαιρια?


evanna μου αυτό λέω κι εγώ, οτι ο Στέφανος έδειχνε να μην έχει καμιά άλλη στο μυαλό του μέχρι εκείνο το φιλί.
Άρα καταρίπτεται εντελώς το σενάριο του κεραυνοβόλου έρωτα.
Για μένα λέμε κεραυνοβόλος όταν συμβεί ξαφνικά με την πρώτη ματιά.
Για να ερωτευτείς κάποιον ή θα πρέπει απ την πρώτη ματιά να νοιώσεις έντονα ή θα πρέπει να τον αγαπήσεις και να τον εκτιμήσεις με τον καιρό.
Εδώ δεν έγινε ούτε το ένα ούτε το άλλο.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 2 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από DESPOINA Κυρ Ιαν 10, 2010 6:38 pm

Αντίθετα κάθε φορά που συναντά την Εύα βγάζει μια γλύκα μαζί της που δεν την έχω δει σε άλλες του σχέσεις
Ακριβώς την ίδια συμπεριφορά έχει η Εύα κάθε φορά που είναι μαζί του. Δείχνει αγάπη και τρυφερότητα. Ακόμη και στα ζόρια της τον σκέπτεται και τον λογαριάζει
Περιμένω να δω που το πάνε με μεγάλη περιέργεια ομολογώ.



Αυτό δεν είναι το ζητούμενο? Η αγάπη κ η τρυφερότητα! Πραγματικά δεν καταλαβαίνω τον διαχωρισμό....ο Στέφανος εδειξε τα συναισθηματα του...την αγάπη, τον πόνο κ το φόβο του για την Εύα! Αν αυτό δεν ειναι έρωτας-αγάπη τότε τι είναι? Από πότε ο έρωτας είναι 3 βραδιές σεξ?
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης