Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Στέφανος - Εύα

+56
fanlouknor
filitsa
ntinafer
margaret10
xristinaki_noraloukofan
sarita
Foulitsa
almaresi
maeveline
kelly
sunrise
alkisti
NATALITSA_LOUKITSA
panpetrakatsi
maria_sab
sifantid
feggaropetra
Pennaki.......!!
masoul
l_aquila
iloveeva+manos!!
angel_patra
manos 4 ever!!
Χρύσα
ΤΖΕΛΑ
ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ
Eleftheria Nora-Loukas
elena-7-
ioulieta
Danah
soso
T2eNnh
hionati
konstantina
ΡΕΓΓΙΝΑ
elli
Καρ-Mik
Doris_
Jennifer
KatsaroYpotheto
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
mimi
xristina79
evanna
stefanos-melita
loukasnora
loukitsa
Artemis
aggeliki
anastasia20
KonstantinaA
donakon
DESPOINA
anna90
Clarabelle
jim7
60 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 3 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από evanna Κυρ Ιαν 10, 2010 6:39 pm

Α ωραια τωρα συνεννοηθηκαμε!!!
Τοτε ναι και εγω πιστευω πως ο ερωτας Στεφανου-Μελιτας δεν ηταν κεραυνοβολος!
Τωρα για Στεφανο-Ευα εγω τι να πω....αφηστε το καλυτερα!Την γνωμη μου την ξερετε...! Rolling Eyes
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 3 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από mimi Κυρ Ιαν 10, 2010 6:41 pm

DESPOINA έγραψε:
Αντίθετα κάθε φορά που συναντά την Εύα βγάζει μια γλύκα μαζί της που δεν την έχω δει σε άλλες του σχέσεις
Ακριβώς την ίδια συμπεριφορά έχει η Εύα κάθε φορά που είναι μαζί του. Δείχνει αγάπη και τρυφερότητα. Ακόμη και στα ζόρια της τον σκέπτεται και τον λογαριάζει
Περιμένω να δω που το πάνε με μεγάλη περιέργεια ομολογώ.



Αυτό δεν είναι το ζητούμενο? Η αγάπη κ η τρυφερότητα! Πραγματικά δεν καταλαβαίνω τον διαχωρισμό....ο Στέφανος εδειξε τα συναισθηματα του...την αγάπη, τον πόνο κ το φόβο του για την Εύα! Αν αυτό δεν ειναι έρωτας-αγάπη τότε τι είναι? Από πότε ο έρωτας είναι 3 βραδιές σεξ?

αυτή είναι γενική απορία την έχουμε ρωτήσει καμιά πεντακοσαριά φορές η καθεμιά μας
μάλλον από τώρα
εγώ όλα αυτά που είδα ανάμεσα σε Στέφανο-Εύα δεν τα θεωρώ υποχρέωση τα θεωρώ βαθιά αγάπη
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 3 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από Jennifer Κυρ Ιαν 10, 2010 6:44 pm

DESPOINA έγραψε:
Αντίθετα κάθε φορά που συναντά την Εύα βγάζει μια γλύκα μαζί της που δεν την έχω δει σε άλλες του σχέσεις
Ακριβώς την ίδια συμπεριφορά έχει η Εύα κάθε φορά που είναι μαζί του. Δείχνει αγάπη και τρυφερότητα. Ακόμη και στα ζόρια της τον σκέπτεται και τον λογαριάζει
Περιμένω να δω που το πάνε με μεγάλη περιέργεια ομολογώ.



Αυτό δεν είναι το ζητούμενο? Η αγάπη κ η τρυφερότητα! Πραγματικά δεν καταλαβαίνω τον διαχωρισμό....ο Στέφανος εδειξε τα συναισθηματα του...την αγάπη, τον πόνο κ το φόβο του για την Εύα! Αν αυτό δεν ειναι έρωτας-αγάπη τότε τι είναι? Από πότε ο έρωτας είναι 3 βραδιές σεξ?

Πέστα χρυσόστομη, γιατί νόμιζα πως μόνο εγώ διερωτόμουνα απο πότε ο σαρκική έλξη ονομάζεται αγάπη...!
Jennifer
Jennifer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 3 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από DESPOINA Κυρ Ιαν 10, 2010 6:45 pm

mimi έγραψε:
DESPOINA έγραψε:
Αντίθετα κάθε φορά που συναντά την Εύα βγάζει μια γλύκα μαζί της που δεν την έχω δει σε άλλες του σχέσεις
Ακριβώς την ίδια συμπεριφορά έχει η Εύα κάθε φορά που είναι μαζί του. Δείχνει αγάπη και τρυφερότητα. Ακόμη και στα ζόρια της τον σκέπτεται και τον λογαριάζει
Περιμένω να δω που το πάνε με μεγάλη περιέργεια ομολογώ.



Αυτό δεν είναι το ζητούμενο? Η αγάπη κ η τρυφερότητα! Πραγματικά δεν καταλαβαίνω τον διαχωρισμό....ο Στέφανος εδειξε τα συναισθηματα του...την αγάπη, τον πόνο κ το φόβο του για την Εύα! Αν αυτό δεν ειναι έρωτας-αγάπη τότε τι είναι? Από πότε ο έρωτας είναι 3 βραδιές σεξ?

αυτή είναι γενική απορία την έχουμε ρωτήσει καμιά πεντακοσαριά φορές η καθεμιά μας
μάλλον από τώρα
εγώ όλα αυτά που είδα ανάμεσα σε Στέφανο-Εύα δεν τα θεωρώ υποχρέωση τα θεωρώ βαθιά αγάπη


Ακριβώς μόνο υποχρέωση δεν είναι! Κ λυπάμαι πολύ που αυτή την βαθιά αγάπη την κατέστρεψαν στο βωμό της τηλεθέασης!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 3 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από Clarabelle Κυρ Ιαν 10, 2010 6:46 pm

Jennifer έγραψε:
DESPOINA έγραψε:
Αντίθετα κάθε φορά που συναντά την Εύα βγάζει μια γλύκα μαζί της που δεν την έχω δει σε άλλες του σχέσεις
Ακριβώς την ίδια συμπεριφορά έχει η Εύα κάθε φορά που είναι μαζί του. Δείχνει αγάπη και τρυφερότητα. Ακόμη και στα ζόρια της τον σκέπτεται και τον λογαριάζει
Περιμένω να δω που το πάνε με μεγάλη περιέργεια ομολογώ.



Αυτό δεν είναι το ζητούμενο? Η αγάπη κ η τρυφερότητα! Πραγματικά δεν καταλαβαίνω τον διαχωρισμό....ο Στέφανος εδειξε τα συναισθηματα του...την αγάπη, τον πόνο κ το φόβο του για την Εύα! Αν αυτό δεν ειναι έρωτας-αγάπη τότε τι είναι? Από πότε ο έρωτας είναι 3 βραδιές σεξ?

Πέστα χρυσόστομη, γιατί νόμιζα πως μόνο εγώ διερωτόμουνα απο πότε ο σαρκική έλξη ονομάζεται αγάπη...!


Εγώ ξέρω οτι έρωτας είναι αυτό το κάτι που οδηγεί στην αγάπη.
Το πως στη σειρά καταφέραμε να το διαχωρίσουμε είναι απορίας άξιο

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 3 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από Jennifer Κυρ Ιαν 10, 2010 6:49 pm

DESPOINA έγραψε:
mimi έγραψε:
DESPOINA έγραψε:
Αντίθετα κάθε φορά που συναντά την Εύα βγάζει μια γλύκα μαζί της που δεν την έχω δει σε άλλες του σχέσεις
Ακριβώς την ίδια συμπεριφορά έχει η Εύα κάθε φορά που είναι μαζί του. Δείχνει αγάπη και τρυφερότητα. Ακόμη και στα ζόρια της τον σκέπτεται και τον λογαριάζει
Περιμένω να δω που το πάνε με μεγάλη περιέργεια ομολογώ.



Αυτό δεν είναι το ζητούμενο? Η αγάπη κ η τρυφερότητα! Πραγματικά δεν καταλαβαίνω τον διαχωρισμό....ο Στέφανος εδειξε τα συναισθηματα του...την αγάπη, τον πόνο κ το φόβο του για την Εύα! Αν αυτό δεν ειναι έρωτας-αγάπη τότε τι είναι? Από πότε ο έρωτας είναι 3 βραδιές σεξ?

αυτή είναι γενική απορία την έχουμε ρωτήσει καμιά πεντακοσαριά φορές η καθεμιά μας
μάλλον από τώρα
εγώ όλα αυτά που είδα ανάμεσα σε Στέφανο-Εύα δεν τα θεωρώ υποχρέωση τα θεωρώ βαθιά αγάπη


Ακριβώς μόνο υποχρέωση δεν είναι! Κ λυπάμαι πολύ που αυτή την βαθιά αγάπη την κατέστρεψαν στο βωμό της τηλεθέασης!

Και το χειρότερο είναι πως την κατέστρεψαν άδικα, γιατί ούτε η τηλεθέαση τους βγήκε lol!
Jennifer
Jennifer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 3 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από Clarabelle Κυρ Ιαν 10, 2010 6:52 pm


Εγώ βλέπω έναν άντρα που ακόμη και τώρα συνυπολογίζει την Εύα.
Επιφυλάτομαι να δω αντιδράσεις στο θέμα της εγκυμοσύνης.
Πάντως αν άκουγα μια φίλη μου να λέει αυτά που έλεγε η Μελίτα στον πατέρα της περί αγάπης και έρωτα θα την ταρακουνούσα να έρθει στα ίσια της. Είναι τουλάχιστον αστείο μια ερωτευμένη γυναίκα να λέει για τον άντρα που ερωτεύτηκε οτι αγαπάει και αυτή αλλά με μένα είναι ερωτευμένος.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 3 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από evanna Κυρ Ιαν 10, 2010 6:52 pm

Και εγω πιστευω οτι ο ερωτας οδηγει στην αγαπη ομως αυτο που δεν πιστευω ειναι οτι η Ευα ηταν ερωτευμενη με το Στεφανο.Μπορει να τον αγαπουσε,να τον σεβοταν,να τον εκτιμουσε,να τον εμπιστευοταν ακομα και να τον ευγνωμονουσε αλλα ερωτευμενη δεν μου εδειξε ποτε οτι ηταν!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 3 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από DESPOINA Κυρ Ιαν 10, 2010 6:55 pm

Ανέβασε καποιες φώτο η τζίνα...πραγματικά δεν είδα τον Στέφανο να κοιτά ποτέ έτσι την Μελίτα όπως την Εύα! Η λάμψη στο προσωπό του κ στο βλέμμα του ήταν όλα τα λεφτά!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 3 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από Jennifer Κυρ Ιαν 10, 2010 6:57 pm

Clarabelle έγραψε:
Εγώ βλέπω έναν άντρα που ακόμη και τώρα συνυπολογίζει την Εύα.
Επιφυλάτομαι να δω αντιδράσεις στο θέμα της εγκυμοσύνης.
Πάντως αν άκουγα μια φίλη μου να λέει αυτά που έλεγε η Μελίτα στον πατέρα της περί αγάπης και έρωτα θα την ταρακουνούσα να έρθει στα ίσια της. Είναι τουλάχιστον αστείο μια ερωτευμένη γυναίκα να λέει για τον άντρα που ερωτεύτηκε οτι αγαπάει και αυτή αλλά με μένα είναι ερωτευμένος.

Όταν μια γυναίκα αγαπάει και είναι ερωτευμένη θέλει αποκλέιστηκότητα. Τώρα η Μελίτα πως μπορεί να μοιράζεται τα αισθήματα των αντρών της μια ζωή με άλλη γυναίκα δεν μπορώ να το καταλάβω με τίποτα. Και όταν μιλούσε στον πατέρα της τα έλεγε με ένα ύφος, λες και ήταν απόλυτα φυσιολογικά αυτά που έλεγε slap
Jennifer
Jennifer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 3 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από Doris_ Κυρ Ιαν 10, 2010 6:57 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Ο Στέφανος ταξίδεψε από το Παρίσι με μια φωτογραφία της Εύας ανα χείρας, αυτό δεν το ξεχνάω!

Και βέβαια την αγαπάει πολύ! Την ήθελε πάντα στο πλευρό του και τη φρόντιζε απίστευτα!

Αλλα και η Εύα δίπλα του έλαμπε απο χαρά και ηρεμία! Αυτοί οι άνθρωποι ταιριάζουν πολύ!!!

Όσο για το πρώτο τους φιλί, δεν έχω λόγια! Για μένα αυτό το φιλί ήταν μακράν η καλύτερη ερωτική σκηνή της σειράς!!! Είχε τόσα συναισθήματα τα οποία έβγαιναν από το τέλειο παίξιμο των δύο ηθοποιών! Δεν χρειάζονται πολλές λέξεις να περιγράψεις αυτό το φιλί, μια αρκεί.

Απλά ΤΕΛΕΙΟ!!!!!!!!!



Με καλυψες απολυτα!!!
Ο Στεφανος & η Ευα ηταν πραγματικα ευτυχισμενοι μαζι!Ηρεμοι,χαμογελαστοι.
Μια & αναφερθηκες στο φιλι,δεν μπορω να ξεχασω, με τι λαχταρα,με ποση αγαπη.την αγκαλιασε...πραγματικα η καλυτερη ερωτικη σκηνη!!!Αλλωστε δεν ειναι απαραιτητο να υπαρχει γυμνο η κατι χυδαιο για να χαρακτηριζεται μια στιγμη ερωτικη!
Προσωπικα, θελω Στεφανο-Ευα ξανα μαζι!
Doris_
Doris_
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Στον Αλεξ - οκοσμο μου ... Kατω απο την Ακροπολη ειναι SUPER !!!
Ασχολίες : Καλλιτεχνης - Θεατρο -Μουσικη-Βερα με Τρελα ...ο mesie Kαρταλης

http://clubs.pathfinder.gr/Alexandros_Stavrou_

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 3 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από Jennifer Κυρ Ιαν 10, 2010 7:00 pm

DESPOINA έγραψε:Ανέβασε καποιες φώτο η τζίνα...πραγματικά δεν είδα τον Στέφανο να κοιτά ποτέ έτσι την Μελίτα όπως την Εύα! Η λάμψη στο προσωπό του κ στο βλέμμα του ήταν όλα τα λεφτά!

Πως να την κοιτάξει έτσι ο καημένος αφού για την Μελίτα του λείπει η βαθιά αγάπη που ένιωθε για την Ευα! Άσε που η Μελίτα σε όλες τις σκηνές τους υστεριάζει και τσιρίζει... Μόνο ένας τρελός θα κοιτούσε μια γυναίκα που υστεριάζει με γλυκό βλέμμα... gelio
Jennifer
Jennifer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 3 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από Doris_ Κυρ Ιαν 10, 2010 7:07 pm

mimi έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Εμένα αυτό το ζευγάρι μου άρεσε πάααααααααααααρα πολύ εξαρχής!

Μέχρι το τελευταίο επεισόδιο της πρώτης σεζόν δεν είχα δει κανένα ζευγάρι στη σειρά να πιάνει κουβέντα με τα μάτια!

Η σκηνή στην παραλία που εμφανίζεται ο Μάνος ήταν καταπληκτική. Είπε ο Μάνος το όνομα της Εύας και μετά μας έδειξαν βουβές σκηνές τα πρόσωπα του Στέφανου και της Εύας όπου καταλάβαινες ακριβώς την συζήτηση που θα μπορούσε να γίνεται.

Ο Στέφανος με το βλέμμα ρώτησε την Εύα αν θέλει να φύγει και να την αφήσει να μιλήσει με το Μάνο και αν θα είναι εντάξει και η Εύα συγκατένευσε χωρίς καν να μιλήσουν! Τόσο απλά!

Αυτό για μένα είναι χημεία, είναι σωστό παίξιμο, δείχνει ηθοποιούς με αξία και ταλέντο!!!



μπορώ τώρα εγώ να μην συμφωνήσω
εγώ δεν τους πήγαινα και πολύ σαν ζευγάρι στην αρχή αλλά μετά ξετρελάθηκα όλο αυτό που έβγαζαν ήταν απίστευτο καθόλου υπερβολικό και απλά τέλειο δεν ξεχνάω βέβαια στο τέλος μετά την κουβέντα της με τον Μάνο που του δίνει του απλώνει το χέρι εκείνο το βλέμμα ήταν αξέχαστο και όλες οι υπόλοιπες σκηνές τους............................


Πειτε μου & μενα τωρα,μπορω να μην συμφωνησω???????
Το Τζινακι γραφει,ΑΚΡΙΒΩΣ αυτα που θελω να επισημανω...να μην τα ξαναγραφω.... Agree Agree
Doris_
Doris_
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Στον Αλεξ - οκοσμο μου ... Kατω απο την Ακροπολη ειναι SUPER !!!
Ασχολίες : Καλλιτεχνης - Θεατρο -Μουσικη-Βερα με Τρελα ...ο mesie Kαρταλης

http://clubs.pathfinder.gr/Alexandros_Stavrou_

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 3 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Κυρ Ιαν 10, 2010 7:08 pm

H αγάπη και ο έρωτας δεν είναι δύο διαφορετικά πράγματα!

Θα συμφωνήσω με τις λέξεις που χρησιμοποιησε κάποτε ο Αλέξανδρος Σταύρου για να εκφράσει την προσωπική του άποψη και όχι τα περι σειράς: Ο έρωτας είναι ο δρόμος που σε οδηγεί στην αγάπη.

Επειδή το στορυ Στέφανος-Εύα το πιάσαμε απο τη μέση αυτό δεν σημαίνει ότι δεν υπήρχε έρωτας που μετατράπηκε σε κάτι βαθύτερο!

Αυτοι οι δύο άνθρωποι βγάζουν σε κάθε τους σκηνή οικειότητα και ζεστασιά!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 3 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από DESPOINA Κυρ Ιαν 10, 2010 7:11 pm

Παράφορος έρωτας...πόσες φορές θα το δώ ακόμα? Η αγάπη,η βαθιά,ανεξίτηλη στο χρόνο!Γιατί αυτό είδα εγώ όταν ήρθε ο Στέφανος...αυτό ήθελα να δώ κ όμως δεν.........
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 3 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από Clarabelle Κυρ Ιαν 10, 2010 7:14 pm

DESPOINA έγραψε:Παράφορος έρωτας...πόσες φορές θα το δώ ακόμα? Η αγάπη,η βαθιά,ανεξίτηλη στο χρόνο!Γιατί αυτό είδα εγώ όταν ήρθε ο Στέφανος...αυτό ήθελα να δώ κ όμως δεν.........


Δεν την είδες μόνο εσύ την αγάπη καλή μου
Αυτό μας έδειξαν αρχικά αυτό εισπράξαμε.
Είδαμε σκηνή που ο Στέφανος έλεγε στο Χρήστο θα την περιμένω και όταν ο άλλος τον ρωτούσε για πόσο απαντούσε όσο.
Στην συνέχεια ξαφνικά και χωρίς να μεσολαβήσει κάτι τούμπαραν όλα.
Περιμένω να δω που θα οδηγηθεί όλο αυτό.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 3 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από aggeliki Κυρ Ιαν 10, 2010 7:18 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:H αγάπη και ο έρωτας δεν είναι δύο διαφορετικά πράγματα!

Θα συμφωνήσω με τις λέξεις που χρησιμοποιησε κάποτε ο Αλέξανδρος Σταύρου για να εκφράσει την προσωπική του άποψη και όχι τα περι σειράς: Ο έρωτας είναι ο δρόμος που σε οδηγεί στην αγάπη.

Επειδή το στορυ Στέφανος-Εύα το πιάσαμε απο τη μέση αυτό δεν σημαίνει ότι δεν υπήρχε έρωτας που μετατράπηκε σε κάτι βαθύτερο!

Αυτοι οι δύο άνθρωποι βγάζουν σε κάθε τους σκηνή οικειότητα και ζεστασιά!



ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΑΦΩΝΗΣΩ! ΕΠΡΕΠΕ Η ΗΛΙΘΙΑ ΝΑ ΔΩ ΣΤΕΦΑΝΟ-ΕΥΑ Κ ΣΤΕΦΑΝΟ-ΜΕΛΙΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ!!
Η ΖΕΣΤΑΣΙΑ Κ Η ΛΑΜΨΗ ΠΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΔΕΝ ΣΥΓΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 3 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Κυρ Ιαν 10, 2010 7:22 pm

aggeliki έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:H αγάπη και ο έρωτας δεν είναι δύο διαφορετικά πράγματα!

Θα συμφωνήσω με τις λέξεις που χρησιμοποιησε κάποτε ο Αλέξανδρος Σταύρου για να εκφράσει την προσωπική του άποψη και όχι τα περι σειράς: Ο έρωτας είναι ο δρόμος που σε οδηγεί στην αγάπη.

Επειδή το στορυ Στέφανος-Εύα το πιάσαμε απο τη μέση αυτό δεν σημαίνει ότι δεν υπήρχε έρωτας που μετατράπηκε σε κάτι βαθύτερο!

Αυτοι οι δύο άνθρωποι βγάζουν σε κάθε τους σκηνή οικειότητα και ζεστασιά!



ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΑΦΩΝΗΣΩ! ΕΠΡΕΠΕ Η ΗΛΙΘΙΑ ΝΑ ΔΩ ΣΤΕΦΑΝΟ-ΕΥΑ Κ ΣΤΕΦΑΝΟ-ΜΕΛΙΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ!!
Η ΖΕΣΤΑΣΙΑ Κ Η ΛΑΜΨΗ ΠΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΔΕΝ ΣΥΓΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!

Σε θυμάμαι ότι παλαιότερα υποστήριζες Στέφανο-Μελίτα!

Καλλιο αργά παρα ποτέ δεν λένε? χιχιχι

Ξέρεις πόσο φωτογραφικο υλικό έχω με τους δυό τους να λάμπουν όταν είναι μαζι??

Είχα κάνει και βιντεάκι μάλιστα, το έχω ποστάρει στο ανάλογο τόπικ.

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 3 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από DESPOINA Κυρ Ιαν 10, 2010 7:22 pm

Clarabelle έγραψε:
DESPOINA έγραψε:Παράφορος έρωτας...πόσες φορές θα το δώ ακόμα? Η αγάπη,η βαθιά,ανεξίτηλη στο χρόνο!Γιατί αυτό είδα εγώ όταν ήρθε ο Στέφανος...αυτό ήθελα να δώ κ όμως δεν.........


Δεν την είδες μόνο εσύ την αγάπη καλή μου
Αυτό μας έδειξαν αρχικά αυτό εισπράξαμε.
Είδαμε σκηνή που ο Στέφανος έλεγε στο Χρήστο θα την περιμένω και όταν ο άλλος τον ρωτούσε για πόσο απαντούσε όσο.
Στην συνέχεια ξαφνικά και χωρίς να μεσολαβήσει κάτι τούμπαραν όλα.
Περιμένω να δω που θα οδηγηθεί όλο αυτό.


Δυστυχώς δεν θα οδηγηθεί πουθενά!!Χάσαμε την αγάπη για 3 ερωτικές σκηνές!!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 3 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από donakon Κυρ Ιαν 10, 2010 7:38 pm

Πως να την κοιτάξει έτσι ο καημένος αφού για την Μελίτα του λείπει η βαθιά αγάπη που ένιωθε για την Ευα! Άσε που η Μελίτα σε όλες τις σκηνές τους υστεριάζει και τσιρίζει... Μόνο ένας τρελός θα κοιτούσε μια γυναίκα που υστεριάζει με γλυκό βλέμμα... gelio

Δεν φαντάζεσαι ποοοοσο συμφωνώ... Έχω βαρεθεί να βλέπω και να ακούω αυτή την κατάσταση! Κ.Ακρίτα και κ.Κυρίτση σας παρακαλώωωωωω... Πέστε της να σταματήσει να χτυπιέται και να υστεριάζει! Δεν κάνει τίποτα άλλο! Και δεν είμαι κακιά, δεν είναι ψέματα! Συνέχεια πάει στο Στέφανο και του φωνάζει και κλαίγεται και του λέει 'εμείς οι δύο τελειώσαμε', μέχρι το επόμενο πρωί που θα ξαναπάει εννοεί!
Και μου αρέσει που πέρσυ κάποιοι φαν της Μελίτας κατηγορούσανε την Εύα για ξεπεσμό!
donakon
donakon
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : είμαι από Κύπρο αλλά σπουδάζω Αγγλία

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 3 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Κυρ Ιαν 10, 2010 7:42 pm

donakon έγραψε:
Πως να την κοιτάξει έτσι ο καημένος αφού για την Μελίτα του λείπει η βαθιά αγάπη που ένιωθε για την Ευα! Άσε που η Μελίτα σε όλες τις σκηνές τους υστεριάζει και τσιρίζει... Μόνο ένας τρελός θα κοιτούσε μια γυναίκα που υστεριάζει με γλυκό βλέμμα... gelio

Δεν φαντάζεσαι ποοοοσο συμφωνώ... Έχω βαρεθεί να βλέπω και να ακούω αυτή την κατάσταση! Κ.Ακρίτα και κ.Κυρίτση σας παρακαλώωωωωω... Πέστε της να σταματήσει να χτυπιέται και να υστεριάζει! Δεν κάνει τίποτα άλλο! Και δεν είμαι κακιά, δεν είναι ψέματα! Συνέχεια πάει στο Στέφανο και του φωνάζει και κλαίγεται και του λέει 'εμείς οι δύο τελειώσαμε', μέχρι το επόμενο πρωί που θα ξαναπάει εννοεί!
Και μου αρέσει που πέρσυ κάποιοι φαν της Μελίτας κατηγορούσανε την Εύα για ξεπεσμό!

Αγαπητή donakon συμφωνώ μαζί σου σε όλα!

Ο Στέφανος με την Εύα μπορούν να είναι μαζί χωρίς υστερίες και μπορούν να είναι μαζί και να λάμπουν και να αγαπιούνται και να κοιτάζονται στα μάτια και να τα καταλαβαίνεις όλα χωρίς να χρειάζεται να δεις και κάνα σεξάκι για να πειστείς ότι ανήκουν μαζί!

Η σκηνή της αποκάλυψης της Στεφανομαμάς και ο καυγάς τους για μένα ήταν μια σκηνή πολύ δυνατότερη απο όποια ερωτική πράξη!

Δένουν καλά πώς να το κάνουμε?
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 3 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από DESPOINA Κυρ Ιαν 10, 2010 7:51 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
donakon έγραψε:
Πως να την κοιτάξει έτσι ο καημένος αφού για την Μελίτα του λείπει η βαθιά αγάπη που ένιωθε για την Ευα! Άσε που η Μελίτα σε όλες τις σκηνές τους υστεριάζει και τσιρίζει... Μόνο ένας τρελός θα κοιτούσε μια γυναίκα που υστεριάζει με γλυκό βλέμμα... gelio

Δεν φαντάζεσαι ποοοοσο συμφωνώ... Έχω βαρεθεί να βλέπω και να ακούω αυτή την κατάσταση! Κ.Ακρίτα και κ.Κυρίτση σας παρακαλώωωωωω... Πέστε της να σταματήσει να χτυπιέται και να υστεριάζει! Δεν κάνει τίποτα άλλο! Και δεν είμαι κακιά, δεν είναι ψέματα! Συνέχεια πάει στο Στέφανο και του φωνάζει και κλαίγεται και του λέει 'εμείς οι δύο τελειώσαμε', μέχρι το επόμενο πρωί που θα ξαναπάει εννοεί!
Και μου αρέσει που πέρσυ κάποιοι φαν της Μελίτας κατηγορούσανε την Εύα για ξεπεσμό!

Αγαπητή donakon συμφωνώ μαζί σου σε όλα!

Ο Στέφανος με την Εύα μπορούν να είναι μαζί χωρίς υστερίες και μπορούν να είναι μαζί και να λάμπουν και να αγαπιούνται και να κοιτάζονται στα μάτια και να τα καταλαβαίνεις όλα χωρίς να χρειάζεται να δεις και κάνα σεξάκι για να πειστείς ότι ανήκουν μαζί!

Η σκηνή της αποκάλυψης της Στεφανομαμάς και ο καυγάς τους για μένα ήταν μια σκηνή πολύ δυνατότερη απο όποια ερωτική πράξη!

Δένουν καλά πώς να το κάνουμε?


Μαζί σας μέχρι τελείας!!!!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 3 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από Clarabelle Κυρ Ιαν 10, 2010 7:57 pm


Η σκηνή της αποκάλυψης της αλήθειας ήταν μια απ τις ωραιότερες του β κύκλου.
Δεν είναι μόνο δική μου γνώμη αυτή. Το είδα να το λέει πολύς κόσμος και εδώ στο φορουμ και στις ομάδες του facebook που ασχολούνται με τη σειρά.
Υπέροχη ερμηνεία και απ τους δύο και σε καθήλωνε.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 3 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από Jennifer Κυρ Ιαν 10, 2010 9:06 pm

Γενικά στις σκηνές τους υπάρχει μια μαγεία στην ατμόσφαιρα. Εμένα τουλάχιστον, αυτή η μαγεία πάντα με καθήλωνε. Με έκανε να κολλάω! Και δεν χρειάζονται ούτε αβανταδόρικο σενάριο για να το καταφέρουν αυτό. Η χημεία αυτών των δύο ήταν εμφανής. Σκεφτείτε αν είχαν και αβανταδόρικους διαλόγους τι θα μπορούσαν να μας δώσουν με αυτό το ζευγάρι.
Jennifer
Jennifer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Εύα - Σελίδα 3 Empty Απ: Στέφανος - Εύα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Κυρ Ιαν 10, 2010 9:27 pm

Aσε Jennifer, μετά δεν θα ξεκολλάγαμε από την τηλεόραση και θα κάναμε επανάληψη τα επεισόδια ξανά και ξανά όπως π.χ. με το 252 με την Ορεινή Αρκαδία που το έχω δει άπειρες φορές!!! χιχι

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης