Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Στέφανος - Εύα

+56
fanlouknor
filitsa
ntinafer
margaret10
xristinaki_noraloukofan
sarita
Foulitsa
almaresi
maeveline
kelly
sunrise
alkisti
NATALITSA_LOUKITSA
panpetrakatsi
maria_sab
sifantid
feggaropetra
Pennaki.......!!
masoul
l_aquila
iloveeva+manos!!
angel_patra
manos 4 ever!!
Χρύσα
ΤΖΕΛΑ
ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ
Eleftheria Nora-Loukas
elena-7-
ioulieta
Danah
soso
T2eNnh
hionati
konstantina
ΡΕΓΓΙΝΑ
elli
Καρ-Mik
Doris_
Jennifer
KatsaroYpotheto
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
mimi
xristina79
evanna
stefanos-melita
loukasnora
loukitsa
Artemis
aggeliki
anastasia20
KonstantinaA
donakon
DESPOINA
anna90
Clarabelle
jim7
60 απαντήσεις

Σελίδα 6 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 6 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από ΤΖΕΛΑ Κυρ Απρ 25, 2010 5:48 am

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΑΝΩΡΙΜΟΤΗΤΑΣ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΧΑΣΕ ΤΗΝ ΓΗ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ Η ΕΥΑ ΟΔΗΓΕΙΤΑΙ ΣΕ ΑΚΡΑΙΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΗΤΑΝ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ.ΟΣΤΕΦΑΝΟΣ ΗΞΕΡΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΟΤΙ Η ΕΥΑ ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΧΑΣΕΙ ΠΟΤΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗ , ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΞΕΚΑΘΑΡΟΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΤΗΣ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΧΕΣΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΡΙΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΟΥΝ .ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΟΙ ΔΥΟ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥΣ .ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΜΑΖΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΤΙ ΧΑΡΕΣ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΑΠΟ ΤΗΣ ΣΧΕΣΗΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ?ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΟΣΟ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΣΟ ΕΙΔΑΜΕ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΗΡΕΜΗ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΕΙΧΑΝ ΜΕΓΑΛΟ ΕΡΩΤΑ.ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ.
ΤΖΕΛΑ
ΤΖΕΛΑ
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΚΗΦΙΣΙΑ
Ασχολίες : ΠΟΛΛΕΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 6 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από Jennifer Τετ Ιουλ 07, 2010 2:03 pm

Πολύ λυπήθηκα που έχασα χτες την συζήτηση με τις παρουσίες για το αγαπημένο μου ζευγάρι, αλλά αφού τη διακόψατε στην ενότητα videos δηλώνω παρουσία εδώ Opados

Φυσικά υπάρχει χημεία μεταξύ Σταύρου-Ξυλά. Ακόμα και όταν κάθονταν απλά στον καναπέ και μιλούσαν. Η Ευα πάντα έλαμπε μαζί του, φωτιζόταν το πρόσωπο της. Και ο Στέφανος την κοίταζε με ένα βλέμμα... την Ευα κοίταζε εγώ έλιωνα Love!
Jennifer
Jennifer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 6 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από l_aquila Τετ Ιουλ 07, 2010 2:21 pm

Jennifer έγραψε:Πολύ λυπήθηκα που έχασα χτες την συζήτηση με τις παρουσίες για το αγαπημένο μου ζευγάρι, αλλά αφού τη διακόψατε στην ενότητα videos δηλώνω παρουσία εδώ Opados

Φυσικά υπάρχει χημεία μεταξύ Σταύρου-Ξυλά. Ακόμα και όταν κάθονταν απλά στον καναπέ και μιλούσαν. Η Ευα πάντα έλαμπε μαζί του, φωτιζόταν το πρόσωπο της. Και ο Στέφανος την κοίταζε με ένα βλέμμα... την Ευα κοίταζε εγώ έλιωνα Love!

Κοίτα εκεί την διακόψαμε γιατί ήταν εκτός θέματος. Αυτό το τοπικ ήταν και είναι για βιντεάκια. Εύα -Στέφανος μαζί στον 3 κύκλο. :lol:
l_aquila
l_aquila
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 6 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από loukitsa Τετ Ιουλ 07, 2010 11:15 pm

Τωρα που ξαναβλέπω τα επεισόδια σε επανάληψη
βλέπω την χημεια που εχουν Ευα και Στεφανος
και τωρα με τον άγγελο το γιο τους μακαρι να τα ξαναβρουν
να δουμε καμια σκηνη της προκοπης και να μεγαλουργησει επιτελους και ο Σταυρου :wink2:
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 6 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από masoul Πεμ Ιουλ 08, 2010 2:20 am

loukitsa έγραψε:Τωρα που ξαναβλέπω τα επεισόδια σε επανάληψη
βλέπω την χημεια που εχουν Ευα και Στεφανος
και τωρα με τον άγγελο το γιο τους μακαρι να τα ξαναβρουν
να δουμε καμια σκηνη της προκοπης και να μεγαλουργησει επιτελους και ο Σταυρου :wink2:

Συμφωνώ απόλ.. 100% εννοώ!!! Και επειδή εγώ δεν έχω δει και τα επεισόδια των πρώτων μηνών που ήταν πιο πολύ Εύα-Μάνος τολμώ να πω ότι μου αρέσουν περισσότερο αυτοί οι 2 μάζι!!! Επομένως ανυπομονώ να δούμε Στέφανο με Εύα μαζί στον επόμενο κύκλο και όχι τα κουλά που διαβάζουμε ότι θα ερωτευθούν με Εριέτα και Λευτεράκη..... μη τρελαθούμε τελείως δλδ!!!!
masoul
masoul
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 6 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Πεμ Ιουλ 08, 2010 2:46 am

Και εγω θα ηθελα να τους ξαναδω μαζι!!Βασικα ο Στεφανος μονο με την Ευα μου βγαζει χημεια,συγγνωμη κιολας....Ειναι σαν να τους δενει κατι παραπανω απο το παιδακι τους....Κατι πιο ξεχωριστο,ισως μια κρυφη αγαπη και δεν εννοω ερωτικη ουτε απλη,ανθρωπινη....Δεν ξερω ισως κανω και λαθος!!!!!!!!!!!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 6 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από loukitsa Πεμ Ιουλ 08, 2010 2:49 am

Ταιριαζουν πολυ
ειναι οφθαλμοφανές
:wink2:
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 6 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από feggaropetra Πεμ Ιουλ 08, 2010 12:47 pm

Θα συμφωνήσω κι εγώ, ότι αν ο Στέφανος ταιριάζει με κάποια εκεί μέσα, αυτή είναι η Εύα... Στην αρχή έβλεπα μια κάποια χημεία ανάμεσα σε Στέφανο-Μελίτα, το είχα δει θετικά, αλλά μόλις έγιναν ζευγάρι... ξεφούσκωσε. Αλλά και η Εύα νομίζω ότι με το Στέφανο ταιριάζει περισσότερο -από άποψης χημείας- απ'όλους εκί μέσα, ακόμα κι από το Μάνο... Θα ήταν ωραίο ζευγάρι, τώρα τους δένει κι ένα παιδί. ☀

feggaropetra
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 6 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από manos 4 ever!! Πεμ Ιουλ 08, 2010 3:11 pm

Και εγώ θα συμφωνήσω ότι και εμφανισιακά να τους παρατηρήσει κανείς, Έυα-Στέφανος ταιριάζουν πιο πολύ και από την Έυα με το Μάνο. Η χημεία τους επίσης είναι εμφανής και στον τομέα της υποκριτικής και τολμώ να πω ότι ο καλύτερος παρτενέρ για την Ξυλά είναι ο Σταύρου, σε σύγκριση με όλους όσους έχουμε δει μέχρι τώρα, αν και φυσικά τη θέλω αποκλειστικά και μόνο με το Μάνο!!!!!!!!!!!!!!!!! Love! Love!
manos 4 ever!!
manos 4 ever!!
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Γη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 6 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από soso Πεμ Ιουλ 08, 2010 3:18 pm

manos 4 ever!! έγραψε:Και εγώ θα συμφωνήσω ότι και εμφανισιακά να τους παρατηρήσει κανείς, Έυα-Στέφανος ταιριάζουν πιο πολύ και από την Έυα με το Μάνο. Η χημεία τους επίσης είναι εμφανής και στον τομέα της υποκριτικής και τολμώ να πω ότι ο καλύτερος παρτενέρ για την Ξυλά είναι ο Σταύρου, σε σύγκριση με όλους όσους έχουμε δει μέχρι τώρα, αν και φυσικά τη θέλω αποκλειστικά και μόνο με το Μάνο!!!!!!!!!!!!!!!!! Love! Love!

Δε θα μπορούσα να τα πω καλύτερα!
Προσυπογράφω σε όλα! Palamakia Palamakia
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 6 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από loukitsa Πεμ Ιουλ 08, 2010 3:21 pm

manos 4 ever!! έγραψε:Και εγώ θα συμφωνήσω ότι και εμφανισιακά να τους παρατηρήσει κανείς, Έυα-Στέφανος ταιριάζουν πιο πολύ και από την Έυα με το Μάνο. Η χημεία τους επίσης είναι εμφανής και στον τομέα της υποκριτικής και τολμώ να πω ότι ο καλύτερος παρτενέρ για την Ξυλά είναι ο Σταύρου, σε σύγκριση με όλους όσους έχουμε δει μέχρι τώρα, αν και φυσικά τη θέλω αποκλειστικά και μόνο με το Μάνο!!!!!!!!!!!!!!!!! Love! Love!

Και μενα με κάλυψες oscar
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 6 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από soso Πεμ Ιουλ 08, 2010 3:31 pm

loukitsa έγραψε:
manos 4 ever!! έγραψε:Και εγώ θα συμφωνήσω ότι και εμφανισιακά να τους παρατηρήσει κανείς, Έυα-Στέφανος ταιριάζουν πιο πολύ και από την Έυα με το Μάνο. Η χημεία τους επίσης είναι εμφανής και στον τομέα της υποκριτικής και τολμώ να πω ότι ο καλύτερος παρτενέρ για την Ξυλά είναι ο Σταύρου, σε σύγκριση με όλους όσους έχουμε δει μέχρι τώρα, αν και φυσικά τη θέλω αποκλειστικά και μόνο με το Μάνο!!!!!!!!!!!!!!!!! Love! Love!

Και μενα με κάλυψες oscar

Θεά,με πέθανε η υπογραφή σου! Palamakia gelio gelio
Υγ.Αλλα΄έτσι σκέτο;;..χωρίς να ναι έστω παραλίγο πρώην της Ευας,το αποκλείω!
Σπαει το προσωπικό της γούρι,της κοπέλας!Λίγο σέβας στις παραδόσεις,παρακαλώ!
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 6 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από loukitsa Πεμ Ιουλ 08, 2010 3:45 pm

Χαιρομαι που συμφωνουμε κοριτσια για Ευα και Στεφανο

Υγ. soso όπως διέταξες εκανα μια μικρη διόρθωση gelio
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 6 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από soso Πεμ Ιουλ 08, 2010 3:49 pm

loukitsa έγραψε:Χαιρομαι που συμφωνουμε κοριτσια για Ευα και Στεφανο

Υγ. soso όπως διέταξες εκανα μια μικρη διόρθωση gelio

: respect : : respect : : respect :

Τωρα μαλιστα!Ακουγεται πολύ πιθανό! afro
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 6 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από loukitsa Παρ Ιουλ 09, 2010 11:34 pm

Είδα λιγακι απο το σημερινό επεισόδιο σε επανάληψη Love!
Τι καλες εποχες με δυνατες ερμηνείες και απο τους δυό τους!!!!!! Love!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 6 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Παρ Ιουλ 09, 2010 11:38 pm

loukitsa έγραψε:Είδα λιγακι απο το σημερινό επεισόδιο σε επανάληψη Love!
Τι καλες εποχες με δυνατες ερμηνείες και απο τους δυό τους!!!!!! Love!
Εχεις δικιο Loukitsaki μου!!!Οι ερμηνειες τους ειναι παντα υπεροχες!!Ταιριαζουν τοσο μαζι και ειναι αδικο να μην ειναι ζευγαρι τωρα...
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 6 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από sifantid Σαβ Ιουλ 10, 2010 12:50 am

Pennaki.......!! έγραψε:
loukitsa έγραψε:Είδα λιγακι απο το σημερινό επεισόδιο σε επανάληψη Love!
Τι καλες εποχες με δυνατες ερμηνείες και απο τους δυό τους!!!!!! Love!
Εχεις δικιο Loukitsaki μου!!!Οι ερμηνειες τους ειναι παντα υπεροχες!!Ταιριαζουν τοσο μαζι και ειναι αδικο να μην ειναι ζευγαρι τωρα...
Συμφωνώ και εγώ... Παραδέχομαι ότι στην αρχή λόγω της ιδιαίτερης αναμονής μου για τη σχέση Νόρας-Λουκά δεν τους είχα προσέξει και τόσο, αλλά τώρα στις επαναλήψεις ξεχωρίζει η χημεία τους... Λάμπουν όταν είναι μαζί! :wink2: (Πολύυυυ μετά από τη Νόρα και το Λουκά, βέβαια, για να μην ξεχνιόμαστε! :lol: )
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 6 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από loukitsa Σαβ Ιουλ 10, 2010 1:00 am

Ναι πάντα μετα τη Νόρα και το Λουκά
Εμενα απο την αρχη μου άρεσε το δεσιμο που είχαν ασχετα αν ο Στεφανος μας τα χάλασε με την Μπεκρουλίτα, πιστευω πως θα είναι πάλι μαζι στο νέο κύκλο :lol:
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 6 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από loukasnora Σαβ Ιουλ 10, 2010 1:13 am

loukitsa έγραψε:Ναι πάντα μετα τη Νόρα και το Λουκά
Εμενα απο την αρχη μου άρεσε το δεσιμο που είχαν ασχετα αν ο Στεφανος μας τα χάλασε με την Μπεκρουλίτα, πιστευω πως θα είναι πάλι μαζι στο νέο κύκλο :lol:


Μακαρι Αριαδνη μου κι εγω αυτο θελω.Απο την αρχη μου αρεσαν απιστευτα μαζι Ευα-Στεφανος παντα μετα απο Νορα-Λουκα αλλα ειναι γεγονος πως αυτα τα δυο ζευγαρια ειναι τα ομορφοτερα της Εδεμ.Και ταιριαζουν και σαν τετραδα γενικα.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 6 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από loukitsa Σαβ Ιουλ 10, 2010 1:20 am

Ναι ας ελπισουμε πως θα το καταλάβουν
και οι υπεύθυνοι πριν να ειναι αργά :wink2:
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 6 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από maria_sab Σαβ Ιουλ 10, 2010 1:23 am

Εγω δε θα ηθελα με τιποτα Ευα - Στεφανο. θα μου φανει εντελως ακυρο και ασυνεπες, τουλαχιστον ως προς τον χαρακτηρα της Ευας, να γυρισει στον Στεφανο. Ημιμετρο και για τους δυο θα ειναι πιστευω.

maria_sab
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 6 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από loukitsa Σαβ Ιουλ 10, 2010 1:25 am

maria_sab έγραψε:Εγω δε θα ηθελα με τιποτα Ευα - Στεφανο. θα μου φανει εντελως ακυρο και ασυνεπες, τουλαχιστον ως προς τον χαρακτηρα της Ευας, να γυρισει στον Στεφανο. Ημιμετρο και για τους δυο θα ειναι πιστευω.

Αν τα φτιαξει η Ευα με το Λευτερη
αυτο θα είναι ασυνεπεια και αδειασμα του χαρακτηρα της Ευας κανονικότατο-Πόντος! :wink2:
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 6 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από maria_sab Σαβ Ιουλ 10, 2010 1:31 am

loukitsa έγραψε:
maria_sab έγραψε:Εγω δε θα ηθελα με τιποτα Ευα - Στεφανο. θα μου φανει εντελως ακυρο και ασυνεπες, τουλαχιστον ως προς τον χαρακτηρα της Ευας, να γυρισει στον Στεφανο. Ημιμετρο και για τους δυο θα ειναι πιστευω.

Αν τα φτιαξει η Ευα με το Λευτερη
αυτο θα είναι ασυνεπεια και αδειασμα του χαρακτηρα της Ευας κανονικότατο-Πόντος! :wink2:

Ναι και αυτο δεν παει πισω, αλλα τι να κανει, να το παιξει συγχρονη Πηνελοπη και να περιμενει τον Μανο, αν θα γυρισει; Ασε που νομιζω πως η σχεση της με τον Λευτερακη ισως και να μην παραπαει, λογω της σκεψης της στον Μανο...παντως θα προτιμουσα να φτιαξει τη ζωη της με μια καινουρια γνωριμια παρα να γυρισει στον Στεφανο...ας ελπισουμε να ερθει ο Μπουγιουρης προς το τελος και να καταληξουν μαζι.

maria_sab
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 6 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από loukitsa Σαβ Ιουλ 10, 2010 1:41 am

maria_sab έγραψε:
loukitsa έγραψε:
maria_sab έγραψε:Εγω δε θα ηθελα με τιποτα Ευα - Στεφανο. θα μου φανει εντελως ακυρο και ασυνεπες, τουλαχιστον ως προς τον χαρακτηρα της Ευας, να γυρισει στον Στεφανο. Ημιμετρο και για τους δυο θα ειναι πιστευω.

Αν τα φτιαξει η Ευα με το Λευτερη
αυτο θα είναι ασυνεπεια και αδειασμα του χαρακτηρα της Ευας κανονικότατο-Πόντος! :wink2:

Ναι και αυτο δεν παει πισω, αλλα τι να κανει, να το παιξει συγχρονη Πηνελοπη και να περιμενει τον Μανο, αν θα γυρισει; Ασε που νομιζω πως η σχεση της με τον Λευτερακη ισως και να μην παραπαει, λογω της σκεψης της στον Μανο...παντως θα προτιμουσα να φτιαξει τη ζωη της με μια καινουρια γνωριμια παρα να γυρισει στον Στεφανο...ας ελπισουμε να ερθει ο Μπουγιουρης προς το τελος και να καταληξουν μαζι.

Kαταρχην δεν ξερουμε αν γυρισει ο Μάνος...
Γυρισει δεν γυρισει αυτός
με τον Στεφανο αγαπηθηκαν και αγαπιουνται και εχουνε και τον Αγγελό τους!
Και ξαναλέω στο τελευταιο επεισόδιο ο Στεφανος είχε πει στο Χρηστο ότι ηθελε να ζησει με την Ευα και τον γιο τους και αυτοι τα χάλασαν όλα! Άρα??? :lol:
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 6 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από maria_sab Σαβ Ιουλ 10, 2010 1:48 am

loukitsa έγραψε:
maria_sab έγραψε:
loukitsa έγραψε:
maria_sab έγραψε:Εγω δε θα ηθελα με τιποτα Ευα - Στεφανο. θα μου φανει εντελως ακυρο και ασυνεπες, τουλαχιστον ως προς τον χαρακτηρα της Ευας, να γυρισει στον Στεφανο. Ημιμετρο και για τους δυο θα ειναι πιστευω.

Αν τα φτιαξει η Ευα με το Λευτερη
αυτο θα είναι ασυνεπεια και αδειασμα του χαρακτηρα της Ευας κανονικότατο-Πόντος! :wink2:

Ναι και αυτο δεν παει πισω, αλλα τι να κανει, να το παιξει συγχρονη Πηνελοπη και να περιμενει τον Μανο, αν θα γυρισει; Ασε που νομιζω πως η σχεση της με τον Λευτερακη ισως και να μην παραπαει, λογω της σκεψης της στον Μανο...παντως θα προτιμουσα να φτιαξει τη ζωη της με μια καινουρια γνωριμια παρα να γυρισει στον Στεφανο...ας ελπισουμε να ερθει ο Μπουγιουρης προς το τελος και να καταληξουν μαζι.

Kαταρχην δεν ξερουμε αν γυρισει ο Μάνος...
Γυρισει δεν γυρισει αυτός
με τον Στεφανο αγαπηθηκαν και αγαπιουνται και εχουνε και τον Αγγελό τους!
Και ξαναλέω στο τελευταιο επεισόδιο ο Στεφανος είχε πει στο Χρηστο ότι ηθελε να ζησει με την Ευα και τον γιο τους και αυτοι τα χάλασαν όλα! Άρα??? :lol:

Τα χουν κανει σαλατα, αυτο εχω να πω...μεχρι να τελειωσει η σειρα, θα χουμε ξεχασει και πως μας λενε. Δηλαδη, λες πως ο Στεφανος θελει ακομα την Ευα; Γιατι εγω δεν καταλαβα κατι τετοιο, βεβαια τα επεισοδια δεν τα χω δει ολα οποτε μπορει και να μου διαφευγει ουσια ( περα απο την φαια βεβαια...που μου την εχουν ξαπαστρεψει Razz )

maria_sab
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 6 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης